>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 1.12.2014 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
vomit 192

vomit

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania,Primera Division
Godzina: 20:45
Spotkanie: Almeria - Vallecano
Typ: poniżej 60.5 punktów karnych
Kurs: 2.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
To spotkanie było rozkminiane już na wiele sposobów,ale ja tu upatruję inny scenariusz.
Rzucił mi się w oczy kartkowy under po niebotycznym kursie,który uważam,że jest prowokacją buka.
Owszem,chłopaki lubią grać ostro i często gęsto oprócz żółtych pojawiają się i czerwone.
Obie ekipy w ciągu jedenastu lat spotkały tylko 6 razy,ale wolę skupić się na czasach nowożytnych,czyli H2H od 2013 roku. Przez ostatni rok drużyny spotkały się dwa razy,w 2013 gdzie posypało się 7 żółtych i 1 czerwona. W tegoroczne rozgrywkach chłopaki bardziej luzują majty i nie grają tak ostro jak pokazuje ich stan kartkowy w ostatnim wspólnym meczu z marca-tylko 4 żółte.
Żeby nie być gołosłownym Almeria w ostatnich 5 meczach złapała 10 żółtych (w tym,była 1 czerwona) i w ogólnym zestawieniu 5 spotkań,gdzie grała Almeria siadło 23 żółtych - w prostych rachunkach wychodzi to 4.6 żółtych na mecz.
Vallecano na 5 ostatnich spotkań ze swoim udziałem złapało 20 żółtych i ogólne zestawienie 5 meczu z ich udziałem popełniono 31 kartek co daje niewiele więcej jak 6.2 żółte kartki na mecz.
Jeśli chłopaki nie dostaną dziś korby to typ spokojnie siądzie.
⛔ 100
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Czechy Extraliga
Godzina: 20:10
Spotkanie: Ostrava - Usti nad Labem
Typ: Usti nad Labem(+2,5seta)
kurs:2.03
Bukmacher:pinnacle
Analiza:
Na dzisiaj pojedynek z czeskiej ekstraligi panów i spotkanie pomiędzy Ostravą, która gościć będzie siatkarzy Usti. Pojedynek drużyn, które jak dotychczas legitymuję sie w tym sezonie takim samym bilansem spotkań, a mianowicie 2 wygranych i 5 porażek. Tylko lepszy bilans setów sprawia, ze gospodarze zajmują 7 miejsce, a goście ostatnie 12ste. Aż 6 drużyn ma dwie wygrane na swoim koncie więc wygrany z tego spotkania odskoczy trochę rywalom, gdyż będzie to spotkanie kończące 8 kolejkę ligi. Obydwie drużyny spotkały się ze sobą w listopadzie dwukrotnie z okazji rozgrywania spotkań w pucharze Czech, u siebie Usti wygrało 3:1, ale już na swoim parkiecie Ostrava ograła rywali 3:0 i awansowała do ćwierćfinału tych rozgrywek. W dzisiejszym spotkaniu faworytem niewątpliwie są gospodarze, ale myślę że goście łatwo tego spotkania nie oddadzą i nie powtórzy się wynik z Pucharu sprzed kilku dni. Dlatego też stawiam na plan minimum czyli na zdobycie choćby jednego seta przez gości, skoro u siebie ograli siatkarzy Ostravy to wygranie seta w spotkaniu wyjazdowym na pewno w ich zasięgu.
⛔ 100
 
A 2

alterego89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 21.00
Spotkanie: Sampdoria vs Napoli, SERIE A
Typ: Remis- do przerwy / koniec meczu
Kurs: 5.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
W ostatnim spotkaniu 13. kolejki włoskiej ekstraklasy do rywalizacji staną zespoły Sampdorii Genua i SSC Napoli. Zawodnicy Azzurich wracaja po ciezkiej przeprawie z Ligi Eurpoejskiej ktora mieli zaledwie 3 dni temu, natomiast ich rywale regenerowali sily cale 7 dni.
Trener Sampdori Sinisia Mihajlović w meczu przeciwko Napoli będzie miał do dyspozycji wszystkich piłkarzy. Z kolei w zespole dowodzonym przez Rafaela Beniteza nie będzie mogło wystąpić trzech graczy: Michu, Insigne i Zunigi. Gdyby nie te dwa czynniki bylbym &quot;pewien&quot; zwycieztwa gosci, (tutaj opre sie na statystykach 5/6 meczy wygranych) mimo nieprzerwanej passy bez porazki na wlasnym stadnionie gospodarzy w tym sezonie. Jednak dzisiaj nie bedzie to szybki mecz i sytuacji bramkowych raczej wiele nie zobaczymy. Napoli za wszelka cene bedzie musialo wywiezc przynajmniej jeden pkt i napewno beda z tego zadowoleni.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
O 40

okpol1006

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - Vanarama Conference North
Godzina: 20:45
Spotkanie: Hyde - Worcester
Typ: Powyżej 2.5
Kurs: 1.60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
H2H mówi samo za siebie:
Worcester Hyde 2 : 2
Hyde Worcester 2 : 1
Worcester Hyde 4 : 2
Hyde Worcester 0 : 2
Hyde Worcester 3 : 1
Hyde w poprzednim sezonie w 5 lidze grało tragicznie, pełno goli padało w ich meczach. W tym sezonie po spadku do 6 ligi, trend ten się utrzymuje. W ostatnich 5 meczach Hyde padało ponad 2.5 goli, przy czym Worcester również nie próżnował i jest w identycznej sytuacji bowiem od 5 meczy nie spadł poniżej 2.5 goli w meczu. Jak dla mnie to 90% szans na powodzenie ma ten typ.
✅ 60
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, La-Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Almeria vs Rayo Vallecano
Typ: Remis/obie drużyny strzelą
Kurs: 4.33
Bukmacher: Bet365
Osobiście sądzę, że typ na bramkowy remis ma spore szanse powodzenia. Sami bukmacherzy, wystawiając wyrównane kursy, zauważyli, że trudno wskazać faworyta. Almeria wbrew pozorom to nie jest ekipa do bicia, co na pewno będą chcieć dziś udowodnić. Tylko raz przegrali różnicą więcej niż 1 gol, co stawia ich raczej w roli pechowca. Z potęgami takimi jak Barcelona czy Atletico przegrali zaledwie jedną bramką, co potwierdza ich spory potencjał. Dziś muszą zagrać odważnie z nadzieją na 3 punkty. Strzelenie gola to powinna być formalność. Z drugiej strony ekipa grająca ze zmiennym szczęściem. Rayo wygrane pojedynki przeplata porażkami. Jednak od dawna nie zaliczyła remisu. Liczę na przełamanie w tej kwestii i sądzę, że mecz zakończy się podziałem punktów.
⛔ 100
 
erdezet 92

erdezet

Użytkownik
Dyscyplina-Piłka Nozna
Spotkanie:Sampdoria-Napoli
Typ: Under 6,5 zoltych kartek
Kurs 1.65
buk Betsafe
Godz: 21
Analiza:
W ten poniedzialkowy wieczor spotkaja sie 2 ekipy z gornej czesci tabeli, Sampdoria podejmuje Napoli.
W tym meczu nie skupie sie jednak na wyniku, lecz na liczbie zoltych kartek.
Obie druzyny sa waleczne, lubia je lapac, jednak linia na 6,5 wydaje mi sie troche za wysoka, watpie zeby sedzia pokazalo 7 lub wiecej zoltych.
Ekipy te w swoich meczach lubia obejrzec czerwona kartke, jednak w tym zakladzie czerwieni sie nie uwzglednia.
Oczywiscie wazny tez jest arbiter a bedzie nim Pan Gianluca Rocchi.
Lubi on byc glownym aktorem zawodow, miejmy nadzieje, ze dzis tak nie bedzie.
Z racji na tego pana gram tylko na zolte a nie na wszystkie kartki (jak jest w bet365, czerwona=x2), poniewaz bardzo czesto wyrzuca on kogos z boiska.
Reasumujac, spodziewam sie dzis dobrego meczu i kilku kartek, ale nie az tylu by byl zagrozony ten zaklad.
Przepraszam, ze tak krotko i niechlujnie, ale mecz sie rozpocznie lada moment,
Powodzenia!
⛔ 100
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Serie A
Godzina: 21:00
Spotkanie: Sampdoria - Napoli
Typ: Over 2.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz już za moment, więc szybko przechodzę do sedna. Napoli w kolejnej kolejce gra z Empoli, więc ma dużo czasu na regenerację... zatem nie będą się oszczędzać i ruszą zdecydowanie na ekipę Sampdorii, która myślę, że nie pozostanie im dłużna. Obie ekipy notują świetne serie spotkań bez porażki i mogłoby się wydawać, że te serie się dziś zakończą i może się tak stać, aczkolwiek ja widzę tutaj remis. Ostatnio w 3 na 5 spotkań u siebie Sampa zanotowała over 2.5, natomiast goście tylko raz ... trzeba tą serię przełamać szczególnie, że Napoli ma za sobą świetne (pod względem widowiska) spotkanie z Cagliari oraz trudny mecz zremisowany ze Spartą. Nie jest to jeszcze drużyna jaką chciałby widzieć Benitez, ale powoli dąży do tego celu. Historia ostatniego spotkania jest po naszej stronie, bowiem padło w nim aż 7 bramek z czego aż 5 dla Napoli. Pozostałe mecze prócz tego z 30.01.11 kończyły się rezultatami poniżej granicy 2.5 gola. Na koniec dodam tyle, że Napoli notuje średnio 2 gole strzelane na spotkanie i jedną bramkę traconą. Sampdoria za to może poszczycić się straconymi zaledwie 9 bramkami w 12 spotkaniach i 15 golami, które zapewniają im aktualnie 5 pozycję z dorobkiem 21 punktów, przy 22 punktach i jednej pozycji wyżej Napoli. Będzie to zacięte spotkanie i o ile Higuain w końcu coś strzeli obejrzymy ciekawe widowisko! Czas mi się kończy więc to tyle ;)...
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom