>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 09.10.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
przemkowsky 52

przemkowsky

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ EUROPA: Liga Mistrzów Kobiet
Spotkanie: Subotica K - Rossiyanka K
Typ: 1
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Co tu dużo pisać, dziś bardzo ciekawe spotkanie w Lidze Mistrzów Kobiet. Dziś dziewczyny z Serbii zmierzą się z zespołem Rosjanek, który nie zachwyca mnie stylem swojej gry. Ostatnie dwa spotkania dziewczyn grających u siebie zakończyły się wynikem 8:3 i 10:0 (z Olimpią i Metalurgs&#39;em), więc zdecydowanie widać na jakim gazie są dziewczyny. Rossiyanka ma ostatnio straszne problemy w składzie, wielkie rotacje i brak spójnej gry, który bardzo widać w h2h, 5 ostatnich spotkań to aż 3 porażki, 1 remis oraz tylko 1 wygrana. Twardo stawiam tutaj na duet Nikolić i Cubrilo, który razem świetnie współgra. Co mogę powiedzieć o przyjezdnych? Dla mnie to zespół bez formy na dzień dzisiejszy. Subotica mają taktykę, która na ten moment się spełnia, nie wiem dlaczego taki kurs więc na nie dziś. Zobaczymy jak to będzie, dla mnie po takim kursie można spróbować. Pozdrawiam i powodzenia!
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Shanghai
???? Ferrer D. - Rosol L.
Rosol L. ::: 6,62 ::: Pinnacle ::: 1/10

Ewidentnie widać, że Ferrerowi szampan czyt. &quot;sukces&quot; jakim był finał na Rolandzie Garrosie uderzył mu do głowy. Od tego czasu przegrał w pierwszej rundzie na trawie w Hertogenbosch gdzie bronił tytułu. Na Wimbledonie tracił sety w każdym meczu, później znowu porażka w pierwszej rundzie z Bogomolovem na Mastersie w Kanadzie. W Cincinnati pokonał go już w drugim meczu i znowu Tursunov. Na US Open oprócz jednego meczu z młokosem z Australii, tracił sety w pozostałych meczach. &quot;Dziwna&quot; porażka w Kuala Lumpur to już chyba standard. W Pekinie męczarnie z takimi osobistościami jak Pospisil czy Matosevic. Ja rozumiem, że w 2011 roku David Ferrer był tutaj w finale, ale rok później nie wystartował w tym turnieju z powodu kontuzji z Pekinu. Za to warto dodać, że miał udany powrót na korty, bo wygrał Valencię i pierwszy swój Masters w życiu z Janowiczem. Ja na miejscu Ferrera uciekałbym jak najszybciej do Europy i starał się odbudować formę na kończące turnieje gdzie broni sporą ilość punktów.
Lukas Rosol jest z tego znany, że rok temu pokonał Nadala na Wimbledonie. W tym sezonie po 10 porażkach z rzędu Czech chyba odżył, a tutaj pokonał już w pierwszym meczu Francuza Benneteau, co na pewno jest jakimś plusem w zaaklimatyzowaniu na kortach. Warto też zagrać jakiś set/handicap w stronę Rosola.
⛔ 100
 
kid7 485

kid7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Regionalliga Bayern
Spotkanie: TSV 1860 Rosenheim - Heimstetten
Typ: liczba goli powyżej 3,5
Kurs: 2,75
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Na wstępie dzięki za masowe propsy, które wczoraj dostałem po typie z angielskiej piłki kopanej. Jako że weszło bez większych problemów, postanowiłem znów skoncentrować swoje oczy na niższych klasach rozgrywkowych, a że dziś pole wyboru w piłce nie rozpieszcza, zainteresowałem się tym, co w moich okolicach się dzieje... Bawaria ma teraz festyn piwa, więc może do atmosfery tego święta dostosują się piłkarze Ligi Regionalnej i ustrzelą sporo bramek. No ale nie tylko na szczęściu opieram ten typ. Zacznę od h2h - w ciągu ostatnich 2 lat wyżej wymienione drużyny spotykały się 4-krotnie, a oto jakie wyniki padały: 5:1,5:2,4:1,3:2. Nie trzeba być spostrzegawczym, by stwierdzić mocne(!) overy. Gwoli ścisłości dodam, że każde z tych spotkań wygrała drużyna dzisiejszych gospodarzy (kurs 1,8 można też wziąć pod uwagę!). Ok, historia historią, ważne co jest teraz, a obecnie TSV 1860 Rosenheim kontynuuje passę pt. &quot;over 3,5&quot; w ostatnich 4 meczach, natomiast Heimstetten pokryło taką opcję w 3 z 4 ostatnich spotkań. Niższe ligi często mają to do siebie, że zawodnicy są słabiej wyszkoleni, a co za tym idzie jest to groźne jeśli jest się obrońcą. Częste błędy formacji defensywnych dają możliwości strzelenia kilku bramek, a że oba team&#39;y taką umiejętność ostatnio posiadają, nie zostaje mi nic jak tylko zacisnąć kciuki i zagrać ten typ...
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny- WTA Linz
Spotkanie: Flipkens K. - Giorgi C.
Typ: DW: 0:2
Kurs: 3.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Flipkens już od dłuższego czasu zmaga się z kontuzja kolana i nie gra w pełni swoich możliwości. Widać to po jej wynikach, na ostatnie osiem meczów wygrała tylko dwa. W pierwszej rundzie turnieju w Austrii, Flipkens pokonała młodą bo 17- letnią zawodniczke Vekic w trzech setach 2:1. Dzisiaj czeka ją trudniejsze zadanie bo zagra z rewelacja tego turnieju, Włoszką Giorgi Camilla. Giorgi bardzo łatwo przeszła kwalifikacje bez straty seta a w pierwszej rundzie z łatwościa poradziła sobie z niemką Georges. Włoszka w wywiadach sama przyznaje, że bardzo dobrze się czuje na takiej nawierzchni jaka jest w Linz. Podsumowując, ostatnio bardzo dobre wyniki Włoszki a słabsze belgijki z powodu urazu kolana skłaniaja mnie aby zagrac na wygraną Giorgi.
⛔ 100
 
L 5

landzaat21

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - San Juan Challenger
Spotkanie: Mesaros - Bagnis
Typ: Bagnis
Kurs: 1.8
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W dzisiejszym meczu zmierzą się ze sobą Argentyńczyk Facundo Bagnis i Chorwat Kristjan Meszaros. Turniej odbywa się w Argentynie, więc jest to handicap dla Facundo, bo jak wiemy ściany zawsze pomagają gospodarzowi i wyzwalają dodatkowe siły. W tym roku oboje mają dodatni bilans spotkań na clayu, ale zdecydowanie lepszy ma Chorwat (65-15), Bagnis (38-19). Jednak nie ma co patrzeć na to, ponieważ Bagnis grał ze zdecydowanie lepszymi zawodnikami i w lepszych turniejach. Ostatnio dotarł do finału w Campinas, gdzie przegrał z zawodnikiem gospodarzy Clezarem. W 1 rundzie wygrał z groźnym Hidalgo w 3 setach, natomiast Mesaros wygrał gładko z mało znanym 18-latkiem. Jak dla mnie zdecydowanym faworytem tego meczu jest Facundo Bagnis, a kurs @1.8 biorę z pocałowaniem ręki
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
funio25 0

funio25

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej:ROSJA: KHL
Spotkanie: Dyn. Mińsk-Medvescak Zagreb
Typ: 5,5 ( over )
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet-at home
Analiza: Dzisiaj o godzinie 18 na rozpocznie się bardzo ciekawe spotkanie w KHL.
Na przeciw siebie staną dwie ekipy które w ostatnim czasie zwróciły moją uwagę.
Zacznijmy od gospodarzy ich ostatnie 3 spotkania wyglądają następująco :
04.10 13 Dyn. Mińsk Omsk 4 : 3
02.10.13 KHL Dyn. Mińsk Yugra 5 : 3
30.09.13 KHL Dyn. Mińsk Barys Astana 2 : 5
w trzech meczach przełamali barierę 5,5 bramek.
Natomiast goście:
07.10.13 KHL Medvescak Zagreb Niznekamsk 6 : 0
02.10.13 KHL Medvescak Zagreb Omsk 4 : 0
30.09.13 KHL Medvescak Zagreb Ekaterinburg 3 : 0
28.09.13 KHL Medvescak Zagreb Barys Astana 3 : 2
26.09.13 KHL Medvescak Zagreb Yugra 2 : 1
ostatnie mecze grali wszystkie u siebie i każde spotkanie wygrali. Na wyjazdach radzą sobie bardzo słabo.
22.09.13 KHL Mytishi Medvescak Zagreb 3 : 2 (2 : 2)
20.09.13 KHL Yaroslavl Medvescak Zagreb 3 : 2 (2 : 2)
18.09.13 KHL Cherepovets Medvescak Zagreb 6 : 2
16.09.13 KHL St. Petersburg Medvescak Zagreb 3 : 0
Jak widać tracą dużo bramek, dodajmy że jest to ich pierwszy sezon w KHL mocnej lidze, myślę że Dynamo u siebie nie da szans zawodnikom Zagrebia i pokona ich na własnym boisku. Oba zespoły grają ze sobą po raz pierwszy. Wydaje mi się że mecz będzie otwarty i będzie obfitował w wiele bramek.
POWODZENIA !!
⛔ 100
 
kudel 286,8K

kudel

Znawca - Tenis
WŁOCHY: Coppa Italia Lega Pro - Druga runda
Spal - Venezia
typ: Spal
kurs: 2,70
buk: bet365
analiza: Spotkanie odbedzie sie o godzinie 20:30. Gospodarzem tego spotkania jest Spal, na ktore oddaje moj typ. Oba zespoly spotkaly sie do tej pory 2 razy i 2 razy zwyciesko wychodzili gospodarze. Stad tez moj typ bo spotkania ktore sie miedzy nimi odbywaly byly wygrywane pewnie przez Spal. Mysle, ze bedzie tak samo i tym razem. Dlatego po takim kursie warto zagrac.
kiepska analiza
 
K 17

klajdi

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Linz
Spotkanie: Niculescu - Kerber
Typ: Under 19,5 gema
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotkanie pierwszej rundy turnieju kobiet w Linzu pomiędzy Rumunką i Niemką. Niculescu w ostatnich tygodniach nie zachwyca formą. Od Cincinnati wygrała zaledwie jeden zacięty mecz z A. Beck. Oprócz tego przegrała z Wozniacki, Voskoboevą i Marino. We wszystkich tych meczach było mniej gemów niż 19. Dlatego tez liczę, że dziś sprawy przybiorą podobny obrót, gdyż z drugiej strony siatki stanie Kerber, która w ostatnich dniach widać, że złapała wiatr w żagle i z przeciwniczkami pokroju Monici rozprawia się ekspresowo. Wygrane w dwóch szybkich setach z Vinci, Robson, Ivanovic, Kanepi czy Hradecką pozwalają optymistycznie patrzeć w kierunku dzisiejszego spotkania i liczyć na gładkie zwycięstwo Kerber. Oglądałem Niemkę w ostatnim turnieju i naprawdę fajnie rozrzucała przeciwniczki po korcie i widać, że dobrze czuła piłeczkę. Na przebijającą spokojne piłki Niculescu powinno to spokojnie wystarczyć i wynik 6:4 6:3 jest jak najbardziej możliwy.
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: HokejRosja, KHL
Spotkanie: Dyn. Mińsk – Medvescak Zagreb
Typ: over 6.5
Kurs: 3.70
Buk: Bwin
Godz. 18:00
Analiza:
Kolejna seria gier w rosyjskiej lidze hokeja KHL i pojedynek typowo nie rosyjski. W Mińsku tutejsze Dynamo będzie podejmować debiutujący w tym roku zespół z Chorwacji. Zespół gospodarzy wydaje być się słabszym zespołem niż rok temu przynajmniej na początku sezonu, obecnie z czterema zwycięstwami i ośmioma porażkami plasują się na 12 miejscu w Konferencji Zachodniej. Wszystkie cztery zwycięstwa odnieśli na własnej tafli gdzie po prostu od kilku lat czują się najlepiej i są wstanie każdemu urwać punkty. W tym roku poległy tu już ekipy Yugry 5:3 czy Omsk. Goście tak jak wspomniałem to debiutant w tych rozgrywkach i zespół składający się głównie z Kanadyjczyków i Amerykanów jest w świetnej dyspozycji ale głównym powodem jest gra na własnej tafli bo ostatnie sześć spotkań grali w Zagrzebiu mimo to nie można przekreślać tych wyników tym bardziej że wygrali wszystkie te mecze a na rozkładzie mieli Petersburg 4:3, Astane 3:2 czy ostatnio roznieśli Niznekamsk 6:0. Jednak gdy grali już po za własną taflą a były takie cztery spotkania wszystko przegrali tak więc dziś o korzystny rezultat będzie ciężko ale z tą dyspozycją strzelecką powinni dziś zdecydowanie powalczyć o pierwsze wyjazdowe zwycięstwo. Zarówno jedni i drudzy pokazują się ostatnio z bardzo dobrej strony w ofensywie i dziś powinno być podobnie tym bardziej że u gospodarzy będzie dziś bronił Lalande i jego statystyki w tym sezonie nie powalają średnio ponad trzy bramki na mecz puszczone ze skutecznością 90.5%, z drugiej strony będzie Brust nie jest to ani słaby ani rewelacyjny bramkarza ale w ostatnich trzech meczach zachował czyste konto co na niego i ten zespół jest czym rewelacyjnym i jak dla mnie dziś ta seria zdecydowanie powinna się skończyć.
⛔ 100
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS - WTA -LINZ
Spotkanie: Niculescu M. - Kerber A.
Typ: under 19,5 gema
Kurs: 1,80
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zaczniemy od tego ze to sa dwie rozne klasowo Panie .
Niculescu nie pokazuje niczego szczególnego , wygrany mecz przeplata natychmiast porażką/ami .
Niculescu w Pekinie ograła po 2 h 08&#39; Beck A. a później w następnej rundzie została odprawiona przez C. Wożniacki w dwoch setach 6-3 , 6-1 .
Kerber pokazuje ze jest w formie i nawet porazka z Aga w Pekinie nic nie zmienia , poprostu pech niemki i szczeście polki w tym meczu .
Kerber w Pekinie odprawiała tak :
Vinci 6-2 , 6-4
Robson 6-1 , 6-2
Nie widze tutaj innej mozliwości jak wygrana Kerber w dwoch setach , mało tego nie licze nawet ze rumunka dobije do 5 swoich wygranych gemów a jeśli to zrobi trzeba będzie sobie zrobic przerwe z typowaniem .
Myślę i sądze ze typ wiarygodny i pewny i śmiuało można grać .
Powodzenia
⛔ 100 / powtórzenie
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna, Liga Mistrzyń
spotkanie: Twente - Lyon
typ: Handicap(5:0) Lyon
kurs: 2.75
buk: Bwin
analiza:
W ostatniej chwili zdecydowałem się, że jednak zagram na na Olympique handicapem. Jak zobaczyłem co kobietki z Wolfsburga robią z bidulkami z Estonii to uznałem , że trzeba to zagrać. Twente dotychczas szło dobrze, z niewielkimi wahaniami formy, ale co najważniejsze nie mierzyły się jeszcze z zespołem klasy Lyonu. Moim zdaniem ten zespół w kobiecym wydaniu rozdaje karty całej Ligii Mistrzyń. Jeśli Twente chce coś ugrać musi murować bramkę i długą piłką uruchamiać linię ofensywną. Tak mnie się bynajmniej wydaje, ale patrząc teraz na ustawienie 4-3-3 mam wątpliwości czy one chcą powalczyć czy wolą rozstrzygnąć to już w pierwszym spotkaniu, a na wyjazd pojechać w formie rekreacyjnej. Tak samo ofensywnie podchodzą francuski, ale im się nie dziwię chcą zepchnąć rywalki do własnego pola karnego i strzelić jak najwięcej bramek. Myślę że jeszcze w pierwszej połowie położą przeciwniczki na łopatki i zaczną spokojnie punktować strzelając jedną bramkę za drugą. Moim zdaniem wynik będzie oscylował około 10:0, początek za moment o 19:00.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom