>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.03.2020 (niedziela)

Status
Zamknięty.
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Madryt - FC Barcelona
Typ: Barcelona +1.5 gola
Kurs: 2.39
Bukmacher: efortuna
Analiza: O tym meczu zostało już wszystko napisane w dziale tematycznym, natomiast jak podchodzę do tego typu, żeby podwyższyć jeszcze ekscytację meczem jako kibic Barcy. Obie drużyny nie są w najlepszej dyspozycji, Real zawodzi na każdym froncie Puchar Króla z głowy, 1:2 z City w LM stawia ich w słabej pozycji przed rewanżem i potknięcia w lidze, które sprawiły że są za Barcą. FCB również puchar Króla z głowy, w LM pierwsza połowa z Napoli fatalna, klepnie z którego nic nie wynikało, 2. lepsza i Grizz, który w końcu zaczyna się spłacać, w lidze wykorzystują potknięcia Realu i ewentualne dzisiejsze zwycięstwo da im przewage 5. pkt w lidze nad rywalem. Mam nadzieję, że to będzie El Clasico jak za dawnych lat, bo te ostatnie 0:0 było najgorszym jakie kiedykolwiek widziałem. Dodatkowym smaczkiem jest sędzia Lahoz, który mam nadzieję, że nie będzie chciał skraść show, ale może być gorąco oraz Courtois, który wypowiada się, że Messi to zwykły piłkarz...Leo nic nie musi udowadniać, ale mam nadzieję, że to da mu jescze większą motywację, żeby strzelić bramkę temu dzbanowi, który w meczu z Levante zapomniał wyciągnąć rąk. :D

  100
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna - Superliga
Godz: 23:40
Spotkanie: Lanús - Estudiantes
Typ: Lanús
Kurs: 2.13
Bukmacher: Fortuna

Analiza:

Zapraszam do Argentyny gdzie w tamtejszej Superlidze na Estadio Ciudad de Lanús – Néstor Díaz Pérez zmierzą się ze sobą w 22 serii gier o ligowe punkty miejscowe Club Atlético Lanús a w gości przyjedzie drużyna Club Estudiantes de La Plata.
Lanús w tym sezonie ligowym w swoich 21 meczach zdobył 35 punktów co daje obecnie 6 miejsce w tabeli ligowej natomiast Estudiantes plasuje się na 13 pozycji w argentyńskiej SuperLiga ze zdobytymi 29 oczkami w swoich 21 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 6 zwycięstw, 3 remisy oraz przegrana i bilans bramek 15-8 zaś goście na wyjazdach 2 wygrane, 3 remisy oraz 5 porażek z bilansem bramkowym 7-12.
Mecz ten zapowiada się ciekawie gdyż spotykają się ze sobą zespoły które dzieli w tabeli ligowej tylko 6 punktów a argentyńska Superliga to bardzo ciekawe mecze jak również kibicowsko bardzo dobrze się drużyny prezentują.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy u siebie w tym sezonie ligowym przegrali tylko raz o dziwo ze słabym na wyjazdach Banfield jednak bardziej interesuje mnie ich wygrana z Boca Juniors co sugeruje że u siebie są bardzo mocnym zespołem a goście na wyjazdach grają słabo do tego ostatnio mają także spadek formy u siebie i moim zdaniem Mocni na swoim terenie Club Atlético Lanús zwyciężą w tym ciekawie zapowiadającym się spotkaniu.

  100
 
makaveli23 143K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna- Kolumbia
Godzina: 22:05
Spotkanie : Aguilas - Envigado
Typ : remis
Kurs : 2.90
Bukmacher : etoto
Analiza:

Gospodarze w trzech meczach u siebie w tym roku 2-1-0 i tylko jedna stracona bramka, dwie wygrane do zera 1-0 i 2-0. Envigado na wyjeździe odwrotnie 0-1-2 w bramkach podobnie tylko ze odwrotnie w 3 meczach. Co jednak sklania mnie do postawienia remisu to h2h gdzie te dwie druzyny grajac ze sobą miewają duzo remisów. 4 z 5 ostatnich meczy zakonczylo sie remisem. Ponadto fajnie przy tym typie wyglada bilans bramek w tym sezonie obydwu druzyn, ktory prezentuje sie mianowicie tak 6-6 i tylko jeden punkt przewagi gospodarzy. Myślę wiec ze dom/wyjazd nie będzie grało dużej roli i obie druzyny sie zadowolą remisem.

  190
 
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina : LaLiga
Godzina: 21:00
Spotkanie : Real-Barcelona
Typ : Ramos dostanie ŻK
Kurs : 2.15
Bukmacher : eFortuna
Analiza:
Sędziuje strasznie overowy w stosunku do kartek sędzia Antonio Mateu, wiemy jak ważny jest ten mecz dla obu drużyn, nie widzę innej persony która według mnie ma większe szansę otrzymania kartki niż Sergio Ramos który w tych ważnych meczach lubi grać "brzydko" broniąc, w ostatnich 2 spotkaniach El Clasico sędzia wyciągał w jego stronę żółtą kartkę a przy panu Antonio Mateu czyste konto kartkowe Ramosa jest mało prawdopodobne.

  100
 
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka, NBA
Godzina 21:30
Spotkanie : Los Angeles Clippers - Philadelphia 76ers
Typ : Obydwaj gracze zdobędą co najmniej 20 pkt : Kawhi Leonard &amp; Tobias Harris
Kurs : 2,40
Bukmacher : Betclic
Analiza:
Nowy miesiąc nowa zabawa i od razu mecz o 21.30 w polskiej TV. Mecz pomiędzy rozpędzonymi LAC, którzy wygrali 3 ostatnie mecze, a 76ers którzy zmagają się z kontuzjami dwóch - moim zdaniem - najważniejszych graczy (Embiida i Simmonsa). Dlatego upatruję tu pokaźnej zdobyczy Tobiasa Harrisa, bo... ktoś przecież musi rzucać. Jeden mecz bez wymienionej dwójki i pyk - Tobias dostaje 21 rzutów zdobywając 34pkt grając najwięcej z wszystkich, czyli 35min. Kolejni gracze w kolejności rzucali odpowiednio - 13, 10, 10. Podejrzewam, że dzisiaj również to On będzie próbował utrzymać 76ers w grze. Po drugiej stronie LAC grające w pełnym składzie. Leonard jest liderem, gwiazdą zespołu. W tym sezonie rzuca średnio 27pkt na mecz. Grali ze sobą już jeden raz w tym sezonie. 12 lutego tego roku na parkiecie Phili wygrali gospodarze, aczkolwiek najlepiej punktującym zawodnikiem meczu został Kawhi zdobywając 30 punktów. W ostatnich 20 spotkaniach zaledwie dwa razy Leonard nie dorzucił do linii 20pkt. Uważam, że dzisiaj zagra na swoich normalnych obrotach i nie będzie miał problemu z zaplusowaniem w moim typie. Powodzenia

  140
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom