>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 1.11.2015 (niedziela)

Status
Zamknięty.
stanley-63 909K

stanley-63

Typer
⚽ Niemcy - Bundesliga
Godzina 17:30
- HSV : Hannover 96
- over 2.5 gola / obie strzelą
- 2.60 / Bet365
HSV - Hannover ...pójdę w tym meczu przeciwko statystykom które wskazują iż obie ekipy mało strzelają bo ich bilans bramkowy to HSV 9:13 a goście 9:18, Hamburg u siebie bilans bramkowy 3:3 , Hannover na wyjazdach 4:8 czyli sporo straconych ale patrząc na zdobyte to w ostatnim meczu wyjazdowym wygrali z Koln 1:0 natomiast wcześniej zremisowali z Wolfsburgiem 1:1 i w/g mnie dziś na gola ich stać w meczu z HSV tym bardziej że zajmują miejsce tuż nad zagrożonymi i pkt jak najbardziej potrzebne , HSV natomiast ostatnio przełamał niemoc strzelecką gdzie w trzech meczach nie zdobył ani jednej bramki , w ostatniej kolejce HSV pokonał co prawda słabe Hoffenheim 1:0 ale bramkę w końcu udało się zdobyć , co do ich bezpośrednich wyników to 3 ostatnie mecze tu w Hamburgu to wyniki 2:1 , 2:1 i 5:1 tak wiec idę w over 2.5 i obie strzelą !
✅ 160
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
T 21

toosieek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Ekwador seria A
Godzina: 17.30
Spotkanie: Ind. del Valle - El Nacional
Typ: over 2.5
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W lidze Ekwadorskiej spotykaja sie dzisiaj drużyny które potrafią strzelać bramki. Gospodarz musi wygrać ten mecz jeżeli chce bić sie o fotel lidera w tej lidze. Za to Gość musi walczyc o dobry wynik dla siebie ponieważ zajmuje przed ostatnie miejsce w tabeli. Myślę ze bedzie to mecz wali i padnie dużo bramek. W ostatnich 3 spotkaniach zawsze padło ponad 2.5 bramki. Bukmacherzy dali bardzo dobry kurs dlatego warto pograć.
24.10.15 Emelec - Ind. del Valle 3 : 2
18.10.15 Ind. del Valle - LDU Loja 2 : 1
02.10.15 River Plate Ecuador - Ind. del Valle 1 : 3
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
L 12

lukaszw92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 17:00
Spotkanie: Southampton - Bournemouth
Typ: Southampton over 1,5
Kurs: 1.66
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Southampton od sześciu spotkań nie przegrało, Bournemouth od pięciu... nie wygrało. Obie ekipy będące na odmiennych biegunach formy i w tabeli zmierzą się niedzielnego popołudnia. Święci wyeliminowali w środku tygodnia z Pucharu Ligi Aston Villę, wcześniej wprawdzie zanotowali dwa remisy, ale goryczy porażki nie posmakowali od 20. września. Bournemouth przegrało zaś aż cztery z ostatnich pięciu meczów, w tym w minioną środę z Liverpoolem.
Święci są nadal w dość dobrej formie, a z kolei Bournemouth jest ostatnio w dołku, na grę drużyny wpływają kontuzje czołowych graczy jak Wilson czy Gradel. Najlepszy strzelec Bournemouth Callum Wilson doznał kontuzji w spotkaniu ze Stoke przegranym 1:2 i od tego czasu drużyna zdobyła tylko punkt. W pierwszych siedmiu meczach młody Anglik strzelił pięć goli.
Southampton powinno wygrać to spotkanie. Jeśli nie wygrają, trzeba będzie nazwać to niespodzianką.
✅ 66
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
⚽ - ANGLIA: Premier League

Everton F.C. - Sunderland A.F.C.
Goodison Park, godz. 14:30
Romelu Lukaku strzeli gola @2,00 Betsson

Romelu do tej pory strzelił podczas 10 meczy w PL 5 goli oraz 2 gole w Capital One Cup podczas 3 meczy. Myślę, że dzisiaj nie ma nikt wątpliwości kto jest faworytem spotkania i myślę, że gospodarze wygrają ten mecz wysoko - tak bym to nazwał, że na przełamanie bo od 3 meczy nie zwyciężyli w lidze. Przeciwnik do tego idealny, raczej nie powinni postawić jakiegoś wielkiego oporu, który miałby powstrzymać Everton. Składy już na ten mecz podane, z przodu The Toffes zagra właśnie mój typowany strzelec, a za nim Kone, Barkley oraz Deulofeu - a więc bardzo niska średnia wieku, zawyża go tylko Arouna, bo ma już 31 lat, pozostali zaczynając od Lukaku, który ma 22, Ross ma 21 oraz Gerard także 21. Myślę, że ten kurs jest warty gry patrząc na poziom prezentowany przez Sunderland i go pobieram.​
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mat77 158

mat77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 17:00
Spotkanie: Southampton-Bournemouth
Typ: Southampton wygra
Kurs:1.57
Bukmacher: Bet365
Analiza:

&#39;&#39;Święci &#39;&#39; w pojedyńczych spotkaniach potrafią urwać punkty każdemu z PL.W tym sezonie od początku mieli &#39;&#39;zadyszkę&#39;&#39; jednak teraz powoli wracają na swoje właściwe tory, czyli górną połowę tabeli.Głównym mankamentem gospodarzy w tym sezonie jest defensywa oraz brak konsekwentności patrz spotkanie z Leicester.Jednak goście wg mnie nie mają zbytnio czym straszyć.Bournemouth winduje zdecydowanie w dół, moim zdaniem będzie im bardzo ciężko się utrzymać.Do tego ważne absencje, brakuje najlepszego strzelca drużyny, Wilsona czy też Gradela.Niestety duży negatywny wkład w wyniki &#39;&#39;Wiśni&#39;&#39; ma nasz rodak Artur Boruc, który niemal w każdym spotkaniu wpuszcza jakiegoś &#39;&#39;babola&#39;&#39;.Goście na 5 wyjazdów wygrali raz z nieobliczalnymi &#39;&#39;Młotami&#39;&#39; jeszcze na początku sezonu.Ostatnie porażki z Totkami czy City po 5:1 nie napawają nikogo optymizmem.Liczę, że tacy zawodnicy jak Pelle czy Mane zrobią swoje i &#39;&#39;Święci&#39;&#39; w końcu zagrają jak należy na własnym stadionie i odprawią rywali z kwitkiem.Okazja do tego świetna by rywal jeden ze słabszych w PL do tego kompletnie bez formy.
Powtórzony typ ⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
szkarlatny 1,2K

szkarlatny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy - Serie A
Data: 01.11

Godzina: 15:00
Spotkanie: Udinese - Sassuolo
Typ: over 5,5 kartek (azjan)
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bet365


Co przemawia za typem:

  • sędziuje pan Federico La Penna , Włoch to młody sędzia który dzisiaj poprowadzi swój dopiero 3 mecz w Serie A, na co dzień sędziuje w Serie B gdzie wyciąga kartki regularnie, w sędziowanych spotkania w Serie A wyciągnął odpowiednio 3 i 7 kartek, dziś myślę że będzie mu bliżej do tej drugiej liczby


  • spotkanie drużyn które znajdują się w dwóch różnych miejscach, gospodarze walczą by nie spaść na miejsca spadkowe, natomiast goście myślą o europejskich pucharach, co prawda za nami dopiero niecała 1/3 sezonu ale myślę że właśnie takie cele mają przed sobą obie drużyny, Udinese na swoim stadionie jest drużyną która nigdy nie odpuszcza i zawsze stawia twarde warunki przeciwnikom, gra twardą piłkę z dużą ilością fauli, bazują na szczelnej obronie i grze z kontrataku, jeżeli chodzi o goście to to samo można powiedzieć o ich grze na wyjazdach, próbują wyszarpać przeciwnikom każdy punkt, myślę że spotkają się tutaj dwa zespoły które wyjdą na boisko po prostu walczyć i sędzia nie będzie miał innego wyjścia jak ich wykartkować


  • jeżeli chodzi o h2h między tymi zespołami to sprawdziłem 4 ostatnie mecze między tymi zespołami, w 3 meczach było po 5 kartek a w jednym 7, co prawda nie jest to korzystna statystyka ale moim zdaniem w tym sezonie oba zespoły grają zdecydowanie agresywniej, Udinese w tym sezonie u siebie ma śr. 4,4 kartki/mecz, natomiast Sassuolo na wyjeździe śr. 2,6 kartki/mecz, jeżeli chodzi o faule to Udinese 18,2 fauli/mecz, natomiast Sassuolo 16,2 fauli/mecz


Jeżeli typ był to podbij reputę klikając w dzięki temu wiem że misja wykonana
⛔ 100
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 20:05
Spotkanie: Hawks@Hornets
Typ: Hornets
Kurs: 2.00
Bukmacher: williamhill
Analiza: Mało kto wie że szerszenie u siebie potrafią stworzyć świetne widowisko i wygrywają często w dziwnych okolicznościach, czasem po prostu graja świetną koszykówkę. Faktem jest że w preseason mieli bilans 7-0 czy 7-1 nie pamiętam, jednak jest to przesłanka że potrafią wygrywać i to nawet seriami, niestety potrafią też seriami przegrywać. Atlanta może i zgrana i lepsza ale często ma przestoje a do tego wszyscy im nagadali że są top 2 wschodu. Wraca dla gości co prawda Kyle Korver ale to nie gwarantuje że dziś będzie trafiał albo nawet jak on będzie trafiał nie wiadomo jak zagra Kent Bazemore nowy pierwszo-piątkowy niski skrzydłowy. Millsap i Horford zrobią swoje ale oni sami meczu nie wygrają, potrzebne zawsze rzuty z dystansu i dalekiego dystansu. Horford i Millsap w tym elemencie nie grzeszą skutecznością. Kluczem do wygranej Szerszeni będzie ich głód wygranej i danie przyjemności Michaelowi Jordanowi który będzie kibicował z ławki swojej drużynie. Drugim warunkiem zwycięstwa jest dobra gra dwójki Kemba Walker (szybki zwinny combo guard) i Al Jefferson. Al musi zacząć dominować ale dzis Horford to gruby rywal. Kemba plus Batum to także powinno starczyć by mecz był zacięty i ostatecznie to gospodarze będą cieszyć się z wygranej. Możemy się przekomarzać kto ma rację ja czy kolega u góry ale wszystko wskazuje na to że to klasyczne pół na pół patrząc pod kątem szans obu ekip. Tak więc typuję Hornets, uwielbiam ich jak włączają drugi bieg, Atlanta jest nudna jak flaki z olejem i dziś będą mieć za mało pary by pokonać Szerszenie w ich ulu.
⛔ 100
 
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MLS USA, faza playoff
Godzina: 21:00
Spotkanie: DC United - NY Red Bulls
Typ: DC United lub remis
Kurs: 1,75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Kiedy pomyślałem pierwszy raz o tym zestawieniu stwierdziłem, że oczywiście bardziej cenię drużynę z Nowego Jorku i to im daję większą szansę na awans do finałów konferencji, tym bardziej, że rewanżowe spotkanie zagrają u siebie. Pomyślałem - zagram awans. Jedyne buki które na początku się wychyliły to ruskie. Kurs na awans byków wynosił ok 1,61. Jak dla mnie ciut za mało, ok 1,7 bym atakował. Stała się jednak rzecz ciekawa. Otóż sporo osób widzi zdecydowanego faworyta w drużynie gości.
z początkowych kursów:

2,42 - 3,40 - 3,07

zostało:

3,45 - 3,60 - 2,16

kurs na awans gości zmalał z 1,61 na śmieszne 1,37.

Mnie w to graj. W tym meczu nie ma drużyn przypadkowych, obie dobrą grą zapewniły sobie awans do tej fazy. Wielokrotnie podkreślałem. Atut własnego boiska. Wystarczy popatrzeć na dotychczasowe wyniki z playoffów w tym roku. Mieliśmy 4 spotkania. Wszystkie drużyny grające w roli gospodarza awansowały, w 3 meczach zwycięstwa w regulaminowym czasie gry. Tak, wcześniej wspomniałem, że wyżej cenię gości, ale tutaj jest już inna faza. Mamy dwumecze, wchodzą kalkulacje. DC w perspektywie ciężkiego rewanżu na wyjeździe, jeśli chce awansować powinno wygrać. takie jest moje zdanie. Jeśli będzie remis - można śmiało ładować w zwycięstwo Red Bulls w Nowym Jorku- oni u siebie mogą zrobić sieczkę. Suma sumarum, dzisiaj spodziewam się gry pod dyktando gospodarzy. Wątpię, aby byki cisnęły już w pierwszym spotkaniu po zdecydowane zwycięstwo. Kursy po zmianach zachęcają. Nie ukrywam, że w kontekście betów w rewanzu marzy mi się wygrana jednobramkowa dla DC United. W historii spotkań między tymi drużynami widać jak się ma gra na własnym stadionie do wyników.:

http://www.flashscore.pl/mecz/4GXigWK5/#h2h;home
⛔ 100
 
X 52

xmagnatx

Użytkownik
Pilka nozna Rosja premier
17 00
Kuban Krasnodar - Lokomotiv Moskwa
Lokomotiv i over 2.5
4.00
B365
Witam na dzis celuję w ruską premier lige. Spotkanie druzyny ze strefy spadkowej Kuban Krasnodar podejmie u siebie ekipe z moskwy którzy obecnie są na 2 miejscu w lidze.Goście pod dobrej seri zwyciestw zostali pokonani w zeszlej kolejce u siebie na podworku z Fk rostov. Obecnie są drugą druzyną jesli chodzi punkty zdobyte na wyjazdach. Gospodarze zas mają za sobą dużą serie remisów i bardzo malo zwyciestw. Myślę ze dziś druzyna z moskwy zrekompensuje ostatnią porazke na swoim obiekcie kompletem oczek wygrywając to spotkanie roznicą jedengo lub dwoch bramek. Moj typ na dzis to goscie i over gdyz kuban prawie zawsze strzela choc jednego gola. Wiec nawet lokomotiv i bts tez bylby dobrym typem. Polecam
⛔ 100
 
A 19

adamlec123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Spotkanie: Lazio - AC Milan
Typ: Obie drużyny strzelą strzelą - TAK
Kurs: 1.83
Bukmacher: ComeOn
Analiza:
Według mnie najciekawszy mecz niedzielnej kolejki Serie A. Spotykają się dwie uznane włoskie marki czyli Lazio i AC Milan. Pierwsza moja myśl odnośnie tego meczu to BTS i tym typem się z Wami dzielę.
Lazio po 10 meczach obecnie zajmuje 6 pozycje z bilansem bramkowym 15:15 a AC Milan 8 miejsce z 12:15. Obydwie drużyny mają mocne formacje atakujące: Anderson, Matri, Klose, Baca, Cerci.
W obronie natomiast obydwu drużynom zdarzają się niemałe pomyłki, szczególnie mam tu na myśli AC Milan, który w obronie wyczynia różne cuda żeby pomóc przeciwnikom w strzelaniu bramek. Ostatnio dwie wygrane Milanu, uważam, że dzisiaj mogą przerwać zwycięską passę Lazio w meczach u siebie. Liczę na bardzo ciekawy i ofensywny mecz, nie wierzę, żeby Milan miał zagrać defensywnie.
Za typem przemawia również H2h zespołów, w ostatnich 5 spotkaniach 4 razy obie drużyny strzelały bramki, wg mnie dzisiaj będzie podobnie.
27.01.15 PUC AC Milan Lazio 0 : 1
24.01.15 SER Lazio AC Milan 3 : 1
31.08.14 SER AC Milan Lazio 3 : 1
23.03.14 SER Lazio AC Milan 1 : 1
30.10.13 SER AC Milan Lazio 1 : 1
Powodzenia!
✅ 83
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Dania
Godzina: 16:00
Spotkanie:FC Kopenhaga vs Randers FC
Typ: BTTS &amp; o2,5 gola
Kurs: 2,6
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Kurs wydaje sie zbyt wysoki jak na umiejetnosci i mozliwosci obu ekip. Po pierwsze Kopenhaga u siebie po mimo 7 spotkan bez porazki traci gole. Co ciekawe, Kopenhaga traci gole czesciej grajac u siebie niz na wyjazdach. Z drugiej strony Kopenhaga strzelila co najmniej jednego gola we wszystkich domowych spotkaniach ligowych w tym sezonie. Randers na wyjazdach strzelilo conajmniej jedna bramke w 83% spotkan a stracilo w wiekszosci gier. Obie ekipy maja czolowe ofensywy ligi odpowiednio z 22 i 20 golami na koncie. Obie ekipy w wiekszosci swoich spotkan pokrywaja rowniez overy (Kopenhaga o4/u3 w domu, a Randers o4/u2 na wyjazdach). Moim zdaniem ten mecz tez bedzie raczej overowy. Licze na gola po obu stronach. Osobiscie zagram sobie za drobne BTTS i wygrana Randers ktorzy moim zdaniem nie stoja na straconej pozycji a kurs @ 9 wydaje sie zbyt wysoki bo ten mecz moze byc na styku. Kursy na BTS @ 1,95 tez jest zachecajacy. Powodzenia
⛔ 100
 
.joker. 204

.joker.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, liga brazylijska
Godzina: 22;30
Spotkanie: Goias-Internacional
Typ: goście wygrają 1 bramka
Kurs: 4.80
Bukmacher: Betsson

Jak wiadomo liga brazylijska charakteryzuje się tym, że swoje boisko z automatu robi przewagę, ale moim zdaniem w tym meczu niekoniecznie musi tak być. Gospodarze przegrali 10 z ostatnich 13 meczów co wskazuje na to, że ich forma jest bardzo słaba. Internacional to przyzwoity zespół i zawsze trzymają poziom będąc bliżej pierwszych miejsc tabeli. Ich gra na wyjazdach nie jest za dobra, bardzo rzadko wygrywają spotkania, natomiast dzisiaj przyjdzie im się zmierzyć z przeciwnikiem, z którym jak najbardziej mają szansę o korzystny rezultat. Myślę, że jeśli uda im się wygrać to nie zrobią tego w jakimś wielkim stylu tylko skromnie jednym golem.To co przekonało mnie do takiego typu jest:
-Bardzo słaba forma gospodarzy od kilkunastu meczów
- Dużo większy potencjał gości
-Ostatnie mecze między tymi zespołami to zwycięstwa Internacionalu
-Gospodarze nie dają się specjalnie nokautowac na własnym boisku natomiast goście na wyjazdach jeśli już wygrywają to często 1 bramka.
⛔ 100
 
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Portugalia, Primeira Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Setubal - Arouca
Typ: X
Kurs: 3,21
Bukmacher: Pinnacle


Na wstępie gratki dla wonderkido oraz tomekk39 brawo Panowie;)
Dziś w Portugalii 7 drużyna Vitoria Setubal podejmuje 9 Arouce. Gospodarze zgromadzili po 8 kolejkach 13 punktów, wygrywając 3 mecze, przegrywają 1 i remisując 4; ich bilans bramkowy: 16-12. Na własnym terenie wygrali raz i zanotowali 3 porazki. Bramki 7-6. Goście zanotowali 5 remisów, 2 viktorie oraz 1 porażkę. W delegacji jeszcze nie przegrali, remisujac 3 razy i raz wygrywając, bramki 3-1.
Na ostatnie 5 spotkań pomiędzy tymi ekipami zawsze 1 bramką wygrywali gospodarze, myślę że dziś zobaczymy wyrównane spotkanie z niewielką ilością goli i choć bukmacherzy widza tutaj faworyta w gospodarzach to ja uważam że będzie im piekielnie trudno wygrać dzisiejszą potyczkę. Wydaje mi się ze wynik będzie oscylował wokół bezbramkowego remisu choc nie wykluczone że któraś z ekip w końcówce przechyli szale zwycięstwa na swoją stronę.
Ja jednak widze w tym spotkaniu remis oraz under 2,5 gola a z uwagi iż kurs na takie zdarzenie wynosi ok 3,50 decyduję się zagrać czysty remis po kursie niewiele mniejszym.
Jak to się skończy zobaczymy już niebawem....
✅ 221
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
szczypiorkowy 17

szczypiorkowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 21:00
Spotkanie: Nantes - Marseille
Typ: under 2.5
Kurs: 1.61
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzisiaj wieczorem we Francji dojdzie do starcia Nantes z dobrze znaną francuską drużyną z Marsylii.
Gospodarze to zespół, który nie tylko nie strzela wielkiej ilości goli w poszczególnych spotkaniach, ale także nie traci.
Drużyna trenera Michela posiada w swoich szeregach dwóch rozpędzonych napastników, Batshuayi&#39;a oraz Alessandriniego. Ci piłkarze potrafią wykorzystać luki w szeregach przeciwnika nie miłosiernie, ale w dzisiejszym spotkaniu spodziewam się rozważnej gry Nantes, bez większych szarży, drużyny, która wie że mimo nie zbyt dobrego sezonu przyjezdnych, remis jest realną rzeczą o którą mogą powalczyć.
Marsylia w tym momencie ma problemy z drużynami, które nie lubią szybkich ataków, większą częścią zespołu, w takich spotkaniach zazwyczaj nie strzelają więcej niż jednej bramki. Dlatego dzisiaj zdecydowałem się zagrać under bramek.
✅ 61
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Dyscyplina: Siatkówka - Serie A
Godz: 18:00
Spotkanie: Calzedonia Verona - DHL Modena
Typ: DHL Modena (-1,5 seta)
Kurs: 2,67
Buk: Unibet

W ciekawie zapowiadającym się meczu 2. kolejki siatkarskiej Serie A Calzedonia Verona podejmie we własnej hali DHL Modena. Podopieczni Gianiego dość niespodziewanie wygrali na inauguracje rozgrywek z Perugią i to w trzech setach. W porównaniu do poprzedniego sezonu Verona wzmocniła się. Do zespołu dołączyli m.in. Starović, Baranowicz czy Kovacević. Do tego w składzie gospodarzy występuje świetny amerykański przyjmujący - Sander. Z obecnym składem są w stanie powalczyć o coś więcej, niż we zeszłym sezonie. Modena miała dość sporo problemów by ograć Molfette i ostatecznie zwyciężyła w pięciu setach. W przeciwieństwie do Verony, w drużynie gości nie doszło do rewolucji kadrowych. Został utrzymany trzon zespołu, do których dołączyli m.in. Lucas oraz Nikić. Zwłaszcza Brazylijczyk w ostatnim meczu pokazał swoją wartość, zdobywając ponad 20 punktów. Modena sporą przewagę powinna mieć na środku oraz na pozycji rozgrywającego, gdyż Bruno jest o wiele lepszym sypaczem. Obie drużyny mają solidnych przyjmujących, jednak ze wskazaniem na graczy Modeny. W poprzednim sezonie dwukrotnie górą była Modena. Jeśli podopieczni Lorenzetti zagrają na swoim dobrym poziomie, to są w stanie spokojnie pokryć ten handicap.
✅ 167
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Niemcy - Bundesliga
Godzina 17:30
SPotkanie: HSV : Hannover 96
Typ: HSV over 1,5
kurs: 2.3
bukmacher: expekt
analiza:
Drużyna Artura Sobiecha Hannover przyjżdza dziś na stadion HSV na zakończenie 11 kolejki Bundesligi.
Obie ekipy średnio sobie radzą w obecnym sezonie. Gospodarze w ostatniej kolejce przerwali fatalną passę 3 meczów bez goli wygrywając 0-1 w Hoffenheim.
Jeśli Hamburger dziś odniesie zwycięstwo, to może zrównać się punktami z szóstą w tabeli Herthą. Hannover zajmuje 16 miejsce z 8 punktami, mając na koncie dwa wygrane i dwa remisy przy sześciu porażkach.
Ciekawe jest, że obie ekipy mają na swoim koncie najmniej strzelonych goli w obecnym sezonie (po 9 trafień). Warto wspomnieć, że ostatni raz Hannover przywiózł komplet punktów ze stadionu HSV ponad 10 lat temu, a od 2012 roku regularnie przegrywają w delegacji.
07.02.15 BUN Hamburger SV Hannover 2 : 1
24.11.13 BUN Hamburger SV Hannover 3 : 1
29.09.12 BUN Hamburger SV Hannover 1 : 0
14.04.12 BUN Hamburger SV Hannover 1 : 0
Oba zespoły w tym sezonie są bardzo underowe, sam kurs na powyżej 1,5 gola w całym meczu oscyluje w granicach 1,4, więc warto zagrać gdyż bundesliga jest ligą w miarę overową. Ja gram na to, że Hamburger w koncu rozegra dobry mecz przed własną publicznością i strzeli przynajmniej dwa gole. Pozdrawiam
⛔ 100
 
lbs06 47

lbs06

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ligue 1
Godzina: 17:00
Spotkanie: Monaco - Angers
Typ: 1 połowa - Angers
Kurs: 6
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Angers w tym sezonie jest nieoczekiwanie bardzo silną drużyną konsekwentnie zdobywającą punkty. Obecnie najszczelniejsza defensywa w lidze 1 przegrana w 11 meczach robią wrażanie.
Monaco powiedzmy wraca do formy, nie przegrało od połowy września, od tego czasu remisy i porażki licząc wszystkie rozgrywki.
To na co zwracam uwagę to dobra forma wyjazdowa Angers i kiepska domowa Monaco. Goście wygrali jak do tej pory wszystkie wyjazdowe pierwsze połowy z czego z 4 meczy to były zwycięstwa. Fakt, nie były to tuzy ligi francuskiej ale mimo wszystko stabilność robi wrażenie.
Monaco u siebie w tym momencie bilans 0-3-2 z czego do połowy przegrywali dwa razy.
Myśle że Monaco może nieco zlekceważyć beniaminka pozwalając mu zagrać w pierwszej połowie co goście wykorzystają i zdobędą prowadzenie.
⛔ 100
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Dyscyplina: F1
Godzina: 20:00
Spotkanie: GP Meksyku - Zwycięzca grupy: Nico Hulkenberg, Carlos Sainz Jr., Romain Grosjean
Typ: Romain Grosjean
Kurs: 5,25
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Skąd oni wzięli ten kurs? Hulkenberg startuje z 10 miejsca, Sainz z 11 a Grosjean z 12. Żaden z tych kierowców nie ma lepszego bolidu od innych a jeśli a chodzi o pozycje startowe to różnica jest kolejno dwóch i jednej pozycji czyli po starcie może się już to zmienić. Francuz w klasyfikacji generalnej ma 6 punktów przewagi nad Niemcem a jeśli chodzi o Sainza to ten ma ponad dwa razy punktów mniej. Różnica między czasami w kwalifikacjach między 10 Hulkiem a 12 Grosjean to 0.103 więc szansę na wyższe miejsce są po równo, nie wiem dlaczego taki kurs na Francuza ale na pewno jest tu value.
⛔ 100
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ITF kobiet, Waco - kwalifikacje
Spotkanie: Jamie Loeb - Kylie McKenzie
Typ: McKenzie
Kurs: 2.10
Data: 01.11.2015
Godz: 17:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kwalifikacyjny pojedynek do bardzo mocno obsadzonego i dobrze płatnego (50k USD) turnieju w Waco (USA).
W pierwszym pojedynku dnia zmierzą się dwie reprezentantki gospodarzy, młodziutka (1996r.) i utalentowana juniorka Kylie McKenzie oraz nieco starsza Jamie Loeb (1995r.).
Obie zawodniczki to utalentowane juniorki, jednak po Loeb można było się spodziewać więcej w wieku 20 lat niż miejsce pod koniec trzeciej setki.
Loeb sporo czasu nie grała, tylko niedawno z Wozniacki i tam zdobyła 2 gemy, więc mecz bez historii.
Styl ma raczej neutralny, lubi uderzyć mocniej z forehandu, backhand też jako tako pracuje, serwis średniawy.
McKenzie to zdecydowanie i bezapelacyjnie forehand, ma młoda uderzenie i nie boi się tego pokazywać w trakcie meczów. Backhand raczej podobny jak u Loeb. Serwisowo moim zdaniem mocniejsza od Jamie, sporo akcji ustawia sobie dobrym podaniem.
Liczę na zwycięstwo młodości, bo talent mają na pewno obie, jednak sądzę, że to młodsza z Amerykanek awansuje do kolejnej rundy kwalifikacji, właśnie dzięki temu zabójczemu forehandowi.
Niestety więcej nie można napisać, bo meczów czy streamów z tymi zawodniczkami jest bardzo mało, a wyników nie będę wklejał, bo każdy może sobie to sprawdzić.
✅ 110
 
M 100

marcin86m

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Godzina: 23:00
Spotkanie: Carolina Hurricanes - Tampa Bay Lighting
Typ: Carolina Hurricanes OT
Kurs: 2.12
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Heja, witam wszystkich. Dziwią mnie kursy na ten mecz albo buki coś wiedzą czego ja nie wiem. Za zespołem z Caroliny przemawia według mnie kilka istotnych faktów.
Po pierwsze: grają u siebie
Po drugie: grają po 2 dniowej przerwie, a zespół gości gra dzień po dniu, a nawet według Polskiego czasu 2 mecze tego samego dnia bo grał dzisiaj w nocy o 1.00 i zagra o 23.00
Po trzecie: jak dla mnie forma zespołu gospodarzy jest dużo lepsza. Po słabym początku zaczynają wychodzić na prostą i 3 ostatnie mecze to wygrane. Z
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom