>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.07.2015 (środa)

Status
Zamknięty.
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA Wimbledon
spotkanie :Errani S. (Ita) - Krunic A. (Srb)
Typ zw A.Krunic
kurs 3.1
Pinnacle
U pań w robi się ciekawie Halep i Bouchard mamy już za burtą.Dzisiaj też się spodziewam sensacji ale nie w tym pojedynku , tutaj liczę na małą niespodziankę.Sary Errani nikomu nie trzeba przedstawiać , bardzo doświadczona i ograna zawodniczka , w czołówce światowej od lat , z wielkim sercem i małym wzrostem.Tenis Sary poza serwisem prawie nie posiada słabych punktów , no może jeszcze jeden słaby punkt nawierzchnia trawiasta.
Sara w tym sezonie rozegrała na razie 3 mecze na trawie:
6.15 WIM Errani S. (Ita) Schiavone F. (Ita) 2 : 1
24.06.15 EAS Gavrilova D. (Rus) Errani S. (Ita) 2 : 1
23.06.15 EAS Strycova B. (Cze) Errani S. (Ita) 1 : 2
bilans meczów na traiw 13 zwycięstw 17 porażek
Dzisiaj po drugiej stronie siatki staje młoda 22 letnia zawodniczka z Serbii Aleksandra Krunic.Ma ona 3 centymetry wzrostu przewagi nad Errani natomiast włoszka ma okolo 8 kg przewagi nad Serbką:).Największy dotychczasowy sukces Krunic to czwarta runda turnieju głownego US open , gdzie sprawiła nie lada sensację pokonująć w 3 rundzie 2:0
Petrę Kvitovą (w kolejnej rundzie po zaciętym meczu uległa nieznacznie Azarence 2:1)
Aleksandra w tym roku rozegrała na trawie :
29.06.15 WIM Krunic A. (Srb) Vinci R. (Ita) 2 : 0
21.06.15 EAS Hercog P. (Slo) Krunic A. (Srb) 2 : 0
20.06.15 EAS Krunic A. (Srb) Smitkova T. (Cze) 2 : 0
17.06.15 BIR Krunic A. (Srb) Kuznetsova S. (Rus) 0 : 2
16.06.15 BIR Watson H. (Gbr) Krunic A. (Srb) 0 : 2
14.06.15 BIR Gibbs N. (Usa) Krunic A. (Srb) 1 : 2
13.06.15 BIR Askew S. B. (Gbr) Krunic A. (Srb) 0 : 2
Na uwagę zasługują zwłaszcza zwycięstwa nad świetnie dysponowaną ostatnio Watson i
ostatnie nad Vinci(partnerka deblowa Errani)oba 2:0.W dzisiejszym meczu spotykają się podobne zawodniczki jesli chodzi o styl i warunki fizyczne , Krunic ma lepszy serwis , równie dobrze biega i gra w obronie , po stronie Eranni na pewno doświadczenie i lepsza gra przy siatce. Ten mecz to typowe 50/50 a ja idę w stronę Serbki i sporego Valu.
Myślę że czeka nas ładny dla oka emocjonujący mecz (może nawet mecz dnia pod tym względem , chociaż mecz Mattek-Sands -Ivanovic zapowiada się równie ciekawie i tutaj widzę małe szanse na SĘSACJĘ - świetny kurs na Amerykankę)
motto bukmacherskie na dziś :
Życie to jedana wielka wymiana nie ekwiwalentna
✅ 210
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kamil9414 82

kamil9414

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis; ATP Wimbledon
Godzina: 12:30
Spotkanie: Dimitrov- Johnson
Typ: Johnson
Kurs : 6.02
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dimitrov od dłuższego czasu znajduje się pod formą. Kursy na niego są wystawiane bardziej za nazwisko niż za aktualną dyspozycję, a ta w tym sezonie jest lekko mówiąc nie najlepsza. Wcale nie można powiedzieć, ze Bułgar koncentruje się na głownych turniejach, co mogłoby rzucać cień na pozostałe zawody przygotowujące do Wielkiego Szlema oraz całego sezonu. Dowodem w tej sprawie jest fatalny Roland Garros, gdzie kompletnie zawiódł. Również pierwsze turnieje na trawie nie sprawiły, aby można było spodziewać się tu jakiegoś odrodzenia.
Wygląda na to, że przy lepszym przeciwniku, takim, który nie pęknie psychicznie przed Dimitrovem, który będzie się umiał postawić Bułgarowi możemy zobaczyć powtórkę z zakończonego parę tygodni temu turnieju w Paryżu.
Takim rywalem może być zapewne Johnson, który podbudowany i rozentuzjowany pięciosetowym horrorem z pierwszego spotkania wkracza do drugiej rundy
z chęcią sprawienia jak dotąd największej niespodzianki Wimbledonu 2015, która nie jest tak bardzo nieprawdopodobna jak wskazują bukmacherskie kursy.
⛔ 100
 
psotnick 871,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Australian Goldfields Open
Godzina: 11:00 CET
Spotkanie: Judd Trump v Ian Burns
Typ: Judd Trump - najwyższy break w meczu
Kurs: 1.44 Bukmacher: sportingbet
Analiza: Dobre kursy na wyższy brejk i setkę Trumpa. Obrońca tytułu sprzed roku zaczął turniej i nowy sezon z animuszem. W ogóle nie było widać zardzewienia po przerwie wakacyjnej i demolka Lisowskiego w pierwszej rundzie (5-0). Pełna kontrola na stołem, biała chodziła jak po sznureczku, a wtedy Trampek jest nie do ugryzienia. Dwie setki wbite (114, 102), nie widzę powodów, żeby dzisiaj ten licznik nie miał być powiększony. Dla porównania Burns ledwie przekroczył 50 w podejściu (58), więc w tym aspekcie mismatch wyraźny. Pewnie Burns pewnie nie będzie tak szczodrze rozdawał szans jak robił to Lisowski, to zdecydowanie bardziej defensywny gracz, tylko, że Trump w dobrej formie - a pierwszy mecz to zwiastował - nie potrzebuje szans od rywala, bo sam je sobie potrafi wykreować długimi wbiciami. Dla mnie typ równie pewny jak wygrana Trumpa, z tym że kurs dużo wyższy, od innych buków również.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER!
✅ 44
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Q 0

qlig

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - South Korea, K-League

Daejeon musi przełamać niemoc i to dobry czas. Ich kryzys z kontuzjami dobiega końca i od tego meczu większych problemów ze składem mieć nie powinni.
Sorry, że w tym temacie, ale uprzedzę gdyby ktoś chciał to zagrać, w dzisiejszym meczu nie zagra zawodnik który zdobył 7 z 11 ich dotychczasowych bramek ???? Złapał bezpośrednie czerwo w ostatnim meczu ????
 
zgwg11 21

zgwg11

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Wimbledon M.
Godzina: 12:30
Spotkanie: Liam Broady - David Goffin
Typ: Powyżej 30.5 gemów
Kurs: 1,82
Bukmacher: Betclic
Analiza: Na dzisiaj wybrałem spotkanie młodego reprezentanta gospodarzy z belgiem. Bardzo dziwią mnie aż takie kursy na to spotkanie. Młody przetarł się już w turnieju z Matoseviciem. Po dwóch pierwszych przegranych setach, minął stres, zaczął grać swój tenis i efekty było widać. A Marinko na trawie nie jest byle kim. Goffin łatwo rozprawił się z Zeballosem, ale ten z kolei wirtuozem na grassie nie jest. Uważam, że młody anglik jest w stanie ugrać dziś chociaż seta. Typ może wejść także przy trzech setach. Osobiście zagrałbym na handicap +2,5 seta ale w betclicu nie ma takiego zakładu więc uderzam w liczbę gemów. I liczę, że Broady pokaże taki tenis jak w trzech ostatnich setach z Marinko, a wtedy o powodzenie typu jestem spokojny. 5!
⛔ 100
 
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Wimbledon
Spotkanie: Errani S. (Ita) - Krunic A. (Srb)
Typ Krunic -1,5 sets
Kurs 5,16
Bukmacher: Pinnacle
Jak można wystawić takie kursy ? Na Errani która nigdy nie przeszła trzeciej rundy Wimbledonu ? Przeciwko Krunic, która złapała ostatnio super formę ? Ja tego nie rozumiem, przecież patologiczny serwis Errani będzie dzisiaj ostro karany przez młodą Serbkę, tak jak to miało miejsce w ostatnim meczu z Gavrilovą i tak jak to miało miejsce już nie raz ... Jeśli Errani potrafiła męczyć się ze Schiavone czyli zawodniczką będącą moim zdaniem słabszą wersją Errani to nie wróżę jej sukcesów w tym spotkaniu, zawsze gdy Errani gra z zawodniczkami które nie boją się zaryzykować na returnie to ma problem, a Krunic poza tym posiada kilka innych atutów, a ma dopiero 21 lat i powoli przebija się do czołowych miejsc rankingu, jest to stały powolny progress, pod koniec tego sezonu powinna już być w top50. W poprzedniej rundzie Krunic pokonała Vinci i to pokonała ją bardzo gładko, a prezentuje ona styl bardzo podobny do Errani i jeśli u Krunic nie zawiedzie głowa to mam nadzieję że zamelduje się w trzeciej rundzie, a jest raczej mało prawdopodobne że zje ją presja, bo ma już na koncie wspaniałe mecze podczas zeszłorocznego US Open. Kurs jest po prostu wyśmienity na dobre rozpoczęcie lipca, sądzę że po tym meczu bilans Errani na trawie będzie jeszcze gorszy niż jest teraz, do boju Krunic, bo widać że jest to skromna dziewczyna, która ciężko pracuje i skupia się na tym co robi. Errani nie może niczym zaskoczyć, nie jest w jakiejś wyśmienitej formie i ten mecz zapowiada się bardzo ciekawie, oby pomyślnie dla mnie.
⛔ 100
 
K 0

kyoufu95

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Wimbledon
Godzina: 16:00
Spotkanie: K.Nishikori (JPN) - S.Giraldo (COL)
Typ: DW 3:0 K.Nishikori
Kurs: 2.00
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Pierwszego dnia lipca w drugiej rundzie londyńskiego turnieju wielkoszlemowego rozgrywanego na nawierzchni trawiastej zmierzą się Japończyk Kei Nishikori z Kolumbijczykiem Santiago Giraldo. Jak powszechnie wiadomo Giraldo to typowy mączkowiec, to właśnie na popularnym clayu Kolumbijczyk osiąga sukcesy, natomiast jeżeli chodzi o inne nawierzchnie jest przeciętniakiem. Jego dzisiejszy rywal to wyrobiona światowa klasa, czołówka, renoma, Japończyk Nishikori jest uniwersalny na każdej nawierzchni i z turnieju na turniej udowadnia, że piąte miejsce które zajmuje w rankingu ATP nie jest przypadkowe, biorąc pod uwagę szybkość jaką dysponuje Nishikori, ostry return, niezły serwis oraz styl gry w jakim będzie dziś grał jego przeciwnik śmiem twierdzić, że Giraldo zostanie zmieciony z kortu. Kursik 2 na 3-0 miodzio. Polecam gorąco!
Zwrot
 
F 11

felix-malu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Finlandia Kakkonen South
Godzina: 17.30
Spotkanie: Atlantis - JaPS
Typ: 1
Kurs: 1.7
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Oba zespoły walczą o utrzymanie w lidze i prezentują się niemal identycznym dorobkiem spotkań Atlantis 3-2-5, JaPS 3-2-6.
Spoglądając na różnice bramkowe to Atlantis ma lepszą obroną (straconych 17 bramek, JaPS 22). Kolejny czynnik to forma obu zespołów Atlantis wywiózł remis z Gnistan, który jest 2 w lidze oraz w ostatnich 5 meczach zanotowali 2 wygrane. JaPS ostatnio tylko przegrywa choć głównie grali z czubek tabeli. Patrząc przez pryzmat gier dom - wyjazd to drużyna gospodarzy zanotowała na swoim boisku wszystkie zwycięstwa. gra gości na wyjeździe to tylko 1 wygrana i 1 remis na 5 gier.
W mojej ocenie drużyna gospodarzy jest zespołem swojego boiska w dodatku goście mają gorszą formę więc Atlantis powinien to wykorzystać wygrywając spotkanie.
Zwrot
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny, WTA, Wimbledon
Godzina: 18:00
Spotkanie: Jelena Ostapenko - Kristina Mladenovic
Typ: Jelena Ostapenko
Kurs: 3.89
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Na pierwszy rzut oka argumentów za Łotyszką nie ma zbyt wiele. Mladenovic notuje bardzo dobry sezon, zaś z kortami trawiastymi jest naprawdę dobrze zaprzyjaźniona, gdyż jest finalistką juniorskiego Wimbledonu z 2009 r. oraz zwyciężczynią seniorskiego miksta oraz finalistką seniorskiego debla. Należy mieć jednak na uwadze, że Ostapenko to zwyciężczyni juniorskiego Wimbledonu z 2014 r. Oczywiście gra na poziomie juniorskim od gry na poziomie seniorskim różni się poczynając od aspektu siłowego na wytrzymałościowym kończąc. Sęk w tym, że te elementy tenisowego rzemiosła nie są aż takie istotne na trawie. Tutaj należy dobrze wykorzystywać geometrię kortu, dobrze serwować, grac płasko i bezkompromisowo. Są to bezwzględnie atuty Ostapenko, która sensacyjnie odprawiła Carlę Suarez Navarro. Tym razem na pewno będzie o wiele trudniej tym niemniej nie pozbawiam Jeleny szans. Mladenovic zdarzają się przestoje i zaskakujące porażki, zaś myśl, że młoda nieopierzona zawodniczka, z kraju o którego pojęcia Kristina może nawet nie mięć, może ją pokonać może się okazać jako punkt zapalny jej przyszłej porażki. Inna sprawa, że kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.
⛔ 100
 
engelos 352

engelos

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Wimbledon
Godzina: 16:00
Spotkanie: Verdasco - Thiem
Typ: HS Verdasco -1,5 seta
Kurs: 1.96
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Na Thiem stawiałem w poprzednim meczu z Selą i tu mi weszło, lecz sądzę, że to wszystko na co było stać młodego austriaka w tegorocznym Wimbledonie. Co prawda Dominic Thiem jest wyżej w rankingu ATP od swojego rywala, ale tylko dlatego, że jest bardzo dobry na nawierzchni ziemnej. Ostatnio wygrał turniej ATP w Nicea, lecz ziemia to nie trawa!!! Młody 21 letni autriak nie porusza się tak jak na kortach twardych.
Jako przeciwnika ma Hiszpana Fernando Verdaco. Aktualnie 40 w rankingu ATP. Jak już pisano na tym forum ma on huśtawki nastrojów. Choć myślę, że będzie dziś skoncentrowany. Jego rywala nie jest zbytnio doświadczonym zawodnikiem.
Verdasco w pierwszej rundzie pokonał Klizana 3:2 po 4 godzinnej walce. Może się wydawać, że jest zmęczony, ale ja sądze, że dla tagiego weterana jeden ostry mecz z nóg nie zwali! Obstawiam handicap setowy -1,5 Verdasco. Jeżeli austriak urwie seta hiszpanowi, to według mnie będzie to jego szczyt możliwości!
⛔ 100
 
kary1 477

kary1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje do Ligi Mistrzów, 1 runda
Godzina: 20:00
Spotkanie: B36 Torshavn - The New Saint
Typ: Under 2.5 gola
Kurs: 1.79
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Na dziś wybrałem spotkanie eliminacyjne z Ligi Mistrzów, w którym zmierzą się The New Saint, czyli mistrz Walii oraz Torshavn, czyli mistrz Wysp Owczych. Wybrałem jednak typ na poniżej 2,5 bramki w tym meczu z kilku względów. Po pierwsze, mecz odbywa się na stadionie teoretycznego &quot;słabszego&quot; rywala, więc na pewno nie będą chcieli za wszelką cenę wbić bramki tylko bronić swojej przed stratą, bo każda strata bramki na własnym boisku jest bardzo dużą stratą. The New Saint nie mają, co ryzykować, ale pewnie też nie rzucą się do ataku, bo wiedzą, że w razie porażki mogą mieć problemy u siebie. Dla obu stron remis będzie najlepszym rozwiązaniem. The New Saint jest bardzo dobre na własnym boisku, a Torshavn pewnie będą chcieli wbić jakąś jedną bramkę i bronić się. Jakoś nie widzę w tym meczu masy goli. Obie ekipy jakoś nie miały większych problemów z wygraniem ligi i nie były drużynami, które tych bramek traciły jakoś nie wiadomo jak dużo. W Walii może strzela się trochę więcej tych bramek, ale to jest spotkanie eliminacyjne ligi mistrzów tutaj stawka jest dużo większa i na pewno nikt nie będzie chciał ryzykować. Solidna obrona to będzie szansa dla obu drużyn na wyciągnięcie jakiegoś solidnego wyniku. Polecam!
⛔ 100
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - el. LM
Godzina: 20:00
Spotkanie: B36 Torshavn - TNS
Typ: under 2.5
Kurs: 1,67
Bukmacher: William-Hill
Analiza:

Wczorajsze mecze el. do LM pokazały, że w większości przypadków atak nie jest atutem drużyn rywalizujących na tym poziomie. Myślę, że dzisiaj będzie podobnie. Gospodarze brylują w swojej lidze, ale nie można zapominać, że jest ona jedną z najsłabszych w Europie. Z kolei &quot;Święci&quot; potrafią się postawić na wyjeździe ale tylko wtedy jeśli muszą ograniczyć się do kontr (tak jak to miało miejsce rok temu w Warszawie), a moim zdaniem to oni są faworytem w tym meczu i to oni będą zmuszeni trzymać piłkę. Wyspy Owcze to trudny teren. Wystarczy przeanalizować wyniki jakie osiągał mistrz tego kraju u siebie w eliminacjach w poprzednich sezonach. Zwykle na tym szczeblu nie przegrywał. Nie odważyłbym się postawić tutaj bezpośrednio zwycięstwa gospodarzy ale mało bramek jest jak dla mnie bardzo prawdopodobne zwłaszcza, że to pierwszy mecz i oba zespoły nie będą się za bardzo odkrywać by już teraz nie zaprzepaścić swoich szans.
⛔ 100 powtórzony typ
 
L 124

lemko

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - I runda eliminacji do LM
Godzina: 20:00
Spotkanie: B36 Torshavn - The New Saints
Typ: 2
Kurs: 2.12
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Ciąg dalszy początkowej, dość wczesnej fazy eliminacji do europejskich pucharów. Na dziś biorę sobie na oko to spotkanie, w którym zmierzą się &quot;białe tygrysy&quot; z Wysp Owczych kontra &quot;nowi święci&quot; z Walii. W tym spotkaniu znajdziemy również aspekt polski, bo dwaj bracia Łukasz i Adrian Cieslewicz grają odpowiednio w B36 Torshavn i w The New Saints.
No, ale do rzeczy.
Klub z Wysp Owczych w tym sezonie na swoim podwórku jeszcze nie przegrał, ale teraz muszą się zmierzyć z mocniejszym rywalem, dla którego Glentoran w meczu towarzyskim nie był przeszkodą nie do pokonania. Uważam, że każda seria musi się kiedyś skończyć, a warunki ku temu są bardzo dogodne. Na pewno trzeba tutaj zwrócić uwagę na napastnika The New Saints - Greg&#39;a Draper&#39;a który w poprzednim sezonie strzelił 18 bramek w 23 meczach.
Sam bym wystawił kurs maksymalnie 1,8-1,9 na zwycięstwo drużyny z Walii, bo uważam, że ma ona większe szanse na wygraną niż sugerują to bukmacherzy. Dobry typem jest również under 2.5 gola, ale się już powtarza.
✅ 112
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyski klubowy
Godzina: 16:30
Spotkanie: Ruch Chorzów - Termalica
Typ: Termalica (DNB)
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Sparing w Wodzisławiu Śląskim. Ciężko być optymistą jeśli chodzi o najbliższy sezon Chorzowian skoro z zespołu, który nie miał ławki odchodzi Kuświk (Napastnik 35M/14G), Starzyński (Pomocnik 36M/8G), Babiarz (Pomocnik 36M/1G), Malinowski (Obrońca 22M), Kowalski (Pomocnik 33M/3G), Stawarczyk (Obrońca 20M/1G), Kuś (Obrońca 9M) a w ich miejsca nie przyszedł na razie nikt konkretny. Niebiescy zaczęli od porażki w sparingu 0:2 z Opavą. Termalica na pewno lepszy ruchy na rynku transferowym na ten moment, min. Babiarz właśnie z Ruchu wzmocnił beniaminka ekstraklasy. Też przegrali sparing, z Koroną 1:3, ale czytałem wywiady, że prowadzili grę. Faworytem bukmacherów jest Ruch, ale to Nieciecza wydaje się mieć lepszy skład bo u ekipy ze Śląska trwa przebudowa składu.
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Towarzyski
Spotkanie: Sturm Graz (Aut) - Midtjylland (Den)
Typ: over 3 azjan
Kurs: 2.19
Buk: Pinnacle
Godz. 18:00
Analiza:
W jednym z dzisiejszych gier towarzyskich czwarta ekipa Austriackiej Bundesligi będzie podejmować mistrza Danii. Zacznijmy od najważniejszego punktu czyli jest to po prostu gra sparingowa a w takich przypadkach trzeba brać pod uwagę zawsze bramki tym bardziej że spotykają się overowe ekipy.
Sturm ma już za sobą dwa sparingi w obu przypadkach solidni rywale Maribor oraz Cukaricki a już na pewno moim zdaniem były to zespoły z mniejsza jakością w ofensywie niż dzisiejszy przeciwnik a tamte spotkania skończyły się odpowiednio 5:2 oraz 3:1. Dla mnie to jest argument świadczy o ich podejściu do takich spotkań. Goście sięgnęli po raz pierwszy w swojej historii po mistrzostwo kraju a dało im to moim zdaniem bardzo ofensywna i otwarta gra, drugi zespół pod względem strzelonych bramek wyprzedzili aż o 20 trafień, sporo przy okazji tracą ale suma jest taka że jest mistrzostwo. Nic w ich stylu się nie zmieni bo w składzie prawie żadne personalne zmiany – tutaj warto się zatrzymać pomoc i atak tego zespołu liczy aż sześciu Nigeryjczyków a więc na pewno kontry, szybkość to u nich mimo że to pierwszy sparing powinno być na dobrym poziomie.
Austriacy już są po dwóch sparingach to będzie dla nich atut a ze swoją grą ofensywną wobec tego nie powinni mieć problemu, goście sezon już prawie zaczynają mało sparingów ale za to traktowane od razu poważnie a tym bardziej każdy będzie chciał się pokazać ta kolonia Nigeryjczyków na pewno potrafi strzelać bramki.
⛔ 100
 
balmora 100

balmora

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyski
Godzina: 19:00
Spotkanie: Oudenaarde (Bel) - Anderlecht (Bel)
Typ: over 4.5
Kurs: 2.15
Bukmacher: sportingbet
Analiza:
Zaczynaja się mecze towarzyskie, w których można albo łatwo się obłowić, lub też przerżnąć sporo kasy - zaleznie od tego jak się gra ;)
Ja zagram dzisiejszy mecz z paru powodów. Przede wszystkim gospodarze (aktualnie 3 liga belgijska) grali parę dni temu z Waregem i przegrali 1:7, co już samo w sobie daje pewne wskazówki jak pograć to spotkanie. Po drugie, overy w takich meczach to jest rzecz wręcz nagminna i jestem niemal przekonany że wynik zakręci sie w okolicach 0:5/1:5/0:6 itd.
Po trzecie Anderlecht co rok dobrze wypadał w sparingach i pamiętam że często grałem overy na nich w meczach przedsezonowych (zwłaszcza jeśli grają z jakimiś ogórasami). Tak więc kurs całkiem niezły, szkoda tylko że nie mogłem nigdzie znaleźć porządnego handi, ale dobre i to. Pozdrawiam.
⛔ 100
 
modul 118

modul

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Egipt, Pierwsza Liga
Godzina: 22:00
Spotkanie: Arab Contractors vs Al Nasr
Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Mecz typowo pod gospodarzy, którzy mimo że mają do zakończenia sezonu jeszcze tylko 2 kolejki i brak szans na awans do CAF PK to jednak są zdecydowanymi faworytami. Goście przyjadą zagrać mecz jeszcze bardziej dobici, bo kolejkę temu przesądził się ich spadek do drugiej ligi. Nie grają nadzwyczajnego futbolu, a ich ostatnie zwycięstwa &quot;+1&quot; były kompletowane na drużynach z ligowego mułu. Gospodarze formą również nie grzeszą, ostatnia porażka 3:0 na wyjeździe zdaje się być usprawiedliwiona gdyż ich głównymi oponentami byli pretendenci do tytułu mistrzowskiego - Zamalek. Mimo, że nie powinno porównywać się zespołów na podstawie ich ostatnich meczy z tymi samymi rywalami wyrwę się z zasady &quot;mecz meczowi nie równy&quot; ... Arab Contractors z 19 i 20 zespołem ligi wygrali 1:4, 4:0 z kolei Al Nasr 3:1, 1:2. Mówi to nam tyle że na wyjazdach nie potrafią jednogłośnie wypunktować rywali, a w meczu z Contractors na pewno nie będzie łatwiej.
Zwrot , mecz się nie odbył
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dyscyplina: MLB
Godzina: 21:40
Spotkanie: San Diego Padres - Seattle Mariners
Typ: 1
Kurs: 1,94
Bukmacher:pinnacle Sports
Analiza:
Cale szczęście znalazłem coś ciekawego na wieczór miejmy nadzieje że jeden z moich ulubionych zawodników pokaże dziś klasę ( głównie stąd ten typ)...
Kiedyś w Tampa Bay Rays dawał czadu stąd moje zainteresowanie tym zawodnikiem:razz:
Ostatni raz Seattle Mariners wygrało 5:0...????
Czas na rewanż, bo Taijuan Walker raczej nie zdziała dużo, kiedy Padres wpadną na właściwy tor są bardzo groźni, i nie ważne czy grają z Yankesami Cubsami czy Bóg wie kim....
San Diego powinno się zrewanżować za ostatni pojedynek, w którym poszczególni zawodnicy nie zaprezentowali się w jakiś dobry sposób przeciętny to dużo, w tym momencie....
Mógłbym jeszcze napisać, o miejscu w tabeli itp, ale to nic nam nie powie...
Szczególnie w Baseballu gdzie miejsce w tabeli ani ostatni wynik nic nie znaczą trzeba sledzic poszczególnych zawodników:cool:
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom