>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 1.10.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
stanley-63 753K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Bundesliga
Godzina : 18:30
Spotkanie : Bayer L : Borussia D
Typ : czerwona kartka
Kurs : 4.25
Bukmacher : Unibet
No cóż z kartkami bywa różnie a już z czerwienią tym bardziej ale liczę że pojedynek Aptekarzy z Dortmundem będzie obfitował w faule , gospodarzom nie za bardzo się wiedzie w tym sezonie i po 5 kolejkach zaledwie 7 pkt no i odległe 11 miejsce w Bundeslidze , co innego goście którzy idą całkiem dobrze i gdyby nie jedyna porażka z beniaminkiem RB to wraz z Bayernem liderowali by w lidze ale dziś nadarza się okazja aby na punkt zbliżyć się do Bayernu gdyż ci zremisowali przed chwilą z FC Koln i stracili pierwsze punkty w tym sezonie tak więc przed Dortmundem szansa , ale mój typ z czerwienią wiążę z arbitrem tego meczu a jest nim pan Manuel Grafe który kiedy sędziuje tym drużynom wyciąga sporo czerwieni i tak mecze z udziałem Leverkusen 8 czerwieni w tym 5 dla nich natomiast mecze z udziałem Dortmundu 7 czerwieni w tym 4 dla nich tak więc w sumie aż 15 kartek koloru czerwonego stąd też liczę że dziś może być , pan Manuel w tym sezonie sędziował zaledwie 2 mecze i pokazał 9 żółtek tak więc może czas na pierwszą czerwień .
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcaria
Godzina: 20.00
Spotkanie: Basel - Thun
Typ: Basel -2 HA
Kurs: 2,60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Świetny typ na dziś. Nie mający sobie równych w lidze szwajcarskiej Basel zmierzy się dziś na własnym stadionie z ekipą Thun. Drużyna Thun zamyka stawkę w lidze. Nie wygrali od13 spotkań na wyjeździe z czego aż 8 przegrali. Basel w tym sezonie jest bezbłędny jeśli chodzi o rodzime rozgrywki. Na 9 spotkań wygrali wszystkie z bilansem bramkowym 29-7.
Oba zespoły już mierzyły się w tym sezonie. Na stadionie Thun padł wynik 3-0 dla Basel. Sądzę, że dziś będzie podobnie. Mimo wszystko zabezpieczam swój typ zwrotem jeśli mecz zakończy się wygraną dwoma bramkami. Basel miało cięzki mecz w LM w tygoniu ale nie będzie to miało wpływu na dzisiejsze spotkanie, Na 4 spotkania u siebie Basel aż 3 razy pokrywał -2 handi.
⛔100
 
H 902

hank

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Serie A
Godzina:20,45
Spotkanie: Udinese- Lazio
Typ:goście over 4,5 rzutów rożnych
Kurs: 1,61
Bukmacher: unibet
Analiza: Zapowiada się wyrównane spotkanie, atut boiska powinien zrównoważyć różnicę w jakości piłkarskiej, która jest na korzyść gości, a właśnie takie mecze są najlepsze do grania RR prematch, żadna ze stron nie powinna zabić meczu, do ostatniej minuty wynik powinien być otwary. Dlaczego więc rożne gości? Ponieważ drużyna z Rzymu ma w swoich szeregach gości idealnych do tej roboty, szybkich, z dobrym dryblingiem, trochę samolubnych jak Keita czy Anderson, na szpicy jest szybki Immobile którego powinni szukać prostopadłymi piłkami, jeśli takie piłki będą grane, to obrońcy nie raz spóźnieni pojadą na wślizgu blokując strzał. Statystycznie Lazio lepiej idzie nabijanie tej statystyki u siebie, ale w przegranym ostatnim wyjazdowym meczu z Milanem mieli 8. Jednak ważniejsza jest dla mnie statystyka która mówi o tym, na ile drużyna pozwala rywalom w tej statystyce, a Udine pozwala na dużo, od początku sezonu rywale bili odpowiednio: 10,5,9,7,3,6, a nie każdy z rywali miał tak groźne skrzydła.
✅61
 
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Leverkusen - Dortmund
Typ: -1.75 Dortmund
Kurs: 4,60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mój typ Lipsk x/1 wszedł, dzieki czemu za kilka godzin przed zakończeniem konkursu zostałem liderem rankingu typów dnia.
Dzięki temu zmusiłem do typowania Spidermana z czego jestem bardzo zadowolony ???? Siedział biernie i już liczył pieniążki ????
Już myślałem ,że jego bezpieczny typ po minimalnym kursie 1.4 nie wejdzie, jednak padła ta druga bramka ... dopiero w 94 minucie.
Miał niesamowite szczęście ???? Gratulacje wygranej!
W nowy miesiąc chciałbym wejć z przytupem ????
Zaczynam od typu na Dortmund, który znajduje się w dobrej formie i po stracie 2pkt Bayernu po dzisiejszym remisie z Kolonią ma szansę zmniejszyć przewagę do mistrza kraju.
Borussia od czasu &quot;złojenia&quot; Legii 6-0, pokonała w takim samym stosunku Darmstadt, potem 5-1 Wolfsburg i 3-1 Freiburg.
W Lidze Mistrzów zremisowała z Realem Madryt 2-2, w meczu przeważała. Gola strzelił Aubameyang.
Leverkusen zajmuje dopiero 11 pozycjęw tabeli, w 5 spotkaniach tylko 7 punktów.
Nieskuteczny w spotkaniu bezbramkowo zremisowanym z Augsburgiem u siebie.
Co prawda z Mainz 3 bramki strzelił Chicharito, ale dzisiaj zagra przeciwko lepszej drużynie i łatwo mu nie będzie.
Z lepszymi drużynami sobie nie radzi. Z resztą nie na darmo go oddał &quot;lekką ręką&quot; MU. Nie ten format gracza.
Jeżeli chodzi o osłabienia, są zarowno w Leverkusen (podstawowi zawodnicy z pomocy Bellarabi ,Lars Bender, obrony Toprak),
jak i w Dortmundzie (Reus, Schurrle,Bartra,Sven Bender).
W h2h w 2016 Dortmund wygrał 1-0 (bramka Aubameyanga), w 2015 pokonał rywala 3-0 oraz padł bezbramkowy remis, ale tym bym się nie kierował, bo w ataku Dortmundu grał jeszcze Immobile.
Przewiduje dzisiaj wygraną Borusii min. 2 bramkami. Biorę handi w Unibecie, bo jest wyższy kurs, a właśnie tych punktów mi zabrakło we wrześniu.
Borussia jest w formie, ma szeroką kadrę, podjęła walkę o tytuł z Bayernem, bo nie sądzę, aby ktoś się włączył do walki, Aubameyang strzela...
Jedziemy z tym typem! No risk, no fun!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sharaawy 1,4K

sharaawy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania PRIMERA DIVISION
Godzina: 18:30
Spotkanie: OSASUNA - LAS PALMAS
Typ: Wynik meczu/Obie drużyny zdobędą bramki: X/Tak
Kurs: 4,33
Bukmacher: bet365
Analiza:
Las Palmas wysmienicie wszedł w sezon, ostatnie spotkanie i remis z wielkim Real na własnym stadionie, klasa. 10pkt w 6spotkaniach, a wcale nie grali z jakimiś ogorkami, no może poza Granadą. Spotkanie wyjazdowe to już inna kwestia, fakt... wygrali z Valencią na inauguracje, ale... w tamtym spotkaniu jak i póki co w tym sezonie to nie jest ta Valencia i jak mówi bukmacherskie pożekadło &quot;nie stawiaj przeciw beniaminkowi w pierwszej kolejce&quot; sprawdziło się jak ulał, dla mnie żadna sensacja.
Osasuna spisuje się fatalnie, 6 spotkań 4 porażki, 2 ramisy i dużo dużo pecha jak dla mnie, oglądałem spotkanie z Espanyolem i mogło być różnie.
Zastanawiałem się nad wygraną gospodarzy, ale podoba mi się Las Palmas, nie boją się grać w piłke, bts dlatego, że w ich spotkaniach pada dużo bramek, grają otwarty futbol.
Uważam, że ambitna Osasuna, dobrze spisująca się ekipa z Wysp Kanaryjski i otwarte spotkanie dają remis i bramki z obu stron.
Absencje:
Osasuna:
Causic G. (Kontuzja łydki)
Fausto A. (Kontuzja mięśnia)
Fernandez M. (Kontuzja uda)
Flano J. (Kontuzja kolana)
de las Cuevas M. (Kontuzja uda)
Las Palmas:
Bigas i Viera
✅333
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
comendador 428

comendador

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna / Polska / Ekstraklasa
Godzina : 20:30
Spotkanie : Legia - Lechia
Typ : BTS
Kurs : 1,80
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Bardzo ciekawy mecz nam się szykuje, z jednej strony Legia, której udało się awansować do LM, jednak w lidze idzie im tragicznie, w tym sezonie jeszcze ani razu na pięć spotkań u siebie nie wygrali. Z drugiej strony Lechia, która ma zaliczyła imponujący start w lidze. Lechia gra bardzo mądrze na wyjazdach, ale ja tutaj tak szybko Legii bym nie przekreślał, co prawda Legia nie wygrała od pięciu spotkań, ale teraz po tym meczu ze Sportingiem, mogą się przełamać, widać, że Magiera szybko reagował na to co działo się na boisku. Malarz w bardzo dobrej formie, wystarczy tylko spojrzeć na formę Kuby Rzeźniczaka, ile zmiana trenera może dodać wiary w siebie i swoje możliwości, jakbym innego Kubę oglądał na boisku. Mecz na pewno będzie ciężki dla jednej i drugiej drużyny, ci co myślą, że Lechia zgarnie łatwo i przyjemnie 3 punkty. To będzie dla Lechii zupełnie inny mecz, Legia w końcu musie zgarnąć trzy punkty u siebie, będą na pewno mocno skoncentrowani. Została jedna kolejka przed przerwą reprezentacyjną, na pewno jedni i drudzy będą chcieli w dobrych nastrojach udać się na tą przerwę. Według mnie Legia od początku naciśnie na przyjezdnych, Lechia preferuje taki styl na wyjazdach, wyczekanie rywala i gra z kontry, ale Legioniści mają na prawdę mocny zespół, który powinien spokojnie poradzić sobie z obroną Lechii, co za tym idzie, Gdańszczanie albo strzelą gola z kontry jako pierwsi, albo będą musieli gonić wynik. Według mnie możemy zobaczyć tutaj kilka bramek.
⛔100
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna / Belgia
Godzina : 20:00
Spotkanie : Westerlo - Waasland-Beveren
Typ : 1
Kurs : 2.80
Bukmacher : Bet365
Spotkanie drużyn zamykający tabele Jupiler League. Westerlo w ostatniej kolejce sprawił mega niespodziankę wygrywając w Anderlechcie 2:1. Teraz nadarza się okazja na pierwszy komplet punktów na swoim stadionie - myślę, że podbudowani ostatnim zwycięstwem mają dużą szansę - biorąc pod uwagę dotychczasowe poczynania na wyjazdach zespołu Waasland-Beveren tj. 3 porażki, 1 remis. Co prawda Westerlo także kiepsko sobie radzi u siebie legitymując się takim samym bilansem tj. 3 porażki, 1 remis - ale ja próbuję grać na Westerlo licząc na przełamanie passy porażek na swoim stadionie biorąc pod uwagę chwilowe? dobre morale drużyny. W ostatnim spotkaniu tych drużyn na Het Kuipje Westerlo wygrało skromnie 1;0.
✅180
 
tigana 130

tigana

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Franja Ligue 1
Godzina: 20:00
Spotkanie: Metz - Monaco
Typ: Drużyna 2 over 1.5 gola
Kurs: 1.81
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Dziś chciałbym podzielić się swoim typem na mecz pomiędzy Metz a Monaco. Drużyna gospodarzy zajmująca aktualnie 6 miejsce w lidze podejmuje 3 Monaco. Będzie to ciekawe spotkanie gdyż oba zespoły dzielą tylko trzy oczka w tabeli i napewno dostarczy wielu emocji kibicom. Nastawiam się tu na dobry pojedynek w którym padnie sporo goli. Gospodarze grali u siebie 3 spotkania z czego dwa wygrali a jeden przegrali notując przy tym 5 goli do przodu i 5 do tyłu a żeby tego było mało to przyjezdni posiadają dokładnie taki sam bilans meczy wyjazdowych jak gospodarze 5/5. Myślę, że drużyna Kamila Glika jest w stanie strzelić dwa gole.. Monaco grało we wtorek swój mecz w lidze mistrzów, który zakończył sie remisem 1-1 z B. Leverkusen. Niemiecka drużyna bardziej wymagająca jak Metz więc jestem dobrej myśli.
Ostatnie mecze drużyn.
Metz 0;2 Monaco
Metz 0;1 Monaco
Metz 0;2 Monaco
Metz 2;0 Monaco
Ogólnie to na plus gości i bramkowo pod mój typ:)
Do boju Monaco!!
✅81
 
elhijo 110

elhijo

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna / Polska / Ekstraklasa
Godzina : 20:30
Spotkanie : legia - Lechia
Typ : X
Kurs : 3,50
Bukmacher : Bet365

Analiza :
Na dzieńdobry w październiku wybieram spotkanie drużyny która mam nadzieję zostanie na dnie do końca sezonu z drużyną która pretendentuje do zajęcia jej miejsca na szczycie. lEGIA lubi zwiedzać, to wiemy. Po malowniczej wyciecze po Lizbonie kopacze ze sto7icy muszą szybko wrócić myślami z Muzeum Calouste Gulbenkian na kartoflisko przy łazienkowskiej. Niestety wydaje mnie się że w Lizbonie było zbyt pięknie i malowniczo, by tak szybko o tym zapomnieć. A po drugiej stronie nie byle kto bo lechia gdańsk. Wydaje mnie się że na murawie kopacze legii będą chwalić się pocztówkami z Lizbony aniżeli grać w Piłkę Nożną. lechia będzie próbowała coś ugrać, niestety zniży się do poziomu &quot;mistrza&quot; i nic z tego nie będzie. Remis jak w mordę strzelił.
⛔100
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożnafutsal
Data, godzina: 01.10.2016 21-30
Spotkanie: Rosja - Argentyna
typ: Rosja
kurs: 1,85
buk: unibet
Analiza:
Dzis zakończenie rozgrywanych w Kolumbii futsalowych mistrzostw świata. Całkiem ciekawie przebiegała rywalizacja w tegorocznym championacie, sporo goli i wysokich wyników. No i oczywiście jest kilka niespodzianek, bo tak należy uznać odpadnięcie Brazylijczyków już w 1/8 turnieju z Iranem, ktory ostatecznie walczy z Portugalią o brąz czy porażkę Włochów z Egiptem na tym samym poziomie rozgrywek. Niespodzianką na plus poza Irańczykami jest też postawa finalistów Argentyńczyków, którzy do półfinału mieli dość korzystna i łatwą drogę. Tam trafili na utytułowanych Portugalczyków, którzy w turnieju szli jak burza, jednak to zespół z Ameryki Południowej okazał się lepszy i pewnie wygrał a 5-2. Dla Argentyny bedzie to pierwszy medal na turnieju tej rangi, co juz dla nich jest sporym sukcesem. I zapewne bedzie to kolor srebrny, bo Rosjanie to zespół od lat znajdujący się na samym futsalowym szczycie. W poprzednich mistrzostwach przegrali już w ćwierćfinale z Hiszpanią (ktora ostatecznie dodarła aż do finału) a w tym roku na tym samym etapie im się zrewanżowali i to oni teraz graja o złoto. Do tego trzeba pamiętać za Rosjanie to aktualni wicemistrzowie Europy. Czy dziś dopiszą wkońcu złoto?? Moim zdaniem tak i wkońcu ten swietny zespół zawiesi na szyi słote krążki. Stawiam na Rosję
⛔100
 
I 209

isco23

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna / Portugalia /
Godzina : 21:30
Spotkanie : Nacional vs FC Porto
Typ : Liczba Goli +2,5
Kurs : 1,68
Bukmacher : Unibet
Swój typ opieram głównie na tym że Porto na wyjazdach bardzo często traci bramki i liczę że w dzisiejszym spotkaniu może być podobnie, zaś Nacional jest to drużyna o klase gorsza od swoich dzisiejszych rywali więc bramka dla Porto będzie raczej formalnością. W sumie z mojej analizy wynika że obie drużyny strzelą bramki ale ja wybieram bezpieczniejszy typ zważywszy że zdaje sobie sprawę że może paść równie dobrze wynik 3/4-0 dla Porto, które po porażce w Lidze Mistrzów z Lisami na pewno będzie chciało się odkuć z nawiązką.
✅68
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom