>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 1.10.2015 (czwartek)

Status
Zamknięty.
bzyqhax 87

bzyqhax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Molde - Ajax
Typ: AJAX
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W ostatnim meczu Ajaxu w LE, gdzie padł remis w meczu z Celticiem, może czuć pewien niedosyt, prezentując się dużo lepiej na boisku i grając z przewagą jednego gracza od 74 min, zabrakło skuteczności. Dzisiaj w Norwegii myślę, że będą chcieli to sobie odbić i wygrają z tamtejszym Molde. Molde dwa ostatnie mecze przegrał i w lidze zajmują dopiero 7 lokatę, natomiast Ajax od ostatnich 10 spotkań nie przegrał ani razu. Jeśli ktoś nie jest pewny a chce zwiększyć ako polecam X2 w granicach 1.4. Powodzenia
⛔ 100
 
engelos 352

engelos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Basel - Lech
Typ: powyżej 2,5
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Chyba ostatnia opcja, która nie padła na tym forum odnośnie tego spotkania. Wszystko zostalo już wymienione, składy formy itp. A odnośnie bramek to uważam, że sami gospodarze powinni zapewnić mi mój typ na dziś. Buki kursy na to spotanie opierają prawdopodobnie na liczbie bramek Lecha. Na 10 ostatnich spotkań wszystkich tych pucharowych i ligowych Lech tylko trzykrotnie zaliczył over 2,5 w meczu.
Drużyna Basel na 10 ostatnich spotań tylko jedeen raz zaliczyła under2,5 czyli są bramko strzelni, w pucharach za bramki płace są wyższe zapewne niż w lidze. Bedą się starć. Warto zwrócić uwage na defensywe FC Basel. W 10 ostatnich spotkaniach stracili oni przynajmniej bramkę aż w dziewięciu z nich! Także defensywa nie powala. W ostatnim meczu między tymi zespołami padła bramka, ale Lech jeszcze wtedy coś tam prezentował. Prawdopodobnie się zepną i bramke mają komu strzelić, ale będzie to wszystko na co ich stać!
⛔ 100
 
A 0

abramozo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Legia - Napoli
Typ: Napoli -1.5 Asian handicap (1 połowa)
Kurs: 8.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam, Dziś wybrałem spotkanie naszych rodaków z Warszawy, serce mówi legia, rozsądek Napoli ???? Zacznijmy tak, jak dla mnie jest to po prostu różnica klas, Napoli gra trochę w kratkę ale jak widać na ważne mecze typu liga Europejska 5:0 z brugge czy ostatni mecz z Juventusem 2:1 Napoli potrafi się spiąć. Wydaje mi się że ekipa callejon, higuain, insignie rozprawi się z obroną legii dość szybko i sprawnie i w pierwszej połowie będą chcieli zapewnić sobie spokój na resztę spotkania, mają w weekend mecz z Milanem więc nie będą chcieli się męczyć 90 minut skoro można załatwić sprawę w 1 połowie. Legia jest ostatnio niestabilna, nie zachwyca nas jak w ubiegłym sezonie, tracą bramki z sredniakami w polskiej lidze plus sytuacja z trenerem wydaje się napięta co napewno nie wpływa pozytywnie na morale drużyny.
Kurs który jest oferowany jest po prostu ściągnięty z kosmosu, wiec myślę że warto to zagrać nawet za marna dyszkę widząc możliwe 700% czystego zysku. Pozdrawiam i życzę szczęścia
⛔ 100
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina; Piłka nożna, Liga Europy
Spotkanie: Legia - Napoli
Godz; 21 05
Typ: Rzeźniczak żółta kartka
Kurs: 2,5
Bukmacher: Unibet
Analiza;
Wszystkie ślady na niebie i ziemi wskazują że Legia nie ma dzisiaj szans. Ekipa Napoli stworzy dzisiaj wiele okazji do zdobycia gola co zmusi do wielu interwencji obrone Legii która nie oszukujmy się nie jest wybitna góra niezła. Rzeźnik jak sam przydomek wskazuje nie patyczkuje się w obronie, raczej nie kalkuluje i w razie kłopotów od razu kasuje faulem akcje rywala. Nie ma tutaj zbytnio sensu się rozpisywać, typ wydaje się naprawdę bardzo prawdopodobny i ja go gram osobiście za przyzwoitą stawkę. Rzeźniczak w ostatnich meczach dosyć spokojny bez kartki więc dzisiaj zwłaszcza z takim rywalem powinien takową zarobić. Powodzenia ????
✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kokon303 139

kokon303

Użytkownik
Dyscyplina: E-Sport: League of Legends - World Championship
Spotkanie: Fnatic vs Invictus Gaming
Godzina: 16:30
Typ:Fnatic (bo2 series)
Kurs: 4.07
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dzisiaj zaczynają się długo wyczekiwane przez fanów Lola mistrzostwa świata w tej interesującej grze. Na pierwsze otwarcie tej imprezy zacznie się ciekawy mecz pomiędzy europejskim Fnaticiem a Chińskim Invictusem. Pierwsze co mnie zaskoczyło to spory kurs na zwycięstwo Fnaticu w bo2 czyli dwóch meczach. Fnatic jest drużyną która brała udział we wszystkich mistrzostwach, na pierwszych zwyciężyli z Polakiem w składzie który był wtedy w niesamowitej formie. Dzisiaj po tylu latach mają duże szansę na powtórzenie tego sukcesu, są faworytami tych mistrzostw obok SKT T1, ponieważ mieli idealny letni split z wynikiem 18-0 oraz pokazali, że grają świetnie i są zgraną drużyną. W składzie Fnaticu występują: na Topie &quot;Huni&quot; najlepszy europejski top laner, utalentowany jungler „Reignover”, młody midlaner „Febiven” który mierzył się jak równy z równym z samym Fakerem, najlepszy europejski adc „Rekkles” oraz mózg drużyny „Yell0wStaR” kapitan, shotcaller, główny silnik napędzający Fnatic i spoiwo trzymające całą drużynę razem. Pamiętam czasy gdy grał na pozycji adc, szło mu przyzwoicie, później zmienił pozycję na supporta co według mnie wtedy było głupim posunięciem ale okazało się to dużym błędem, YellowStaR tak się rozwinął na tej pozycji, że stał się jednym z najlepszych supportów na świecie. Ta drużyna ma niesamowite zgranie i synergię, pokazują świetne walki drużynowe, jeśli tylko dobrze im dzisiaj pójdzie w w dwóch grach early game to zwycięstwo mogą mieć w kieszeni. Mają jeszcze jeden atut, a jest nim świetny hiszpański trener Louis Sevilla. Natomiast IG po dwóch sezonach nieobecności, wraca na Mistrzostwa Świata. Jest jedną z najstarszych organizacji na scenie League of Legends. Regularnie notuje różnego rodzaju osiągnięcia i nigdy nie wypada poza czołową szóstkę LPL. Styl tej drużyny jest chaotyczny ale opierają się na walkach drużynowych. Są trenowani przez byłego dobrego koreańskiego supporta &quot;MaFę&quot;. członków tej drużyny słabo znam oprócz największej gwiazdy, junglera „KaKAO” najbardziej utytułowany, najbardziej doświadczony i posiadający największy potencjał. Znany jest z dobrej gry Lee Sinem. Grał kiedyś w KT Rolster i pamiętam jego występy, bardzo dobrze grał, Fnatic powinno na niego uważać. Podsumowując IG gra bez presji i w cieniu innych chińskich potęg, trochę niedoceniane i z niskim doświadczeniem, wydaję mi się, że Fnatic zaprezentuję się z jak najlepszej strony i pokaże, że są największymi faworytami do osiągnięcia końcowego sukcesu i wygrają obydwa mecze. Mam nadzieję, że mecz otwarcia dostarczy nam dużo emocji i świetnych walk.
ZWROT
 
mich.pa88 107

mich.pa88

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Basel - Lech
Typ: Handicap RR - Lech(+2.5)
Kurs: 1.76
Bukmacher: unibet
Analiza:
Chyba jako jedyny na tym forum polecę z typem przeciw Basel ????
Przejrzałem trochę statystyki rzutów rożnych obu drużyn w ostatnich meczach. Basel nie wykonuje ich jakoś super dużo. W ostatnich 6 meczach bili piłkę z narożnika średnio 5,1 raza.
U Kolejorza średnia z tej samej ilości spotkań wynosi równe 6 razy.
Jeżeli spojrzymy na dwumecz między tymi zespołami sprzed 2 miesięcy to zobaczymy, że wtedy też lepszy był Lech. Wygrali tamtą statystykę 8:5.
Udeżam więc w typ, że Lech będzie miał maksymalnie o 2 rzuty rożne mniej niż Basel.
Mam nadzieję, że jutro nie powiem &quot;Dzieci, obiadu nie będzie, podziękujcie Basel&quot; ????
✅ 76
 
L 0

lurius94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: AS Monaco - Tottenham
Typ: 2
Kurs: 3.36
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Tottenham jest na fali po wygranej z City 4-1 będzie chciał pokazać swoją klasę w lidze europy i zdobyć komplet punktów. Monaco w ostatnim ligowym spotkaniu zremisowało na wyjeździe 3:3 z Guingamp. Obie ekipy nie prezentują się w tym sezonie zbyt dobrze ale to nie znaczy że będzie słaby mecz i nic ciekawego w tym momencie sezonu czas na przełamanie. Dziś stawiam na Tottenham który moim zdaniem jest faworytem do wygrania tego mecz który zapowiada się hitem dnia.
⛔ 100
 
P 26

parasolki

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Braga - Groningen
Typ: 1
Kurs: 1.50
Bukmacher: bet365
Analiza: Jak dla mnie pewna wygrana Bragi, ponieważ patrząc na 5 ich ostatnich spotkań mają na swoim koncie 4 wygrane z czego jedna przegraną, natomiast Groningen w swoim bilansie 5 meczów mają 3 wygrane oraz 2 przegrane.
Warto też zauważyć, że Braga w ostatnim czasie nie przegrała żadnego meczu u siebie, za to Groningen przegrał ostatnie 3 spotkania z rzędu.
Kiepska analiza
 
morawski 23

morawski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Liverpool - FC Sion
Typ: 1 (-1)
Kurs: 2,5
Bukmacher: Betsafe
Analiza: Nie oszukujmy się: Liverpool ostatnio aż tak nie zachwyca. Słaba gra od początku sezonu, skutkowała słabymi wynikami i można powiedzieć, że dopiero ostatnia kolejka Premier League pokazała, że w zespole z Anfield Road coś drgnęło. Takie mecze jak ten wygrany 3:2 z Aston Villą budują pewność siebie drużyn i uważam, że piłkarze wyjdą dzisiaj na boisku bardzo zmotywowani. Są winni przekonywujące zwycięstwo swoim kibicom i swojemu trenerowi. To, że Brendan Rodgers prawdopodobnie odejdzie z Liverpoolu wydaje się być mimo wszystko kwestią czasu, jednak zespół który prowadzi wiele razy deklarował bezwarunkowe oddanie swojemu managerowi, który prowadzi LFC już od 2012 roku.
FC Sion z kolei zdaje się być w lekkim dołku. Dwa ostatnie mecze zakończyły się porażkami z Vaduz i Grasshoper. Zwycięstwo z Rubinem Kazań w pierwszej kolejce LE daje im spory komfort, chociaż wątpię, aby w ogóle walczyli oni o awans do fazy pucharowej (nigdy im się ta sztuka nie udała). Na dodatek powiem, że szwajcarska drużyna nie wygrała żadnego z 6 wyjazdowych spotkań w europejskich pucharach.
Kontuzjowani w zespole Liverpoolu to przede wszystkim Henderson, Benteke i Firmino (także Dejan Lovren, jednak moim zdaniem nie jest to aż tak istotna absencja).
Kluczem do zwycięstwa może być fatalna atmosfera w FC Sion, którą nakręca sam prezes klubu. Zamieszczam kilka cytatów po ostatnim meczu:
&quot;Nigdy nie sądziłem, że możemy upaść tak nisko. Piłkarze nie pokazali żadnej motywacji.&quot;
&quot;Fatalnie, fatalnie, fatalnie.&quot;
&quot;Powinni się wstydzić, że im za to płacimy. Każdy z nich żyje w jakiejś nierealnej rzeczywistości.&quot;
Z kolei gracze Liverpoolu obiecują dobre widowisko, walkę o awans z pierwszego miejsca i poprawienie humorów kibicom. Typowanie zakładów to nie tylko statystyki, przewidywane składy i kontuzje. Piłka nożna to także czynnik ludzki, motywacja i chęci do gry. Uważam, że tym Liverpool powinien dzisiaj znacznie przewyższyć FC Sion. Nieśmiało typuje 3:0 dla gospodarzy.
⛔ 100
 
polake89 37

polake89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy 3 Liga
Godzina: 19:30
Spotkanie: Chemnitzer FC - RW Erfurt
Typ: over 2,5
Kurs: 2.1
Bukmacher: ComeOn

Dzisiaj glownie w tematach przewija sie liga europy, ja natomiast na cel wybralem 3 niemiecka lige gdzie Chemnitzer FC (9) u siebie podejmie RW Erfurt (10). Kwota na ten mecz jest dosyc wysoka. Obydwie druzyny mialy na poczatku sezonu problem ze strzelaniem. Patrzac jednak na ostatnie trzy mecze owych druzyn widzimy progres:

Chemitzer FC
Würzburg 1:1
Stuttgart II 2:1
Großaspach 2:4

RW Erfurt:
Bremen II 2:1
Halle 2:1
Mainz 05 II 3:0

Ostatnie potyczki tych druzyn wygladaly nastepujaco:
2:1
0:2
4:0

Chemnitz gdyby wygralo u siebie, wskoczylo by na 6 pozycje wiec maja o co walczyc. Erfurt natomiast chcialo by nadrobic 2 punktowa strate do Chemitz. Moj typ to 2:1 dla gospodarzy wiec over 2,5 powinno smialo wejsc.

⛔ 100
 
J 574

jaworek1988

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Celtic - Fenerbahce
Typ: 1
Kurs: 2,6
Bukmacher: bwin
Celtic dobrze rozpoczął LE remisując na wyjeździe 2:2 z ajaxem, któremu nie wiadomo o co tak naprawdę jeszcze chodzi w tym sezonie. Wg bukmacherów nie ma faworyta tego spotkania, kazdy wynik jest mozliwy. Mi sie wydaje, ze Celtic remisujac 2:2 z ajaxem pokazał, ze zalezy mu na wyjsciu grupy. Nie oszukujmy sie, to był dobry wynik. I swoja analize opieram glownie na tym co sie dzialo w amsterdamie. o Fenebache wiem tylko tyle, ze przegralo dwumecz ze srednim Szachtarem, ktory juz nie jest ta sama druzyna co rok temu. Celtic przegral LM z Malmo, ale przegrali w ostatniej rundzie, takze wyzej w hierarchii stawialbym celtic, wydaje mi sie ze wiecej atutow jest po stronie Celticu. W Celticu gra dobry napastnik Griffiths, widzialem go w akcji ale tylko w lidze, gdzie jak wiadomo celtic wygrywa jak chce i z kim chce, wiec ciezko powiedziec czy spisze sie w pucharach tak dobrze jak w lidze, mam nadzieje ze tak. Powodzenia ????
⛔ 100
 
jajo-sdz 88

jajo-sdz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Spotkanie: AZ Alkmaar - Athletic Bilbao
Typ: 2
Kurs: 2,12
Bukmacher: Betfair
Analiza: Nie do końca rozumiem masowe granie na Holendrów, kursy pewnie działają na wyobraźnię, ale moim zdaniem mają małe pokrycie w rzeczywistości. Owszem Bilbao jest w dołku, pewnie na fali euforii po wygranej z Barceloną stracili koncentrację, poczuli się mistrzami świata, jednak szybko przez niektóre drużyny zostali sprowadzeni na ziemię. Najwyższy czas się otrząsnąć i wrócić do swojej gry, a jak wiadomo potencjał do tego mają niemały. Pamiętajmy, że Alkmaar też nie gra porywająco, w lidze jedenasta lokata to nie powód do dumy. Biorąc pod uwagę formę obu zespołów, ciężko coś rokować, ale ja patrzę teraz na siłę drużyn, poszczególnych zawodników i wychodzi mi, że mocniejsi są Hiszpanie. Każdy wie, że co roku trafia się kilka drużyn, które w lidze zawodzą a na puchary potrafią się zmobilizować. Myślę, że tak będzie z Bilbao, pokazał to pierwszy mecz wygrany z Augsburgiem. Dzisiejsza wygrana jest potrzebna, piłkarzom by uwierzyć, że jeszcze potrafią grać, ale również kibicom by ich uspokoić. AZ jak najbardziej do ogrania.
⛔ 100
 
jedi_kpr 185

jedi_kpr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Basel - Lech
Typ: over 3,5
Kurs: 3,1
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Jak dla mnie w tym meczu jest duża szansa na pokrycie tego typu. Na stronie Lecha wyczytałem, że drużyna z Poznania może w końcu wystąpic w optymalnym składzie, a co za tym idzie? Miejmy nadzieję, że powrót do formy, który jest im niezbędnie potrzebny. Basel z brakami bo aż 5 piłkarzy zabraknie w tym spotkaniu (3 grało w wyjazdowym spotkaniu z Fiorentiną), a występ D. Calla również grającego z włoskim klubem stoi pod znakiem zapytania. Jak widac Basel mocno osłabiony, a dodając do tego ich styl gry Lech ma szansę coś ustrzelic no i gospodarze swoje dołożą, wiadomo... Tak więc liczę na może niezbyt piękne widowisko, ale obfitujące w gole.
⛔ 100
 
Z 120

zawalski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Dynamo Mińsk - Rapid Wiedeń
Typ: 2
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bet365
Analiza:

W stolicy Białorusi miejscowe Dynamo podejmować będzie v-ce mistrza Austrii Rapid Wiedeń. Dynamo w ostatnich 2 kolejkach białoruskiej ekstraklasy zremisowało, a poprzednie spotkanie w LE przegrało 2-0 z Viktorią Pilzno. Gospodarze w tym sezonie pokonali już u siebie inną austriacką drużynę i to nie byle kogo bo mistrza z Salzburga. Jednak w ostatnim czasie ich forma jest daleka od ideału, w lidze nie wygrali od 5 spotkań, a u nich liga zmierza powoli do końca gdzie pozostało im 7 kolejek do rozegrania. Z kolei goście z Wiednia otrząśli się po odpadnięciu w eliminacjach Ligi Mistrzów i dwóch ligowych porażkach i wrócili na zwycięski szlak. Na mnie wrażenie zrobiło pokonanie lidera hiszpańskiej La Liga Villarreal w pierwszej kolejce LE. W tym sezonie miałem przyjemność obejrzeć kilka spotkań Rapidu i według mnie są dzisiaj zdecydowanym faworytem, jest to mocno ofensywnie usposobiona drużyna do tego grająca bardzo efektownie. Fakt tracą sporo bramek ale ich upór w zdobywaniu goli pozwala im przechylać szalę zwycięstwa na swoja korzyść dzięki temu spotkania Rapidu przyjemnie się ogląda. Dzisiaj liczę, że Białorusinom nie uda się zrobić tego co zrobiło BATE z Romą 2 dni temu i goście z Wiednia zdobędą 3 pkt. Dla mnie dzisiaj pewne zwycięstwo Rapidu.
Powodzenia.
✅ 95
 
lbs06 47

lbs06

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 19.00
Spotkanie: Belenenses - Fiorentina
Typ: Fiorentina
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Fiorentina w tym sezonie prezentuje konsekwentny dobry futbol, w lidze zebrała komplet punktów w 5/6 meczów przegrywając z dobrym Torino i ostatnio miażdżąc Inter 1:4, aktualnie nr.2 w tabeli serie A. Goście posiadają silną i wyrównaną kadrę, dzisiaj w meczu najprawdopodobniej zobaczymy kilku zmienników, którzy zważywszy na początek sezonu będą chcieli pokazać lepsze umiejętności niż konkurenci na pozycjach oraz zważywszy na to iż LE klubu jest ważnymi rozgrywkami zespół powinien zaprezentować grę na 100%.
Wszystko może nie wyjść ale Belenseses jest zespołem bazującym głownie na grze defensywnej mającym jednak luki co wskazuje 6:0 z Benfiką czy 2:2 z Arucą więc sądzę ze Fiora tym bardziej się przebije a brak większych atutów ofensywnych sprawi że gospodarze nie będą w stanie wystarczająco na to odpowiedzieć.
✅ 75
 
V 213

vattek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Spotkanie: Schalke 04 - Asteras Tripolis
Typ: Gospodarze wygrają do zera
Kurs: 1.80
Bukmacher: STS
Analiza:
Gospodarze świetnie sobie radzą w lidze jak i również w pucharach. Są w formie tak samo jak ich napastnik Huntelaar. Pierwszy mecz na wyjeździe wygrali bardzo wysoko bez straty gola. Schalke ostatnimi czasy wygrywa czasem nie wysoko lecz nie tracąc bramek. Asteras to drużyna z niższej półki europy. Myślę, że reprezentują niższy poziom piłkarski niż Apoel. Gospodarze nie powinni mieć na własnym boisku problemu by ten mecz wygrać. Jak na taki typ to buki dały bardzo dobry kurs i myślę, że warto zaryzykować. Bo schalke w tym meczu nie straci gola.
NIEREGULAMINOWY BUKMACHER ⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Rosenborg - Dnipro
Typ: 2
Kurs: 2,7
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiejszego dnia tyle ciekawych meczy i typów, że nie wiadomo co wybrać. Ja do typów dnia postaram się zagrać ten mecz. Rosenborg podejmuje ubiegłorocznego finalistę tych rozgrywek Dnipro Dnipropietrowsk. W ubiegłej kolejce obie ekipy zdobyły po punkcie. Właśnie wtedy udało mi się zarobić na Rosenborgu, który zremisował z Saint Etienne. Choć myślałem, że zgarną komplet punktów bo wiadomo jak Francuzi podchodzą do tych rozgrywek. Myślę, że dzisiaj Ukraińcy sięgną po 3 punkty, mimo że stracili w tym okienku Konopliankę to i tak ich skład prezentuje się dobrze, Seleznyow, Mateus czy Rotan to są zawodnicy, którzy potrafią w pojedynkę przesądzić mecz, a i mają większe doświadczenie na arenie międzynarodowej.
✅ 170
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
the_riddler 2

the_riddler

Użytkownik
Dyscyplina: Rugby - Puchar Świata
Godzina: 17:45
Spotkanie: Walia- Fiji
Typ: Przyłożenia gości over 1,5
Kurs: 2,10
Bukmacher: Expekt
Anal Iza:
To, że Walijczycy są faworytami nie ulega wątpliwości. Ostatni ich mecz z Anglikami był naprawdę kapitalny. Kluczową postacią okazał się ich łącznik ataku, który znakomicie kopał na słupy. Do tego Walia gra u siebie, w Cardiff. Będą niesieni do zwycięstwa przez tysiące walijskich fanów, i tak zapewne się stanie. Jednak nie na zwycięstwo gospodarzy tu będę stawiał, lecz na przyłożenia gości. Reprezentacja Fiji to nie są ogórki. W ich dwóch poprzednich meczach zdobyli po jednym przyłożeniu w każdym. Zabrakło im trochę więcej zimnej krwi, żeby podwyższyć swój dorobek. Anglikom naprawdę mocno dali odczuć swoją grę. No i w składzie mają tego &quot;konia&quot; Nadolo...
Co przemawia a moim typem?
- ogromny szpital w reprezentacji Walii
- niezła gra Fiji w poprzednich meczach
⛔ 100
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna; EUROPA: Liga Europejska - Runda grupowa - Kolejka 2
Spotkanie: Legia Warszawa - Napoli
01.10.2015 21:05
Typ: Napoli wygra i over 2.5 w meczu
Kurs: 3.20
Bukmacher: bwin
Analiza: Dzisiaj o godzinie 21.05 odbędzie się spotkanie w lidze europejskiej pomiędzy drużynami Legii Warszawa i Napoli. Gospdoarze z dorobkiem 0 punktów plasuje się na 3 pozycji w tabeli, natomiast goście z dorobkiem 3 punktu zajmują 1 pozycje. Napoli w obencym sezonie prezentuje się naprawdę dobrze i można rzecz, że rozpędzają się oni z meczu na mecz. Legia natomiast zalicza ostatnio bardzo słąbe występy w lidze oraz w pucharach. Drużyna z Neapolu w mojej opinii pokaże dziś swoją najmocniejszą stronę i da lekcje futbolu ekipie z Łazienkowskiej. Uważam,że w dzisiejszym spotkaniu przed własną publicznością Legia będzie chciało pokazać się z dobrej strony, jednak włosi są w bardzo dobrej dyspozycji i strzelenie Napoli gola będzie już sporym sukcesem Legii. W moejej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardzo jednostronne i nie zabraknie w nim wielu pozytywnych emocji. Jak pokazują statystyki mecz ten będzie bardzo trudny dla Legii. Moim zdaniem najbardziej prawdopodobnym wynikiem w tym spotkaniu jest pewne zwycięstwo gości, stąd też mój typ na ten zakład. Mój typ na to spotkanie to 1:4
⛔ 100
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
PN - Liga Europy - 19:00
Qarabag vs. Anderlecht Bruksela
o2,
1.71
Unibet
Kolejne value z o2. Buki wystawiły linię między 1.60, a 1.80. Kurs to ostra przesada. Gospodarze u siebie niebywale groźni, choć statystycznie pada mało goli. W tym sezonie jest jednak progres ofensywny. Zespół jest równy i jak zawsze waleczny. Rozbili Young Boys 3:0, a w Londynie przeciwko Kogutom nawet prowadzili przez moment. Widać, że LE to dla nich istotna odskocznia od ligi, w której ponownie prowadzą. Skład na dzisiejszy mecz najsilniejszy z Richardem i Armenterosem na czele. Powinni spokojnie powalczyć o co najmniej bramkę przeciwko przeżywającemu lekki kryzys Anderlechtowi. Fiołki w dość optymalnym składzie, choć mało skutecznym i to pewnie jest kolejny powód takiego kursu. Jednak tutaj jest również chęć walki o to trofeum. Z Monako zaprezentowali się nawet solidnie jak na tak słaby sezon. W lidze są co prawda na drugim miejscu, ale ich gra kompletnie nie porywa i tutaj szansa dla Azerów. Ponadto w podstawowym składzie nie ma utalentowanego Tielemansa. Jednak są Praet i Okaka, który jest najlepszym strzelcem i ci dwaj panowie mogą zmobilizować kolegów na ataku. Moim zdaniem dwa gole powinny spokojnie paść. Jeszcze raz podkreślam, że to value, ale ze względu na to że nie ufam Belgom to płaska stawka na ten mecz. Składy nawet silne (głównie u gospodarzy), value i przeciętna defensywa gości.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom