>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.11.2014 (sobota)

Status
Zamknięty.
L 47

logan13

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Anglia PRemier League
Spotkanie:Stoke - West Ham
Typ:kto zdobędzie więcej rożnych? West Ham +1
Kurs: 1.83
Godz: 16:00
Bukmacher: (bet365
Analiza:
Zrobiłem sobie miesiąc przerwy ale Znowu wracam do tego konkursu. West Ham w tym sezonie jest druzyną która Zdobywa mnóstwo rzutó rożnych widać że wzmocnienia przed rozpoczęciem sezonu sprawiły że Ta Ekipa gra odważniej z przodu i często atakuje skrzydłami.Stoke to ekipa która gra strasznie underowo i głównie z kontry, przeważnie się bronią w okolicach własnego pola karnego. West Ham W ostatnim meczu z Liverpoolem zdobyło o 4 rzuty rożne więcej od Liverpoolu więc dlaczego mieli by tego nie zrobic ze Stoke które wyraźnie jest słąbszą drużyna. Troche statystyk Stoke średniozdobywa 4 rzuty rożne West Ham 6 w każdym spotkaniu dodatkowo Handicap + 1 wchodził w każdym ich meczu do tej pory, wiec dlaczego miało by się nie udać dzisiaj? Powodzenia!
⛔100
 
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Barcelona - Celta
Typ: Handicap Azjatycki : Celta +2,5
Kurs: 2,0
Bukmacher: Bet365
Analiza: Nowy miesiąc się zaczął więc trzeba się spiąć i zapodać jakimś dobrym typem , więc na dzisiejszy dzień wybrałam sobie spotkanie z La Liga , a dokładniej pojedynek pomiędzy Barceloną a Celtą . W tym meczu faworytem według bukmacherów jest zdecydowanie drużyna gospodarzy na którą jest kurs zaledwie 1,13... Ja się z tym zupełnie nie zgodzę i uważam że drużyna prowadzona przez Luisa Enrique będzie musiało się bardzo mocno napocić żeby wywalczyć dzisiaj na własnym boisku 3 pkt . Drużyna gości w tym sezonie bardzo silna, na wyjeździe grali 4 spotkania i żadnego jeszcze do tej pory nie przegrali grając z takimi zespołami jak Atletico Madryt czy Bilbao. Według mnie Barcelona już nie jest taka mocna w tym sezonie, zresztą pokazała to w meczu z Realem i PSG . Ja w tym meczu znalazłam fajny kurs a mianowicie handicap +2,5 na Celte po wyśmienitym kursie 2,0 ! Nie zastanawiam się ani chwili dłużej i gram ten typ, biorąc tym bardziej pod uwagę H2H tych drużyn miedzy sobą w którym na 5 ostatnich spotkań na boisku Camp Nou drużyna gości przegrała zaledwie raz różnicą więcej niż 2 gole. Polecam ????
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
P 1

pladi

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Sofia
Godzina: 18:00
Spotkanie: Suarez Navarro - Penetta
Typ: Suarez Navarro
Kurs: 2,04
Bukmacher: Pinnacle
Dziś o 18 zostanie rozegrany mecz półfinałowy mistrzostw WTA w Sofi pomiędzy Carlą Suarez Navarro i Flavią Penettą. Obie tenisistki nie emanują formą. W fazie grupowej obie przegrały jeden mecz, Penetta stoczyła trzysetowy pojedynek z Muguruzą (6:0 1:6 1:6), który zagrała bardzo słabo, natomiast Suarez przegrała w dwóch wyrównanych setach z Cibulkovą, której mimo dwóch zwycięstw nie udało się awansować do play-offów. W bezpośrednich spotkaniach częściej (3:2) zwycięsko wychodziła Penetta, ale ostatnie ich spotkanie, na kortach twardych, tryumfowała Navarro, która rozegrała całkiem niezły sezon notując bilans 49:23, Penetta 30:18. Włoszka po sukcesie, jakim z całą pewnością można nazwać 1/4 finału US Open nie potrafiła wygrać dwóch meczów z rzędu. Uważam, że to będzie wyrównany mecz, ale zwycięsko wyjdzie z niego Hiszpanka.
⛔100
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Bayern Munich-Borusia Dortumnd
Typ: Goście trafiają - Nie
Kurs: 2,45
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Witam
Na dziś wybrałem mecz Bayern - Borussia. Bayern obecnie w bardzo dobrej formie. Jeśli chodzi o gole na 5 ostatnich meczy Bayern u siebie wpuścił 0 bramek, ogółem na 5 ostatnich meczy wpuścili 2 gole. W samej lidze bayern w tym sezonie wpuścił tylko 2 gole.
Dortmund zaś obecnie w bardzo kiepskiej formie(4 porażki pod rząd). Jeśli chodzi o gole na 4 ostatnie spotkania dortmund strzelił tylko 2 gole.
Ostatnie 3 spotkania obu drużyn nie wyglądają dobrze - 2 porażki bayernu oraz remis jednak według mnie to nie ma znaczenia.
Dany typ gram głównie ze względu na bardzo atrakcyjny kurs. Liczę na to że dortmund będzie się głównie bronił byle nie dać sobie strzelić gola.
Pozdrawiam
⛔100
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy
Godzina: 18.30
Spotkanie: Bayern - Dortmund
Typ: Bayern wygra obie połowy
Kurs: 3.5
Bukmacher:Bwin
Analiza: Spotkanie mistrza,zdobywcy pucharu i lidera obecnych rozgrywek Bayernu z dołującą w lidze ale dobrze radzącą sobie w pucharach Borusią Dortmund. Chyba tylko nadmierne stawianie na Bayern może sprawić że los nie da tej drużynie zwycięstwa. Dortmund nie jest oczywiście tak słaby jak wskazuje na to miejsce w tabeli ale za pewne ktoś grubo obstawia tydzień w tydzień że się w końcu przełamią. Bayern jednak wygrał by ten nawet wtedy gdyby BVB była druga z serią wygranych. Skład BM to siłą którą można porównać tylko z Realem i Barcą bo Chelsea czy City już odstają. Takie mecze jak 1-7 z Romą pokazują że ten skład jest nie tylko zlepkiem nazwisk. Rezygnacja Lahma którego uważam za jednego z 3 najlepszych obecnie piłkarzy świata,to tylko wzmacnia . Robben jest nie do zatrzymania.ITD. Boje się jednak statystyk bo Bayern bez porażki....liczę że jednak to by było zbyt pretensjonalne żeby przegrać akurat dziś,więc liczę po cichu na pogrom 4-5 0.
⛔100
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 22:00
Spotkanie: Sociedad - Malga
Typ: x2
Kurs: 1.7
Bukmacher: bet365
Analiza:

Wydaje mi się to dobry typ! Jak Malaga gra, to widać. Póki co tylko dwie wpadki zaliczyli, z Getafe i z Levante. Z Levante, jak pamiętam, mogły spokojnie ze dwie wpaść. Nieźle ich cisnęli. Z Getafe też źle przecież nie było.
Sociedad nie potrafi wygrać z jedną z najsłabszych drużyn ligi - Cordobą. Odkąd strzelili gola w tym meczu, osiadli na laurach nieco. Jakby grali na wygraną jednym golem, albo na co najmniej remis. To za mało mając po drugiej stronie słabego przeciwnika.
Malaga ma bardzo dobre kontry! Co pokazała m.in w meczu z Rayo, gdzie mogło wpaść z nich nawet z 6 goli (ale przy 4-0 przecież można zacząć się bawić z przeciwnikiem ???? ) Z Cordobą, która u siebie gra bardziej atakiem pozycyjnym, Malaga wygrała 2-1 (gol dla Cordoby w 94 minucie) i w sumie była zdecydowanie lepszą drużyną.
Z Barceloną pokazali się nieźle w defensywie i w efekcie nie stracili gola, z Espanyolem 2-2, nieco wymęczone jednak i 1-0 z Bilbao, wygrana.
Przedstawiłem wyniki meczów Malagi z ekipa grającymi dużo atakiem pozycyjnym i (przynajmniej) próbującymi się utrzymywać przy piłce(Valencii nie wliczam, bo tam była czerwona kartka już w 27 minucie co zepsuło grę). Jak widać z nimi szło im dobrze. Kolejny przeciwnik tego typu - Sociedad. Sociedad, które gra słabiutko! Potrafią sporo piłek tracić w środku pola. Jeśli będą to robić z Malagą, dostaną baty! Zastanawiam się jeszcze nad golem Amrabata, który ostatnio jest mocno widoczny na boisku.
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
flejter 0

flejter

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Bayern - Dortumnd
Typ: Drużyna 1 wygra i łącznie w meczu padnie więcej niż 3,5 bramki
Kurs: 3,00
Bukmacher: bet-at-home.com
Analiza:
Dzisiejsze spotkanie to hit Bundesligi. Mecz tak samo elektryzuje jak mecze Barcelony z Realem. Jak wiadomo i w tym przypadku oba ta zespoły nie pałają do siebie sympatia. W poprzednich czterech latach oba te zespoły walczyły w Bundeslidze o pierwsze miejsce, ale w tym sezonie raczej tak nie będzie. Bayern zmierza po kolejne zwycięstwo w lidze. Borusia Dortmuns jest w dużym kryzysie jeśli chodzi o Lige, Ostatni mecz wygrany na wyjeździe Dortmund zaliczył w sierpniu tego roku! A mamy już Listopad. Dortmund jest w mega kryzysie i Jurgen Klopp powinien obawiać sie posady trenera. Może dzisiaj zdarzyć sie taka sytuacja że Bayern pogoni Dortmund do ekip spadkowej, co się nigdy nie zdarzyło Dortmundowi. Ja dzisiaj postawiłem na wygranie obu połow przez Bayern. Bayern niszczy wszystko na swojej drodze, czy to w lidze , czy pucharze niemiec, jak i lidze mistrzów a u Siebie w Monachium są nie do przejścia. I mam nadzieję ze i tym razem będzie tak samo.
Ostatnie mecze u siebie Bayernu w lidze.
18.10.2014 Bayern 6-0 (4-0) Bremen Wygrane obie połowy
04.10.2014 Bayern 4-0 (3-0) Hannover Wygrane obie połowy
23.09.2014 Bayern 4-0 (2-0) Paderborn Wygrane obie połowy
13.09.2014 Bayern 2-0 (1-0) Stuttgart Wygrane obie połowy
22.08.2014 Bayern 2-1 (1-0) Wolfsburg Wygrane obie połowy
Jak można zauważyć w każdym meczu u Siebie Bayern wygrywa obie połowy i mam nadzieję ze i tym razem tak będzie a kurs 3.50 kusi i to bardzo ???? .
Bayern Monachium: Manuel Neuer - Mehdi Benatia, Jerome Boateng, David Alaba - Rafinha, Xabi Alonso, Philipp Lahm, Juan Bernat - Arjen Robben, Thomas Mueller - Robert Lewandowski;
Borussia Dortmund: Roman Weidenfeller - Łukasz Piszczek, Mats Hummels, Neven Subotić, Sokratis Papasthatopoulos - Sebastian Kehl, Sven Bender - Kevin Grosskreutz, Shinji Kagawa, Marco Reus - Pierre-Emerick Aubameyang.
⛔100
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- bundesliga
Spotkanie: Bayern vs BVB
Typ: Bayern wygra do 0
Kurs: @3
Bukmacher: Bet365
Godz. 18.30
ANALIZA. Witam. Wracam wraz z nowym miesiącem po długiej przerwie spowodowanej fochem na admina, bo dali mi -100 za zły zapis (nie podałem godziny meczu bodajże :p )Jednak analizując spotkania grało mi się lepiej, więc wracam do tego systemu. Jeżeli chodzi o samo spotkanie to było już kilka analiz ciekawszych, mniej ciekawych przydatnych i kilka wywróżonych z fusów… Niektórzy piszą, że BVB odrodzi się jak feniks z popiołu- wątpie by zrobili to dzisiaj, wiedzą , że mają problemy, więc nie nastawią się na otwartą gra, a na kontry, z których wg mnie nie będzie za dużo pożytku. Bayern natomiast został zjechany po ostatnim meczu ligowych z Borussią M’gladbach- nie widziałem niestety osobiście spotkania, ale wiem, że w drugiej połowie Byern nie grał nic a remis 0-0 bawarczycy zawdzięczają Neuerowi. Nie oczekujmy, że będą wygrywać wszystko i wszędzie- to nie maszyny. W pucharze jednak Bayern pograł miło i przyjemnie, spokojnie ogrywając Hamburger 3-1 tracąc bramkę w końcówce. BVB ograło w DFB St. Pauli 3-0 więc niby wracają na właściwy tor, jednak St. Pauli wg mnie odpuścili puchar, by sezon poświęcić ratowaniu się przed spatkiem, bo nie mają za ciekawej pozycji w II bundeslidze.
Bayern będzie grał spokojnie, kontrolując grę od początku do końca meczu, niewiadomy występ Robbena, jednak po kontuzji wraca Franck i to z formą, co cieszy. BVB jak wspomniałem będzie liczyła na kontry, ale ofensywni piłkarze póki co nie błyszczą, czego nie można powiedzieć o Mistrzach Niemiec. Porównywanie H2H też nie ma sensu, bo składy uległy zmianie a ostatnie ligowy pojedynek wygrany przez BVB na Allianz 3-0 był już wtedy, jak Bayern miał pewny tytuł, ale i tak kibice zarzucili Pepe Guardioli, że odpuszcza takie mecze. Dzisiaj o odpuszczaniu nie może być mowy i Bayren zagra na swoim poziomie, jedyne czego się boje, to tego, że przy wysokim wyniku szyki obronne się rozluźnią i stracą bramkę (tak jak to było z Romą w LM i z Hamburgerem w DFB POKAL) ale BVB jak zagra mądrze w obronie to wynik nie będzie wysoki, ale liczę na 2-0. Neuer powinien stanąć na wysokości zadania, tak samo jak Lewy i spółka. Nie liczę dzisiaj na pogrom gospodarzy, ale na zwycięstwo bez straty gola po kontrolowanym meczu.
POWODZENIA I POZDRAWIAM
⛔100
 
J 30

jakub87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Mainz - Werder
Typ: 1
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Faworytem tego meczu jest drużyna Mainz, która w obecnym sezonie gra bardzo dobrze i z dorobkiem 14 punktów zajmuje 6 pozycję. Podopieczni trenera Hjulmanda dopiero w ostatniej kolejce przegrali pierwszy swój mecz, kiedy to ulegli na wyjeździe ekipie Wolfsburga aż 0:3. Na własnym boisku ekipa z Moguncji jeszcze nie straciła punktów i dzisiaj jest zdecydowanym faworytem do zdobycia 3 oczek. Na własnym terenie zespół Mainz ostatni raz przegrał 22 marca tego roku, ale ich rywalem była wtedy ekipa Bayernu Monachium. Zespół gospodarzy w obecnym sezonie chce powalczyć o lokaty, które zagwarantują drużynie start w europejskich pucharach. Drużyna gości obecne rozgrywki rozpoczęła bardzo słabo i po 9 kolejkach znajduje się na samym dnie tabeli ze zdobytymi zaledwie 4 punktami. Obok Freiburga jest to jedyna drużyna, która w tym sezonie nie odniosła jeszcze wygranej. Po ostatnim spotkaniu nastąpiła zmiana trenera i z posadą pożegnał się Robin Dutt, a jego miejsce zajął Viktor Skripnik. W pierwszym swoim meczu w Pucharze Niemiec nowy trener odniósł zwycięstwo nad ekipą Chemnitzer 2-0. Kibice Werderu liczą dzisiaj, że ich drużyna przełamie się wkońcu i zdobędzie pierwszy komplet punktów w tym sezonie. Ostatni raz zespół gości 3 punkty wywalczył w delegacji 30 marca, kiedy to ograł Hanover 96. Bilans ostatnich bezpośrednich spotkań jest zdecydowanie korzystniejszy dla drużyny FSV Mainz, która w poprzednim sezonie dwukrotnie ograła Werder Brema. Polecam Wam postawić dzisiaj na Mainz.
⛔100
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Dyscyplina : Piłka nożna, BPL

Spototkanie : Hull - Southampton
Godzina : 16:00
Typ : BTTS
Kurs : 1.80
Buk : bet365
Ja znów idę konsekwentnie w BTTS w meczu Hull, zawiodłem się tylko raz - w ostatnim meczu z Liverpoolem. Pisałem sporo o drużynie Hull przy okazji meczu z Arsenalem, i w sumie przy meczu z Liverpoolem również. O ekipie Świętych nie pisałem za dużo. Póki co jest to objawienie Premier League. To jest sztuka - sprzedali wszystkich najlepszych graczy, wielu uważało, że będą się bić o utrzymanie, podczas gdy Ci z bilansem 20:5 (!!!) zajmują drugie miejsce w tabeli, i wygrywają z Sunderlandem 8:0 ! Niewiarygodne. Mają taki sam bilans jak Chelsea czyli +15. Mają najlepszą defensywę w lidze. Ale ja tutaj biorę pod lupę inny czynnik. Czyli bieżącą grę Tygrysów, którzy również nie wypadają najgorzej bo są na 10. miejscu w lidze. Bilans 13:13. Z przodu mają kim postraszyć, co też już pisałem. U siebie bilans 2-1-1. Cieszy ostatnia wygrana 2:0 z Crystal Palace, po czym dwa remisy z mocnymi ekipami i to na wyjazdach, z Arsenalem 2:2 i LFC 0:0. Na pewno zadziała to na nich motywująco. Święci wydają się być lekkimi faworytami tego meczu, ale nie zapominajmy, że to Hull ma komfort własnego boiska, a dodatkowo Southampton jest podmęczone po ciężkim boju stoczonym w COC ze Stoke. Wygrali 2:3, ale z lekkimi problemami, trochę sił na pewno zostawili w tym meczu, więc Hull może być łatwiej. Nie zdziwię się nawet jeśli Tygrysy wygrają, nie wysoko, skromnie - 2:1. Over w tym meczu również do gry po 2.00. Przy obecnej dyspozycji Świętych o bramkę się nie boję. Najbardziej prawdopodobny wynik dla mnie to remis 1:1, choć najważniejsze żeby obie drużyny strzeliły bramkę, na co liczę. Dodam tylko, że Święci na wyjazdach strzelali i tracili bramki w 2/4 spotkaniach, w dwóch pierwszych, ostatnie kończyły się bramkami tylko z jednej ze stron, Hull natomiast u siebie pokrywało BTTS w 3/4 meczach. Zatem szanse są, kurs mógłby być troszkę wyższy, ale jest do gry. Raczej na singla. Powodzenia ! ;)
⛔100
 
goralzywiec13 172

goralzywiec13

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA SOFIA
Godzina: 15:50
Spotkanie: Muguruza B. G. - Petkovic A.
Typ: ponizej 8,5 gemow w 1 secie
Kurs: 2,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, Dzis zostanie rozegrany mecz pomiędzy dwoma zawodniczkami ktore bardzo dobrze czuja sie na kortach twardych co pokazały wynikmi w tym sezonie. Według mnie ten mecz będzie bardzo szybki i Niemka szybko polegnie w obydwu setach, gdyż to chbya czysty przypadek, że wygrała z Cibulkovą nastepnie przypominają mi się mecze z suarez navvaro oraz Permantier gdzy grała poprostu bardzo zle po prostu masakra.Muguruza B. G jest bardzo solidna na korcie i też umie szybko wygrywać mecze. Jesli Murguruza rozkręci się od pierwszej piłki na swój tenis jaki grala dotychczas to myśle ze pierwszy set zakonczy sie szybko z powodzeniem stawiam (6:1, 6:2) Jesli pomogłem ci daj Plusika ???? pozdrawiam GORAL z Żywca !!
✅175
 
slawcio69 33

slawcio69

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA SOFIA
Godzina: 18:05
Spotkanie: Flavia Pennetta - Carla Suarez Navarro
Typ: Przegra pierwszego seta, wygra mecz:Carla Suarez Navarro
Kurs: 6,25
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Obie półfinalistki przeszły z bilansem 2-1. Suarez dzięki najlepszemu stosunkowi uzyskała 1 miejsce i wyeliminowały z Petkovic, słowacką Cebulę. Flavia przegrała z Muguruzą , wygrywając 1 seta dośc szybko i przegrywając 2 następne. Oglądając ten turniej i mecze tych zawodniczek doszedłem do wniosku że ten scenariusz może się powtórzyć. flavia ostro wchodzi w mecz, a Suarez jest dość równą zawodniczką. myślę że 3 sety są tu dość pewne a value widzę w scenariuszu setowym. Flavia ciśnie na początku udaje jej się wygrać seta. Navarro się spina i wygrywa całe spotkanie.
⛔100
 
B 42

baltazar3108

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Spotkanie: Real Sociedad - FC Malaga
Godzina :22:00
Typ: 2
Kurs: 3,20
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Witam. W ramach 10 kolejki hiszpańskiej Primera Division Real Sociedad podejmuje na własnym terenie FC Malaga. Według buka faworytem tego spotkania sa gospodarze którzy sa w kryzysie i liczą na przełamanie. Niby graja u siebie a to zawsze okazja na zwycięstwo jednak rywal nie jest łatwy. Malaga ma serie 3 wygranych z rzedu w tym w ostatniej kolejce rozjechała na własnym terenie Vallecano 4:0. Wyniki bezpośrednich spotkan tych ekip sa na korzyść gospodarzy którzy wygrywali aż 16 razy remisowali 6 razy i tyle samo zanotowali porażek. Malaga czeka na wygrana z Realem juz 6 spotkań. Któras z drużyn w tym spotkaniu przełamie jakąś serie. Jednak wydaje mi sie że bardziej prawdopodobna jest wygrana Malagi która jest w dużo lepszej formie a gorszy bilans bezpośrednich gier i rola gościa nie przeszkodza im w zdobyciu 3 punktów z zespołem który jest po prostu bez formy. ✅220
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
miguel1992 180

miguel1992

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Bayern Munich-Borusia Dortumnd
Typ: 2
Kurs: 5,53
Bukmacher: Betsafe
Analiza:

Witam! Dzisiaj pod lupę biorę spotkanie lidera Bundesligi z zespołem ze strefy spadkowej. Z tego co czytam tutaj oraz na innych forach, każdy faworyzuje Bayern, ponieważ Dortmund ma słaby start sezonu. Tak jak i słaba forma Dortmund&#39;u, tak i dobra forma Bayernu musi w końcu się zakończyć i moim zdaniem jest to właśnie ten mecz!
W meczu w Monachium goście zagrają sobie defensywnie i będą liczyć na kontry. Dortmundczycy wygrali trzy z ostatnich czterech meczy w Monachium oraz ich forma w LM jest bardzo wysoka!
Bayern na ten mecz wychodzi jako faworyt przez co moim zdaniem trochę zlekceważą BVB. Lewandowski nic w tym meczu nie ugra, ponieważ będzie grał przeciwko swojej byłej drużynie, która zna jego grę na wylot.

Sumując wszystkie wątki: Dużo goli prawdopodobnie nie padnie w tym meczu, ale myślę że BVB jest w stanie urwać punkty liderowi, przez co walka w górnej części tabeli będzie bardziej wyrównana.

Skład BVB:
1 R. Weidenfeller
26 Ł. Piszczek
4 N. Subotić
15 M. Hummels
25 S. Papastathopoulos
6 S. Bender
5 S. Kehl
10 H. Mkhitaryan
7 S. Kagawa
11 M. Reus
17 P. Aubameyang

Skład Bayern&#39;u:
1 M. Neuer
5 M. Benatia
17 J. Boateng
27 D. Alaba
3 Xabi Alonso
10 A. Robben
21 P. Lahm
18 Juan Bernat
25 T. Müller
19 M. Götze
9 R. Lewandowski

Pozdrawiam i życzę udanych typów!

⛔100 - powtórzony typ!
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Spotkanie: Atletico Madryt - Cordoba
Godzina : 18.00
Typ: Dokładny wynik 3:0
Kurs: 4.90
Bukmacher: BAH
Atletico w tym sezonie nie gra już takiej piłki jak rok wcześniej, lecz w dalszym ciągu ich rezultaty są godne podziwu. W lidze jak do tej pory większość zwycięstw do &quot;jaja&quot;, 2 remisy i jedna porażka. U siebie są drużyną mega ciężką do pokonania co pokazuje statystyka spotkań rozegranych u siebie. Ostatni raz przegrali przed własną publicznością w lutym i to z ich największym rywalem - Realem Madryt. Mimo tego, że nie grają już tak spektakularnie i tak myślę że w tym meczu zaliczą spokojne zwycięstwo nad słabo spisującym się zespołem Cordoby, który jest w tym momencie w strefie spadkowej z zaledwie kilkoma strzelonymi bramkami. Goście w Primera Division najwyraźniej sobie jeszcze nie radzą, a ich bilans spotkań wyjazdowych to albo porażka bez strzelonej bramki, albo bramkowy remis. W tym spotkaniu jednak nie widzę cienia szansy na poprawę tej marnej statystyki.
Co do zwycięstwa gospodarzy to jestem przekonany na całego, jednakże taka gra nie jest warta świeczki, dlatego też stawiam na taki wynik. Na osobnym kuponie postawić można również zwykły handi 1, lub 2 bramkowy.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
⛔100
 
kfadrat 0

kfadrat

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja - Ligue 1
Godzina: 20:00
Spotkanie: Lille - St.Etienne
Typ: 1
Kurs: 2.67
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Za około dwie godziny na francuskim podwórku rozpocznie się spotkanie pomiędzy Lille, a St.Etienne. Gospodarze po imponującym starcie sezonu zaliczyli teraz niechlubną serię (na 5 meczy, aż 4 porażki) co sprawia, że są bardzo podrażnieni i mają coś do udowodnienia zarówno władzą klubu, kibicom jak też sobie. Zwycięstwo na własnym terenie z mocnym przeciwnikiem jakim jest St.Etienne będzie ważnym czynnikiem motywującym do dalszej pracy. Smaczku dodaje fakt, że drużyna gości nie wygrała na boisku Lille od 2011. Pozdrawiam w pierwszym poście i życzę powodzenia :razz:
⛔100
 
kapitansts 41

kapitansts

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaFrancja Ligue 1
Godzina: 20:00
Spotkanie: Guingamp - Bastia
Typ: 2
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W dzisiejszym meczu ligii francuskiej spotkają się dwa zespoły z samego końca tabeli Guingamp z Bastią. Guingamp w ostatnim czasie ma kiepską formę (w lidze) nawet grając u siebie. Zespół Bastii może nie zachwyca grą to jednak w ostatnim meczu pokazał się z dobrej strony wygrywając z Nice. Za wygraną również przemawia zbliżający się się mecz Guingamp w lidze europejskiej w którą bardzo się angażują, myślę że wyjdzie okrojony skład. Guingamp będzie podejmować Dinamo Mińsk i mają spore szanse by to wygrać. Mają drugie miejsce w grupie K i napewno łatwo nie oddadzą punktów. Z w/w powodów typuje wygraną Bastia.
⛔100
 
kfadrat 0

kfadrat

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Włochy - Serie A
Godzina: 20:30
Spotkanie: Blu Volley Verona - Trentino Volley
Typ: handicap (-2.5) Trentino
Kurs: 2.25
Bukmacher: STS
Analiza: Zespół z Trydentu rozdrażniony nieudanym poprzednim sezonem wziął się w garść, sprowadził z powrotem trenera Stojczewa oraz swoją największą gwiazdę Mateja Kazijskiego. Warto dodać, że po nieudanej przygodzie w Rosji oraz kontuzji do Trento wraca reprezentant Polski Łukasz Żygadło. Mimo iż zespół z Verony jest solidnym ligowcem z takimi zawodnikami jak Sander, Deroo czy Gasparini to dzisiaj są skazani na porażkę. Obecnie Trentino po 3 meczach zgubiło w ligowej tabeli tylko jeden punkt [8pkt] (z kolejnym potentatem ligii - Perugią) i zajmuje 3 miejsce, natomiast Verona z 2 porażkami i jednym zwycięstwem (3pkt) klasyfikuje się na 8ym miejscu. Będzie to zacięty mecz ale zespół, który jest typowany do walki o zwycięstwo w Serie A rozstrzygnie ten mecz na swoją korzyść w 3 setach!
Drugi typ w ciągu dnia
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Portugalia - Primeira Liga
Godzina: 21:15
Spotkanie: FC Porto - Nacional M.
Typ: 1/1 (do przerwy/na koniec Porto)
Kurs: 1.80
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Mocno przeszacowany kurs - dość powiedzieć, że w np. w Betathome dostaniemy zaledwie 1.47! Potentat z Porto na pewno zagra z pełnym zaangażowaniem z co najmniej dwóch powodów : wczoraj 3 punkty wymęczył lider z Lizbony, odskakując na cztery punkty; a po drugie w przeciwieństwie do SLB, sytuacja Porto w LM jest po trzech kolejkach znakomita (7 pkt.), i mimo czekającego w tygodniu meczu z Athletic, Smoki przyłożą się dziś przeciw gościom z Madery. Co do przyjezdnych - 8 oczek w 8 meczach i 12 miejsce w tabeli z punkcikiem przewagi nad strefą spadkową. Fakt, że nad Dragao Nacional potrafi co jakiś czas coś zdobyć, jednak bilans h2h jest mocno po stronie faworyta : od 2002r. na boisku Porto 9 zwycięstw, 1 remis i 3 porażki. Ostatnie 10 meczów wyjazdowych gości z Madery to bilans 1-2-7 i ostatnio 5 porażek z rzędu więc bardzo słabo. Jak silne są Smoki u siebie chyba niewielu trzeba przekonywać - ale spójrzmy: w cały m roku 2014 - 18 zw., 3 remisy i zaledwie 2 porażki we wszystkich rozgrywkach! Jak wspomniałem na początku kurs uważam za mocno zawyżony i śmiało można próbować. Pozdrawiam.
✅80
 
G 112

grohufka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Holanda Jupiler League
Godzina: 19:45
Spotkanie: Waalwijk - Almere City
Typ: Remis
Kurs: 3.70
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
O godzinie 19:45 w 12 kolejce Jupiler League zmierzą się ze sobą drużyny Waalwijk oraz Almere City. Gospodarze zajmują 17 pozycję z dorobkiem 8 punktów oraz bilansem bramkowym 10:22. W meczach u siebie grali 5 razy i zdobyli 3 punkty po 1 zwycięstwie, łącznie strzelili 4 bramki i stracili 13. Goście zajmują 14 pozycję z dorobkiem 12 punktów oraz bilansem bramkowym 20:23. Na wyjazdach grali 6 razy i zdobyli 3 punkty po jednym zwycięstwie, łącznie strzelili 7 bramek i stracili 16. W ostatniej kolejce Waalwijk zremisował na wyjeździe z Venlo 0:0 a Almere City wygrało u siebie z Helmond 3:2. Gram w tym meczu remis, ponieważ po 11 kolejkach Almere City jeszcze ani razu nie zremisowało oraz Waalwijk u siebie na 5 meczy jeszcze nie zremisował.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom