>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 09.08.2013 (piątek)

Status
Zamknięty.
rafiii 142

rafiii

Użytkownik
Tenis - ATP Montreal
Mecz: Vasek Pospisil - Nikolay Davydenko
Typ: Vasek Pospisil
Kurs: 1.75
Bukmacher: PinnacleSports
Radzę brać czym prędzej, bo spadnie. To, co aktualnie grają obaj panowie, to są różnice 3 klas. Vasek Pospisil, forma życiowa, gra w transie z niesamowitą publicznością, która go uskrzydla. Potężny serwis, regularny z głębi kortu, skuteczny przy siatce. Cieszący się grą, każdym punktem. Chłopak gra na fali. Wczoraj pokonał samego Tomasa Berdycha! Grając znakomity mecz. Dzisiaj ma zadanie 5 razy łatwiejsze. Davydenko, stary rosjanin, który gra beznadziejnie, mimo, że zaszedł aż do ćwierćfinału. Simon, Andujar, Bogomolov. Tych grajków ograł rusek. Simon - zupełnie bez formy, zagubiony. Andujar - beznadziejny na hardzie. Bogomolov - challengerowiec. Nikolay w każdym z tych spotkań tracił masę swoich gemów serwisowych, dzisiaj będzie podobnie, z tą różnicą, że Vaska przełamać to nie lada sztuka. Wszystkie atuty są po stronie Vaska. Myślę, że spokojnie zwycięży!
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 12

boryss6

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA
Mecz: A. Radwanska - S. Errani
Data: 09.08.2013 17:00
Typ: Powyżej 20.5 gema
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365

Oglądając ostatnie mecze obu zawodniczek ten typ jest bardzo prawdopodobny. Tak jak kolega wyżej napisał Radwańska się wypala , a Errani nie poddaje się tak łatwo. Zaszła daleko i nie ma nic do stracenia w meczu w Radwańską. Zagra na 100% swoich możliwości . Radwańska moim zdaniem wygra , ale po trzy setowym pojedynki
✅83
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Australia Brisbane Capital League 1
Spotkanie: Brisbane Knights - Southside Eagles
Typ: over4.5,5.0
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Godzina: 12:30
O Brisbane Knights pisałem 2 tygodnie temu, przegrali wtedy 1-5 z Bayside United na wyjeździe. Dzisiaj 19 kolejka i u gospodarzy zmieniło się niewiele, dalej są na przedostatnim miejscu z 7 punktami (2-1-15), często ich mecze kończą się nawet dwu cyfrówką, ostatnie wyniki: 0-6(dom) Pine Hills, 1-11(wyjazd) Pine Rivers , 2-2(dom) Souths Utd, 0-8(wyjazd) Moggil 1-5(wyjazd) Bayside.
Bilans bramkowy porażający 19-105(-86) co daje 6.9 gola na mecz!
Goście na 6 miejscu w lidze (7-7-4) bilans bramkowy 34-21(+13) co daje średnią tylko 3 gole na mecz. Nie są mocno bramkostrzelni ale w ostatnim meczu u siebie pokonali 5-0 porównywalny zespół do dzisiejszego rywala Western Spirit.
W poprzednim meczu obu druzyn padł wynik 7-1 oczywiście dla Eagles. Southside dzisiaj wygrają to zwyczajnie obowiązek, pytanie tylko iloma golami, tracą tylko 3 punkty do podium.
Liczę dzisiaj na kolejny wysoki wynik. Wybieram minimum 5 goli w meczu bo Brisbane Knights też może strzelić bramkę jak w ostatnim spotkaniu.
✅90
 
robson11 862

robson11

Użytkownik
Tenis - ATP Montreal
Mecz: Vasek Pospisil - Nikolay Davydenko
Typ: Vasek Pospisil -1,5 gema
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Zachwyca mnie swoją postawą młody Kanadyjczyk, ogrywa najpierw Isnera, potem Berdycha. Jedyne, o co się martwię to fakt, że może nie dać rady fizycznie, wszak na korcie spędził w Montrealu więcej czasu aniżeli jego rywal. Myślę jednak, że niesiony dopingiem swoich kibiców Vasek wzniesie się na wyżyny swoich umiejętności, a przy adrenalinie siły przybywają. Jego rywalem będzie stary, doświadczony, ale nie ukrywajmy, dużo słabszy niż przed kilkoma laty Davydenko. Doszedł co prawda do tej rundy, ale miał dużo łatwiejsza drabinkę, w zasadzie nie zmagał się z nikim przyzwoitym na hardzie (ograł Simona, ale on na twardej nawierzchni to do TOP-u nie należy na pewno..).
Kapitalny serwis Pospisila, stalowe nerwy, gra na luzie - to powinien być klucz do sukcesu przeciwko rosyjskiemu tenisiście. Kurs fajny i warto grać, bo pewnie przed meczem będą leciały one na łeb i na szyję.
ZWROT
 
psotnick 877,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Shanghai Masters - Qualifying
Spotkanie: David Morris (IRE) - Liang Wenbo (CHN)
Typ: Liang Wenbo (CHN)
Kurs: 1.70
Bukmacher: pinnacle

To naprawdę świetny czas dla Morrisa, notuje dobre wyniki, ale mam wrażenie, że to bardziej kwestia słabości rywali niż jego mocy. Oczywiście świetny run w Wuxi jak najbardziej na plus, ale kogo on tam właściwie ograł? Wilsona (5-4), który pokazał klasę wczoraj z Davisem, chwiejnego Greene’a (5-2) i zmożonego chorobą Cartera (5-4), zaś w ćwierćfinale ze Stevensem już nie istniał (2-5). Wcześniej wygrana z roztrzęsionym Holtem (5-3) i lanie od Normana (0-5), w Rotterdamie znowu to samo, wygrana z dołującym White’em (4-1) i wtopa z Jimmym Robertsonem (2-4). W tych kwalifikacjach nie musiał się wysilać, bo rywale robili wszystko za niego. Śmiem twierdzić, że te wysokie wygrane ze Slessorem (5-1) i Greene’em (5-1) był głównie wynikiem słabości rywali, bo sam Irlandczyk nie wyglądał w nich olśniewająco z ledwie trzema breakami +50 (55, 63, 50). Z każdym solidnym rywalem poległby boleśnie i obawiam się, że dzisiaj to może się stać faktem, bo Liang to jednak zupełnie inna półka graczy. Góruje przede wszystkim doświadczeniem, forma również więcej niż przyzwoita. Dobra postawa w World Games, a wczoraj Chińczyk po wstępnym falstarcie dość łatwo odwrócił mecz (z 0-2 na 5-2) z groźnym ostatnio Donaldsonem. Dlatego spodziewam się, że dzisiaj Liang powinien zakończyć serię Morrisa, w końcu nie codziennie rozdają prezenty.
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaNiemcy, 3.Liga
Spotkanie: Dortmund II – Unterhaching
Typ: over 2.5
Kurs: 2.10
Bukmacher: William Hill
Godz. 19:00
Analiza:
Dziś zaplanowano pierwsze spotkanie trzeciej kolejki w Niemieckiej 3. Lidze w którym temu druga ekipa Dortmundu będzie podejmować na własnym boisku Unterhaching.
Gospodarze rok temu byli beniaminkiem ligi tak więc przetarcie z wyższym poziomem mają już za sobą. Rok temu do końca bili się o utrzymanie ostatecznie zajmując 16 miejsce. Nie ma co ukrywać dla młodzieży bo takim składem tutaj grają jest to wysoki poziom rozgrywek i w obecnym znowu wróży się im walkę o ligowy byt. Zespół miała jedną z gorszych defensyw w lidze i wiele w tym aspekcie zapewne się nie zmieni. Na starcie obecnych rozgrywek wygrali u siebie z Sttutgartem II 1:0 a w następnej kolejce po dobrym meczu ulegli 1:0 Osnabruckowi.
Goście rok temu skończyli rozgrywki w środku stawni na dziewiątym miejscu z bilansem 14-9-15 (mało remisowali a to dobrze dla typu) w defensywie też nie błyszczeli 55 bramki stracone też było jednym z gorszych wyników. Dwa pierwsze spotkania zremisowali najpierw bezbramkowo 0:0 z spadkowiczem Regensburgiem a ostatnio u siebie 1:1 z Chemintzer. Trener zapowiada dziś grę o pierwsze trzy punkty w sezonie.
Rok temu oba starcia obfitowały w bramki szczególnie to pierwsze w którym dzisiejsi goście wygrali na własnym terenie 4:3. Mecz był niezwykle emocjonujący gospodarze z 2:0 do przerwy zrobili 2:3 by w ostatnim kwadransie wygrać ostatecznie. W rewanżu górą u siebie byli Dortmundczycy.
Dziś znowu stawiam na bramki początek sezonu Dortmund ze swoją młodzieżą znowu najprawdopodobniej będzie się bił o utrzymanie, a więc mecze u siebie powinien wygrywać. Młodość wiąże się z brakiem doświadczenia szczególnie odczuwalne jest to w grze defensywnej z drugiej strony w ofensywnie jak to się mówi jest młodzieńcza fantazja dotyczy to obu drużyn gdyż goście również mają bardzo młody skład, oby dziś te dwie rzeczy funkcjonowały w taki sposób byśmy zobaczyli tutaj trzy bramki. Do tego kolega już wyżej wspomniał o brakach w obronie gości.
✅110
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Siatkówka, Grand Prix kobiet
09.08.2013 13:00
Rosja - Włochy
Typ: Włochy(+1,5 seta)
Kurs: 1.89
pinnacle
Drugi weekend tegorocznego cyklu Grand Prix. W pierwszym spotkaniu turnieju w Rosji gospodynie zagrają z Włoszkami. Po pierwszym weekendzie w dużo lepszych humorach są Włoszki, które mają komplet punktów na koncie, straciły tylko seta z Niemkami, choć wiadomo rywalki miały słabe. Jednak Rosjanki, które grają w tegorocznej edycji GP osłabione (bez Gamovej, Makhno i Sokolovej) zagrały przeciętnie w pierwszym tygodniu. Nie miały szans z Amerykankami, nieco lepiej wypadły z Brazylijkami i słabo z Polkami, które nie są w dobrej dyspozycji jeszcze. Włoszki na czele Costagrande są w stanie dziś wygrać w Rosji. Kursy są przeszacowane, takie faworyzowanie Rosjanek jest dla mnie niezrozumiałe. Włoszki mogą do tego spotkania podejść bez zbędnej spinki, a gospodynie pewnie ogromne ciśnienie, to jest na plus dla Włoszek.
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Montreal
???? Raonic M. - Gulbis E.
Powyżej 22,5 gema ::: 1,63 ::: Pinnacle ::: 3/10

Pojedynek Goliata z ... Goliatem. Obaj są w dość dobrej, obaj walczą o półfinał Mastersa, mecz z cyklu 50 na 50. H2H 3:0 na korzyść Kanadyjczyka, ale Gulbis w tym roku przegrał na hardzie tylko jedno spotkanie i to z samym Nadalem. W poprzedniej rundzie obaj pokonali światową czołówkę, jeden Juana Martina Del Potro, a drugi Andy Murraya. Warto dodać, że obaj przegrani nie grali swojego &quot;kosmicznego&quot; tenisa. Trudno stało się, w ćwierćfinale publika będzie trzymała kciuki za ich gwiazdą Raonicem który być może spotka się w półfinale z drugim Kanadyjczykiem, a to będzie świadczyło o tym, że Kanada będzie miała finalistę w Mastersie. Raonic na pewno wie przed jaką szansą stoi, będzie chciał utrzymać swoje podanie i awansować do półfinału. Gulbis jest piekielnie mocny, na pewno łatwo tego meczu nie odda bo wie przed jaką szansą stoi. Co mnie najbardziej dziwi w ich meczach na tym turnieju padł tylko jeden tie-break, a dokładnie to w pierwszej rundzie w meczu Gulbisa z Lopezem. Dziś liczę na długi mecz i niewątpliwie być może 3 setowy.
✅63
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Euro Beach Soccer League - Superfinal
Spotkanie: Polska - Portugalia
Typ: 1x
Kurs: 2,04
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapowiada nam się fantastyczne widowisko i sam osobiście nie mogę już doczekać się tego meczu. W dodatku kursy wystawione na to spotkanie to fantastyczna promocja wystawiona nam przez buki i trzeba próbować to wykorzystać.
Jak dla mnie szanse 50% na 50% i w zasadzie tyle w temacie.
Polacy wczoraj mimo, iż w przebiegu całego meczu zagrali słabiej od Ukrainy to spokojnie wygrali to spotkanie. Oczywiście w dużej mierze dzięki fenomenalnej bramce Witka Ziobera i szczęśliwym strzale z daleka Daniela Barana. Jeśli chodzi o grę w obronie to może i pozwalaliśmy Ukraińcom na trochę za wiele ale co z tego skoro w ostatecznym rozrachunku straciliśmy tylko 1 bramkę co jest bardzo dobrym rezultatem jeśli chodzi o Beach Soccer. Do tego świetnie w bramce Marcin Wolski, które ostatnie 2 tercji na zero z tyłu. A co będzie jak dziś zagramy lepiej ??? A jestem pewien, że tak będzie.
Jeśli chodzi o Portugalię to wygrali oni zasłużenie ze Szwajcarią co chwilę napierając ze swoimi akcjami ofensywnymi. Belchior w niezłej formie, ale z drugiej strony słaba głowa co pokazał we wczorajszym meczu + to że sęp jakich mało z niego. Mimo, iż zaliczył asystę to mógł zaliczyć ich jeszcze z 3 a tak to z tych kontrataków Portugalii 2 na 1 wyszedł jeden wielki piach.:grin: Madjer mnie nie zachwycił, co innego Coimbra i szczególnie Torres. Dobry w obronie, szybko przechodzący do ataku. Mimo to Szwajcarzy pod koniec meczu grając na głupią aferę potrafili spokojnie strzelić 2 bramki co niezbyt dobrze świadczy o obronie Portugalczyków.
Tak jak mówiłem, szanse oceniam tu pół na pół a powiem nawet więcej, że Polacy są w stanie wygrać to spotkanie. W końcu wygrali 2 poprzednie turnieje i tutaj też walczą o najwyższe cele. W tym roku jesteśmy w mega formie ale jak widać jeszcze nas nie doceniają. Może po dzisiejszym meczu zaczną ??? Myślę że tak.
Czysta 1 chodzi w bwinie, unibecie czy betclicku po 3,20 ; 3,30. Jeśli ktoś ma konto w Marathonbet to na Polaków jest aż 3,45 a handicap +1,5 gola po 1,92 :wowsdf: co jak dla mnie jest niesamowitą promocją i polecam. Ja niestety nie mam tam konta i gram 1x po też świetnym kursie w stosunku do ryzyka. Sagan i reszta do boju ! Powodzenia !
⛔ 100
 
sheller92 7

sheller92

Użytkownik
Piłka nożna Bundesliga
Mecz: Bayern Monachium - M Gladbach
Typ: + 3.5 gola
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Witam zastanawiam się dlaczego jest tak niski kurs na powyżej 3.5, Bayern udowodnił się na dzień dzisiejszy jest prawdopodobnie najlepszą drużyną świata i Bundesligi.
Ostatni mecz Bayernu z M. Gladbach skończył się wynikiem 1-5 dla Bayernu i to jeszcze na wyjeździe.
Podczas sezonu Nayern spotkał się z M.Gladbach 18.06.2013 i mecz zakończył się wynikiem 3-4 dla Bayernu.
Moim zdaniem Bayern będzie chciał skończyć to spotkanie najwyższym wynikiem czyli powyżej 3.5 gola min innymi dlatego że otwierają Bundesligę.
Moim zdaniem można spróbować bo kurs zachęcający i godny zagrania ????
Pomogłem? Daj dzięki :p
✅80
 
truskaweczka 3

truskaweczka

Użytkownik
Tenis - ATP Montreal
Mecz: Vasek Pospisil - Nikolay Davydenko
Typ: Vasek Pospisil 2:0
Kurs:2,45
bukmacher :sportingbet
analiza:Witam daje tutaj na czysta wygrana Pospisila ,poniewaz to co on tutaj wyprawia jest godne podziwu.Boje sie tylko o to czy darade wytrzymac na korcie bo od 31.07.2013 jest nie pokanany i dlatego niewiem czy starczy mu sil??Wczoraj pokonal bardzo dobra rakiete Berdycha 2:1 to dlaczego niemialby zniszczyc Nikolaya 2:0,Davydenko gra bardzo nierowno potrafi przegrac z byle kim jego forma sie wacha juz od kilku lat,a ile to juz kuponow wysadzil mi davydenko to szkoda gadac,ale wracajac do tematu Pospisil skoro mysli o dalszych rundach dzis musi pokonac w 2 setach davydenko i sadze ze mu sie to dzis uda,poniewaz gra u siebie ,forma rewelacyjna wiec nic mu tutaj niebrakuje dlatego polecam zagrac ten typ na czysta wygrana pospisila,mlody chlopak wiec sil mu napewno starczy;)pozdrawiam i polecam

ZWROT
 
zeus1.1983 4

zeus1.1983

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Belgia Jupiler League
Spotkanie: Kortrijk ₋ Lokeren
Typ: Obie druzyny strzelą?- TAK
Kurs: 1.70
Buk: William hill
Analiza:
Belgia 3 kolejka Kortrijk ₋ Lokeren. Gospodarze to ligowy sredniak zdobywają punkty głownie na własnym boisku w 2 poprzednich kolejkach wygrali 1:0 u siebie ze słabą druzyna Oud-Heverlee oraz przegrali na wyjezdzie z wicemistrzem Zulte-Waregem tez 1:0 co wazne w obu meczach nie było otwartej piłki tylko taktyka i obrona wyniku 0:0. Dzis Kortrijk gra z z druzyna troszke nieobilczalną i bardzo overową Lokeren ktora swietnie weszła w sezon i teraz ma 6 pkt 3 miejsce i zwyciestwo 3:2 z Anderlechtem w Brukseli.Jesli mecz potoczy sie pod dyktando Lokeren to bedzie wysoki over,a jesli obie druzyny zagraja zachowawczo to bedzie remis 1:1 tak czy siak to Bts wejdzie
✅70
 
S 44

shelby

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna, Francja, Ligue 1
Spotkanie - Montpellier - PSG
Typ - PSG (-1)
Kurs - 3.1
Bukmacher - WilliamHill
Pierwsza kolejka francuskiej Lique1. Monpellier podejmuje PSG. Druzyna gospodarzy ukonczyla ostatni sezon na 9 miejscu jednak ich sklad sie troch posypal od tego czasu. Odeszli - Younes Belhanda (37 meczy / 12 goali), John Utaka (34/6) Marco Estrada (31/4). przybyli za to Siaka Tiéné z PSG i Djamel Bakar z AS Nancy. Druzyna gosci to zwyciesca ostatniego sezonu. w ostatnim oknie transferowym odeszli tylko wlasnie Tiene do Montpellier oraz Sylvain Armand i Jean-Christophe Bahebeck. Z wypozyczen powrocili za to Landre, Mathieu Bodmer, Mohamed Sissoko, Neeskens Kebano, Jean-Eudes Maurice i Diego Lugano. Doszedl tez jeden z najlepszych napastnikow swiata Edinson Cavani. PSG słynie z indywidualności,które ma w swoim zespole Ibrahimović, Lavezzi,Pastore, Menez,Lucas ,Thiago Silva. Każdy z tych zawodników prezentuje wysoki poziom i moze przechylic losy maczu na korzysc swojej druzyny. Moim zdaniem wzmocnione PSG z pewnoscia pokona slabsze niz rok temu Montpellier
⛔ 100
 
S 0

szymonitox

Użytkownik
Dyscyplina- Siatkówka WGP kobiet
Spotkanie - Serbia-Holandia
Typ - poniżej 170,5
Kurs - 2,00
Bukmacher - Bet365

Analiza:
Mecz powinien być jednostronny i szybko zakończyć się zwycięstwem Serbek.Be]ęda one chciały jak najlepiej zaprezentować się w pierwszym meczu przed własną publicznością.W pierwszym turnieju Serbki wygrywały w trzech setach z drużynami podobnej klasy Dominikaną i Czechami.Holenderki natomiast nie potrafiłyvograć niżej klasyfikowanych od Serbek Bułgarek.Bardzo prawdopodobny obrót spotkania to zwycięsto reprezentacji Serbii w trzech setach, a jak wiadomo w spotkaniach trzysetowych cięzo jest osiągnąć więcej niż 170 pkt.
✅100
 
cezarinh0 108

cezarinh0

Użytkownik
TENIS, ATP MONTREAL
Gulbis Ernests - Raonic Milos
Typ: Gulbis wygra mecz
Kurs: 2.22
Betfair
Mecz jednego z trzech moich ulubionych tenisistów z faworytem gospodarzy - mimo to analiza będzie obiektywna ;) Świetną formę zaprezentował Łotysz we wczorajszym spotkaniu z Murrayem, wielkie oklaski! Długie, celne uderzenia, bezbłędne poruszanie się po korcie, pewność siebie, trzymanie inicjatywy i zmuszanie Szkota do bezustannego biegania. Nieco martwiłem się o Ernestsa przed tym spotkaniem, bo nie do końca podobało mi się, że z Fogninim dawał się łatwo łamać. Na szczęście przy stanie 3-3 w gemach w pierwszym secie udało mi się go zagrać live po fajnym kursie - wtedy już czułem, że powalczy, tym bardziej, że Murray wielkiego tenisa z Granollersem nie pokazał.
Co do Raonicia - muszę przyznać, że nie spodziewałem się, że dojdzie tak daleko - skreślałem go już w pierwszej rundzie z Chardym, następnie z Youzhnym, potem z Delpo już wiedziałem, że może wygrać, w końcu Argentyńczyk nie może się przemęczać przed US Open ;&gt; Niemniej uważam, że dziś Raonic zatrzyma się na Ernestsie. Po prostu uważam, że z taką ofensywą, jaką prezentuje Łotysz, Milos będzie miał ogromne problemy. Jedyną nadzieją jest raczej serwis, który będzie mu dawał sporo punktów i inicjatywę w wymianach (chociaż Ernests kapitalnie potrafi skontrować). Obawę również niesie tu fakt, że jak Gulbis da się raz przełamać, to może być potem ciężko dogonić rywala.
Stawiam jednak na &quot;Łabędzia&quot;, gdy przejdzie Milosa, to najpewniej zagra również w finale, dlatego zagrałem również jego zwycięstwo w turnieju, przed finałem będzie można skontrować. Powodzenia! Dorzucam highlights z meczu z Murrayem, warto obejrzeć.
http://www.youtube.com/watch?v=p0Nbrdqr1Wc
⛔ 100
 
iluminati 60

iluminati

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka, mistrzostwa Azji
Data: 09.08.2013, 16:30
Mecz: Korea Południowa - Katar
Typ: Powyżej 139 punktów w meczu
Kurs: 1,91
Bukmacher: Pinnacle
W fazie play-off mistrzostw Azji w koszykówce w meczu ćwierćfinałowym zagrają dzisiaj Korea Południowa z Katarem. Oba zespoły w głównej fazie w pięciu meczach zanotowały tylko po jednej porażce, Koreańczykom taki bilans pozwolił zająć drugie miejsce w grupie F a Katarczykom dał on 3 lokatę w grupie E. To co dla mnie ważne w perspektywie typu, który podaję to styl gry tych zespołów. W analizie na dziś mam powyżej 139 punktów w meczu i w spotkaniach Koreańczyków taki wynik padł jak na razie z dużym zapasem w dwóch meczach. Lepiej na tym tle wypada Katar, ponieważ trzech meczach z jego udziałem padały wyniki wyższe niż 139 punktów po końcowej syrenie a w jednym padło dokładnie tyle. Warto zauważyć, że niektóre mecze zespołów toczyły się dzień po dniu co mogło mieć wpływ na tempo spotkań z uwagi na zmęczenie, itd. Faza playoff czyli przegrywający odpada toczona jest po dniu odpoczynku, czyli drużyny w miarę wypoczęte a system ten sam w sobie jest także gwarancją dużych emocji w końcówce, sporej ilości fauli i co za tym idzie rzutów osobistych jeśli mecz będzie w miarę na styku. A jeśli nie to i tak liczę na dużą ilość punktów. Azjaci wysocy nie są, ale bardzo nadrabiają szybkością i dynamiką wykonywanych akcji dlatego mecz powinien toczyć się w szybkim tempie. Katarczycy od początku tego turnieju grają ofensywnie, to jest ich styl, więc nie powinni niczego zmieniać. Oczekuję tu dużo wyższego wyniku niż linia podana w analizie. Średnia z dotychczasowych meczów Katarczyków to 140-145 punktów na mecz. Koreańczycy podobnie. Dlatego podobnego wyniku spodziewam się w bezpośrednim meczu tych zespołów.
⛔ 100
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – T-Mobile Ekstraklasa 2013/2014
Spotkanie: Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok
Typ: 2
Kurs: 3,87
Buk: Pinnacle
Data i godzina: 09.08.13, 20:30

Dziś o godzinie 20:30 na stadionie przy ulicy Reymonta w Krakowie odbędzie się mecz 4. kolejki T-Mobile Ekstraklasy pomiędzy Wisłą a Jagiellonią Białystok. Zespół z Krakowa jest na 7. miejscu w tabeli. Goście zajmują czwartą pozycję w Ekstraklasie.

Wisła pod wodzą Franciszka Smudy w ciągu 3 kolejek zdobyła 5 punktów – dwukrotnie bezbramkowo zremisowała z Górnikiem Zabrze i Śląskiem Wrocław oraz szczęśliwie wygrała z Koroną 2:3 (bramka z karnego w ostatniej minucie meczu). Gdyby Wisła wywalczyła we wspominanym meczu 1 punkt zajmowała by 10. miejsce z trzema punktami – a takim dorobkiem legitymuje się Lech pozbawiony formy.

Nowa Wisła to klub bez takich graczy jak Iliev, Jaliens, Kosowski, Pareiko, Sobolewski, Genkow, Wilk i Sikorski. Według Smudy ich miejsce mają zająć Burdenski, Stjepanović, Nalepa oraz powracający z Zachodu z podkulonym ogonem Brożek - tym samym zmieniając sytuację Wisły i podnosząc poziom zespołu. Czy ktoś, oprócz najbardziej zagorzałych fanów Białej Gwiazdy, w taki plan wierzy?

Jaga rozegra czwarty pod rząd mecz wyjazdowy – jest to związane budową nowego stadionu w Białymstoku. W trzech dotychczasowych konfrontacjach podopieczni Piotra Stokowca dobyli 6 punktów – wygrali w pierwszej kolejce z beniaminkiem Zawiszą 0:1, wygrali we Wrocławiu ze Śląskiem 2:3 oraz przegrali z Lechią 2:0.

Przyglądając się grze Jagiellonii trzeba wspomnieć o dwóch graczach, którzy wpłynęli swoją postawą na dobre wyniki zespołu. Pierwszy to Jakub Słowik – bramkarz Jagi, który został powołany do kadry na towarzyski mecz z Danią. W meczu ze Śląskiem, mimo iż 2 razy wyciągał piłkę z siatki, rozegrał dobre zawody i zaliczył kilka fenomenalnych interwencji. Drugi to Bekim Balaj – zdobywca zwycięskich bramek z Zawiszą i Śląskiem. Albańczyk to były gracz Sparty Praga oraz reprezentant Albanii i to on będzie stanowił największe zagrożenie dla bramki Miśkiewicza.

Uważam, iż szczęście opuści ekipę Smudy i 3 punkty pojadą do Białegostoku.
⛔ 100
 
Z 120

zawalski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Belgia
Spotkanie: Kortijk- Lokeren
Typ: 2
Kurs: 2,62
Buk: Bet365
Analiza: Drużyna gości bardzo dobrze weszła w sezon, zwyciężając w dwóch pierwszych kolejkach. Pokonali Mons u siebie 2-1 i na wyjeździe ograli mistrza Anderlecht 3-2. Co najważniejsze zwycięstwo z Anderlechtem było w dobrym stylu. Lokeren grało zespołowo i kombinacyjnie. Drużyna gospodarzy to typowy ligowy średniak. W dwóch pierwszych kolejkach raz wygrali raz przegrali. Dzisiaj liczę na kontynuacje dobrej passy przez Lokeren, bo to co pokazali do tej pory w lidze bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło, grają naprawdę fajną piłkę i liczę na ich zwycięstwo w dzisiejszym meczu.
⛔ 100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka WGP kobiet, godz. 20.15
Spotkanie: Algieria - Stany Zjednoczone
Typ: poniżej 109pkt.
Kurs: 1.85
Bukmacher: Betsson
Analiza: Spotkanie, które może się zakończyć wynikiem tylko i wyłącznie 3:0 dla Amerykanek. Pytanie ile to spotkanie potrwa i jak wysoko przegrają Algierki. W ogóle takie spotkania w WGP to pomyłka i takich zespołów jak Algieria w ogóle nie powinno w tym cyklu być. No bo Algieria w pierwszym turnieju przegrała po 0:3 z Japonią (zdobyła w nim 26 małych punktów, dwa sety przegrywając do 8), z Tajlandią (33 małe punkty) i z Turczynkami (co ciekawe Turczynki dały aż 46 małych punktów). Amerykanki jak wiemy wygrały z Polską i Rosjankami oraz przegrały po fantastycznym meczu z Brazylią 1:3. Tak czy inaczej, aby ten typ wszedł to Algierki mogą ugrać 33 pkt, 34 to zwrot. Przy potencjale Amerykanek, nawet tych rezerwowych uważam, że Algierki nie wyjdą poza tę granicę. Oby tylko Amerykanki nie psuły na potęgę serwisów i kombinacji to Algierki mogą w 3 setach nie wyjść nawet poza 10pkt.
⛔ 100
 
balmora 100

balmora

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Irlandzka I liga
Spotkanie: Shamrock Rovers - St Patricks Athletics
Typ: 2
Kurs: 2.63
Buk: Bet365
Data i godzina: 09.08.13, 21.00
Analiza:
Zadziwiająco wysoki kurs na gości...The Hoops od kiedy przyszedł nowy trener, w tym sezonie grają kompletną padakę. System 4-5-1 jest wybitnie toporny, a kibice są coraz bardziej zniecierpliwieni. Gospodarze liczyli że nowy napastnik z Libii Éamon Zayed odmieni trochę grę zespołu, ale efektów brak, a ostatnia porażka 1:3 z Dundalk po beznadziejnej grze sprawia że klub aby liczyć się w walce o puchary musi zacząć systematycznie zbierać punkty. Nie będzie o to łatwo bo dzisiaj na Tallaght Stadium przyjeżdza lider rozgrywek - St.Patricks, który gra najrówniej ze wszystkich ekip w Irlandii. Goście przyjadą bez najlepszego gracza Killina Brennana (21 meczy , 8 goli), ale tak poza tym kadra jest pełna, zwarta i gotowa. Nie mogę przegapić okazji na taki wysoki kurs który jest wystawiany chyba tylko za markę gospodarzy. Dzisiaj wygrają goście i pogrzebią szanse Shmarocku na grę w pucharach.
✅163
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom