>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.05.2019 (środa)

Status
Zamknięty.
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP


Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów

Godzina: 21:00

Spotkanie: Barcelona - Liverpool

Typ: Barcelona/under2,5 (spotkanie/liczba goli)

Kurs: 4.7

Bukmacher: fortuna



Pierwsze spotkanie więc nie spodziewałbym się tutaj gradu goli, obie drużyny zdają sobie sprawę z umiejętności rywali, Barca jako gospodarz będzie chciał ugrać dobrą zaliczkę przed rewanżem, Liverpool natomiast wrócić do Anglii z szansami na awans zyskując atut własnego stadionu.Faworytem do awansu na pewno jest Barcelona, nie można jednak zapomnieć że Hiszpanie już odpadali tak jak przed rokiem?z Romą, przez większość turnieju grali super, przyszedł słabszy okres i nara, Liverpool z roku na rok zyskuje progres i równa to hegemonów piłkarskich tak więc na pewno nie można ich skreślać nawet jeśli dzisiaj przegrają, każdy pamięta co działo się w dwumeczu PSG-Barca.Barcelona na pewno ma lepszy komfort przygotowań, w LaLiga sprawę załatwili już dawno, Liverpool kilka kolejek przed końcem goni za City licząc na ich potknięcie, z drugiej zastały Juventus wywrócił się o Ajax.Myślę że Barcelona zyska dzisiaj wygraną ale nie będzie ona pokaźna, myślę że mecz może się skończyć wynikiem 1-0 i będzie to dobra dla Barcy zaliczka, w rewanżu strzelając gola zmuszają The Reeds do wygranej aż 3-1, z kolei Liverpool przegrywając na CN nie będzie się zbytnio odsłaniać gdyż Barcelona w takich wypadkach bywa bezlitosna a wtedy rewanż na wyspach może być tylko formalny.



⛔100
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi


Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów

Godzina: 21:00

Spotkanie: Barcelona - Liverpool

Typ: remis

Kurs: 3.80

Bukmacher:  Fortuna

Analiza: Drugie półfinałowe starcie tegorocznej Ligi Mistrzów do Katalonii przyjeżdża Liverpool. Faworytem są gospodarze, którzy w ostatni weekend zdobyli kolejne mistrzostwo Hiszpanii i mogą się już tylko skupić na europejskich rozgrywkach, natomiast piłkarze Kloppa do ostatniej kolejki będą prawdopodobnie walczyć z Manchesterem City o mistrzostwo Anglii i to jest na pewno handicap w stronę piłkarzy Barcelony. Niemniej jednak liczę na zmysł taktyczny Niemca, który ustawi i zmotywuje swoich piłkarzy oraz na geniusz najlepszego piłkarza Premier League  Virgila van Dijka, który będzie musiał zatrzymać Messiego i spółkę. Ofensywy w obu ekipach są niesamowite u gospodarzy Messi, Suarez i Coutinho, a u gości Salah, Mane i Firminho.  Dodatkowym aspektem jest to, że Barcelonie nigdy nie udało się wygrać u siebie z drużyną Liverpoolu. Po cichu liczę nawet na niespodziankę, jeżeli tak w ogóle można nazwać zwycięstwo Liverpoolu, kurs w granicach @2,7 na zwycięstwo bez remisu, wygląda ciekawie, jednak mój główny bet na to spotkanie to podział punktów. Barcelona na pewno będzie grała swoje, czyli ich tiki-taka i "tysiace" podań, Liverpool skupi się pewnie na kontatakach, w których czuje się najlepiej i liczę, że jeden lub dwa z nich zakończą golem, uważam, że zdobycz bramkowa w delegacji może być kluczem do finału, a już remis bramkowy przywieziony z Katalonii na pewno.



⛔100
 
ekipacentrum 60

ekipacentrum

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożna, Liga mistrzów



Spotkanie: Barcelona - Liverpool 



Typ: 1



Kurs: 1.91



Godzina : 21



Bukmacher: fortuna



Analiza: Witam. Nie widzę inaczej niż zwycięstwo Barcy, kwestia tego w jakich rozmiarach i czy The Reds strzela, ale tego się nie podejmuję typować. Messi w formie, korona strzelców tej edycji bd jego, w Liverpoolu ich trio ofensywne według mnie działa tak, że często gęsto nie wiedzą kto ma kończyć. Nie jestem fanem gry Barcy ale trzeba im oddać że tym posiadaniem piłki zjeżdżają rywali, oddają wiele strzałów, jedyne czego mi czasem u nich brakuje to uderzeń z daleka. Zapowiada się ciekawy finał, ale poczekajmy, Liverpool miał dość łatwa przeprawę z Porto, załatwili sprawę już po pierwszym meczu. Oba zespoły bez kontuzji i pauzujacych. 1.9 to dobry kursik na taki typ, transmisja w tv; powodzonka ludzie!!



✅91
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik


Dyscyplina Piłka nożna Azerbejdżan Puchar 



Spotkanie Qarabag Gabala



Godzina 15:00



Typ remis, gospodarz wygra zwrot 



Kurs 1.57



Bukmacher forbet



Rewanzowy mecz w półfinale Pucharu. W pierwszym meczu Gabala wygrała u siebie 1:0. Dziś faworytem jest Qarabag, który w lidze zajmuje pierwsze miejsce. Qarabag zremisował 2 z ostatnich 5 spotkań ligowych u siebie, Gabala przegrała tylko 1 z ostatnich 5 spotkań wyjazdowych. W h2h w ostatnich 10  meczach na boisku Qarabag 6 zwycięstw gospodarzy, 3 remisy i 1 wygrana gości. Liczę na remis, jeśli wygra gospodarz mamy zwrot stawki.



➡zwrot
 
K 26,1K

katherinna

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożna, Francja



Godzina: 19.00



Spotkanie: Rennes- Monaco



Tyo: Obie drużyny strzelą gola



Kurs: 1,75



Bukmacher: Totolotek



Analiza:



Rennes znajduje się w samym środku tabeli i jeśli chodzi o ligę nie ma już większych szans na TOP-owe miejsce. Jednak za sprawą zdobycia Pucharu Francji zapewnili sobie już udział w europejskich pucharach. Po wygraniu tego finału z PSG z pewnością są teraz na fali, ogólnie w tym sezoni prezentują się całkiem nieźle. Szczególnie warto przyjrzeć się ich meczom domowym na których od 17 spotkań przegrali tylko raz. Natomiast ich bilans bramkowy po 33 kolejkach prezentuje się następująco: 46 zdobytych goli, 45 straconych. Jak widać ich ofensywa prezentuje się nienajgorzej ale defensywą bywa czasem dziurawa. Co do ich dzisiejszego rywala- Monaco- to powoli wracają już do formy i zaczynają już wygrywać. Jednak szkód sezonu już się do końca nie naprawi, teraz mimo lepszej formy Monaco musi walczyć o utrzymanie w lidze. Teraz znajdują się na ostatnim bezpiecznym miejscu, tuż przed strefą spadkową a od tej strefy odzielają ich tylko 3 punkty. Monaco jest w lepszej formie ale nadal nie w szczytowej, tracą sporo bramek. Ze zdobywaniem bywa różnie jednak myślę, że w tym spotkaniu nie zabraknie im mobilizacji na strzelenie bramki czy dwóch, tym bardziej że te bramki mogą być dla nich warte punktów. Ja stawiam dzisiaj na gola dla obu drużyn bo jedno to, że Monaco ma dużą mobilizajce do dania z siebie wszystko ale drugie to Rennes, które jest teraz w świetnej formie i z pewnością nie ułatwi zadania swoim rywalom.



✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
slowianin 130

slowianin

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 1  

Godzina: 19:00

Spotkanie: Rennes- Monaco

Typ: 2

Kurs: 2,10

Bukmacher:  Fortuna



Mega sukces zespołu Rennes, wygrana w finale pucharu Francji z PSG kilka dni temu. Dla gospodarzy tym wspaniałym osiągnięciem zakończył się właściwie sezon, natomiast Monaco wciąż walczy o utrzymanie. Fatalny sezon zespołu z księstwa, praktycznie non stop plaga kontuzji. Myślę, że determinacja piłkarzy Monaco poprowadzi ich do zwycięstwa z mocno już zrelaksowanym i raczej wakacyjno nastawionym zespołem Rennes. 



Gospodarze przystąpią do tego spotkania bez kilku graczy: Baal, Danze, Grenier, Guitane, M. Niang, I. Sarr, Siebatcheu. W Monaco na pewno nie zagra Jovetić.



Mimo braku podstawowych piłkarzy to nie jest głównym argumentem do poparcia typu a to, że po takim sukcesie często przychodzi rozluźnienie, które myślę wykorzysta walczący o życie zespół Monaco. 



⛔100



 
 
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów

Godzina: 21:00

Spotkanie: Barcelona - Liverpool

Typ: powyżej 9.5 strzałów w światło bramki 

Kurs: 1.98

Bukmacher: fortuna



 



​​​​​​Obie ekipy będą chciały wygrać spotkanie, w obu klubach mamy zawodników najwyższej klasy światowej nie brakuje zawodników którzy potrafią uderzać z dystansu na bramkę i to celnie. Myślę że dzisiaj obie ekipy pokażą kibica najwynajw poziom a moim tyme są strzały na bramkę. Wydaje mi się najbardziej prawdopodobny zakład na ten mecz. 



milego oglądania



⛔100
 
M 1,5K

marcingal

Użytkownik


Dyscyplina: Siatkówka 

Godzina: 20:30

Spotkanie: Perugia vs Lube Civitanova 

Typ: Lube 1set/mecz

Kurs: 2,91

Bukmacher: Fortuna 

Analiza: Oglądając półfinały włoskiej Serie A doszedłem do wniosku że Perugia nie obroni tytułu mistrzowskiego. Zespół gra siermiężną siatkówkę, opartą tylko na Leonie i Atanasijevicu. Oczywiście są to siatkarze wybitni. Najlepsi na świecie na swoich pozycjach, ale jest ich tylko dwóch. Ogromną dziurą w zespole jest Filippo Lanza. Gra on tragiczny sezon. Dostaje średnio 2 piłki na set i nawet z tego nie jest w stanie wykręcić 50% skuteczności. Perugia miała olbrzymie szczęście że w decydującym spotkaniu o awans do finału kontuzji doznał Bartosz Bednorz. Modena do czasu jego zejścia grała kapitalnie, a Polak był najlepszy na boisku. Później do głosu doszedł Leon i to dzięki niemu obrońcy tytułu pozostają w grze o o złoto. Perugia miała zaledwie 2 dni przerwy od grania. Lube tydzień. Siatkarze z Civitanovy są zespołem wiele lepszym niż na początku sezonu. Teraz wiele lepiej gra Leal, a dobrze wiemy że jest to też niesamowity zawodnik. Przewagę Lube ma także na środku siatki. Simon nie tylko świetnie blokuje ale także w ataku jest mega skuteczny. W dodatku na zagrywce jest chyba najważniejszą postacią Lube. Moim zdaniem w tym momencie lepiej gra Civitanova i to oni zgarną Scudetto, a dziś uczynią ku temu pierwszy krok.



⛔100
 
Z 619,9K


Dyscyplina: Koszykowka Litwa

Godzina: 15:30

Spotkanie: Nevezis Kedainiai - Alytaus Dzukija handicap [7,5-0 ]

Typ: Nevezis Kedainiai+7,5 punkta

Kurs: 2.35

Bukmacher:  Totolotek

Analiza: Gospodarze tego spotkania zespół Nevezis w tym sezonie graja bardzo słabo i nic pozytywnego o ich grze niemożna powiedzie.Obecnie zajmują oni ostatnie 10 miejsce w tabeli z d0robkiem 6 odnmiesionych zwycięstw i 28 meczy przegrali.W ostatniej kolejce przegrali oni na wyje żdzie wysoko 88-76 z Neptunas.Ich rywale koszykarze BC Dzukija też niczym specjalnym się niewyróżniają i zajmują 8 miejsce w tabeli,ale udało się im zakwaqlifikowa się do fazy play-of.W dotychczas roszegranych spotkaniach w tym sezonie odnieśli oni 12 zwycięstw i 21 razy schodzili z parkietu pokonani przez swoich przeciwników.W swoim ostatnim pojedynku pokonali wysoko na swoim parkiecie Siaulai 100-84 po dobrym meczu.



✅135



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
yahoo358 64

yahoo358

Użytkownik


 



Dyscyplina: Piłka Nożna - Rwanda, National Football League

Godzina: 15:30

Spotkanie: Amagaju - Mukura

Typ: x

Kurs: 3,7

Bukmacher:  STS

Analiza: Każdy tutaj na siłę próbuje wyrwać coś na ligę mistrzów. Nie będę jak każdy i postaram się Wam w jakiś miarę racjonalny sposób podrzucić typ na pierwszą ligę Rwandy. Choć z drugiej strony, trochę też na siłę. Nie oszukujmy się. Trochę trudno zarzucić analizą, kiedy stawiamy na remis. Zwłaszcza w lidze kraju, o którym słyszymy pierwszy raz. Moja analiza będzie bardzo nietypowa. Jak w większości krajów, jest to już końcówka ligi. Amagaju grać już może tylko o honor (spadek z ostatniego miejsca, ewentualnie przedostatniego). Jako gospodarze przez cały sezon zdobyli 6 punktów z 15 ogólnych. No i Mukura. Warto wspomnieć, że kurs na nią z 1,95 spadł do maksymalnego 1,55. W swojej lidze wymiata jeśli chodzi o mecze na wyjeździe. I szczerze? Postawiłbym na Mukurę po tym 1,95, ale jest to naprawdę nieprzewidywalna liga i te śmieszne 1,55 (o ile dałoby się jeszcze złapać) jest zbyt zaniżone. Poszła zwykła masówka. Z powodu tego spadku zyskał kurs na remis, z którego chętnie skorzystam. STS jakoś kompletnie w tej konkretnej ofercie nie odstaje od bukmacherów zagranicznych, więc tutaj posłużę się właśnie ich kursem.



⛔100



Nieregulaminowy bukmacher
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów

Godzina: 21:00

Spotkanie: Barcelona - Liverpool

Typ: Dokładny wynik 2-2

Kurs: 12.5

Bukmacher:  totolotek



 



​​​​​​Witam, dawno mnie tu nie było, a właściwie to jestem tu pierwszy raz, odkąd forum zyskało nowy wygląd. Nadszedł nowy miesiąc, spróbuję więc coś potypować, zobaczymy co z tego wyjdzie. No to do rzeczy... :) 



W takim meczu jaki zobaczymy dziś wieczorem można spodziewać się absolutnie wszystkiego. Nie ma tu żadnego faworyta, a końcowy wynik może zależeć od odrobiny szczęścia, tudzież pecha, lepszej, czy gorszej dyspozycji dziś dnia, presji, i wielu innych czynników. Obie ekipy wystąpią w optymalnych składach, może tylko bez Firmino, który nie wiadomo czy zagra z powodu drobnej kontuzji.



Jak spojrzymy na ostatnie mecze obu ekip, zobaczymy tam w zdecydowanej większości kolor zielony, czyli wygrane. Ale w takim meczu statystyki nie grają. Barca w tym sezonie w lidze nie miała poważnego rywala, który by im zagroził w zdobyciu mistrzostwa, natomiast The Reds do ostatniej kolejki będą się o nie bić z The Citizens i jeśli City się nie potknie, to właśnie oni zdobędą Mistrza Anglii. 



Tak czy owak, puchar LM jest najcenniejszy dla każdej ekipy z Europy i w takiej fazie jak półfinał, nikt nie będzie kalkulował i każdy da z siebie 110%.



Jestem pewny, że zobaczymy dziś piękny spektakl, sporo bramek i będziemy przeżywać mnóstwo emocji. Każdy wynik jest tutaj możliwy, ja jednak idę w stronę remisu 2-2, i kwestią awansu będzie decydujące starcie w Anglii, gdzie przy dzisiejszym remisie zobaczymy jeszcze mocniejszy futbol.



⛔100



 



 



 
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik


Dyscyplina: Tenis, ATP Monachium

Godzina: 16:30

Spotkanie: T.Monteiro - M. Fucsovics

Typ: Fucsovics

Kurs: 1.70

Bukmacher:  fortuna

Analiza:



Ja z kolei idę w kierunku wygranej Węgra który od tak naprawdę roku ustabilizował swoją formę i obecnie jest 35 w rankingu. Jego tenis stał się bardziej reguralny, trochę chłodniejsza głowa i od razu są ekety. Ostatni mecz z Sonego bardzo zacięty, wyciągnął można powiedzieć przegrany mecz. Na przeciwko niego stanie Monteiro, który całe praktycznie sezony gra tylko na nawierzchni ziemnej, bo na innej kompletnie nie istnieje. Brak wygrywającego serwisu i backhand który służy mu tylko do przebijania piłek, a na clayu czasami to przechodzi i szczerze mówiąc nie wiem jak pokonał Ramosa i Rublowa, bo Struff w pierwszej rundzie to chyba zapomniał rakiety wziąć, no ale mecz meczowi nie równy i myślę, że Węgier ze względu na swoje dużo większe umiejętności i kończące uderzenia wygra, bo jest klasę lepszy.



✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
edsoncanoe 329

edsoncanoe

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja Ligue 1  

Godzina: 19:00

Spotkanie: Rennes- Monaco

Typ: Monaco over 1.5 bramki

Kurs: 2.11

Bukmacher: LV BET



Typ na zwyciestwo juz zajety wiec zagram na bramki Monaco.Rowniez jestem zdania,ze Rennes podejdzie do meczu mocno rozluznione,tym bardziej ze final Pucharu Francji odbyl sie 4 dni temu wiec musza miec w nogach ten mecz.Poza tym po takim sukcesie na pewno byla dobra impreza i sila rzeczy czesc pilkarzy moze nie zdązyc sie zregenerowac :) Sezon dla nich praktycznie sie skonczyl i nikt na pewno nie bedzie mial do nich pretensji jesli dzisiaj przegraja.Monaco po serii 8 meczow bez porazki troche spuscilo z tonu bo nie wygrali od 4 pojedynkow i jak widac nie sa w jakies super formie,ale takie mecze trzeba wygrywac jesli chca na spokojnie bez zadnej nerwowki dograc koncowke sezonu.



✅111



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
#10 19,8K

#10

Użytkownik


Dyscyplina: Siatkówka 

Godzina: 20:30

Spotkanie: ONICO Warszawa - ZAKSA Kędzierzyn Koźle

Typ: ZAKSA Kędzierzyn Koźle

Kurs: 1.71

Bukmacher: Fortuna



 



Drugie spotkanie o najwyższą stawkę, czyli złoty medal Mistrzostw Polski. Faworytem rywalizacji są Kędzierzynianie, teraz po kontuzjach dwóch nie dość, że podstawowych, ale dwóch najlepszych zawodników stołecznego klubu tym bardziej to ZAKSA powinna w tej rywalizacji rządzić. Wrażenie robi jednak postawa ONICO w meczach gdzie brakuje Kurka oraz Kwolka. Najpierw w pół finale pokonali oni Jastrzębskiego, a kilka dni temu omal co nie odwrócili losów pierwszego finałowego starcia w Kędzierzynie Koźlu. Jednak w ostatnim meczu obu klubów, w pierwszych dwóch setach to obecni wice-mistrzowie kontrolowali przebieg meczu, potem oddali jednak kontrolę rywalom. 

Co wydaje się oczywiste ZAKSA dysponuje lepszą kadrą, z bardziej doświadczonymi siatkarzami, którzy nie trafili jednak w najwyższą formę na finały. Zawodzi przede wszystkim atakujący Kaczmarek i nie wiadomo na jakim poziomie dzisiaj zagra. Olek Śliwka również w obecnym sezonie dawał więcej z siebie niż przez ostatni czas. Jednak nie są to drastyczne zjazdy, siatkarze Ci grają już od kilku lat na wysokim poziomie i w każdym meczu mogą odpalić, bo potencjał mają bardzo duży. Należy zauważyć dobrą postawę innego przyjmującego Rafała Szymury. Kibice ZAKSY mogą i powinni liczyć na dobre występy doświadczonych w swojej ekipie graczy takich jak Toniutti oraz Deroo. Myślę, że w dzisiejszym meczu Belg będzie absolutnym liderem swojej drużyny. On w takich momentach musi brać odpowiedzialność na swoje barki i już w nie jednym spotkaniu tej roli podołał. Dochodzą do tego doświadczony i jeden z najlepszych libero na świecie Paweł Zatorski oraz doświadczeni, choć nie starzy na środku Wiśnia i Bieniek. Drużyna ZAKSY jest zdecydowanie lepiej skomponowania i bardziej wyrównana, do tego większość składu gra ze sobą już kilka sezonów.

W Warszawie jest łatanie dziur po niefortunnych kontuzjach. Za Kurka najpierw grał młody Vernon, a ostatnio Muzaj i obaj pokazali się z dobrej strony, być może w tym momencie przy porównywaniu atakujących ONICO ma punkt na swoim koncie. Dalej jest bardzo mocny punkt czyli rezerwowy przyjmujący Penchev, który robi robotę tam gdzie jest potrzeba, w defensywie czy z trudnych piłek w ataku. Łukasik również daje rade w ataku, ale w Kędzierzynie był ściągany z boiska, bo nie radził sobie z przyjęciem zagrywki. Ogólnie rzecz biorąc nawet świetne wejście Pencheva to przyjmujących ZAKSA + libero Zatorski są ponad ONICO, mając w pamięci Szymurę na ławce. Trzeba odnotować bardzo dobrą formę doświadczonego Wrony, lecz ogólnie rzecz biorąc całość jako zespoły Warszawy i ZAKSY ,nawet przy przewadze parkietu stołecznego klubu to goście są bardziej poukładanym zespołem z większym doświadczeniem zgraniem, a to w najważniejszych momentach, w walce o najwyższe cele powinno mięć znaczenie. Wygrywają zespoły, a w Polsce trudno o lepszą paczkę niż ta z Kędzierzyna.



✅71
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
maer 215,2K

maer

Typer A-League


Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - National League (Play Offy)

Godz: 20:00

Spotkanie: Fylde A.F.C. - Harrogate Town A.F.C.

Typ: Fylde A.F.C.

Kurs: 2.00

Bukmacher: Fortuna



Analiza:



Zapraszam do Anglii gdzie w National League w Play Offach o awans do League Two w cwiercfinale zmierzą się ze sobą zespoły A.F.C. Fylde a w gości przyjedzie drużyna Harrogate Town A.F.C.

Fylde w tym sezonie ligowym miejsce 5 w tabeli National League ze zdobytymi 81 punktami natomiast Harrogate Town uplasowało się na 6 lokacie w tabeli ligowej zdobywając 74 oczka.

Gospodarze u siebie 15 zwycięstw oraz po 4 remisy oraz przegrane i bilans bramek na swoim terenie 45-21 zaś goście na wyjazdach 10 wygranych, 5 remisów oraz 8 porażek z bilansem bramkowym 37-30.

Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo zespoły Fylde A.F.C. która ma w swoich szeregach króla strzelców całej National League zdobywcę 27 goli Dannego Rowe który pewnie jeszcze w tym spotkaniu coś strzeli aby pomóc swojemu zespołowi w awansie do kolejnej fazy Play Offów.



✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
daniellw 1,4K

daniellw

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship

Godzina: 20:45

Spotkanie:  Swansea - Derby

Typ: Remis

Kurs: 3.55

Bukmacher:  Fortuna

Analiza:



 



Finisz Championship, bo przedostatnia kolejka dla obu ekip. Swansea nie gra już o nic, natomiast goście mają realne szanse na baraże o Premier League. Pasowałoby dzisiaj wygrać, bo w ostatniej kolejce zagrają z West Bromem, który awans do baraży ma już zapewniony, ale wiadomo - rywal będzie trudny. Remis w dzisiejszym meczu, pamiętajmy że na wyjeździe, da pewien komfort, ale wiadomo jak to jest, gdy się bardzo chce... Łabędzie u siebie są naprawdę mocne i nie przewiduję, by odpuściły Baranom. Obie drużyny są w niezłej formie i zapowiada się zacięte spotkanie. Myślę, że każdy zada po ciosie, by potem chować się bezpiecznie za podwójną gardą. Przewiduję wynik 1-1.



✅255
 
Otrzymane punkty reputacji: +72
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer


Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów



Godzina: 21:00



Spotkanie: Barcelona - Liverpool



Typ: Messi gol



Kurs: 1.9



Bukmacher: Fortuna



Analiza: Messi jako jeden z liderów musi poprowadzić Barcelone do zwycięstwa w dzisiejszym spotkaniu. Konieczny jest dobry rezultat gospodarzy przed starciem w Liverpoolu, gdzie większość drużyn ma problemy z uzyskaniem korzystnego wyniku. Ponadto, Messi lubi strzelać angielskim drużynom na własnym obiekcie, praktycznie zawsze zdarzało mu się zdobyć bramkę przeciwko Arsenalowi czy City w Lidze Mistrzów. Argentyńczyk wykonuje również karne, co może być bardzo pomocne. Barcelona powinna zagrać bardziej ofensywnie, tak jak wspomniałem gra na Anfield jest bardzo ciężka, więc nie widzę powodów dla których dzisiaj Barca miałaby wyjść z nastawieniem defensywnym. Standardowo będą utrzymywać się przy piłce przez większość spotkania, a Liverpool poczeka na kontry. Messi jest w świetnej formie i niewątpliwie to największa broń gospodarzy. Jedno jest pewne - jeśli Barcelona chce uzyskać dobry wynik przed rewanżem, Messi musi zagrać na 100 procent.



✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów

Godzina: 21:00

Spotkanie: Barcelona - Liverpool

Typ: 1 i obie drużyny strzelą bramkę

Kurs: 3,55

Bukmacher: Fortuna



Analiza:



Jeśli analiza do tego meczu jest "n-tą" z kolei to ciężko dopisać jeszcze coś ciekawego.



Faworytem dla mnie w tym meczu jest Barcelona. Atut własnego stadionu i Messi w wyśmienitej formie to tylko podstawowe "za" wygraniem gospodarzy. 



Z drugiej strony Liverpool, drużyna grająca ofensywny i równie widowiskowy futbol. Szybcy Salah i Mane z przodu wykorzystają każdy błąd defensywy Barcy, a te mogą się zdarzyć. The Reds grają szybko, kombinacyjnie, a co za tym idzie, nieprzewidywalnie.



Bez zbędnego owijania w bawełnę, stawiam na zwycięstwo Barcelony, ale bez czystego konta.



⛔100
 
R 632,5K

rjastrzab

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożna – Boliwia

Godzina: 23:15

Spotkanie:  Destroyers- The Strongest

Typ: powyżej 2,5

Kurs: 1,55

Bukmacher: Totolotek




Goście ze średnią powyżej 3 bramek w meczu sa gwarantem, że coś się będzie  działo w tym meczu. W poprzednich spotkaniach H2H padały wysokie wyniki 3:0 i 4:1 za wyjątkiem niskiego 1:0. Gospodarze z bilansem 21:35 w 20 meczach spokojnie dołożą swoją cegiełkę i zobaczymy powyżej 2,5 bramki w tym meczu.



⛔100



 



 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom