>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.05.2016 (niedziela)

Status
Zamknięty.
lukbie 286

lukbie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Espanyol - Sevilla
Typ: X
Kurs: 3,6
Bukmacher: Bet365

Dzisiaj w Barcelonie miejscowy Espanyol podejmie na własnym stadionie Sevillę. Gospodarze grają o uniknięcie spadku do niższej ligi. Sevilla ma jeszcze teoretyczne szanse na bezpośredni awans do LE, ale są to szanse tylko teoretyczne, bo w praktyce uważam to za niemożliwe - dlatego ten mecz dla przyjezdnych będzie o tzw. pietruszkę. To spotkanie jest ważniejsze dla zespołu z Barcelony, cenne punkty do zdobycia, ale według mnie nie dadzą rady ugrać zwycięstwa i oba zespoły będą musiały podzielić się punktami. Sevilla to mocny zespół, chociaż ostatnimi czasy na wyjazdach idzie im bardzo słabo. Stawiam na remis w tym spotkaniu.

⛔ 100
 
maciek94 75

maciek94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Anglia
Godzina:17:30
Spotkanie:
Southampton vs Manchester City
Typ: Rzuty rożne (azjany) , powyżej 10,5
Kurs: 1,93
Bukmacher: Bet365
Analiza: Witam !
Postanowiłem w tym miesiącu powalczyć o tytuł typera miesiąca i postaram się codziennie coś od siebie wrzucić.Na dziś typ z serii dla niektórych &quot;loteria&quot;. Wielu uważa, że rzuty rożne w meczu to właśnie loteria bo tak naprawdę może być ich mnóstwo, a z drugiej strony nie bedzie nic dziwnego jak bedzie ich malutko. Jednak ja do sprawy podchodze troszeczkę inaczej. Mam upatrzonych kilka zespołów, które te rożne lubią nabijać. Czym spowodowane? Myśle, że stylem gry tj. gra skrzydłami, dużo strzałów, dużo wytwarzanych akcji. Do takich zespołów zaliczam właśnie Manchester City.

Ok, któś powie że City ma ważny mecz w LM z Realem (którego jestem fanem, tak nawiasem). Lecz trzeba spojrzeć pod innym kątem. Uważam, że mimo bezbramkowego remisu w pierwszym meczu, to mimo wszystko Real wygra w tygodniu i awansuje do finału. (może nie jestem w pełni obiektywny no ale trudno). Co za tym idzie? Moje serce będzie ucieszone, a City? City będzie musiało zapewnić sobie inną drogę do przyszłorocznej Ligi mistrzów - i to właśnie przez zajęcie miejsca w pierwszej trójce Ligi angielskiej. Na ten moment City jest czwarte , traci 3 punkty do Arsenalu , do Tottenhamu aż 5 ! Arsenal grał już wczoraj więc ma jeden mecz rozegrany więcej. City chcąc załapać się do pierwszej trójki musi dzisiaj wygrać, więc nie wyobrazam sobie jakiegokolwiek odpuszczania. Z resztą to są zawodowcy kasujący grubą kasę za grę, więc są przyzwyczajeni do gry co kilka dni. Za tydzień mecz City vs Arsenal więc tam też może sie wszystko wydarzyć. Piłkarze City mysle wezma to pod uwagę i pragną dzis wywieźć 3 punkty z cięzkiego terenu. Podsumowując to wszystko, City nastawione na wygraną będzie atakować a dla mnie wiąże się to z tym że zdobedzie pare rożnych.
Według serwisu goal.pl skład na dzisiejszy mecz ma wyglądać następująco:
Manchester: (4-4-2): Hart - Zabaleta, Otamendi, Mangala, Kolarov - Navas, Delph, Fernando, Sterling - Bony, Iheanacho
Manchester: Toure, Silva, Nasri (kontuzje)
Na pewno szkoda Silvy, który bardzo pomaga swoim przeglądem gry w nabijaniu rożnych ale jest kilku innych zawodników, którzy wspomogą moj typ m.in. szybki Sterling, solidny Bony czy też młodzienieć Ichenacho ! Myśle, że z 6-8 rożnych w tym meczu dla City to na spokoju.

Troszkę mniej słów o Southampton, gdyż do nich należy dobicie mniejszej ilości rożnych. Licze, że te 5 mogą zrobić biorąc pod uwagę gre u siebie i preferowany styl gry. &quot;Święci&quot; mają jeszcze teoretyczne szanse na puchary ale osobiście nie wydaje mi się by je osiągneli. Czeka ich jeszcze mecz za tydzień w Tottenhami i na sam koniec u siebie podejmą Palace. Na te chwilę tracą 5 punktów do strefy pucharowej lecz są przed nimi jeszcze gracze Liverpoolu z jednym oczkiem więcej. I właśnie w nich pokładam większe nadzieje na zdobycie pucharów, aniżeli w &quot;Świętych&quot;. No ale sami piłakrze na pewno wierzą do końca że sie załapią wiec dzisiaj mecz na 120% z cięzkim przeciwnikiem. Na co dzięki temu można liczyć? Ofensywa. A ofensywa= rzuty rożne. Tak jak mówiłem, licze że te 5, może więcej zrobią. Ostatnie mecze naprawdę obfite i w bramki i w rożne. Sądze, że i dzis oglądniemy ciekawe spotkanie.
Według goal.pl skład na dzisiaj ma wyglądać następująco:
Southampton: (4-2-3-1) Forster - Soares, Fonte, Dijk, Bertrand - Romeu, Wanyama - Davis, Rodriguez, Tadic - Long
Southampton: Austin (kontuzja)
Long i Davis motorki napędowe jak dla mnie tego zespołu. Mam nadzieje, iż pokaża i dzisiaj co potrafią i napędzą ofensywe Southampton.

Garść statystyk :
Na ostatnie 5 spotkań tych zespołów padały następujące liczby rogów (od najstarszego do &quot;najmłodszego&quot; spotkania) : 9, 14, 12 , 12 , 10.
Tak więc 3/5 spotkań pokryłoby over.

Ostatnie 5 spotkań w Premier League, Southampton wykręcał następującą liczbe rożnych: 11, 10, 11, 8, 3

Ostatnie 5 spotkań w Premier League, City wykręcało następującą liczbe rożnych: 9, 3, 3, 8, 4.

Może statystyki ostatnich meczów zespołow pokazują, że wiecej kręci Southampton ale wiadomo, że to zalezy od rywali i tego jak ułozy sie spotkanie. 3 rozne City to mecz z Liverpoolem (cięzki rywal) oraz wygrany 4:0 z Bpurnemouth więc tam forsować juz nie musieli ????

Dzisiaj mecz walki , mecz drużyn które o coś walczą. Stawiam śmiało na rogi i licze że sie nie zawiode. Powodzenia !

⛔ 100
 
macias76 81

macias76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna,Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: sassuolo -verona
Typ: rzuty rozne ponad 11
Kurs: 2.1
Bukmacher: bet365

zaczne od tego ze nie lubie tego buka za duzo kasy mi zjada ???? ale oni daja taka oferte dzis, minusem gamebookersa jest mniejsza ilosc mozliwosci do typowania ,teraz o meczu ,sassuolo ustawienie ktore uwielbiam w cornerach 4-3-3 beda grali ofensywnie u siebi maja srednio 5,9 roznych na mecz a przeciwnicy prawie siedem i tu mamy na przeciwko verone ustawienie 4-4-2 ostatnio pobili milan co chyba zaskoczylo wszystkich do tego natlukli pelno roznych cos kolo 10 juz nie pamietam wogole ta druzyna duzo corneruje gram over 11 odwaznym polecam over 13 powodzenia.....

zwrot
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Dyscyplina ; pilka nozna Serie A
Godzina : 15.00
Spotkanie : Sassuolo-Verona
Typ : Sassuolo AH -1.5
Kurs: 2.49
Bukmacher : Pinnacle
Analiza :

Gospodarze walcza jeszcze o puchary , dla takiego klubu byloby to wydarzenie. Mozna jeszcze zagrac z 6 miejsca w pucharach. Graja ostatnio dobrze , widac ze sa w formie.Spreza sie jeszcze na te trzy kolejki. Ostatnie dwa mecze na swoim placu bez bramki 0-1 Genua , 0-0 Sampdoria , jednak dominacja Sassuolo byla w tych meczach wyrazna , z Sampdoria wrecz miazdzaca. Niestety nieraz tak w pilce bywa , ze nic nie wpada. Dzis jesli zagraja podobnie to bramki beda. Verona juz pozegnala sie z Serie A jednak tez nie odpuszcza , dobry mecz u siebie z Milanem , tu nie bylo przypadku w tym zwyciestwie. Jednak dzis zagraja mecz wyjazdowy , a to inna bajka , rywal bedzie bardziej zdeterminowany. Win Sassuolo. Niestety kursy polecialy , ale mysle ze jeszcze warto.

⛔ 100
 
nonamed 97

nonamed

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - T-mobile Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Piast Gliwice - Pogoń Szczecin
Typ: Piast wygra do 0
Kurs: 3,40
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zacznijmy od rzeczy niezależnej od drużyn Piasta i Pogoni - Legia przegrała swój czwartkowy mecz z Zagłębiem, przez co dzisiaj ekipa wicelidera ekstraklasy stoi przed szansą zrównania się puntami z wicemistrzem Polski. Jest to bardzo istotne biorąc pod uwagę przyszłotygodniowy mecz w Warszawie, który będzie kluczowym momentem w walce o mistrzostwo. Tak więc Piast wyjdzie dzisiaj bardzo zdeterminowany. Pogoń oczywiście walczy o puchary, aczkolwiek w tej drużynie nie widać ostatnio &quot;zęba&quot;.

Przejdźmy do danych statystycznych: Piast u siebie 13-3-1, a Pogoń na wyjeździe 5-8-3. Ostatnich 5 spotkań to odpowiednio 2-2-1 Piasta i 1-3-1 Pogoni. W meczu rozegranym w rundzie zasadniczej przy ulicy Okrzei padł bezbramkowy remis. Należy jednak pamiętać, że był to zupełnie inaczej grający Piast, który bardzo długo rozpędzał się tej wiosny. Ostatnie spotkanie Piasta jak i Pogoni to mniej lub bardziej pewne zwycięstwa: Piast ograł Lechię 3:0, a Pogoń Lecha 1:0.

Dlaczego stawiam na Piasta w tak wyrównanym meczu? Przede wszystkim ich mecz z Lechią był w moim odczuciu powrotem do dobrej gry z jesieni. Dynamika, doskok do przeciwnika, świetny Murawski w środku pola, dobre stałe fragmenty gry, Szmatuła broniący karnego. Wszystko jak należy. Przede wszystkim widać, że Latal przygotował najwyższą formę na teraz. Chociaż to końcówka rundy to zawodnicy Piasta biegają niemiłosiernie dużo. Pogoń natomiast robi wrażenie drużyny solidnej, ale bez wyraźnego błysku. Zdecydowanie na ich korzyść działa odblokowanie Zwolińskiego, który teraz może zacząć ładować seriami.

Według mnie mecz rozstrzygnie taktyczna elastyczność drużyny Piasta. Możliwość rotowania systemami gry będzie w stanie skutecznie zneutralizować Pogoń. Do tego Piast ma zdecydowanie lepszych napastników. Jedyne czego się obawiam to błysk Rafała Murawskiego, który potrafi jednym zagraniem zmienić cały obraz gry. Typ brzmi &quot;do 0&quot;, ponieważ Pogoń ma problemy ze strzelaniem bramek, a Piast u siebie broni bardzo, ale to bardzo solidnie.

⛔ 100
 
korczus 189

korczus

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel
Godzina: 19.30
Spotkanie: Zielona Góra - Leszno
Typ: 2
Kurs: 2.8
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Taki ładny kursik, że nie można przejść obojętnie ;) Aktualni mistrzowie początku sezonu nie mogą zaliczyć do udanych ale po 2 porażkach wrócili na właściwe tory pewnie pokonując u siebie Toruń. Dzisiaj zadanie tak samo trudne ponieważ jadą z odwiecznym rywalem Falubazem.
Stawiam w tym meczu na gości, podbudowani ostatnim zwycięstwem, wczoraj w GP triumfował Peter Kildemand, Nicki Pedersen lekki upadek ale jest cały, Piotr Pawlicki też cały, Unia w pełnym składzie zabraknie tylko Emila ale godnie go zastępuje Tobiasz Musielak.

⛔ 100
 
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna, Hiszpania
Godzina:20:30
Spotkanie:Valencia - Villareal
Typ: handi azjatycki -1.75 Valencia
Kurs: 5.0
Bukmacher:Unibet
Analiza:

Villareal to jedna z drużyn, którą za parę dni czeka rewanżowy mecz w europejskich pucharach. Widzieliśmy, jak męczył się Real z Sociedad. Zdobył gola dopiero w 80min. Mimo, że musiał wygrać,aby nie zaprzepascić szans w walce o mistrzostwo Hiszpanii, wyszedł w rezerwowym składzie. Bayern również bez głównych sił napędowych, remis z Borussią. Teraz Liverpool wychodzi w drugim garniturze i do przerwy przegrywa ze Swansea 0-2. Pozostają jeszcze Manchester City, ale ja wybieram mecz Villarealu, który zapewne zechce oszczędzić swoich najlepszych graczy przed rewanżem z Liverpoolem. A że nie ma szerokiego składu, typuję, że polegną z odrodzoną Valencią.
Valencia od wygranej z Sevillą gra dobrze, doszła wyjazdowa wygrana z Barceloną, co dodało pewności drużynie. 4-0 z Eibar również pokazuje, że są silni. Villareal do 3-go Realu za duża strata, ma natomiast przewagę 3 pkt do będącego za nim Bilbao, ale ma rozegrany jeden mecz mniej. Sądzę, że ten mecz sobie odpuszczą. Jeżeli nie, to słabo ich widzę w meczu z Liverpoolem... Właśnie oglądam Liverpool, rezerwy to jednak nie to samo. Grają bardzo słabiutko... Liczę,że tak też zagra Villareal

⛔ 100
 
psotnick 849,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Mistrzostwa Świata 2016 - Finał
Godzina: 15:00 CET
Spotkanie: Ding Junhui v Mark Selby (Finał zakłady specjalne)
Typ: Ding Junhui - Win Match + Highest Break
Kurs: 3,60
Bukmacher: sportingbet
Analiza: Dla mnie Chińczyk jest dużo większym faworytem niż widza go buki. Najrówniejsza forma przez cały turniej, tylko chwilowe zawieszenia systemu, ale szybko naprawiane (jak w końcówkach meczów z Gouldem i Trumpem), no i też najtrudniejsza drabinka, którą w sumie przeszedł bez większych perypetii (Gould, Trump, Williams, McManus). Noi nie zapominajmy, że Ding jest kwalifikantem! To też szansa na wejście do historii, bo tylko 2 razy się zdarzyło, żeby kwalifikant wygrał mistrzostwo, ostatnio Murphy w 2005 roku. Selby skorzystał w tym roku na dobrodziejstwie korzystnej drabinki, choć też nie było łatwo. Fakt, że Mareczek potrafi wygrywać nawet nie grając swojego najlepszego snookera, ale to nawet nie jest jego forma B, tylko jeszcze słabsza. Doświadczenia też trudno dawać więcej Anglikowi, skoro Ding ma dużo więcej tytułów na koncie (11-6), w tym te największe UKC i Masters, co sprawia że już w poniedziałek może wejść do ekskluzywnego klubu zwycięzców Wielkiej Trójcy, bo brakuje mu tylko Mistrzostwa Świata. Lepszej szansy nie mógł sobie wymarzyć. Dodatkowo w pakiecie jest jeszcze wyższy brejk Dinga i tu również szanse spore, bo punktuje w tym turnieju jak szalony. W półfinale 7 setek w tym najwyższy 138, Selby dużo skromniejszy dorobek z najwyższym podejściem 125. Brejki jak zawsze obarczone są pewnym ryzykiem, ale wysoki kurs to ryzyko wynagradza. Dlatego kombo „win + wyższy brejk Dinga”wydaje się warto uwagi, zwłaszcza po takim kursie.

ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER

⛔ 100
 
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 15;05
Spotkanie: Man utd. - Leicester
Typ: Handicap Rożne 0:4 - 1 (3-drogowy)
Kurs: 4.2
Bukmacher: Unibet
Analiza:

W najciekawszym niedzielnym meczu typuje, że czerwone diabły będą miały przynajmniej 5 rogów więcej od Leicesteru. United jest maszynką do nabijania kornerów na swoim terenie. Ostatnie mecze z Crystal Palace i Aston Villą przyniosły czerwonym diabłom 24 RR. ( odpowiednio 10 z CP i 14 z AV ). Leicester jest już znany z tego, że nie nabija dużo RR, zwłaszcza z drużynami lepszymi. Początkowo moim typem było że United nabije 9 RR jako pierwszy, ale kurs z 4.0 spadł do 3.5. Jeśli mecz będzie wahał się koło remisu lub co lepsze, Leicester zdobędzie bramkę, o zakład będę spokojny. Wiele razy stawiałem na rogi przeciw lisom i do tej pory jeszcze się nie zawiodłem :cool: Powodzenia

⛔ 100
 
Semtex 248K

Semtex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 15;05
Spotkanie: Manchester Utd. - Leicester
Typ: Leicester DNB
Kurs: 3.0
Buk: Bet365

Nie widzę tutaj wygranej czerwonych diabłów, niby grają ostatnio lepiej ale wg mnie to za mało żeby odprawić dzisiaj Leicester. Szanse na LM dla Manu tylko matematyczne i zawodnicy dobrze o tym wiedzą, gra Manu to raczej bronienie miejsca do LE. Leicester osłąbione brakiem Vardyego, który niestety jest jeszcze zawieszony bo komuś chyba nie jest na ręke, że Leicester zostanie mistrzem Anlgii.

Składy:
Lisy: Schmeichel - Simpson, Morgan, Huth, Fuchs - Mahrez, Drinkwater, Kante, Schlupp - Okazaki, Ulloa

Brak Vardyego.

Manu: De Gea - Fosu-Mensah, Smalling, Blind, Rojo - Schneiderling - Lingard, Rooney, Fellaini, Martial - Rashford

Brak: Schweinsteiger (18/1/1), Januzaj (6/0/2) , Jones (10/0/0), Shaw (5/0/1)


Dzisiejszą wygraną Lisy mogą zapewnić sobie tytuł więc mobilizacja powinna być duża, a to, że bez Vardyego potrafią grać i wygrywać wysoko pokazali w ostatnim meczy z Łabędziami.

zwrot
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Typ: kornery over 10,5
Kurs: 2
Bukmacher: bet 365
Analiza:
Dzisiaj o 15:30 gracze bielskiego Podbeskidzia przyjadą do Białegostoku gdzie zmierzą się z podopiecznymi Michała Probierza. W mojej opinii to będzie mecz walki, w którym żadna z drużyn najprawdopodobniej nie odpuści. Nikogo tutaj remis nie będzie satysfakcjonował. Sytuacja w tabeli mówi sama za siebie. &quot;Jaga&quot;
ma 4 miejsce w grupie spadkowej z 22 punktami na koncie. Podbeskidzie po 3 porażkach z rzędu posiada 19 punktów zajmując ostatnią pozycję. Jeśli piłkarze obu ekip myślą o utrzymaniu powinny ten mecz wygrać. Aby zwyciężyć należy atakować a to może nam przynieść kornery, o które chodzi mi w dzisiejszym typie. W ostatnim ich spotkaniu zobaczyliśmy aż 14 rogów co było spowodowane wynikiem, w którym Bielsko wygrało 3 do 0. Nie mówię, że dzisiaj będzie podobnie ale chęć rewanżu ze strony &quot;Jagi&quot; oraz sytuacja w której się znajdują
nakręci ich do ataków, które umożliwią wygranie mojego zakładu. Podbeskidzie spokojnie może dorzucić od siebie parę rożnych i wyjdzie nam over. Pozdrawiam

✅ 100
 
P 53

-psyche-

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Madryt
Godzina: 17.00
Spotkanie: Kuznetsova-Siegemund
Typ: Kuznetsova
Kurs: 2,23
Buk: Pinnacle
Analiza: Spotkanie 1 rundy turnieju kobiet w Madrycie. Gra odbywa się na mączce.
Według bukmacherów faworytką jest Niemka Siegemund, ale to głównie dlatego, że rewelacyjnie zaprezentowała się w zakończonym właśnie turnieju niższej rangi w Monachium. Ogladałem jej wszystkie mecze i rzeczywiście wyglądała świetnie, pokonując m.in. Halep, Vinci, czy też Radwańską, przegrała dopiero w finale z inną Niemką, zwyciężczynią ostatniego turnieju Wielkiego Szlema, czyli Angeliką Kerber.
Po drugiej stronie, moja faworytka, czyli Rosjanka Svetlana Kuznetsova, która w ostatnim turnieju rangi 1000, czyli takim jak Madryt dotarła aż do finału i przegrała z idącym po jedynkę WTA Azarenką.
Obie panie spotkały się tylko raz, w poprzednim sezonie na Wimbledonie wygrała Rosjanka dość pewnie 2:0 i w niej też widzę zdecydowaną faworytkę tego dzisiejszego spotkania, ponieważ uważam, że Siegemund miała swój turniej sezonu w Monachium i drugiego takiego z rzędu nie zagra, tym bardziej, że Rosjanka znana jest ze swojej waleczności i kondycji i ma zdecydowanie większe doświadczenie.

⛔ 100
 
P 104

pszczolka

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 21:30
Spotkanie: Golden State Warriors- Portland Trail Blazers
Typ: Golden State Warriors -18,5
Kurs: 5.00
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Blazers mieli dużo szczęścia, bo gdyby nie złamana ręka Chrisa Paula już by odpadli. Dziś znów ich rywale zagrają bez swojego asa, ale myślę że to nie będzie miało większego znaczenia w game one. Portland znacznie lepiej gra na własnej hali niż na wyjazdach. Początek PO, dwa pierwsze mecze w LA i dwa blow-outy... Uważam że dziś będzie podobnie. Koszykarze z Portland mieli bardzo mało czasu na odpoczynek. Wczoraj o 4:30 polskiego czasu wymęczyli zwycięstwo, ale liderzy drużyny Lillard i McCollum zagrali po 38 minut. Gospodarze mieli 48h więcej na regeneracje i po ostatnim spacerku z Rockets myślę że są głodni gry i czekają z utęsknieniem na początek meczu. Mimo braku Currego siła ognia Warrirors nadal pozostaje bardzo duża. Klay Thompson powinien wziąc ciężar gry na siebie, a tacy koszykarze jak Green, Barnes czy wchodzący z ławki Iguodala każdy z nich jest wstanie dołożyć 20 punktów. Ja tu nie widzę innego wyniku niż pewna wygra GSW.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 68

grota

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Premier League
Godzina: 17:30
Spotkanie: Southampton - City
Typ: Rożne - Southampton - City 1 (dwudrogowo)
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza: Wczorajszy typ rozgrzewkowy przed startem maja nie wyszedł (BTS Betis - Barcelona), ale nadal podtrzymuję, że to był dobry typ. Niestety szybka czerwona kartka przekreśliła zupełnie szanse na sukces, ale cóż takie życie.
Dziś zagram rożne w meczu Southampton - City. Piłkarzy z Manchesteru w środę czeka arcyważne i arcytrudne spotkanie wyjazdowe z Realem. Sytuacja w lidze jest nazwijmy to całkiem niezła. 4 miejsce i 4 punkty przewagi nad MU. Do końca ligi 3 spotkania w tym mecz u siebie z Arsenalem, który pewnie zdecyduje o tym kto zajmie 3, a kto 4 miejsce. Zakładam, że Arsenal tradycyjnie będzie celował w 4 i piłkarze City niespecjalnie będą się musieli natrudzić, żeby zdobyć 3 punkty. Mimo to nie sądzę, żeby Pellegrini całkowicie odpuścił dzisiejsze spotkanie, więc granie na 1X2 jest dość ryzykowane. Intuicja podpowiada, ze gospodarze wygrają, ale nie będę tego ruszał.
Poszedłem zamiast tego w rożne. Southampton wciąż ma szanse na 6 miejsce dające szansę gry w pucharach. Łatwo nie będzie, bo odrobić trzeba 5 punktów w trakcie 3 kolejek, ale dzisiaj jest ostatnia szansa. W związku z tym liczę na to, że gospodarze będą po pierwsze chcieli zgarnąć 3 punkty i walczyć o puchary, a po drugie będą chcieli dać radość kibicom ogrywając u siebie City. Z wygrywaniem wiąże się atakowanie, a z atakowaniem rożne ???? City pewnie myślami będzie już częściowo przy środowym spotkaniu LM i mogą dać sobie narzucić styl gry Southampton.
Trochę statystyk:

Ostatnie 6 wyjazdowych spotkań City:
02-02-2016 Sunderland 8 - 4 Man City
02-03-2016 Liverpool 3 - 2 Man City
12-03-2016 Norwich 3 - 8 Man City
02-04-2016 Bournemouth 4 - 4 Man City
16-04-2016 Chelsea 11 - 3 Man City
19-04-2016 Newcastle 5 - 3 Man City

Ostatnie 6 domowych spotkań Southampton:
16-01-2016 Southampton 1 - 3 West Brom
06-02-2016 Southampton 4 - 5 West Ham
27-02-2016 Southampton 7 - 8 Chelsea
05-03-2016 Southampton 12 - 2 Sunderland
20-03-2016 Southampton 3 - 5 Liverpool
09-04-2016 Southampton 11 - 2 Newcastle

City tylko w 1 z ostatnich 6 meczów miało więcej rożnych niż przeciwnik. Z Southampton trochę gorzej wygląda ta statystka - 2/4, ale liczę na to, że dzisiaj będą mieli przynajmniej tyle samo cornerów co przeciwnik.
Powodzenia!

✅ 90
 
magucio 174

magucio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Valencia - Villarreal
Typ: remis
Kurs: 3.5
Bukmacher: bet365
Analiza:

Ostatnim niedzielnym spotkaniem w La liga będzie starcie Valencii z Villarrealem. Według mnie może to być ciekawe spotkanie z kilku względów. Pierwszym z nich jest fakt, że Valencia ostatnio gra coraz lepiej, w całym kwietniu przegrali tylko jedno spotkanie (z Las Palmas) na 5. Ba, jedno zremisowali i 3 wygrali. Wygrane nie z byle kim, bo z Sevillą i Barceloną. Mając w pamięci co prezentowali jeszcze nie tak dawno to jest to dla mnie postęp w dobrym kierunku. Drugim faktem może być ekipa Villarrealu, która w tym meczu powinna mieć rozdwojenie jaźni. Dlaczego? odpowiedź jest prosta. Aktualnie zajmują oni bardzo dobre 4 miejsce w tabeli i dzięki temu mają kwalifikacje do ligi mistrzów. Jednak jak dobrze wiemy już niedługo dojdzie do rewanżowego spotkania w lidze europy z Liverpoolem. No i teraz jest pytanie, co będzie priorytetem dla Villarrealu? Według mnie Liga europy. Przynajmniej na ten moment, bo zwycięzca ligi europy ma zapewniony awans do rozgrywek ligi mistrzów, no i samo zdobycie puchary LE to już będzie wyczyn. Jeśli mam rację to można się spodziewać dzisiaj lekko zmienionej jedenastki w żółtej łodzi podwodnej.

Do rozegrania w tym sezonie pozostały 2 kolejki nie licząc dzisiejszej. Teoretycznie Valencia ma jeszcze szanse załapać się do europejskich pucharów kosztem Sevilli. Jednak jest to wariant bardzo bardzo wątpliwy. Naprawdę nie rozumiem jak drużyna, która w tamtym sezonie zajęła 4 miejsce w lidze, teraz podnosi się z dna. Jak wiadomo los bywa przewrotny i jeśli Valencia nie pokusi się o wygranie dzisiejszego meczu to już niedługo może spaść nawet do 13 miejsca, bo między 13 miejsca, a 8 to ledwie 3 punkty. No a przecież kalendarzu łatwego nie mają. Dzisiaj Villarreal, później Real Madryt, a na koniec Sociedad. Więc pozostaje im zagrać dla kibiców i dla samych siebie. Może troszkę też dla tabeli. Drużyna Ayestarana przystąpi do dzisiejszego meczu w prawie pełnym składzie. Jedynie dwóch zawodników wypadło z kadry przez kontuzje.

Villarreal czuje na plecach oddech Basków z Bilbao. W tabeli dzieli ich jedynie 3 punkty, a ciut niżej znajduje się jeszcze Celta. Celta do żółtej łodzi traci 4 punkty. Walka o 4 lokatę ciągle trwa. Ciężko powiedzieć kto ma najłatwiejszy terminarz z tej trójki, ale jedno jest pewne. Marcelino na pewno nie zamierza patrzeć na rywali i liczyć na ich potknięcie, dlatego też nie odpuści dzisiejszego meczu. Nie odpuści, ale zarazem nie powinien wystawiać najmocniejszego garnituru, bo jak wcześniej pisałem według mnie mimo wszystko liga europy jest ciut wyżej na liście priorytetów zawodników Villarreal - takie jest moje zdanie. Kto ogląda La liga pewnie się ze mną zgodzi (mam nadzieję :razz ???? , że cała drużyna żółtych jest godna gry o cele które przed nimi stoją i czy to będzie skład lekko zrootowany nie powinno mieć aż takiego wpływu na obniżkę ich gry. Nadal powinni postawić opór Valencii.

H2H na korzyść Valencii i to nie podlega dyskusji. Tylko co z tego? Nie no, może to mały plusik na korzyść dzisiejszych gospodarzy, ale nic więcej. Oba klubu aktualnie znajdują się na dwóch różnych półkulach świata futbolu.

Ja nie dostrzegam w tym spotkaniu faworyta, gdyby nie to, że Villarreal ma niedługo ważne starcie z lidze europy i pewnie Marcelino wystawi lekko rezerwowy skład to brałbym ich w ciemno. Jeśli padnie remis w tym spotkaniu to będzie to fair rozstrzygnięcie i tego się trzymam. Fair nie patrząc na przebieg meczu jaki może być.

⛔ 100
 
black-star 51,5K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Maroko 1, Piłka Nożna
Spotkanie: Safi - Marrakech
Godzina 18:00
Typ: Over 2,5
Kurs: 3,2
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Obydwie te drużyny muszą zaciekle walczyć o swoje utrzymanie w lidze, gdyż żadna z nich w tegorocznym wielkimi krokami zbliżającym się do końca sezonie nie zajmuje bezpiecznej pozycji. Gospodarze mają nad strefą spadkową przewagę zaledwie jednego punktu, a goście mają ich taką samą ilość, co przedostatnia drużyna w tabeli. Goście mają fatalną passę wyjazdową i e tym sezonie na stadionach przeciwników jeszcze nic nie wygrali, co jak uważam w takiej sytuacji pod koniec sezonu może na nich zadziałać bardzo motywująco, tym bardziej, że jak dotychczas pozostają pod tym względem na ostatnim miejscu w lidze. U gospodarzy ostatnio zaczęło się coś dziać pod względem formy, gdyż zdołali oni wygrać z aktualnym liderem tabeli aż dwoma bramkami. Myślę więc, że zawodnicy obydwu tych zespołów powinni wyjść tego dnia na murawę w pewnej mobilizacji, gdyż przegrana któregokolwiek z nich naprawdę bardzo skomplikowałaby ich przyszłą sytuację, tym bardziej, że po tym meczu zostaną do końca sezonu jeszcze tylko trzy szanse na awans w ligowej punktacji.

⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaUSA, MLS
Godzina: 21:30
Spotkanie: Portland – Toronto
Typ: over 3.5
Kurs: 3.35
Bukmacher: unibet
Analiza:
Portland mistrz z zeszłego sezony bardzo źle rozpoczął obronę mistrzowskiego tytułu. Po ośmiu grach przedostatnie miejsce na Zachodzie ale to dopiero początek. Na pewno strasznie kuleje gra w defensywie w tym sezonie do tej pory w każdym spotkaniu stracona bramka w sumie jest ich już 15 czyli prawie dwie na mecz, z drugiej strony też w każdym starciu strzelali szczególnie u siebie ze średnią dwóch na mecz. W świetnej w formie od początku sezonu jest Adi , który w ośmiu spotkaniach trafił już sześć razy. Problemy ekipy w grze destrukcyjnej wynikają w głównej mierze z problemów kadrowych – kontuzjowany jest bramkarz numer jeden Kwarasey, oraz trzech po prostu kluczowych graczy dla linii defensywnej Powell, Thoma oraz Ridgewell – wszyscy trzech ponad 35 spotkań w zeszłym sezonie.
Toronto mnie osobiście zaskakuje, ekipa która w ostatnich latach grała katastrofalnej w defensywie ale odpowiadała niesamowitą jakością w ofensywie stąd byli najbardziej overową ekipą w lidze obecnie stracili tylko pięć bramek przy ośmiu strzelonych. To nie te same statystyki co przed rokiem ale styl gry dla mnie ten sam i w końcu wrócą te spotkania hokejowe. Zresztą w poprzednim roku też na początku byli uważniejsi ale z każdym spotkaniem było coraz lepiej w ofensywie i coraz gorzej w defensywie. Myślę że jeszcze jedna ważna sprawa, która będzie miała konsekwencje na dzisiejszy rezultat Toronto wszystko grało do tej pory na wyjazdach, dzisiejszy mecz jest ostatnim w tej serii a więc myślę że już będą myślami w pierwszym spotkaniu w domu i będzie po prostu słabsza koncentracja.
To jest mecz w który widzę bramki mistrz kraju bardzo ofensywnym w tym sezonie o czym wspomniałem, mają mnóstwo problemów w defensywie. W przemianę Toronto w defensywie nie wierzę i oni w końcu zaczną tracić więcej bramek a miedzy tymi ekipami można ostatnio podziwiać sporo bramek, dwa ostatnie mecze tutaj to 2:2 oraz 4:0.

⛔ 100
 
zuzlopiotrek 30

zuzlopiotrek

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel, Ekstraliga
Godzina: 19.30
Spotkanie: Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno
Typ: Karpov - Musielak(-1) 2
Kurs: 2.5
Bukmacher: bet365
Analiza:
Karpov jadacy w parze z bardzo mocnym w tym sezonie Dudkiem, szczegolnie u siebie, prawdopodobnie bedzie tracil conajmniej ptk w kazdym biegu przez zestawienie par. Musielak nie jest jakims mega rajderem, ale jako kapitan druzyny zawsze stara sie dorzucic swoje, poza tym Piotrek Pawlicki nie prezentuje formy z tamtego sezonu i zmeczenie po wczorajszym GP i ponad 1000 km drogi moze dac sie we znaki. Unia broni mistrzostwa i po kilku meczach znow nie moga pozwolic sobie na porazke, jak dla mnie ten mecz jest na korzysc aktualnych mistrzow Polski, Karpov pierwszy do zmiany przy ewentualnym taktyku gospodarzy, jednak nawet bez tego kurs warty ryzyka.

⛔ 100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna – Maroko GNEF 1
Godzina: 20:00
Spotkanie: Wydad Casablanca – Mouloudia Oujda
Typ: I połowa over 1,5
Kurs: 4.25
Bukmacher: Unibet

Analiza:


Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek 27 kolejki Marokańskiej GNEF -1 w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 4 pozycję w tabeli drużyna Wydad Casablanca z 12 Mouloudia Bujda. Gospodarze tego pojedynku rozegrali do tej pory 10 spotkań ligowych na własnym stadionie w których to zdołali 6x odnieść zwycięstwo 3x zremisowali a 1x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 16 bramek a stracili 7. Goście natomiast mają aktualnie za sobą 12 wyjazdowych pojedynków ligowych gdzie zdołali 3x zwyciężyć 2x zremisowali a 7x doznali porażki strzelając przy tym 9 bramek a stracili 19. Mecz ten jest bardzo kluczowy dla obydwu stron. Gospodarze po serii 3 porażek z rzędu muszę wreszcie odnieść wreszcie zwycięstwo aby włączyć się do walki o mistrzostwo Maroka tracąc aktualnie do lidera 2 punkty. Goście natomiast wciąż nie są pewni ligowego bytu na przyszły sezon ligowy mając aktualnie przewagę 3 punktów nad strefą spadkową. Wszystko to sprawia, że mecz ten będzie bardzo emocjonujący od pierwszej minuty dlatego też postanowiłem pobrać tutaj 2 bądź więcej bramek już po I połowie spotkania. Reasumując over 1,5 w I połowie wydaje się być tutaj warty zaryzykowania.

⛔ 100
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka NBA
Data, godzina: 01.05.2016 21-35
Spotkanie: Golden State Warriors - Portland Trail Blazers
typ: Klay Thompson over 26.5
kurs: 1.87
buk: betsson

Analiza:
Już za chwilę zeszłoroczni mistrzowie rozpoczną batalię w pólfinale konferencji zachodniej. Niespodziewanie ich rywalem będą koszykarze z Portland, ale uśmiechnęlo się do nich szczęście w postaci kontuzji dwoch kluczowych graczy Clippers, czyli Griffina i CP3. Moze brak Blake dałoby się jakoś zastąpić, wkońcu nie grał on przez kilka tygodni i Clippers bez niego sobie jakoś radzili, ale brak Chrisa to dużo większa strata, bo to jeden z najlepszych playmakereów w lidze, a zastępujący go Rivers to zdecydowanie inna para kaloszy. No i Trail Blazers znakomicie wykorzystali osłabienie rywala i pewnie wygrali dwa mecze, które pozwoliły im zakończyć serię 4-2. Dziś jednak rywalem będą Wojownicy, którzy tez zagrają bez swojego lidera, MVP poprzedniego sezonu i fazy play-off, a także MVP tego sezonu zasadniczego - Curry&#39;ego. Mimo tego to GS są faworytem do awansu i moim zdaniem powinni to zadanie zrealizować. W ekipie z Oakland bowiem nie brakuje innych graczy, którzy potrafią prowadzić zespoł do zwycięstw. Dziś zapewne o sile gospodarzy stanowic bedzie duet Thompson-Green. I moim zdaniem ze swojej roli wywiążą się znakomicie. Szczegolnie liczę na Klaya, ktory jak się wstrzeli to potrafi seryjnie trafiać za trzy (pokazał to w lutowym All Star Game, gdzie wygrał konkurs trójek). A że właśnie na nim będzie spoczywał obowiązek zdobywania punktów z pewnością spedzi sporo minut na parkiecie. A puki co gdy brakowało Curry&#39;ego to Klay spisywał się bardzo dobrze i dobrze punktował. A i pewnie bedzie miał sporo miejsca, bo Portland nie graja rewelacyjnie w defesywie, o czym przekonaliśmy się w sezonie zasadniczym, gdzie między oboma zespołami padały wysokie overki (najmniej było 236 pkt). Moim zdaniem dziś Thompson jak na lidera przystało poprowadzi swój zespół do pierwszej wygranej Warriors w serii best-of-seven nad Portland.

✅ 87
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom