>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 09.07.2014 (środa)

Status
Zamknięty.
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna, Mistrzostwa Świata
Godzina: 22:00
Spotkanie: Holandia - Argentyna
Typ: Arjen Robben strzeli
Kurs: 3.75
Bukmacher: WilliamHill
Półfinał ciekawej zapowiada się niż finał. Bo jeśli Holendrzy trafią nie Niemców to będą europejskie szachy. Dzisiaj muszą jeszcze pokonać Argentynę. Holandia jest mocno zmotywowana przed tym spotkaniem. W szczególności Arjen Robben, na którego patrzy cały piłkarski świat. To on razem z Robinem Van Persie, jest odpowiedzialny za zdobywanie bramek dla Holandii. Jak do tej pory gra bardzo udany turniej. Siła ofensywna Oranje opiera się na jego błyskawicznych rajdach i stwarzaniem okazji podbramkowych z jego udziałem. W sumie jak dotąd zdobył 3 gole i jedna asysta w spotkaniu z Chile. W dodatku wywalczył jakże ważny rzut karny w ostatniej minucie 1/8 finału z Meksykiem. Zdaje sobie sprawę z tego, że będzie dzisiaj dokładnie kryty i pilnowany przez obrońców Argentyny, jednak zawodnika tej klasy nie da się upilnować. Argentyna ma Messiego, a Holandia ma Robbena. Szczerze mówiąc, w tej chwili to Arjen jest moim zdaniem lepszy - mówi trener Bert van Marwijk, który 4 lata temu poprowadził Oranje do wicemistrzostwa świata. Jak twierdzi sam zawodnik przegrana w mistrzostwach świata w RPA wciąż go boli, a jedynym lekarstwem jest zdobycie tytułu w Brazylii – stwierdził Robben i robi wszystko, by to Oranje zagrali w finale na Maracanie (13.07). Trzymam kciuki za Robbena i Holandię. Niech Argentyna podzieli losy Brazylii
⛔100
 
jedi_kpr 185

jedi_kpr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mistrzostwa Świata
Godzina: 22:00
Spotkanie: Holandia - Argentyna
Typ: Podwójna szansa - Holandia lub remis
Kurs: 1,57
Bukmacher: bet365
Analiza:
Nikt tu nie będzie chciał stracić bramki i nikt zbytnio się nie otworzy. Holendrzy będą czekać na kontry, a Messi i spółka postarają się dotrzeć do bramki poprzezatak pozycyjny, jednak obrona twardo będzie pilnować bramki Romero bo dobrze wiedzą jak może zakończyć się mecz jeżeli pozostawią na swojej połowie tyle wolnego miejsce ile Chile czy Hiszpania zostawiali jeszcze w fazie grupowej. Skłaniam się w stronę Pomarańczowych, ale ich awans już zaklepany, dlatego daję na nich z podpórką. Bez Di Marii (który według mnie wykazywał się największymi ambicjami) Argentyna będzie miała duży problem cokolwiek ugrać. Holendrzy będą robić swoje i możliwe, że znajdą drogę do bramki, jeżeli nie to prawdopodobnie dogrywka. Wątpię, aby Messi czy Higuain tym razem uratowali swoją drużynę.
✅57
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny, Newport 2014 (USA)
Godzina: 17:00
Spotkanie: Groth Samuel-Jaziri Malek 1 handicap
Typ: 1 handicap -1.5 seta
Kurs: 2.20
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Australijczyku pisałem nie raz w tym roku. Jest to gracz o bardzo mocnym serwisie i coraz to częściej stosuję grę serv and volley. Nawierzchnia trawiasta jest bardzo szybka,powtórzę się...jest jeszcze szybsza niż na pierwszych dniach Wimbledonu. Samuel na trawie gra nie od dzisiaj,jest to jedna z jego ulubionych nawierzchni,w tym roku ma bardzo przyzwoity bilans meczów ponieważ 8/2 przy 61/27 na całą karierę. W obecnym sezonie doszedł do finału challengra w Nottingham i przegrał tam z młodą gwiazdą Nickiem Kyrgiosem 7:6, 7:6, kolejno Wimbledon gdzie zanotował sukces życia ponieważ pierwszy raz zakwalifikował się do turnieju głównego Wimbledonu i odpadł tam z Dologpolovem 7:5, 7:6, 7:6. W Newport bez większych problemów pokonał wiecznie wchodzącą gwiazdę amerykańskiego tenisa, Donalda Younga 7:6, 6:2, a następnym przeciwnikiem będzie Malek Jaziri. To taka Roberta Vinci w spódnicy tyle,że gorsza. Jaziri z bekhendu gra 80% slasjów (chyba,że coś się zmieniło) czyli zagrania obronne, tylko raz na jakiś czas zagra agresywnie. Takie slajsy na trawie mają dwie strony medalu, tym bardziej jak będzie grał z takim przeciwnikiem jak Groth. Wiadomo,że takie zagrania na trawie są bardzo kąśliwe, trzeba schodzić nisko na nogach,a przy wzroście Samuela to nie zawsze jest takie proste. Lecz z drugiej strony Groth też często używa takiego zagrania po czym idzie do siatki,a Malek stoi na linii końcowej,co może go pogrążyć. Także taka taktyka Tunezyjczyka może być jak najbardziej na rękę Australijczyka. Malek pokonał w I rundzie Berankisa który nie ma wiele doświadczenia na takiej nawierzchni. Moim zdaniem jeśli Groth nie zgubi gdzieś koncentracji to powinien wygrać ten mecz w dwóch setach.
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mistrzostwa Świata
Godzina: 22:00
Spotkanie: Holandia - Argentyna
Typ: Drużyna gospodarzy wygra a obie drużyny zdobędą gole- TAK
Kurs: 8.00
Bukmacher: Unibet
Witam
Dziś kolejny półfinałowy mecz w którym Holendrzy zmierzą się z drużyną Argentyny. Po wczorajszym meczu mam mieszane uczucia i jestem jeszcze w lekkim szoku no ale cóż trzeba żyć (czyt. grać) dalej ;]
Myślę że dziś od pierwszych minut Holendrzy ruszą do ataku. Są już bardzo blisko gry w finale i nie mogą sobie pozwolić na najmniejsze błędy. Oczywiście to samo można powiedzieć o Argentynie jednak myślę że nie będzie im dane się w nim znaleźć. Ich gra szczególnie nie zachwycała podczas poprzednich spotkań i dziś powinno być podobnie. Należy jednak pamiętać że to Mistrzostwa Świata i jak mówią słowa piosenki- &quot;wszystko się może zdarzyć&quot; ;] Jednak moja kryształowa kula &quot;mówi&quot; że to Holendrzy wygrają spotkanie a obie drużyny zdobędą bramki ;
⛔100
 
L 6

lukaenha

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mistrzostwa Świata
Godzina: 22:00
Spotkanie: Holandia - Argentyna
Typ: Awans: Argentyna
Kurs: 1.72
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Jestem kompletnie zaskoczony że wszyscy grają Holandię. Ludzie.. wyżej ktoś napisał że Holandia zrobi z Argentyną to co zrobiły wczoraj Niemcy – czytam i naprawdę stwierdzam że ludzka głupota już dawno przestała wzbudzać mój podziw.
Po tym co zobaczyłem w meczu z Kostaryką stwierdziłem że nie postawię na ten zespół złamanego grosza. Fakt, mieli przewagę, ale co z tego jak przy odrobinie szczęścia Kostaryka mogła ich pyknąć w karnych? Każdy podniecony pokerową zagrywką trenera Oranje, ale nie oszukujmy się.. jak teraz dojdzie do wykonywania jedenastek, co jest bardzo prawdopodobne to na przeciwko Tima staną wielkie tuzy światowego futbolu którzy wiedzą jak sobie radzić w takich sytuacjach.
Idąc dalej.. kompletnie nie przemawia do mnie skuteczność Holendrów. Widać u nich ciąg na bramkę ale co z tego jak nie potrafią zamienić 100% sytuacji(i nie mówię tutaj tylko o meczu z Kostaryką). Strzałem w dychę będzie dla mnie posadzenie Van Persiego na ławce i uważam że tylko to może przechylić szalę zwycięstwa na korzyść Pomarańczowych. Mimo wszystko.. szczerze? Na 99% wybiegnie w podstawowej jedenastce, a szkoda bo uważam że Huntelaar mógłby nam więcej zaoferować aniżeli biegający po spalonych RVP. Za to po drugiej stronie, najbardziej wysuniętym napastnikiem będzie Higuain, który w poprzednim meczu pokazał że jest czołowym graczem drużyny Albicelestes. Przeciwko Belgom wykazał się nie tylko szybką reakcją po rykoszecie, ale był aktywniejszy, często wychodził z pola karnego i pokazywał się do gry.
Kolejne plusy dla Argentyńczyków są takie, że do gry wraca zawieszony za kartki Rojo, który na tym turnieju zbiera znakomite noty. Smaczkiem jest wyleczenie się Aguero, który myślę że i tak pozostanie tylko w obiegu, ale jest to z pewnością gracz który nawet w 20min potrafi przechylić szalę zwycięstwa na korzyść swojej drużyny. Boli kontuzji Di Marii, ale w poprzednim meczu zmienił go Enzo i uważam że zagrał na przyzwoitym poziomie.
I jeszcze jeden ważny element tego meczu.. a mianowicie Leo Messi. Nie jestem jakimś psychofanem Argentyńczyka ale nieraz udowodnił że jak gra dobrze to ciągnie drużynę do boju i z jego pomocą mogą pokonać każdego. A na tym turnieju gra znakomicie i wierzę że zachowa dobrą dyspozycję aż do finału.
Reasumując..
Myślę że zespoły w tym turnieju są na podobnym poziomie. Jednak brak skuteczności ze strony Holendrów, bezproduktywny Sneijder i RVP, oraz świetny turniej Leo Messi sprawiają że wolę w tym meczu postawić na drużynę z Ameryki Południowej. Patrząc też czysto statystycznie Argentyńczycy w swoich meczach w każdym aspekcie prześcigają Holendrów którzy dla mnie są po prostu słabi. Nie mówię tutaj o meczu z Hiszpanią, bo jest to inna bajka – od tego meczu drużyna wygląda tylko coraz słabiej. Według mnie mecz będzie otwarty, posiadanie piłki po stronie Argentyny, więc jeżeli zastopują groźne kontrataki oraz dobrze popilnują Robbena, który jako jedyny dla mnie zasługuje na jakieś słowa uznania to wygrana jest bardzo blisko.
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mistrzostwa Świata
Godzina: 22:00
Spotkanie: Holandia - Argentyna
Typ: W. Sneijder strzeli gola
Kurs: 5,65
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Dzisiaj stawiam na gola Sneijdera w meczu z Argentyna poniewaz jest do tego kilka przeslanek. Po pierwsze w zespole Holandii jest 3 podstawowych zawodnikow atakujacych - RvP, Robben i Sneijder. Patrzac na ich statystyki w meczach na tych MS mozna zauwazyc, ze z tej trojki to wlasnie Sneijder oddaje najwiecej strzalow na bramke rywali - 16 z czego niestety tylko 4 byly celne. RvP oddal 14 strzalow z czego 10 bylo celnych oraz Robben oddal 13 z czego 9 bylo celnych. Tak wiec pomijajac skutecznosc oddawanych strzalow (warto wspomniec, ze slupki i poprzeczki wliczaja sie w strzaly niecelne) Sneijder oddaje ich najwiecej. Porownujac kursy na RvP (3,35), Robbena (3,8) i Sneijdera (5,65) uwazam, ze warto zagrac na tego ostatniego liczac, ze jego celownik sie nieco porawil. Sneijder zapewne w meczu odda kilka strzalow &quot;z gry&quot; ale rowniez to on wykonuje stale fragmenty gry takie jak rzuty wolne i mysle, ze spokojnie z 2 moze 3 dzisiaj wykona. Na moje oko, Sneijder to zawodnik ktory w zespole ma role bardziej asystenta - goscia ktory steruje gra i rozprowadza pilki, lecz ma tez dobry zmysl do ustawiania sie i czekania na jakas luzna - &quot;niczyja&quot; pilke z ktorej moze uderzyc na bramke. Sneijder ma dobry strzal z dystansu co pokazal w meczu z Mechico strzelajac bardzo wazna bramke w 88 minucie na 1:1. Wtedy noga mu nie zadrzala i nie sadze by mialo byc inaczej dzisiejszego dnia.
Dodatkowo, choc to nie potwierdzona informacja, RvP ma problemy zoladkowe i moze nie zagrac w dzisiejszym meczu (choc sam van Gaal twierdzi, ze sztab zrobi wszystko by RvP zagral). Brak RvP Holendrzy juz przerabiali na tych mistrzostwach i to z zespolem ktory moim zdaniem najlepiej odzwierciedla styl gry Argentynczykow - Chile. W tamtym meczu, pod nieobecnosc van Persiego Sneijder zagral w srodku ataku w jednej linii z Robbenem i Lensem (potem Depayem). Nie zdziwie sie, jesli dzisiaj w razie nieobecnosci RvP Holendrzy wyjda takim samym ustawieniem. - jednak to tylko domysly i mysle, ze RvP zagra a Sneijder bedzie ustawiony za dwojka napastnikow RvP i Robbenem, co tez nie jest zlym wyjsciem.
Oczywiscie kurs wskazuje nam fakt, ze Sneijder nie jest zawodnikiem od ktorego oczekuje sie wielu goli, lecz mysle, ze warto zaryzykowac.
PS. Dodatkowa motywacja, choc tez nie wiem czy tak jest, bo w glowie Sneijdera nie siedze, jest fakt, ze Sneijderowi brakuje 1 bramki do wyrownania rekordu Johnny Repa - najskuteczniejszego Holenderskiego strzelca na Mistrzostwach Swiata. Rekord to 7 goli, Sneijder ma ich 6 i mysle, ze nie mialby nic przeciwko kolejnej bramce ???? . Tak czy inaczej mam nadzieje, ze strzeli dzisiaj cos dla reprezentacji Oranje. Powodzenia.
⛔100
 
L 47

logan13

Użytkownik
Spotkanie: Ukraina - Polska
Data i godzina: 09.07.2014 16:15
Dyscyplina: mistrzostwa europy kobiet U20 koszykówka
Typ: Ukraina + 6,5pkt
Kurs: 1.85
Bukmacher bet365
Zapraszam na spotkanie trwających mistrzostw europy kobiet od lat 20 w koszykówce. Ukraina jak dotej pory gra bardzo dobrze 2 wygrane na dwa mecze z bardzo dobrą druzyna z Włoch i Holandią. Polski z dwiema porażkami na koncie z Słowacjai Serbią. Polki wczoraj z serbkami zagrały dobrze technicznie wyoskie prowadzenie w pierwszej kwarcie i zwycięstwwo w pierwszej połowie , niestety w naszym zespole widać brak dobrego przygotowania fizycznego, w drugiej połowie Polki nie nadążały za swoimi rywalkami nie potrafiły wyprowadzic nawet kontry a miały do tego sporo okazji . W zespole Ukrainek można znaleźc wiele liderek takich jak np Gorobets która świetnie trafia za 3 punkty, w Polskim zespole jeszcze tego brakuje i nikt nie chce brać an siebie odpowiedizalności lidera. W meczach z UkrainąPolska odniosłą 3 porażki na trzy mecze nie rozumiem dlaczego Bukmacherzy faworyzują Polki w tym meczu
⛔100
 
oskar1709 39

oskar1709

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mistrzostwa Świata
Godzina: 22:00
Spotkanie: Holandia - Argentyna
Typ: over 10,5 rzutów rożnych
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Na dziś oczywiście drugi półfinał mundialu, w którym spotkają się Holendrzy z Argentyńczykami. Stawiam tutaj na over 10,5 rzutów rożnych, ponieważ myślę, że będziemy oglądać otwarty futbol i naciski z jednej i z drugiej strony. Obydwie drużyny grają ofensywnie i mają bardzo szybkich skrzydłowych, którzy będą często dośrodkować więc mam nadzieję, że rożne wyrobią over. Holandia w obydwu meczach w fazie pucharowej ugrała ponad 11 rożnych, a w meczu ze Szwajcarią Argentyna sama ugrała 13 cornerów. Liczę na genialne widowisko, dużą liczbę bramek, dużo rożnych i sytuacji podbramkowych.

⛔100
 
keyst 149

keyst

Użytkownik
Rozgrywki: Superpuchar Polski
Godzina: 19:00
Spotkanie:
Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz
Typ: Poniżej 2.5 bramek
Kurs: 1.74
Bukmacher: ComeOn

Mistrzostwa świata w Brazylii są już na ostatniej prostej do zakończenia turnieju pozostało jedynie trzy spotkania. Tymczasem na naszym &quot;podwórku&quot; już dzisiaj o godzinie 19:00 mistrz Polski Legia Warszawa podejmie na własnym obiekcie zdobywce Pucharu Polski Zawiszę Bydgoszcz. Pierwszym ważnym aspektem tego spotkania jest miejsce, które zdecydowanie faworyzuje mistrzów Polski, którzy będą grać u siebie. W zeszłym sezonie Legia skończyła sezon z takim o to bilansem 15 zwycięstw, 1 remis i 3 porażki z bilansem bramkowym + 31 (45-14) grając na Pepsi Arenie. Z kolei Zawisza na wyjazdach grała słabo jedynie cztery zwycięstwa na 19 rozegranych spotkaniach pokazuję że drużyna z Bydgoszczy nie czuje się najlepiej grając w roli gości. Obie drużyny zagrały w zeszłym sezonie ze sobą trzykrotnie najpierw w Bydgoszczy Zawisza pokonała legionistów 3-1, kolejne dwa spotkania to z kolei to pewne zwycięstwa drużyny z Warszawy 2-0,3-0, każde ze zwycięstw drużyna odnosiła będąc w roli gospodarza. Od ostatniego spotkania w sezonie 2013/14 w obu drużynach doszło do zmian Legie wzmocnili A. Piech, I. Lewczuk, Ronan czy M. Szwoch najważniejsze jest jednak to, że kluczowi zawodnicy pozostali w Warszawie i spróbują awansować do LM. W Bydgoszczy doszło do poważniejszych zmian przede wszystkim zmiana na ławce trenerskiej R. Tarasiewicz odszedł do Kielc na jego miejsce zatrudniono Portugalskiego szkoleniowca Jorge Paixão, który ostatnio prowadził Brage zajmując z klubem dopiero dziewiąte miejsce w lidze, co było najgorszym rezultatem od jedenastu lat.

Sparingi Zawiszy:
czw 26/06/14 CLF Zawisza Bydgoszcz 1 - 1 Piast Gliwice
nie 29/06/14 CLF Zawisza Bydgoszcz 2 - 0 Omonia Nicosia
śro 02/07/14 CLF Górnik Zabrze 0 - 0 Zawisza Bydgoszcz
sob 05/07/14 CLF Zawisza Bydgoszcz 0 - 1 Hapoel Beer Sheva
Sparingi Legii:
śro 25/06/14 CLF Legia Warszawa 2 - 0 Atlantas
wto 01/07/14 CLF Legia Warszawa 4 - 1 Pogoń Szczecin
śro 02/07/14 CLF Legia Warszawa 0 - 0 Arka Gdynia
wto 08/07/14 CLF Legia Warszawa 1 - 0 Hapoel Beer Sheva
Zdecydowanie lepiej w meczach towarzyskich prezentowała się Legia wygrywając trzy z czterech rozegranych spotkań, strzelając 7, a tracąc zaledwie jedną bramkę. Zawisza natomiast wygrała tylko jedno spotkanie, dwa zremisowała i raz została pokonana przez wicemistrzów Izraela, którzy wczoraj przegrali z Legią. Najmocniejsza &quot;11&quot; Legii wczoraj grała towarzysko dzisiaj szansę gry mają dostać między innymi: Bartosz Bereszyński, Jakub Kosecki, Marek Saganowski, młodzi Adam Ryczkowski i Mateusz Wieteska, a także nowe nabytki Klubu Arkadiusz Piech i Igor Lewczuk, który otrzyma szansę występu przeciwko byłym kolegom z Bydgoszczy. Drużyna Zawiszy, zagra natomiast prawdopodobnie &quot;żelaznym&quot; składem z przedsezonowych sparingów z Sebastianem Ziajką, Andre Micaelem, Pawłem Strąkiem, Kamilem Drygasem, Luisem Carlosem, Wahanem Geworgianem czy Bernardo Vasconcelosem.
Podsumowujac zdecydowanym faworytem jest Legii za która przemawia miejsce spotkania, historia, sparingi, stabilność zespołu, jednak ze względu na wczorajszy sparing z Hapoelem dzisiaj trener Berg zagra zupełnie nową eksperymentalną 11, dlatego też najlepszym typem na to spotkanie jest poniżej 2.5 bramek. Po pierwsze eksperymentalny skład Legii - słabe zgranie. Po drugie nowy trener w Zawiszy - nowa taktyka, nowa filozofia gry. Po trzecie w 8 spotkaniach w sparingach obu drużyn tylko raz było więcej niż 2.5 bramek.
⛔100
 
kapi23 403

kapi23

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball, MLB
Godzina: 21:40
Spotkanie: Miami Marlins u Arizona Diamondbacks
Typ: 2(-1.5)
Kurs: 2.60
Bukmacher: Bet365
Na dziś przyszykowałem analize meczu miedzy Arizona Diamondbacks, a Miami Marlins. Na wstępnie trzeba zaznaczyć, że Arizona to już nie ta sama drużyna co na początku sezonu, gdzie przegrywali wszystko co się dało. Zespół wrócił na właściwy tor i gra juz naprawde nieźle. Za to Miami to typowa drużyna swojego specyficznego ballparku, gdzie są groźni dla każdego. Na górce dla miotaczy spotykają się 2 wyrównani zawodnicy, choć widze tu lekką przewage dla gospodarzy. Eovaldi z Miami to zawodnik jeszcze na dorobku, przez swoją młodość często nierówny. Ma przebłyski ale też mecze, w których oddaje 6 runów w 4 ingi. Collmenter to zawodnik z większym doświadczeniem, który dobrze spisuję się przed własną publicznością. Przemianowany w tym sezonie na startera miał być głowną opcja w bulpenie Arizony, na razie nie zawodzi. Jeśli chodzi o pałkarzy jest tu głownie pojedynek między Goldshmidtem a Stantonem. Narazie w serii lepiej wypada Goldshmidt i myśle że to utrzyma. Stanton po piorunującym początku teraz spuścił troche z tonu i myślę, że ten kryzys formy może jeszcze potrwać. Podsumowując myślę, że dziśgospodarze spokojnie powinni przechylić serie na swoją stronę. Większość atutów jest po ich stronie.
⛔100
 
lbs06 47

lbs06

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Superpuchar
Godzina: 19:00
Spotkanie: Legia - Zawisza
Typ: Zawisza
Kurs: 5.5
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Legia wczoraj grała sparing z Hapoelem Beer Szewa w którym wystąpił praktycznie pierwszy skład. Z pierwszej drużyny do meczu z Legii bedą dostępni Vdorljak, Bereś, Sagan, Kosecki i Piech, w przypadku ostatnich trzech zmiennicy.
Zawisza przystąpi do mecuz w podstawowym składzie, wzmocninym w okienku transferowym. Poza odejściem Lewczuka do Legi nie było znaczących osłabiej. Ściągnęła za to kilku ciekawych zawodników.
Legia do zawodów przystąpi w uszczuplonym potencjale w postaci młodej kadry i zmienników, w składzie w którym będzie i dane grać w meczu o stawkę pierwszy raz. Zawisza wystąpi solidnym składem którym będzie operować w sezonie, dużo bardziej doświadczonym niż zespół legii, piłkarsko lepsi.
Kurs po którym jest wystawiony mecz jest dużo zawyżony wiec jest to zacny kąsek do postawienia na dzisiejszy dzień.
Przypuszczalne składy:
Legia: Jałocha – Hołownia, Lewczuk, Wieteska, Bereszyński – Vrdoljak, Kalinkowski - Kosecki, Saganowski, Ryczkowski – Piech
Zawisza: Sandomierski – Ziajka, Andre Micael, Joshua Silva, Petasz – Alvarinho, Drygas, Strąk, Carlos – Vasconcelos, Gevorgyan
nieregulaminowy bukmacher ⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 52

marlboro

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Super Puchar
Godzina:
19:00
Spotkanie: Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz
Typ: X2(Remis lub Zawisza)
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
O tym że Legia wczoraj grała silniejszym składem niż dziś będą grać to wiemy, więc nie będę się powtarzać. Zawisza wiadomo: pierwszy raz mają szansę na Super Puchar Polski, więc w głowach pełna mobilizacja. Zawisza wystawi dziś najsilniejszy skład z możliwych, Legia wręcz przeciwnie. Aż 6 debiutantów wyjdzie w podstawowym składzie Wojskowych: Lewczuk, Piech, Wieteska, Ryczkowski, Kalinowski i Bartczak. Nie są to słabi zawodnicy bo tacy nie mają szans grać w Mistrzach Polski, lecz napewno brak zgrania będzie widoczny. W dodatku Legia za tydzień gra już eliminacje do LM i to się tylko liczy. Legia gra u siebie i sercem jestem za nimi lecz spadki kursów z 8 do 5 nie są przypadkowe( wystarczy spojrzeć na składy i podejście obu drużyn do meczu) i dlatego uważam że CWKS wygra ten mecz lecz dopiero po dogrywce lub rzutach karnych.
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Mistrzostwa Świata, Piłka nożna
Spotkanie: Holandia- Argentyna
Typ: Holandia(-1AH)
Kurs: 6,0
Buk: Bet365
Analiza:
Dziś przed nami ostatnie starcie półfinałowe MŚ w Brazylii. Mistrzostw, które zapadną nam na długo w pamięci. Wczoraj świadkami byliśmy ogromnej niespodzianki jaką była rzeź Niemców na Brazylijczykach. Wczoraj faworytem według bukmacherów była ekipa z Ameryki Południowej. Dziś jest podobnie i to Argentyna jest faworytem.
Przez wielu uważana za faworyta do końcowego tryumfu u mnie wywołuje mdłości.
Nie pokazali jeszcze na tym turnieju nic, absolutnie nic co by dawało im jakiekolwiek szanse na końcowy sukces. Do tej pory zaprezentowali to co Brazylia, kilkuminutowe zrywy w ciągu meczu i liczenie na geniusz Messiego. Do tej pory nie mieli trudnych rywali. Belgia mimo super kadry na papierze, pokazała że na MŚ najważniejsze jest doświadczenie i zgranie.
Dla Holandii to prawdopodobnie ostatni turniej w którym mogą odegrać znaczącą rolę (ba, już odegrali eliminując Hiszpanię). Super pokolenie ze Sneijderem, van Persim, Robbenem czy Kuytem może już nie zagrać w Rosji. Dla nich to ostatnia szansa bo następców jakoś specjalnie nie widać. Do tej pory pokazali naprawdę ładny futbol. Sporo bramek, jeśli wejdą dobrze w mecz to nie widzę najmniejszych szans dla Argentyny.
Gram na zwycięstwo minimum 2 golami (przy jednobramkowym zwycięstwie zwrot) bo uważam, że Holandię stać na sprawienie &quot;niespodzianki&quot; i spokojne wyeliminowanie faworyzowanych Argentyńczyków,
pozdrawiam
⛔100 / brak godziny
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mistrzostwa Świata
Godzina: 22:00
Spotkanie: Holandia - Argentyna
Typ: Holandia wygra i w meczu padnie więcej niż 2,5 gola
Kurs: 5,6-&gt;5,0
Bukmacher: expekt
analiza
Na tym mundialu juz mnie nie zdziwi żaden wynik. Dzisiaj pomimo tego, że wg Bukmacherów Argentyna jest faworytem, to stawiam na drużynę z Europy.
Argentyńczycy na tych mistrzostwach nie zagrali jeszcze ani jednego fajnego meczu, a o jej sile stanowią Messi i Di Maria, a jak wszyscy wiedzą ten drugi dziś nie zagra.
Holandia natomiast, oprócz meczu z Kostaryką (sądzę, że Kostaryka nie przypadkiem awansowała do Ćwiercfinału) potrafila pokazań momentami kawał dobrej europejskiej piłki. Wciąż czekam na decyzje czy do skłądu wróci RvP, lecz bez niego także powinni dać rade.
To co moim zdaniem różni drużyny ze starego kontynentu z tymi z ameryki łacińskiej, to gra drużynowa i indywidualności. Wczoraj Niemcy pokazali co znaczy grac zespołowo, i dziś pokażą to podopieczni Van Gaala.
Argentyna będzie liczyc na Geniusz Messiego, co może ich zgubić.
Po wczorajszym pogromie liczę dziś na wysoki over bramkowy zakończony wygraną Oranje, a turniej ten juz wiele razy pokazał jak mało wspólnego mają kursy do tego co się dzieję na boisku.
Osobiscie będę kibicował Argentynie, lecz rozum każe zagrać coś innego.
Pozdrawiam
⛔100
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mistrzostwa Świata
Godzina: 22:00
Spotkanie: Holandia - Argentyna
Typ: 2 remis zwrot
Kurs: 1.63
Bukmacher:Bet at home
Analiza: Szczerze mówiąc nie wiem jaki tu będzie wynik. Pojawił się jednak mocny argument za tym że Argentyna tego nie przegra. Oczywiście jest to masówka na Holandię. Wczoraj na pewno kilka kuponów weszło i myślę że dziś ci którzy wczoraj grali na Niemców oddadzą z powrotem kasę,grając na Holandię. Zaskakuje mnie bardzo mocno kurs. Nie mogę zrozumieć skąd takie faworyzowanie Argentyny. Może to być zabieg który ma na celu zmotywować graczy by łapali łatwą kasę za Holandię. A diabeł zrobi swoje. Ale nic. Jeszcze na potrzeby forum mam kilka przyziemnych argumentów.
Uważam że Belgia nie odbiega poziomem od Holandii a to w jaki sposób Argentyna zagrała z Belgami uświadamia że Holendrzy mogą mieć bardzo ciężko. Bardzo przeciętny mecz z Kostaryką,myślę że bardzo dużą role gra klimat a Argentynie podobnie jak Kostaryce raczej on sprzyja tyle że Argentyna jest ciut lepsza. Holandia cudem przeszła Meksyk,myślę że jeżeli będzie popełniać tyle błędów ile popełniała w 1/8 i 1/4 to parę kuponów dziś padnie. Mecz z Hiszpanią to byłą dobra druga połowa gdzie cuda robił Roben ale od tamtej pory ma on trzech rywali na boisku. Jedyne co przemawia za Holandią to Aryjska precyzja i niechlujstwo dość dzikich piłkarzy z Ameryki Południowej.
remis-zwrot 0jk
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Islandia 4 Deild
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Mídas vs. KB
Typ: Midas handicap azjatycki +2.5,+3
Kurs: 1.90
Bukmacher:
bet365
Znowu grzebię na islandzkim wygwizdowie ???? Dzisiaj mecz w ichniejszej 5 lidze!
Midas zajmuje po 7 kolejkach miejsce 5 w tabeli, KB zajmuje miejsce 3.
Spory handicap dla Midas spowodowany jest zapewne meczem tych drużyn na boisku KB gdzie gospodarze wygrali aż 8:1. Tyle, że Midas od tamtej pory nie ponieśli tak wysokiej porażki, a tym razem KB gra na wyjeździe, gdzie już tak spektakularnie nie wygrywa. W ogóle zdarza się im na wyjeździe zainkasować 3 pkt, ale z reguły są to zwycięstwa jednobramkowe. Over bramkowy ustawiony jest na 4, dość wysoko i według mnie może być ciężko w tym meczu linię przekroczyć. Bardziej prawdopodobny wydaje mi się mój dzisiejszy typ.
KB w trzech wyjazdowych meczach tego sezonu ma średnią 2 bramki strzelone na mecz.
Midas w trzech meczach u siebie podobna średnia w straconych. Według mnie KB się trochę z Midas pomęczy, a zwycięstwo będzie skromne.
✅90
 
T 0

tomek11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Mundial
Godzina: 22:00
Spotkanie: Holandia-Argentyna
Typ: 1 polowa - Holandia
Kurs: 4,00
Bukmacher:Bet 365
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 22.00 rozpocznie sie mecz o wejscie do finalu.Holandia jak narazie bardzo dobrze sprawuje sie na mundialu.Argentyna ma niestety oslabienie nie zagra Di Maria z ktorym bardzo dobrze gra sie Mesiiemu Natomiast Holandia zagra z wyleczonym De Jongiem.Holandia bedzie walczyla juz od 1 minuty meczu z takimi napastnikami jak Robben i Van Persi łatwiej bedzie przejsc obrone Argentyny.Licze na gole juz od poczatku meczu.Bilans Argentynczycy maja bardzo fatalny z Holendrami.Mysle ze 1 polowe meczu wygra Holandia
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom