>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 1.08.2018 (środa)

Status
Zamknięty.
crabro 411

crabro

Użytkownik
Dyscyplina - pilka nozna J-League Japonia
Godzina : 12:00
Spotkanie : Jubilo Iwata v Gamba Osaka
Typ : 1
Kurs : 1,95
Bukmacher: totolotek
Analiza:
Gospodarzem tego spotkania jest Iwata zespol zajmujacy w lidze po 18 meczach
w tabeli 11 pozycje
zgromadzil 24 punkty ( 6-6-6 ) bramki 18:18. U siebie ma 12 punktow ( 3-3-3 ) bramki 10:12.Ostatnie spotkanie jako gospodarz to porazka 0;3 z zespolem Kawasaki Frontale
( 3 miejsce w tabeli ).Byla to pierwsza porazka po
4 spotkaniach (3-1-0 ) bramki 5:1.Druzyny pomiedzy soba rozegraly 29 spotkan Iwata wygrala 10 razy 4 razy byl remis a 15 razy wygrala Gamba.
Gamba Osaka zajmuje 16 pozycje z dorobkiem 16 punktow ( 4-4-10 ) bramki 16:26 . Na wyjazdach Gamba
zgromadzila zaledwie 1 punkt ( 0-1-7 ) bramki 3:17. Ostatnie spotkanie to przegrana 0;1 z Khasima Antlers.
zespol poniosl szesc porazek z rzedu,Zdolal tylko zremisowac 1:1 z Yokohama Marinos.
Z tych statystyk widac wyrazna przewage Iwaty dlatego tez postanowilem obstawic wygrana gospodarzy
tego spotkania czyli Jubilo Iwata.
powodzenia i wysokich wygranych ????
⛔100
 
A 15,7K

aneta96

Użytkownik
Dyscyplina - pilka nozna international champions cup
Godzina : 21:00
Spotkanie : Arsenal-Chelsea
Typ : powyżej 11,5 rzutów rożnych
Kurs : 3,00
Bukmacher: forbet
Analiza: Spotkanie dwóch overowych drużyn jeśli chodzi o rzuty rożne.
W poprzednim sezonie ponad 30% meczy Arsenalu i prawie 40% meczy Chelsea
pokrywało ten wysoki over.
Za tym typem przemawia też h2h.
W ostatnich trzech meczach między tymi drużynami padało: 13,14,18 cornerów.
Wiadomo nie jest to Premier League, ale po takim kursie można zaryzykować.
Powodzenia
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna - INT Cup
Godzina : 23:00
Spotkanie : Benfica - Lyon
Typ : BTS
Kurs : 1,56
Bukmacher: efortuna
Analiza:
Jeśli ktoś śledzi ten turniej to wie, że bramek tam nie brakuję w poprzednich meczach Benficy z Juve i z Borussią padły bramki po obu stronach tak też widzę to tutaj choć to pierwszy mecz Lyonu w tych rozgrywkach to mecz powinien być otwarty i podatny na bramki, te zakłady w tym turnieju dają zarobić i mam nadzieję ma bramki po obu stronach. Powodzenia.
✅56
 
najlepszy_polski_typer 255
Dyscyplina: WTA Tenis
Godz: 20:30
Spotkanie: Collins Danielle - Lapko Vera
Typ: Danielle Collins dw. 2-0 w setach
Kurs: 3.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Lapko w tym starciu minimalnym faworytem ... ?! Kompletnie się nie zgadzam z takim stanem rzeczy !!! Młoda Bialorusinka (19l) ciągle bardziej jest amatorką na korcie, jak zawodniczką Pro. W jej zachowaniach widać jeszcze młodzieńcze szaleństwo i brak doświadczenia, ogrania. Vera Lapko to ciągle gorąca głowa, a jej wygrana z Shuai Zhang w I rundzie nie jest wielkim osiągnięciem. Chinka już od dwóch sezonów jest &quot;nikim&quot; i wygląda jakby przeszła tenisową menopauze ... Lapko w tym starciu prowadziła grę od pierwszej do ostatniej piłki w meczu bez jakiegokolwiek sprzeciwu z drugiej strony siatki. Danielle Collins w tym roku zagrała tenis życia i pokazała, iż korty w USA bardzo jej służą. Nie sądziłem, iż w tej Pani drzemie aż taki potencjał, taka siła rażenia ... Było potrzeba kilka lat, aby Amerykanka rozwinęła skrzydła i pokazała w pełni swoje możliwości. Nigdy nie darzyłem sympatią tej tenisistki, jednak wszystko uległo zmianie w tym sezonie. Collins dobrze się czuję mając po drugiej stronie równie mocno bijącą rywalkę. Lapko nie wytrzyma presji w tej konfrontacji, w wymianach na pełnej mocy to Danielle lepiej sobie poradzi. Collins jest bardzo pewna przy swoim podaniu, a jej zamykanie uderzenia jest wręcz perfekcyjne. Nie wolno grać z Amerykanką zachowawczo na środek, bądź pasywnie pod końcową linię. Danielle Collins wręcz idealnie wchodzi w uderzenie i bardzo płaską oraz kątową grą zamyka takie akcje. Danielle = bezpośrednio wygrywane punkty i to w sposób naturalny. Taki ma styl Panna Collins, bardzo podobny do Venus Williams. Vera Lapko nie jest jeszcze taką wyrachowaną maszyną na korcie i ona nie powinna dziś zagrozić w żaden sposób swojej rywalce. Jednak w przyszłość czeka ją mega progres, bo Bialorusinka nie boi się ciężkiej pracy.
⛔100
 
anzelmo 244,5K

anzelmo

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / LM - kwalifikacje
Godzina 20:00
Spotkanie : Basel-PAOK
Typ : kto więcej żółtych kartek Basel z remisem czyli 1x
Kurs : 1,7
Bukmacher 1xbet

W Grecji było 2-1 dla gospodarzy i sprawa jest otwarta ogólnie bardzo ciekawa para liczę na Prijo i spółkę mam pogany ich awans. Basel u siebie groźny ale to nie jest ta ekipa z tamtego sezonu. PAOK ma kim grac kilu niezlych brazylijczyków dobry technicznie zespół wybiegany ambitny będą walczyć.Linia na kartki niska mam po grane over 3,5 - kurs 1,57 przyzwoity do czegoś tam...dubel taśma singiel ciut za mało zależy jaki mamy rool- Pod konkurs typ dnia próbujemy taki bet po większym kursie z podwójna opcja z remisem myślę ze warto bo,w 1 meczu to Basel łapało kartki 3 greccy o dziwo bez, to pokazuje jaki futbol preferuje ekipa trenera Lucescu. W parku sw. Jakoba będzie kocioł Basel ruszy zaatakuje moze cos strzelić jako pierwszy. Kartki sie po sypia : Basel gra moim zdaniem bardziej siłowo fizycznie ...przy overku to tylko po 2 kartki na głowę .Kto więcej kartek wiadomo będzie zależało od wyniki...w drugiej połowie możemy zobaczyć praktycznie wszystko : ataki grę na czas itp...zależy kto będzie gonił wynik...sam Prijivic oprócz gola moze kartkę załapać :p ale patrząc jak graja obie ekipy myślę ze Basel będzie miało więcej kartek musza zaryzykować zaatakować w 1 meczu była wyższa kultura gry po stronie greckiej i tutaj im piłka w grze nie powinna przeszkadzać kwestia sędziowania - na to nie mamy wpływu większego możemy gdybać i szukać... dobrych betów
✅70
 
ciamot 78

ciamot

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - El. do Ligi Mistrzów
Godzina: 20:00
Spotkanie: Videoton - Ludogorets
Typ: Ludogorets
Kurs:
1.63
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mistrz bulgarii jest zdecydowanym faworytem dwumeczu w pierwszym spodkaniu, dominacja Ludogorca, której nie potrafili potwierdzić bramkami, zabrakło skuteczności. Nie wierze że w rewanżu blugarzy znowu nic nie strzela. Mają zdecydowanie lepsza personalnie drużynę, doświadczona w pucharach. Myślę że piłkarze Ludogorca awansują po 90 min
⛔100
 
mglisty 59

mglisty

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis M. | Kitzbuhel-singiel
Godzina: 12:55
Spotkanie: Djere L. - Daniel T.
Typ: Djere
Kurs: 1.73
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Młody Serb jest w dobrej formie. Niedawno doszedł do półfinału w Gastaad, a w ostatnim pojedynku pokonał gładko Basilaszwiliego, który przed kilkoma dniami wygrał turniej w Hamburgu. Japończyk ostatnio też w przyzwoitej dyspozycji, ale nie grał z nikim wybitnym. Czuję gładkie zwycięstwo Serba.
⛔100
 
W 208,2K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów, kwalifikacje
Godzina: 19:00
Spotkanie: Qarabag Agdam - FK Kukesi
Typ: handicap 1 (-1.5)
Kurs: 2,12
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Rewanżowe spotkanie w kwalifikacjach Ligi Mistrzów. W pierwszym spotkaniu rozgrywanym w Albanii padł bezbramkowy remis. W tym rewanżu zdecydowanym faworytem dla mnie jest mistrz Azerbejdżanu. Myślę, że gospodarze spokojnie sobie poradzą wygrywając to spotkanie różnicą przynajmniej 2 goli i pokrywając tego handicapa. Jednak w zespole Qarabag jest znacznie więcej jakości niż u jego rywala. Zwłaszcza jeżeli chodzi o formację pomocy to tutaj według mnie gospodarze będą mieli znaczną przewagę nad zespołem Kukesi. W poprzedniej rundzie Kukesi męczył się bardzo z mistrzem Malty i na wyjeździe to zespół z Valletty był dużo lepszym zespołem ale udało się Albańczykom awansować dalej. Teraz poprzeczka rośnie znacznie bardziej i tym razem myślę, że Kukesi już się nie prześliźnie. Oba zespoły zagrają dziś w swoich najmocniejszych składach i myślę, że atut własnego boiska pozwoli gospodarzom awansować bez problemu do następnej rundy.
✅112
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
N 583

nikoosg123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - International Champions Cup
Godzina: 21:00
Spotkanie: Arsenal Londyn - Chelsea Londyn
Typ: over 2,5 gola
Kurs: 1,60
Bukmacher:
fortuna
Nie znalazłem na dziś nic specjalnego w LM, zbyt wiele niewiadomych wiec uderzam w towarzyskie. Dzisiejszy mecz powinien być rozgrywany w dość dobrych warunkach w stosunku do fali upałów jaka panuje ( mecz o 21 w Dublinie ). Oglądałem oba mecze Arsenalu w ICC i podobało mi się to co pokazywali, dobra ofensywna piłka i sporo okazji wykreowanych. Over 2,5 nie wpadł tylko w meczu z Atletico ale wiemy jak gra Atleti, po za tym kto widział ten mecz to widział ze goli powinno tam paść więcej. Po drugiej stronie Chelsea z Maurizio Sarrim uchodzącym za ofensywnego trenera. Jego Napoli oglądało się przyjemnie dla oka, zobaczymy jak pójdzie mu na wyspach. The Blues póki co 2 towarzyskie i oba poniżej 2,5 gola jednak dziś widzę naprawdę dobra okazje by te serie przerwać. Arsenal gra prawie wszystkim co ma najlepsze, Chelsea patrząc na skład ostatnich sparingów tez wyglada całkiem dobrze. W ICC pada sporo goli, spotykają się dwie ofensywne ekipy i ja tutaj widzę over... Jeslji nie zawiedzie skuteczność to typ powinien siąść na miękko, bo o okazje na bramki jestem spokojny.
Pzdr
⛔100
 
icewarrior 41

icewarrior

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LM
Godzina: 19:15
Spotkanie: Malmo FF (Swe)-CFR Cluj (Rou)
Typ: Malmo
Kurs: 1.96
Bukmacher: Fortuna

Analiza:

Obie drużyny grały mniej więcej na podobnym poziomie , ale to Malmo wyniosło korzystny wynik z ciężkiego terenu , jeśli tylko Malmo nie zagra jak wczoraj Spartak Trnava i będzie broniło swojego wyniku, to na pewno mecz będzie ciekawszy i obfitował w sytuacje bramkowe z obu stron. Dla wielu drużyn swoje boisko to atut , mam nadzieje że i dzisiaj Malmo pokarzę się z jak najlepszej strony i nie cofnie się pod swoje pole karne tylko zapewni sobie pewny awans ! Jeśli dzisiaj zobaczę podobny obraz meczu jak wczoraj w Trnavie to niech mnie drzwi ścisną jak chomika w ciasnej klatce. Rumuni faulowali więcej razy a dokładnie 17do7 , znaczy to o frustracji piłkarzy , jeśli dzisiaj piłka im się nie będzie kleiła to frustracja będzie rosnąć ,a co za tym idzie to wiadomo . Malmo do boju! Po zwycięstwo !
⛔100
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Waszyngton
Godzina: 18:00
Spotkanie: Hurkacz - Tiafoe
Typ: (Handicap +1.5 seta Hurkacz)
Kurs: 1.63
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Hurkacz znakomity tenista ,który na ten moment jest według mnie najlepszym Polskim tenistą. Dzisiaj przyjdzie mu się zmierzyć z jednym z gospodarzy tego turnieju. Na nawierzchni twardej ostatnimi czasy Tiafoe grał niesamowity tenis mimo to nadal uważam że Amerykanin jest zawodnikiem przeciętnym. Oglądajac go ostatnio co prawda w challengerach gdzie pewnie nie przyklada sie na maksimum swoich mozliwosci zagral bardzo słaby mecz. Gramy według mnie na ulubionej nawierzchni Tiafoe mimo to dzisiaj widze spore szanse Polaka. Ostatnio gra naprawde bardzo dobry tenis. Znakomity serwis , bardzo dobre poruszanie sie po korcie. Widac takze ze kondycyjnie jest swietnie przygotowany. Mozna według mnie próbować nawet pograc czysta jedyneczke w strone Polaka. Na tym turnieju Hurkacz pokonał w dwóch setach Iwaszke. Według mnie set jest jak najbardziej w zasięgu naszego rodaka ,ale liczę to to właśnie Hubert znajdzie się w kolejnej rundzie.
⛔100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka- Eurobasket U18, 1/8 finału
Godzina: 15:15
Spotkanie: Grecja U18 - Francja U18
Typ: Grecja (bez dogrywki)
Kurs: 2.55
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Nie wiem dlaczego buki tak wyraźnie wskazują na wygraną Francji. To, że wygrali 1 i 2 lata temu z Grecją to o niczym nie świadczy. U 18-sto latków forma zmienia się jak w kalejdoskopie, a po za tym oczywiście co rok prawie w 100% zmieniają się składy. Dlatego ważne jest tu i teraz
Grecja na tym turnieju wygrała w grupie z wyżej notowaną Chorwacją i Włochami oraz przegrała tylko 6-oma punktami z Łotwą.
Francja z kolei przegrała z niżej notowanymi Niemcami i Rosją, a wygrała tylko z Turcją.
Uważam, że na tym turnieju Francja gra dużo poniżej oczekiwań i z dobrze nastawioną Grecją przegra.
⛔100
 
makelele83 163

makelele83

Weteran
Dyscyplina: Tenis, ATP - Kitzbuhel, Austria (ziemna)
Godzina: 18:00
Spotkanie: Thiem - Klizan
Typ: 2
Kurs: 4.15
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Czy ósma siła według rankingu ATP - Dominic Thiem jest w stanie przegrać dziś z Martinem Klizanem?
112 miejsce w rankingu nie odzwierciedla zapewne obecnej predyspozycji Słowaka. Kurs kusi, poza tym
w pojedynkach bezpośrednich 2-1 dla Klizana we wszystkich pojedynkach i 1-0 jeśli chodzi o ziemną
nawierzchnię. Ja próbuję i liczę na mała niespodziankę ;)

✅315
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:00
Spotkanie: fortuna
Analiza:
Kolega wyżej już opisał ten mecz. Moim zdaniem również BATE jest faworytem. Teren finlandzki jest na pewno trochę trudniejszym niż swój własny, ale nie na tyle by zatrzymać zespół który regularnie wchodzi do grup europejskich pucharów. W pierwszym meczu byli oni drużyną zdecydowanie lepszą, brakło im trochę szczęścia. Jeśli zagrają tak samo (a na to się zapowiada, patrząc po składzie) to powinni sobie poradzić i to w regulaminowym czasie gry. Zapewne rzucą się do ataku od pierwszych minut, by rozwiać wszelkie wątpliwości, bo przecież gdy strzelą oni jedną bramke, to gospodarze będą musieli strzelić już minimum dwie. Przepraszam za analizę trochę po łebkach, ale przynajmniej typ powinien być trafny, a przynajmniej po takim kursie warto spróbować. Pozdrówki! ;)
✅164
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
p44 12

p44

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów, kwalifikacje
Godzina: 19:00
Spotkanie: Midtjylland vs FC Astana
Typ:
AWANS - Midtjylland
Kurs: 2.22
Bukmacher: STS
Analiza:
W środowy wieczór naprzeciwko siebie staną mistrzowie Danii oraz Kazachstanu. Pierwszy mecz Kazachowie wygrali 2:1 - grali lepiej, kontrolowali mecz, ogólnie pokazali się z dobrej strony, ale co najważniejsze dla mnie - stracili bramkę, która wg. mnie zaważy na losach tego dwumeczu! W tym &quot;haczyku&quot; upatruję swój typ, bo jak wiadomo nawet zwycięstwo 1:0 daje awans Duńczykom. Poza tym Midtjylland to nie są chłopcy do bicia! A przepaść jaka jest pomiędzy ligami (w moim przekonaniu) jest powiem delikatnie - DUŻA. Chociaż nie odbieram Astanie co ich! W ubiegłej edycji LE pokazali, że potrafią grać w piłkę eliminując m.in Slavie czy Maccabi w fazie grupowej! Także mają coś do udowodnienia, ale tym razem w LM. Jednak ja myślę, że to jeszcze za wcześnie, aby rok po roku osiągnąć tak duży sukces. Stawiam, że mistrzowie Danii pokażą Kazachom miejsce w szyku i przynajmniej w tym roku nie zobaczymy mistrzów Kazachstanu w półfinale kwalifikacji. Myślę, że kurs warty ryzyka.
⛔100
Nieregulaminowy bukmacher
 
elalma 180,7K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Rosenborg - Celtic
Typ: Liczba Rzutów rożnych Ponad 9.5
Kurs: 1.58
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Pierwszy typ w tym miesiącu, mam nadzieję, że rozpocznie się on pozytywnie. W rewanżowym spotkaniu drugiej rundy eliminacji do Ligi Mistrzów zmierzą się Rosenborg i Celtic. Pierwszy mecz Szkoci wygrali 3:1 i jadą do Trondheim z przyzwoitą zaliczką. Norwegowie jednak na pewno nie stoją na straconej pozycji i jeśli tylko nie zagrają tak jak wczoraj Legia, powinni dzisiaj zapewnić swoim kibicom wiele emocji. Pierwszy mecz w Glasgow toczył się pod dyktando gospodarzy, Rosenborg oddał tylko jeden celny strzał na bramkę rywala i to wystarczyło, aby od 16 minuty prowadził. Później jednak dominował Celtic i zdobył trzy gole. Norwegowie po zdobyciu gola cofnęli się i zostali za to ukarani. W tamtym spotkaniu kibice oglądali łącznie 8 rzutów rożnych, 7 dla gospodarzy i 1 dla gości. Dziś piłkarze gospodarzy muszą ruszyć do ataku od pierwszej minuty, dlatego myślę, że będą mieli więcej okazji do wybicia piłki z narożnika boiska. W poprzedniej rundzie również przegrali pierwszy mecz (0:1) i w rewanżu odwrócili losy rywalizacji, wygrywając 3:1 przy 8 rzutach rożnych. Widać, że u siebie idzie im lepiej i liczę na wyrównane spotkanie i wiele rzutów rożnych z obu stron. Celtic może grać z kontry, co też sprzyja kornerom, więc pozostaje czekać do 20:45 i oglądać ten mecz licząc na kornery.
✅58
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaIslandia, Division 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Vidir – Afturelding
Typ: Vidir
Kurs: 5,16
Bukmacher: efortuna
Analiza:
Bardzo wysoki kurs na zwycięstwo gospodarzy w tym spotkaniu, moim zdaniem o wiele za wysoki. Vidir rozgrywa średni sezon, ale gra przed własną publicznością dalej nie wychodzi im tragicznie. Bilans 2-2-2 i jakiś pozytyw, bo 2 z 3 ostatnich meczy to zwycięstwa. Nie grali co prawda z jakimiś gigantami ligi ale zawsze to coś. Goście również troszeczkę opadli z fali, bo 2 porażki z rzędu w tym pierwsza wyjazdowa i to z drużyną Tindastoll, która jest notowana w tabeli niż dzisiejszy rywal.
To 3 liga Islandzka a na takich szczeblach rozgrywkowych nie ma niemożliwych wyników. Widać u gospodarzy lekką poprawę gry i liczę, że przełamią się i zwyciężą w starciu z przyjezdnymi, którzy nieco wyhamowali.
Powodzenia i pozdrawiam
⛔100
 
E 68

espance

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów - Kwalifikacje
Godzina: 19:00
Spotkanie: Qarabag (Aze) - Kukesi (Alb)
Typ: Poniżej 2,5 gola w meczu
Kurs: 1,55
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Dzisiejszy mecz pomiędzy dwoma ekipami będzie rozgrywany w stolicy Azerbejdżanu Baku, dokładnie na stadionie Republikańskim im. Tofiqa Bəhramova, ciekawostką jest to, że na tym stadionie mecze rozgrywa także reprezentacja Azerbejdżanu. Wybierając ten typ kierowałem się przede wszystkim statystykami, które wskazują na duże prawdopodobieństwo, że w tym meczu nie padnie więcej niż 2 bramki. Ostatnie mecze gospodarzy wyglądają następujaco
25.07.18 CL Kukesi Qarabag 0 : 0
18.07.18 CL Qarabag O. Ljubljana 0 : 0
11.07.18 CL O. Ljubljana Qarabag 0 : 1
04.07.18 CF Dynamow Kijów Qarabag 1 : 0
26.06.18 CF Innsbruck Qarabag 0 : 0
23.06.18 CF Ludogorets Qarabag 1 : 1
21.05.18 PL Gabala Qarabag 0 : 1

Jak widzimy drużyna gospodarzy od końcówki maja tego roku nie strzeliła więcej niż 1 bramkę. Przyjrzałem się również jak radzą sobie Albańczycy na wyjazdach ze strzelaniem bramek - ich statystyki też nie są porażające z wyjątkiem dwóch meczów, w których padło minimum 3 bramki
17.07.18 CL Valletta Kukesi 1 : 1
19.05.18 SL Vllaznia Kukesi 2 : 1
09.05.18 SL Teuta Kukesi 3 : 2
29.04.18 SL Skenderbeu Kukesi 0 : 1
22.04.18 SL Laci Kukesi 0 : 0
08.04.18 SL Kamza Kukesi 0 : 1
04.04.18 CUP Laci Kukesi 0 : 0

Podsumowując: Stawiam na wygraną gospodarzy wynikiem 1 lub 2:0.
⛔100
 
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:00
Spotkanie: Vidi - Ludogorets
Typ: Under 2,5
Kurs: 1.72
Bukmacher: 1bet
Analiza:
W pierwszym meczu padł wynik 0-0. To lekko faworyzuje Bułgarów, którym wystarczy dziś bramkowy remis. Mimo wszystko poszedłbym w stronę undera. Węgrzy nie powinni ryzykować, raczej nie otworzą się szybko, o ile nie stracą gola. Jeśli jednak w Bułgarii potrafili odpierać ataki Ludogoretsa, to i u siebie powinno pójść im łatwo. A czysto statystycznie - ostatnie cztery mecze Bułgarów to cztery undery. Tak samo ostatnie dwa spotkania gospodarzy.
⛔100
Nieregulaminowy bukmacher
 
makaronwdn 176

makaronwdn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja 4 liga
Godzina: 19-00
Spotkanie: huddinge if - sodertalje fk
Typ: 2
Kurs: 6.50
Bukmacher: lv bet
Analiza:
Witam, dzisiaj obstawiam (zaznaczę dość ryzykowne spotkanie ale warte ryzyka albo słońce za mocno grzeje) 4 szwedzkiej ligi analizując te dwie drużyny nie mam pojęcia skąd takie niskie kursy na gospodarzy tym bardziej że ostatnio przegrali z sodertalje na wyjeździe 3:1 co prawda rok temu wygrywali hokoejowo z drużyną gośćmi ale wtym sezonie jest inaczej goście grając na wyjeździe maja w ostatnich 5 meczach 3 remisy porażkę i ostatni mecz to zwycięstwo czyli coś idzie w dobra stronę zaś gospodarze ostatnie 5 męczy 2 porażki zwycięstwo porażkę i zwycięstwo czyli grają w kratkę H2H drużyn w tym roku zwycięstwo gości rok temu dwa remisy dwa lata temu gospodarze wysoko góra bezpieczniej było by zagrać x2 kurs 2.50 a jeszcze moim zdaniem bezpieczniej to BTTS gdzie w ostatnich 5 meczach tak było kurs 1.50 ja ryzykuje powodzenia
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom