>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 09.08.2011 (wtorek)

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 9 sierpnia



Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych ????

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
biscan 153

biscan

Użytkownik

Bury vs Coventry
Dyscyplina: Piłka Nożna ⚽, Carling Cup
Spotkanie: Bury vs Coventry
Typ: Bury DNB (Draw No Bet)
Kurs: 2.10
Bukmacher:

Kurs bardzo ciekawy, od razu wpadł w oko. Największym sukcesem drużyny z Lancashire po awansie do League One jest bez wątpliwie utrzymanie w drużynie rewelacyjnego Ryana Lowe. Na inauguracje trzeciej ligi angielskiej, Bury zremisowało na wyjeździe z wysoko notowanym Huddersfield Town, który w poprzednim sezonie przegrał Play-Offy o Championship. Rozegrali naprawdę bardzo dobry mecz, który powinni wygrać i o 2 straconych punktach zadecydował tylko i wyłącznie pech. W pierwszej połowie przy stanie 0-0 arbiter nie podyktował karnego, który im się wyraźnie należał Bury oraz w drugiej połowie z linii bramkowej Huddersfield szczęśliwie wybiło piłkę. Bury było o wiele lepszą drużyną i po średnio-udanych przedsezonowych sparingach pokazali już w pierwszym meczu League One, że nie bez powodu awansowali do League One, zaskakując wszystkich będąc lepszą drużyną na Galpharm Stadium.
Coventry City to typowy średniak The Championship. Nigdy nie liczą się w walce o Play-Offy i w tym sezonie nie można się niczego innego spodziewać, a nie zdziwiłbym się, gdyby musieli walczyć o utrzymanie się w lidzie. W lato z drużyny odeszło kilku czołowych zawodników, którzy w poprzednim sezonie co tydzień regularnie występowali w wyjściowej jedenastce, takich jak; Keiran Westwood, Aron Gunnarsson oraz Marlon King, a oprócz nowego golkipera, Andy Thorn nie sprowadził żadnych nowych wzmocnień, którzy wydają się niezbędni. Swój inauguracyjny pojedynek w sobotę przegrali z Leicester City 1-0 przed własną publicznością, prezentując się bardzo słabo.
Typuję zwycięstwo gospodarzy na jutrzejszy wieczór, ponieważ myślę, że po bardzo dobrym meczy na wyjeździe przeciwko mocnemu kandydatowi na promocję w tym sezonie, piłkarze Gigg Lane będą zmotywowani do pokonania Coventry City. Sam Lukas Justkiewicz, już bez Marlona Kinga, zbyt dużo nie będzie mógł zdziałać w ofensywie Coventry City, a gwiazda gospodarzy, Ryan Lowe, już zaczął strzelać w tym sezonie i liczę, że poprowadzi swoją drużynę do kolejnej rundy Carling Cup.
Sam się wybierałem na Gigg Lane jutro, ale doszedłem do wniosku, że jednak się nie wyrobię. :kwasny4565:
__________________

Jeżeli spodobała się moja analiza, kliknij
. :smile:

✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
tyson009 30

tyson009

Użytkownik
Dyscyplina: TenisWTA Singiel Kobiet Toronto
Spotkanie: Petra Martic – Lucie Hradecka
Typ: 2
Kurs: 1,88
Bukmacher: Unibet
Analiza:
9 sierpnia 2011 roku o godzinie 23:05 rozpocznie się spotkanie pomiędzy Petrą Martic i Lucie Hradecką. Martic to bardzo młoda 20 letnie tenisistka najwyżej w światowym rankingu sklasyfikowana na 63 miejscu obecnie jest to miejsce 86. Petra niczym specjalnym w światowym tenisie nie zasłynęła, jest zwyciężczynią dwóch turniejów ITF w grze pojedynczej i trzech w grze podwójnej oraz jedno z jej największych dokonać to ćwierćfinał w juniorskim US Open w 2006 roku. Hradecka jest to zdecydowanie bardziej doświadczona tenisistka. 26-letnie Czeszka sklasyfikowana jest na 48 miejscu światowego rankingu (najwyżej została sklasyfikowana na 41 pozycji), zwyciężczyni 11 turniejów deblowych WTA. Obie zawodniczki spotkały się dotychczas raz i to jeszcze w tym roku, wtedy górą była Czeszka pokonując dość pewnie Chorwatkę 2:0 w turnieju kwalifikacyjnym Indian Wells na korcie twardym otwartym. Myślę, że i dzisiaj na twardej nawierzchni doświadczona Czeszka ogra młodziutką Petrę.

Ostatnie spotkania obu zawodniczek:
Toronto, Kanada, Kwalifikacje, Ameryka
07/08-11 Martic P. vs. Niculescu M. 2:1 3:6 6:3 6:3
06/08-11 Martic P. vs. Riske A. 2:0 6:3 6:3
Bad Gastein, Austria, Europa
14/07-11 R16 Martic P. vs. Mayr P. 0:2 1:6 4:6
12/07-11 R32 Martic P. vs. Shapatava S. 2:1 3:6 6:3 6:2
Budapeszt, Węgry, Europa
05/07-11 R32 Martic P. vs. Voegele S. 0:2 5:7 5:7

Carlsbad, USA, Ameryka
01/08-11 R64 Hradecka L. vs. Razzano V. 1:2 7:6 6:7 1:6
Bad Gastein, Austria, Europa
11/07-11 R32 Hradecka L. vs. Zahlavova S. 0:2 5:7 3:6
Budapeszt, Węgry, Europa
05/07-11 R32 Hradecka L. vs. Birnerova E. 1:2 6:3 4:6 2:6
Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania, Europa
21/06-11 R128 Hradecka L. vs. Safarova L. 1:2 6:2 3:6 3:6
Nottingham-2, Wielka Brytania,
10/06-11 Hradecka L. vs. Baltacha E. 0:2 1:6 3:6

Historia ich bezpośrednich pojedynków:
08/03-11 Indian Wells, USA, Kwalifikacje Runda kwalifikacyjna Ameryka Kort twardy otwarty Hradecka L. 0:2 4:6 3:6
-100
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Dyscyplina: Baseball
Spotkanie: Philadelphia Phillies vs Los Angeles Dodgers
Typ: under 6 runs
Kurs: 1.869
Bukmacher: Sporting Bet
Analiza:
Wczoraj trafnie 4/6 toteż dziś kontynuujemy typowanie baseball&#39;a. O godz. 4:10 naszego czasu w Los Angeles miejscowi Dogersi podejmą Phillies czyli najlepszą obecnie drużynę Baseballową w USA (bilans 74-40, najlepszy z obu lig), która przyjeżdża w świetnych humorach i formie po wygraniu 3-1 serii gier z mistrzami Giants na ich terenie.
Dlaczego under? Głównie ze względu na pitcherów. W Phillies narzuca świetny w tym sezonie Roy Halladay (14-4 2,55 era), który nie dość, że zanotował ostatnio 3 zwycięstwa to jeszcze zazwyczaj gra przynajmniej 7 inningów (czyli jest duże prawdopodobieństwo że dobry pitcher pozostanie na boisku dluzej a nie zastapi go ktos inny teoretycznie gorszy).
Co do Dodgers to u nich rozpocznie Hiroki Kuroda, którego statystyki (7-13) impomujące nie są jednak kilka czynnikow sprawilo ze zdecydowalem sie poklasc w nim zaufanie. Po pierwsze jest ostatnio w znakomitej formie - w 10 meczach oddal tylko 16 runow czyli mniej niz Halladay. Era w tych meczach 2.32 czyli lepsze niz &quot;Doca&quot; w podobnym okresie. Ponadto podczas ostatniego występu vs Phillies (Phillies wygrało 2:0) oddał tylko jeden run do momentu zmiany. Ponadto Phillies ktore ostatnio czesto gralo w ponad 6 punktowych meczach zazwyczaj notuje te wyniki przeciwko slabym pitcherom a gdy tylko natrafia na kogos ponad srednia (tak jak bedzie to mialo miejsce nad ranem) niezaleznie od wyniku bilans punktowy jest mniejszy.
⛔ 100
 
kadwa 53

kadwa

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Montreal
Spotkanie: Tomic B. - Lu Y.H.
Typ: Tomic wygra 2-1
Kurs: 3,95
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Betsson naprawdę strasznie z tym kursem zaszalał, inni dają jak zwykle w granicach 3,50 więc szkoda nie zagrać. Tomic, obecnie 68 w rankingu podejmuje około godziny 1.30 czasu polskiego Lu, plasującego się na pozycji 66. Ten pierwszy trochę nie grał, ostatni raz na Wimbledonie, doszedł do ćwierćfinałów przegrywając 1-3 z Djokovicem, więc chyba porażka wiadomo, że usprawiedliwiona. Na kortach Rolanda Grossa nie zabłyszczał, można powiedzieć, że ostatnio nie widzieliśmy go praktycznie nigdzie. Pewnie przez ostatni czas trenował, więc mam nadzieję, że dzisiaj pokaże na co go stać. Lu jak to się mówi gra gdzie popadnie, w Atlancie doszedł do ćwierćfinałów, tak samo jak w Los Angeles, po drodze nie miał jakiś strasznie wymagających przeciwników, a na Wimbledonie odpadł w kwalifikacjach. Reasumując wydaje mi się, że Tomic o ile nie odpuści wygra to spokojnie, a mam cichą nadzieję, że Lu urwie tego jednego seta, w końcu za tyle meczy co zagrał w ostatnim miesiącu musiał się czegoś nauczyć.
⛔ 100
 
tytka 122

tytka

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna ANGLIA: Carling Cup
Spotkanie : Charlton - Reading
Typ : Reading ( - 1 )
Kurs : 4.5
Bukmacher : bet 365
Jutro o godzinie 20:45 Charlton przed własną publicznością zagra z Reading . Charlton do 3 ligowiec w pierwszym swoim meczu w lidze wygrało pewnie 3:0 z Bournemouthi . Reading gra o jedną klasę rozgrywkową wyżej w swoim pierwszym meczu Reading zremisował u siebie z Millwall 2:2 i jest obecnie na 11 pozycji w tabeli . Niżej zobaczmy po kilka ostatnich spotkań obu drużyn .
5 ostatnich spotkań Charlton
3. liga Anglia Charlton vs. Bournemouth 3:0
3. liga Anglia Charlton vs. Hartlepool 0:0
3. liga Anglia Walsall vs. Charlton 2:0
3. liga Anglia Charlton vs. Rochdale 3:1
3. liga Anglia Bris.Rov. vs. Charlton 2:2
5 ostatnich spotkań Reading
2. liga Anglia Reading vs. Millwall 2:2
2. liga Anglia, playoff Swansea vs. Reading 4:2
2. liga Anglia, playoff Cardiff vs. Reading 0:3
2. liga Anglia, playoff Reading vs. Cardiff 0:0
2. liga Anglia Reading vs. Derby 2:1
Jak widzimy Reading grając na wyjeździe potrafi strzelać bramki , gra o jedna klase rozgrywkową wyżej i właśnie to skłonilo mnie do postawienia takiego typu . Po cichu liczę na wygraną gości 0:3
zwrot
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Puchar Krola Maroko
Spotkanie: USM Mohammedia i Hilal Nador
Typ: Over 2,5
Kurs: 2,55
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: W spotkanie 1/16 finalu pucharu krola Maroko spotykaja sie USM Mohammedia i Hilal Nador na teren neutralnym w stolice Rabat. Obie druzyny znaja sie dobrze z poprzedniego sezonu gdyz grale w drugiej lidze w ktorej pilkarze Hilalu Nadoru zajeli ostatnia pozycja i musieli sie pozegnac. Faworytami tego spotkanie beda zapewni pilkarze z Mohammedii szczegolnie ze w ostatnich latach zawsze dobrze sie spisuja zarowno w rozgrywkach ligowych jak i pucharowych. W 5 ostanich spotkan pomiedzy oba zespolami pilkarze USM byli gora 3 krotnie raz padlo remis i tylko raz pilkarze z polnoc kraju wygryli. W 3 z tych 5 ostanich spotkan padalo wynik powyzej 2,5 gola. Mysle ze dzis chcac zagrac dalej w tych rozgrywkach pilkarze obie druzyn zagraja ponownie skutecznie. Pilkarze USM zrobia dzis wszystko zeby wywalczyc awans i uniknac dogrywka i serii rzutow karnych gdzie nie raz moga byc niemile niespodzianki. Mysle ze pilkarze z Mohammedii sa w stanie spokojnie to spotkanie wygrac pokonujac nie raz bramkarza rywale. Licze ze druzyna ktora zagra w tym sezonie w 3 lidze sprubuje sprawic wielka niespodzianka i dzis powalcza o awans i uda im sie pokonac bramkarza rywale. Dlatego wybralem na dzis w spotkanie pomiedzy USM Mohammedia i Hilal Nador padnie wynik powyzej 2,5 gola.
✅ 155
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 131

strojes666

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Ekwador
Spotkanie : LDU Quito : Independiente
Typ : Dokładny wynik 3:0 dla LDU
Kurs : 7,00 ==&gt; 5,00
Buk : bet365
Godzina : 02.30
Analiza :
Dzisiaj w nocy dojdzie do ciekawego spotkania w lidze Ekwadorskiej.
Zdecydowanym faworytem tego starcia jest ekipa gospodarzy.
Ja posunąłem się o krok dalej i stawiam na dokładny wynik 3:0 dla LDU gdyż po pierwsze wydaje mi się on najbardziej prawdopodobny, po drugie mam po prostu takie przeczucie.
LDU to zespół zdecydowanie lepszy, chociaż zaliczył już jedną porażkę.
Ale jest to zespół słynący z wygrywania przed własną publicznością tak więc w takich meczach jak ten stawiam na nich bez wahania.
Rywal nie jest zbyt mocny, chociaż wygrał ostatnie dwa mecze, ale w ataku są słabi jak barszcz dlatego eż dzisiaj nie powinni nic strzelić.
Tak więc pierwszą częśc planu mielibyśmny spełnioną.
Teraz czemu LDU ma strzelić akurat trzy - wygrana 1:0 u siebie to jak dla nich zdecydowanie za mało - ten zespół stać na zdecydowanie więcej i dzisiaj na jakimś słabym i nudnym 1:0 się nie skończy.
2:0 mają znowu dość często i to jest taki standardowy ich wynik, a ja dzisiaj czuję jeszcze jedną bramkę więcej i 3:0 w tym spotkaniu dla LDU.
LDU wygrało wszystkie 6 dotychczasowych meczów z Independiente a więc są zdecydowanymi faworytami. U siebie wygrywali 3:0, 2:0 i 2:1, a na wyjazdach 2:0, 2:1 i 4:1.
Najczęściej więc padało 2:0, ale dawno nie było 3:0 więc dzisiaj czas na to.
⛔ 100
Myślę że warto zaryzykować i mam nadzieję że tym razem przeczucie mnie nie zmyli.
Będzie albo 2:0 albo 3:0 i mam nadzieję że wyjdzie to drugie ????
 
K 28,6K

krachoo

Użytkownik
Dyscyplina : Baseball - MLB
Spotkanie : Cincinnati Reds - Colorado Rockies
Typ : Colorado Rockies
Kurs : 2,45
Bukmacher : Pinnacle
Czas rozpoczęcia : 01:10

Dzisiejszej nocy dziesięć minut po godzinie pierwszej dojdzie do baseballowego spotkania pomiędzy dwoma średniakami ligi MLB. Cincinnati Reds podejmą Colorado Rockies. Swój typ zdecydowałem skierować na gości. Ostatnia porażka drużyny z miasta na wysokości mili na pewno ujmy nie przynosi. 2-3 z Washington Nationals nie jest złym wynikiem pomimo mizernego bilansu tej drużyny. Kurs na drużynę z Denver jest wyjątkowo kuszący więc wydaje mi się, że warto podjąć ryzyko. Rockies na wyjazdach spisują się podobnie jak w domu (25-31) toteż nie sądzę, aby fakt grania na nieswoim boisku szczególnie im przeszkadzał. Czerwoni dopiero co wrócili z Chicago, gdzie wczoraj zwyciężyli legendarnych Chicago Cubs 8-7 po ciężkim boju. Słowem podsumowania szanse obu drużyn oceniam pół na pół jednak to kurs, jaki oferuje Pinnacle zadecydował o zagraniu takiego typu na dzisiejszą noc.
✅ 145
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
G 0

grubymdwrz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Istres - Le Mans ( Francja - Puchar Ligi )
Typ: 1
Kurs: 2,40
Bukmacher: Bet-at-home

Dzisiaj o godzinie 20:00 rozpocznie się spotkanie pomiędzy FC Istres a Le Mans rozgrywane w ramach Pucharu Ligi. Obydwie drużyny grają w 2 lidze francuskiej. Istres po 2 kolejkach w lidze plasuje się na 9 pozycji z dorobkiem 3pkt. W pierwszym spotkaniu pokonali na własnym boisku Lens 2:1 a w nastepnej kolejce ulegli aktualnemu liderowi Bastia 3:1 ale co ciekawe tydzień wcześniej 22.07 to właśnie Bastia odpadła z Pucharu za sprawą Istres...Le Mans sezon zaczeli słabo po 2 kolejkach na koncie mają 0 pkt , i nadal nie strzelili gola. Choć sezon dopiero co się zaczął i jeszcze wszystko może się zmienić to na dzień dzisiejszy FC Istres są na pewno w lepszych nastrojach przed tym spotkaniem i to mam nadzieje przełoży się na zwycięstwo. Istres jest zdecydowanym faworytem jak dla mnie i dziwi mnie tak wysoki kurs na tą drużyne aż 2,40. Kusi , kusi więc warto zaryzykować.
Jeśli pomogłem kliknij &quot;dzięki&quot;
⛔ 100
 
wujek69 53

wujek69

Użytkownik
Dyscyplina: Anglia : Carling Cup
Spotkanie: West Ham - Aldershot
Typ: 1
Kurs: 1,42
Bukmacher: Pinnacle

Analiza :
Dziś o godz 20:45 na Upton Park , zostanie rozegrane spotkanie pomiedzy West Ham&#39;em a Aldershot&#39;em w ramach Carling Cup . W tym spotkaniu drużyna która przegra odpada , nie ma tutaj rewanży . West Ham przegrał u siebie ostatni mecz w lidze 0:1 , była to zaskakująca porażka. W wcześniejszych meczach West Ham grał dobrze , wygrywając np w sparingu z Realem Zaragoza czy Fc Kopenhagą.Aldershot swój ostatni mecz , wygrał na wyjeździe 2:1 , ale z o wiele słabszą drużyną niż West Ham , dlatego też uważam że to gospodarze dopingowani przez swoich kibiców wyjdą z tego pojedynku zwycięsko . Obstawiam wynik 3:1 dla West Ham .
zwrot
 
1 6

15system

Użytkownik
Pilka Nozna: Brazylia Seria B
Spotkanie: Sport Recife - Nautico
Typ : 2
Kurs: 3.78
Bukmacher:pinnacleSports
Analiza
W noc z wtorku na srode odbedzie sie dosc ciekawe spotkanie w ktorym poraz kolejny mam odmienne zdanie niz bukmacherzy. Dla mni gospodarz ktory nieradzi sobie w ostatnich meczach i maja slaba forme jak i passe na 5 meczy tylko 2 wygrali i az 3 przegrali stracili 9 bramek zdobyli zdobyli 7 ale az 3 w spotkaniu z przedostatnim zespolem ktory naprawde nieradzi sobie w tym sezonie natomiast Nautico hmmm wydaje mi sie ze ta druzyna gra bardzo ostroznie lecz skutecznie poniewaz na ostatnie 5 meczy wygrali 4 i 1 zremisowali strzelili 8 bramek a stracili tylko 3 z tego wzgledu stawiam na to ze gosc strzeli szybko bramke w ciagu 15 min i bedzie puzniej gral dlugo rogrywajace monotonne akcje poniewaz tak wygladaly poprzednie mecze stawiam osobiscie na 2:0 lub 1:0 dla Nautico
zła data
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Hull City - Macclesfield Town
handicap: 0-1
Typ: 2
kurs: 2,70
bwin
Dzisiaj zdecydowałem się na analizę spotkania Curling Cup pomiędzy Hull City a Macclesfield Town. Ja liczę w tym spotkaniu na niespodziankę w wykonaniu gości z Maclesfield. Gospodarze wystąpią w tym spotkaniu poważnie osłabieni. Zabraknie aż dziewięciu zawodników z podstawowego składu. Zabraknie takich graczy jak Irlandczyk Paul McShane, pomocnika Camerona Stewarta, Petera Gulacsiego, Joe Dudgeona, Corry Evansa, Szkota Toma Carineya, Roberta Brady, słoweńskiego rozgrywającego Roberta Korena który był w poprzednim sezonie opoką ekipy zaliczył on nawet kilka udanych występów w reprezentacji narodowej. Nie zagra ponadto Liam Rosenior, Aaron Mclean, Bamberdele Abedola. Większość zawodników została powołana do reprezentacji swoich krajów. W dzisiejszym spotkaniu wybiegną młodzi zawodnicy którzy mogą se nie poradzić. Macclesfield zagra prawie w optymalnym składzie. Do składu maja powrócić Morgan, Sinclair oraz Fairhurst. Biorąc pod uwagę bezpośredni bilans spotykań to wygląda to ciekawie. Tygrysy nie zawsze miło wspominają mecze z tym rywalem. Grając na swoim obiekcie ostatnie pięć spotkań wygrali tylko raz. Zatem liczę na niespodziankę.✅ 170
 
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
Tenis
Russell - Montanes
2
2.50
bet365
Analiza :
Moim zdaniem bukmacherzy zdecydowanie przesadzili z kursem na Montanesa, dla mnie to szok . Ale takie kursy trzeba wykorzystywać . Dlaczego Montanes ? Po pierwsze Montanes ma 47 miejsce w rankingu a Russell 100 wiem że ranking wiele nam nie mówi bo wszystko zależy od obecnej formie ale te miejsca oddają obecną formę zawodników. Oto ich ostatnie mecze :

Russell :
07/08/2011 Russell, Michael vs. Ilhan, Marsel 2:0 7:5 6:2
06/08/2011 Russell, Michael vs. Matsui, Toshihide 2:1 6:4 5:7 6:4 04/08/2011 Russell, Michael vs. Young, Donald 0:2 3:6 3:6
03/08/2011 Russell, Michael vs. Malisse, Xavier Zwycięstwo 7:6 2:3 (MALISSE, XAVIER is retired)
02/08/2011 R64 Russell, Michael vs. Karlovic, Ivo 2:0 6:4 7:6

Montanes :
06/08/2011 Finał Montanes, Albert vs. Haase, Robin 1:2 4:6 6:4 1:6 05/08/2011 Półfinały Montanes, Albert vs. Chela, Juan Ignacio 2:0 6:2 7:5 04/08/2011 Ćwierćfinały Montanes, Albert vs. Giraldo, Santiago 2:0 6:1 7:6 04/08/2011 6 Montanes, Albert vs. Kohlschreiber, Philipp 2:0 6:4 7:5 01/08/2011 Montanes, Albert vs. Marti, Javier 2:0 6:3 6:2

Russell ostatnio zaprezentował się nieżle ale tylko z tego powodu że grał u siebie w USA . Teraż czeka go Kanada i zobaczymy czy poradzi sobie z Hiszpanem . Szczeże w to nie wieże. Zobaczmy mecze Hiszpana , przecież on pokonał bardzo dobrych rywali po 2-0. A Russell , ja na jego drodze nie widzę jakiś dobrych rywali , przegrał z słabym Young 2-0. Nie wyobrażam sobie innego wyniku jak zwycięstwa Hiszpana . Dziś Bukowie dali nam prezent więc z niego skożystajmy! Nic nie przemawia za Russellem więc nie wieże by ugrał chociaż seta . Polecam! ????
⛔ 100
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Challenger San Marino
Spotkanie: Minar Ivo - Rosol Lukas
Typ: Rosol Lukas wygra 2:0
Kurs: 2,25
Buk: Bet365
Analiza:
Przeglądając dzisiejsza ofertę tenisa od razu rzucił mi się w oczy ten jeden mecz..Jeden z bardziej niezawodnych graczy challengerowych, których regularnie grywam..Czyli dziś na obiad Rosół po czesku..
Nie przypominam sobie by Lukas zawalił mi jakiś większy kupon..Grywam go głównie w początkowych fazach turniejów i takie też statystyki dziś przeglądałem..Wstępnie planowałem zagrać wygraną w meczu po kursie 1,5..Ale przeglądając jego dokonania w meczach pierwszych rund zauważyłem pewną prawidłowość..Za którą dziś podążąm...Zobaczcie sami..

Pomijając jeden wygrany mecz z Brazylijczykiem Kirche w trzech setach, wszystkie inne albo wygrywał w dwóch albo przegrywał w trzech..
Analizując jego dokonania w pozostałych meczach, czyli kwalifikacjach i rundach od drugiej wzwyż widać, że Lukas ma potencjał, sporo grywa z tenisistami z pierwszej setki, czego nie można powiedzieć o jego dzisiejszym przeciwniku..Opykał naszego Łukasza Kubota, Starace Potito, Juliena Benneteau, Fernando Gonzaleza...Walczył jak równy z równym ze Stepankiem, Almagro, Juanem Ignacio Chela..I co dobrze o nim świadczy pokonał równiez naszego dryblasa Jerzego Janowicza..
Warunki fizyczne wymarzone do gry w tenisa..194 cm wzrostu przy 80 kg wagi, praworęczny dwudziestosześciolatek nie powinien mieć dziś wiekszych problemów ze swoim rodakiem Ivo Minarem u którego tylko imię budzi mój respekt..Na szczęście to jedyne podobieństwo z dr Ivo..Bo od Karlovica jest z pół metra niższy (182 cm) i pół tony lżejszy (85 kg)..Jego najszybszy serwis zapewne dorównuje szybkością najwolniejszym zagraniom Chorwata..
Przeglądając dokonania zarówno w pierwszych rundach jak i w pozostałych meczach na clayu ciśnie się na usta tylko &quot;bieda z nędzą&quot;..Nie znalazłem żadnego meczu z graczem pierwszej 70tki rankingu ATP, a z takim przyjdzie mu się dzisiaj zmierzyć..
Różnica przynajmniej jednej klasy..Minar grywa głownie w challengerach z pulą nagród do 50 000 USD, turniejach w których Rosol pokazuje sie tylko sporadycznie..Za to w cyklu ATP Minar od przypadku do przypadku wystąpi tylko w kwalifikacjach, a Lukas bardzo regularnie melduje się w turnieju głównym..
W turnieju w San Marino pula nagród to 121 000 USD..A to znak, że dla Ivo Minara to wciąz za wysokie progi..I że Rosol na pewno nie odpuści walki o prawdopodobny finał z Potito (turniejowa jedyneczka)...Warto nadmienić, że Lukas jest rozstawiony z dwójką, a Ivo Minar z piątką..
Pozostaje mi tylko życzyć powodzenia..Pozdrawiam..
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wooshoo 0

wooshoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja 1 Division
Spotkanie: Baltika - FC Yenisey Krasnoyarsk
Typ: 2
Kurs: 2.20
Bukmacher: gamebookers
Analiza:
Witam. Mój 1 post wiec miło by było żeby wszedł ;)
Spotkanie w Division1 ligi rosyjskiej.
Zaczynając od gospodarzy- całkowicie bez formy. Ostatnie 5 meczy to 2 gole strzelone i 12 straconych. Wyniki ostatnich 5 meczy to 4 porażki i 1 remis:
Torpedo - Baltika 4:0 ⛔
Baltika - Niznyj Novogrod 0:2 ⛔
Baltika - Torpedo Vladimir 1:3 ⛔
Kamaz - Baltika 0:0
Mordovia - Baltika 3:1
⛔
Goście: podrażnieni przegraną w pucharze z Lokomotivem Moskwa 0:2 będą zapewne chcieli zrehabilitować się za porażkę i skoncentrują się na walce o awans do Premier Ligue. Ostatnie 5 ligowych meczy FC Yenisey to 3 zwycięstwa i 2 porażki:
Sibir Novosibirsk - FC Yenisey 0:1 ✅
Fakel - FC Yenisey 1:2 ✅
Khimki - FC Yenisey 1:0 ⛔
FC Yenisey - Chrnomorets N. 0-1 ✅
FC Yenisey - FC Zhemchuzhina-Sochi 4:2 ✅
Różnicę klas między obiema drużynami odzwierciedla również tabela: 4 miejsce w tabeli FC Yenisey, 18 Baltika. Pomimo atutu własnego boiska, Baltika nie powinna mieć wiele do powiedzenia w tym meczu. Bez dalszego rozpisywania się stawiam na pewne zwycięstwo Yenisey!
⛔ 100
 
W 26

wislaks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecze Międzynarodowe U21
Spotkanie:
Irlandia U21 - Austria U21
Typ: 2
Kurs: 2.50
Bukmacher: bet-at-home
W spotkaniu tym padnie pewnie mało bramek ale Austria która w ostatnich meczach towarzyskich spisuje się wzorowo ma szanse ograć drużynę z Irlandii którzy w odróżnieniu do Austrii w swoich meczach towarzyskich grają dość słabo i tracą kilka bramek. Jednak bukmacherzy minimalnie stawiają na drużynę z Wysp czego trochę nie rozumiem w najlepszy wypadku Irlandii może w tym meczu uzyskać remis. Tak ogólnie to reprezentacja Irlandii U -21 jest dość słaba i spokojnie do ogrania przez dość dobrych Austriaków.
⛔ 100
 
hohlik 3,8K

hohlik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja 2 Liga
Spotkanie: FC Volgar-Gazprom Astrakhan - FK Nischni Novgorod
Typ: 2
Kurs:2,15
bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Mecz lidera 2 ligi rosyjskiej ze sredniakiem ligi zajmujacym 13 miejsce po 19 kolejkach czyli dokladnie na samym połmetku;)
Jezeli chodzi o lidera czyli FK Nischni Novgorod na wyjezdzie radza sobie całkiem dobrze z bilansem 5-0-3, i co ciekawe ostatnie 3 mecze grali oni na wyjezdzie i wszystkie te mecze wygrali:
FC TORPEDO MOSCOW- FC NIZHNY NOVGOROD 0:1
BALTIKA - FC NIZHNY NOVGOROD 0:2
TORPEDO VLADIMIR - FC NIZHNY NOVGOROD 1:3
Jeśli chodzi o ich rywali czyli VOLGAR-GAZPROM zajmujacych miejsce w srodku tabeli ostatnie 3 mecze to 2 porazki i 1 wygrana:
VOLGAR-GAZPROM - KAMAZ CHELNY 0:2
VOLGAR-GAZPROM - MORDOVIA SARANSK 0:1
VOLGAR-GAZPROM - ALANIA 3:0
Mysle ze minimalne zwyciestwo odniosa goscie i beda brneli do awansu do 1 ligi na ktory na pewno ich stac ????
Polecam ten typ! ;)
✅ 115
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 4

pejsacz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Montreal
Spotkanie: Chela - Pospisil
Typ: dokładny wynik - 2:0
Kurs: 2.35
Buk: Betclic
Analiza:
Jestem w szoku, jak bardzo bukmacherzy wierzą w Vaska Pospisila. Niech nikogo nie zmyli nazwisko, 21-latek jest Kanadyjczykiem, a nie Czechem. Gospodarze - pod nieobecność Milosa Raonicia - postanowili zrobić z niego gwiazdę marketingową i wykorzystują go w akcjach promujących turniej, ale czy to czyni z niego od razu gwiazdę tenisa? Nie! Pospisil sklasyfikowany jest obecnie na 155. miejscu rankingu ATP, występuje niemal wyłącznie w challengerach i futuresach. W większych turniejach nie przebrnął nigdy przez kwalifikacje. W Montrealu gospodarze zlitowali się nad nim i uraczyli dziką kartą. Jak jednak może myśleć o przejściu Juana Ignacio Cheli, skoro tylko raz w swojej karierze pokonał zawodnika z pierwszej setki rankingu (prawie rok temu wygrał z 97. wówczas Gilem)?
Argentyńczyk obecnie plasuje się na 22. miejscu wśród singlistów. W swoim ostatnim turnieju w austriackim Kitzbuhel doszedł aż do półfinału. W poprzednich występach nie było tak różowo, ale wydaje mi się, że w Montrealu nie powinien mieć problemów z przejściem marketingowej nadziei gospodarzy. Dość powiedzieć, że po raz ostatni z zawodnikiem spoza pierwszej setki przegrał w lutym 2010 roku.
⛔ 100
 
G 4

grabuss

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Carling Cup
Spotkanie: Southampton - Torquay
Typ: 1
Kurs: 1,48
Bukmacher: Betsson

Dzisiaj w środę i czwartek zostaną rozegrane pierwsze mecze Angielskiego pucharu Carling Cup o 20.45 na St. Mary&#39;s Stadium miejscowe Southampton podejmie drużynę Torquay United. Faworytem rzecz jasna są gospodarze, różnica klas tych drużyn jest duża, goście grają w League Two natomiast Southampton na zapleczu Premier League, The Championship. Ciężko na tym etapie rozgrywek dorwać jakieś informacje czy dane zespoły odpuszczają ten Puchar więc pozostają tylko statystki... W 1 kolejce gospodarze wygrali z Leeds United 3:1 po golach Hammonda, Lallana i Connollego, w składzie na dzisiejszy mecz znalazł się Polski bramkarz Bartosz Białkowski. Trener Nigel Adkins zabrał także 4 innych graczy, którzy nie grali z Leeds są to: Danny Butterfield, Jonathan Forte, Lee Barnard, i Dan Seaborne i kto wie czy oni nie zagrają. Goście na inauguracje League Two zremisowali 2:2 z Burton Albion jednak trzeba to sobie powiedzieć zremisowali szczęśliwie, przegrywali bowiem 0:2 a decydujące gole strzelali Howe oraz Mansell, który trafił do siatki w 81 minucie. W H2H jest przewaga Southampton w 2009r niespodziewanie zremisowali z Torquay 2:2 a w 2007r w FA Cup wygrali 2:0 na wyjeździe, także ja dzisiaj obstawiam zwycięstwo gospodarzy.
✅ 48
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom