>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.03.2019 (piątek)

Status
Zamknięty.
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska , Ekstraklasa
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Legia Warszawa - Miedź Legnica
Typ: Remis, gospodarz wygra zwrot
Kurs: 1.55
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Ja trochę pod prąd w kierunku remisu. Typowanie wygranej Legii staje się public betem, nasza ekstraklasa jest nieprzewidywalna, nie przekonuje mnie gra Legii na wiosnę oraz metody i decyzje Sa Pinto. Zgadzam się, że Legia jest faworytem ale próbuję niespodzianki. Liczę na remis, jeśli wygra Legia mamy zwrot stawki.
▶zwrot
 
pukon 959K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Pro B Francja
Godzina: 20.00
Spotkanie: Vichy Clermont - Nantes
Typ: Nantes +6,5pkt (włącznie z dogrywką)
Kurs: 1.77
Bukmacher: LVBet
Analiza:
Francuska Pro B - ekipa gospodarzy czwarta pozycja w tabeli i bilans 13-5, drużyna Nantes dziewiąte miejsce z bilansem 9-9. Dla mnie w tym zestawieniu za mocniejszą drużynę należy uznać Nantes, może dotychczasowe wyniki pokazują trochę inną sytuację, ale organizacyjnie (większy budżet, płace i też przedsezonowe aspiracje) i kadrowo, trochę lepiej wyglądają dzisiejsi gości. Trzeba też dodać, że Nantes w ostatnim czasie nie mieli zbyt dobrych warunków do gry - zmarł ich najlepszy zawodnik Jermaine Marshall, co na pewno musiało odbić się na dyspozycji nie tylko zespołu, ale ogólnie klubu. Sprowadzono już Sterlinga Gibbsa, który na warunki Pro B, ma wszystko by zostać gwiazdą tych rozgrywek, zresztą rzucił w debiucie 20pkt, co też może świadczyć o jego możliwościach. Z kolei ekipa Vichy zaskakuje w tym sezonie, bardzo wysoka pozycja w tabeli i też bardzo solidna gra, ale czy to jest zespół, który na dłuższą metę powalczy o te czołowe lokaty, według mnie, raczej nie - jednak wąska kadra jaka dysponują, może w końcu przynieść też słabszą dyspozycję. Ta przerwa na reprezentację, może tutaj bardziej pomóc drużynie Nantes, która po tych &quot;zawirowaniach&quot; potrzebowała pewnie spokojniejszego treningu, a ekipa Vichy była jednak cały czas w dobrej formie i taka przerwa może wybić trochę z tego lepszego okresu.
⛔100
 
misiek_1212 10K

misiek_1212

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Hiszpania, LaLiga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Rayo Vallecano - Girona
Typ: powyżej 6,5 kartki
Kurs: 2.95
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
W meczu otwierającym 26 kolejkę Rayo Vallecano zagra u siebie z Gironą. Obydwie drużyny zajmują odległe pozycje, dlatego jest to bardzo ważny mecz w kwestii utrzymania. Gospodarze mają 4 porażki pod rząd, ich sytuacja jest coraz gorsza, a więc będą bardzo zdeterminowani dzisiaj by sięgnąć po komplet punktów. W pierwszym spotkaniu dużo się działo, było sporo sytuacji bramkowych. Jedna jak i druga drużyna potrafi wyłapać parę kartek w jednym meczu, a patrząc na wagę dzisiejszego meczu możemy się ich spodziewać. Sędzia meczu jest Santiago Latre czyli jeden z lepszych, którzy potrafią dać sporo kartek w jednym spotkaniu, dlatego uważam że będzie dzisiaj przynajmniej 7.
✅195
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska , Ekstraklasa
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Legia Warszawa - Miedź Legnica
Typ: Legia Warszawa nie strzeli gola
Kurs: 5,00
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Absolutnie nie rozumiem podejścia niektórych, którzy liczą, że Legia TO WŁAŚNIE DZIŚ się obudzi i zleje Miedziankę przy Łazienkowskiej. Ja bardziej liczę na to, że pewien gburowaty Portugalczyk straci dziś pracę. Nie jestem fanem żadnej z drużyn, ale widziałem ostatnie mecze Legii i jakoś mało po nich optymizmu w Warszawie. Dziś w formacji ofensywnej zamiast Kucharczyka i Agry pojawi się Nagy i Medeiros. Cały czas zmiany i szukanie nie wiadomo tak naprawdę czego. W Miedzi sytuacja nieciekawa i absolutnie nie stawiam ich tu w roli faworyta. Ale w ostatnich 5 meczach legniczanie dwukrotnie zagrali na zero z tyłu a w zeszłym tygodniu strzelili sobie samobója z Nafciarzami. Remisowali bezbramkowo m.in. z solidną Koroną i liderem z Gdańska.To wszystko skłania mnie ku temu, aby zaryzykować taki bet. Liczę tu na 0-0, może nawet dużą niespodziankę na korzyść gości.
⛔100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Augsburg - Borussia Dortmund
Typ: Augsburg powyżej 2,5 żółtych kartek w meczu
Kurs: 3,40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Niezbyt często gram typy na kartki, ale akurat w przypadku tego spotkania uważam, że warto zagrać. Augsburg przystąpi do tego spotkania poważnie osłabiony. Kilku ważnych graczy nie zagra, stąd kurs na gospodarzy mocno poszedł do góry. Borussia Dortmund jest dużym faworytem do zwycięstwa w tym meczu. Dortmund walczy o mistrzostwo swojego kraju, żeby wreszcie pokonać ten Bayern. Wobec tego takie spotkania po prostu muszą wygrywać, jeśli chcą zdobyć mistrza. Borussia Dortmund będzie stroną dominującą w tym meczu, to raczej nie ulega wątpliwości. Augsburg pewnie skupi się na obronie, bo w tym składzie jakim zagrają na nic więcej jak na remis chyba nie mają co liczyć. Skoro skupią się na obronie, a nie są w tym zbyt dobrzy, to wiele razy będą faulować. Moim zdaniem wiele fauli Augsburga spowoduje, że wyłapią przynajmniej trzy żólte kartki w tym spotkaniu.
⛔100
 
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Polska
Godzina: 20:30
Spotkanie: Legia Warszawa - Miedź Legnica
Typ: Legia wygra obie połowy
Kurs: 3,5
Bukmacher: forBet
Analiza:

Debiut w Lutym po kilku latach rozłąki z &quot;FB&quot; i prawdopodobnie II miejsce w tabeli liderów ! Lepszego powrotu mogłem sobie &quot;wytypować&quot;
Do rzeczy. Mecz za chwilę. Brak dzisiaj czasu zmusza mnie do ryzyka i pisania analizy do ligi, której nie trawię...
Zważywszy, że było już kilka analiz odnoszących się do tego meczu i chyba wszystko zostało już napisane, postaram się w skrócie opisać mój ryzykowny typ.
Legia gra słabo, zalicza wpadki, rozczarowuje. Trener Sa Pinto w końcu dokonał przemeblowania w składzie i tak dziś w pierwszym składzie wyjdzie nadzieja z Portugalii, Madeiros. Na ławce od pierwszej minuty zasiądzie Hlousek i Agra.
Kibice, działacze, właściciele - wszyscy chcą poprawy i lepszej gry Legii i albo to nadejdzie w tym meczu, albo cierpliwość w/w zacznie się wyczerpywać.
Miedź na pewno przyjedzie zmotywowana ostatnim ligowym zwycięstwem nad Wisłą Płock. Legniczanie będą musieli radzić sobie bez wykluczonych Żyro i Marquitosa.
W przeszłości dwukrotnie doszło do pojedynku obu zespołów i dwukrotnie zwycięsko z boju wychodziła Legia.
Wierzę, że dziś Legioniści wyjdą zmotywowani i głodni gry i bramek, które zaplikują swoim rywalom w obu połowach.
Podkreślę jedynie, że typ ten jest mocno ryzykowny : )
✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
R 630,4K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Argentyna Superliga
Godzina: 23:00
Spotkanie: San Lorenzo – Argentinos Jrs
Typ: Poniżej 2,0
Kurs: 1,86
Bukmacher: 1xBet

Pojedynki w Argentynie zwykle charakteryzują się niewielką liczba bramek. I tym razem taki mecz przed nami. Obie ekipy dołuja w tabeli. Gospodarze na 23 pozycji z bilansem 16:22 w 19 meczach, a goście jeszcze gorzej bo na ostatnim 26 miejscu z bilansem 8:20 w 20 spotkaniach. To pokazuje, że w obu ekipach nie ma komu strzelać. W statystykach O/U gospodarze z bilansem 6:13 a goście 4:16. To pokazuje skalę ofensywy obu ekip, a zarazem, że formacje defensywne coś tam grają i mimo odległych pozycji w tabeli nie tracą dużo. Wstępnie chciałem grać under 1,5, ale w H2H ostatnio 2:1 i w lidze tez kilka wyników 1:1 lub 2:1 i dlatego wybieram dwubramkową linię, gdzie przy dwóch golach zwrot.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom