>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.01.2021 (piątek)

Status
Zamknięty.
successful 2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Anglia
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester United - Aston Villa
Typ: Pierwszy gol dla Aston Villa w 1-72 min.
Kurs: 1.64
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Wcale mnie nie dziwi fakt, że mecz ten jest hitem typów na dzisiaj. Obok konkursu w skokach narciarskich w Ga-Pa i niestety niewygranego pojedynku w darta przez Krzysztofa Ratajskiego, to wydarzenie, czyli zaległy mecz w ramach Premier League, jest najciekawszy dla przeciętnego oka polskiego kibica sportu. Od początku uparcie sądzę, że Aston Villa trochę namiesza w tym sezonie, a dowodem na to niech będzie imponujący start w lidze, włącznie z pogromem nad Liverpoolem. Piłkarze Aston Villa ma tę cechę, że mocno mobilizują się w walce z silnymi ekipami, ale gubią punkty tam, gdzie zupełnie nie powinni, czyli w meczach z dużo niższymi od Liverpoolu, Arsenalu czy Leicester. Myślę, że dzisiaj The Villans zdobędą jeden, może nawet dwa gole, ale kurs na zdobycie przez nich bramki w regulaminowym czasie gry nie wydaje mi się atrakcyjny. Podbijam go więc ograniczając czas na zdobycie tej bramki do pierwszych 72 minut gry.

64
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +26
R 3,6K

rafi.g

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester United - Aston Villa
Typ: Manchester - obie strzela
Kurs: 2.85
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

W dzisiejszym spotkaniu zmierzą się zespoły z góry tabeli ManU zajmuje 2 pozycje z dorobkiem 30pkt natomiast Aston Villa obecnie zajmuje 5 lokate. Mój typ na obie drużyny strzelą opieram na statystykach które pokazują że ManU nie strzelił bramki tylko w 3 meczach a Aston Villa w 2 meczach, można dodać również że 2/3 meczy tych drużyn kończy się overem 2,5. Co do wyniku meczu sądzę że drużyna z Manchesteru powinna wykorzystać przewage własnego boiska oraz to że jest niepokonana od 9 meczy 7 zwycięstw 2 remisy.

185
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester United - Aston Villa
Typ: remis 1 połowa/TAK
Kurs: 2.46
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Poł godziny do meczu opisanego już w różnych wariantach.Nie bedę się rozpisywać.
Po meczu Evertonu 0-1 z WHU w Nowy Rok piłkarze obu drużyn mogą podejść do meczu ulgowo.
Ostatni mecz A.V wygrała u siebie 1-0.
Czołowy zawodnik M.U Cavanni zawieszony na 3 mecze za bzdury wypisywane w necie.
M,U 7 wygranych spotkań na 9
Villans 5-1-1 na wyjazdach w bramkach 13-3
Drużyny na topie.Może w 1 połowie nie pokażą wszystkich swoich atutów.Manchester nie będzie miał łatwego spacerku,a remis w 1połowie całkiem możliwy po ładnym kursie

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom