>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 1.06.2020 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: FC Koln - RB Lipsk
Typ: FC Koln otrzyma cztery lub więcej kartek w meczu
Kurs: 4,75
Bukmacher: Betfan
Analiza:

RB Lipsk to jest obecnie jedna z trzech najlepszych drużyn Bundesligi. Mają oni w swoim składzie wielu świetnych piłkarzy, a największą gwiazdą jest Werner, który strzela gol za golem i trudno jest go powstrzymać. Jest on świetny w kontratakach, więc nierzadko zdarza się, że powstrzymać go można faulem, a wtedy jest spora szansa na kartkę dla drużyny przeciwnej. FC Koln może nie należy do tych najbrutalniej grających, ale kartki zbierają. W swoim ostatnim meczu z Hoffenheim otrzymali jedną żółtą i jedną czerwoną kartkę. Wcześniej z Fortuną Dusseldorf nie dostali żadnej kartki. Przed spotkaniem z Fortuną Dusseldorf grali z Mainz i wówczas otrzymali cztery żółte kartki. Myślę, że z Lipskiem może być podobnie jak z Mainz.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
makaveli23 112,9K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Dania
Godzina 18:00
Spotkanie : Lyngby vs FC Kopenhaga
Typ : 1X
Kurs : 2.30
Bukmacher : ETOTO

Mecz bez kibiców, goscie sporo faworyzowani ale ja myśle ze gospodarzy stac tu na niespodzianke, jak nie wygraną to remis a i to moim zdaniem nie bedzie niespodzianką. Nigdy nie wiadomo jak w takich okolicznosciach sprawi sie faworyt wiec tym bardziej mysle ze warto tu grac na underdoga. W meczach tkzwanych przedsezonowych to mamy wyrowanane wyniki jak wygrana Lyngby z Brondby u siebie prawdopopdobnie i minimalna przegrana 1-2. A Kopenhavn FC zremisowalo z Odense 2-2 i wgralo -3-1 z Sonderyjskcostam, wiec nie jest to cos nadzwyczajnego. Ostatnie 2 mecze u siebie h2h w sezonie Lnby u siebie wygrywalo 3-1 wiec jest dobrze by sadzic ze w ostatnich latahc ten przeciwnik im lezy, tak wiec nie nalezy sie bardziej zastanawiac i polecam jeden x.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: FC Koln - RB Lipsk
Typ: Fc Koln więcej niż 2,5 bramki
Kurs: 7,50
Bukmacher: etoto

Kurs na over 5,5 bramek jest niski i prawdopodobnie wejdzie. Wynosi 5,75 w stsie i 6.70 w etoto. Ja liczę na to że to będzie rewanż za mecz z 1 rundy kiedy padł wynik 4:1 dla Lipska. (3:1 do przerwy). 3 na 4 użytkowników odds portal typuje over 5,5 https://www.oddsportal.com/soccer/g...koln-rb-leipzig-G2gWIBLC/#over-under;2;5.50;0 .
Ja liczę że obejrzę dziś mecz iście hokejowy. Fc Koln strzelał u siebie w 2 pocovidowych meczach po 2 bramki, dziś liczę na 3. Może 3:3 padnie może 4:4, liczę że Koziołki się postawią. Mecz na żywo w Eleven Sports.

Pozdrawiam

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: CS GO BLAST PREMIER
Godzina: 19:15
Spotkanie: Fnatic - MAD Lions
Typ: Fnatic wygra łącznie z dogrywka
Kurs: 1.78
Bukmacher: Lvbet
Analiza: Bardzo wysoki kurs na dzisiejsze zwycięstwo drużyny Fnatic w jedno mapowym pojedynku przeciwko MAD Lions. Moim zdaniem Szwedzi są zdecydowanym faworytem tego spotkania i jestem pozytywnie zaskoczony kursem. Mimo że nie ma w H2h pojedynków tych dwóch drużyn to uważam że dunczycy nie podołają podrażnionemu zespołowi Fnatic. Szwedzi ostatnie 2 mecze przegrali przeciwko OG i Faze Clan i jak na drużynę zajmująca 3 miejsce w światowym rankingu wypadało by dziś wygrac tym bardziej że MAD Lions ostatnio grają bardzo w kratkę. Zwycięstwo nad Mousesports z przed tygodnia miało duży wpływ na kurs wystawiony dziś ale dla mnie to bardziej był słaby dzień mysz niż rewelacyjna gra MAD Lions. Moim zdaniem w tym kursie jest value i warto pograć zwycięstwo, na wszelki wypadek gdybyśmy w tym meczu zobaczyli dogrywke, gram po trochę niższym kursie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy
Spotkanie: FC Koln - Leipzig
Typ: 2 i powyżej 2,5
Kurs: 1,91
Godzina: 20:30
Bukmacher: Fortuna

Koln po przerwie bardzo systematyczne jeśli chodzi o bramki w swoich spotkaniach z Mainz 2:2 z Dusseldorf 2:2 i z Hoffenheim 1:3 czyli w każdym meczu 4 bramki. Dziś spotkanie z Lipsk czyli najmocniejszym przeciwnikiem do tej pory a jeśli Mainz czy Dusseldorf strzeliło 2 bramki to Lipsk ma papiery na więcej. Lipsk nie do końca może być zadowolony z pierwszych 3 spotkań mimo, że nie przegrali meczu jeszcze to 2 remisy i zwycięstwo może budzić pewien zawód. Najpierw 1:1 z Freiburg następnie pogrom nad Mainz 5:0 a potem remis 2:2 z Herthą.
Liczę na dobry mecz gości i ich zwycięstwo oraz ponad 2,5 gola w meczu.

91
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +163
rzabik 11,5K

rzabik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 1.Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: FC Koln - RB Lipsk
Typ: T.Werner 2+gola w meczu
Kurs: 3.50

Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Witam.
Dziś proponuję typ na strzelców, a właściwie jednego konkretnego. Timo Werner bo o niego chodzi jest drugim zaraz po Robercie Lewandowskim najskuteczniejszym strzelcem w tym sezonie w Bundeslidze. W pierwszych 3 meczach po wznowieniu rozgrywek snajper z Lipska zdobył 3 gole, co prawda był to hat trick w środkowym meczu a dwa pozostałe były bez gola. Dlaczego Werner miałby strzelić teraz dwie bramki? Duże szanse upatruję w drużynie z kolonii. Kozły tracą sporo bramek a linia obrony tej drużyny musi sporo popracować nad komunikacją. Krótko mówiąc 52 gole stracone w 28 meczach to wynik słaby. Poza tym jeżeli będzie podyktowany karny dla Lipska jest więcej niż pewne że Werner będzie do niego podchodził. Po trzecie jest jeszcze szansa na dogonienie Roberta jeżeli chodzi o króla strzelców, co prawda niewielka ale zawsze.
Podsumowując typ na przynajmniej dwa gole Wernera wydaje mi się bardzo prawdopodobny biorąc pod uwagę szczególnie słabego defa Kozłów ostatnio.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Niemcy
Godzina: 20:30
Spotkanie: FC Koeln - Leipzig
Typ: over 4,5
Kurs: 3,45
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Spotkanie przeanalizowane już na wszystkie możliwe sposoby. Nie chcąc powielać analiz kolegów to tak po krótce. Lipsk powraca na ścieżkę zwycięzców i będzie chciał zbliżyć się do Dortmundu na 2 oczka. Walka o v-ce majstra moim zdaniem rozegra się między tymi dwoma zespołami, bo Bayern poza konkurencją. Gospodarze po dobrym okresie gry i wydawałoby się już pewnym utrzymaniu, teraz lekka zadyszka i utrzymanie wcale nie takie pewne. Obie jedenastki potrafią strzelać goście z 70 bramkami zdobytymi i średnią 2,5 gola na mecz. Gospodarze w siedmiu ostatnich spotkaniach na własnych śmieciach tylko raz nie zdobyli 2 goli. Spodziewam się dzisiaj strzelaniny z golami po obu stronach i po takim kursie próbuję dobrze otworzyć miesiąc.

245
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +168
neutralny 443,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: FC Koln - RB Lipsk
Typ: FC Koln
Kurs: 5.40
Bukmacher: Betfan
Analiza: Troszkę mnie zaskakują przekonujące typy większości użytkowników na gości. Co prawda są oni faworytem, ale nie postawiłbym żadnych pieniędzy na Lipsk, tym bardziej po tak słabym kursie. Oglądałem dwa mecze gospodarzy po wznowieniu rozgrywek i muszę przyznać, że podobała mi się ich gra, mimo iż wyniki nie zachwycają. Szalę na niekorzyść Kolonistów przechyliły niestety przestrzelone karne Utha, który dwa razy z rzędy nie potrafił pokonać golkipera. Piłkę na wapnie chciał za wszelką cenę postawić Cordoba, który bardzo dobrze wygląda i jest najjaśniejszą postacią w ekipie dzisiejszego underdoga. Lipsk do tej pory rozbił Mainz i zaliczył dwa remisy - ze słabym Freiburgiem oraz dość szczęśliwie z Herthą, bo nie byli w tym meczu dużo lepszą drużyną. Kolonia będzie gryźć trawę i nie mam, co do tego wątpliwości. Choć ich przewaga nad strefą spadkową jest spora to cały czas muszą być czujni. Osobiście po ostatnich meczach widzę w drużynie Gisdola spory potencjał. Kolejnym ważnym aspektem jest podrażniona duma Marka Utha, po dwóch zawalonych meczach musi pokazać dziś charakter, a umiejętności na pewno ma i może być niebezpieczny w polu karnym RB. Stawiam w tym starciu na gospodarzy po bardzo przyjemnym kursie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom