>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.02.2015 (niedziela)

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tutaj p odajem y typy
na niedzielę - 1. Lutego


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
D 55

demiks

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Australian Open Men, Finał
Godzina: 9:30
Spotkanie: Djokovic N. - Murray A.
Typ: Djokovic N. -3,5 gema
Kurs: 1.90
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
H2H na twardej nawierzchni 13-7 dla Djokovica. 8 ostatnich spotkań na twardej nawierzchi to 8 zwycięstw Djokovica. Tylko, że ja raczej statystykami się nie kieruję, bo statystyki to przeszłość, historia i nie można na podstawie historii przewidzieć przyszłości.
Ja oczywiście typuję zwycięstwo Djokovica w 3-4 setach (3-0 lub 3-1) co prawdopodobnie sprawi, że mój typ wejdzie. Nawet przy wyniku 3-2 nie jesteśmy na straconej pozycji, bo piąty set musi skończyć się przewagą dwóch gemów. W takim razie w piątym 2 gemy przewagi dla Djokovica i w 4 pierwszych setach Novak musi też u grać o dwa gemy więcej.
Oglądałem mecze Djoko z Raonicem i ze Stanem. Z Raonicem Novak zagrał bardzo dobre spotkanie i pewna wygrana 3-0 w setach. Djoko nie dał szans rywalowi przy swoim podaniu.
Mecz z Wawrinką był jak finał Djoko mógł ten mecz zakończyć nawet w czterech setach lecz Stan grał na swoim najwyższym poziomie i Djoko przegrał swoje pierwsze sety w tym turnieju dopiero w półfinale z nie byle kim, tylko z broniącym tytułu Stanem. Djoko wykazał się w tym spotkaniu spokojem i opanowanie.
Murray również stracił dwa sety ze słabszymi rywalami od Wawrinki. Również oglądałem jego dwa ostatnie mecze. Z Kyrgiosem łatwo wygrał, ale to jeszcze młody nie utytułowany tenisista i w tym meczu zagrał dużo słabiej. Za dużo Kyrgios popełniał nie wymuszonych błędów. Z Berdychem Andy zagrał naprawdę przeciętnie i dla mnie było to spore zaskoczenie, że wygrał ten mecz, mimo iż u mistrza returnów właśnie ten return nie funkcjonował tak jak powinien. Również psuł też proste piłki, które lądowały w siatce, a przecież to Murray, który jest mocny na dłuższe wymiany i walczy o wszystkie piłki.
Za Djoko przemawia własny serwis tylko 6 gemów przegranych przy własnym podaniu (5 gemów ze Stanem) przy 9 przegranych gemach serwisowych Andy&#39;ego. Za Murray&#39;em natomiast jego waleczność, sprawność i uporczywość.
Podsumowując Andy musi zagrać na swoim najwyższym poziomie żeby wygrać, natomiast Djokowicowi do zwycięstwa wystarczy tylko 80% swoich możliwość. Taka moja sugestia.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Mistrzostwa Świata w katarze
Godzina:
17:15
Spotkanie:
katar - Francja
Typ:
katar 0 - Handicap 0 - Remis = zwrot
Kurs:
5.23
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Kurs 5,82 w finale MŚ przeciwko gospodarzom to moim zdaniem olbrzymie value. Handicap uważam za bardzo wysoki i bezpieczny, a sam mecz może być prowadzony na styku. Nikogo tu nie powinno zdziwić zwycięstwo kataru który oficjalnie mówi - DLA NAS NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH.
W piłce ręcznej sędziowie mają dużo do powiedzenia odnośnie wyniku meczu. Gospodarz może grać agresywnie w ataku, lub obronie - sędziowie będą przymykać na to oko tak jak to było we wszystkich poprzednich meczach kataru. To duży handicap w stronę gospodarzy. Francja nie będzie mogła się bronić mocno ani też agresywnie atakować - czego mieliśmy doskonały przykład we wczorajszym meczu półfinałowym z Polską.
Po pierwszej połowie bilans kar dwuminutowych wynosił 4 dla Polski i 0 dla gospodarzy. 2 karne dla kataru i 0 dla Polski. Skoro już katar doszedł do finału MŚ pokonując po drodze Polaków, Niemców, Austriaków to czy kogoś powinno zdziwić ewentualne zwycięstwo nad Francją?
1,25 na Francję w finale to samobójstwo. Skoro katar już kupił sobie organizacje mistrzostw świata, przepisy, sędziów, kibiców, zawodników, trenera - to czy nie może kupić sobie złotego medalu?
Myślę, że scenariusz meczu będzie podobny do tego z Polską. Przy dobrej serii Francji sędziowie będą ewidentnie rzucać im kłody pod nogi, a katar z czołowymi zawodnikami z całego świata i trenerem z Hiszpanii będzie pięknie kontrolował mecz.
Szejk na końcu wstanie i powie całemu światu: &quot;Qatar best team handball on the world! Very good tournament!&quot;.
*Typ podany jest tylko i wyłącznie do konkursu z dużym kursem, normalnie polecam zagrać bezpiecznej +4 bramki katar.
*Z tenisa polecam bardzo pewny zakład +2,5 seta na Murraya w finale Australian Open, ale jest zbyt niski kurs na to zderzenie bym podał je w konkursie Typów Dnia.
*katar pisany jest specjalnie z małej litery w ramach protestu.


⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Australian Open Men, Finał
Godzina: 9:30
Spotkanie: Djokovic N. - Murray A.
Typ: Djokovic N. zw 3:0
Kurs: 3.00
bet365
Finały podobno &quot; nie są do obstawiania a do oglądania &quot; niemniej jednak wczorajszy finał damski wytypowałem poprawnie to za drobne mogę zagrać dzisiejszy finał męski.Typuję
3 do 0 dla lepszego z tenisistów ale to typ bardzo ryzykowny.Po finale na Wimbledonie 2013 znowu mamy serba i szkota w finale wielkiego szlema , wtedy wygrał szkot a ja myślę że serb do dziś pamięta tamtą przegraną i do dzisiaj pała chęciom rewanżu.Jak na mój gust jesli nowak dobrze wejdzie skoncentrowany w mecz to i na 3 do 0 może się skończyć.Dużo na to nie postawie ale kurs 3.00 adekwatny do ryzyka więc wchodzę w to.pow all
⛔ 100
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Australian Open Men, Finał
Godzina: 9:40
Spotkanie: Djokovic N. - Murray A.
Typ: Andy Murray
Kurs: 3,04
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Novak nie imponuje w tym Wielkim Szlemie, popełnia sporo błędów, ma wiele przestojów w grze. Pokazał to mecz z Wawrinką, który zbyt szybko napalał się w niektórych akcjach aby szybko ją kończyć i wywalał piłkę na aut. Dla mnie był to bardzo kiepski mecz tych zawodników,najgorszy z rozegranych dotychczas trzech na AO.
Murray nie przegrał jeszcze w tym roku meczu, stracił 3 sety, 2 na AO z Dimitrovem i Berdychem, która trzeba przyznać zagrał świetny turniej i Andy miałby cieżką przeprawę, gdyby Czech nie padł kondycyjnie w 2 secie meczu półfinałowego. Andy to obecnie najlepszy return, poprawił serwis, niewybrażalna szybkość do skrótów, powtarzalność zagrać.
Dla mnie minimalnym faworytem jest tutaj jednak Murray ;)
⛔ 100
 
kubust 40

kubust

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Australian Open Men, Finał
Godzina: 01:00
Spotkanie: Winnipeg Jets - Dallas Stars
Typ: Over 5,5
Kurs: 1,81
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Nie jestem wielkim ekspertem NHL zatem trochę bardziej statystycznie ;)
17.03.14 NHL Winnipeg Jets Dallas Stars 7 : 2
14.12.13 NHL Winnipeg Jets Dallas Stars 4 : 6
12.10.13 NHL Winnipeg Jets Dallas Stars 1 : 4
15.03.12 NHL Winnipeg Jets Dallas Stars 5 : 2
18.12.09 NHL Winnipeg Jets Dallas Stars 6 : 5
Ostatnie mecze między drużynami 4/5 - over
Ostatnie mecze Winnipeg - 3/5 over
Ostatnie mecze Dallas - 3/5 over
Ogółem w Konferencji Zachodniej to 1 i 3 drużyna z największą ilością overów 5,5.
✅ 81
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna
Godzina: 17:15
Spotkanie: katar-Francja
Typ: over 54,5 bramki
Kurs: 2,92
Bukmacher: bet365
Analiza: Na dzisiaj wybrałem mecz piłki ręcznej miałem nie grać ale jednak postanowiłem zgrać ten mecz zapowiada się podobnie do naszego meczu z katarem jak wiemy Francja jest dobra i powinna bez większych problemów poradzić z katarem ale sędziowie to jest największy problem Francuzów bo z góry wiadomo jak będą sędziować ja obstawiam bramki jak widzieliśmy w naszym meczu półfinałowym z tym klubem &quot;katarem&quot; bramek padło dużo bo aż 60 myślę że w tym meczu będzie podobnie to wszystko wyglądać ogólnie w meczach kataru pada dużo bramek i w tym też tyle padnie.
Jeżeli sędziowie będą aż tak pomagać katarowi to Francuzi mają małe szanse na zwycięstwo bo jak można uznać bramkę która według mnie zadecydowała że przegraliśmy mecz z tym czymś bo doszliśmy ich na jedną bramkę bo chyba na początku bramka była nie uznana i nie wiem co się stało że jak my rzuciliśmy to za chwilę wynik się zmienia myślałem że mnie zaraz coś trafi według mnie katar już nie powinien brać udziału w żadnych mistrzostwach powinni zakaz dostać a nie karać jeszcze naszą reprezentację.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
makaveli23 161K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 1:00
Spotkanie: Indiana - Sacramento
Typ: 2/1
Kurs: 5+
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zazwyczaj pierwszy mecz na scoreboardzie ma duze prawdopodoibenstwo skonczenia sie lamancem wiec wybieram mecz indiany z Sacramento. Sacramento trafia na najlatwiejszego przeciwnika z ostatnich 3 sposorod Toronto, Cavaliers wiec sadze ze bedzie prowadzic do przerwy, ostatnio z Toronto o malo co nie wygrali 1 polowy po to by przegrac caly mecz, zremisowali i przegrali, teraz lcize o ten jeden punkcik w ich strone i oczywiscie wygrana Indiany na koniec. indiany ktora z Knicksami rowniez slabo zaczela ale juz w drugiej kwarcie odrobila straty, tutaj licze ze troche sie pomecza.
⛔ 100
 
pepe19911 10

pepe19911

Użytkownik
Dyscyplina: Premier League
Godzina: 14:30
Spotkanie: Arsenal Londyn vs Aston Villa
Typ: Arsenal londyn powyżej 2.5 gola
Kurs: 2.10 zł
Bukmacher: Bet365
Analiza :
23 kolejka Premier league , arsenal podejmuje na własnym stadionie drużynę aston villi. Kanonierzy są w gazie , do składu powracają rekonwalescenci i czas wziąć się gonienie czołówki w walce o mistrzostwo. Jak wiemy w Anglii gra się do samego końca i nikt nikomu nie odpuści. Na koniec sezonu bramki mogą mieć ogromne znaczenie o miejscu w tabeli. W rundzie jesiennej na stadionie aston villi armatki w 4 minuty ustaliły wynik meczu wygrywając całe spotkanie 0-3. Na The emirates stadium spodziewam się pogromu ze strony kanonierów , co pozytywnie wpłynie na morale zespołu w walce o tytuł.
✅ 110
 
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy ( Serie A )
Spotkanie: Atalanta Bergamo - Cagliari
Typ: 1
Kurs: 2.25
Godzina: 15.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam do włoskiej Serie A gdzie odbywa się 21 seria gier.
Atalanta Bergamo rozegrała w tym sezonie ligowym 20 spotkań w których zdobyła 20 punktów po 4 zwycięstwach, 8 remisach oraz 8 porażkach i zajmuje obecnie 15 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 15-25.
Cagliari zdobyło 19 oczek w swoich 20 rozegranych meczach ligowych w tym sezonie po 4 zwycięstwach, 7 remisach oraz 9 porazkach co daje obecnie 17 pozycję w tabeli włoskiej Serie A, bilans bramek 27-38.
Gospodarze zagrali w tym sezonie ligowym u siebie 9 razy zdobywając 10 oczek po 2 wygranych, 4 remisach oraz 3 porażkach, bilans bramek na swoim Stadio Atleti Azzurri d&#39;Italia 10-13.
Goście zdobyli 10 punktów w swoich 10 spotkaniach rozegranych w tym sezonie ligowym na wyjazdach po 2 zwycięstwach, 4 remisach oraz 4 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 16-19.
Mecz ten zapowiada się ciekawie gdyż obie ekipy dzieli w tabeli ligowej tylko punkcik a w ostatnich ich 9 potyczkach o ligowe oczka w mieście Bergamo gospodarze wygrali 5 razy oraz padły 4 remisy, bilans bramek w tamtych spotkaniach 16-10 na korzyść Atalanta Bergamo.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, Atalanta Bergamasca Calcio w tym sezonie ligowym gra podobnie u u siebie i na wyjazdach z ta różnicą że u siebie więcej strzela i mniej traci lecz na wyjazdach strzela mniej a więcej traci bramek i potrafi grać na swoim terenie z zespołem z miasta Cagliari a Cagliari Calcio więcej oczek zebrało na wyjazdach lecz w oststnich meczach to u siebie im lepiej idzie i do tego nie potrafią grać dobrze w mieście Bergamo i moim zdaniem 3 oczka bardzo potrzebne zdobędzie w tym meczu zespół Atalanty na swoim Stadio Atleti Azzurri d&#39;Italia.
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
L 20

lehane

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Memphis Grizzlies - Oklahoma City Thunder
Typ: Memphis (-4.5)
Kurs: 1.78
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: W dniu dzisiejszym stawiam na Memphis. O to, że podopieczni Davida Joergera wygrają to spotkanie jestem praktycznie spokojny, a niewielki handicap - zwłaszcza po takim kursie - również wydaje się bardzo rozsądną propozycją. Dlaczego? Wystarczy spojrzeć na to jak fantastyczny sezon rozgrywa Memphis. Miśkom co prawda zdarzają się słabsze spotkania, ale ma to miejsce niezwykle rzadko, poza tym najczęściej &quot;winni&quot; temu są nadzwyczaj dobrze dysponowani rywale. Wystarczy wspomnieć chociażby spotkanie z Dallas, w którym Mavs zagrali naprawdę rewelacyjnie, zdecydowanie lepiej niż w większości spotkań z czołówką. I tu rodzi się pytanie - czy OKC stać dzisiaj na rewelacyjny występ? Patrząc na ostatnie występy - NIE! Słabsza forma Thunder jest faktem, szczególnie w spotkaniach wyjazdowych. Główną przyczyną tak słabej sytuacji jest ciągły brak odpowiedniej formy u Kevina Duranta, a przed wszystkim ciągłe kontuzje. I tu przechodzimy do najważniejszego punktu - KD wciąż ma status questionable, także nie wiadomo czy zagra w dzisiejszym spotkaniu. Gdyby faktycznie Thudner zagrali bez swego lidera, z pewnością ten typ byłby czystym stealem. W Grizz nie zobaczmy Vince&#39;a Cartera, ale najprawdopodobniej wróci Mike Conley, więc wygląda to nieźle. Warto też dodać, że po przybyciu Jeffa Greena zwiększyła się liczba opcji w ataku ekipy Grizz, co z pewnością odciąża podkoszowych ekipy z Tennessee.
✅ 78
 
F 428

fudyn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 7:00
Spotkanie: Melbourne City- Sydney Wanderers
Typ: 2
Kurs: 4,00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Niby ryzykowny typ, ale jakże możliwy do pokrycia!!
O Melbourne City w ostatnich latach można śmiało powiedziec, że to kiepska drużyna, ewentualnie średniak ligi. Na dany moment zajmuja 6 miejsce, które daje im szansę na grę w play-offach, jak na nich to jest sukces.
Natomiast Sydney Wanderers to nie byle kto, otóż to zdobywca Azjatyckiej Ligi Mistrzów we własnej osobie! ???? Od paru lat to ścisła czołowka ligi, według wartości rynkowej to 3 zespoł w kraju.
W ostatnim czasie wzmocniony ofensywnym pomocnikiem Yojiro Takahagi, oraz Yusuke Tanaką- prawy obrońca. To w tym momencie najdrożsi piłkarze w składzie. Widac, że włodarze klubu chcą poprawic wyniki.
Goście dzisiejszego meczu zajmują wstydliwe, ostatnie miejsce nie wygrywając ani jednego meczu na 12 rozegranych.
Czas najwyższy na przełamanie, kurs idealny. Gram czystą &quot;dwójkę&quot;, ponieważ tylko zwycięstwo wchodzi tutaj w grę. Ryzyko jest, ale warte &quot;świeczki&quot; ????
Sydney to za dobry zespół aby tak długo dawac soba pomiatac.
Powodzenia!!
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Hiszpania
Spotkanie Sevilla-Espanyol
Typ: Sevilla 1 golem
Kurs 3.70
Buk Unibet
Godz: 19:00
Analiza: Witam, całkiem niedawno analizowałem to spotkanie w ramach pucharu króla, moim faworytem w tamtym meczu była ekipa Sevilli, od tamtego spotkania mineło zaledwie kilka dni a zespoły spotykają się ze sobą po raz kolejny tym razem w ramach rozgrywek w Hiszpańskiej ekstraklasie piłkarskiej, gdzie to Sevilla, jest zespołem zdecydowanie wyżej ulokowanym w tabeli. Gospodarze dołożyli kolejne zwycięstwo,ale z rozgrywek pucharowych odpadli dzięki gorszemu wynikowi po pierwszym spotkaniu rozegranym na wyjeździe w Barcelonie, według mnie w tym spotkaniu gospodarze są zespołem zdecydowanie piłkarsko lepszym i nie sądzę żeby goście, którzy są najgorszą ekipą pod względem spotkań rozgrywanych na wyjeździe mogli w tym meczu zdobyć przynajmniej jednego gola, w spotkaniu pucharowym Sevilli zabrakło po prostu czasu, była zespołem zdecydowanie lepszym od zawodników z Barcelony, gola zdobyła już za późno ponieważ w 88 minucie tamtego spotkania, tu na pewno będzie chciał szybko objąć prowadzenie, tym bardziej że w poprzedniej kolejce porażka z Valencią oddaliła zespół gospodarzy od gry w lidze mistrzów , stawiam tu na pewne 3 punkty dla zespołu gospodarzy.
✅ 270
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jakub007 6,9K

jakub007

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA: NBA
Godzina: 03:00
Spotkanie: DEN Nuggets - CHA Hornets
Typ: Nuggets -10 pkt
Kurs: 2.60
Bukmacher: Bet365
Analiza:

NBA, Denver Nuggets (home, 11. West, bilans 19-28) vs. Charlotte Hornets (8. East, 19-27). Po dzisiejszym meczu obie drużyny będą miały tyle samo przegranych - 28. Hornets przegrają, bo muszą grać bez Pargo, Biyombo, Walkera, może także bez Hairstona i Williamsa - to byłaby prawdziwa katastrofa. Może będzie? Nuggets w pełnym składzie.
Gospodarze przegrywali ostatnio ale nie z byle kim - pokonali ich Grizzlies, Clippers i Wizards. Czy Hornets naprawdę są gotowi aby dołączyć do tak klasowych zespołów?
Goście wygrywali ostatnio z beznadziejnymi Knicks, słabymi Heat i osłabionymi Timberwolves. Wątpię, czy potrafią do swoich skalpów dorzucić Nuggets i to na ich parkiecie.
⛔ 100
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Argentyna
Spotkanie: La Union Formosa - Obras Sanitarias
Typ: La Union Formosa(-2)
Kurs: 2.15
Buk: Pinnacle
Godz: 02:00

Kolejny ciężki mecz dzisiaj przed La Union o któych pisałem tutaj.Obras mają fajną pierwszą piątke z Clemente, Delia, Safar, Aguiar i Fitipaldo na jedynce ale nie są aż tak mocni jak pokazują wyniki.La Union teraz musi zacząć wygrywać, przyszedł Lowhom, jest Frazier, West, Javeir Martinez tam jest kim grać.Ostatnio zmiażdżyli Sioniste ale to rywal dwie półki niżej od Obras.Gdyby Obras grali u siebie to zdecydowanie w strone Obras ale dzisiaj wyjazd i to nie będzie łatwy mecz dla nich.Jak już pisałem wcześniej La Union teraz nie ma łaskwaego kalendarza i trzeba się spiąć i ciułać te punkty u siebie.Za dwa tygodnie mają wyjazd z Obras, historia nie jest dla nich łaskawa ale Obras w tym sezonie nie jest tak mocny jak jeszcze kilka lat temu.
⛔ 100
 
deepred 688,3K

deepred

Moderator
Członek Załogi
:hokej: NHL
01:00
Philadelphia Flyers - Toronto Maple Leafs
Over 5,5
1.91 / Pinnacle
Dzisiejszej nocy Liście zawitają do Pensylwanii, żeby zmierzyć się z Lotnikami. Liście cały czas grają jedno wielkie &quot;G&quot;. Zamiana Carlyle&#39;a na Horachka nic nie dała, bo goście notują żenującą serię bęcków. Dość powiedzieć, że w ostatnich dwudziestu spotkaniach Liście wygrały oszałamiającą liczbę czterech spotkań! Powiedzieć, że Liście są w kryzysie to nic nie powiedzieć. Według mnie jest to największe rozczarowanie obecnego sezonu. Szczerze mówiąc był to dla mnie pewniak do awansu do PO. Zobaczmy, może tak się stanie, ale szczerze mówiąc głęboko w to wątpię. Lotnicy też nie grają nic szczególnego, ale mimo, że znajdują się tylko o jedno miejsce w konferencji wyżej to osiągają ostatnimi czasy dużo lepsze wyniki. Dla gospodarzy kontynuujących swój home-stand to idealna okazja na podreperowanie nie tylko liczby punktów, ale także ilości goli.
Goście może i dużo nie tracą, ale prawie w ogóle nie strzelają. Dzisiejsze spotkanie powinno być nieco inne. Obydwie ekipy grając między sobą zawsze stwarzają bardzo ciekawe dla oka widowisko okraszone dużą ilością goli. Goście, jeżeli chcą nawiązać walkę to muszą grać czysto, bo Flyers potrafią grać w przewadze. W PP prym wiodą Voracek i Giroux, którzy biorą udział w praktycznie każdej akcji. W dzisiejszym meczu proponuję over licząc na podtrzymanie dobrej dyspozycji strzeleckiej gospodarzy i wreszcie jakiś lepszy niż mizerny mecz w ataku Liści.
⛔ 100
 
homel 918

homel

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej USA: NHL
Spotkanie: New Jersey Devils - Florida Panthers
Typ: over 7,5
Kurs: 6,75
Buk: Unibet
Godzina: 01:00
Analiza:
W nocy rozpoczyna sie miesiac luty oraz spotkania hokeja w ramach amerykanskiej ligi USA. New Jersey Devils gospodarze przegrali ostatnie spotkanie po dogrywce 1-2 z Pittsburgh i na pewno czują niedosyt, zwłaszcza, ze optycznie mieli przewage, ale dobrze spisywal sie bramkarz gosci. Rozloszczeni, na pewno beda chcieli wygrac dzisiejszy mecz. Goscie Florida Panthers dosc pewnie pokonali w ostatnim meczu Columbus Blue Jackets . 3-2. Goscie przerwali tym meczem tragiczną passe 5 porazek z rzedu i na pewno nie chca wrocic na droge porazek. Bedzie walka dzisiaj, jedni chca sie odegrac po przegranej , a goscie wygrac kolejny mecz . W takich meczach jesli tylko sa dobrzy strzelcy przewaznie padaja bramki. W NHL gra czolowka swiatowa graczy, przy takiej sytuacji jak przed tym meczem powinni byc skuteczni i zrobic dobry wynik. Obie ekipy potrafia strzelac, chociazby gospodarze wygrali 15 stycznia 5-3 na wyjezdzie Los Angeles Kings, goscie u siebie 4-5 porazka 28 stycznia z Detroit. Dzisiaj czeka nas powtorka
⛔ 100
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ - HISZPANIA: Primera Division
Godzina: 21:00
Spotkanie: FC Barcelona - Villarreal
Typ: Leo Messi jako pierwszy w meczu strzeli gola
Kurs: 3.25
Bukmacher: Betclic
Analiza: Najlepszy strzelec Barcelony w dwóch najbliższych kolejkach ma szanse na zbliżenie swojego dorobku bramkowego w lidze do Ronaldo, który ma na swoim koncie 28 bramek i został zawieszony na dwa mecze - a raczej tylko na dwa mecze.. Messi aktualnie posiada 21 strzelonych bramek w BBVA. Myślę, że zbliżenie się liczbą strzelonych goli do CR7 jest dla niego sporą motywacją, bo na pewno sobie nie odpuści wyścigu o tytuł króla strzelców.
Dla Barcelony nie będzie to najłatwiejszy mecz. Villarreal potrafi w tym sezonie grać co już pokazał, ale na &quot;ratunek&quot; Katalończykom jest zawsze Messi, który potrafi sam ustalić wynik ciężkiego meczu, chociaż wiadomo, że na Camp Nou Barcelonie gra się o wiele łatwiej, a przeciwnikowi trudniej to i tak owy mecz nie będzie należał do tych łatwych (w mojej opinii).
Podsumowując - Messi jest w stanie i pewnie strzeli dzisiaj gola, tym bardziej, że w ostatnim meczu przeciwko Atletico w Pucharze Króla nie strzelił nic, więc dla Leo taki mecz nie jest na pewno zadowalający, nawet kiedy jego drużyna wygrywa (jak dla każdego napastnika bez gola na koncie po meczu) i mam nadzieję, że otworzy wynik meczu, a wtedy typ będzie na plus.​
⛔ 100
 
zoumafan 23

zoumafan

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka
Godzina: 2:00
Spotkanie: Minnesota-Cleveland
typ: 2, handicap -11
Kurs: 2.01
Bukmacher: Pinnacle

Minnesota to obecnie ogon tabeli konferencji i poki co nie zapowiada sie, aby cos sie w tej kwestii zmienilo. W najblizszym spotkaniu zmierza sie z Clevaland. Goscie w niesamowitym gazie. Po powrocie LeBrona po kontuzji zaczeli grac jak natchnieni i niszcza kazdego kto stanie im na drodze. Do dzisiejszego spotkania tez mysle, ze beda zmotywowani, poniewaz ich miejsce w tabeli z pewnoscia ich nie satysfakcjonuje. Gospodarze w kompletnej rozsypce co potwierdzil wczorajszy mecz z bardzo slaba Philadelphia. Dodatkowo smaczku dodaje powot Kevina Love na stare smieci. Czesto jest tak, ze powroty koncza sie dobrym wystepem i na to tez licze. Mysle, ze po wyjasnieniu zamieszania z trenerem dotyczacym zarzucania mu braku chemii z zawodnikami oraz po kilkunastodniowej przerwie Lebrona, co bylo skutkiem bardzo slabych wynikow przez jakis czas, teraz weszli na dobra sciezke co mam nadzieje dobitnie potwierdza w starciu z Minnesota.
✅ 101
 
tomexxx 156

tomexxx

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Spotkanie: Philadelphia Flyers - Toronto Maple Leafs
Typ: Philapelphia -1,5
Kurs: 2.65
Buk: Bet365
Godz: 01:00
Analiza:
O tym meczu kolega wyżej sporo już napisał. Nie ma się co powtarzać. Wystarczy spojrzeć, jak gra drużyna gości. Przegrywają wszystkie ostatnie mecze, wyjazdowe różnicą 2/3 goli. Nie widzę powodu, by dzisiaj miało być inaczej. Philadeplhia u siebie gra dobrze, w ostatnich 5 meczach 4 zwycięstwa. Kurs moim zdaniem bardzo dobry, na czyste zwycięstwo ok. 1.9, nie trzeba być tu specem od NHL ale gospodarze jak wygrają, powinni to zrobić różnicą 2 golami lub więcej, więc stawiam na nich z handicapem. Liczę na nich, są w stanie to osiągnąć.
Pozdrawiam
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom