>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.03.2016 (wtorek)

Status
Zamknięty.
scigant 76

scigant

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premiership
Godzina: 20:45
Spotkanie: Norwich-Chelsea

Typ: 2 i under 2.5
Kurs: 4.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Nowy miesiąc i nowa szansa zaczynamy dosyć mocno. Na wokandę bierzemy mecz Premiership pomiędzy Norwich i Chelsea. Obie drużyny są dosyć overowe więc skąd taki typ. Chelsea 17 a Norwich 15 razy kończyły w tym sezonie kończyły overem 2.5 z tego Chelsea na wyjazdach 8 razy pokryła over a Norwich u siebie tylko 6 razy. Po pierwsze do takiego grania zachęca kurs. Chelsea w ostatnich 5 wyjazdowych spotkaniach straciło tylko 1 gola w ten weekend z Southampton. Norwich na własnym stadionie oprócz spotkania z Liverpoolem także dużo tych bramek nie strzela. Więc przy dobrym układzie Chelsea zagra na zero z tyłu, a nie sądze by była w stanie nastrzelać aż trzy. Poprzednie spotkanie tych dwóch drużyn zakończyło się wynikiem 1:0 dla Chelsea. Wiadomo to była inna Chelsea prowadził ją Murinho, ale liczę na powtórkę. Norwich strzeli i typ idzie do kosza więc można bezpieczniej grając under 3,5, ale wtedy kurs spada do ok. 2,3 Bo po takim kursię naprawdę sądzę, że warto zaryzykować, tym bardziej że H2H przemawia na korzyść undera 2.5.

⛔ 100
 
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premiership
Godzina: 20:45
Spotkanie: Lisy - WBA
Typ: Lisy over 1.5 gola
Kurs: 1.9
Buk: bet365

Miałem typować zwycięstwo Leicester ale już ktoś mnie ubiegł więc idę w stronę bramek. Jak każdy wie Lisy mają sezon życia, może majstra nie będzie bo jeszcze trochę kolejek zostało ale top4 i LM w przyszłym sezonie pewnie w 100% wg mnie. Na King Power Stadium grają bardzo dobrze 8/4/1 bramki 23:11, natomiast WBA nie zachwyca na wyjazdach średnia gra 4/4/5, bramki 9:14. Lisy obecnie są duża lepszym zespołem niz dzisiejsi goście, przebrneli przez ciężki terminarz i teraz mają teoretycznie łatwiejsze mecze ze słabszymi rywalami, gdzie nie powinni gubić pkt.
Wcześniej widziałem, że ktoś typował wygraną WBA sugerując się h2h wg mnie jest to bardzo śmieszny argument biorąc pod uwagę to, że były to mecze w 2 lidze, gdzie Leicester praktycznie bronił się przed spadkiem, czy nawet ich ostatnie spotkanie na King Power Stadium w tamtym sezonie PL, gdzie Lisy zaatakowały formą dopiero pod koniec sezonu, dzięki czemu wyszli ze strefy spadkowej. Granie na WBA to bardzo duże ryzyko bo teraz to zupełnie inne Leicester niż w poprzednich sezonach. Dzisiaj jest idealny moment na przełamanie słabego h2h na własnym stadionie.
Lisy bez żadnych kontuzji, niepewny jest tylko występ defensywnego pomocnika Leicester N&#39;golo Kante 27 meczy w tym sezonie 1 bramka, 3 asysty, więc powinna wyjść podstawowa jedenastka, a z tego co widzę WBA bez napastnika Calluma McManamana (11/2) oraz bez pomocnika Jamesa Morrisona (18/3).
✅ 90
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna, Indie 1
Godzina 11:30
Salgaocar - East Bengal
Over 3.5 gola
3.30
Unibet

Na dzisiaj wybrałem mecz z indyjskiej I-League. W 9 kolejce spotkań zmierzy się ze sobą Salgaocar i East Bengal. Gospodarze po 8 meczach są na ostatnim miejscu w tabeli, a goście to 3 drużyna w lidze. Typuję w tym pojedynku na powyżej 3.5 gola. Po pierwsze zagra najsłabsza drużyna w całej lidze z ekipą walczącą o mistrzostwo kraju. Gospodarze zdobyli w 8 meczach tylko 5 punktów, a goście mają na swoim koncie już 17 oczek. Obie drużyny dzieli więc duża różnica i moim zdaniem to goście będą prowadzić grę, mecz będzie pod ich dyktando i z łatwością wbiją rywalom kilka bramek. Po drugie ekipa Salgaocar w tym sezonie zanotowała już 3 wyniki over 3.5 gola. Były to rezultaty 1:3, 2:3 i 4:2. W meczach z ich udziałem wpada najwięcej bramek (średnio 3.10 gola na mecz). Jeśli chodzi o bezpośrednią rywalizację między tymi drużynami w poprzednich sezonach to mecze między nimi kończyły się wynikami 2:1, 1:0, 3:1, 0:0, 2:3 i 1:4. Jak widać w kilku meczach obie drużyny urządziły sobie całkiem niezłe strzelanie i 3 razy padł wynik over 3.5 gola. Dzisiaj moim zdaniem kibice na stadionie gospodarzy zobaczą również co najmniej 4 gole. Mój typ to 1:4 dla gości i over 3.5 gola.
✅ 230
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
ready2win 2

ready2win

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker - Champions League
Godzina: 12:00
Spotkanie: Selt M - Dale D
Typ: Home
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:Co jest na korzyść Selta to to że jest on o dwa miejsca wyżej w tabeli ligowej, oraz ma za sobą dwa wygrane mecze oraz jeden przegrany. Dale natomiast ma dwa mecze przegrane i tylko jeden wygrany. Selt jest o wiele wyżej w obecnym rankingu gdyż jest na 21 miejscu a Dale dopiero na 44. Z dotychczasowej gry wszystko wskazuje na to że Salt wygra to spotkanie.
Co do drugiego spotkania to zmierzą się w nim Wenbo który w ostatnim Masters udało się dotrzeć do 1/8 finału oraz Holt który w tym turnieju nawet nie występował. Ostatnimi czasy Wenbo jest troszkę w dołku z formą lecz myślę że najgorszy czas ma za sobą i obecnie będzie grał coraz lepiej co pokaże już w meczu z Holtem wygrywając to spotkanie.
⛔ 100
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 18:00
Spotkanie: Korona Kielce - Wisła Kraków
Typ: Ondrasek strzeli gola
Kurs: 3.45
Bukmacher: Bet365
Bardzo ważne spotkanie dla obu ekip w którym każda będzie walczyła o komplet punktów.Korona po 24 kolejkach z dorobkiem 27pkt traci do pierwszej ósemki 4pkt, co prawda udało się ograć Lechię u siebie 4-2 to w dwóch pozostałych meczach mieli mniej szczęścia przegrywając w Łęcznej oraz Szczecinie prowadząc 0-2.
Dzisiaj Kielczanie będą chcieli wykorzystać kłopoty Wisły i złapać kontakt do drzwi pierwszej ósemki, by sezon zakończyć w spokoju plasując się w najlepszej ósemce.Patrząc w tej chwili na ligową tabelę po podziale punktowym nie będzie wielkiej różnicy pomiędzy ekipą która zajęła 9 miejsce, a nawet ostatnią, gdyby na dzień dzisiejszy zredukować punktacje 9 Górnik Łęczna miałby 15pkt, ostatni z Zabrza 11, druga Wisła 12 i to jest zaledwie jedna wygrana w meczu rundy głównej.Reasumując każda ekipa która znajdzie się w strefie spadkowej jest realnie zagrożona, dlatego tak ważne są teraz zwycięstwa i ucieczka w pierwszą ósemkę gdzie do 6 pozycji jest bardzo ciasno.
Wisła nie miała szczęścia po zimie, i nie chodzi tu nawet o sposób gry choć i ona pozostawia wiele do życzenia.Wszystkie mecze można powiedzieć nie tylko były pechowe, a frajerskie.We Wrocławiu mając kilka sytuacji z których strzelić po prostu należy, nie trafili ani razu, tracąc gola w kuriozalnych okolicznościach po błędzie Sadloka który przeszkodził Głowackiemu, mecze u siebie z G.Łęczna i Podbeskidziem to festiwal niewykorzystanych sytuacji i wypuszczenie zwycięstwa gdzie losy spotkania powinni rozstrzygnąć już w pierwszych połowach.
W tygodniu doszło do kolejnej śmiesznej sytuacji, czyli zwolnieniu trenera który zdążył poprowadzić Wisłę tylko w 3 spotkaniach, w drużynie jest mały kłopot ze słabą pomocą uwidoczniony min brakiem Mączyńskiego, na pocieszenie przyszedł wypożyczony Wolski który po pierwszym meczu pokazał że jakimś wzmocnieniem powinien zostać, zagra także Głowacki który pauzował za kartki.Korona ma dobre momenty w ofensywie, ale jak widać po wypuszczonych zwycięstwach i straconych 8 golach w 3 kolejkach spore kłopoty w obronie.Mecze Wisły w Kielcach były zawsze ciekawe i padały tam gole, sytuacje na pewno będą, pytanie czy w Wiśle znowu zawiedzie skuteczność?Mimo narastających problemów zaryzykuje że nie i Wisła strzeli więcej niż jedną bramkę, bo w Kielcach strzelać lubiła a z racji że nasza liga bywa nieobliczalna wyniku obstawiał nie będę to jednak Korona stawiana jako faworyt często zawodzi, Wisła natomiast w obecnym sezonie lepiej grała na wyjeździe niż przy Reymonta.Mecz ogólnie zapowiada się bardzo ciekawie, na trybunach będzie na pewno gorąco, kibice Wisły po raz pierwszy od wielu lat będą mogli w komplecie pojawić się na stadionie, a kibice Korony dopingować drużynę na tyle, żeby dołożyć cegiełkę do zrzucenia znienawidzonej Wisły z ekstraklasy
zwrot
 
V 0

vsher

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 21:00*
Spotkanie: Atletico Madryt - Real Sociedad
Typ: HT/FT X/1
Kurs: 3.60
Bukmacher:*Bet365
Atletico (2) podejmuje Sociedad(9). Aby utrzymać szansę na walkę z Barceloną musi wygrać. W tym sezonie wielokrotnie do przerwy remisowali by w drugiej połowie przechylić szalę na swoją korzyść. Zwycięska passa RSSS zakończyła się w Maladze. Atletico uskrzydlone po derbach.
Proszę przywiązywać większą wagę do zamieszczanych analiz. //Benek
⛔ 100
 
santir 0

santir

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ANGLIA: Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Aston Villa - Everton
Typ: handicap europejski 1:0 2
Kurs: 3.40
Bukmacher: bwin
Analiza:
Zaczynając od ostatniej formy obu drużyn, w tym aspekcie wyraźnie góruje Everton. Ostatnie 5 meczy tej drużyny to aż 4 zwycięstwa i tylko jedna przegrana (w tym 3 wygrane na wyjeździe).
Na ostatniej prostej sezonu, Aston Villa zamyka tabelę, a ma przed sobą mecze z czołówką Premier League. Wydaję mi się, że trudno będzie zmotywować piłkarzy do grania na 100%, gdy szanse na wyjście ze strefy spadkowej są nikłe. Zupełnie inaczej sytuacja kształtuje się dla Evertonu. Do siódmego Southamptonu brakuje tylko 6 oczek i zaangażowanie w ich przypadku może zaowocować dobrym wynikiem na koniec sezonu.
Myślę, że Everton jest na fali i bez problemu poradzi sobie z Aston Villa.
✅ 240
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Turcja
Godzina: 19:00
Spotkanie: Cykur R - Istanbuł B.
Typ: 1 DNB
Kurs: 2.62
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Rewanż w pucharach. Na wyjezdzie Cykur odniósł zwyciestwo 2-0, dzisiaj przyszedl czas na gre u siebie. Gospodarze w nieco lepszej formie niz przeciwnicy, nie wiem czym podyktowany jest tak wysoki kurs na C.R. - mając zaliczke 2 bramek z wyjazdu i mozliwosc zagrania przed wlasna publicznoscia z dość miernym przeciwnikiem mysle ze odniosą zwyciestwo, tymbardziej iz w rozgrywkach ligowych u siebie pokonali istanbuł 2-1. Goscie na ostatnich 5 spotkan wygrali tylko jedno - i to na swoim terenie. Smiało stawiam na gospodarzy - z zabezpieczen zwrotu w przypadku remisu.
✅ 162
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Fortuna Liga (Słowacja)
Godzina: 16:55
Spotkanie: MŠK Žilina vs AS Trenčín
Typ: Trenčín
Kurs: 1,95
Buk: betsson
Analiza:
Jeszcze gdy zaczynałem czytać sobie o obu drużynach,kurs wynosił 2,25,ale w niespełna 1,5 godziny spadł do 1,95 - zły czy dobry znak? Ciężko powiedzieć,ale na pewno ktoś miał podobny pomysł jak ja.Kurs poniżej 2,0 nie przekonuje mnie już tak bardzo,więc możliwe,że lepszą opcją będzie poczekanie na rozwój sytuacji,może nawet na live ,tym bardziej,że pogoda na Słowacji chyba równie nieciekawa jak u Nas.
Co do meritum - to jest to spotkanie mistrza z wicemistrzem na terenie tych drugich ,co zapowiadałoby zasadniczo wyrównane spotkanie.Moim jednak zdaniem Trenczyn w przeciągu kilku ostatnich lat zrobił dosyć poważny krok do przodu i z ligowego średniaka (bardzo słabo grającego na wyjazdach),został mistrzem Słowacji i drużyną wydaje się (mimo sobotniej porażki) lepszą od Slovana.
Od jakiegoś czasu mam wrażenie Trenczyn stara się wprowadzać model Holenderski,sprowadzając stamtąd graczy jak również systematycznie wyprzedając ogranych u siebie młodych zawodników z zyskiem do mocniejszych lig,ostatni taki transfer Wesley - już strzela dla FC Brügge.
Co do składów,na pewno mocnym punktem Trenczyna jest pomocnik Bero oraz napastnik rodem z Curacao - van Kessel.
Z zimowych transferów w oczy rzucił mi się Maierhofer - gość już po trzydziestce,sprowadzony chyba niejako aby równoważyć afrykańskie młode wynalazki.
Austriak w swojej długiej karierze zwiedził kilkanaście klubów min Duisburg,Koln,Wolverhampton oraz co ciekawe - Bayern Monachium w barwach którego w 2006 roku zagrał dwukrotnie w Bundeslidze.
Obie drużyny zaczęły wiosnę od porażek,lecz o ile Trenczyn przegrał ze Slovanem(oglądałem skrót i Trenczyn miał sporo okazji do odrobienia strat) o tyle Zilina zaliczyła porażkę z zamykającą tabelę Skalicą.
Jak wspomniałem wcześniej przez kilka sezonów gdy miałem jako taką uwagę na Słowacką jeszcze wówczas Corgon Ligę - Trenczyn jawił mi się jako drużyna swojego boiska - tymczasem w tym sezonie na wyjeździe nie doznali jeszcze porażki,tracąc w 9 meczach zaledwie 2 bramki,również w poprzednim sezonie już ten aspekt został znacząco poprawiony (bilans 9-6-2).
Jeśli chodzi o ciekawostki to Trenczyn nie zaistniał w ostatniej edycji Ligi Mistrzów,gdyż został wyeliminowany przez Steaue ,jednakże w Bukareszcie potrafili wygrać 3:2.
W ostatnim meczu jesieni Trenczyn zremisował z Trnavą ,doliczając sobotnią porażkę ze Slovanem daje to dwa mecze bez wygranej z rzędu - ostatni raz Trenczyn zaliczył 3 mecze bez wygranej z rzędu na przełomie marca i kwietnia 2014 r.
Może nieco chaosu się wdarło ,ale chciałem napisać coś więcej niż nazwę stadionu i barwy koszulek obu drużyn( Trenczyn chyba na biało-czerwono,a Zylina na żółto - zielono ???? )
zwrot
 
saszix 86

saszix

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Czechy Ektraliga
Godzina: 17:20
Spotkanie: Vitkovice - Liberec
Typ: 1
Kurs: 2.35
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Wracam po miesięcznej przerwie do konkursu i na dzisiaj wybrałem spotkanie hokejowe pomiędzy drużyną Vitkovice a drużyną Liberec. Do końca rundy zasadniczej pozostały już tylko 2 kolejki. Drużyna gospodarzy to aktualnie 11 zespół w lidze, a drużyna gości to obecny lider. Gospodarze grają ostatnio znakomicie bowiem wygrali 4 z 5 spotkań, ten sam bilans mają goście. Drużyna Vitkovice traci zaledwie 2pkt do dziesiątej Komety Brno i dziewiątego Trinec. Są to miejsca dające udział w 1/8 finału Play-off oraz dające bezpieczeństwo przed spadkiem. Goście z Liberca mają już zapewnione 1 miejsce po rundzie zasadniczej tak więc ostatnie 2 kolejki zagrają jakby były to mecze towarzyskie. Gospodarze bardzo potrzebują tego zwycięstwa aby jeszcze znaleźć się w walce o mistrzostwo ale przede wszystkim utrzymać się w elicie. Na pewno będą chcieli zgarnąć pełną pulę i być może awansować nawet na 9 miejsce. Tak jak już wspominałem goście nic nie muszą w tym meczu osiągać.

⛔ 100
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Austria
Godzina: 19:40
Spotkanie: Salzburg-Klagenfurt
Typ: over 5,5 bramki
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet365
Analiza: Dopuki nie zaczęły się Play Offy i trwała część zasadnicza to w meczach obu drużyn z kim by nie grali to można było się spodziewać wysokiego wyniku, a w meczach gdy grali razem to już był pewniak. Nawet po podziale tabeli to w meczach Salzburga tych bramek padało jeszcze więcej, a Klagenfurt już nie był tak overową drużyną jak wcześniej, ale te kilka meczy przed Play Offami już to się zmieniło i znowu było w ich meczach dużo bramek. Gdy zobaczyłem pary w Play Offach to byłem pewny że co mecz będę obstawiał over lecz się myliłem. Dwa mecze rozegrane oba wygrane przez Salzburg 4-1,3-2 dużo nie brakło ale tych 6 bramek nie było. Wątpię aby w 3 meczu między tymi drużynami znów padło mniej niż te 6 bramek. Dla mnie ten over dzisiaj już musi wejść, do trzech razy sztuka.
✅ 80
 
lammpard 40

lammpard

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
WŁOCHY: Serie B
Godzina: 20:30
Spotkanie: Como - Lanciano
Typ: 1
Kurs: 1.97
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
29 kolejka włoskiej Serie B pojedynek dwóch drużyn ze strefy spadkowej. Czerwona latarnia ligi Como jeśli chce liczyć się w walce o utrzymanie musi zacząć się bardzo starać, bo do miejsc gwarantujących choćby baraże traci 8 punktów. W ostatnich meczach na swoim boisku Como ma dosyć dobrą serię, bo są to 2 remisy i 2 zwycięstwa i co ciekawe w tych ostatnich meczach zdobyli 8 z 12 punktów z całego dotychczasowych meczów rozgrywanych u siebie w tym sezonie. Sądzę, że mają dobrego przeciwnika do potrzymania tej dobrej passy, ponieważ ekipa Lanciano 10 z 14 meczów wyjazdowych w lidze przegrała, więc zdeterminowana drużyna Como powinna ten mecz wygrać.
⛔ 100
 
tymexx 159

tymexx

Użytkownik
La Liga
21:00
Atletico Madryt vs. Real Sociedad
Do przerwy: X
Kurs: 2,20
Buk: b365
Spotkanie 27 kolejki hiszpanskiej extraklasy.
O grze i stylu Atletico chyba specjalnie nie ma co sie rozpisywać - zelazna obrona ponad wszystko, do tej pory stracone w lidze jedyne 11(!) bramek, drużyna zdecydowanie underowa z nielicznymi &quot;fajerwerkami&quot; bramkowymi.
Sociedad b.solidny sredniak hiszpański, 9 miejsce w tabeli, ostatnio
przegrali w lidze ponad miesiąc temu i licze na podtrzymanie formy przynajmniej w 1 połowie.
Biorąc powyższe pod uwagę spodziewam sie w miarę wyrownanego meczu choć faworytem na pewno jest Atle, myślę jednak ze szale ewentualnego zwycięstwa przechyli w drugiej części meczu.
Zweryfikuje to widzi mi się oczywiście zielona murawa na Estadio V.Calderon...
⛔ 100
 
T 6

tomk7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Piast - Śląsk
Typ: Under 1,5
Kurs: 3,15
Bukmacher: otobet
Analiza:
Spotkanie to od początku zapowiadało się dla mnie underowo.
Obie ekipy wiosną kompletnie zawodzą ze skutecznością. Piast w 3 spotkaniach zdobył zaledwie jedną bramkę i Śląsk był niewiele lepszy bo w tym czasie tylko dwukrotnie pokonali bramkarzy przeciwników.
Z drugiej strony obie ekipy wyglądają bardzo solidnie w defensywie i w swoich dwóch na trzy mecze potrafiły zachować czyste konta.
Łącznie w 4 na 6 wiosennych meczach z udziałem tych drużyn padało poniżej 1,5 bramki co już pokazuje, że kurs ten jest mocno zawyżony.
Jednak jest jeszcze czynnik decydujący dla mnie o zasadności takiego typu. Pogoda w Polsce znowu szaleje, co ma przez cały dzień trwać i od razu przypomina się mecz Piasta z Pogonią rozegrany na kartoflisku w Gliwicach. Grania w piłke dużo tam nie było, mecz zakończył się bezbramkowym remisem i uważam, że są duże szanse nawet na powtórkę tego scenariusza.
zwrot
 
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - czeska extraliga
Godzina: 17:20
Spotkanie: Olomouc - Litvinov
Typ: 1
Kurs: 1.86
Bukmacher: bet365
Analiza:
Nowy miesiąc nowe możliwości . Na dzisiaj wybrałem mecz ligi czeskiej. 2 kolejki do końca więc na niektórych pozycjach powinna być ostra walka. Taką walkę powinni stoczyć hokeiści z Olomunca , który zajmują obecnie 6 pozycje i mogą się utrzymać w ćwierćfinałach playoff, jak i spaść na 7 pozycje do 1/8 playoff. Ich ostatnie 2 porażki pozwoliły Chomutowowi zbliżyć się na 1 punkt i walka będzie zacięta. Mam nadzieję że się przełamią i wygrają we własne hali . A Litwinow, no cóż, obrońca tytułu ,grający katastrofalnie, który powalczy o utrzymanie, na pewno będzie walczył w rundzie play out. W 25 meczach wyjazdowych zgromadził zaledwie 18 pkt (16 meczy przegrał w regulaminowym czasie gry). Spodziewam się zdecydowanego naporu gospodarzy, którzy stoją przed dużą szansą dania sporej porcji radości swoim kibicom ( w zeszłym sezonie jako beniaminek uratowali się przed spadkiem )
✅ 86
 
maanieek 25

maanieek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie:
Korona Kielce - Wisła Kraków
Typ: X2
Kurs: 1.48
Bukmacher: [Bwin]
Analiza:

Mecz, który elektryzuje fanów obu drużyn. Kibice Wisły, którzy tym razem wybierają się do Kielc na pewno pomogą swojej drużynie głośnym dopingiem i zmobilizują ich do lepszej postawy. Jak nie teraz, to kiedy ? - pyta opinia publiczna. Idealny moment na zdobycie jakichkolwiek punktów. Wiślacy nie grają jakoś fatalnie, ich dotychczasowe wyniki nie napawają optymizmem, ale w tych rozegranych spotkaniach nie grali jakoś nadzwyczaj źle. Brakowało skuteczności, pojawiały się indywidualne błędy, które przesądzały o wyniku (Sadlok). Odejście trenera Pawłowskiego również może okazać się pożyteczne. Wielokrotnie się zdarzało, że w raz ze zwolnieniem, a później z przyjściem nowego menadżera drużyna gra zupełnie inaczej, lepiej, zawodnicy chcą coś sobie udowodnić, wywalczyć miejsce w składzie i coś czuję, że dzisiaj dla Wisły ten mecz będzie przełomowy. Ryzykować i stawiać czystej 2 na Wisłę nie będę, ale remis, bądź zwycięstwo Białej Gwiazdy jest jak najbardziej możliwe.

W poprzedniej kolejce Korona przegrała na wyjeździe z Górnikiem Łęczna 2:3 i zajmuje 11. miejsce w tabeli. Z kolei Wisła przed własną publicznością uległa 1:2 Podbeskidziu Bielsko-Biała i plasuje się na 15. pozycji.

Ostatnie Mecze Między Drużynami:
- Wisła Kraków vs. Korona Kielce 0:0 (25.09.15)
- Wisła Kraków vs. Korona Kielce 2:0 (26.04.15)
- Korona Kielce vs. Wisła Kraków 3:2 (31.10.14)
- Wisła Kraków vs. Korona Kielce 1:0 (22.11.13)
zwrot
 
mahashiah 52

mahashiah

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy:2, Bundesliga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Kaiserslautern - Munich 1860
Typ: 1
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
W 24-tej kolejce niemieckiej drugiej bundesligi zmierzą się ze sobą &quot;Czerwoni&quot;,którzy plasują w środku tabeli i munich którzy okupują strefę spadkową będąc na trzecim od końca miejscu...
W 23-ech meczach gospodarze mają stosunek bramek 32-30,czyli potrafią i strzelać i tracić bramki, gdzie gości mając 19-33 głównie potrafią tracić niż strzelać bramki.
Uważam,że w tym meczu gospodarze dostarcza wiele radości swoim kibicom wygrywając sądzę nawet,że więcej niż jednym golem choć typuje ostrożnie sama wygraną bo różnie bywa grając z drużyna która walczy o utrzymanie dla niej stawka jest duża...
W 2 h 2, 3 wygrane &quot;czerwonych&quot;,ale to dawno i dwa remisy ale to na wyjeździewięc nie brałbym tego pod lupę...
Jeśli pomogłem kliknij dzięki to motywuje do typowania;-)!

⛔ 100
 
sakiel 311

sakiel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Challenger Quimper
Godzina: 16:35
Spotkanie: Halys Q. vs Herbert P.H.
Typ: Herbert P.H. DW: 2:0
Kurs: 1,98
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W dzisiejszym meczu na kortach Quimper spotkają się dwie nadzieje francuskiego tenisa. Większe szanse w tym meczu daje Herbertowi z kilku powodów. Jest on bardziej doświadczony w seniorskim tenisie, osiągał już świetne rezultaty(szczególnie w deblu), dysponuje lepszym serwisem. Istotne może być też wywieranie przez Pierre&#39;a presji na przeciwniku, poprzez agresywną grę i dojścia do siatki. Junior Halys może się w tym pogubić. Bardziej doświadczony z Francuzów osiąga też lepsze rezultaty w ostatnim czasie, od swojego młodszego rodaka. Quentyn jest jeszcze zbyt chimeryczny.
Podsumowując Herbert powinien wygrać to 2:0, po niekoniecznie gładkich setach. Nie zdziwią mnie nawet dwa tiebreaki, jednak tu też Pierre ma przewagę(jest naprawdę skuteczny w tiebreakach).
zwrot
 
marcel_faust 3

marcel_faust

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, League 1
Godzina: 20:45
Spotkanie:
Millwall - Wigan Athletic
Typ:
Handicap 1:0 Wigan Athletic
Kurs: 5.0
Bukmacher: Bwin
Analiza: Od poczatku roku Wigan na 10 meczy w 7 strzeliło dwa lub więcej gola.
Sheffield Utd, Fleetwood czy Barnsley pokonali dwoma bramkami na wyjeździe bez specjalnego wysiłku majac w niedyspozycji dwóch ważnych zawodników. Milwall jest w tej randze co wymienione wyżej zespoły, a tylko duże szczescie zadecydowalo o obecnej, wyzszej pozycji w tabeli. Zespoł posiada 2 razy więcej porażek od Wiganów na koncie i biorac pod uwagę formę Grigg Willa spokojnie można liczyć na dwu bramkowa przewagę gości. Zachowawczo można by poprzestać na czystej 2 po kursie 2.45 ale uważam, że większe value jest gra z handi

⛔ 100
 
L 12

lukaszw92

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Czechy: Extraliga
Godzina: 17:20
Spotkanie: Karlovy Vary - Mountfield HK
Typ: 2
Kurs: 2,20
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

W 51 kolejce czeskiej Extraligi w hokeju na lodzie Karlovy Vary zmierzy się na własnym lodowisku z Mountfield HK. Do zakończenia fazy zasadniczej pozostały już tylko 2 kolejki. Karlovy Vary z 47 punktami zajmuję ostatnie miejsce w tabeli. Gospodarze mogą poprawić swoje miejsce ale tylko o jedną lokatę. Mountfield HK z 82 punktami zajmuję 4 miejsce w tabeli. Goście tego spotkania przegrali 4 ostatnie mecze. Sytuację Mountfield sobie trochę skomplikowało bo przy porażkach w dwóch ostatnich spotkaniach mogą wypaść z czołowej szóstki i nie zagrać w play offach ćwierćfinału.
Goście za wszelką cenę będą chcieli wygrać to spotkanie i zapewnić sobie awans do ćwierćfinału. Po takim kursie warto zagrać na wygraną drużyny Mountfield HK.
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom