>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 09.08.2012 (czwartek)

Status
Zamknięty.
wujek69 53

wujek69

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Ziemny (Toronto) - debel
Spotkanie: Gonzales/Lipsky - Fyrstenberg/Matkowski
Typ:1
Kurs:2,20
Bukmacher:Expekt
Analiza:
Dziś ok godziny 17:00 dojdzie do spotkania deblowego mianowicie Gonzales i Lipsky podejmują Polską Pare Fyrstenberga i Matkowskiego.Polska Para w tym turnieju rozstawiona jest z numerkiem 3 , natomiast Meksykanin i Amerykanin nie są rozstawieni. Patrząc na statystyki większe szanse ma Polska para (bo jest wyżej w rankingu , bo o wiele lepiej gra na twardej nawierzchni) mimo tego ja jako faworytów stawiam przeciwników Polaków, w swoim pierwszym meczu na tym turnieju rozstrzaskali Kohlschreibera i Youzhnego jak chcieli (6:0 6:0).Oczywiscie polskiej pary tak nie rozszarpią ale myśle ze spokojnie wygrają ten mecz. Polacy odpadli na IO szybko już w pierwszej rundzie choć ich pogromcy zajęli później 4 miejsce w turnieju więc można powiedzieć żę przegrali nie z byli kim.Jak by grali na ziemi to kursy były by koło 1,50 na gonzalesa i lipskiego ,ale że grają na twardej niezbyt lubianej przez tą parę to kurs jest ponad 2 . Mimo tego po wczorajszym , bardzo przekonywującym zwycięstwie stawiam na nich.
zła data
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga europejska
Spotkanie: Legia v Ried
Typ:Gole w minutach 1-15. Gol
Kurs:3,2
Bukmacher:Sportingbet
Analiza: Legia będzie chciał odrobić straty z pierwszego meczu i będzie miała ochotę na szybkiego gola. Nie wierzę, ze Urban który preferuje ofensywę, będzie stawiał na defensywny styl gry. Sam chyba nie wierzy w zwyciestwo 1-0. Nie po tym, jak gra jego defensywa z Żewłakowem na czele.
Legia na własnym boisku może dostać wiatru w żagle od początku i szybko zaskoczyć. Grać potrafią, co pokazali chociażby w poprzednim sezonie. Ponadto na moje oko teraz mają więcej agresji z przodu w postaci Saganowskiego czy młodego Koseckiego. Ruszą na nich pressingiem.
Nie wykluczam tez szybkiego gola gości, tym bardziej, że obrona Legii ostatnio zawodzi. Być może Legioniści wyjdą spięci na to spotkanie i źle go zaczną. Choć bardziej oczekuję mocnego początku po gospodarzach. To oni grają u siebie i powinni skarcić rywala w pierwszych minutach.
⛔ 100
 
sopranos 0

sopranos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga europejska
Spotkanie: Legia (-1) v Ried
Typ: 1
Kurs: 2,18
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Już wiele napisano analiz na temat tego meczu w poprzednich postach, nie będę powtarzał spostrzeżeń typu &quot;Legia jest silna na własnym boisku&quot; czy też &quot;goście nie wytrzymają presji&quot; (choć uważam że są trafne ???? ) myślę że warto jednak wkleić wypowiedź bramkarza gości która znajduje się na oficjalnej stronie warszawskiego klubu:
- Wygrana w pierwszym spotkaniu sprawiła nam wielką radość. Myślę, że niewielu wierzyło w nasze zwycięstwo, dlatego tamten rezultat był dla nas tak bardzo korzystny. To już jednak przeszło do historii. Teraz musimy zrobić wszystko, aby obronić skromną przewagę i zameldować się w fazie play-off. Jak będziemy musieli zagrać, aby awansować? Kluczowa będzie postawa defensywy. To Legia będzie musiała zaatakować, a my postaramy się wyprowadzać kontry, dlatego obrona musi zagrać bezbłędnie.
Jak widać może dziś stać autobus w bramce gości, wieżę jednak że Legia na tyle go rozbuja że strzeli parę bramek i uratuje honor polskich drużyn w europejskich pucharach :cool:.
✅ 118
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Kwalifikacje Ligi Europejskiej
Spotkanie: Liverpool - Gomel
Typ: Liverpool poniżej 2.5 gola
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Rewanżowe spotkanie w ramach kwalifikacji LE, pomiędzy &quot;potęgą&quot; angielską i białoruską ekipą. Dla mnie Liverpool, jest i będzie drewniany i nie zmieni tego ani Rodgers ani nikt, tam musieli by włożyć masę pieniędzy aby coś się ruszyło.
Liverpool w ostatnich 10 meczach (uwzględniając mecze towarzyskie) strzelił więcej jak 2.5 bramki zaledwie 2 razy; ostatni raz w maju, w meczu z Chelsea. Ostatni mecz Liverpool wygrał na wyjeździe więc nie sadze aby się żyłowali dziś i chcieli rozstrzelać przeciwnika, który nie ma nic do stracenia. Moim zdaniem przed nami nudny mecz, mecz który po prostu trzeba rozegrać a kurs moim zdaniem rewelacyjny aby zaryzykować. Ostatnio bramkę dla nich strzelił Downing a to już chyba oznacza koniec świata. Ja pobieram, a Wy decydujcie sami.
⛔ 100
 
nara88 2

nara88

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna
Spotkanie : Viktoria Pilzno - Ruch Chorzów
Typ : Gospodarze zdobędą gola w obu połowach ? Tak
Kurs : 2,65
Bukmacher : unibet
Analiza :
Słabiutko w tym roku spisują się niestety nasze kluby w europejskich pucharach. Skoro tak się dzieje to chociaż należy wykorzystać tą niemiłą okoliczność do czegoś pożytecznego np. zarobić trochę grosza grając przeciwko naszym. W bukmacherce - wiadomo - nie ma miejsca na sentymenty i kierowanie sie emocjami... Wybrałem rewanżowy pojedynek v-ce mistrza Polski Ruchu Chorzów z czeską Viktorią. Kluby naszych południowych sąsiadów od dawna uzyskują dużo lepsze wyniki w Europie niż Polacy (z fazą grupową LM - włącznie). Viktoria już w pierwszym meczu udowodniła swą wyższość nad Ruchem. Mający w swym składzie czterech reprezentantów Czech z niedawnego Euro 2012 goście dominowali przez całe 90 minut czasami wręcz zamykając Polaków na ich połowie. Ostatecznie zdobyli 2 gole tymczasem Ruch potrafił odpowiedzieć zaledwie dwoma groźnymi strzałami (Janoszka i Zieńczuk)... Nie zazdroszcze Ruchowi dzisiejszego meczu bo przecież muszą podjąć walkę z bardzo wymagającym rywalem a o sytuacje bramkowe będzie pewnie jeszcze trudniej niż w Chorzowie. Myślę, że Czesi będą dąrzyć do kolejnych goli a zadanie ułatwia im zaliczka z pierwszego meczu - Ruch będzie musiał odkryć się już od pierwszych minut. Prognozuję dziś gole gospodarzy zarówno przed jak i po przerwie.
✅ 165
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Kwalifikacje Ligi Europejskiej
Spotkanie: Marsylia - Eskisehirspor
Typ: over 2,5
Kurs: 1.80
Bukmacher: unibet
Analiza: Ostateczny rezultat dzisiejszego meczu wciąż jest otwarty dla Marsylii jak Eskisehirsporu. Poniekąd zespół z Ligue 1 jest w troche lepszej sytuacji, bowiem grają we Francji, ale tak czy siak Eskisehirspor nie ma nic do stracenia i jeśli przeciwstawią się przeciwnikowi, to mogą powalczyć o awans. Turcy mają w zespole speców od strzelania i ich dzisiejsza bramka nie powinna być dla nikogo zaskoczeniem. Marsylia zaś już za kilka dni rozpoczyna nowy sezon, ale do poniedziałku pozostało jeszcze trochę czasu, więc jestem pewien, że piłkarze nie zlekceważą dzisiejszego pojedynku. Przede wszystkim spodziewam się ofensywnego spotkania, każda z drużyn musi zdobyć bramkę, by myśleć o awansie. Pomijając już fakt, że Francuzi nie zagrają na własnym obiekcie, są faworytami w tym meczu i spokojnie powinni awansować. Ale to tylko suche fakty, wszystkiego dowiemy się za kilkanaście minut.
✅ 80
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom