>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 1.05.2023 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 938,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Mistrzostwa Świata 2023
Godzina: 14:00 CET
Spotkanie: Luca Brecel - Mark Selby (wynik po 2 sesjach 9-8)
Typ: Liczba breaków 100-punktowych - Powyżej 4.5
Kurs: 2,00
Bukmacher: Betfan
Analiza:


Pierwszy dzień finału trochę zaskakujący, Brecel z duża przewagą (6-2) po pierwszej sesji, w drugiej ją stracił i teraz wynik na styku. Ale trudno się dziwić, Mareczek mógł byc trochę podmęczony późno zakończonym półfinałem z Allenem, jednak Brecel miał te dobre 5-6 godzin więcej na regenerację. Więc początek w wykonaniu Anglika był taki sobie, ale wieczorem już wrócił do swojej gry i to z nawiązką. Wbił 134, a potem nawet maksa 147, Brecel też był kilka razy bardzo bliski trzycyfrowego podejścia (90, 99). Myślę, że jest tu przestrzeń i warunki do jeszcze kilku setek. Do końca finału jeszcze szmat czasu, a przy stole najlepsi spece od budowania brejków.

ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER

100
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3783
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
dyscyplina: tenis ziemny
godzina: 16:00
spotkanie: Alex Barrena vs Julian Gimenez
typ: Julian Gimenez
kurs: 5,50
bukmacher: Etoto

Witam!
Zapraszam na decydujące starcie kwalifikacji w turnieju na nawierzchni ziemnej w Chile.
Turniej rangi ATP Challenger - ATP Challenger Coquimbo z pulą nagród 40 tys. $.
Naprzeciwko siebie staną w szranki Argentyńczycy: jeden mikry i drugi przeciętny.

https://www.atptour.com/en/players/julian-gimenez/g0dk/overview - 183 cm wzrostu i 82 kg wagi, nie ma trenera NIE ROZGRYWAŁ WCZORAJ MECZU, GDYŻ JEGO PRZECIWNIK ODDAŁ MECZ WALKOWEREM

https://www.atptour.com/en/players/alex-barrena/b0gy/overview - 175 cm wzrostu i 68 kg wagi
https://www.atptour.com/en/players/...-vs-ignacio-antonio-becerra-otarola/b0gy/b0ez - TU DANE Z WCZORAJSZEGO MECZU
Jakby ktoś chciał obejrzeć mecz to jest także dostępny: https://www.atptour.com/en/atp-chal...ignacio-antonio-becerra-otarola/2023/1202/all

https://www.oddsportal.com/tennis/c...ger-men/barrena-alex-gimenez-julian-rc9vwPjo/ na tę chwilę są 4 typy, 3 za faworytem i 1 na underdoga.

Podział stawek w eFortuna: 100% na faworyta, przy czym kurs na 1 spadł z 1,17 na 1,12 zaś wzrósł na Gimeneza z 5.00 na 5,20.
Coś mi śmierdzi z tymi stawkami na efortunie bo na odds portal były w efortunie duże spadki kursów nawet do 3,80 a tu 0% na Juliana Gimeneza.

Będzie to pierwsze spotkanie między tymi zawodnikami. Obaj Panowie są praworęczni. https://www.tennisexplorer.com/match-detail/?id=2338793 - szczegóły meczu.

Pozdrawiam

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
bfred 484,4K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaNorwegia Dywizja 3 grupa 6
Godzinna: 15:30
Spotkanie: Lorenskog – Skanland
Typ: BTS
Kurs: 2.10
Bukmacher: Superbet
Analiza:
W tym miesiącu będę typował regularnie obiecuję 🙂 Dziś trochę egzotyczne ale myślę że warto spróbować. Dziwnie mały kurs na gospodarzy a przecież nie grają z jakimś outsiderem tylko z dosyć przyzwoicie punktującą drużyną środka tabeli. Różnica pomiędzy gospodarzami a gośćmi to tylko 2 punkty. Gospodarze nie mają jakiegoś rewelacyjnego bilansu jeśli chodzi o stracone gole bo 11-7 natomiast goście jak na razie dość szczelnie 5-2. Wyników bezpośrednich spotkań nie znalazłem. Liczę jednak że obydwie drużyny stać na gola a goście nie są tak słabi jak pokazują kursy. Powodzenia 🙂

110
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +4014
barti2000 763,2K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: żużel
Godzina: 15:30
Spotkanie: Ipswich Witches - Kings Lynn
Typ: Ipswich handicap -6,5 pkt
Kurs: 1,95
Bukmacher: Etoto
Analiza:

Ipswich Witches jak dla mnie to jest ekipa na medal w tym sezonie. Dwójka liderów Doyle i Sajfutdinow, którzy w każdym meczu kręcą się koło kompletu, do tego mocny King. Kings Lynn natomiast fatalnie weszli w sezon. Zaliczyli już 3 wysokie porażki ledwo wychodząc z 30 punktów. Nie ma w tej ekipie prawdziwych liderów, bo Kasprzak, Jakobsen czy Klindt to zawodnicy naprawdę przeciętni. To powinno być pewne zwycięstwo gospodarzy.

95
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +4140
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Turcha
Godzina: 18:00
Spotkanie: Bahcesekir - Manisa
Typ: Powyżej 170.5 punktów
Kurs: 3.15
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Obie drużyny poczynają sobie wyjątkowo ofensywnie a linia na ten mecz mimo to jest dosyć niska więc biorę tą najwyższą.
Ostatnie trzy mecz Manisy to 164,179 i 169, Bahcesekir ostatnio 149,169,188,168 i 163 więc dałbym im tutaj więcej szans na over w tym meczu.
Nie powinno być braków w tym meczu w składach obu drużyn więc liczę że walcząca o utrzymanie drużyna gości zrobi to co w ostatnich trzech meczach, czyli solidnie zapunktuje.
Gospodarze też walczą o pozostanie w lidze, podobnie jak Manisa, przez większość sezonu było underowo a teraz się porobiło sporo punktów, ogólnie cała ta kolejka bardzo overowo, dlatego dzisiaj upatruje swojej szansy w overze.
Do końca sezonu cztery kolejki, kto dzisiaj wygra,znacząco przybliży się do utrzymania, jak widać po ostatnich wynikach obu drużyn nikt nie bawi się w defence, i to lubię.

215
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2549
successful 2,4M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Cypr
Godzina: 18:00
Spotkanie: Aris Limassol - Paphos
Typ: BTTS
Kurs: 1.85
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Liga cypryjska to taka, w której nie pada jakoś szczególnie dużo bramek, a to właśnie sprzyja loteryjności jeśli chodzi o przewidywanie ilości goli oraz jeśli chodzi o gole zdobywane po obydwu połowach. Jest takie zestawienie, które bardzo często kończy się bramkami po obydwu stronach, a mianowicie mecz Limassol przeciwko Pafos. W ostatnim czteroleciu obie ekipy spotkały się dziewięciokrotnie, i tylko raz zdarzyło się, że którakolwiek ze stron zachowała czyste konto. Idę za powtórzeniem tego trendu i stawiam typ na kolejny, tradycyjny już BTTS.

85
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +3221
p-z. 177,4K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów Kobiet
Godzinna: 18:45
Spotkanie: Arsenal K - Wolfsburg K
Typ: Arsenal K awansują
Kurs: 1.90
Bukmacher: Totalbet
Analiza:


Od ponad dekady żeńska drużyna Arsenalu nie może wygrać Ligi Mistrzów, a teraz stoi przed szasną bycia w finale, ale przed nimi ciężka batalia z niemieckim klubem. Ja tu idę zdecydowanie w awans dziewcząt z Londynu, mimo, że w lidze jakoś im najlepiej nie idzie, to w Lidze Mistrzów radzą sobie bardzo dobrze, a w ćwierćfinale wyeliminowały mocny żeński klub Bayern Monachium i to jeszcze bardziej przekonuje mnie do tego, że dziś to one wywalczą awans do finału. 1 mecz w Wolfsburgu zakończył się wynikiem (2:2), teraz przewagę mają gospodarze i coś mi mówi, że wykorzystają atut własnego boiska i awansują do finału. Jestem fanem męskiej drużyny, to i tu kibicuję dziewczynom.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
seba23 141,8K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Leicester - Everton
Typ: powyżej 22,5 fauli
Kurs: 2,0
Bukmacher: Betcic
Analiza:

Spotkanie z gatunku tych o przysłowiowe życie i 6 pkt. Obie ekipy obecnie w strefie spadkowej, odpowiednio na 18 i 19 miejscu. Wygrana którejkolwiek z drużyn pozwoli jej wyskoczyć poza tą strefę, remis również nie byłby najgorszym rozwiązaniem ale chyba taki wynik nie zadowoli żadnej ze stron. Po tym spotkaniu pozostaną do rozegrania tylko 4 kolejki także liczy się tylko pełna pula. Już wcześnie podano typ na przewinienia samych gospodarzy, ja wolę typ na faule z obu stron, zawsze to łatwiej jak obie ekipy dokładają do licznika.
Jak to na wyspach, grają twardo i ostro i arbitrzy często nie gwiżdżą tego co w innych ligach spokojnie byłoby traktowane jako faul ale w takim spotkaniu nikt nogi nie odstawi i na boisku powinno być gorąco. Stawka bardzo duża, nie będzie kalkulacji i jak trzeba będzie wyciąć rywala nikt się nie zawaha.
Ostatnie wyniki nie napawają optymizmem kibiców ani Leicester ani tym bardziej Evertonu. Gospodarze na 5 spotkań bilans 1-1-3, goście 0-2-3, oj może być nerwowo w tym spotkaniu.
Ostatnie 2 spotkania na King Power Stadium wygrali goście!! 1-2 i 0-2. Ogółem ostatnie 5 spotkań gdy Leicester było gospodarzem to zaledwie ich 2 wygrane i 3 porażki. Co prawda w tych 5 potyczkach taka linia nie została ani razu przekroczona (17, 21, 16, 21, 16) ale dzisiaj stawka jest zupełnie inna, to jest spotkanie o utrzymanie i dotychczasowe statystyki się nie liczą. Spodziewam się, że właśnie dzisiaj sporo będzie starć i spięć pomiędzy zawodnikami i jak to mówią każda seria się kiedyś kończy i za chwilę skończy się ta z niewielką ilością przewinień w starciach pomiędzy tymi ekipami.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom