>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 10.01.2024 (środa)

Status
Zamknięty.
versa 397,5K

versa

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Włoch
Godzina: 21:00
Spotkanie: AC Milan - Atalanta
Typ: Powyżej 9.5 celnych strzałów
Kurs: 2.72
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/coppa-italia-puchar-włoch-w-sezonie-2023-2024.168953/post-7237736
Analiza: Widząc ten mecz na flashscore pierwsza myśl : Milan będzie wygrywać, a przegra...Jednak zrezygnowałem z tej propozycji, a pójdę w coś całkiem innego, co ma kursik mniejszy ale całkiem calkiem bardziej realistyczny.
Głównie liczę w tym starciu na piłkarzy Milanu, którzy bardzo dużo stwarzają sobie sytuacji bramkowych co przekłada się na generowane strzały w światło bramki, w ostatnich pięciu spotkaniach ich strzelecka statystyka prezentuje się następująco: 9, 9, 2, 7, 6, a w 4 tych meczach padł over 9.5 celnych strzałów, natomiast statystyka po stronie Atalanty jest trochę gorsza bowiem; 11, 2, 4, 8, 2 a linia pokrywana była tylko dwa razy.
Niemniej jednak jak widać, obie drużyny potrafią grać bardzo ofensywnie i właśnie na takie spotkanie czekam. Dodam na zakończenie, że w ostatnim bezpośrednim starciu na koniec zeszłego roku zobaczyliśmy 11 celnych strzałó: w.Widząc ten mecz na flashscore pierwsza myśl : Milan będzie wygrywać, a przegra...Jednak zrezygnowałem z tej propozycji, a pójdę w coś całkiem innego, co ma kursik mniejszy ale całkiem calkiem bardziej realistyczny.
Głównie liczę w tym starciu na piłkarzy Milanu, którzy bardzo dużo stwarzają sobie sytuacji bramkowych co przekłada się na generowane strzały w światło bramki, w ostatnich pięciu spotkaniach ich strzelecka statystyka prezentuje się następująco: 9, 9, 2, 7, 6, a w 4 tych meczach padł over 9.5 celnych strzałów, natomiast statystyka po stronie Atalanty jest trochę gorsza bowiem; 11, 2, 4, 8, 2 a linia pokrywana była tylko dwa razy.
Niemniej jednak jak widać, obie drużyny potrafią grać bardzo ofensywnie i właśnie na takie spotkanie czekam. Dodam na zakończenie, że w ostatnim bezpośrednim starciu na koniec zeszłego roku zobaczyliśmy 11 celnych strzałów.

272
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +3349
N 378,7K

niewierny-janek

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Euroliga
Godzin: 20:30
Spotkanie: Barcelona - Olympiakos Pireus
Typ: Barcelona i under 156,5 pkt
Kurs: 3,20
Bukmacher: Superbet
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...4-typy-analizy-komentarze.169371/post-7237744
Analiza:

Dzisiejszego wieczora dojdzie do jednego z klasyków europejskiej koszykówki. Fc Barcelona podejmie we własnej hali drużynę Olympiakosu Pireus. Drużyna gospodarzy jest aktualnie na 3. pozycji w tabeli Euroligi z bilansem 13-6, przed nimi jest tylko Virtus z jedną porażką mniej oraz Real, który przegrał zaledwie dwukrotnie, ale ostatnio miedzy innymi z Barceloną. Olympiakos natomiast po początkowych kłopotach złapał wiatr w żagle i zaczął się piąć w górę tabeli, aktualnie mają serię 4 wygranych z rzędu na europejskich parkietach i zajmują 6. lokatę z bilansem 11-8. Katalończycy również mieli chwilowy kryzys, gdzie przegrali kilka spotkań z niżej notowanymi rywalami zarówno w hiszpańskie ACB jak i w Eurolidze, jednak ostatnio odnieśli 3 kolejne zwycięstwa w tym 2 ważne - z Realem i Baskonią w Eurolidze. Olympiakos to raczej underowa ekipa, średnio w ich meczach Euroligi pada około 150 pkt. Barcelona gra nieco bardziej ofensywnie, jednak w takim starciu jak dzisiaj, myśląc o wygranej będą musieli zagrać raczej bardziej defensywny mecz. Stawiam dzisiaj na wygraną gospodarzy, myślę że wykorzystają atut własnego parkietu, w Palau Blaugrana przegrali do tej pory tylko jeden euroligowy mecz. Olympiakos w delegacji ma bilans 4-4 więc bywało różnie. H2H pomiędzy oboma ekipami wskazuje raczej na wyniki poniżej 157pkt, tak było w przypadku 3 ostatnich meczów, wcześniej padło 158 pkt, a jeszcze wcześniej kolejne 3 mecze z niskim wynikiem. Ostatni naprawdę wysoki wynik padł w grudniu 2020 roku, kiedy Barcelona przegrała we własnej hali 88-96. Dzisiaj liczę na zwycięstwo gospodarzy po raczej wolnym meczu, gdzie koszykówka będzie bardzie ułożona i ukierunkowana na defensywę.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Defacto 340,8K

Defacto

Znawca - NBA
Dyscyplina: Koszykówka Euroliga
Godzina:21
Spotkanie: Maccabi TA - Virtus Bologna
Typ: Virtus wygra
Kurs: 2,40
Bukmacher: LVBET
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...4-typy-analizy-komentarze.169371/post-7237757




Hej, no to na fali lecimy dalej. Wiem wiem, Maccabi to mocna druzyna, i druzynie Wloch nie bedzie latwo. Na wstepie sam tego meczu nie gra, bo cos z tylu mi podpowiada ze faworyt z Izraela moze ten mecz wygrac. Moze, ale nie musi, stad obawy mam, ale kurs jest tutaj determinujacy. Glownym czynnikiem, ktory zaprzata mi glowe jest bilans Virtusu, ktory z bilansem 15/5 jest wice liderem. To mnie martwi, bo czesto gram swoje typy pod mobilizacje, animusz druzyny, a tutaj moze lekko zabraknac go druzynie z Wloch. Sezon jeszcze dlugi, to ze beda w top 6 to bardzo prawdopodobne, ale lepsza pozycja wyjsciowa to zawsze atut przed play off. Tutaj mam lekko mieszane uczucia. Gdyby to byl decydujacy mecz o wszystkim, to stawialbym pieniadze na Virtus. Tutaj moze byc inaczej, bo jednak to Maccabi, zalezy bardziej, tak wg logiki. Ostatnie dwa mecze to wygrane Maccabi z Bologna, tutaj jest jakis argument, ze Bolognii moze zalezec bardziej, niz bardzo, aby sie odegrac za te dwie porazki. Na to tez po cichu licze, powodzenia.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Pablito91 624,5K

Pablito91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EFL Cup
Godzina: 21:00
Spotkanie: Liverpool Fulham
Typ: Fulham powyżej 3.5 rzutów różnych
Kurs: 1.93
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale:
Analiza:

Półfinał EFL Cup w Anglii. Zmierzą się Liverpool z Fulhamem. Jeżeli mecz będzie na takim poziomie jak w lidze to zapowiada się wspaniałe widowisko. W lidze ostatnio padł wynik 4:3. Ja idę w różne drużyny Fulham. Pokrywali oni tą linie w 5 ostatnich bezpośrednich spotkaniach. Wiadomo z różnymi jest tak, że wszystko zależy od przebiegu spotkania, ale 4 to nie jest jakaś wygórowana linia i spokojnie do pokrycia przez dzisiejszych gości. Liverpool jest faworytem i jeżeli strzelą pierwsi to Fulham będzie goniło i zrobi te 4 różne.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
ziroxxx 808,2K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Dyscyplina: Piłka Nożna - EFL Cup
Godzina: 21:00
Spotkanie: Liverpool - Fulham
Typ: Powyżej 10,5 RR
Kurs: 2.01
Bukmacher: Forbet
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...l-cup-w-sezonie-2023-2024.168894/post-7237797
Analiza:


Liverpool jest w formie, w lidze pierwsze miejsce i 3 pkt przewagi nad Aston Villa. W Pucharze Anglii 3 dni temu wygrali na wyjeździe z Arsenalem. Liverpool jest w osłabieniu bo Salah pojechał na PNA, a kontuzji kolana nabawił się Trent. Co jest sporym problemem. Gomez zajmie pozycje prawego obroncy, a na lewej zagra Bradley, który zagrał tylko 3 mecze (2x wchodził z ławki) i wszystkie w pucharach. Fulham natomiast w optymalnym składzie na czele z Jimenezem, Willianem i Leno w bramce. Goście w ostatnim meczach z Liverpoolem regularnie nabijają rożne (ostatnie mecze H2H to 4,5,4,4,6 RR). Liverpool w lidze u siebie średnia 7,6 RR/mecz, a Fulham na wyjazdach 3,4 RR/mecz. Fulham jest solidną drużyną, która potrafi się postawić lepszym drużyną np. wygrana 31.12.2023 z Arsenalem. Liczę na wyrównane spotkanie z lekką przewagą dla gospodarzy i na obfitą ilość rzutów rożnych.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom