>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 09.12.2013 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Cracovia Kraków - Zagłębie Lubin
Typ: Pierwsze 10 minut - Powyżej 0,5 bramki
Kurs: 5.50 (5.00)
Bukmacher: Bet365
Analiza: Na zakończenie 20. kolejki naszej polskiej T-Mobile Ekstraklasy Cracovia podejmie na własnym boisku drużynę Zagłębia Lubin. Drużyna Wojciecha Stawowego w ubiegłej kolejce pokonała na własnym boisku Lechię Gdańsk. Gospodarze wygrali 2-1. Jeśli chodzi o dzisiejszych gości, Zagłębie także zainkasowało 3 punkty. Wygrana na własnym stadionie z drużyną Podbeskidzia Bielsko-Biała 3-2 spowodowała, że Miedziowi opuścili ostatnie miejsce w tabeli i zajmują obecnie czternastą lokatę. W dotychczasowych 19 meczach Zagłębie strzeliło 16 bramek, tracąc przy tym 25 goli. Mają 17 punktów i dzisiaj na pewno zrobią wszystko, aby zbliżyć się do pozostałych drużyn. W tej chwili tracą do 13 Korony aż 6 punktów. Natomiast gospodarze zajmują 8. miejsce, z dorobkiem 27 punktów. Strzelili 28 bramek, a stracili 30. Jeśli dzisiaj wygrają, to awansują na szóste 6. miejsce w tabeli. Styl gry Cracovii pod wodzą Wojciecha Stawowego przypomina grę Barcelony. Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę odpowiednie proporcje. Głównie chodzi mi o to, że drużyna Pasów stara utrzymywać się przy piłce więcej czasu od przeciwnika. Nie nastawiają się na kontry, tylko jak najwięcej grają piłką i konstruują swoje akcje. Jestem niemal pewny tego, że Zagłębie wyjdzie na murawę będąc nastawionym na kontratak. Tak gra większość zespołów w tej lidze, tym bardziej, że grają na obcym boisku. Zapowiada się ciekawy mecz. Obie drużyny będą chciały wygrać. Gospodarze po to, żeby awansować w tabeli o dwie lokaty, a goście... Chyba dla samych siebie, żeby zbliżyć się do pozostałych drużyn, które im powoli uciekają. No i po to, żeby nie mieć kolejnych problemów z kibicami Zagłębia. Będą wyniki - nie będzie problemów. Proste i logiczne. Sądzę, że w tym spotkaniu padnie kilka bramek i mam przeczucie, że pierwsza z nich zostanie strzelona przez którąś z drużyn już w pierwszych 10. minutach spotkania. Z tą myślą się z wami żegnam. Na koniec, poniżej zamieszczam przewidywane składy obu drużyn na ten mecz.
Cracovia: Pilarz - Szeliga, Żytko, Kosanović, Marciniak - Budziński, Dąbrowski, Danielewicz - Straus, Nowak, Boljević.
Zagłębie: Ptak - Rymaniak, Bilek, Guldan, Cotra - Abwo, Piątek, Bonecki, Kwiek, Przybecki - Piech.
⛔100
 
K 20

kuri29

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna - Chorwacja 1 liga
Spotkanie:Zadar - Hajduk Split
Typ: 2
Kurs:1.55
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam.Moim pewniakiem na dzisiaj jest Hajduk.Po wczorajszej wpadke NK Rijeka,która jest tuż za Hajdukiem,pojawia się znakomita szansa na zwiększenie dystansu pomiędzy tymi drużynami.Poza tym Hajduk goni pierwsze w tabeli Dinamo Zagrzeb,które pewnie wygrało u siebie ostatnie spotkanie.Bilans spotkań pomiędzy Zadarem a Hajdukiem jest zdecydowanie po stronie gości.Na 11 spotkań 8 zakończyło się zwycięstwami piłkarzy ze Splitu,1 remis oraz 2 wygrane Zadaru.Bez dwóch zdań pokazuje to zdecydowaną przewagę gości w konfrontacjach z gospodarzami jak i tabela (Zadar 8,Hajduk 2).Nie widzę dzisiaj innej opcji niż zdecydowane zwycięstwo Hajduka.
⛔100 NIEREGULAMINOWY BUK
 
kreciko10 772

kreciko10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Grecja SuperLeague
Spotkanie: Panetolikos vs Panionios
Typ: 2
Kurs: 8,50
Bukmacher: Bet365


Jak dla mnie tutaj wielkie value i może o czymś nie wiem jakiś mecz przekupiony albo cokolwiek innego ? 8,50 złoty na dwójke ? jak dla mnie można zagrać za &#39;drobne&#39;. Rozumiem, że Panetolikos nie przegrało meczu na własnym stadionie a Panionios tylko jedno zwycięstwo na wyjeździe, jednak Panetolikos to beniaminek. W tamtym sezonie Panionios zakończyło sezon na 8 miejscu w ligowej tabeli, w tym sezonie można uznać, ze stracili tylko jednego wartościowego piłkarza Andreas Samaris (pomocnik) przeniósł się do Olympiakosu, w tamtym sezonie zagrał w 21 spotaknia na 30 możliwych i zdobył 5 bramek. Oba kluby zajmują bliskie sobie pozycje w tabelii, dzili ich 1 pkt. Jak dla mnie Panionios bardziej doświadczony zespół dodatkowo w drużynie gospodarzy zabraknie G. Theodoridis(m 11/2), Melissas(m 13/2), S. Sfakianakis(m 8/0), Bikey-Amougou(d 8/2) dodam, ze wszyscy oprócz Melissasa grali w ostatnim meczu. W Panioniosie zabraknie tylko Panos(d 3/0) ostatni mecz 3 listopada grał w calym sezonie 41 minut więc to dla mnie żadne osłabienie.
⛔100
 
kamil87rak1 463

kamil87rak1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Rumunia
Spotkanie: Astra - Vaslui
Typ: Over 2,5
Kurs: 1,8
Buk: Bet365
Dzisiaj na typ dnia wybrałem spotkanie ligi rumuńskiej pomiędzy dwiema drożynami które nie przegrały od 6 spotkań. Astra zajmuje 1 miejsce i jedyna porazke jaka poniusł w tym sezonie na własnym boisku miała w spotkaniu z bespośrenim rywalem ligowym Petrolul zajmującym obecnie drugie miejsce. Vaslui też obecnie jest w formi ponieważ w 6 spotkaniach wygrał 4 (w tym dwa na wyjeżdzie wynikiem 1:2) i zremisowało dwa. Wydaje mi się że mecz będzie bardzo wyrównany a obydwie drużyny stać na strzelenie bramki i to nie jednej.W spotkaniach które były grane na stadionie Astry w 7 meczach aż 6 razy padł over 2,5. Natomiast Vaslui w 5 z 8 spotkań zdobywało bramki na wyjeździe. Natomiast traciło bramki w każdym meczu granym na obcym terenie. Dlatego też uważam iż w tym meczu warto postawić na ten typ po dość ciekawym kursie.
⛔100
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna, Ekstraklasa
spotkanie: Cracovia - Zagłębie Lubin
typ: Zagłębie Lubin
kurs: 3.96
buk: Oddsring
analiza:
O godzinie 18:00 dokończenie przedostatniej kolejki w tym roku. Do Krakowa przyjeżdża Zagłębie Lubin. Goście z pewnością pierwsi strzelą bramkę w tym meczu, ale nie opieram swego typu na jednej nodze. Co więcej Craxa jest najgorsza w tym sezonie pod względem zdobytych punktów na swoim stadionie: 3 wygrane , 1 remis, aż 5 porażek. Zagłębiu na wyjazdach idzie jak dotychczas przeciętnie, tylko 1 zwycięstwo, toteż najwyższa pora trochę przełamać tą niechlubną passę. Ostatnio remis w Szczecinie i Poznaniu, na terenie dobrych rywali, ale co ważne w stolicy Wielkopolski gra Miedziowych wyglądała nad wyraz interesująco. Nie dali Lechowi grać swojej piłki , a punkt na wagę remisu uratował Możdżeń dopiero w ostatnim kwadransie. Oro Profesoro tchnął trochę życia w tzw. sanatorium lubińskie, piłkarze których kibice mieli dość albo właśnie są na etapie rozwiązywania kontraktów albo grają w rezerwach. Do składu wrócili piłkarze , którzy chcą grać, a byli wcześniej pod formą, tacy jak Bilek, Rymaniak i Abwo. Wiadomo gospodarze grają świetnie piłką, nie boją się jej rozgrywać, ale to Zagłębie ma zabójczo szybkie skrzydła i doświadczonego Piecha w ataku. W bramce Tomasz Ptak, który nie ma jak na dzień dzisiejszy rywala do gry na swojej pozycji, dzięki czemu może czuć się pewnie. Może dzisiaj paść spory over, a moim zdaniem wynik będzie korzystny tylko dla gości.
⛔100
 
M 69

maxxx1906

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna Polska
Spotkanie:Cracovia Krakow - Zagłębie Lubin
Typ: Pierwsza bramka drużyny gospodarzy : druga połowa
Kurs:3
Bukmacher: Betsson
Analiza: Dziś zakończenie kolejki w Krakowie ;Pasy podejmują drużynę zagłębia. Buki dziś stawiają na cracovie ja uważam że dziś łatwo nie będę mieli.Po pierwsze w tym sezonie krakowianie, słabo grają na własnym terenie. Zagłębie w ciężkiej sytuacji na pewno będą chcieli zdobyć jakieś pkt.Cracovia ma fatalny bilans z zagłębiem ost wygrali u siebie w 2006 roku.Od tego czasu rozegrano aż 10 spotkań w których pasy odniosły tylko 1 zwycięstwo.W cracovi bez wiekszych absencji , powraca nowak po kontuzji prawdopodobnie wystąpi również Saidi Ntibazonkiza , Zagłębie bez Rakelss, Jeż, Gliwa, Widanow, Banaś i Godal (z różnych powodów) . Stawiam dziś na 1 bramkę dla gospodarzy w 2 połowie.W tym sezonie działo się tak aż 10 razy , do tego należy wspomnieć że zagłębie tylko w 6 meczach dało sobie strzelić bramkę w pierwszej połowie. Kurs na takie zdarzenie fajny, bez szaleństw z stawką.Powodzenia.
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia
Spotkanie: Hitchin vs Weymouth
Typ: HT/FT- 2/1
Kurs: 7.00
Bukmacher: Bet365
Godzina: 20:45
Analiza:
Na samym początku wspomnę że jest duża możliwość że mecz ten jest ustawiony bo na wielu zagranicznych forach jest podawany.Świadczy o tym chociażby kurs 7.00, dość niespotykany przy graniu 2/1 bo takim wyznacznikiem dla grania takich betów jest kurs około 20-30.Dlatego też kurs 7 na Bet365 nie wiem szczerze czy jest tym podyktowany ale całkiem możliwe.Żeby jednak analiza nie była taka pusta napisze co przemawia za tym typem i zwycięstwem gospodarzy.Hitchin to 11 drużyna tabeli która jednak ostatnio spisuje się bardzo dobrze odnosząc ostatnio 4 wygrana na 5 spotkań.Weymouth spisuje się trochę gorzej zajmując 15 lokatę w tabeli a ostatnie 5 spotkań to aż 3 porażki i 2 wygrane.W spotkaniach H2H tych drużyn już raz miała miejsca sytuacja gdzie było 2/1, wtedy na korzyść Weymouth więc dziś czas na powtórkę z drugiej strony.Nie wiem co mógłbym jeszcze napisać bo wszystko to będzie pustymi statystykami a ja pisze tutaj o tym meczu ze względu na to że na wielu zagranicznych forach jest ten mecz podawany jako max bet.W tym miesiącu mi nie idzie więc jest szansa albo na odrobienie strat albo na pogrążenie się więc zobaczymy jak to będzie.Start godzina 20:45.C&#39;mon Weymouth 1half, c&#39;mon Hitchin 2half ;) Powodzenia!!!
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom