>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.03.2014 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
kondziu69 5

kondziu69

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, SŁOWACJA: Corgon Liga
Godzina : 18:30
Spotkanie: Nitra - Slovan Bratislava
Typ: Slovan Bratislava (-1)
Kurs: 2,37
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Witam, jeżeli chodzi o poniedziałkowe mecze, szczególną uwagę zwracam na pojedynek drużyn, między którymi różnica punktowa wynosi aż 34pkt.! Gospodarze FC Nitra obecnie zajmują ostatnią lokatę z dorobkiem zaledwie 11pkt., natomiast goście są aktualnym liderem z dorobkiem aż 45 pkt.
Przytoczę trochę historii:
18.09.13 COR Slovan Bratislava Nitra 5 : 0
22.05.13 COR Slovan Bratislava Nitra 4 : 0
10.03.13 COR Nitra Slovan Bratislava 0 : 3
21.09.12 COR Slovan Bratislava Nitra 5 : 2
05.05.12 COR Slovan Bratislava Nitra 2 : 1
27.03.12 COR Nitra Slovan Bratislava 0 : 1
Dodam, że drużyna Slovan Bratislava ma serie 12 spotkań wyjazdowych bez porażki i nie zapowiada się, aby tą właśnie serie przerwała drużyna zamykająca stawkę, jaką jest Nitra. Typuję pewną wygraną gości.
⛔100
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / Portugalia
Godzina : 21:00
Spotkanie: Maritimo - Vitoria
Typ: Gospodarze wygrają !
Kurs: 2,45
Bukmacher: WilliamHill
Analiza: Troszkę za wcześnie jest i wiele może się zmienić. Nie ma póki
co podanego składu drużyny Maritimo (ja nie znalazłem), być może
zostanie on podany później na oficjalnej stronie klubu tuż przed meczem.
Spotkanie to odbędzie się miedzy w/w drużynami, gdzie na stronie
oficjalnej Vitorii podany został skład :
Confira os 18 eleitos:
Guarda-redes: Assis e Miguel Oliveira
Defesas: Josué, Moreno, Paulo Oliveira, Amorim e Addy
Médios: Barrientos, André André, Olímpio, André Santos, Tiago Rodrigues e Crivellaro
Avançados: Tomané, Plange, Hernâni, Maazou e Malonga
..gdzie wychodzi na to że nie zagra pierwszy bramkarz Douglas Jesus 21/0,
napastnik i najlepszy strzelec Marco Matias 19/6, obrońca Pedro Correia 12/0,
pomocnik Luís Rocha 7/0, napastnik Ricardo Gomes 6/0, napastnik
Fernando Russi 5/0.
Bramkarze Assis i Oliveira dla drużyny Vitoria rozegrali miedzy słupkami
0 spotkań. Goalkeeper Miguel Oliveira na co dzień jest pierwszym
bramkarzem drugiej drużyny Vitorii grającej w odległej II Dywizji.
O takim bramkarzu już jak Assis to nawet nie wspomnę.
Ekipa drużyny Maritimo od 6 spotkań na własnej płycie boiska niepokonane,
zaliczając w tym dwa remisy i 4 wygrane. U siebie pojechali z Porto 1:0 :cool: :
24/11/13 LIS Marítimo 3 - 2 Barcelos
08/12/13 LIS Marítimo 2 - 2 Nacional Funchal
19/12/13 LIS Marítimo 2 - 2 Sporting Braga
01/02/14 LIS Marítimo 1 - 0 Porto
16/02/14 LIS Marítimo 1 - 0 Vitoria Setubal
23/02/14 LIS Marítimo 2 - 0 OS Belenenses …
✅145
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Seria B
Godzina: 20:30
Spotkanie: Juve Stabia-Palermo
Typ: wygra Palermo
Kurs: 2,10
Bukmacher: bet365
Tutaj bez żadnej filozofii. Mecz lidera Palermo z ostatnią ekipą tabeli Juve Stabia (22 miejsce). I w takim meczu jak ten nie wyobrażam sobie żeby Palermo zajmujące pierwsze miejsce z 50 pkt, które musi się pilnować gdyż tuż za plecami czuje oddech ekipy Empoli tracącej tylko 4 pkt. nie wygrało tego meczu. Przeciwnik jedną nogą i dwoma rękami jest już w III lidze. Ma zaledwie zgromadzonych 15 pkt a do bezpiecznej strefy brakuje mu ich 16.W składach obu ekip na ten mecz braki. Juve Stabia zagra bez Di Nunzio ( obrona 12/0),Lanzaro ( pomoc 18/2),De falco ( pomoc 6/0). W ekipie Palermo braknie Lafferty ( atak 24/8), Hernandez ( atak 23/13) Di Gennaro ( pomoc 12/2)
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
K 40

kris_pl

Użytkownik
Ligue 2 27. kolejka
10.03.2014 godz. 20:30
Tours FC vs Angers SCO
Typ: 2 DNB
Kurs: 2.15
ComeOn
Forma (ostatnie 5 meczow):
Tours FC ostatnio gralo ze sredniakami w ligowej tabeli, bilans 1-1-3, bramki 4:9. Wyglada to raczej srednio. Angers mialo mniej wymagajacych rywali, poza liderem Troyes, z ktorym zremisowalo. Bilans 2-3-0.
Sytuacja w tabeli:
Tours znajduje sie na 9. miejscu w tabeli. Chociaz do konca sezonu jeszcze daleko, mozna powiedziec, ze pozostana gdzies w srodku tabeli. Maja 6 pkt straty do 3.ego Angers, nad strefa spadkowa maja 9 pkt przewagi, co wydaje sie spokojnym zapasem i nie musza sie raczej martwic o pozostanie w Ligue 2. Z kolei Angers bije sie o awans do Ligue 1, aktualnie zajmuje 3. pozycje, z 2-oma punktami przewagi nad 4. Niort. Oprocz dzisiejszego meczu druzyna bialo-czarnych ma jeszcze zalegle spotkanie z Brest. Jezeli zdobeda w tych dwoch spotkaniach 6 punktow, moga nawet objac prowadzenie w tabeli Ligue 2 (zalezy czy wypracuja lepszy bilans bramkowy niz Metz). Na ta chwile ich bilans wynosi 12-9-4, bramki 34:24. Jezeli chodzi o wyjazdy sa najlepsza druzyna w lidze. Bilans 6-4-2, bramki 20:15.
Przewidywane składy:
Tours FC: ??
Angers SCO: Malicki - Hénin, Thomas, Boyer, Bouka Moutou - Frikeche, Keita, Diers, Gamboa - Yattara, Socrier
Angers niezbyt dobrze radzi sobie na stadionie Tours. Bilans wszystkich spotkan pomiedzy tymi druzynami (nie tylko w Ligue 2) na stadionie Tours wynosi 5-4-4 na korzysc Troyes, w bramkach 17:18 na korzysc Angers SCO.
W tym tysiącleciu druzyny rozegraly 6 spotkan w Tours, Angers wygralo tylko 1 raz, w poprzednim sezonie.
Jezeli Angers chce awansowac do Ligue 1 (nie mam watpliwosci co do ich ambicji, zbyt dlugo juz znajduja sie w Ligue 2), to musi pokonywac druzyny z ktorymi wyraznie im nie idzie, a maja slabszy sezon, wlasnie jak Tours.
Wbrew pozorom, to bardzo wazny mecz dla grupy zespolow bijacych sie o awans. Jezeli Angers zwyciezy, odskoczy na 5 pkt kolejnym druzynom i prog pkt wymaganych do awansu znacznie sie podniesie, do tego Tours odpadnie juz z walki o awans. Jezeli sytuacja bedzie odwrotna, grupa walczaca o awans bardzo sie zbije, Tours doskoczy do Angers juz tylko na 3 pkt. Druzyny zagraja w najmocniejszych skladach.
Angers ma niezwykla szanse w tym sezonie na awans, nie moga tego przepuscic i takich meczow nie moga przede wszystkim przegrywac.
⛔100
 
psotnick 846,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Haikou World Open 2014
Godzina: 12:30 CET
Spotkanie: Steve Davis - Stuart Bingham
Typ: Stuart Bingham -2.5
Kurs: 1.91
Bukmacher: william hill
Analiza:

Jak dla mnie jedno z większych value w pierwszej rundzie World Open, bo w zestawieniu gracza w formie z weteranem odcinającym kupony od dawnej sławy wynik można łatwo przewidzieć. Bingham już od prawie tygodnia w Chinach i spędził ten czas bardzo pracowicie i efektywnie. W sobotę w dobrym stylu wygrał Dongguan Open, czyli ostatni turniej Asian Tour, ogrywając po drodze paru chińskich amatorów, ale też kilku uznanych graczy touru jak Donaldson (4-1), Lisowski (4-2) czy Wenbo (4-1) w finale. Forma zupełnie mu nie przeszkadzała, wbił 2 setki (105, 100), do tego tradycyjnie masa robiących brejków (66, 77, 81, 80, 90, 86, 66, 72, 76, 68). Myślę, że taka forma powinna z nawiązką wystarczyć na dołującego w tym sezonie Davisa, który szybkimi krokami zbliża się do emerytury i Bingham w formie to po prostu za wysokie progi dla niego. Wygrana Stu moim zdaniem gwarantowana, a trudno też spodziewać się, by ten mecz potrwał dłużej niż 7 frejmów.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA - SINGIEL: Indian Wells (USA), twarda
Godzina: 19:00
Spotkanie: Li N. (Chn) - Pliskova Ka. (Cze)
Typ: 2 (+6.5) Games
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza:

3 runda w Indian Wells. Pod lupę biorę spotkanie 2 rakiety świata Chinki Na Li z Czeszką, sklasyfikowaną na 67 miejscu w rankingi, Karoliną Pliskovą. Bukmacherzy w moim odczuciu mocno przesadzili z kursami, wiadomo, Chinka jest mocną faworytką tego spotkania, ale czy aby na pewno będzie jej tak łatwo wygrać? Moim zdaniem nie, po wygranym AO Chinka, jak to zwykle bywa, nieco spuściła z tonu i jej gra nie wygląda już na tak bardzo skuteczną. W Doha wyglądało to słabo, 3 steowy bój z Rybarikovą, ledwo wygrany i porażka z Cetkovską mówią same za siebie. Przed samym Indian Wells zagrała, pokazowy mecz z Samanthą Stosur, gdzie mimo, iż to tylko pokazówka dla widzów, to dziewczyny potraktowały to spotkanie bardzo poważnie i o dziwo bez najmniejszych kłopotów Australijka okazała się lepsza. To pokazuje, że Na Li nie jest jeszcze w swojej optymalnej formie, i w tym upatruje dzisiaj szansę dla Czeszki. Miałem już okazję oglądać ją w tym roku w akcji i pokazuje się w tym roku na prawdę z dobrej strony. Jeśli serwis Pliskovej funkcjonuje na właściwych obrotach, to rywalką ciężko jest przełamać Czeszkę. W 2 rundzie bez najmniejszych kłopotów pokonała wyżej notowaną Zakopalovą. To pokazuje, że nie jest bez szans w dzisiejszym starciu, a przy dobrze funkcjonującym serwisie, kto wie może nawet sprawić sporą niespodziankę, bo już nie takie rzeczy w tym roku w Indian Wells widzieliśmy. Oczywiście Chinka jest faworytką, jednak przy dobrej dyspozycji Karoliny linia +6.5 gema powinna zostać spokojnie pokryta. Dla lubiących ryzyko +1.5 sets po kursie 3.30. Powodzenia
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Dyscyplina: Tanis
Godzina: 20:30
Spotkanie: Gael Monfils - Fabio Fognini
Typ: Geal Monfils
Kurs: 1,47
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dla Francuza ten sezon zapowiada się znakomicie, jedyne jego przegrane mecze to 2x z Nadalem oraz ostatnio w Rotterdamie z DelPotro. Monfils przeszedł metamorfoze, przestał pajacować na korcie i wreszcie zaczął grać bo predyspozycje ma ku temu znakomite. W jego grze rzuca się w oczy znakomity, mocny fh oraz obrony, które wyciąga świetnymi doślizgami.
Fabio cały luty, to tourne po Ameryce Południowej, na nawierzchni, na której czuje się najlepiej, czyli clayu. Po drodze zaliczył 2 finały z których jeden wygrał. Jego gra na pewno opiera się na wolniejszych nawierzchniach niż ta na Indial, minusowy bilans na hardzie mówi nam wszystko. W 1r już miał kłopoty z przeciętnym Harrisonem, co będzie dziś jeśli na przeciwko staje zawodnik w tym sezonie ułożony i o 2 klasy lepszy od młodego Amerykanina ?
Dla mnie szykuje się gładkie zwycięstwo Francuza.
⛔100
 
palacio 61

palacio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Widzew - Lech
Typ: I połowa X
Kurs: 2.40
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:

Na dzisiaj ostatnie spotkanie z naszej fantastycznej ekstraklasy.Trochę zostało już powiedziane odnośnie tego meczu,więc ja tylko dodam czemu taki typ.Na 3 spotkania Widzew schodził z 2 remisami do szatni,Lech natomiast tylko 1.Faworyta chyba nie trzeba dzisiaj wskazywać,ale czy goście dadzą radę z taką huśtawką formy tego nie wiem.Obie ekipy mają sporą historie spotkań,a ciekawostką jest fakt iż w 3 ostatnich potyczkach ujrzeliśmy 3 remisy po 45 min.
09.11.12 Widzew Łódź Lech Poznań 0 : 1
06.05.12 Widzew Łódź Lech Poznań 0 : 0
07.08.10 Widzew Łódź Lech Poznań 1 : 1
Jedziemy do konkretów:Lechowi w Łodzi zawsze się grało ciężko i wynik przeważnie oscylował w granicach remisu + gdzie Widzew ma walczyć o punkty jak nie u siebie + niestabilna forma dzisiejszych gości + do tego dość spora presja (nie wygrać z ostatnią drużyną w lidze to chyba nie będzie wróżyć dobrze dla trenera,który nie ma pewnej przyszłości) = I połowa remis.
⛔100
 
finckaxl 7,8K

finckaxl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Czechy, 1 liga
Godzina: 18:15
Spotkanie: Teplice - Slavia Prague
Typ: 1 (-1)
Kurs: 2.60
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzień dobry! Ja do wcześniejszego typu kolegi dorzucam jeszcze handicap. Teplice u siebie są zespołem naprawdę mocnym. Bilans 7-1-1 robi wrażenie. W ostatniej kolejce rozgromili 4:0 Sigme Olomunec, zespół który tydzień wcześniej pokonał na własnym stadionie dzisiejszego rywala Teplic, Slavie Prage, aż 5:1 ! Oczywistym jest, że mecz meczowi nierówny, ale jest to jakieś porównanie sił. Co więcej, wcześniejsze wyjazdy w lidze Slavia również przegrała, i to jak! (0:3 i 0:4 odpowiednio z drużynami Slavacko i Dukla Prague, czyli średniakami) . Dodam jeszcze do tego że ostatni mecz obydwu drużyn zakończył się wynikiem 0:7, czego chyba nie muszę komentować. Myślę że gospodarze nie będą mieć dziś problemów, dla ostrożniejszych czysta 1 jak najbardziej. Polecam
0 zwrot
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Grecja, A1
Godzina: 17:00
Spotkanie: Alexandropolis - Foinikas Syroy
Typ: 1 (handicap -1,5 seta)
Kurs: 2.75
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Wracamy po kilku dniach przerwy i kilku zakładach przegranych, z nadzieją na ponowny sukces. Minimalnym faworytem w spotkaniu sąsiadów w tabeli są gospodarze. Przegrali oni tylko jedno spotkanie u siebie co pokazuje w jak dobrej formie na własnej hali są. Ostatnio przegrali u siebie z Panathinaikosem (kurs na gospodarzy 1,07!) i to gładko, 0-3. Kibice im szybko tego nie wybaczą. PAOK ostatnio rozbili 3-1, ale teraz będą musieli zagrać równie pewnie. Goście z kolei często potrafią grać beznadziejnie, jak w spotkaniu z Sifiskas (porażka 0-3). Według mnie kursy na gości za wysokie, dlatego atakuję gospodarzy z handicapem.
✅175
 
R 31

redman21

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Portugalia- Superliga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Maritimo- Vitoria Guimaraes
Typ: liczba goli- opcja I- 2-3 gole
Kurs: 1,90
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Na Dzisiejszy wieczór wybrałem spotkanie z portugalskiej ekstraklasy. 9. drużyna na własnym stadionie podejmować będzie 7. Tabela wyraźnie wskazuję, że spotykają się zespoły o podobnym potencjale i możliwościach ofensywnych. Obie drużyny strzelają średnio ponad 1 bramkę na mecz ze wskazaniem na wyższy współczynnik na drużynę gospodarzy! Domniemywam że to właśnie drużyna gospodarzy będzie prowadzić to spotkanie pod własne dyktando strzelając bramki ponad swoją średnią czyli 2. Goście natomiast jeśli zdobędą choćby 1 bramkę będą mogli być zadowoleni. Jak dla mnie wynik prawdopodobny to 2:0 lub 2:1 co by pokrywało zdarzenie.
Polecam typ.
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
P 2,4K

promark

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Czechy, Extraliga Play-Off
Godzina: 18:20
Spotkanie: Pardubice - Slavia Praha
Typ: 1
Kurs: 1.95
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Witam. Dziś rozpoczynamy Play-Off w Czechach. Proponuję typ na Pardubice, które w sezonie regularnym zajęły 7 miejsce w tabeli. Ich dzisiejsi przeciwnicy drużyna Slavia Praha bardzo szczęśliwie weszła w PO bo załapała się tylko 1 pkt, a tak walczyli by o utrzymanie. Dzisiejsi gospodarzy załapali pod koniec sezonu naprawdę bardzo dobrą formę pokonują Trinec 7-5 czy Spartę Pragę na wyjeździe 0-3 ! U siebie od 19 stycznia przegrali tylko raz po dogrywce z Plzen. Drużyna z Pragi to drużyna własnego boiska, na wyjazdach dostają łomot od każdego, ostatnie zwycięstwo nad Chamutovem po męczarniach 3-4 (najgorsza drużyna ligi). Gospodarze wyjdą w pełnym składzie, aspiracje na awans na pewno są, grają u siebie a i przeciwnik najłatwiejszy z możliwych. Slavia może powalczyć u siebie jednak na wyjeździe nie daje im żadnych szans, dla mnie to drużyna prędzej kwalifikująca się do spadku aniżeli walce o mistrzostwo.
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker - Haikou World Open
Godzina: 12:30
Spotkanie: Adiyta Mehta - Michael White
Typ: Adiyta Mehta (+1,5)
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mehta na pewno nie stoi na straconej pozycji w tym meczu. Hindus to bardzo solidny zawodnik. Zawsze opanowany przy stole. Jeżeli znajduje się w swojej normalnej dyspozycji to potrafi grać bardzo dobrze. Umie budować wysokie breaki i jest całkiem niezły w grze taktycznej. Teraz jego forma jest nieco słabsza,ale i rywal nie zachwyca. Fani młodego Walijczyka mogą czuć się mocno rozczarowani. Michael od dłuższego czasu nie może złapać optymalnej formy.Wygrywa tylko z bardzo słabym rywalami. Gdy trzeba się zmierzyć z kimś lepszym kończy się to porażką.Walijczyk to chimeryczny zawodnik. Jego gra często może się zmienić z freama na fream. Mehta na pewno dostanie sporo szans,gdyż Michael to agresywny gracz i często zostawia łatwe układy dla rywali. Mam nadzieję,że Aditya będzie potrafił je wykorzystać. Bezpośrednie mecze to bilans 2-1 na korzyść Whita. Jednak ich ostatni mecz wygrał Mehta. Spodziewam się wyrównanego boju.

⛔100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 18:00
Spotkanie: Widzew Łódź vs Lech Poznań
Typ: Widzew over 1,5 gola
Kurs: 5,50
Buk: bet365
Analiza:
Lech w dzisiejszym meczu z Widzewem będzie zdecydowanym faworytem. Komplet punktów na stadionie w Łodzi jest obowiązkiem poznaniaków. Łodzianie są zdecydowanie najsłabszym zespołem w lidze, ale mimo to lechitów czekać będzie ciężka przeprawa. 16 punktów w 24 meczach, ostatnie miejsce w tabeli, 6 oczek straty do przedostatniej drużyny i 8 do pozycji gwarantującej utrzymanie. Liczby dla ekipy prowadzonej przez Artura Skowronka są bezlitosne. Czyli teoretycznie wychodzi na to że szanse powodzenia mojego typu są niewielkie. Liczę na to że trener Skowronek wystawi dziś w ataku jednocześnie Visniakovsa z pozyskanym z Legii Patrykiem Mikitą. Mikita ostatnio dobrze zaprezentował się w meczu kadr U20 Polska-Włochy którzy Polacy wygrali 1-0, Mikita miał swoją okazję lecz po strzale głową piłka trafiła w poprzeczkę, ponadto był bardzo ruchliwy, widać było że czuje głód piłki. Może też Cetnarski wreszcie pokaże coś pozytywnego na boisku. Liczę na tą trójkę, którą na pewno wspierał będzie jak zawsze solidny Kaczmarek. O Lechu nie chce mi się pisać, mnie żaden wynik z polskiej ligi na prawdę nie jest w stanie zdziwić, typowanie 1X2 w polskiej to niewiele łatwiejsze zadanie od trafienia szóstki w Lotku. Będzie ciężko, ale w piłce wszystko jest możliwe, jakaś czerwona kartka, pomyłka sędziego, przypadkowy rzut karny może odwrócić losy spotkania o 180 stopni.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Piłka nożna, Primera Division
10.03.2014 22:00
Real Sociedad San Sebastian – Rayo Vallecano
Typ: 1
Kurs: 1.48
Betfair
Spotkanie kończące 27 kolejkę Primera Division. Walczący o europejskie puchary Real Sociedad San Sebastian zagra u siebie z walczącym o utrzymanie Rayo Vallecano. Gospodarze są zdecydowanym faworytem tego spotkania, jest to zespół bardzo skuteczny na własnym stadionie, wygrali aż 8 z 12 spotkań, tylko raz przegrali, a ich bilans bramkowy jest znakomity, 30 bramek zdobytych i zaledwie 8 straconych, w tym elemencie są najlepszym zespołem ligi. Ostatnio u siebie w świetnym stylu pokonali Barcelonę 3:1. Mają stabilny skład, brak większych problemów kadrowych, dziś zabraknie z ważniejszych ogniw tylko obrońcy Ansotegi. W zespole gospodarzy bardzo dobrze wygląda linia ataku, Francuz Griezmann, którym interesują się wielkie kluby angielskie ma na koncie 15 bramek, Meksykanin Vela 10, a teraz doszedł jeszcze ofensywnie usposobiony Canales z Valencii, ta formacja jest naprawdę mocna. Goście natomiast kadrowo są słabszym zespołem niż w zeszłym sezonie stąd ich problemy i bardzo niska pozycja w tabeli. Jest to zespół specyficzny, lubią grać piłką, utrzymywać się przy niej, takiego sposobu gry są uczeni, ale brakuje w tym zespole jakości. W składzie często dochodzi do zmian i nawet dziś ciężko wytypować pierwszą jedenastkę, na pewno nie zagrają Tito, Galeano i Mojica w obronie, zabraknie ważnego podstawowego pomocnika Trashorrasa. Zespół ten oczywiście potrafi sprawić niespodziankę, ale to nie powinno zdarzyć się z tak klasowym rywalem jak Real Sociedad, to za silny rywal dla nich. Rayo jest dobrym zespołem do obstawiania, ponieważ jest bezkompromisowy, najrzadziej w lidze remisują, na wyjazdach, wygrali 3 spotkania z 13 a aż 8 przegrali, bilans bramkowy 9:30. Szykuje się pewne zwycięstwo drużyny gospodarzy.
⛔100
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Dyscyplina: ???? ATP - SINGIEL: Indian Wells (USA), twarda
Godzina: 22:00
Spotkanie: Raonic M. - Falla A.
Typ: DW 2:0
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza: Trzeba łapać póki kursy nadal są dość wysokie - chociaż ciągle spadają! Jak dla mnie Raonic da sobie radę z Fallą, który pokonał dwa dni temu Janowicza (wielka szkoda, no ale cóż). Falla wypada ostatnio lepiej na kortach twardych, ale co się dziwić skoro zawodników też nie miał jakiś wyszukanych. Milos to wysoki gracz, który ma mocne serwisy i bardzo dobre oraz dokładne returny. Obecnie zajmuję 11 miejsce w rankingu ATP i na pewno na turnieju Indian Wells będzie chciał powalczyć dalej. Kolumbczyk, który zajmuje obecnie 75 miejsce w rankingu pokonując Jerzyka wykorzystał swoje szczęście w tym turnieju. Ja dziś liczę na dwa szybkie sety dla Milosa.
✅72
 
yayo 165

yayo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Football League - Group 1 2013/2014
Godzina: 15.00
Spotkanie: Panegialios FC - AO Paniliakos 1 połowa
Typ: 1x
Kurs: 1.44
Bukmacher: BET365
Analiza:
Nie bardzo zgadzam się z kursami wystawionymi przez bukmachera. Paniliakos faworytem? Panegialios zajmuje 4 miejsce w rozgrywkach z 39 pkt na koncie. Dzisiejszy rywal ma 9 pozycję i zgromadził do tej pory 32 pkt. Panegialios wygrał 4 z ostatnich 5 spotkań, strzelajac przy tym 9 bramek a tracąc dwie.Dzisiaj zespół ten zagra na własnym terenie a to niewątpliwie duży plus, zwłaszcza że rywal nie błyszczy w spotkaniach wyjazdowych. Na 11 spotkań rozegranych na obcym terenie zespół Paniliakosu wygrał 2, zremisował 2 i przegrał 7.Panegialios FC natomiast przed własna publicznością przegrał 2 spotkania, zremisował 3 i wygrał 5. W bezpośrednich meczach tych drużyn zazwyczaj górą był gospodarz. Tylko jeden raz wygrali goście(akurat Paniliakos). Myślę, żę wygra gospodarz bądź zespoły podzielą się punktami. Po takich kursach (3,5 - 3,7)warto spróbować zagrać 1.
✅44
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dejwid1973 144

dejwid1973

Użytkownik
Dyscyplina: hokej, czeska Tipsport Extraliga
Godzina: 17:00
Spotkanie: HC Vítkovice -Bílí Tygři Liberec
Typ: Bílí Tygři Liberec OT
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Już dziś zaczynamy to, co (nomen omen) tygryski lubią najbardziej, czyli play-offy. Na początek předkolo i mecz 1/8 finału w Ostrawie, gdzie miejscowe Vítky podejmą Tygrysy z Liberca. Nie chcę się powtarzać, ale dzisiejsi gospodarze to drużyna zdecydowanie wyjazdowa. Nawet, gdy byli w swojej najlepszej formie ze stycznia, to mecze na swojej tafli były dla nich bardzo ciężkie. W ostatnim meczu Ślązacy przegrali z Trzyńcem 1-3 na lodzie rywala, jednak w tym meczu zagrali bez sześciu ważnych graczy, którzy byli oszczędzani właśnie na play-offy. Hokeiści Liberca swój ostatni mecz ze Zlínem wygrali po karnych, mimo tego, że był to dla nich mecz o pietruszkę a goście walczyli o lepszą pozycję przed play-offami. Hokeiści spod Ještědu wygrali ostatnie siedem spotkań, w których stracili tylko dwa punkty. Trener ostrawian podkreśla fantastyczną grę w obronie Tygrysów i ja się z nim zgadzam. Hokeiści z Liberca potrafią zbudować prawdziwą biało-niebieską ścianę przed bramką Jána Lašáka. Z resztą ostrawianie doskonale o tym pamiętają, bo tydzień temu zdołali strzelić Tygrysom tylko jednego gola inkasując przy tym trzy. Dla mnie faworytem w tej parze są Tygrysy i jeśli dziś uda im się wygrać, to zrobią ogromny krok w kierunku awansu.
⛔100
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Piłka nożna / Portugalia
Godzina : 21:00
Spotkanie: Maritimo - Vitoria
Typ: Gospodarze wygrają do zera
Kurs: 4
Bukmacher: bet365
Juz dzisiaj o godzinie 21:00 dojdzie to ostatniego meczu 22 kolejki w portugalskiej lidze. Na przeciwko siebie stana zespoly z srodkowej czesci tabeli. Guimaraes - miejsce 7 z dorobkiem 30 pkt. Maritimo - miejsce 9 z dorobkiem 27 pkt. Ostatnio w lepszej formie sa gospodarze, prezentuja ciekawy futbol co przeklada sie na punkty i wygrane mecze. Dzisiaj kieruje swoj typ wlasnie w strone ich patrzac na ostatnie mecze u siebie. Od 8 meczy sa niepokonani na wlasnym terenie. 3 ostatnie spotkania na wlasnych smieciach to 3 zwyciestwa wszystkie do zera. Wygrali nawet z Porto...
Pojedynki bezpośrednie: MARITIMO - GUIMARAES
11.05.13 POR Maritimo Guimaraes 1 : 0
02.12.12 TAC Maritimo Guimaraes 1 : 2
(1 : 1)
25.09.11 POR Maritimo Guimaraes 2 : 1
27.11.10 POR Maritimo Guimaraes 2 : 0
09.01.10 POR Maritimo Guimaraes 0 : 1
Mysle, ze gospodarze dzisiaj spokojnie wygraja, a mam nadzieje ze do zera bo kursik ladny i mozna zagrac
⛔100
 
xszymonx 71

xszymonx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Algavre
Godzina : 18:30
Spotkanie: Austria - Rosja
Typ: 2
Kurs: 2,15
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
To krotko i konkretnie Rosja na 2 miejscu w gr z 3 pkt na koncie ( W z Portugalia 3:1 i L z Korea 2:1) natomiast Austra zanotowała 2 porazki w stosunku bramkowym 2:5. Rosja wg mnie jest lepsza druzyna, lepiej weszła w turniej i cały czas walczy o 1 miejsce w gr. Rosja z Austria od 2007r nie przegrała zadnego meczu, wygrywajac 3 z nich i remisujac 1.
Kurs na pewno zacheca do gry. Powodzenia
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom