>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.01.2019 (wtorek)

Status
Zamknięty.
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Arsenal - Fullham
Typ: Fulham +2.5 kartek
Kurs: 3.35
Bukmacher: Unibet
Spróbuję na kartki gości bo nawet nie patrząc na to, że to są derby to obie ekipy muszą walczyć tutaj na całego o te 3 punkty. Arsenal ostatnio pod formą i top4 zaczyna im uciekać, a Fulham musi się wyrwać z pozycji spadkowej więc nikt odpuszczać nie powinien. Dodatkowo Fulham jest w czubie ligi jeśli chodzi o popełnione faule i mają ich już 231 na swoim koncie, a co za tym idzie łapią sporo kartek i średnio wychodzi 1.8/mecz, przy szybkiej grze zawodników Arsenalu i prawdopodobnie przy prowadzeniu przez nich gry przez większość spotkania Fulham może zacząć grać coraz bardziej agresywnie czy to w obronie czy przy próbie odbioru piłki rywalowi.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 13:30
Spotkanie: Everton-Leicester
Typ: x
Kurs: 3.50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:pierwsze spotkanie w nowym roku w którym na przeciwko siebie staną ekipy Evertonu Liverpool oraz Leicesteru. Gospodarze są stawiani w roli faworyta do zdobycia kompletu punktów, pomimo słabych ostatnich spotkań, bowiem na 4 spotkania zanotowali aż 3 porażki i ich gra ostatnio nie wyglądała zbyt dobrze, teraz jednak mają spotkanie na swoim stadionie i muszą tutaj zawalczyć o komplet punktów z zespołem leicester, który przecież też tych punktów potrzebuje, bowiem po dwóch niespodziankach i zwycięstwach nad zespołami Chelsey oraz Manchesteru City przyszła niespodziewana przegrana na własnym stadionie z zespołem z Cardiff który jest jednym ze słabszych zespołem ligi. Dlatego spotkanie zapowiada nam się niezwykle ciekawie i patrząc na poprzednie spotkania to możemy tutaj liczyć na kilka bramek, bowiem na 10 spotkań pomiędzy tymi dwiema ekipami to w 9 z nich padło over 2.5 bramki. Myślę że taki typ ma szanse powodzenia również w dniu dzisiejszym. W ekipie gospodarzy najprawdopodobniej nie zobaczymy: Lookmana a u gości nie zagrają Amartey oraz możliwe że Wes Morgan. Stawiam na dokładny wynik po 2.
⛔100
 
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia
Godzina: 18.30
Spotkanie: Cardiff- Tottenham
Typ: Tottenham wygra i obie strzelą
Kurs: 3,10
Bukmacher: Unibet
Analiza: Nowy rok i nowa kolejka Premier League- w 21 kolejce na stadion Cardiff przyjedzie Tottenham. Faworytem tego spotkania na pewno jest Tottenham i ja tam samo jak bukmacherzy też dzis na nich stawia. Tottenham zazwyczaj nie zawodzi w meczach z przeciętnymi drużynami, ostatnie podknięcie z Wolves z pewnością zmobilizuje ich do wygrania dzisiaj szczególnie, że tuż za plecami w tabeli mają Chelsea z którą dzielą od nich tylko 2 punkty a nad sobą mają City do których brakuje im również dwa punkty. W tabeli Premier League jest aktualnie ciasno dlatego każde zwycięstwo jest ważne i wiele zmienia. Jednak nie uważam żeby Tottenham nie skończy tegi męczy z czystym kontem wystarczy tylko spojrzeć na mecze Cardiff na własnym boisku. Dają oni radę zdobywać gola w prawie każdym meczu domowym. Ostatnio strzelili bramkę np. Manchesterowi United czy Arsenalowi. Myślę, że dziś nie zabraknie bramek z obu stron jednak mam nadzieję, że dziś Tottenham nie zawiedzie i wywiezie z tego spotkania 3 punkty.
⛔100
 
chamberlain 447,4K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Skoki narciarskie
Godzina: 14:00
Spotkanie: TCS Ga-Pa
Typ: Piotr Żyła lepszy od Dawida Kubackiego

Kurs: 2.29
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Na dzisiaj spotkanie ze skoków, drugi konkurs w ramach Turnieju Czterech Skoczni, gdzie do typowania wybrałem parę pomiędzy Piotrem Żyłą i Dawidem Kubackim, w którym wyżej stawiam Żyłę. Trochę dziwią mnie takie kursy, Piotrek od samego początku jest w świetnej formie, do tej pory nie wypadł poza czołową 6, parę razy był bliski nawet wygrania, w Oberstdorfie zajął 6 wysokie miejsce, więc nie rozumiem ludzi, którzy mówią, że Piotrek zaczął się wypalać. Dawid dobrze skacze, ale nie ma tego czegoś, żeby mógł walczyć o czołowe pozycje, wygrał kwalifikacje, chociaż i Kobayashi i Stoch mieli tylko ilurozyczną stratę do niego, zresztą Ryoyu gdyby nie słabe noty, to spokojnie by wygrał. Kubacki tylko raz był lepszy od Żyły, właśnie w ostatnim konkursie o 1.5 pkt, czy to od razu stawia go w roli tak wielkiego faworyta, żeby dawać na Żyłę kurs 2.29? Moim zdaniem zdecydowanie nie i Piotrek podczas konkursu udowodni, że jest lepszy.
⛔100
 
daniellw 1,4K

daniellw

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: Aston Villa - QPR
Typ: Remis
Kurs: 3.60
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na pierwszy typ w tym miesiącu wybrałem dość nieoczywisty zakład, ale takie miałem pierwsze odczucie gdy przeglądałem sobie wydarzenia na dzisiaj. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie, bo gospodarze preferują ofensywny styl gry i u siebie są faworytem - wg bukmacherów kurs na 1 wynosi 1.88. The Villans strzelają bardzo dużo bramek i mimo, iż zajmują 9. pozycję w ligowej tabeli, to z 47 strzelonymi bramkami plasują się na 2.gim miejscu jeśli chodzi o liczbę trafień. Gra ofensywna w tym przypadku odbywa się kosztem defensywy, bo obrona Aston Villi jest dziurawa jak sito. Wystarczy wspomnieć, że w 4 ostatnich domowych meczach stralicili 12 bramek. Dzisiejszy rywal, QPR preferuje bardziej zrównoważony futbol, co w efekcie daje podobne rezultaty - sąsiednie, bo 8. miejsce w tabeli z bilansem bramkowym 31:32. Na wyjazdach ekipa ta spisuje się przyzwoicie, w ostatnich 5 meczach mają bilans 1-2-2, bramki 6:7. Obie drużyny pamiętają grę w Premier League i na pewno nie straciły szans na walkę o baraże. Zapowiada się zatem ciekawy mecz, jak sądzę, Aston Villa od początku będą nastawieni ofensywnie, ale goście powinni być czujni i skorzystają ze swoich szans. Przewiduję wynik 2:2, ale każdy inny remis biorę z pocałowaniem ręki.
✅ 260
 
Otrzymane punkty reputacji: +69
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, premier
Godzina: 13:30
Spotkanie: Everton vs Leicester
Typ: under
2.5
Kurs: 1.89
Bukmacher: unibet
Analiza:
Juz troche bylo napisane o tym meczu. Tak wiec pierwszy mecz w Anglii w tym roku. Na moje, to obie ekipy zazwyczaj lubia grac defensywnie. A dodajac do tego czas rozgrywania tego meczu i intensywny grafik rozgrywania meczy w PL, to uwazam, ze ten tym moze byc trafiony..
✅89
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Arsenal - Fullham
Typ: 1.drużyna liczba żółtych kartek +0,5
Kurs: 1.44
Bukmacher: Etoto
Analiza: W drugim meczu ligi angielskiej w 2019 roku podrażniony po ostatniej porażce z Liverpoolem (1-5) Arsenal zagra z najsłabszą w meczach wyjazdowych ekipą Fulham.
Arsenal w ostatnich 5 meczach odniósł tylko 1 wygraną - w oczy rzuca się słaba postawa defensywy, która dopuszczała do utraty bramki w każdym z tych spotkań.
W tym spotkaniu skupiam się na tylko jednej żółtej kartce po stronie gospodarzy. W ostatnich 10 meczach zawsze takowa miała miejsce, a zdarzały się mecze takie jak z Huddersfield, gdzie było ich aż 5, w tym 4 w pierwszej połowie. Dodatkowo smaczku dodaje temu meczowi fakt, że obie ekipy są z Londynu i współczynnik agresji i ilości fauli w teorii powinien być większy niż w zwykłym spotkaniu.
Fulham ma za sobą 3 mecze bez porażki, więc ich gra także jest coraz lepsza. Myślę, że Arsenal nie będzie miał łatwo w tym meczu. Przewidywany wynik spotkania 2-1 i przynajmniej 1 żółta kartka po stronie Kanonierów.
⛔ 100
 
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Liga Alpejska
Godzina: 20:00
Spotkanie: Val Pusteria - Vipiteno
Typ: 1
Kurs: 1.57
Bukmacher: Expekt
Witam. Kurs może nie powala ale moim zdaniem jest to bardzo pewny typ. Dobrze byłoby zacząć nowy rok od zwycięstwa dlatego gram ten bet, mimo nie najlepszego kursu.
Gospodarze to lider ligi Alpejskiej, w której rządzą i dzielą, do tej pory wygrali 22 spotkania w regulaminowym czasie, 1 po dogrywce oraz 2 razy przegrali. Analogiczna sytuacja co do PSG we Ligue 1 ;).
Goście to ligowy średniak. 11 zwycięstw w regulaminowym czasie, 3 po dogrywce oraz 4 porażki po dogrywce i 8 w 60&#39;. Dodatkowo ostatnio są w kiepskiej formie, na 5 ostatnich meczy przegrali 4. Ostatnio wygrali z Milano jednak Ci dostają baty od wszystkich. Obie ekipy mierzyły się 6 dni temu, górą była Val Pusteria.
Nie widze innej opcji niż wygrana dzisiejszych gospodarzy. Kurs adekwatny do ryzyka.
⛔100
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Arsenal - Fulham
Typ: 2 [+1,5]
Kurs: 1,75
Godz: 16:00
Bukmacher: Totolotek
Ostatni mecz Arsenalu udało się perfekcyjnie wytypować, choć aż tak wysokiej porażki na Anfield się nie spodziewałem. To na pewno będzie siedziało trochę w głowie graczom gospodarzy, którzy nadal zmagają się z falą urazów. Widać to zresztą po wynikach, bo cztery ostatnie mecze to tylko jedna wygrana i powoli dogania ich już Manchester w tabeli. Za to Fulham mimo pozycji w strefie spadkowej zdaje się ostatnio odbijać do dna. Przede wszystkim w defensywie, bo ta najgorsza obrona Premier League straciła w ostatnich trzech meczach tylko jedną bramkę. W dodatku bilans 1-2-0 w tym czasie jest jakaś iskierką nadziei. O ile Arsenal powinien wygrać to moim zdaniem będzie to dla nich dużo trudniejszy mecz niż wskazują kursy, dlatego też wybieram +1,5 na gości.
⛔ 100
 
p-z. 123,2K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 18:30
Spotkanie: Cardiff - Tottenham
Typ: Goście strzelą w obu połowach
Kurs: 2.00

Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Cześć wszystkim, no to lecimy. W ramach 21 kolejki Premier League koguty zmierzą się na wyjeździe z drużyną Cardiff. W poprzedniej kolejce nieco lekkie sensacje, ponieważ Spurs prowadząc z Wolves u siebie ostatecznie przegrali to spotkanie 1-3, a Cardiff grając na wyjeździe z Leicester zdołało wygrać 0-1. Dziś myślę, że to właśnie goście zdominują to spotkanie i to goście strzelą bramki w obu połowach, ostatnio lekka wpadka, ale mimo to drużyna jest w formie, a na wyjazdach grają najlepiej w lidze i sporo strzelają (pamiętne 2:6 z Evertonem). Cardiff u siebie tracą więcej bramek jak na wyjazdach, a ostatnia porażka z United 1:5 napawa mnie optymizmem przed dzisiejszym spotkaniem, a więc myślę, że ofensywa kogutów kilka razy rozszyfruje dzisiaj drużynę gospodarzy i uważam, że strzelą oni w obu połowach. Powodzenia i Happy New Year 2019 ????
⛔100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Arsenal - Fulham
Typ: Arsenal ha -1,5
Kurs: 2,02
Buk: Unibet
Analiza:
Kanonierzy dzisiaj stoją przed szansą zrehabilitowania się po blamażu na Anfield przeciwko Liverpoolowi. Od początku sezonu podopieczni Unaia Emerego spisują się bardzo dobrze i nie widzę powodów dla których nagle Arsenal miałby tracić seryjnie punkty z niżej notowanymi zespołami. Myślę że kolejna taka wpadka jak z Southampton czy Huddersfield nie będzie się często powtarzać. Dzisiaj na Emirates przyjedzie Fulham Claudio Ranieriego , które po bardzo słabej grze pod wodza Slavisy Jokanovicia powoli się odbudowuje (między innymi zwycięstwo nad Huddersfield), ale nie sądzę aby dzisiaj sprawili jakieś wielkie problemy gospodarzą. Dla Arsenalu to jedne z ulubionych derbów Londynu, ostatnie 5 meczy wygrał Arsenal i dzisiaj myślę że będzie podobnie. Powodzenia!
✅ 102
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
L 1,2K

lechita921

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier League
Godzina: 18.30
Spotkanie: Cardiff - Tottenham
Typ: liczba żółtych kartek: +3,5
Kurs: 1,86
Bukmacher: Etoto
Analiza:
16 w tabeli Cardiff podejmie na własnym stadionie zajmujący 3 miejsce Tottenham. Dziś nie stawiam na wynik, bo po nie najlepszym meczu z Wolves niekoniecznie musi wygrać Tottenham, tym bardziej jak patrzy się na ich mecze wyjazdowe, które są dużo słabsze od tych domowych. Dziś stawiam na żółte kartki i myślę, że statystycznie się to broni bo w prawie każdym meczu czy to Cardiff czy Tottenhamu drużyny te miały średnio 2 żółte kartki. Poza tym każda z drużyn z pewnością przyłoży się do tego spotkania żeby zgarnąć trzy punkty, które Tottenhamowi pozwoli wskoczyć na 2 miejsce a Cardiff przeskoczyć nawet o dwa miejsca do przodu, z 16 na 14. Dodatkowo warto dodać, że Tottenhamowi niezbyt leżą mecze z Cardiff w których zazwyczaj wygrywają jednak tylko jedną bramką. Stawiam więc dziś znów na pogoń za golem z obu stron co będzie sprzyjać żółtym kartką.
⛔100
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Anglia, League One
Godzina 16:00
Spotkanie : Peterborough vs Scuntrophe
Typ : X2
Kurs : 2,27
Bukmacher : 1xbet
Analiza :
Mecz między drużynami które, są na dwóch różnych biegunach w tabeli.
Gospodarze plasują się w czołówce.
Goście w końcówce.
Jednak goście nie są słabi. Ostatnie mecze wypadły dobrze.
Dziś są zmotywowani do meczu. Bez kontuzji
✅ 127
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
makaveli23 143K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Izrael
Godzina: 18:40
Spotkanie: Hapoel Katamon - Ironi Rishon
Typ: X2
Kurs: 2:02
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Hapoel Katamon jest t=ostatnio bez formy gdyz przegral 4 z 5 meczy ostatnich, ale wczesniej wymiatał i był pierwszy w tabeli. Mysle ze dzisiaj sa zbyt przeceniani i nie wrócą do wygrywania, przeciw trudnej druzynie Ironi Rishon, ktora na wyjazdach gra na remisy i z 8 meczy ma tam tylko jedna przegraną (2-5-1). Ostatnie mecze to 3 remisy i jedna wygrana. W hisotri spotkan widzimy rozne wyniki, kiedy te dwie druzyny staja naprzeciw siebie, wiec nie widac zdecydowanego faworyta, co jest kolejnym powodem dlaczego uwazam ze warto skorzystac z dobrego kursu na x2.
✅102
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka Polska
Godzina: 18:00
Spotkanie:Trefl Sopot -Asseco Gdynia
Typ: Asseco under 85,5
Kurs: 2,25
Bukmacher: Fortuna
Witam,
Kolega już poruszył ten typ i popieram zagranie w stronę Trefla, który budzi powoli się z letargu.
Asseco może juz się skupić tylko na lidze po odpadcieciu z Eurocup, jednak ich forma delikatnie się obniżyła, albo raczej ich gra jest dość nieregularna.
Dziś ponadto są to derby pomorza dlatego nie bedzie to latwe spotkanie dla faworyzowanego Asseco, a bardzo prestiżowe dla obu, co dla mnie wiąże się jednak z underowym wynikim, dlatego ide w takowy jeśli chodzi o gości.
⛔100
 
M 510

mican

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia
Godzina: 18.30
Spotkanie: Cardiff- Tottenham
Typ: X
Kurs: 4,70
Bukmacher: Unibet
Analiza. Nie będę się tu wysilał na jakieś wywody tylko krótko uzasadnię swój typ. Tottenham ostatnio złapał lekką zadyszkę a że każda seria kiedyś się kończy stąd mój typ. To już 21 spotkanie a Koguty pozostają bez remisu w lidze więc idealny moment na takie właśnie rozstrzygnięcie tym bardziej że grają na wyjeździe. Od tej kolejki zaczynam progresję na remis Tottenhamu.
⛔100
 
sango 721

sango

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Cardiff - Tottenham
Typ: Cardiff powyżej 3.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.71

Bukmacher: fortuna
Analiza:

Szczerze mówiąc dopiero dzisiaj zauważyłem że jest dodatkowa kolejka w Premier League. W każdym razie w ten noworoczny wieczór spotkają się Cardiff i Tottenham. Goście, to wiadomo - solidna firma, na czele z charyzmatycznym managerem którego chyba nie da się nie lubić - Mauricio Pochettino. Chciałoby się napisać że są na fali, ale obraz ten zabrudziła trochę ostatnia niespodziewana porażka u siebie z Wolverhampton. Wilki jednak akurat bezsprzecznie na fali są. Mecze Cardiff z Tottenhamem w bliższej czy dalszej przeszłości zwykle kończyły się z jedną strzeloną bramką. Dzisiaj można by rzec że na papierze również zapowiada się na scenariusz underowy. Szczególnie że gospodarze ostatnio zaczęli brać się w garść ze swoją grą. Pomijając oczywiście tę sromotną porażkę 1:5 z Manchesterem United przed świętami. Nie jestem w stanie stwierdzić czy Tottki mające będącego ostatnio w wybornej formie Koreańczyka Sona będą w stanie rozmontować dość solidną ostatnio defensywę Cardiff. A jeśli tak, to ile razy. Dlatego nie typuje tu zwycięzcy. Podoba mi się pomysł jednego z użytkowników który dopatruje się tu remisu. Również uważam że ten mecz jest ku temu odpowiedni, ale poczekamy, zobaczymy. W każdym razie liczę tutaj że Cardiff się Totków nie przestraszy, i powalczą troszkę u siebie. Nie wiem czy strzelą bramkę, dlatego celuję tutaj w rogi. Ostatnie 5 meczów u siebie to kolejno 4,7,7,4,6 rogów. Nabili więc linie w każdym z tych meczów, nawet we wspomnianym meczu z United. Zaufam im więc że i w tym meczu powalczą by to zrobić.
✅ 71
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Cardiff City - Tottenham
Typ: Cardiff powyżej 2,5 celnych strzałów
Kurs: 1,65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na początek Nowego Roku proponuję typ może trochę ryzykowny ale wydaje mi się, że ze sporymi szansami na powodzenie. Gospodarze po awansie do najwyższej klasy rozgrywkowej bardzo słabo zaczęli jeżeli chodzi o spotkania przed własną publicznością. Na 4 spotkania zaledwie 1 remis i 3 porażki. Następnie gra miejscowych mocno się poprawiła i w następnych 6 spotkań zanotowali 4 zwycięstwa i 2 porażki. W tych ostatnich spotkaniach tylko w przegranym z Leicester 0-1 oddali 2 celne strzały, w pozostałych 5, 6, 3, 4, i 3.
Defensywa gości do wyjątkowo szczelnej nie należy i nawet wygrywając na wyjazdach do zera pozwala rywalom na oddawanie strzałów w światło bramki: Crystal Palace - 4, Leicester - 3, West Ham - 4, Huddersfield - 5, MU - 5 i tylko Arsenal przegrywając u siebie do zera oddał zaledwie 2 celne strzały.
Także jak widać po suchych statystykach gospodarze u siebie potrafią podejść pod bramkę rywali i oddać parę strzałów a goście też rywalom na trochę pozwalają i moim zdaniem dzisiaj te 3 razy zdołają uderzyć na bramkę H. Llorisa.
✅65
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka kobiet - WNCAA
Godzina: 20:00
Spotkanie: George Washington - Kobiety - Memphis - Kobiety
Typ: Memphis - Kobiety(+7.5)
Kurs: 1.91
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Wygląda to w sumie nie najgorzej.
Oba zespoly z ujemnym bilansem, choc GW pod tym względem wygląda slabiej, ale tez Colonials mialy jednak cięższy terminarz. Z drugiej jednak strony dziewczyny mialy na rozkladzie kilka naprawde slabo wyglądających zespolow jak Iona, czy Monmouth, z ktorymi wygrac sie nie udalo, a to juz wygląda nie za ciekawie.
Najlepiej tak prawde mowiac jesli o GW chodzi wyglądal mecz z NC State przegrany nieznacznie, ale ciężko tez takiej druzynie zaufac mimo wszystko jesli widzi sie porazki z takimi &quot;tuzami&quot; jak dwa wyżej wymienione zespoly.
Ogolnie GW ma L5 i na pewno dziewczyny marzą tu o przelamaniu, ale.. Nie twierdze, ze do takowego nie dojdzie, ale jednak Memphis jest zespolem, ktory ma potencjal na to, aby tutaj mocno sie postawic i prawde mowiąc nawet wygrac.
Tygrysicom w tym sezonie tak naprawde zdarzyl sie jeden mecz, ktory wygląda zle, mianowicie mecz z NO i porazka by 7. Poza tym jako takich wpadek nie bylo, a dziewczyny potrafily ograc Mercer, będac tez bliziutko Little Rock.
Z Mercer ta wygrana zasluguje na uznanie tym bardziej, ze zespol radzic sobie musial bez Shutes, znakomicie wyglądającej Fr.
Teraz sklad juz pelny i jak mowie, MEM ma potencjal na to, aby z GW powalczyc o cos nawet wiecej niz pokrycie handi.
⛔100
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Dyscyplina: Futbol Amerykanki NCAAF
Godzina: 23:00
Spotkanie: Ohio State Buckeyes - Washington Huskies
Typ: Ohios State -5HC
Kurs: 1.83
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Za godzine odbedzie final o Rose Bowl miedzy druzynami Ochio state i Washingtonu, Ochio jest faworytem tego meczu i tak tez ja widze a jest kilka powodow aby tak myslec mimo ze linia nanich skacze z -7 do -4,5 hc i spowrotem.
Po pierwsz to ostatni mecz Urban-a Meyer-a w Ohio S. i prawdopodobnie ostatnia mecz w historii.Odchodzi na zaluzona emeryture, posiada nie samowity talen trenerski (2005 Fiesta 35-7, 2010 Sugar 51-24, 2011 Outback 37-24) jego druzyny przechodzily przez finay bowl 9-3 ATS. Ohio St, posiada QB Dwayne Haskins-a ktory był finalistą Heismana i jest najlepszym rozgrywającym w kraju prawdopodobnie bedzie najwyzej rozstawionym rozgrywajacym w drafcie. Po trzecie ofensywa Wash czesto sie meczy nie zdobywaja wielu pkt Ich atutem jest najlepsza obrona w kraju, to mecz pomiedzy Obrona podaniowa miejsce 10 Washingtonu a Ohio ST ktore ma miejsce dziesiate w kraju pod wzgledem zdobytych jardow podaniem.
Ja widze poprostu ta nie samowita ofensywe Ohio St. ktora ma nie samowitego rozgrywajacegi i trenera ktory
ma niewiarygodne 42-15 (73,7%) ATS.Jest także posiadaczem rekordu 22-1 podrzad (SU) i od 2001 tylko
jedna przegrana po Bye week-u Wezme troche mniejsza linie po Washington ma dobra obrone a w ich meczach czesto padaja undery ale ta mlodziesz jest nie okielznana wiec i nie duza stawka ,poprostu widze wysrubowany rekord Mayer-a a czas pokaze i czy napisze nowa historie? zobaczymy. Mysle ze linie do minus 5 mozna probowac przy dorym kursie.
▶ZWROT
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom