>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 1.03.2016 (wtorek)

Status
Zamknięty.
qick19 17,8K

qick19

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy Serie B
Godzina: 20:30
Spotkanie: Perugia - Latina
Typ: 1
Kurs: 1.95
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam! Dziś stawiam na Perugie , która podejmie u siebie zespół Latiny. Obie drużyny to na obecną chwilę druga połowa tabeli miejsca odpowiednio 13 i 14.
Patrząc na h2h z ubiegłych lat te ekipy toczyły ze sobą wyrównane mecze , Perugia jako gospodarz zremisowała i wygrała z Latina 2:1. Gospodarze nie wygrali od 4 spotkań , myślę że dziś zdołają odwrócić złą passę bowiem przyjeżdza ligowy średniak jakim jest niewątpliwie Latina , więc nasuwa się pytanie jak nie teraz to kiedy??
U siebie Perugia nie zachwyca bo na 14 meczy wygrali tylko 5 ale przynajmniej zachowują dodatni bilans bramkowy 14:12. Ostatnia porażka u siebie z Trapani 2:0 musi boleć bo stracili bramki w 2 połowie meczu.
Myślę że dziś będzie ten moment w którym gospodarze odniosą zwycięstwo choćby jedną bramką.
Pozdrawiam i życzę powodzenia! ????
✅ 95
 
mattie 112

mattie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Premier League
Godzina: 20.45
Spotkanie: Leicester - WBA
Typ: Vardy strzeli gola
Kurs: 2.12
Bukmacher: unibet
Analiza:
Krótko i na temat Vardy to najlepszy strzelec Lisów a także całej Premier League.
Nie wierzę w to,aby Leicester mógł przegrać ten mecz. Nie mówię już o tym, że jestem wręcz pewny że zdobędą bramkę no i mam nadzieję, że będzie to właśnie Vardy. Leicester strzelił w tym sezonie najwięcej bramek w całej lidze (razem z Totkami) i bardzo dawno nie było takiego meczu gdzie nie zdobyli gola a jakby nie patrzeć Vardy brał udział w połowie z nich gdyż oprócz 19 goli posiada także 4 asysty. Mam nadzieję, że to nie on dziś będzie asystował . Powodzenia.
⛔ 100
 
Z 46

zlatanzinteru

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy: Serie B
Godzina: 20:30
Spotkanie: Ascoli - Modena
Typ: 1
Kurs: 2,6
Bukmacher: bet365
Analiza: Spotkanie dwóch drużyn z dolnej częsci tabeli Włoskiej Serie B
Drużyna gospodarzy mimo swojej pozycji w tabeli zdołała w tym sezonie u siebie w 7/14 meczach ligowych.
Drużyna gości na w meczach ligowych na wyjeździe prezentuje się fatalnie przegrała 11/14 spotkań.
Statystyki pokazują że nasz typ jest mocno profitowy jeśli patrzeć na ten mecz tylko w ten sposób.
Na niekorzyść mogą przemawiać bezpośrednie pojedynki obu drużyn i prawdopodobne braki kadrowe w drużynie gospodarzy spowodowane ostatnim &quot;czerwonym&quot; meczem.
Mimo wszystko po takim kursie polecam spróbować ten typ za rozsądną stawkę. Powodzenia
✅ 160
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
trcd 20

trcd

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Aston Villa - Everton
Typ: over 2,5
Kurs: 1,92
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Aston Villa grala ostanio 3 dni temu gdzie przegrali ze Stoke 2:1. Dziś zagraja bez Amavi , Grealish , Traore , Sanchez , Kozak . Do składu dzis wraca Ayew, co jest wmocnieniem ale i tak bardziej bedzie brakowac nieobenych dzis.
Everton odpoczywał prawie 10 dni . Dziś zagraja Besic, Brown, Gibson, Hibbert . Do składu wrócił już Stones oraz Kone.
Tak wiec ekipa Evertonu wyglada lepiej niz Villi i sa bardziej wypoczeci.
Mysle ze mozna sie spodziewac dzis duzo goli jak to bywalo w ostanich latach miedzy nimi. Dlatego polecom typ po dobrym kursie.
Powodzenia
✅ 92
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy
Godzina: 20:00
Spotkanie: Hannover 96 - Wolfsburg
Typ: 2/2
Kurs: 2.87
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ostatni w tabeli Hannover podejmuje 8 Wolfsburg. Hannover przegrał 4 ostatnie domowe spotkania, ze Stuttgartem (12 w tabeli) 0-2,Darmstadt (14) 1-2 i po 0-1 z Mainz (5) i Augsburgiem (13). W 3 ostatnich przegranych spotkaniach przegrywał już do przerwy. Typuję, że i tym razem tak będzie. Wolfsburg ostatnio miał ciężkie mecze,
Z Bayernem 0-2 i Herthą 1-1. W tym meczu będą mieli łatwiejszego przeciwnika i powinni to wykorzystać cisnąć go już od pierwszych minut.
Bo jak nie teraz to kiedy.
Pomogłem, kliknij &quot;dzięki&quot;
✅ 187
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
S 18

spinalive

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sunderland - Crystal Palace
Typ: Sunderland, Remis - nie ma zakładu
Kurs: 1,66
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na wstępie chcę się przywitać, gdyż jestem tutaj nowy. Do tej pory tylko czytałem analizy, ale w końcu postanowiłem dodać swoją pierwszą.
Pod lupę wziąłem spotkanie angielskiej Premier League, w którym Sunderland zmierzy się na własnym stadionie z Crystal Palace.
Sunderland moim zdaniem jest najbardziej pechową drużyną w lidze i zdecydowanie nie powinni znajdować się aktualnie w strefie spadkowej. Jak na drużynę zajmującą dopiero 19. pozycję w tabeli, ich gra nie wygląda źle. Problemem jest jednak gra w obronie. W 27 meczach obecnego sezonu stracili aż 51 bramek co jest najgorszym wynkiem w lidze. Jednak 37 (!) bramek stracili w delegacjach, a dzisiaj grają u siebie i to jest podstawą mojego typu. U siebie stracili tylko 14 bramek, co jest rewelacyjnym wynikiem jak na drużynę zajmującą pozycję spadkową. Crystal Palace w pięciu ostatnich wyjazdach nie wygrali ani razu, dwukrotnie remisowali strzelając trzy bramki i tracąc dziewięć. Po dosyć przyzwoitym początku sezonu, Orły popadły w kryzys i nie potrafią z niego wyjść. Ostatni mecz w PL wygrali 19 grudnia ubiegłego roku. W pięciu ostatnich meczach zdobyli tylko punkt i moim zdaniem ten fakt po dzisiejszym meczu nie ulegnie zmianie. Na dole tabeli jest ciasno, a tegoroczne rozgrywki powoli wkraczają w decydującą fazę. Ten fakt powinien uskrzydlić podopiecznych Sama Allardyce&#39;a, tym bardziej, że ta kolejka dla konkurentów Sunderlandu w walce o utrzymanie będzie ciężka. Newcastle czeka bowiem wyjazdowy mecz z nieobliczalnym Stoke, a Norwich gościć będzie Chelsea, która powoli wraca na właściwe tory. Mecz z Crystal Palace jest więc szansą na ucieczkę ze strefy spadkowej i moim zdaniem Czarne Koty z tej szansy skorzystają. W ostatniej kolejce przegrali minimalnie (0:1) na trudnym terenie z West Ham, jednak ten mecz był całkiem dobry w wykonaniu dzisiejszych gospodarzy. Ostatni mecz u siebie to zwycięstwo Sunderlandu na, bądź co bądź, silnymi kadrowo United. Crystal Palace natomiast w ostatniej kolejce po nieudanej pogoni uległo na wyjeździe z West Bromwich 2:3.
W Sunderlandzie nie zagrają kontuzjowani Duncan Watmore (17/2) i Jeremain Lens (18/2), natomiast Crystal Palace będzie musiało sobie radzić bez kontuzjowanych Jamesa McArthura (24/2) i Jasona Puncheona (24/0) oraz zawieszonego Pape Souare (24/0).
Jesienne starcie bohaterów dzisiejszego pojedynku na Selhurst Park zakończyło się wygraną Sunderlandu 1:0 po bramce Defoe&#39;a. Dzisiaj również liczę na minimalne zwycięstwo gospodarzy. Jednak jako, że na początku wspomniałem, że Sunderland to pechowcy, a Crystal Palace będzie chciało się zrewanżować za ostatnie spotkanie, to zagram tutaj DNB po całkiem atrakcyjnym kursie 1,66. W sam raz do jakiegoś double&#39;a.
Dla odważniejszych czysta jedynka po świetnym kursie 2,5, ale ten typ podał już ktoś wcześniej.
zwrot
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Szkocja
Godzina: 20:45
Spotkanie: Hearts - Inverness
Typ: 1 (-1,5)
Kurs: 3,60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam. Moja dzisiejsza analiza dotyczyć będzie spotkania w Szkockiej Premiership. Naprzeciw siebie staną dziś trzecia ekipa szkockiej ekstraklasy z siódmą. Gospodarze ostatnio radzą sobie bardzo dobrze. Na 5 ostatnich rozegranych spotkań zwycięstwa odnosili trzykrotnie, w tym porażka 1:2 z Celtikiem, po bardzo wyrównanym spotkanie, a trzeba zaznaczyć że mało kto może nawiązać równorzędną walkę z zespołem z Glasgow. Dzisiejsi goście grają mocno w kratkę osttanio. Bardzo dobre występy przeplatają tymi słabszymi jak np zwycięstwo 3:1 z viceliderem z Aberdeen, zeby ponieść druzgocącą klęskę z Celtikiem 0:3 (najmniejszy wymiar kary w tym meczu). Hearts ostatnio wygrali z Inverness ponad 4 lata temu, ale poziom gry i stan kadry się odwrócił i te czynniki grają na korzysć dzisiejszych gospodarzy. Myślę że dziś Hearts nie pozostawi złudzeń rywalowi i odniesie pewne i przekonujące zwycięstwo.
✅ 260
 
V 25

victas401

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia
Godzina: 20:45
Spotkanie: Aston Villa - Everton
Typ: Oby dwie drużyny strzelą w 1 połowie (tak)
Kurs: 5,5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Uważam, że ten mecz będzie obfity w gole, Everton to drużyna mocno overowa w 12 meczach granych na wyjeździe strzelili 19 goli więc średnia powyżej 1,5 bramki na mecz, stracili 12 bramek, więc średnio bramkę na mecz. W ostatnich 3 meczach grając na wyjeździe w dwóch strzelali minimum 1 bramkę w pierwszej połowie. Natomiast liczę również, że czerwona latarnia ligi Aston Villa strzeli w tym meczu minimum 1 gola i padnie on w 1 połowie.
⛔ 100
 
wujupl 12

wujupl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania Primera Division
Godzina: 22:00
Spotkanie: Las Palmas-Getafe
Typ: 1
Kurs: 2
Bukmacher: Williamhill
Analiza:
Witam ,dawno nie widziałem tylu podstron ;) ,z meczy które pozostały bez typu pozostało Las Palmas vs Getafe. Dlaczego Las Palmas ? a więc Getafe najgorzej grająca drużyna na wyjezdzie ,(1z-2r-9p br uwaga ! 9-30 !)Las Palmas w domu całkiem dobrze jak na trzecią drużynę od końca (5z-3r-5z bramki 13-13)ostatnie 5 meczy to 2 zwycięstwa i trzy porażki (w tym z Barceloną i Atletico)bramki 4-7 , a Getafe no cóż ..dramat ostatnie pięć spotkań to pięć porażek, bramki 0-9 . Co tu dużo pisać oba zespoły zagrożone degradacją ,ale na ten moment Las Palmas nieco lepsze i jezeli maja komuś odebrać punkty to muszą to byc zespoły pokroju Getafe .Powodzenia
Powtórzony typ ⛔ 100
 
E 0

ekspert1906

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna-Hiszpania-Primera Division
Godzina: 22:00
Spotkanie: Las Palmas - Getafe
Typ: 1 DNB
Kurs: 1.40
Buchmacher: Bet365
Analiza:
Graja dwie druzyny mocno zagrozone spadkiem. Druzyna Las Palmas podejmuje druzyne Getafe. Gospodarze miejsce 17 natomiast goscie na miejscu 15. Dla obu zespolow jest to wazny mecz w kwestii utrzymania. Gospodarze sa w znacznie lepszych humorach , ostatnio wygrana na wyjezdzie z Eibar 1:0 zakonczyla serie trzech porazek z rzedu. Getafe natomiast 6 kolejnych meczy bez zdobytego punktu. Atut wlasnego boiska , wygrana z Eibar na trudnym terenie , fatalna forma Getafe to wszystko sprawia ze Las Palmas nie ma prawa przegrac tego meczu . Powodzenia ????
Powtórzony typ ⛔ 100 (wcześniej grana czysta &#39;jedynka&#39;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom