>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 1.04.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
lucek 250

lucek

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna , holandia
Godzina: 20:00
Spotkanie: Venlo - Den Bosch
Typ: 1 (-1)
Kurs: 2,25
Bukmacher: expekt
Analiza:

VVV podejmuje u siebie - bedąc na drugim miejscu - Den Bosch zajmujące druga czesc tabeli. Ostatnie wyniki druzyn to wygrane VVV, przy czym u siebie aż 4-0 ! Teraz gospodarze musza coś porzadnego zagrac - bo roznica punktowa zaraz za nimi to jeden punkt mniej Eindhoven i kolejny jeden - NAC Breda - jesli Venlo dzisiaj nie wygra - moze pożegnać sie z drugim miejscem i spasc nawet na 4. Przeciwnik dosc sredni ktory ostatnie dwa swoje spotkania przegral - upatruje dzis ich trzeciej porazki a Venlo uwazam za pewniaka dnia dzisiejszego ;)))
✅ 125
Pracuj nad analizami ????
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka nożna | 1 Liga Polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Arka Gdynia - Pogoń Siedlce
Typ: HT/FT 1/1
Kurs: 2,15
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Na pierwszy dzień kwietnia przyjrzałem się spotkaniu inaugurującym 24 kolejkę drugiego szczebla rozgrywkowego w Polsce, pomiędzy Arką Gdynia a Pogonią Siedlce. Gospodarze ostatnio w fenomenalnej formie, wygrywają mecz za meczem, a jak wiadomo w takich ligach jak Nasza ciężko utrzymać serię dobrych wyników przez dłuższy czas. U siebie Arka jest praktycznie nie do ogrania. Co prawda Gdynianie ponieśli przed własną publicznością 2 porażki w tym sezonie, ale też warto wspomnieć że był to mecz z początku sezonu z Wisłą Płock (lider) no i ten jeden z niewielu słabszych meczy ze Stomilem (0:1). Pogoń ostatnio bardzo mocno w kratkę, a sama gra jest po prostu słaba. W ostatniej kolejce zwycięstwo z Zagłębiem Sosnowiec, które pogubiło się w lidze w ostatnich kolejkach, chyba za bardzo położyli nacisk na Puchar Polski. Kolejnym aspektem jest historia bezpośrednich starć między tymi zespołami. Arka i Pogoń zagrali dotychczas ze sobą czterokrotnie a bilans wynosi: dwa zwycięstwa Arki i dwa remisy, a co najważniejsze oba zwycięstwa Arka odniosła przed własną publicznością, a oba remisy padały w Siedlcach. Oba zespoły bez większych problemów kadrowych. Arka zagra już ze 100% przygotowanym Pawłem Abboten i da Silvą, a więc największymi gwiazdami zespołu. Myślę że ten typ to spore Value i kolokwialnie mówiąc wejdzie &quot;na miękko&quot;. Powodzenia!
✅ 115
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis. Saint Brieuc (Francja)
Godzina: 12:00
Spotkanie: Nedovyesov Aleksandr - Gaio Federico
Typ: 2:0
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Typ, który nie powinien zbytnio zdziwić. 29-letni rodowity Ukrainiec, na co dzień reprezentujący barwy Kazachstanu, gra w tym sezonie wyłącznie na kortach twardych, co nie jest bez znaczenia w zderzeniu z młodszym o pięć lat Włochem. Federico dopiero co powrócił do Europy, występując w Ameryce Południowej, gdzie po za półfinałem na kortach ziemnych nie pokazał nic szczególnego. Aleksandr choć zajmuje raptem dziesięć miejsc wyżej w rankingu ATP niż jego przeciwnik, jest zdecydowanym faworytem. Doskonale czuje się właśnie na hardzie, za czym przemawiają jego wyniki. W turnieju odprawił z kwitkiem Grega Zemlję i również bez straty seta, pokonał faworyta zawodów, Rosjanina Karena Khachanova. Włoch pierwszą runę przeszedł bez gry (krecz przeciwnika) by w drugiej mocno pocić się z tenisistą gospodarzy, kwalifikantem Remim Boutillierem. Nedovyesov to reprezentant swojego kraju, doświadczony tenisista, który rzadko traci własne podanie (posiada bardzo dobry serwis) i jest zawodnikiem lubiącym atakować do siatki. Taka gra powinna go foworyzować w dzisiejszym meczu. Dotąd tylko raz zagrali ze sobą, w 2012 roku również na hardzie górą był Aleksandr wygrywając 2:0.
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tymexx 159

tymexx

Użytkownik
Dyscyplina: Football Primeira Liga
Godz: 21:30
Spotkanie: Benfica vs. Braga
Typ: Benfica (-1)
Kurs: 2,37
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Po przerwie reprezentacyjnej wracamy na ligowe podworka... Portugalska extraklasa a w niej na otwarcie 28 kolejki mecz dosc ciekawie sie zapowiadający bo oto do lidera z Lizbony przybywają Braźanie.
O mistrza walczą juz tylko 3 drużyny (dwie z Lizbony i Fc Porto), z nich najlepiej ostatnio prezentuje się właśnie Benfica - jest na szczycie i ma 17 pnkt przewagi nad Bragą. Braga jest zdecydowanie grozniejsza na wlasnym terenie co pokazal np dwumecz w LE z Fenerbahce ( u siebie 4:1, wyjazd 0:1). Ostatni mecz miedzy dzisiejszymi konkurentami na jesieni w Bradze i 2:0 dla Benfy. Licze ze dzis u siebie Benfika będzie chciala mocno zaakcentowac swe aspiracje mistrzowskie i pewnie wygra z Braga dokładając kolejne gole do 71(!) zdobytych do tej pory
✅ 137
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
X 0

xwdp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa Polska
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lech vs Śląsk
Typ: 1
Kurs: 1.75
Bukmacher: STS
Analiza:
Nie ma się co rozpisywać. Drużyna gości kompletnie bez formy. Bez klasowego napastnika. Młodziutki Węgier i Biliński nie wróżą nic z przodu na trudnym terenie w Poznaniu. Oby w bramce nie zagrał Pawełek bo wtedy to można grać handicapem. Spodziewam się pewnego zwycięstwa Lecha i ten kurs biorę w ciemno.
Nieregulaminowy bukmacher
100
 
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Austria, Erste Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: A.Salzburg - Innsbruck
Typ: 2
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiejszy dzień można doszukać się dużo fajnych kursików do zagrania, ale dzisiaj skupie się na perełce z drugiej ligi Austriackiej. Gospodrarze - pewni spadkowicze, tracą 13 punktów do bezpiecznej strefy, bilans 4-7-13 (W-D-L).Goście są najlepszą drużyną wyjazdową w lidze. Zajmują 3 miejsce tracąc 5 punktów do lidera. Przy zwycięstwie zbliżą się do lidera lub wskoczą na drugie miejsce gdyż obecnie dwie pierwsze drużyny staną naprzeciwko sobie w tej kolejce. Warto dodać że Innsbruck na wyjazdach w 11 meczach zdobył aż 27 punktów ( 9 zwycięstw i 2 porażki z lepszymi drużynami ) Salzburg u siebie w 12 meczach , 9 punktów co jest raczej marnym wynikiem. Typuje zwycięstwo gości bo mają o co grać, a i świetnie się spisują na wyjazdach.
⛔ 100
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, I Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Arka Gdynia - Pogoń Siedlce
Typ: Arka HA -2
Kurs: 3.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Drużyna z Gdyni w ostatnich meczach utwierdza mnie tylko w przekonaniu, że są aktualnie za silni na I ligę, ale czy wystarczająco dobrzy na Ekstraklasę? Niestety często po awansie do najwyższej ligi rozgrywkowej w Polsce okazuje się, że drużyna po prostu sobie nie radzi, jest przepaść finansowa, przez co nie ma kasy na dobre transfery. Tak czy inaczej Arka z meczu na mecz przybliża się do awansu razem z Wisłą Płock, do której traci tylko 1 punkt w tabeli ligowej, chociaż mają o 3 mecze przegrane mniej od Nafciarzy, to zgubili punkty na remisach. Pogoń aktualnie walczy o utrzymanie w lidze, od strefy spadkowej dzielą ich 3 punkty. W ostatniej kolejce goście pokonali na własnym obiekcie Sosnowiec wynikiem 3:2. Mecze wyjazdowe dla zawodników Siedlec to udręka - nie wygrali takowego meczu od 31 października 2015 roku, co daje już 5 meczy z rzędu, w których stracili 12 goli w tym 6 przeciwko Dolcanowi, który jak każdy wie musiał opuścić rozgrywki przez problemy finansowe, natomiast strzelili w tych meczach tylko 2 bramki - właśnie w meczu w Ząbkach oraz w Bytowie. Dzisiaj wg mnie możemy zobaczyć pewne zwycięstwo gospodarzy, którzy przez porażkę Zawiszy w ostatniej kolejce mają już 8 punktów przewagi nad 3. miejscem w tabli, a do końca zostało jeszcze 10 kolejek. Myślę, że Pogoń też nie będzie specjalnie się wysilała i zabijała o punkty, bo mają w terminarzu łatwiejszych przeciwników, z którymi mogą powalczyć na równiejszym poziomie. W pierwszej części sezonu na boisku w Siedlcach padł remis 2:2.
✅ 220
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
krystek_96 26

krystek_96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Leverkusen vs Wolfsburg
Typ: under 4,5 RR w pierwszej połowie
Kurs: 1.92
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Zaczynam znowu coś od siebie podsyłać, mam nadzieję, że ten miesiąc zacznie się miło. Dziś pod lupę biorę pierwszy mecz w Niemieckiej lidze po przerwie na reprezentację. Nie ukrywam, że typ wziąłem głównie opierając się na statystykach obu drużyn. ten typ na ostatnich 5 spotkań tych drużyn 4 razy się pokrył. Więc liczę, że tym razem będzie podobnie. Wysokich wygranych! ????
✅ 92

pracuj nad analizami ????
 
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis, Challenger Raanana
Godzina: 12:40 (moze ulec zmianie)
Spotkanie: Weintraub - Sela
Typ: DW 0:2
Kurs: 1.53
Bukmacher: BET365
Analiza:
Turniej w Izraelu i pojedynek 2 zawodników z tego kraju. H2H 2:1 dla Seli w tym Sela przegrał kreczem wygrywając rok temu 1:0 własnie na tym turnieju. Weintraub bez większych sukcesów, oprócz pokonania wczoraj po 3 setowym pojedynku Ilhana. Natomiast Sela ostatnio wygrał turniej w Chinach. UWAGA WSZYSTKIE 5 MECZY WYGRAŁ 2:0 i to nie z byle kim na tym szczeblu, oraz w tym turnieju po narazie 2 meczach wygrał 2:0. Podsumowujac Sela powinien gładko rozprawić sie z przeciwnikiem, jak widać po ostatnich wynikach i ogólnie w tym roku wychodzi mu to całkiem dobrze.
✅ 53
 
heloraf 397

heloraf

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Euroleague
Godzina: 20:30
Spotkanie:
Laboral Kutxa - Real Madryt
Typ: I polowa/koniec meczu 1/1
Kurs: 3,25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam.Na dziś proponuję w/w spotkanie.Mierzą się w nim drugie w tabeli Laboral z piątym Realem.Laboral ma stosunek 8do 4 zaś Real 6na6.Laboral ma stosunek meczy u siebie 5zw. 1porażka,zaś Real na wyjazdach to 3zw. i 3 porażki.Ostatnie mecze w/w drużyn to zw.Laboral z Barceloną zaś Real przegrał na wyjeżdzie z Olympiakosem.Dodatkowo w pierwszym meczu między tymi drużynami w Eurolidze Laboral pokonało na wyjeździe real 77do 68.Dodatkowo Laboral grając u siebie lubi kontrolować przebieg spotkania,co przemawia za typem wygrania już pierwszej części meczu.Analogicznie sytuacja z Realem jest odwrotna.Otóż na 6 meczy rozegranych na wyjazdach(3zw, 3 por.),aż w pięciu przegrywali pierwszą część meczu.Myślę że Laboral zagra podobnie jak w zeszłym tygodniu z Barceloną-ambitnie i agresywnie.Do tego Mike James i Ioannis Bourousis zrobią różnicę z przodu odjeżdżając Realowi na bezpiecnze punkty i trzymając wyniki do końca spotkania.
⛔ 100
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Finlandia play off
Godzina: 17:30
Spotkanie: Kärpät - Tappara
Typ: Jesse Puljujarvi strzeli gola
Kurs: 4,75
Bukmacher: Betway
Analiza:
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Na &quot;tapetę&quot; półfinał SM-Liiga, pomiędzy zeszłorocznymi finalistami z Oulu i Tampere. Jak już wcześniej opisał Grecu88 (gratuluje wspaniałego zwycięstwa w Typach Dnia za marzec) ostatnie dwa wysokie HW zespołu Karpat z Tappara. W obu meczach bramki strzelał niespełna 18 letni napastnik z Oulu. Puljujarvi to objawienie sezonu w Finlandii.
Chłopak strzela jak na zawołanie. Ostatnio trafienia w ćwierćfinałowych meczach z TPS Turku, a ogólnie to 15 goli i tyle samo asyst w sezonie. Myślę, że warto postawić na tego niesamowitego fińskiego nastolatka.
⛔ 100
 
g-lupek 168

g-lupek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Holandia, 2 liga
Godzina: 20:00
Spotkanie:
Dordrecht - Helmond
Typ: X
Kurs: 3,60
Bukmacher: unibet
Analiza:
Dzisiaj spotykają się sąsiedzi z tabeli, między drużynami jest tylko jeden pkt różnicy. Te zespoły nie zremisowały ze sobą już od 10 spotkań, obie drużyny grają lepiej na wyjazdach niż u siebie. Dodrecht nie wygrał już od 5 spotkań a Helmond od 7. Pewnie obie drużyny są głodne zwycięstwa ale miejmy nadzieję że zadowolą się podziałem pkt. Mecz na jesieni wygrał dzisiejszy gospodarz, a więc penie i Helmond będzie chciał się zrewanżować za tamte spotkanie.
⛔ 100
pracuj nad analizami ;)
 
maldini-nh 37

maldini-nh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, 1 Liga Polska
Godzina: 18:00
Spotkanie:
Arka-Pogoń Siedlce
Typ: Arka będzie prowadzić do 1 połowy
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pierwszy mój typ był trafny i myślę ,że ten też będzie. Wybrałem taki typ ,ponieważ Arka nie może sobie pozwolić na głupią stratę 3 punktów , więc będą chcieli dzisiaj wygrać. Pogoń może sobie teraz trochę zluzować bo w poprzedniej kolejce wygrali z Zagłębiem Sosnowiec i pokazali ,że umią walczyć ale u siebie na własnym stadionie bo na wyjazdach idzie im bardzo słabo. Myślę ,że dzisiaj Arka będzie chciała strzelić dużo bramek ,więc będą dzisiaj wykorzystywać swoje wszystkie sytuacje jakie będą mieli. Moim zdaniem wynik do przerwy będzie 1-0 lub 2-0 dla Arki.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: GórnikZabrze- Pogoń Szczecin
Typ: Górnik Zabrze wygra do zera
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, dzisiaj gram bardzo ryzykownie, ale Górnik chcąc się przełamać i oczywiście utrzymać w ekstraklasie musi zacząć wygrywać, bo remisami w lidze się nie utrzymają na pewno. Obie drużyny są bez wygranej w dłuższego czasu, ale myślę że to właśnie gospodarze dzisiaj zdobędą u siebie 3 pkt. Mecze między tymi drużynami zdecydowanie na korzyść Górnika ale wiadomo, historia tutaj nie gra i trzeba będzie walczyć. Nie będę się już powtarzał na temat kontuzji w drużynach bo to opisał kolega wcześniej obstawiający ten mecz. Dlaczego Górnik wygra do ZERA, dałem taki typ dlatego bo myślę że mecz zakończy się skromnym 1:0, tak szczerze to na ten typ skusił mnie tylko kurs 5 i to że zabrzanie muszą a Pogoń może.......powodzenia
⛔ 100
 
aragornliber 15

aragornliber

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Francja Ligue 1
Godzina: 20:30
Spotkanie: Monaco - Bordeaux
Typ: 1
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Stawiam na triumf gospodarzy. Piłkarze AS Monaco pokonali w minioną niedzielę PSG i zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Ostatnio gracze Leonardo Jardima fantastycznie grają też na swoim terenie i to również powinien być argument za ich wiktorią. Trzeba dodać, że „Żyrondyści” w trzech ostatnich meczach wyjazdowych nie zdobyli ani jednego „oczka”. Poza tym, strzelili tylko jednego gola i aż 10 stracili. Według mnie każdy inny wynik w tej potyczce, niż triumf zawodników AS Monaco będzie można uznać za niespodziankę.
⛔ 100
 
franzvii 1

franzvii

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Górnik - Pogoń
Typ: Remis
Kurs: 3.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Stawiam na taki typ ponieważ:
Górnik jest w kryzysie ale będzie chciał się pokazać przed własną publicznością,
a Pogoń jak się spojrzy na tabelę wyjazdów jest najwyżej w remisach, oba klubu mają sporo remisów Górnik 13 Pogoń 14 stawiam więc na kolejny remis obu ekip mój skromny DW to 1:1
kiepska analiza
 
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Leverkusen vs Wolfsburg
Typ: czerwona kartka w meczu / tak
Kurs: 5.30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Sporo analiz na temat tego ciekawego pojedynku już zostało napisanych ja jak zwykle szukam czerwonej i liczę że pan doktor Felix Brych bo to on sędziować będzie ten pojedynek pokaże taki kolor kartonika , w tym sezonie pan Felix sędziował 14 meczy w 1 Bundeslidze i pokazał zaledwie jeden czerwony kartonik a było to w 17 kolejce w meczu VfB Stuttgart z Wolfsburgiem a czerwień dla VfB , w statystyce pana Feliksa pod nazwą w/g klubów wygląda to dosyć zachęcająco i tak mecze z udziałem Bayeru L pokazał 6 czerwonych ( 3 dla Leverkusen i 3 dla rywali ) natomiast mecze z udziałem Wolfsburga to także 6 czerwieni z tym że 4 dla nich i 2 dla rywali , no ale najważniejsze to chyba ich wspólne pojedynki gdzie nie raz czerwona była pokazywana dlatego też w dosyć ważnym meczu dla obu ekip nie powinno zabraknąć fauli i może któryś będzie się nadawał na taki kartonik . Zobaczymy !
⛔ 100
 
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Bayer Leverkusen – Wolfsburg
Typ: over 1.5 pierwsza połowa
Kurs: 2.65
Bukmacher: unibet
Analiza:
Wracamy do ligowej rzeczywistości bo tygodniu zmagań reprezentacyjnych, 28-mą serię gier w Niemieckiej Bundeslidze rozpoczniemy od hitu w którym Bayer Leverkusen będzie podejmować na własnym stadionie Wolfsburg.
Leverkusen nie ma dobrej wiosny, zaliczyli kilka wpadek dopiero dwa ostatnie zwycięstwa nad Sttutgart oraz Hamburgiem uspokoiły sytuację. Trzeba jednak iść tym trendem do walka o ostatnie miejsce premiowane grą w Lidze Mistrzów bardzo zacięta pięć ekip mieście się w sześciu punktach. Gospodarze zajmują szóste miejsce z dwoma oczkami straty do czwartego Schalke. Bayer jest ekipą która lubi grać otwartą piłkę szczególnie pod tym względem są bardzo mocni u siebie ale i tak uważam że ta formacja ma jeszcze sporo rezerw, dużo spotkań w który strasznie wiele sytuacji marnowali a duet napastników mają naprawdę świetny Hernández – Kießling, wspierani przez szybkiego Bellarabi. Szkoda że dziś nie wystąpi Çalhanoğlu bo to bardzo ważny zawodnik drugiej linii ale ta starta nie jest tak ogromna jak problemy kadrowe w defensywie dzisiaj gdzie wypada dwóch podstawowych stoperów Papadopoulos oraz Toprak, do tego doświadczony Hilbert oraz łącznik między obrona a pomocą Kampl. Zresztą było widać wiosną jakie problemy ta formacja ma z zespołami grającymi odważną piłkę Werder, Mainz oraz Augsburg wbijali po trzy bramki.
Wolfsburg ma świetny sezon jeśli chodzi o Europejskiej Puchary gdzie są już w Ćwierćfinale, ale duże problemy są na krajowym podwórku gdzie tracą sześć oczek do miejsca premiowanego grą w Lidze Mistrzów. Dużo problemów sprawia im gra na wyjazdach gdzie po przerwie zimowej tylko z beznadziejnym Hannoverem zachowali czyste konto, po za tym min. Schalke oraz Frankfurt wbijali trzy bramki. Widziałem ostatnie starcia ekipy i to jest otwarta gra tylko strasznie marnują swoje sytuację potrafią zdominować rywala i stwarzać akcję za akcją ale jakaś niemoc dopadła graczy ofensywnych by umieścić tą piłkę w siatce, może ta przerwa była im potrzebna i wrócą skuteczne „Wilki” a tego będą na pewno dziś potrzebować bo jak wspomniałem nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów ty bardziej że tutaj też wypadają kluczowi gracze dla defensywy Naldko filar defensywy, Jung a niepewni występu są Trasch oraz Gustavo.
Problemy obu ekip leżą w tym sezonie w defensywie, dodając na dzisiejsze spotkanie te absencje, fakt że to mecz w który remis nikomu nie wystarczy oraz historię spotkań która jest ogromnie bogata w bramki w tym z zeszłego roku tutaj hokej zakończony wynikiem 4:5 nie widzę innego scenariusza jak bramki.

⛔ 100
 
sakiel 311

sakiel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ITF - Osprey
Godzina: 17:00
Spotkanie: Madison Brengle - Samantha Crawford
Typ: 1
Kurs: 1,53
Bukmacher: bet365
Analiza:
W dzisiejszym meczu na kortach Osprey zmierzą się dwie Amerykanki, wyżej notowana Madison Brengle(60 WTA) oraz Samantha Crawford(109 WTA). Obie zawodniczki nie są wybitnymi specjalistkami od mączki. Preferują szybkie nawierzchnie. Jednak na kortach ziemnych to Brengle może się pochwalić lepszymi wynikami. Potrafiła ograć m. in. Kvitovą, Wickmayer, Garcię. Rozkładu Samanthy nawet nie ma sensu wymieniać, różnica jest ogromna na korzyść Madison. Wyżej notowana z Amerykanek wygrała tutaj z bardzo solidną(jak większość Hiszpanek) na mączce Lourdes Dominguez-Lino, oraz Sadikovic. Natomiast Crawford ograła Ipek Soylu i Arantxę Rus. Panie rozegrały między sobą pięć meczów, cztery wygrała Madison(choć to nie jest do końca miarodajne - mecze rozgrywano na hardzie). Na kortach ziemnych istotna jest regularność, a z nią lepiej u Brengle. Samantha zbyt często się podpala popełniając dużo niewymuszonych błędów.
Tak więc podsumowując faworytką spotkania jest z pewnością Madison Brengle.
✅ 53
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
Dyscyplina: e-sporty
Godzina: 21:00
Spotkanie: CLG- Team Liquid
Typ: CLG
Kurs: 3,40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Godzina rozpoczęcia planowana jest na 21:00 i wtedy też buki zamkną ofertę, ale należy się spodziewać minimum godzinnego opóźnienia, jak to zawsze bywa z meczami na majorze. Jest to jeden z ćwierćfinałów turnieju, na którym pula nagród to milion dolarów, więc o najmniejszym odpuszczaniu nie ma nawet mowy. Przed turniejem oba zespoły nie były brane pod uwagę jako zwycięzcy, a już wiadomo, że jeden z nich zagra w półfinale największych zawodów na scenie counter-strikea. Ogólnie rzecz biorąc obie ekipy na podobnym poziomie, z tymże aktualnie lepszą formę pokazuje Team Liquid stąd są faworytem i to dosyć wyraźnym. Pierwsze rundy rozgrywane na samych pistoletach powinny paść łupem CLG, którzy są aktualnie drugą drużyną świata pod tym względem, zaraz po fnatic. Dla mnie kurs 3,40 w zupełności wystarczy do spróbowania, gdyż jak wynika z moich przewidywań tutaj po dwóch wygranych mapach musi być 1:1, co oznacza że o zwycięstwo powalczą na randomowo wybranej mapie, na której żadna z drużyn nie będzie czuła się faworytem. Na pewno Liquid wybierze mapę dust_2 lub cache i powinni na niej wygrać, z kolei CLG weźmie overpassa lub cobblestona i musi ją wygrać. Jak wcześniej wspomniałem wszystko rozstrzygnie się na trzeciej mapie, nie wiadomo jakiej, ale z szansami 50:50, więc wchodzę w wyższy kurs.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom