>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 10.04.2021 (sobota)

Status
Zamknięty.
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Madryt - FC Barcelona
Typ: Ousmane Dembele strzeli gola w drugiej połowie meczu
Kurs: 6.30
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Dziś wyjątkowo typ przeciwko moim ulubieńcom, choć nie ukrywam, że mimo to liczę na wygraną Królewskich. Wydaje mi się, że przy problemach obu drużyn w defensywach i dobrej dyspozycji ofensywnej możemy dziś liczyć na kilka goli. Szukałem więc zawodnika, który może wpisać się na listę strzelców. Oczywiście pomijając Messiego, czy Benzemę, bo kursy na ich gole nie są adekwatne do ryzyka. Doszedłem do Francuza na którego buki oferują niezły kurs, a szansę na gola ma naprawdę dużą.
Francuz po dość słabym okresie w Barcelonie, gdzie był wyśmiewany z resztą dość słusznie wziął się trochę w garść i w sezonie 2020/2021 jest jednym z głównych motorów napędowych Blaugrany. W ostatnich dziewięciu meczach w kadrze i klubie strzelił pięć goli (w tym 28 minut z Ukrainą, kiedy zszedł z kontuzją), co naprawdę pokazuje jego dobrą dyspozycję. Z resztą jak mówi przysłowie "jesteś dobry, jak Twój ostatni mecz" Dembele bardzo mi się podobał w starciu z Valladolid. Pomimo, że był to trudny mecz dla Barcy to Francuz za każdym razem, gdy miał piłkę stwarzał zagrożenie w obronie rywali. Było widać u niego głód i prawdziwą chęć wygranej, co u tego gracza nie było normalnością. Bardzo mi przypomina Viniciusa z Realu, dostaje piłkę na skrzydle i tam nie ma kalkulacji, tylko obrót w stronę bramki rywali i odważny atak. Czasem jest to zgubne, jdnak w większości przypadków skuteczne. Co mnie jeszcze skłania do tego typu? Skład Realu. Jak w każdym El Clasico głównym celem obrony podopiecznych Zizou będzie wyeliminowanie Messiego, co może się okazać autostradą dla Dembele. Wydaje mi się, że w tym meczu to właśnie Ousmane ma większe szanse na pokonanie Courtouis niż Argentyńczyk, bo czuję że Nacho, który ma za sobą wiele starć z Leon również i dziś da sobie z nim radę.
Bez czarowania. Myślę, że dziś kluczem do wygranej będą zawodnicy drugoplanowi w obu drużynach (Vini, Asensio, Pedri, Dembele), to chyba pora aby Gran Derbi przejęło kolejne pokolenie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Wyszejszaja Liha
Godzina: 19:00
Spotkanie: Dynamo Brześć vs Dynamo Mińsk
Typ: BTTS
Kurs: 2.10
Bukmacher: Etoto
Analiza:


Jeden z hitów odbędzie się także na Białorusi, gdzie przed nami starcie dwóch Dynamo. Pod polską granicą odbędzie się ciekawa rywalizacja dwóch klubów, które w poprzednim sezonie nieco zawiodły swoich kibiców. O dziwo oba zespoły bardzo dobrze rozpoczęły nowe rozgrywki. Ich bilans to dwa zwycięstwa i jeden remis nie tracąc przy tym sani jednego gola. Dlaczego więc stawiam na BTTS? Po pierwsze takie spotkania rządzą się swoimi prawami, dodatkowo bezpośrednie rywalizacje jasno wskazują, że goli nie brakuje. Stołeczni nieco wzmocnili się w ofensywie i do ich składu dołączyli tacy piłkarze jak Jean-Morel Poe, który wcześniej wyróżniał się w Smalawiczy i w Niomanie Grodno, a także Dusan Bakic, który jest trochę boiskowym brutalem, ale skutecznym napastnikiem. U gospodarzy doszło do większej rewolucji, ponieważ jeden człowiek jest właścicielem dwóch klubów z Brześcia zarówno Dynama, jak i Ruchu i bardziej postanowił postawić na ten młodszy projekt, dlatego najlepsi piłkarze Dynama przeszli właśnie do Ruchu. Nie mniej jednak widać potencjał w tym zespole i czeka nas otwarty pojedynek przy polskiej granicy. Mam nadzieję, że obie ekipy stracą pierwsze bramki w tej kampanii.

110
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +315
Z 582K
Dyscyplina: Koszykówka Chiny CBA
Godzina: 14:00
Spotkanie: Jiangsu Dragons - Tianjin Rong Gang razem z dogrywką
Typ: Jiangsu Dragons
Kurs:4,70
Bukmacher:STS
Analiza.To będzie pojedynek drużyn które w tym sezonie rozgrywkow3ym grają bardzo słabo i zajmują dalekie miejsca w tabeli.Gospodarze tego spotkania koszykarze Jangsu Dragons zajmują obecnie ostatnie 19 miejsce w tabeli.W dotychczas rozegranych pojedynkach wygrali tylko 8 meczy i 44 razy schodzili z parkietu pokonani przez swoich przeciwników.Ich rywale drużyna Tianjin Rong Gang gra nie wiele lepiej i obecnie zajmuje 17 miejsce w tabeli z bilansem 10 odniesionych zwycięstw i 42 pojedynki oni przegrali.Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi zespołami było bardzo zacięte i wyrównane i zakończyło się zwycięstwem zespołu Tianjin 124-119 na swoim terenie.Teraz moim zdaniem gospodarze Jiangsu Dragons są w stanie odnieść zwycięstwo w tym meczu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
plax 1,8K

plax

Użytkownik
Dyscyplina: MMA - UFC FIGHT NIGHT
Godzina: 18:00
Spotkanie: Holtzman S. vs Gamrot M.
Typ: drugi zawodnik wygra na punkty
Kurs: 1.85

Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Jak wiadomo pierwszą walkę Mateusz przegrał w oczach sędziego w moich nie. Nie może on pozwolić na drugą porażkę, dlatego sądzę, że wygra on z Holtzmana na punkty. Na 17 zwycięstw Gamrot przegrał jeden raz ostatnio, natomiast jego rywal 14 zwycięstw 4 porażki bilans też zaskakujący. Przewagą dla Gamrota w tej walce jest młodość dopiero 30 letnim zawodnikiem 7 lat młodszy od swojego rywala oraz lepszy zasięg ramion, gdzie wiem dobrze, że potrafi to wykorzystać 179.1 Gamrot - Holtzman 175.3 cm. Holtzman jest zawodnikiem bardzo twardym nie sądzę, żeby ciosy w stójce Gamrota zrobiły na nim wielką krzywdę, dlatego polak będzie szukał parteru w którym jest wyśmienity. Gamer ma dobre ustawienie pozycji do wykonywania frontów umie ustawić się z obu pozycji i mocno obijać nogi rywala. Polak przez decyzję wygrywał aż 8 razy ostatnio w KSW z Ziółkowskim czy wspaniałym Kleberem Koike. Oboje zawodnicy będą bardzo ostrożni w tej walce na pewno Holtzman sam powiedział, że przeciwnika zna tylko ze sceny Europejskiej dlatego jest to nie wygodne dla niego. Wiemy jedno trzymajmy kciuki za naszego rodaka niech pokażę, że Polak potrafi!

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Hiszpania
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real - Barcelona
Typ: Poniżej 2.5 gola
Kurs: 2.40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

W ubiegłym roku mój typ się sprawdził, jak będzie dzisiaj - nie wiadomo. Bukmacherzy wróżą że będą bramki, ja jednak ponownie pójdę w kierunku undera. Obydwa zespoły liczą na potknięcie głównych rywali w drodze do mistrzostwa - Atletico, oraz rywala z tego spotkania. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że przy dobrej formie obydwu zespołów - które przecież na początku roku wcale nie rokowały ku temu że obejmą fotel lidera La Liga - posypią się bramki. Ja jednak upatruję w tym meczu remisu, i myślę, że będzie to raczej niewysoki remis. Real zdobył bardzo cenną zaliczkę w ćwierćfinale Ligi Mistrzów przeciwko Liverpoolowi i względnie spokojnie może myśleć o wyjeździe do Anglii, Barca zaś już w Lidze Mistrzów nie gra. Wydaje się więc, że goście mogą ze świeżą głową upatrywać szansy na mistrzostwo, zdobywając bardzo cenne trzy punkty właśnie w tym meczu. Jednak Królewscy nie oddadzą tak łatwo pola gry i chcąc oszczędzać siły nie zagrają w pełni ofensywnie. Wszystko to każe mi przypuszczać, że zobaczymy w tym spotkaniu najwyżej dwie bramki, chociaż mam pełną świadomość tego, że masówka będzie szła na over.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real M. - Barcelona
Typ: Liczba goli mniej (3) (3 gole zwrot)
Kurs: 1.90
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Moglem zaszalec bardziej z underem ale mysle ze jest on bardzo bezpieczny.
Wiadomo takie mecze rzadza sie wlasnymi prawami i czesto sanieobliczlane ale mysle ze na pokrycie tego underu przylozy sie bardzo bardzo dobra organizacja obronna z obu stron.Ostatnio obie ekipy stracily wiecej niz gola w lutym wiec od tego czasu daja sobie strzelic tylko raz do wlasnej bramki.To bedzie mysle dosc ostrozny mecz bo Atletico tylko czeka na potkniecie ktoregos z rywali.Najbardziej rozsadnym wynikiem dla obu ekip wydaje sie byc remis(3.80) bo ani nie przegraja walke o mistrzostwo ani nie straca az tak wielu puktow do Atletico.
Nie sadze ze bedzie to kluczowy mecz raczej szachy.

zwrot
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
hazard71 20,3K

hazard71

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - 1liga Polska
Godzina: 16:00
Spotkanie: Sandecja - Zagłębie Sosnowiec
Typ: 2
Kurs: 3.25
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Twierdza Nowy Sącz w rundzie wiosennej jeszcze nie zdobyta, a myślę że dziś jest dobry dzień aby to przełamać ponieważ przyjeżdża równie ambitna i odświeżona drużyna z Sosnowca która z meczu na mecz gra coraz lepiej i odważniej, a co najważniejsze mają o co grać bo ich pozycja w tabeli jest daleka od oczekiwań sztabu i kibiców.
Ostatnio ograli mocny Widzew co na pewno dodało im skrzydeł i wiary w swoje możliwości,
W meczu rundy jesiennej Sosnowiec na własnym boisku zdominował dzisiejszego rywala w każdym detalu i wygrali pewnie 3:0
Dzisiaj Liczę na powtórkę i przełamanie dobrej serii Sandecji siedmiu meczu bez porażki.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: tenis
Godzina: 16:30
Spotkanie: Walkow/Zieliński - Golubev/Niedowiesow
Typ: Walkow/Zieliński win
Kurs: 2,29

Bukmacher: betfan
Analiza:


Finał turnieju debla w Splicie. Znakomity kurs na Polaków, którzy w tym turnieju idą jak burza. Nie stracili jeszcze seta, a grali z trzema mocnymi parami. Walkow i Zieliński posiadają dobry serwis, a na returnie też potrafią zagrać dobre akcje. Niedowiesow/Golubev to doświadczona kazachska para. W tym turnieju straciła jednego seta z Kolarem/Rosolem w półfinale. Natomiast we wcześniejszych rundach ograła dwie bardzo słabe pary. Kazachowie mają już swoje lata, a ziemia nie należy do ich ulubionych nawierzchni. Ten kurs to duże value i liczę, że Polacy znowu nie zawiodą.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
askamil 8,8K

askamil

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real M. - Barcelona
Typ: podwójna szansa (1 połowa lub mecz) 0-0
Kurs: 1.84
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Sobotnie El Clasico, mamy postawione już wyżej na zwycięzcę, na liczbę goli, ja również tutaj widzę under, maksymalnie dwa gole, i to dla każdej z drużyn. Uważam, że remis w pierwszej połowie lub w meczu jest tutaj bardzo prawdopodobny. Jak zostało wyżej napisane, będą to szachy, mecz, w którym będzie decydowała mniejsza ilość błędów. Faktem jest, że na ostatnie pięć meczy aż cztery między Realem a Barcą kończyły się zwycięstwem jednej z stron, lecz pierwsze połowy kończyły się remisami, i co ciekawe również czterokrotnie. Inny mecz wielkich? Ostatnio Real zremisował z Atletico, Barca z PSG. Pewny co do meczu nie jestem, ale sądzę, że przynajmniej pierwsza połowa zakończy się remisem. Nie zdziwi mnie, jeśli będzie on bezbramkowy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska
Godzina: 17:30
Spotkanie: Warta Poznań – Stal Mielec
Typ: Warta wygra do zera
Kurs: 3,90
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Właściwie nigdy nie podejmuję się stawiania Ekstraklasy, bo ta liga bardzo często jest po prostu loterią w moim mniemaniu. Ale jednak mimo wszystko wypada chociaż w jakimś stopniu śledzić to własne podwórko ;)
Gra Warty po zimowej przerwie naprawdę może imponować. W 9 spotkaniach ligowych stracili tylko 7 bramek, z czego 3 z Legią i 2 z Lechem, czyli drużynami które koniec końców mają jakiś tam potencjał w ofensywie. Natomiast w 5 rozegranych spotkaniach u siebie stracili tylko 2 bramki (właśnie te z Lechem). Spotkania Warty nie obfitują właściwie nigdy w dużą ilość bramek, myślę że dzisiaj będzie podobnie i jak zawsze gospodarze będą chcieli przede wszystkim utrzymać czyste konto. Na przeciw ich stoi Stal Mielec, która można powiedzieć że nie błyszczy formą. Po przerwie wygrali tylko jedno spotkanie - z Podbeskidziem. Wszystkie swoje wyjazdowe spotkania po powrocie przegrali. Jednak zawsze udawało im się strzelić bramkę. Myślę, że jednak jak zagrają z ekipą, która tak duży nacisk kładzie na solidną defensywę to nie uda im się strzelić bramki.
Co do Warty to ma ona naprawdę niezłego napastnika - Kuzimskiego, którego wytrzasnęła właściwie nie wiadomo skąd. Chłop z amatorstwa wszedł do Ekstraklasy i potrafi co nieco pokopać. Do tego dochodzi naprawdę fajny i niebezpieczny skrzydłowy - Baku. Pokazał on już, że potrafi trochę poruszyć obroną przeciwnika i sprawić wiele kłopotów. Myślę, że dzisiaj będzie podobnie.
Co do wyniku to myślę, że dzisiaj Warta wygra 1:0 lub 2:0.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
guriii 8,3K

guriii

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
HISZPANIA La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Madryt - FC Barcelona
Typ: FC Barcelona wygra i obie strzelą
Kurs: 3.65
Bukmacher: Betclic
Analiza: Barcelona 9 meczy pod rząd bez porażki, Real Madryt 10 meczy bez porażki. Jest to trudny mecz do wytypowania ale głównym argumentem który według mnie przemawia dzisiaj za Barceloną jest to, że w meczu z PSG (w LM pierwszy mecz przegrany) ale już w drugim meczu na wyjeździe pokazali trochę więcej że wracają na właściwe tory bo w drugim meczu byli bardzo bliscy zwycięstwa. Dodatkowym argumentem jest to, że odpadli z Ligi Mistrzów to na 100% będą starać się i wygranie La Ligi a żeby ją wygrać to zwycięstwo jest bardzo potrzebne, gdyż rywal który przegra mocno sobie skomplikuje drogę do zwycięstwa laligi. Będzie pewnie to bardzo wyrównany mecz z golami po stronie obu ekip. W ostatnich 10 meczach również i Barcelona i Real Madryt zdobywał po 1 golu minimum.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -
Godzina: 18:00
Spotkanie: Parma - Milan
Typ: Milan wygra/ milan +4,5 rożnego,/ Milan +1,5 żółtej kartki
Kurs: 3.21
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Milan walczy o utrzymanie drugiego miejsca. Patrząc na dość ciężki terminarz Interu, to wciąż są iluzoryczne szanse na wygranie ligi. 11 punktów straty i 9 kolejek do końca.
Na pewno trzeba ogrywać drużyny z dołu tabeli, a taką jest Parma, która walczy o byt w Serie A. Mają pięć oczek straty do bezpiecznego miejsca.
Milan czuje presję za plecami. Jedna czy dwie straty punktów i wypadają z miejsc o LM, a właśnie na tym im bardzo zależy, by zagrać w Champions League w następnym sezonie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Serie B
Godzina: 18:00 (według bukmachera błędnie 18:30)
Spotkanie: Ozzano - Imola
Typ: Imola (włącznie z dogrywką)
Kurs: 2.11
Bukmacher: etoto
Analiza:
Grupa A Serie B - ekipa gospodarzy piętnasta pozycja bilans 5-12, Imola dziewiąte miejsce z bilansem 7-10. Imola to drużyna która przed dużymi problemami z wirusem spisywała się bardzo dobrze - utrzymywali miejsce w czołówce ligi, do tego ćwierćfinał Superpucharu Serie B. Pózniej przyszła dłuższa pauza, wrócili do grania przy intensywnym kalendarzu, sześć gier z rzędu co trzy/cztery dni (wszystkie przegrane), co na pewno nie było komfortowe po dłuższym postoju, w większości czasu bez treningu, doszły też nieobecności. Teraz są po dziesięciu dniach od ostatniej gry, może to pozwoli jakoś zregenerować te siły i wrócić powoli do tej wcześniejszej dyspozycji. Jest też szans, że będzie pełna kadra - ostatnio pauzujący Banchi (7,8pkt/2,7zb/2,1as), Toffali (9,7pkt/3,9zb) i Quaglia (10,2pkt/6,5zb) powinni być w kadrze, największe wątpliwości przy tym pierwszym. Jest jeszcze szansa na play offy, na pięć kolejek do końca rundy zasadniczej mają identyczny bilans co ósme Oleggio, tylko dwa mecze mniej i gorszy bilans bezpośredni. Ciężka sytuacja, ale na pewno do ugrania jeszcze, więc nie powinno już być miejsca na potknięcia. Ekipa gosopdarzy to jedno z młodszych zestawień kadrowych tej grupy, wyniki też nie najmocniejsze i po raz kolejny zostaje zapewne walka o utrzymanie. Mecz derbowy, nikt tutaj na pewno nie odpuści, w moim odczuciu drużyna gości powalczy o pełną pulę - co najważniejsze poprawia się już sytuacja kadrowa i ten na pewno potrzebny ostatnio spokojniejszy trening mogą tutaj pomóc.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +32
D 5,5K

darter180

Użytkownik
Dyscyplina: żużel pierwsza liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Orzeł Łódź vs Unia Tarnów
Typ: Luke Becker vs Alexander Woentin - więcej punktów Luke Becker (liczy się 5 pierwszych startów)
Kurs: 1,5
Bukmacher: etoto

Analiza:
Szwed pokazał już w pierwszej starcie,że szalu nie ma. Dobrze startował i na trasie mijany jak tyczki. Tutaj punktów pewnie trochę zdobędzie,ale znowu na juniorach. Becker delikatnie moim zdaniem łatwiejsze biegi + fakt,że jedzie na stadionie gdzie już trochę potrenował. Z resztą Amerykanin lubi walczyć na trasie i nawet po słabszym starcie na tym obiekcie może spokojnie mijać. Pewnie Szwed z braku laku pojedzie 6 razy,bo dziury ma Tarnów straszne,ale w etoto liczą się tylko pierwsze 5 biegów i dlatego jestem spokojny o powodzenie tego typu. Becker spokojniejszy i bardziej agresywny na torze.

50
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +260
gamen0 162,5K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia
Godzina: 18:30
Spotkanie: Crystal Palace - Chelsea
Typ: handicap 1:0 typ: Chelsea
Kurs: 2.53
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 18:30 odbędzie się spotkanie w Premier League pomiędzy drużynami Crystal Palace i Chelsea Londyn. Jest to spotkanie bardzo ważne dla obu ekip. Drużyna gosci jest bardzo zdeterminowana i dlatego będą chcieli zrobic jak najlepsza zaliczkę w dzisiejszym spotkaniu aby odnieść pewne zwyciestwo. Muszą uzyskać zwyciestwo w dzisiejszym spotkaniu jeśli mysla o podium w tabeli.Uważam że gracze Chelsea będa chciali pokazać się z jak najlepszej strony i sprobuja zdobyc bramki ktore dadzą im zwycięstwo.Przeprowadzenie spokojnych treningów może miec odzwierciedlenie w grze obu zespolow. zawodnicy obu druzyn z pewnością dadza z siebie wszystko żeby wypaść jak najlepiej.W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardzo ciekawe i zobaczymy w nim wiele sytuacji bramkowych. Uwazam że oby dwie drużyny powalczą w tym meczu i mozemy spodziewać sie bardzo dobrej gry obu ekip.W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardzo zacięte a o wyniku może zdecydować dyspozycja dnia. Gracze Chelsea w ostatnich spotkaniach prezentowali się z roznym skutkiem dlatego dzisiaj sprobuja zdobyc dobrą zaliczkę. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to zwycięstwo po bardzo ciekawym spotkaniu w stosunku 1:2

153
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +290
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real - Barcelona
Typ: Real over 5.5 rzutu rożnego
Kurs:
3.05
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
El Clasico, które odbędzie się w ramach 30 kolejki La Liga ma kluczowe znaczenie w walce o mistrzostwo Hiszpanii, tak więc emocji w tym meczu nie zabraknie na pewno. Mecz został już przeanalizowany dosyć dokładnie, ale większość typerów idzie w typowanie zwycięzcy tego pojedynku lub liczby bramek. Ja pójdę w innym kierunku, a mianowicie stawiam na 6 rożnych wykonanych w tym meczu przez "Królewskich". Gospodarze dzisiejszej rywalizacji do wieczornego spotkania przystąpią po serii pięciu kolejnych zwycięstw, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki. W tym czasie Królewscy odnieśli trzy zwycięstwa na ligowych boiskach, pozostawiając w pokonanym polu Elche 2:1, Celtę Vigo 3:1 i Eibar 2:0. Wysoką formę drużyna Zinedine’a Zidane’a potwierdziła również w pierwszym ćwierćfinałowym meczu Ligi Mistrzów, w którym u siebie pokonała 3:1 Liverpool i zrobiła ogromny krok w kierunku awansu. Zawodnicy z Madrytu po raz ostatni z boiska pokonani schodzili 30 stycznia, kiedy w ligowym meczu niespodziewanie przegrali 1:2 u siebie z Levante. "Barca"w La Liga ostatniej porażki doznała jeszcze dawniej, bowiem 5 grudnia ubiegłego roku (1:2 z Cadiz). W międzyczasie przegrywała również w pucharowych spotkaniach, odpadając między innymi z rozgrywek Ligi Mistrzów i Pucharu Króla. Aktualnie Duma Katalonii wykazuje się świetną skutecznością. Podopieczni Ronalda Koemana wygrali sześć ostatnich meczów w La Liga, potwierdzając tym samym swoje mistrzowskie aspiracje. W ostatnich trzech kolejkach wygrywali z Huescą 4:1, Realem Sociedad 6:1 i Realem Valladolid 1:0. Ja nie podejmuję się wytypować zwycięzcy dzisiejszego starcia. Idę w rzuty rożne gospodarzy, bo przecież gracze Realu jeśli chcą zdobyć tytuł musza wygrać, a żeby wygrać trzeba grać do przodu i stwarzać sytuację podbramkowe. Myślę, że kilka z nich zamienionych zostanie na wykop z narożnika boiska. W pierwszym meczu na Nou Camp Królewscy wykonywali 7 rzutów rożnych. Liczę dzisiaj na podobny wynik.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +4
nuski 4,3K

nuski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna,ARGENTYNA,Copa de la Liga Profesional
Godzina: 23:30
Spotkanie: Defensa y Justicia -Talleres Cordoba
Typ: Over 4.5 gola
Kurs:
6.90
Bukmacher: betfan
Analiza:

Ostatni mecz tych drużyn zakończył się wynikiem 4:1 choć mogło paść więcej goli, Goście wtedy byli bardzo nieskuteczni i trafili tylko raz. Dziś dobra okazja do rewanżu, a jak widać po statystykach oba zespoły potrafią strzelać gole i często padają overowe wyniki. Licze że dziś będzie podobnie. Oba zespoły również blisko miejsc gwarantujących play offy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +10
ferguson2 605,9K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: mma ufc
Spotkanie: Holland-Vettori
Typ: kevin holland
Kurs: 3.1
Godz: 23 15
Bukmacher: fortuna
Analiza: Typ trochę ryzykowny jednak moim zdaniem nie warto lekcewazyc Hollanda. Dopoki walka będzie w stojce wszystko moze sue zdarzyc. Vettori nie jest jakims wybitnym zawodnikiem. Holland ma szybkie i mocne lapy. Ciezko bedzie go wykończyć. Twarda szczeka i w miare dobra wydolnosc. Na dystansie 5 rund wszystko moze sie wydarzyc. W mim odczuciu walka 50/50, Holland mocnym dogiem

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom