>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 09.06.2013 (niedziela)

Status
Zamknięty.
adrianodgie 26

adrianodgie

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA debel
Spotkanie: Errani S./Vinci R. - Makarova E./Vesnina E.
Typ: +1.5 seta Makarova E./Vesnina E.
Kurs: 1.8
Bukmacher: Bet-At-Home
Analiza:
Panie od 2012 roku grały ze sobą cztery razy, w tym trzy razy na nawierzchni ziemnej. Na &quot;mączce&quot; padały następujące wyniki: 2:1, 2:0, 2:1.
Errani i Vinci na Roland Garros na pięć spotkań straciły dwa sety, a Makarova i Vesnina ani jednego. W tym upatruję wejście tego typu, bo kurs jak na takie faworytki, wg. mnie jest na &quot;wała&quot; -&gt; 1.35. Jeśli Makarova i Vesnina się nie spalą psychicznie, to mogą nawet wygrać. Powodzenia!! ;)
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lipton_ 192

lipton_

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna ME U-21
Spotkanie: Niemcy-Hiszpania
Typ: BTS
Kurs: 1,7
Bukmacher: Bwin
Analiza: Zacznę od Hiszpanów, którzy na ostatnie 6 meczy, tylko w 1 nie stracili bramki, za to w każdym strzelili conajmniej jedną. Taką samą sytuację ma drużyna niemiecka, strzelają i tracą niezwykle dużo goli. Gdy zobaczyłem tak wysoki kurs, aż się zdziwiłem, dość że w młodzieżowej piłce obie drużyny często tracą bramki, to w dodatku takie drużyny jak Hiszpanie czy Niemcy muszą coś ustrzelić. Zdecydowanie polecam
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
psotnick 906,2K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - ATP - French Open
Spotkanie: Rafael Nadal (ESP) – David Ferrer (ESP)
Typ: Kto zaserwuje więcej asów w meczu? (Rafael Nadal -0,5)
Kurs: 1.70
Bukmacher: bwin

Szczerze mówiąc nie bardzo rozumiem te linie na asy, zwłaszcza odnośnie tego, kto więcej ich wbije w bandę za linią końcową. W całym turnieju Nadal w tym elemencie wyraźnie lepiej niż zwykle, od 4 rundy regularnie na granicy tej podanej linii (5, 5, 6). Młodszy z Hiszpanów mocniej serwuje, średnio w turnieju 198km/h do 193km/h Ferrera jeśli chodzi o najszybszy serw w meczu. Nadal spokojnie powinien być górą w tym pojedynku, niemal w każdym meczu notował o 2-3 więcej niż debiutant w finale Wielkiego Szlema, nie żadnego powodu, żeby dzisiaj miało być inaczej. Serwis oczywiście nie jest największą bronią Rafy, ale od czasu gdy go podszkolił pod wygraną w US Open potrafi solidnie punktować z linii serwisowej. Jeśli się wstrzeli, to nawet sam Nadal może przekroczyć tą linię. Ferrer też potrafi punktować bezpośrednio z linii serwisowej, z Tsongą zaliczył 3, a w całym turnieju średnio 2 asy w meczu, więc z jego strony też można się spodziewać wkładu do ogólnej liczby asów w meczu. Jeśli dodamy do tego spodziewaną słoneczną pogodę w Paryżu, a to oznacza szybszy kort i trudniejsze do odbioru serwy, to te 6 asów wydaje się bardzo prawdopodobne. (Wczoraj było to jeszcze pewniejsze bo linia była ustalona na 4.5 i po takiej zagrałem, ale podaje już dzisiejszą, żeby nie robić zamieszania). Oczywiście każdy dodatkowy set ponad spodziewane trzy tylko zwiększa szanse na powodzenie typów.
✅ 70
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Żużel - Polska - Ekstraliga
Spotkanie.Niels Kristian Iversen -Krzysztof Kasprzak (+0.5) (Betard Sparta Wrocław - Stal Gorzów)
typ.1
kurs.1,72
buk.Tobet
data.09.06.2013 g.16.00
Analiza.
Dzisiaj zalegle spotkania w Ekstralidze i moj typ dnia na pare zawodnikow Gorzowskiej Stali Niels Kristian Iversen-Krzysztof Kasprzak (+0.5),czyli drugi pod wzgledem sredniej na mecz zawodnik Polskiej Eksrtaligi musi pokonac pietnastego w tej klasyfikacji Kasprzaka o jeden punkt.Jak dla mnie taki zaklad to prezent.Jesli juz jestesmy przy statystykach Niels Kristian Iversen -na wyjazdach srednia 2,44,Krzysztof Kasprzak-1,88.Jesli chodzi o tor we Wroclawiu gdzie dzisiaj jada to takze tutaj lepszy Iversen-1,66 na bieg a Kasprzak 1,46 na wyscig i w dodatku zbytnio Kasper tego toru nie lubi.To sa srednie z lat ubieglych,a w takiej formie jak w tym roku to Dunczyk jeszcze nigdy nie byl,wiec nie wiem skad te kursy.Jeden maly minus to,ze Kasprzak jedzie w parze z Hlibem i to raczej Kasper bedzie lepszy,a Iversen raz Cyferem i dwa razy ze Zmarzlikiem-wielkim talentem,ale wedlug mnie Bartek tu nie pojedzie i ogolnie Gorzow przegra to spotkanie.Obaj zuzlowcy prawdopodobnie po 6 albo 7 razy pojada bo jest jeszcze ZZ za Nermarka.A na koniec jeszcze taki szczegol...Niels Kristian Iversen w ostatnich czterech meczach przegral zaledwie 4 biegi...
⛔ 100
 
W 7

wawel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny, French Open, Paryż, finał mężczyzn
Spotkanie: Nadal - Ferrer
Typ: Poniżej 32,5 gemów w meczu
Kurs: 2,2
Bukmacher: bwin
Analiza:
Dzisiaj długo nie musiałem analizować tego pojedynku. Moim zdaniem Nadal gładko i szybko rozbije Ferrera. Z całym szacunkiem Ferrer jest w dobrej formie fizycznej, jak na 31-dno latka. Jednak moim zdaniem nie ma z Nadalem żadnych szans. W tym roku panowie na Clayu wyśmienicie, Ferrer 22-5(w tym 3 porażki z Nadalem), Nadal z kolei 37-2!! Już nie raz było tak, że Ferrer przechodził bardzo szybko przez rundy, gromiąc wszystkich jak leci do czasu kiedy trafiał na mur w postaci tenisisty wyżej od siebie w rankingu. Dostawał lanie i wracał do domu. Wydaje mi sie iż dużą rolę odgrywa tu kwestia psychiki.To jest finał, Nadal wyjdzie tak nabuzowany i skoncentrowany jak na Djoka. W ostatnich trzech latach Nadal na mączce w finałach przegrywał tylko z Djokovicem, gromiąc pozostałych z Federerem i Ferrerem na czele. Raz mu sie przegrało z Zeballosem, ale to nie był szlem. Moim zdaniem szybkie 3 sety
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia, Oddsen-ligaen 1
Spotkanie: Kvik Halden – Moss
Typ:1
Kurs: 1,73
Bukmacher: Paddy Power
Analiza:
Halden niezbyt dobrze radzi sobie jak na razie, ale powinien pomału pnąc się w górę, w zespole zabraknie obrońcy Hansena(zawieszony) i Shabaniego, Mulaca i Taletovica. Moss zdecydowanie cieniuje ma 5 kontuzjowanych zawodników i podstawowego bramkarza Skjelina który jest zwieszony z powodu kartek. W bramce zadebiutuje junior Johnson. Warto grac na gospodarzy i over
kiepska analiza, nieregulaminowy bukmacher,
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina.MLB,Baseball
Spotkanie.: Toronto Blue Jays - Texas Rangers
typ. 2
kurs. 2.43
buk.: bet365
data. 09.06.2013 19:07
Analiza.
To już trzecie spotkanie między tymi zespołami.jak na razie w dwóch pierwszych spotkaniach lepsi okazali sie gospodarze. Jays zajmują obecnie miejsce jedenaste a texas jest na miejscu trzecim.Jak na razie widzę w graczach z Texasu spadek formy ale to być może tylko chwilowe załamanie gry.dziś w trzecim spotkaniu powinni się wyprostować i wygrać te spotkanie.Jest to magiczne trzecie spotkanie w którym pokażą że nauczyli się dużo w dwóch pierwszych meczach i teraz pewnie wygrają.Liczę na to i na to stawiam.W poprzednich spotkaniach między tymi zespołami gracze gości pokazali że potrafią wygrywać z Toronto i na ich terenie więc teraz nie widzę innej opcji aby stało się tak i dziś i to bardzo wysoko.Prawdopodobni pitchers to TOR - Johnson J. (0-1), TEX - Grimm J. (5-3).Texas z pewnością dzis powalczy i wierzę że im się uda to osiągnąc i w trzecim meczu wygrają to spotkanie.
✅ 143
 
el-sheer 1

el-sheer

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Afryka,Eliminacje Mistrzostw Świata
Spotkanie: Benin - Algieria
Typ:
2
Kurs: 2.50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Przed nami kolejne mecze eliminacji w Afryce do brazylijskiego mundialu. Spotkaniem, które mnie zainteresowało jest między Beninem, a Algierią. Faworytem tego spotkania są goście, którzy są jak na razie liderami w tabeli grupy H po trzech spotkaniach z dorobkiem 6 punktów, zaś gospodarze plasujący się na 3 miejscu z 4 punktami na koncie. Liczę dzisiaj na pierwszy wyjazdowy triumf Algierczyków w tych eliminacjach, ponieważ dotychczas ulegli oni na ziemi malijskiej 2:1. Rozegrają dziś mecz z drużyną prezentującą się przeciętnie, więc muszę w tym meczu zagrać jak na lidera przystało ;)
✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP, Roland Garros, godz 15:00 / Data: 09.06.2013
Nadal R. - Ferrer D (+7 gemów AH)
TYP: 2
KURS: 1,99
BUK: Betsafe
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 15:00 rozpocznie się mecz finałowy panów pomiędzy dwoma Hiszpanami a więc pomiędzy Nadalem i zawodnikiem Ferrerem. Wczoraj u pań wygrała Serena a dzisiaj u panów kto wygra ? wszyscy uważają że będzie to Nadal lecz Ferrer w tym turnieju gra znakomicie więc nie jest bez szans w tym meczu.
Nadal w tym turnieju też gra bardzo dobrze i w rankingu znajduje się na 2 pozycji. W pierwszej rundzie Nadal zagrał z zawodnikiem Brands gdzie wygrał z tym zawodnikiem 3:1 a więc z tak słabym rywalem a oddał mu seta. W drugiej rundzie zmierzył się z zawodnikiem Klizan i również wygrał 3:1 i także stracił seta. A więc jak widać z tymi dwoma zawodnikami za dobrze nie grał. W trzeciej rundzie zmierzył się z zawodnikiem Fognini i już tamten mecz wygrał 3:0 ale za to rywalowi oddał aż 14 gemów. A więc bardzo dużo gemów oddał. W czwartej rundzie zmierzył się z zawodnikiem Nishikori i wygrał tamten mecz 3:0 gdzie rywalowi oddał 8 gemów. A więc w tym meczu zagrali najlepiej. W ćwierćfinale zmierzył się z Wawrinką i wygrał pewnie 3:0 a rywalowi oddał jedynie 6 gemów !!!. a więc zagrał bardzo dobrze w tym meczu. W półfinale zmierzył się z zawodnikiem Djokovicem i wygrał po zaciętym meczu 3:2 a rywalowi oddał 25 gemów a więc bardzo dużo. Mecz był emocjonujący i bardzo wyrównany. Ten mecz również dla Nadala był bardzo męczący więc w finale może mieć mniej sił.
Natomiast David w rankingu znajduje się na 5 pozycji z dorobkiem 6740 punktów. Hiszpan w tym turnieju jest w bardzo dobrej formie. W pierwszej rundzie zmierzył się z Matosevic i wygrał w trzech setach a rywalowi oddał jedynie 11 gemów. W drugiej rundzie zmierzył się z Montanes i również w 3 setach pokonał swojego rywala. W trzeciej rundzie zmierzył się z Lopezem i wygrał 3:0. W 4 rundzie zmierzył się z Andersonem i wygrał pewnie 3:0. W ćwierćfinale już czekał na niego zdecydowanie lepszy rywal od wcześniejszych lecz pewnie go pokonał wygrywając 3:0 i oddając Robredo 4 gemy !!! a więc jak widzimy w znakomitej formie w tym turnieju jest. W półfinale zmierzył się z rewelacją turnieju czyli Tsongą i pokonał rywala bardzo pewnie ponieważ wygrał 3:0 i oddał rywalowi jedynie 9 gemów a więc jak na ten etap to bardzo mało gemów oddał.
Moim zdaniem ten mecz będzie wyrównany i oczekuje że Ferrer na pewno nie poda się a jak przegra to na pewno nie kretesem bo będzie walczył. Dlatego też na Ferrer daje handicap gemowy oczywiście dodatni i sądzę że na Nadala to wystarczy.
⛔ 100​
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Dyscyplina: F1
Spotkanie: Felipe Massa vs Jenson Button
Typ: 2
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Schumacher wygrywał na tym torze 6 razy, ostatni raz w 2004 roku i była to tym samym ostatnia wygrana Ferrari na tym torze. Massa ostatnio &quot;szalał&quot; w Monako co można było zrozumieć bo wiadomo jak to jest trudny tor, ale te wyjazdy i dodatkowo zniszczony bolid w Kanadzie może być już powrotem do &quot;zeszłorocznej formy&quot;. Ferrari tu nie jest mocne i przede wszystkim w niskich temperaturach bardzo źle się spisują, na przejściówkach jest jeszcze gorzej, a właśnie dzisiaj w Montrealu choć nie pada tak mocno jak wczoraj to przed i w czasie wyścigu ma padać i ma być chłodno. Button jak wyżej pisałem na mokrym torze spisuję się o wiele lepiej (w obecnej stawce na pewno pod tym względem jest w ścisłej czołówce), w ogóle McLaren o wiele lepiej prowadzi się w takich warunkach. Z tak niskiego pola jedzie nie dlatego że ma tak słaby bolid tylko przez czerwoną flagę pod koniec q2 która była spowodowana przez... Masse. Niskie pole ale jednak i tak wyżej o dwa oczka niż Massa. Warto również podkreślić że Button w 2011 roku wygrał to GP będąc w pewnym momencie na ostatnim miejscu i warunki pogodowe były podobne jak mogą być dziś tak więc myślę że jeśli nic specjalnego się nie wydarzy to Button tutaj będzie o kilkanaście pozycji wyżej niż Massa.
⛔ 100
 
M 55

mypy79

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - II liga gr. wschodnia (Polska).
Spotkanie: Motor Lublin - Radomiak Radom.
Typ: X.
Kurs: 3,20.
Bukmacher: bWin.
Analiza: Oj gorąco będzie dziś w Lublinie. I to nie ze względu na ładną pogodę, ale fakt że przy Al. Zygmuntowskich zamelduje się Radomiak. Kibicowsko nikomu nie trzeba tego spotkania przedstawiać. Po 13 latach &quot;Zieloni&quot; ponownie zawitają do Lublina i to w sile, która może robić wrażenie... Blisko tysiąc sympatyków Radomiaka będzie wspierało swoich ulubieńców w walce o ligowe punkty i wywalczeniu jak na najwyższej lokaty. Podopieczni trenera Niedźwiedzia grają już tylko o jak najlepszą pozycję na finiszu rozgrywek, ale jest to wystarczający powód dla którego na pewno meczu z Motorem nie odpuszczą. Radomiak bowiem boje się o spore pieniądze, które obiecało mu miasto. Warunek jest jeden: muszą zająć minimum 9 miejsce w lidze. Póki co mają dwa &quot;oczka&quot; przewagi na 10 miejscem i każdy punkt jest na wagę złota. I to dosłownie...
A Motor? Miejscowi też walczą, ale o... życie. Gospodarze ciągle balansują na krawędzi spadku i tylko zwycięstwo zapewniłoby im pozostanie w drugoligowych szeregach. Problem jednak w tym, że Motor na dzień dzisiejszy jest słaby. Przetrzebiona kontuzjami kadra łatana jest zawodnikami z drużyn juniorskich i tak na dobrą sprawę utrzymanie zespołu będzie trudnym zadaniem. Ale nie wykonalnym.
Trener Delmanowicz będzie mógł skorzystać dziś z Igora Mihałewskiego, który ostatnio odpoczywał za nadmiar żółtych kartek, ale ciągle z gry wyłączeni są Damian Falisiewicz i Damian Kędziora. Radomiak natomiast większych problemów nie ma, a decyzja o występie Samuelson Odunka ma zostać podjęta tuż przed meczem.
Dziś sentymenty odkładam na bok i uważam, że gospodarze nie wygrają. Realny wydaje mi się remis, bo w Kozim Grodzie gra się ciężko, ale biorąc pod uwagę fakt, że atmosfera na trybunach może być napięta, presji mogą nie wytrzymać sami piłkarze. Defensywnie przysposobiony Motor jest w stanie skutecznie się zamurować, zmuszając rywala do ataku pozycyjnego. A to w przypadku naszych rodzimych piłkarzy nie jest najmocniejsza strona. :spokodfhgfh:
Moje TyPy w czerwcu:
4 typy: 1 ✅ - 3 ⛔
⛔ 100
 
W 146

wojtek360

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Norwegia - Adeccoligaen:
Spotkanie:Ham-Kam - Strømmen
Typ: Over 2,5
Kurs: 1,55
Bukmacher: Expekt
Analiza: O 18:00 rozpocznie sie spotkanie 11 kolejki 2 ligi norweskiej pomiedzy Ham-Kam a Strømmen. Wybrałem taki typ ponieważ zauważyłem że w meczach tych drużyn średnio pada mniej wiecej 3 bramki na mecz i myślę że dziś również podtrzyma sie ta passa i padnie minimum 3 bramki. Na 10 ostatnich meczy gospodarze u siebie kończyli 6 z wynikiem powyżej 2,5 jak również goście na wyjazdach na 10 ostatnich meczy kończyli 6 takim typem. W bezpośrednich pojedynkach pomiędzy tymi drużynami również można zauważyć że pada wiele bramek i tak mecze między tymi drużynami na boisku Ham-Kam kończyły sie w ostatnim czasie wynikami 2:3 i 4:2. Myślę że jest to dobry typ na dziś może z niezbyt wysokim kursem lecz warto się pokusić nawet i na taki zakład.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maer 274,3K

maer

Typer A-League
Dyscyplina:piłka nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata 2014(Afryka)
Spotkanie: Zimbabwe - Egipt
Typ: 2
Kurs: 1.83
Godz:15.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na mecz Eliminacji do Mistrzostw Świata Brazylia 2014.
Mecz który wybrałem to Zimbabwe przeciwko Egiptowi.
Egipt w trzech rozegranych swoich meczach w grupie zdobył komplet dziewięciu punktów.
Zimbabwe do tej pory w trzech swoich meczach w grupie zdobyło jeden punkty.
W pierwszym meczu między tymi drużynami w Egipcie padł wynik 2:1 dla Egiptu.
Ja stawiam na jedynkę, Egipt wygra znowu z Zimbabwe i zgarnie kolejne trzy punkty do tabeli.
✅ 83
 
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska: 2 liga zachodnia
Spotkanie: Jarota Jarocin - MKS Chojniczanka
Typ: 1X
Kurs: 1,72
Godz: 17:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ostatni mecz wyjazdowy Chojniczanki w sezonie. Klub z Chojnic jest na drugim miejscu premiowanym awansem do 1 ligi i ma przewagę dwóch oczek nad trzecią Bytovią Bytów, więc jeśli myślą poważnie o awansie muszą ten mecz wygrać, a przynajmniej zremisować. Skłaniam się właśnie ku tej drugiej opcji, albo nawet porażce.
Pech chciał bowiem, że Jarota obchodzi dziś 15lecie swojego istnienia i nikt z gospodarzy nie wyobraża sobie porażki. Warto dodać, że u siebie są bardzo mocni, o czym przekonał się lider 2 ligi zachodniej, ROW Rybnik przegrywając 0:1. Również forma Chojniczan na wyjazdach nie jest zbyt dobra, bo zaledwie 22 punkty zdobyte w 16 meczach(nadrabiają te straty punktowe meczami u siebie). Inna sprawa jest taka, że wcale nie wiadomo czy klub stać na 1 ligę.
⛔ 100
 
omlygoryl88 121

omlygoryl88

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel- Ekstraliga
Spotkanie: Sparta Wrocław-Stal Gorzów
Typ: 2
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bwin
Analiza:Wrocław jedzie bez Woffindena który bez wątpienia jest liderem tej drużyny. Gorzowianie zanotowali ostatnio wzrost formy. Kasprzak jeździ ostatnio fantastycznie. Linus Sundstrem zaczął ostatnio punktować. Bartek zmarzlik również świetnie sobie ostatnio radzi. Wrocław nie jest najgorszy ale zawodnicy nie są na takiej fali jak gorzowianie. Kurs z pewnością zachęca do grania na gości. Dla mnie to spory value. Sparta jest nieobliczalna. Raz potrafi wygrać wysoko a raz przegrać. Myślę jednak że bez lidera nie poradzi sobie tak dobrze jak ostatnio.
⛔ 100
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Motor Lublin - Radomiak Radom
Powyżej 2,5 gola
1,85
Bet365
W Lublinie gram overa. Motor ostatnio stracił 4 gole z Puszczą u siebie, gdzie przecież w całym sezonie grali nie najgorzej. W sumie stracili jednak w całym sezonie aż 51 bramek. Zawodnicy po ostatnim meczu z Puszczą mieli sporo pretensji do sędziego za podyktowanie karnego dla zespołu gości, który wyraźnie ustawił cały mecz.
Radomiak na wyjazdach obudził się dopiero w końcówce, ale nawet jak te wyniki nie były do końca sprzyjające to nie świadczyły o postawie całego zespołu. Bardzo dużo dała zmiana trenera, bo widać, że to ogarnięty gość. Radomiak ostatnio pogonił Siarkę na wyjeździe. Tu też liczę na bramki.
W zespole gospodarzy zabraknie Kądziora i Falisiewicza. Do Lublina wybiera się bardzo duża grupa kibiców Radomiaka więc piłkarze będą wiedzieli czego się od nich oczekuje.
✅ 85
 
Z 78

ziom157

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, CHALLENGER - SINGIEL: Caltanissetta (Włochy), ziemna
Spotkanie: Lajovic D. (Srb) - Haase R. (Ned)
Typ: 1
Kurs: 2.82
Bukmacher:Unibet

Analiza:
Na dziś zdecydowałem się wybrać spotkanie finałowe Challengera które będzie rozgrywane we Włoszech. Serb Lajovic zagra z Holendrem Hasse. Holender to zdecydowany faworyt,ale ja tutaj szanse oceniam 50/50. Serb również bardzo dobrze gra. Stawiam na SErba po dobrym kursie,chociaż to ryzyko. Obu Panów można powiedzieć w rankingu dzieli przepaść. Tzn. Serb zajmuje 155 lokatę a Holender jest 66. Spora różnica ich dzieli. Ale tutaj grają zawodnicy także ranking jest mniej istotny w takim meczu. Serb na swojej drodze do tej pory pokonał między innymi De Greefa 2-1, Olivo 2-0, Mefferta 2-0 i Dev Varmana 2-0. Patrząc o drabince obaj zawodnicy mieli podobnej klasy zawodników.
Holendera natomiast pokonał Alvesa 2-0, Caruso 2-0, Cechinato 2-0, Starace 2-1. Ja się trzymam swojego typu i zaryzykuję na SErba. Obaj Panowie do tej pory nie mierzyli się ze sobą ani razu. Jestem ciekawy jak to spotkanie przebiegnie. Uważam że serb jest w stanie spokojnie wygrać 2-1.
✅ 182
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska 2 Liga - Wschód
Spotkanie: Wisła Płock - Siarka Tarnobrzeg

Typ: HT/FT - 1/1
Kurs: 1,75
Bukmacher: Expekt

Analiza:
Wisła Płock idzie w tym sezonie jak burza i jest liderem tabeli. Jednak zaraz za nimi z taką samą ilością pkt jest Puszcza. Potrzebują 3 pkt w każdym spotkaniu by uciec reszcie stawki, a ambicje mają spore. Siarka Tarnobrzeg jest tuż nad strefą spadkową, 2/3 ostatnich meczy przegrali. Nie grają może najgorzej w tabeli ale wyniki mają bardzo słabe. Z wisła są z góry skazani na porażkę, myślę że spotkanie od początku ułorzy się po myśliu gospodarzy.

kiepska analiza
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Birmingham - Kwalifikacje
Mecz: Caroline Garcia - Casey Dellacqua
Data: 09.06.2013 15:00
Typ: 1
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza: Kończy się dzisiaj wielkoszlemowy Roland Garros, więc pora najwyższa na trawę! Birmingham gości właśnie teraz panie, które zagrają na nawierzchni trawiastej. Wybrałem mecz 114 w światowym rankingu Francuzi Caroliny Garcia&#39;y z 148 w rankingu Australijka casey Dellacqua. Faworytką według mnie jest Francuzka po bardzo dobrym kursie. Od dłuższego czasu gra ona bardzo przyzwiocie i nie schodzi poniżej pewnego pułapu. Na ziemi pokonała Pliskovą, Scheepers czy Beygelzimer. Na wszystkie potrzebowała po 2 sety. Przegrała z Janković 7:5, 6:7 (10), 3:6 czy z Sereną Williams 6:1, 6:2. Zacięte mecze też z Tatishvili czy Rodionovą. W pierwszej rundzie kwalifikacji pokonała mało znaną Borthwick, przegrywając 3 gemy. Australijka pokonała Rosjankę Dushevinę będącą ostatnio zupełnie bez formy 6:4, 6:3. Wcześniej Casey podczas kwalifikacji do Roland Garros pokonała w 1 rundzie Vrljic 3:6, 6:1, 6:3, aby w kolejnym meczy przegrać 6:2, 5:7, 5:7 z Falconi. Ze wcześniejszych meczy, Australijka pokazywała się bardzo mizernie, stąd też mój typ przeciwko niej. Jak wiadomo będzie to drugi mecz dla obydwu pań na tej nawierzchni w tym roku i tak naprawdę niewiele można powiedzieć kto wygra. Na &quot;papierze&quot; znacznie lepiej wygląda Francuzka, stąd dzisiaj stawiam na nią.
⛔ 100
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka – Kwalifikacje do Mistrzostw Europy – Trzecia runda
Spotkanie: Łotwa – Turcja
Typ: 2
Kurs: 2,00
Buk: Unibet
Data i godzina: 9.06.13, 16:00

Dziś o godz. 16:00 rozstanie rozegrany mecz rewanżowy trzeciej rundy kwalifikacji do ME między siatkarskimi reprezentacjami Łotwy i Turcji. Zwycięzca dwumeczu pojedzie na Mistrzostwa Starego Kontynentu, które zostaną rozegrane we wrześniu 2013 roku w Danii i Polsce. W pierwszym meczu Turcja wygrała z łotewskimi siatkarzami 3:0 (-20,-17,-23).

Łotewscy siatkarze w eliminacjach do ME trafili w drugiej rundzie do grupy F – z Francją, Hiszpanią i Węgrami. Dzięki zwycięstwom z Hiszpanami i Węgrami zajęli, ku zaskoczeniu wielu znawców siatkówki, drugie miejsce w grupie, co dało prawo do gry w barażach. Liderem zespołu jest Gundars Celitans – obecnie atakujący Büyükşehir Belediyesi Stambuł, wcześniej gracz Casy Modena, AS Cannes czy Łokomotivu Biełgorod. Siatkarz z Łotwy zdobył w 2009 roku Puchar CEV. Łotwa raz w historii wystąpiła w ME – w 1995 w Grecji zajęła 11. Miejsce w ME.

Turcy to ekipa znana na europejskiej scenie siatkarskiej. Uczestnicy MŚ w 1966 i 1998 roku, ME w 2009 i 2011 roku. Największym sukcesem tureckiej reprezentacji jest 2. Miejsce w Lidze Europejskiej 2012. Można więc powiedzieć, że turecka siatkówka jest „na fali”. W eliminacjach Turcy trafili do grupy A z Białorusią, Portugalią i Wielka Brytanią. Jednym punktem przegrali pierwsze miejsce z Białorusią, która zapewniła sobie debiutancki udział w mistrzostwach. Jeśli spojrzymy na kadrę Turcji znajdziemy tam siatkarzy o europejskim uznaniu. Emre Batur – MVP Ligi Europejskiej 2012, środkowy Halbanku Ankara, Serhat Coskun – najlepszy punktujący Ligi Europejskiej 2012, atakujący Halbanku Ankara. Warto też powiedzieć o sukcesach tureckich drużyn na arenie europejskiej. Ekipa Halbanku Ankara to triumfator Pucharu CEV sezonu 2012/2013, Maliye Milli Piyango to półfinalista tych rozgrywek, Galatasaray to ćwierćfinalista Challange Cup, a Arkas Spor to ćwierćfinalista Ligi Mistrzów (ekipa ta wyeliminowała Skrę Bełchatów z rozgrywek i toczyła zacięty boj z Zaksą Kędzierzyn-Koźle). Krótko mówiąc, turecka siatkówka stoi na zdecydowanie wyższym poziomie niż łotewska.

W obliczu sukcesów Turcji w europejskiej siatkówce, można by rzec że na Łotwie tylko mróz, brak zimnioków, zima i śmierć. Politbiuro co prawda nie prześladuje, hale to nie gułag, ale halucynacje z siatkarskiego niedożywienia do znany fakt. Łotwa nie pojedzie na ME. Ale to dobrze, ich trud skończony.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom