>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.12.2022 (czwartek)

Status
Zamknięty.
P 6,8K

piotrf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 16:00
Spotkanie: Chorwacja - Belgia
Typ: wynik do przerwy - remis
Kurs: 2,12
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Mecz o awans do kolejnej rundy i właśnie to skłania mnie ku typowaniu remisu do przerwy. Stawka spotkania jest wysoka i wątpię że którakolwiek z drużyn od początku spotkania ruszy z falą ataków na przeciwnika. Spodziewam się raczej niemrawego początku z opcją na szaloną końcówkę spotkania. Oba zespoły remisem kończyły pierwsze połowy w spotkaniach z Marokiem i oba prowadziły do przerwy z Kanadą. Belgia to już nie ten sam zespół co w poprzednich MŚ chociaż mają gwiazdy światowego formatu na niektórych pozycjach. Dla mnie faworytem spotkania jest Chorwacja a jej remis w spotkaniu zapewnia awans z grupy. Jak dla mnie remis do przerwy bardzo prawdopodobny.

112
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +2413
chamberlain 447,4K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 16:00
Spotkanie: Kanada - Maroko
Typ: Maroko over 4.5 celnych strzałów
Kurs: 2.30
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Idę dzisiaj w stronę celnych strzałów Maroko w meczu z Kanadą, według mnie linia nie jest taka wcale wygórowana. Maroko ma wciąż szansę na pierwsze miejsce w grupie, chociaż do awansu potrzebują raptem remisu, tylko czy zadowolą się tym? Stawką spotkania będzie uniknięcie najprawdopodobniej Hiszpanii, bo chyba nie zapowiada się, żeby ktoś wyrwał im pierwsze miejsce. Jednak przechodząc do typu, Kanada pożegnała się z mistrzostwami już po drugim meczu, złożyły się na to dwie porażki z tak naprawdę faworytami tej grupy Chorwacją i Belgią, chociaż Belgom potrafili postawić się i przegrać tylko jedną bramką. Dzisiaj nie powinni wyjść do meczu z Maroko z defensywnym nastawieniem, bo nie mają czego bronić, powinni grać otwartą piłkę narażając się na kontry i tak też może zagrać Maroko, mając w głowie, że remis da im awans, mogą dać pograć Kanadzie i nastawiać się na kontry. Maroko więc powinno mieć sporo szans bramkowych, czy wykorzystają je, chociażby po to, żeby oddać celne strzały moim zdaniem tak. Maroko oddało 2 celne strzały z Chorwacją i 4 celne strzały z Belgią, a więc mocniejszymi rywalami od Kanady, która za to pozwalała oddać 3 celne strzały Belgii i 10 celnych strzałów Chorwacji. Linia nie wygórowana, a Maroko nawet w sparingach przed mistrzostwami stwarzała sobie bardzo dużo sytuacji bramkowych, z Kanadą dzisiaj też powinni.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
patryk7 574,4K

patryk7

Typer
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Szwecja, SHL
Godzina: 19.00
Spotkanie: Leksand - HV71
Typ: HV71
Kurs: 3.4
Bukmacher: LvBet
Analiza:

Leksand zajmuje w rankingu 6 miejsce (ostatnie dające bezpośredni udział w fazie play-off), ale w ostatnich sześciu grach Bjorn Helqvist zaznał aż 4-o krotnie "goryczy porażki" ze swoją drużyną. Kluczowy kanadyjski środkowy John Quenneville wypadł ze składu ostatnio i dzisiaj także nie zagra z powodu choroby. Drugi ważny środkowy Amerykanin Justin Kloos nie grał ostatnio z powodu kontuzji i jego gra dzisiaj stoi pod dużym znakiem zapytania. Słowacki środkowy Marek Hrivík doznał kontuzji na rozgrzewce przed ostatnim meczem z FBK (dom 2:3) i także nie zagra.
W obecności swoich licznych fanów zgromadzonych w Tegera Arena gospodarze będą próbowali zdobyć punkty z ostatnim w rankingu HV71, co jednak nie będzie wcale takie łatwe. I to pomimo faktu, że jak dotąd podopieczni T. Samuelssona nie radzą sobie zbyt dobrze okupując po 21 rundach rozgrywek ostatnie miejsce w tabeli. Ale ekipa z Jonkoping jest wyraźnie lepsza, niż wynika to z tabeli. I jeden dobry mecz może spowodować oczekiwaną zmianę na dobre w tym zespole. We wtorek HV-ka dostała "gonga" na swoim lodzie, gdy Timra wysoko wygrała w Husqvarna Garden 4:1. Ale dziewięć punktów w ostatnich pięciu meczach i aż 19 strzelonych w tych grach bramek muszą budzić szacunek. Bramkostrzelny skrzydłowy Fredrik Forsberg i jego koledzy z drużyny są w stanie powalczyć z każdą drużyną SHL, ponieważ różnice pod względem jakości są małe. Defensywna gra HV71 była największym problemem od początku sezonu, ale znacznie się poprawiła od czasu dołączenia do drużyny doświadczonego obrońcy Niklasa Hjalmarssona. Skrzydłowy Mattias Tedenby leczy kontuzje.
Leksand ostatnio gra słabiej, co widać i w tabeli. HV-ka zdecydowanie najbardziej znacząco poprawiła swoją grę ze wszystkich drużyn w ostatnim czasie. Do przedostatniego w rankingu Malmo już tylko 2 punkty straty (i jeden mecz mniej rozegrany) i trzeba jak najszybciej opuścić niechlubne ostatnie miejsce w tabeli.

240
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1746
bfred 305,2K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Norwegia Fjordkraft-ligaen
Godzina: 18.30
Spotkanie: Frisk Asker - Gruner
Typ: over 6,5
Kurs: 1,72
Bukmacher:
Fortuna
Analiza: No dobra nowy miesiąc tym razem wytrwam do końca obiecuję:) Zaczynam delikatnie myślę, że tutaj w miarę pewny typ bo spodziewam się sporo goli gdy grają 4 drużyna z ostatnią czerwoną latarnią ligi. Gospodarze z szansą nawet na 2 miejsce a gości już chyba dawno pogodzili się z faktem, że będą grali w barażach o utrzymanie. Defensywa straszna aż 105 goli straconych w 21 meczach - no niezbyt chlubny to rekord. Gospodarze 6 ofensywa w lidze ale myślę, że dzisiaj to mocno podreperują. Przekonują mnie do tego ostatnie wyniki wyjazdowe gości gdzie i nawet 10-0 przegrali oraz h2h gdzie 3 razy padł mój dzisiejszy typ. Reasumując licze dzisiaj na ostre strzelanie i zagram sobie dodatkowo za mniejszą stawkę nawet over 7,5. Powodzenia:)

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna/Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Kostaryka vs Niemcy
Typ: Jamal Musiala zanotuje asystę
Kurs: 2.75
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Kostaryka sprawiła niemałą niespodziankę, pokonując kilka dni temu Japonię 1:0. Solidna defensywa oraz konsekwencja w taktyce pozwoliła formalnym gospodarzom cieszyć się ze zwycięstwa na Mistrzostwach Świata 2022. Sztuką jest podnieść się po blamażu 0:7 z Hiszpanią i to się ekipie z Ameryki Północnej udało. Przed nimi kolejne wymagające zadanie, ale z pewnością motywacja w tej reprezentacji będzie spora. Takie nacje jak Kostaryka cieszą się z najmniejszych sukcesów, a takim niewątpliwie jest wygrana na Mundialu. Największą gwiazdą tej ekipy jest Keylor Navas, który w PSG odgrywa rolę rezerwowego, ale jego doświadczenie i charyzma przekłada się na kadrę. Warto zwrócić uwagę na Joela Campbella, który ciężar gry bierze na swoje barki. Czy dzisiaj również będzie liderem swojej drużyny?

Dla Niemców remis z Hiszpanią był sporym sukcesem. W tamtejszych mediach trudno było o optymizm po porażce z Japonią. Styl nie był zły, zawiodła nieco skuteczność i tym samym brak wykorzystywanych sytuacji. W starciu z faworytami grupy E wyglądało to już nieco lepiej, ale po wejściu dwójki zawodników. Mowa tutaj o Leroyu Sane oraz Niclasie Füllkrugu. Ten drugi strzelił swoją premierową bramkę na Mistrzostwach Świata i jest to romantyczna historia chłopaka, który ciężką pracą dokonaną w Werderze Brema, mógł pojechać z die Nationalelf na Mundial. Możemy spodziewać się jego występu dzisiaj od pierwszych minut i typowa 9 będzie potrzebna w walce z Kostaryką. Czy faworyci wywiążą się w ten czwartek ze swojej roli?

Możemy spodziewać się dominacji Niemiec. Kostaryka z chęcią odda piłkę i tej nacji trudno będzie pokonać die Nationalelf. Nasi zachodni sąsiedzi są mocno zmotywowani, aby po ostatnich niepowodzeniach wreszcie osiągnąć sukces. Ja stawiam na asystę Jamala Musiali. Jest to piłkarz, który z pewnością zrobi dużą karierę i już w Katarze pokazuje się ze świetnej strony. Jestem zdania, że jego współpraca z Leroyem Sane oraz Niclasem Füllkrugiem będzie przebiegała bardzo dobrze i tym samym pokusi się o odważne rozwiązania. Niemcy z tak słabym przeciwnikiem, jak Kostaryka jeszcze się nie mierzyli na tym turnieju i mam nadzieję, że nasi zachodni sąsiedzi kilka goli strzelą, a przy jednym z nich udział będzie pomocnik Bayernu Monachium. Z Niclasem Füllkrugiem od pierwszych minut będzie o to łatwiej. W starciu z Hiszpanią Jamal cieszył się z asysty, oby teraz było podobnie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Godzinka: 20:00
Spotkanie: Kostaryka - Niemcy
Typ: Niemcy -4,5 gola
Kurs: 5,70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Niemcy pechowo z 1 punktem w tabeli nie mają innego wyjścia jak wygrać z Kostaryką. Muszą też liczyć na przegraną Japonii, która z nimi wygrała, z Hiszpanią oczywiście i przy tych dwóch założeniach przechodzą dalej do play-offów tego Mundialu. Handicap ciekawy, ponieważ Niemcom zależy. Hiszpania powinna wygrać z Japonią. No i Niemcy grają do końca, czyli nawet jak będą sobie prowadzić 3-0, to mogą przeć do przodu. No i kurs fantastyczny. Nie jestem najlepszym typerem na świecie, także można próbować jakąś kontrę ;)

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Piłka Nożna/Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Kostaryka vs Niemcy
Typ: Niemcy -1 w 1 połowie, Niemcy więcej RR w 1 połowie, Niemcy pierwszy RR, Kostaryka 0-2 RR, Kostaryka poniżej 0,5, Niemcy powyżej 2,5
Kurs: 4,83
Bukmacher: betclic
Analiza:


Zdecydowanym faworytem w tym meczu są Niemcy, które muszą to spotkanie wygrać żeby awansować do fazy play off. Kostaryka w mojej opinii jest najgorszą drużyną na tym turnieju. To, że wygrała z Japonią, to był jakiś cud. Myślę, że zespoły z Polskiej 1 ligi powalczyłyby spokojnie z tą reprezentacją. Reprezentacja Japonii ich zdominowała tylko ich konstruowanie akcji pozostawiało wiele do życzenia. Skoro Japonia potrafiła ich zdominować, to tym bardziej zrobią to Niemcy. Uważam, że będzie to podobny mecz do meczu Hiszpanów. Pewnie aż tylu bramek nie zobaczymy, ale 3, 4 bramki, to myślę, że leciutko.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - MŚ
Godzinka: 20:00
Spotkanie: Kostaryka - Niemcy
Typ: Niemcy (-2,5 handicap)
Kurs: 1.87
Bukmacher: STS
Analiza:

Kto by się spodziewał, że Niemcy będą zajmować czwartą lokatę w takiej grupie po dwóch kolejkach z 1pkt na koncie. Mają oni bilans bramkowy -1. Trzecia jest Kostaryka, która po pogromie od Hiszpanii 0:7 wygrała niespodziewanie z Japonią 1:0 ma tyle samo punktów - po 3. Pierwsza jest Hiszpania z dorobkiem 4 pkt i bilansem bramkowym 7 na plus. Flick nie może kalkulować jak Enrique, tylko musi tak poukładać grę swoich podopiecznych aby wygrać jak najwyżej to możliwe. Ja stawiam, że Niemcy wygrają minimum 3 golami. Obydwie ekipy mierzyły się już na MŚ w 2006 roku i to też w fazie grupowej. Wtedy górą byli nasi zachodni sąsiedzi, którzy wygrali 2 golami.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom