>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 1.08.2020 (sobota)

Status
Zamknięty.
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplin: Piłka nożna, Włochy
Godzina: 20:45
Spotkanie: AC Milan - Cagliari
Typ: Cagliari strzeli dokładnie jedną bramkę
Kurs: 2,40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Czas na ostatnią kolejkę we włoskiej Serie A. Wiele drużyn ma już zapewnione miejsca: czy to spadkowe, czy premiowane, czy po prostu w środku tabeli. Przykładem takich drużyn jest Milan i Cagliari, które dziś rozegrają ze sobą mecz. Milan ma już pewne 6 miejsce, a Cagliari zakończy sezon gdzieś w środku tabeli. Jako, że dzisiejszy mecz jest właściwie meczem o nic, to myślę,że oba zespoły podejdą do niego bardzo luźno. Moja propozycja na to starcie, to typ, że Cagliari strzeli dokładnie jedną bramkę. Milan ma już na pewno w głowie przyszły sezon i Ligę Europy, więc może nie podejść do dzisiejszego meczu w optymalnym składzie i maksymalnie zmobilizowany. A takie rzeczy idealnie potrafi wykorzystać Cagliari. Myślę że Cagliari strzeli jedną bramkę, ale tylko jedną bowiem Milan to jednak Milan i nie sądzę żeby dał swojemu rywalowi ja tyle swobody by strzelał więcej . Tym bardziej,że mecz rozgrywany jest na ich stadionie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska 3liga gr.4
Spotkanie Sokół Kszo
Godzina 17.00
Typ Kszo DNB
Kurs 1.44
Bukmacher forbet
Pierwsza kolejka nowego sezonu. W ubieglym skroconym sezonie obydwa zespoły uplasowaly się w środku tabeli. Teraz faworytem jest Kszo. Sokół wskutek problemów finansowych stracil czołowych zawodników. Aspirujący do awansu Kszo ma kilka znanych nazwisk, trener Sasal, doswiadczeni Kaczmarek, Persona czy Chalas. W ubieglym sezonie Sokół byl niepokonany u siebie ale często remisował, trener Kszo zapowiada przerwanie tej passy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: Tenis Kwalifikacje Palermo KOBIETY
godzina: 19:00
Spotkanie: Ruse E.G. - Spiteri D.
Typ: 1 set Spiteri D.
Kurs: 5,00
Bukmacher: fortuna

Dalila Spiteri to włoska tenisistka. Jej przeciwniczką będzie Rumunka Ruse. https://www.tennisexplorer.com/player/ruse/
Obie są rocznik 1997, obie są praworęczne. Coś czuję w kościach że w tym meczu może być niespodzianka.

Nie wiem dlaczego nie ma porównania tenisistek na tennis explorer - wcale nie ma WTA kwalifikacji w Palermo.

Sądzę zatem że o wiele lepiej do turnieju jest przygotowana Włoszka. Sądzę że zaskoczy Rumunkę w 1 secie.

Ruse Elena Gabriela
Country: Romania
Height: 172 cm
Age: 22 (6. 11. 1997)
Current/Highest rank - singles: 176. / 166.
Current/Highest rank - doubles: 118. / 109.
Sex: woman
Plays: right

Spiteri Dalila
Country: Italy
Age: 23 (24. 4. 1997)
Current/Highest rank - singles: 640. / 456.
Current/Highest rank - doubles: 518. / 419.
Sex: woman
Plays: right

Odss portal: 2 osoby na 3 dają na Rumunkę, zaś 1 osoba na Włoszkę. https://www.oddsportal.com/tennis/italy/wta-palermo/ruse-elena-gabriela-spiteri-dalila-EcHaCm5l/

Pozdrawiam

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
askamil 8,8K

askamil

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus Turyn - AS Roma
Typ: AS Roma
Kurs:
2,96
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Ostatnia kolejka Serie A. Jeszcze jakiś czas temu Miał być bardzo ciekawy klasyk kończący sezon, a zapowiada się raczej towarzyski piłkarski piknik, zważywszy na to, że obie drużyny mają już o to o co walczyli w ostatnich kolejkach, Juve mistrzostwo, Roma bezpośrednia gra w rozgrywkach grupowych Ligi Europy.
Bianconeri lada moment zmierzą się z Lyonem w Lidze mistrzów, a Giallorossi w Lidze Europy z Sevillą, stąd obie drużyny w tym meczu dość mocno mogą rotować składami. Widzę tutaj szansę Dla drużyny z Rzymu, która na pewno chciałaby pierwszy raz wygrać na nowym stadionie Juventusu. Do tej pory bowiem Giallorossi na Allianz Stadium wyłącznie przegrywali. Jeśli wziąć pod uwagę wszystkie rozgrywki, Roma przegrała na nowym stadionie Bianconerich 10 razy, w tym ośmiokrotnie w Serie A i dwukrotnie w Coppa Italia. Właśnie w pucharze zmierzyły się ekipy po raz ostatni w oficjalnym meczu. W styczniu tego roku Juventus wygrał 3-1. Ostatnia forma Romy jest wręcz wyborna, w ostatnich ośmiu spotkaniach 7 razy wygrali, raz zremisowali(z Interem). Juventus ostatnimi czasy pogubił już trochę punktów. W ostatnim meczu przegrali z Cagliari 2:0, zdarzyła się również porażka z Udinese.
Mówiłem wyżej o rotacji w składach, aktualnie wiadome jest, że Cristiano Ronaldo na sto procent nie zagra w tym meczu. Nie zagrają również inny ważni zawodnicy Bianconerich tacy jak Matthijs de Ligt (odpoczynek), Miralem Pjanić (kartki), czy Paulo Dybala (kontuzja).
Myślę, że w tym meczu można spodziewać się walki po obu stron z delikatną przewagą drużyny gości, aby tak jak pisałem wygrać pierwszy mecz na Allianz Stadium oraz w dobrych nastrojach przygotowywać się do meczu W Lidze Europy, ostatnia forma Juve nie nastawiała optymizmem, ewidentnie widać, że dostali zadyszki, tym bardziej biorąc pod uwagę, że nie zobaczymy CR7, czysta dwójka o takim kursie jest typem wartym ryzyka.

196
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +36
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Milan- Cagliari
Typ: Poniżej 4.5 gola w meczu
Kurs: 1.45
Bukmacher: fortuna
Analiza: Już trochę zostało napisane o tym spotkaniu. Ostatnia kolejka sezonu i jako gospodarz, Milan który po dość nerwowowej końcówce swój cel osiągnął, wygral rywalizacje z Napoli i zagra w kwalifikacjach do LE. Po drugiej stronie Cagliari które po bardzo słabej serii odniosło zwycięstwo i to z mistrzem- Juventusem. Dość duża masowka idzie na bramki, ja jednak spróboje w drugą stronę ale też nie do końca bo aż 4 bramki możemy zobaczyć w tym spotkaniu żeby Typ wszedł, moim zdaniem dość prawdopodobny scenariusz jest taki że zawodnicy sa myślami są już na wakacjach i nie ma potrzeby się spinać. Na ostatnie 5 spotkań bezpośrednich tych drużyn nigdy nie było powyżej 3.5 gola, jesli chodzi o statystyki tego sezonu to Milan na 37 spotkań na over 4.5 zagrali zaledwie 8 razy a Cagliari 5. Jak widać statystyki na korzyść typu, dodatkowo fakt gry o nic może spowodować ze będzie to mecz underowy.

45
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 21:30
Spotkanie: Oklahoma - Utah
Typ: Powyżej 210,5 pkt
Kurs: 1.55

Bukmacher: sts
Analiza:

Nie będę się rozpisywał, bo w sumie nie wiem, czy jest nawet sens. Ten sezon w NBA jak i w każdym innym sporcie jest inny. Po wynikach widać, że drużyny nie przykładają się do obrony. Brak kibiców oraz krótkie przygotowania sprawiły, że liga jest ultra ofensywna. Dodatkowo dzisiaj zmierzą się drużyny, które NIBY są defensywne, ale według mnie grają fajną koszykówkę. Spodziewam się przekroczenia 100 pkt każdej z drużyn, a może nawet wyniku w okolicach 225 pkt. Gram niską linie, najniższą, bo chcę mieć większą pewność, a kurs według mnie i tak zawyżony jak na tą linię, bo dla mnie to powinien być około 1.20 ;) powodzonka :)

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Vanish_07 16,2K

Vanish_07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia Copa De Nordeste
Godzina: 21:00
Spotkanie: Ceara - Bahia
Typ: Over 2,5
Kurs: 2,52
Bukmacher: Totolotek
Analiza:


Pierwsze z dwóch spotkań finałowych. Obydwie drużyny przegrywają bardzo rzadko, w obydwu przypadkach na ostatnie 15 spotkań drużyny przegrały zaledwie raz, a wygrały zdecydowaną większość z nich. Obydwie drużyny grały już ze sobą w lutym tego roku w takiej konfiguracji i padł wtedy remis 2:2. W tym spotkaniu również nie trzeba będzie się zbytnio oszczędzać, ponieważ zostaje jeszcze spotkanie rewanżowe w finale Pfay Off. Gospodarze mają przewagę własnego boiska, a wiadomo, ile takie coś znaczy w Ameryce Południowej, jednak to goście są faworytami tego spotkania. Zastanawiałem się nad graniem na większą liczbę bramek, ale sądzę, że strzelenie 3 powinno leżeć w granicach możliwości tych zespołów.

152
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +36
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Atalanta - Inter
Typ: powyżej 28,5 fauli
Kurs: 2,1
Bukmacher: etoto
Analiza:

Na zakończenie ligi włoskiej mamy bezpośrednie starcie o wicemistrzostwo. Niestety tylko o 2 miejsce bowiem gdyby nie 2-3 wpadki z jednej jak i drugiej strony być może byłby to mecz o mistrza. No ale wice też jest nie do pogardzenia tym bardziej dla gospodarzy bowiem to byłoby ich najlepsze osiągnięcie w lidze.
Widać u nich niezły postęp i stabilizację, być może w przyszłym sezonie zagrają o mistrzostwo:
sezon 2016/2017 - 4 miejsce
sezon 2018/2019 - 3 miejsce
sezon 2019/2020 - ?? może być 2, 3 lub 4

Inter przy wygranej gwarantuje sobie spokojnie 2 plac, przy remisie musi czekać na wynik spotkania Napoli - Lazio bowiem Ci drudzy mają tylko punkt straty do nich. Atalanta z kolei jak wygra nie musi oglądać się na wspomniane spotkanie Lazio bowiem przy równej ilości pkt na zakończenie sezonu decydują bezpośrednie spotkania a te są na korzyść Atalanty: 3-3 w Rzymie i 3-2 w Bergamo.
Może obie ekipy są trochę niepocieszone tym, że nie sięgną po mistrzostwo ale liczę że zrobią wszystko aby zdobyć tego wicka i walki na boisku dzisiaj nie zabraknie co przełoży się na sporo fauli:
Tak tyko statystycznie Atalanta ostatnich 5 spotkań u siebie: 13, 17, 12, 12, 19
Inter ostatnie 5 wyjazdów: 13, 12, 9, 13, 15
więc te statystyki nie wyglądają najgorzej.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Atalanta Bergamo - Inter Mediolan
Typ: Atalanta i over 3,5 gola
Kurs: 4,75
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Nowy miesiąc i próbujemy od razu grubo. No ale przecież to mecz o vice majstra w Italii, wiec obie drużyny zainteresowane zdobyciem tej lokaty. Na kolejkę przed zakończeniem sezonu drugie miejsce w tabeli ma Inter Mediolan, który ma tylko jeden punkt przewagi nad trzecią Atalantą Bergamo i czwartym Lazio Rzym. Sobotnie spotkanie w Bergamo zapowiada się więc bardzo ciekawie, bowiem obie drużyny muszą walczyć w nim o pełną pulę co zaowocuje golami w tej rywalizacji moim zdaniem oczywiście. Na remis w tym meczu z pewnością liczą piłkarze Lazio, którzy żeby zająć drugą lokatę przy takim rozwiązaniu muszą pokonać Napoli na wyjeździe (nie będzie to zadanie łatwe). Zespół Interu jest niepokonany od sześciu ligowych spotkań. W tym czasie odniósł cztery zwycięstwa i zanotował dwa remisy. Podopieczni Antonio Conte mogą się również pochwalić dwoma kolejnymi wygranymi, bowiem w ostatnich kolejkach sięgnęli po komplet punktów w meczach z Genoą (3:0 która walczy o utrzymanie) oraz Napoli (2:0 które nie gra już o nic). Jeszcze lepszą serią może pochwalić się Atalanta, która nie przegrała żadnego z 17 ostatnich ligowych meczów. W dniu dzisiejszym będzie chciała również potwierdzić doskonałą dyspozycję na własnych "śmieciach", gdzie wygrała ostatnich sześć meczów, w tym wszystkie pięć po wznowieniu rozgrywek po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Atalanta w ostatnim czasie jest bardzo wymagającym rywalem dla Interu, któremu nie udało się wygrać żadnego z czterech ostatnich pojedynków. W tym czasie jedno zwycięstwo odniosła Atalanta, a trzy mecze zakończyły się podziałem punktów. Miejscowi do dzisiejszej potyczki przystąpią bez dwóch zawodników - Ilicicia i Palomino. W drużynie gości ze względów zdrowotnych nie zobaczymy natomiast Sensiego i Vecino. Liczę na udane zakończenie sezonu graczy Atalanty, bo bez dwóch zdań zasłużyli na to prezentując miłą dla oglądania piłkę w tegorocznych rozgrywkach. Inter pewnie też się postawi, więc mam nadzieję oglądnąć ciekawe spotkanie z dużą ilością bramek.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
lepszy-szkodnik 7,6K

lepszy-szkodnik

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej USA NHL
Godzina:
22:00
Spotkanie: N.Y.Islanders - Florida
Typ: 1 i poniżej 5,5
Kurs: 4,10

Bukmacher: FORTUNA
Analiza:

Hokeiści za wielką woda "wrócili" do gry. Pierwsze oficjalne konfrontacje sprzed 2-3 dni na korzyść NY, którzy wygrali na wyjeździe z Rangersami 2-1. Floryda natomiast przegrała sromotnie u siebie z Tampa 0-5. Obie ekipy wcześniej należały do ekip raczej underowych.
Hokeiści Floryda w trakcie rozgrywek przedsezonowych zanotowali średnią bramek 2,66-3,11, przy czym średnie zawyżone są ze spotkań rozgrywanych we wcześniejszej fazie, im dalej, tym średnia spadała. Islanders średnia 2,96-2,25.
H2H z ostatnich 5 bezpośrednich konfrontacji 2-2-1 dla NY przy czym dwa ostatnie spotkania to zwycięstwa NY, w XI i XII 2019 roku u siebie i na wyjeździe. Tylko w ostatnim analizowanym spotkaniu 11.11.2018 na tafli we Florydzie mieliśmy wynik overowy 4-2, w pozostałych najczęściej mogliśmy oglądać 3 gole.
Kurs na NY Islanders spada do 2,25 w Fortunie, jednak grając o "całą" pule proponuję bardziej ryzykowny typ ale z godziwą oczekująca nagrodą ;)

310
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +60
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom