>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 10.06.2013 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
maer 300,6K

maer

Typer A-League
Dyscyplina:piłka nożna - Szwecja(Superettan)
Spotkanie: Hammarby - Varbergs
Typ: 1
Kurs:1.65
Godz:19.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam do Szwecji na mecz ligi Superettan.
W meczu tym spotkają się Hammarby oraz Varbergs.
Drużyna Hammarby rozegrała do tej pory u siebie pięć meczy z czego wygrała trzy, raz zremisowała i raz przegrała.
Gospodarze ogólnie w lidze zdobyli czternaście punktów na dziesięć rozegranych meczów co daje im dziewiątą pozycję.
Drużyna Varbergs zagrała na wyjeździe pięć razy i przywiozła z nich tylko trzy punkty.
Goście ogólnie w dziesięciu rozegranych meczach zebrali dwanaście oczek co uplasowało ich na jedenastym miejscu w tabeli.
Mój typ to jedynka, Hammarby gra u siebie dobrze a Varbergs na wyjazdach słabiutko, dzisiaj trzy punkty zostaną u gospodarzy.
⛔ 100
 
barca14 84

barca14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Landskrona - Orebro
Typ: 1
Kurs: 2,75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Landskrona w ostatnich 2 meczach zdobyła 7 goli i straciła tylko 1.
Jednym z dwóch przeciwników był zespół Assyrianska, która na swoim stadionie na ostatnie 10 meczów 2-krotnie remisowali, 1-krotnie przegrywali w innych siedmiu meczach świętowali 3 punkty.
Orebro na wyjeździe gra jak średnia, większość meczów to remisy. W 90% ostatnich meczów wyjazdowych tracą przynajmniej gola. Drużyna, która pokonuje przeciwnika takiego jak Assyrianska (5 miejsce) 3-0 powinna drużynie Orebro strzelić ze 2 bramki (takie moje przypuszczenie). Orebro na wyjeździe często także zdobywa gole, jednak dziś grać będą bez najlepszego strzelca(10/5f). Niedostępnych będzie także 2 obrońców (10,0) oraz (9/1). Co powinno sprawdzić trochę problemów w zdobywaniu goli, bo jak wiadomo atak zaczyna się od obrony. Łatwiej oczywiście będzie też strzelić gola gospodarzom.
Jeden z obrońców, których nie zobaczymy dziś jest zawodnik grający prawie każdy mecz od 4 sezonów w tej samej drużynie - Orebro, także na pewno jest to wielka starta. Drugi z nich to 22 letni od poprzedniego sezonu (pod koniec) regularnie grający piłkarz poprzednio grający w lidze serbskiej.
Drużyna Orebro grała zazwyczaj tą samą czwórką obrońców, 1 zmiennik, grający 5 meczów. Tak więc dziś zagra 2 podstawowych, zmiennik i najprawdopodobniej 21 letni obrońca grający w tym sezonie dopiero 2 mecze, zawodnik ten ostatnio wystąpił 22 maja na boisku.
Gospodarze zagrają jedynie bez Olssona (który nie gra już od miesiąca), Mijaljebica (w 6 meczach zagrał tylko 190 minut - zazwyczaj wchodził w ostatnich minutach, średnio 30 minut na mecz), Lundberg (bardzo mało znaczący zawodnik) i bez pomocnika Anderssona (regularnie grającego w dwóch ostatnich sezonach w podstawowym składzie, jednak w tym sezonie wystąpuję w kratkę, raz gra, raz nie).
⛔ 100
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , SZWECJA: Superettan
Spotkanie: Hammarby - Varbergs
Typ: BTS
Kurs:1.80
Bukmacher: Expekt
10.06.2013 19:00
Analiza:
Jestem w szoku co wyrabiają gospodarze dzisiejszego spotkania.Bilans bramkowy na dziesięć spotkań to 7 na 6.szok jednym słowem.Na tyle spotkań tylko tak mało goli ale i mało im strzelają.Szacunek.W końcu taka gra musi się skończyć i rozwiązać się worek z bramkami które strzelają jak i które będą puszczać.od trzech spotkań nie strzelili bramki.Dość długo więc dziś liczę na ich przełamanie.Goście odwrotnie dużo strzelają jak i tracą też troszkę.Ostatnie dwa spotkania goście przegrali więc dziś w kolejnym spotkaniu myślę że nie będą chcieli przegrać.Myślę że będą dążyć do zwycięstwa za wszelką cenę.są niżej o dwa oczka w tabeli ale to nic nie znaczy.dziś oba zespoły będą grały o wygraną i zanosi się na ładne widowisko.Myślę że stac ich na wynik 1:1 gdyż tak myślę że się zakończy.Oba zespoły bedą myśleć o wygranej więc zadowolą się remisem, remisem bramkowym na który typuję.
✅ 80
 
D 5

dzodzo68

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - mecz międzynarodowy
Spotkanie: Chorwacja - Portugalia
Typ: under 2,5
Kurs: 1,70
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Już kilka osób wyżej brało pod lupę ten mecz. Według mnie obie reprezentacje podejdą do meczu chcąc przede wszystkim nie narażać kości. Dwa dni temu oba zespoły walczyły o ważne punkty więc prawdopodobnie podstawowi piłkarze dostaną czas na odpoczynek. Według mnie to typowy mecz na remis i jeśli miałbym obstawić dokładny wynik to zaryzykowałbym 1:1. Dodam, że poprzednie spotkania pomiędzy tymi drużynami kończyły się wynikami 0:2 i 0:3 ale nie sądzę żeby Portugalia miała dziś tak dużą przewagę. Powodzenia!
✅ 70
 
Z 78

ziom157

Użytkownik
Tenis,ATP - SINGIEL: London (Wielka Brytania), trawiasta
Spotkanie: Dudi Sela - Grigor Dimitrov
Typ: Under 21 Gemów w meczu
Kurs: 1,89
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
W spotkaniu na nawierzchni Trawiastej w Londynie zmierzą się Bułgar obecnie 28 lokata oraz Pan z Izraelu aktualnie 88. Faworyt tego spotkania czyli Dimitrov w tym roku nie grał jeszcze na nawierzchni trawiastej. Ale patrząc po ostatnich statystykach jest w dobrej formie. Myślę że będzie chciał zajść dość daleko w tym turnieju. Obaj Panowie nie kierzyli się ze sobą do tej pory na tej nawierzchni. Na innych nawierzchniach można powiedzieć że jest remis. Raz zwyciężył Sela na Twardym korcie oraz Dimitrov wygrał też raz na ziemnym korcie. Ciężko jest coś opisać,ponieważ Turniej nawierzchni trawiastej się dopiera rozpoczął. Sela w tym roku rozegrał już 2 spotkania. 1 zwyciężył z Kudlą oraz jedno przegrał z Reynoldesem. Izraelczyk ogólnie gra słabo,na kortach ziemnych mu szło bardzo źle,praktycznie przegrywał z każdym, Na twardej grał już o wiele lepiej. A na trawie średnio,patrząc po wynikach. Ja zdecydowałem się w tym spotkaniu dać na under 21 Gemów e meczu po dobrym kursie. Myślę że Bułgar ogra Selę gładko w 2 setach. Dimitrov ostatnio prezentował dobrą formę na kortach ziemnych,w RG przegrał z Djokiem.
Powodzenia typ warty uwagi.
⛔ 100
 
makaveli23 604,5K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Irlandia - Premier League, Piłka Nożna
Drogheda - Dundalk
Typ: Dundalk wygra i w meczu zostanie strzelonych więcej niż 2.5 bramek
Kurs: 4.33
Buk: Bet365

Gorące derby czekaja nas dzisiaj w Irlandii. Staną naprzeciw siebie druzyny ktore lubią sobie postrzelać. Te derby obfitują w gole i mysle ze dzisiaj nie bedzie inaczej. Absencje u gosci nie zagra kapitan Stephen O’Donnell (MID,5 meczy, 1 gol), John Sullivan (DEF, 11, 0) i skrzydłowy Darren Meenan. U gospodarzy zabraknie obroncy Derek Prendergast (10 meczy w tym roku) i podstawowego bramkarza Gabriel Sava, w ktorego miejsce wejdzie 22 letni niemiec Michael Schlingermann. Dundalk na wyjazdach radzi sobie wysmienicie (wygrali 6 z 7 meczy tam!) i mysle ze wygrają to spotkanie ale są to derby dlatego typ na gole uwazam za pewniejszy w tym spotkaniu. Tylko 5 z 10 spotkan Droghedy w tym sezonie zakonczylo sie underem, Dundalk 8 na 15 zakonczylo sie overem.
⛔ 100
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna Islandia
Spotkanie:Hafnarfjordur-KR Reykjavik
Typ: over 1,5 bramki do przerwy
Kurs:3,00
Bukmacher:William Hill
Dokończenie 6 kolejki najwyższej klasy rozgrywkowej na Islandii i pojedynek dwóch najlepszy ekip które w poprzednim sezonie podzieliły między sobą mistrzostwo i puchar.W obecnym sezonie jak na razie obie ekipy idą łeb w łeb a jedyna różnica między nimi to ilość strzelonych bramek.Warto też odnotować że zwycięzca dzisiejszego meczu zostanie liderem ligi.Mecz jednak zapowiada się ciekawie nie tylko z tej perspektywy ponieważ obie ekipy grają dość ofensywnie to i w H2H ilość bramek wygląda dość interesująco.Wystarczy spojrzeć na ostatnie dwa mecze i wyniki 3-1 oraz 1-3 patrząc z perspektywy gospodarzy.Sięgając bardziej wstecz można także zauważyć że Hafnar na własnym stadionie dominuje dość znacznie piłkarzy z Reykiawiku a ich bilans 10 ostatnich spotkań H2H to 8-0-2 i spora ilość bramek.Rozważając mój dzisiejszy typ nie sposób zauważyć że w ostatnich 5 meczach w tym spotkaniu o super puchar z kwietnia tego roku zawsze do przerwy suma goli przekraczała 1,5 i moim zdaniem jest to dobry prognostyk przed dzisiejszym meczem.Uważam że kurs jest na tyle zachęcający że warto dziś spróbować typu na over 1,5 bramki do przerwy bo patrząc na postawę obu ekip jest on wielce prawdopodobny.Polecam
✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom