>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.08.2015 (sobota)

Status
Zamknięty.
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Dysycplina: Skoki narciarskie FIS Letnia Grand Prix (Wisła/POL) - HS134
Godzina: 19:00
Spotkanie: Andreas Wellinger - Kenneth Gangnes
Typ: Andreas Wellinger
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Po wczorajszym konkursie drużynowym dziś pora na zawody indywidualne. Wybrałem parę, w której faworytem dla mnie jest Niemiec Andreas Wellinger. Wczoraj był najlepszym z Niemców, w nieoficjalnych wynikach indywidualnych zająłby 4 miejsce, dla porównania Norweg uzyskał 7 notę, również będąc liderem swojej ekipy. Uważam jednak, że dziś może już mieć problem z powtórzeniem tych wyników, nie jest to jeszcze tak ustabilizowany zawodnik, oprócz dalekich skoków zdarzają mu się także słabsze próby. Stabilniejszy wydaje mi się Wellinger, który do tego zawsze bardzo lubi startować w Wiśle, pasuje mu ta skocznia. Stawiam dość pewnie na Niemca w dzisiejszym pojedynku z Gangnesem.
⛔ 100
 
M 15

midro

Użytkownik
Dyscyplina: I Liga Polska
Godzina: 18.00
Spotkanie: M.Legnica-Ch.Chojnice
Typ: 2 Pinacle @ 4,48
Miedziowi to zespół złożony z doświadczonych zawodników których celem na ten sezon jest bez wątpienia walka o awans. Formacja 4231 determinuje sposób gry -dominacja w środku pola. Za Ślusarskim (243 mecze w Ekstraklasie i 62 bramki) ustawiony jest Garguła (222/33). Obaj będą mieli w tym meczu zadania ściśle ofensywne , co w mojej ocenie rozrzedzi środek pola.
Chojniczanka w formacji 442 bedzie dążyła do gry skrzydłami w celu rozciągnięcia środkowych i defensywnych pomocników. Długimi i prostopadłymi podaniami uruchamiany będzie Grzelak, który może nie jest jakoś szczególnie bramkostrzelny ale ma solidne przyjęcie i potrafi rozegrać. Z kolei partner Rafała z ataku - Tomasz Mikołajczak umie się pokazać do gry.
Myślę że w gre Miedziowych szybko wkradnie sie nerwowość a Chojnice wywiozą z Legnicy 3 punkty.
Gram cieniutko i zalecam analize sparingów obu drużyn.
⛔ 100
 
druidinho 14

druidinho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja, Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: CSKA Moskwa - Anży Machaczkala
Typ: CSKA Moskwa (-1)
Kurs: 2.05
Bukmacher: bet365
Analiza:
Typ z najwyższej klasy rozgrywkowej w Rosji. Przed nami trzecia kolejka, w której CSKA podejmie u siebie zespół Anży. Zacznijmy od gospodarzy, którzy świetnie rozpoczęli sezon ligowy. W dwóch kolejkach zaliczyli dwa zwycięstwa bez straty bramki. Małą wpadkę zaliczyli w ostatnich dniach remisując u siebie ze Spartą Praga w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Myślę, że to był jednak mały wypadek przy pracy i gdyby bramkarz Sparty nie obronił karnego, mecz by przebiegał pod dyktando gości. Goście natomiast to zupełnie inna bajka: dwa mecze - dwie porażki. Poprzedni sezon CSKA spędziło oczywiście w najwyższej lidze zdobywając vice-mistrzostwo kraju i rywalizując w grupie śmierci w CL z Bayernem, Manchesterem City i AS Romą. Anży po spadku jakoś się podniosło i po sezonie przerwy wrócili do rosyjskiej elity. Jeśli chodzi o sytuację kadrową to oczywiście znowu górą są gospodarze. CSKA na czele z Eremenko, Dzagoevem i Tosicem powinni dać odpowiednią jakość w ataku strzelając przeciwnikom przynajmniej dwie bramki, a obrona z Akinfeevem na bramce powinna znowu zachować czyste konto. Goście przed sezonem zaopatrzyli się w między innymi w Hugo Almeidę, jednak nie sądzę żeby nawet przy pomocy Maksimova coś ustrzelił.
⛔ 100
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Rosja, mecz towarzyski
Godzina: 18:00
Spotkanie: Nizhny Novogrod - UFA
Typ: UFA
Kurs: 2.65
Bukmacher: Unibet
Analiza: Stawiać w roli faworyta Nizhny to dla mnie kompletne nie porozumienie..Kurs wystawiony chyba tylko przez fakt że UFA przegrała dwa spotkania z Slavanem na zgrupowaniu z Słowenii za każdy razem padł wynik 2:3. Nizhny również zagrało sparing przeciwko Slavanu również porażka 1:2. UFA w tym okienku solidnie wzmocniła karde przy czym nie straciła nikogo ważnego i według mnie w tym sezonie będą mocni. Nizhny natomiast zmiany na minus straty tak ważnych zawodników jak Wolski,Salminem czy Immonen odbiją już i moim zdaniem zawodnicy którzy przyszli nie będą wstanie tak szybko załatać tych dziur. Kurs marzenie i nic tylko próbować.
✅ 165
 
M 68

msemul

Użytkownik
Dysycplina: Siatkówka - Liga Europejska
Godzina: 14:00
Spotkanie: Macedonia-Austria
Typ: Suma punktów- Over 183,5
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam wszystkich forumowiczów!
Wiele się naczytałem i &quot;naobstawiałem&quot; korzystając z porad i analiz wszystkich Was. No cóż nieraz było dobrze, nieraz gorzej, ale tak to już w bukmacherce bywa. Zaczął się sierpień coraz bliżej do powrotu mojej siatkówki do wielkiego (+ligowego) grania więc postanowiłem się zabawić i podzielić z Wami również moimi typami (Mam nadzieję że będą one tylko pozytywne):grin:.
Na początek mojej przygody zaglądam do troszkę oddalonej od Wielkiej siatkówki Macedonii gdzie w ramach rozgrywek Ligi Europejskiej gospodarze zmierzą się z Austrią. Co tu dużo ukrywać zespoły raczej posiadają zawodników nie znanych szerzej szarej siatkarskiej publiczności ale to nie znaczy, że nie potrafią w siatkówkę grać. Swój typ (jak i większość które się w przyszłości pojawią) opieram przynajmniej w 50% na &quot;przeczuciu&quot;. Te 50% spełnia dzisiejszy mecz, a drugą &quot;pięćdziesiątkę&quot; dołożę argumentami.
Tak więc przede wszystkim to co rzuca się w oczy patrząc w tabelę i poprzednie spotkania:
1)Oba zespoły mają o co grać w tym meczu gdyż oba mają realne szanse na zajęcie 2 miejsca dającego awans do fazy PO.
2)Macedończycy mają to do siebie że potrafią się łatwo rozkojarzyć będąc faworytem w jednym a nieraz i dwóch setach w meczu. I tak właśnie stało się choćby przed tygodniem gdzie rozgrywali mecze z Duńczykami odpowiednio porażka 2:3 i zwycięstwo 3:1 (w obu meczach pokryty over)
3)Austriacy w ostatnich 4 meczach zanotowali porażki, JEDNAK co ważne były to porażki które pokryły over za każdym razem (odpowiednio 2x po 3:2 z Biało-Czerwonymi, oraz 1:3 i 2:3 z liderem grupy Estonią)
Można by napisać jeszcze o tym meczu sporo ale jak to w sporcie i tak zadecyduje to co wydarzy się za nieco ponad godzinę na parkiecie.
Życzę powodzenia i wysokich wygranych.
⛔ 100
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - II Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Raków Częstochowa - Okocimski Brzesko
Typ: 1
Kurs: 1.83
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Może zacznę od tego jak wyglądało to w poprzednim sezonie.
Raków walczył o awans, jednak okazał się słabszy przegrywając baraż z Pogonią Siedlce, drużyna z Brzeska natomiast w sezonie 2014/15 była ekipą która broniła się przed spadkiem do III ligi. W pojedynkach z Rakowem dwukrotnie okazała się lepsza drużyna z Częstochowy, wygrywając jesienią w Brzesku 0:3 i wiosną w Częstochowie 1:0.
Jak będzie wyglądać to w tym sezonie?
Raków dokonał poważnych wzmocnień, nie będę tutaj wymieniał wszystkich transferów, bo do drużyny przyszło aż 13 zawodników, ale w śród nich są takie twarze jak: Piotr Malinowski(Podbeskidzie), Maciej Mielcarz (ostatnio Widzew)
Znacznie słabiej wygląda to w drużynie z Brzeska, doszło zaledwie 4 zawodników, a odeszło aż 7, między innymi napastnik Sani Goringo Abubakar, (który rozegrał 25 spotkań w ostatnim sezonie), bramkarz R.Błąkała (20 spotkań).
W sparingach również dużo lepiej prezentował się Raków - wygrywając między innymi ostatnio z MKS-em Kluczbork 3:1, czy Puszczą Niepołomice 2:1.
Kurs 1.83 jest dla mnie na prawdę bardzo miłą niespodzianką, powinien być w okolicy 1.4 - 1.5 a tutaj taka miła promocja. ;)
⛔ 100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz towarzyski
Godzina: 18:30
Spotkanie: Swansea vs Deportivo La Coruna
Typ: 1
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Mimo,ze to spotkanie &quot;tylko&quot; towarzyskie,to moim zdaniem nie ma innej opcji jak wygrana walijskiej ekipy.
Swansea jest juz na koncu przygotowan do nowego sezonu,ktory zacznie sie juz za tydzien,druzyna Lukasza Fabianskiego na dzien dobry zagra na Stamford Bridge z Chelsea.
W meczach przygotowawczych Swansea rywalizowala m.in.z Borussia M&#39;gladbach (1:1),TSV 1860 Monachium (wygrana 2:1),Reading (1:1) czy Nottingham Forest (1:1).
Podopieczni Garryego Monka nie oslabili sie ani tez znaczaco nie wzmocnili.
Patrzac na zawodnikow jednej i drugiej druzyny to nie mam watpliwosci,ze to Swansea dysponuje silniejsza kadra.
Deportivo z kolei ledwo utrzymalo sie w poprzednim sezonie w lidze,rzutem na tasme w ostatniej kolejce zapewnili sobie utrzymanie.
W meczach towarzyskich nie grali z wielkimi przeciwnikami,byly to w wiekszosci hiszpanskie ekipy z nizszych lig.
Wyjatkiem byl ostatni mecz zakonczony bezbramkowym remisem z Huddersfield.
Zmagania ligowe zaczynaja dopiero za 3 tygodnie,tak wiec maja jeszcze czas na sprawdzanie zawodnikow.
Deportivo nie strzela wielu bramek na wyjazdach a dzisiaj raczej nie beda mieli wielu szans na strzelenie jakiegos gola.
Przewaga powinna byc po stronie gospodarzy i to w nich dzisiaj upatruje faworyta.
⛔ 100
 
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, 1 liga polska
Godzina: 17:00
Spotkanie: GKS Bełchatów - Stomil Olsztyn
Typ: x2
Kurs: 1.61
Bukmacher: Bah
Witam,Dziś startuje I liga i spoglądając na zestawienie par pierwszej kolejki wybrałem spotkanie spadkowicza z Ekstraklasy czyli PGE GKS Bełchatów z średniakiem I ligi czyli ekipą Mirosława Jabłońskiego Stomilem Olsztyn.Jak wiadomo szatnia Bełchatowa przeszła potężne trzesienie ziemi odeszło 20 piłkarzy którzy trworzyli trzon zespołu który walczył w ekstraklasie a w ich miejsce przyszło tylko 5 nowych graczy:bramkarz 2 obrońców i 3 pomocników oraz 4 juniorów wychowanów klubu. Ze znanych nazwisk w kadrze jest tylko 34 letni Patryk Rachwał i to na nim bedzie oparta gra, Z kolei u drużyny gości nie widać takich strat choć pożegnano zaciąg piłkarzy z Ukrainy z najlepszym strzelcem drużyny(12 goli)Wołodymyrem Kowalem na czele a w jego miejsce ściagnieto 2 napastników Rafała Kujawe z GKS-U Katowice oraz Grzegorza Lecha z Arki.Mysle ze minie długi czas zanim trener Ulatowski zgra druzyne wg swojej filozofii bo i potrzeba mu ogranych zawodników chocby w I lidze a ich można policzyc na palcach jednej ręki a na przeciwko jego zespołowi stanie dzis druzyna ograna i z wiekszym doświadczeniem w I lidze.Ekipa trenera Jabłońskiego jest bardziej poukładana i stąć ją na zgarnięcie całej puli w dzisiejszym meczu a już wywiezienie 1 pkt z Bełchatowa nie powinno być trudnę i stąd mój Typ!
Pomogłem? kliknii (+dzieki)
✅ 61
 
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - mecze towarzyskie
Godzina: 18:00
Spotkanie:
Nizhny Novogrod - UFA
Typ zwycięstwo UFA (dwudrogowo)
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365
Analiza:
Taki kurs na UFA - prezent, z którego trzeba skorzystać. Moim zdaniem buki zasugerowały się ostatnimi porażkami UFA ze Slovanem oraz tym, że mecz rozgrywany jest na lodzie rywala. Dla mnie jednak nie ma to żadnego znaczenia. UFA dokonała fantastycznych wzmocnień, nie tracąc przy tym praktycznie nikogo. Na początek: Omark (16+30), Chernov (16+18), Engqvist (17+18), Grigorenko (23+22)... Z kolei Novogrod pożegnał się z trzema najlepszymi zawodnikami ubiegłego sezonu: Salminen (18+29), Wolski (23+20) i Immonen (17+22). Oczywiście postarali się uzupełnić skład, ale w moim odczuciu bilans zmian wychodzi na minus. Dzisiejszy mecz jest pierwszym w silnie obsadzonym turnieju i moim zdaniem nowe twarze UFA pokażą się z dobrej strony.
✅ 110
 
cztery 0

cztery

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Podbeskidzie - Cracovia
Typ: 2
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś do Bielska przyjeżdża drużyna Pasów, doskonale zorganizowana, ze świetnym szkoleniowcem i imponującą serią meczów bez porażki. Dziś Krakowianie stają przed szansą wyrównania klubowego rekordu pod względem liczby spotkań z rzędu, ze zdobyczą punktową. Przeciwnik - wymarzony. Drużyna Podbeskidzia zupełnie zdezorganizowana, bez ostrych zębów z przodu, bez sensownych zasieków z tyłu. Bezbłędnie wypunktowani zostali przez wicemistrzów Polski tydzień temu. Jedynie własny teren, może być pocieszeniem dla Bielszczan przed dzisiejszym starciem, ale to żanda przeszkoda dla Craxy, która dwa tygodnie temu zainkasowała 3 punkty na PGE Arenie. Kurs dość wysoki, warto spróbować. Zapraszam.
Powtórzony typ
⛔100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
⚽ Puchar Niemiec , Finał
20:30
Wolfsburg - Bayern
▶ Wygra trofeum - Monachium
@ 1,57 Unibet !
No to wracamy na boiska do naszych sąsiadów. Dzisiaj finał Niemiec. Mistrz Niemiec zagra z Wolfsburgiem. Od razu na pierwszy rzut oka chcę się postawić czysty win Bawarczyków, ale jednak mnie to trochę blokuję. W meczach towarzyskich Bayern zagrał bardzo dobrze i regularnie, wygrane za wygranymi. Teraz już mimo wszystko inna półka. Mimo, że są ogromnym tu faworytem i do tego mają szeroki skład z ogromnym potencjałem to i w tym składzie jest też Rodak , Lewandowski. Który strasznie się wybił z formą i gra tak jak powinien grać zawsze. Dużo strzela więc i dzisiaj będzie miał swoje szanse. Jest Robben, który mimo swojego wieku kapitalnie drybluje i do tego jest bardzo zwinny, co ułatwia mu to wiele korzystnych kontr dla jego zespołu. Nie wydaje mi się aby w tym meczu bardzo ważnym, grały rezerwy. Monachium wyjdzie w najmocniejszych składach i tak samo Wolfsburg. Wolfsburg, to też nie ogórki, bo i tamten sezon mieli udany, dużo zwycięstw na swoim boisku i wielka dobra gra Dosta, który jako jedyny &#39;&#39;samotny&#39;&#39; zawodnik na ataku w zespole Wilków sporo strzela. Dziś jednak będzie miał na tyle trudno bo po drugiej stronie Manuel &#39;&#39;Nojer&#39;&#39; który jest jak dla mnie najlepszym bramkarzem świata. Więc i kolejna poprzeczka bardzo wysoka dla Dosta, aby mógł tutaj pokrzyżować plany Manuela, który też chcę zgarnąć puchar jak jego cała ekipa, tak też stawiam. Nie ma się co za bardzo rozczulać kto tu będzie dominować, bo to wiadome będzie ze będzie Bayern, kwestia tylko czy wygrają w regulaminowym czasie a może zobaczymy karne? Stawiam bezpieczniej, że Bayern wygra puchar. Więc jak i w regulaminowym czasie wygrają tak też zakład wchodzi.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 33

bodziorex

Użytkownik
Tenis floriannapolis
Godzina 16
Spotkanie teliana pereira- anika beck
Typ pereira wygra 1 set i przegra mecz
Kurs 8, 46
Bet-at-home
Analiza
Noj doczekalismy sie finalu pan z cyklu wta turnieju w brazylijskim florianapolis. Los na tym etapie rozgrywek skojarzyl reprezentantke gospodarzy perreire rozstawiona z 4 oraz niemke anike beck-turniejowa 3. Niemka odniosla juz jeden sukces w tym turnieju wygrywajac debla 2-0 przeciwko kani oraz irygoyen.moze byc juz nieco podmeczona nawalem spotkan.wczora takze nie miala latwego zadania w pofinale singla i wygrana dopiero w 3 partii.wczesniej wyeliminowala juz 2 brazylijki kolejno alves oraz ce.pereira z kolei 3 partie zaliczyla tylko w 1 rundzie.pozniej juz dwu setowe odprawy kolejno z ozaki, sigemund oraz sevastowa.dzis spodziewam sie zacietego 3-aetowego pojedynku z ktorego gora wyjdzie niemka.mysle ze wykrzesze jeszcze sily aby zgarnac tutaj pelna pule.uwazam ze w mecz lepiej wejdzie teliana i to ona zaliczy pierwsza partie na swoja korzysc
⛔ 100
 
B 35

balonik19821

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Superpuchar Niemiec
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wolfsburg – Bayern
Typ: Bayern wygra a w meczu poniżej 2,5 bramki
Kurs: 5,5
Bukmacher: Betsson
Analiza:


Na Volkswagen-Arenie zmierzą się chyba najlepsze drużyny minionego sezonu Bundesligi. Bawarczycy w poprzednim sezonie zdobyli mistrzostwo a Wolfsburg zajął 2 miejsce w tabeli i zdobył Puchar Niemiec. Obie ekipy nie są jeszcze w optymalnej formie dlatego ten mecz jest wielkim znakiem zapytania. Bawarczycy nie tak dawno w Pucharze Telekom przed własną publicznością zajęli ostatnie miejsce. W Azjatyckim tournee również nie zachwycili. Co prawda wygrali z Valencią 4-1 oraz z Interem 1-0 a także zremisowali z Guangzhou 0-0, ale swą grą nie zachwycili. Wolfsburg tymczasem w 5 meczach przedsezonowych wygrał tylko raz. W dwóch ostatnich w Londynie zanotował dwie porażki. Dodatkowo urazów nabawili się: De Bruyne oraz Dost. Poza tymi zawodnikami nie w pełni sił są jeszcze: Luiz Gustavo, Felipe Lopes oraz Hunt . W Bayernie nie zagrają natomiast Ribery, Dante i Kirchoff. Biorąc jednak pod uwagę plagę kontuzji w Bayernie w poprzednim sezonie te osłabienia się bardzo łatwo da uzupełnić. Nie mniej jednak w pierwszym meczu nie spodziewam się jakichś fajerwerków ze strony obu ekip. Jest to ich pierwszy mecz o stawkę w tym sezonie dlatego nie liczę na grad bramek. Bawarczycy zważywszy na kontuzje w ekipie gospodarzy są faworytami tego starcie, ale wygrają 1-0 lub 2-0.
⛔ 100
 
S 30

snorlax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Tipico Bundesliga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Salzburg - Rapid Wiedeń
Typ: Salzburg
Kurs: 2,15
Bukmacher: Unibet
Analiza: W dniu dzisiejszym w ramach drugiej kolejki Tipico Bundesligi zmierzą się ze sobą mistrz Red Bull Salzburg z wicemistrzem Rapidem Wiedeń. Pierwszy mecz ligowy Salzburga należy uznać za zwykły wypadek przy pracy, gdyż grali rezerwowym składem, ponieważ podstawowi zawodnicy byli oszczędzani na spotkanie Ligi Mistrzów z Malmo. W dzisiejszym spotkaniu nie ma mowy o wystawieniu rezerwowego składu, gdyż Rapid jest zbyt mocnym przeciwnikiem.
⛔ 100
 
M 2

messi147

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Atlanta
Godzina: 22:00
Spotkanie: John Isner - Denis Kudla
Typ: John Isner
Kurs: 1,40
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Półfinał turnieju w Atlancie. Isner dotychczas pokonał dość wymagających przeciwników, a dokładnie Stepanek i Berankis. Kudla idzie od kwalifikacji, dotychczas warte odnotowania jest zwyciestwo z Selą, choć Izraelczyk bez formy oraz Sockiem, gdzie Kudla faworytem nie był. John Isner jest zdecydowanym faworytem do wygania całego turnieju. Wygral tu w 2014, 2013, zaliczył półfinał w 2012 oraz finały w 2011 i 2010, nie sądzę aby Kudla mógłby go pozbawić kolejnego finału. Atlanta to turniej Isnera. Potężny serwis oraz spokojna gra zdecydowanie powinny wystczyć na Kudle.
✅ 40
 
tomexxx 156

tomexxx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, 1 liga polska
Godzina: 19:00
Spotkanie: GKS Katowice - Wigry Suwałki
Typ: X2
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Witam. Ja również decyduję się postawić ten mecz, lecz mam inne zdanie niż kolega wyżej. Nie uważam, że w tym sezonie Wigry mają okupować dolne rejony tabeli, gdyż już w tym roku na wiosnę prezentowali się naprawdę bardzo dobrze. Fakt, na jesień byli nisko w tabeli, lecz w końcowym rozrachunku skończyli ligę na 9 miejscu, z niewielką (4 pkt) stratą do Olimpii Grudziądz. Latem nie doszło do wielu transferów, przyszło 3 i odeszło 5 grajków. Wigry oparły kadrę na graczach występujących w tamtym sezonie. Co z tego wyjdzie ? Mi się wydaję, że mogą znaleźć się w górnej połówce tabeli.
Wygrana w sparingu z ekstraklasowym Górnikiem Łęczna robi wrażenie, ponadto w pucharze Polski wygrali z Górnikiem Wałbrzych 0:2. Wydaje się, że są w solidnej formie, by dzisiaj powalczyć nawet o komplet punktów.
Jeśli chodzi o Gieksę, to doszło do nich kilku nowych grajków, jak choćby Burkhardt, lecz ja go osobiście nie cenię, w Górniku Łęczna grał dosyć słabo. W tamtym sezonie Wigry były niewygodnym rywalem dla zespołu z Katowic, 2 razy z nimi wygrywając.
Wyniki sparingów były nie najgorsze, lecz wszystko zweryfikuje liga.
Poza tym, mamy 1-szą kolejkę; drużyny, a zwłaszcza Gieksa może być jeszcze nie zgrana, co może wykorzystać zespół Wigier. Stawiam na underowy mecz, nie wykluczam niespodzianki.
Powodzenia !
⛔ 100
 
icetea00 36

icetea00

Użytkownik
Dyscyplina: IRLANDIA: Pierwsza Liga
Godzina: 19:30
Spotkanie: Limerick - Sligo Rovers
Typ: Sligo Rovers
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Przejdę może do rzeczy Limerick zajmują ostatnie miejsce w tabeli 12.Do 21 kolejki nie wygrał żadnego meczu bilans 0 wygranych,6 remisów i aż 15 porażek bilans bramek 17:49 u siebie 8:19(3 remisy,7 porażek).Forma ich na ostatnie pięć spotkań 1 remis,4 porażki bilans bramek 5:15.Czas na drużynę gości czyli Sligo Rovers zajmują 11 miejsce 3 wygrane,7 remisów i 11 porażek bilans 20:37 na wyjeździe 8:21( 1 wygrana,2 remisy,7 porażek)
Forma gości na ostatnie pięć spotkań 1 wygrana,1 remis,3 porażki bilans 4:8.
Dlaczego warto obstawić na gości jeśli wygrają dzisiaj uciekną z baraży więc motywację na pewno będą mieć.Popatrzymy na skład gości przybyło w tym tygodniu czterech nowych zawodników Robem Lehane, Tim Clancy, Jason Hughes i Patrick Nzuzi popatrzymy na pierwszy transfer najprawdopodobniej dziś zadebiutuje młody środkowy napastnik 21 lat ,Hughes prawy pomocnik 24 lata,Patrick Nzuzi prawy obrońca 22 lata. Prawdopodobnie dziś wszyscy nowi gracze zagrają.Jest sporo kontuzjowanych ale są zmiennicy nowi i myślę że dadzą rade nie zagra najlepszy strzelec Dinny Corcoran 8 bramek do składu wraca Estończyk Sander Puri 27 lat 1 gol doświadczony klubowo i może pociągnąć tą drużynę być może wróci KEVIN DEVANEY 1 gol 24 lata,lewy napastnik
Popatrzymy H2H między tymi drużynami odbyło się 13 spotkań, 7 wygrało Sligo Rovers,5 remisów i 1 wygrana Limerick więc gospodarzę nie potrafią wygrać z nimi .Ostatni mecz w tym sezonie skończył się 1:1 w doliczonym czasie gry Limerick wyrównało na 1:1 więc dziś uważam że Sligo Rovers wygrają ten mecz
⛔ 100
 
P 83

pms

Użytkownik
Dyscyplina: Sport elektroniczny - Counter Strike
Godzina: 19:30
Spotkanie: e-frag.net - mousesport
Typ: 2
Kurs: 1.49
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: mouse po woli puka do swiatowej elity. Gdy sklad zostal zmieniony chlopaki graja coraz lepiej i ostatnimi czasy imponuja forma. Wygrali w ostatmivh 5 meczach 4 razy po 2:0 z mocnym C9 czy SK. Nie pozostaje im nic innego jak wygrac dzisiejszy mecz, bo bilans miedzy tymi druzynami to 4:0 na korzysc niemcow.
✅ 49
 
mma1310 54

mma1310

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Superpuchar
Godzina: 21:00
Spotkanie: PSG - LYON
Typ: WSZYSTKIE GOLE DRUŻYNY PSG - OVER 1,5
Kurs: 1.68
Bukmacher: ComeOn
Analiza
:
Już dziś o 21 czeka nas mecz o Superpuchar Francji . PSG zmierzy się z drużyną Lyonu . Faworytem tego spotkania są bez wątpienia piłkarze z Paryża , którzy w minionym sezonie zdobyli mistrzostwo oraz puchar ligowy . Lyon zajął drugie miejsce zaraz za PSG więc mamy spotkanie dwóch najlepszy drużyn minionego sezonu . Odnośnie fromy obydwu zespołów wydaję się być o wiele lepsza po stronie Paryżan , którzy w ostatnich 5 spotkaniach przedsezonowych 4 razy wygrali . Lyon w 5 ostatnich meczach zanotował 4 porażki oraz 1 zwycięstwo . Teraz najważniejsze dotyczące mojego typu chodzi o formę strzelecką wiec PSG w 5 ostatnich meczach zdobyło 13 bramek w tym potrafili strzelić 2 bramki MANU , 4 Fiorentinie , 3 Benifice oraz jedną Chelsea - na mnie robi to wrażenie mimo , że to gry kontrolne w ramach International Champions Cup . Lyon natomiast w 5 ostatnich mecz stracił aż 12 bramek ! ( w tym 6 aż w meczu z Arsenalem) . Mecz odbędzie się na neutralnym boisku . Liczę , że drużyna PSG nie zawiedzie i zdobędzie przynajmniej 2 bramki !! Kurs nie powala , ale myślę , że warty do zagrania ! Pozdrawiam ;)
✅ 68
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
adam540 67

adam540

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, I liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: GKS Bełchatów - Stomil Olsztyn
Typ: Stomil Olsztyn
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś o godzinie 17 czeka nas interesujące spotkanie miedzy piłkarzami GKS Bełchatów oraz drużyną Stomilu Olsztyn. W obu klubach doszło do wymiany składu w drużynie Brunatnych odeszło 20 piłkarzy tak naprawdę został tylko wiekowy już Patryk Rachwał oraz Damian Szymański który nie wystąpi w dzisiejszym spotkaniu z powodu kontuzji reszta została uzupełniona juniorami oraz 5 piłkarzami zakupionymi tego lata , jest jeszcze kilku piłkarzy którzy jednak nie byli wiodącymi postaciami tamtego sezonu. W drużynie Stomilu Olsztyn zmiany były dużo mniej radykalne. Klub z Olsztyna boryka się z problemami finansowymi. Na pewno Stomil będzie walczył o punkty od samej kolejki aby walczyć o utrzymanie. Myślę że dziś będzie najlepsza okazja wywiezienia 3pkt gdyż drużyna GKS będzie potrzebowała sporo czasu na zgranie a tego czasu było do tej pory bardzo mało dlatego liczę ze na nie zgraną drużynę GKS dziś to wystarczy.
✅ 300
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom