>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 09.06.2013 (niedziela)

Status
Zamknięty.
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 9 Czerwca

Typy podajemy według wzoru:
Cytat:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:


Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
stanley-63 957,6K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Japonia 2 liga
Spotkanie - Roasso Kumamoto : Kyoto Sanga
Typ - Kyoto Sanga
Kurs - 2.10
Buk - Bet365
Analiza :

........
na dziś znowu spróbuję J.League Division 2 i spotkanie kończące 18 kolejkę pomiędzy Roasso Kumamoto a Kyoto Sanga . Gospodarze miejsce 15 z bilansem 5-6-6 bramki 21:23 i w/g mnie nic ciekawego a gorzej wygląda bilans u siebie 1-2-4 i 8:15 ( H2H podam dalej )
Teraz goście jak na razie miejsce 6 czyli ostatnie dające prawo gry w barażach o J-League ale przy ewentualnym zwycięstwie zrównują się punktowo z 4 Tochigi tak więc jest o co walczyć no do końca sezonu jeszcze ho ho a może i więcej ale punkty trzeba zdobywać jak idzie . Goście Kyoto Sangama bilans 8-4-5 i bramki 27:18 i co ciekawe lepiej prezentują się w meczach wyjazdowych niż na swoim popatrzmy :
DOM : 3-2-4 bramki 14:11 ; Wyjazd : 5-2-1 i bramki 13:7 ( tu daję + )
następny + ode mnie daję im za H2H popatrzmy : tylko 4 spotkania i bilans 1-0-3 bramki 2:5 ( oczywiście na korzyść Kyoto Sanga ) a mecze na stadionie Kumamoto to bilans 0-0-2 i bramki 1:3 tak więc idąc śladem historii stawiam na gości no i kurs całkiem całkiem . Pozdrawiam !
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
balmora 100

balmora

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna. AFRYKA: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje - Druga runda
Spotkanie - Togo - Kamerun
Typ - Kamerun
Kurs - 3.00
Buk - Bet365
Analiza :
Przed nami kolejny dzień eliminacji do mistrzostw świata w Brazylii. Ja obstawiam spotkanie Togo z Kamerunem. Goście póki co prowadzą w swojej grupie z dorobkiem 6 punktów i co istotne mają o jedno spotkanie mniej rozegrane niż Libia i Kongo, które ich gonią w tabeli. Togo, póki co jet na ostatnim miejscu z jednym remisem i dwiema porazkami. W ostatnim bezpośrednim pojedynku triumfował Kamerun (2:1). Uważam, że goście mający więcej indywidualności w swoim zespole (Eto&#39;o, Song, N&#39;kolou) pokonają gospodarzy i zdobędą trzypunktową przewagę nad peletonem w tabeli. Kurs całkiem ładny więc można grać ????
⛔ 100
 
mrx 69

mrx

Użytkownik
Dyscyplina: NHL – Play Offs
Spotkanie: Chicago Blackhawks – Los Angeles Kings
Typ: 1
Kurs: 1.92
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Chicago przełamali świetną passę Kings na własnej tafli i prowadzą w serii 3:1. Teraz tylko zwycięstwo u siebie i finał. Moim zdaniem hokeiści z miasta aniołów zaprzepaścili szansę na finał w poprzednim meczu. Na wyjazdach spisują się fatalnie (w regulaminowym czasie ostatni raz wygrali 1.04.2013). Chicago jak widać nie spadło z formy z sezonu zasadniczego, w którym zwyciężyli w konferencji zachodniej. Dziś wystarczy przypieczętować formę zwycięstwem, bo ew. przegrana może nieźle namieszać w rywalizacji. Myślę, że Jastrzębie mają tego świadomość i nie dadzą sobie wyrwać wygranej ani nawet doprowadzić do dogrywki.
⛔ 100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka, WNBA
Spotkanie: Washington Mystics - Minnesota Lynx
Typ: Minnesota -10,5
Kurs: 1.81
Bukmacher: pinnacle
Analiza: Drugi mecz to standardowo Minnesota, na którą w szczególności lubię stawiać i liczę, że po raz kolejny na się na nich nie zawiodę. Oczywiście nie mieliśmy wielu okazji do oglądania Lynx w tym sezonie, lecz ogólna dyspozycja w poprzednich spotkaniach przekonuje mnie, aby pograć grubsze handi. Ofensywa spokojnie ogra Washington, zdemolowali Phoenix, rzucali na świetnym wskaźniku z gry. More i Augustus rozgrywają swoje zawody, Harris także jest fajnym dodatkiem do drużyny. Super start dla Lynx, przed koszykarkami coraz cięższe testy, ale Mystics to nie jest ekipa która jest w stanie przeszkodzić Minnesocie na dłuższą metę. Plus za odpoczynek, Waszyngton b2b choć pewnie nie będzie aż tak zauważalny bowiem mamy dopiero początek sezonu. Wicemistrzynie dysponują silną kadrą i nie wydaję mi się, żeby zawiodly w jutrzejszym meczu.
⛔ 100
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Dyscyplina - Tenis French Open
Spotkanie - Nadal - Ferrer
Typ - Będzie tie-break w meczu - TAK
Kurs - 2.00
Buk - Bet365
Analiza :
Nawet zakładając, iż Nadal ten mecz wygra bez straty seta - to raczej nie w każdym secie uda mu się przełamać Ferrera. Tsonga w całym meczu przełamał Hiszpana tylko dwa razy, ani razu nie zrobił tego Robredo ani Anderson. Ferrer będzie pilnował swojego podania i udowodnił, że potrafi naprawdę dobrze grać w swoich gemach serwisowych. Ferrer pomimo swoich niedostatków fizycznych serwował w półfinale dużo szybciej niż Tsonga (średnia pierwszego podania 181, drugiego 153). Ponadto Nadal ma w nogach spotkanie z Djokovicem. Wszystko to wskazuje raczej na długie sety i przynajmniej jeden tie-break. Naprawdę nie wydaje mi się, by Nadal był w stanie wygrywać sety z jednym czy dwoma przełamaniami, samemu żadnego nie oddając. Ferrer jest uskrzydlony, nie oddał jeszcze ani jednego seta w tym turnieju, nie powinien więc przegrać meczu &quot;w szatni&quot; i wyjść na kort i walczyć do upadłego, bo to on nie ma nic do stracenia, cała presja będzie na Nadalu.
⛔ 100
 
makaveli23 407,3K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Pilka nozna, MLS, rezultat 3-drogowy
Real Salt Lake City (-1) - Los Angeles Galaxy (+1)
Typ: X (LA Galaxy +1)
Kurs: 3.75
Buk: Bet365

Analiza: Biorę na swoje barki trud wytypowania tego meczu w nieprzewidywalnej lidze MLS. LA Galaxy przegrało 0-5 w ostatnim wyjazdowym meczu z New England Revolution. Wynik do 70&#39; byl 1-0, ale co sie dzialo pózniej to chyba sie fizjologom nie snilo. Nie ma R.Keane, nie ma wyników. Znany irlandzki pilkarz strzlil 4 gole przeciwko Seattle Sounders, ale od tamtego mecz nie gra bo jest na zgrupowaniu. Tak samo w obronie jak i w ataku, bedzie brakowac w LA, Omara Gonzaleza, ktory jest podpora defensywy Galaxy. U gospodarzy zabraknie kluczowego najlepszego strzelca druzyny Alvaro Saborio, ktory jest na zgrupowaniu Chile. 1-2 w kluczowych absencjach na niekorzyść Galaxy, i mysle ze bedzie to jednym z powodów dlaczego LA Galaxy ma to spotkanie przegrac. Drugim argumentem bedzie dobra forma Realu w ostatnich 6 meczach (4-1-1), która przyszla zaraz po spotkaniu z LA, kiedy przegrali u siebie 0-2 (bylo to pierwsze spotkanie w serii). Tak więc teraz moim zdaniem czas na rewanż. Stawiam na gospodarzy (WYGRANA JEDNA BRAMKA), choć tak jak mowilem na poczatku bedzie trudno trafic wynik, ale zobaczymy.
⛔ 100
 
lyb 20

lyb

Użytkownik
Dyscyplina: Boks
Walka : Chad Dawson vs Adonis Stevenson
Typ: Stevenson wygra przez KO ,TKO lub dyskwalifikacje
Kurs: 3.50
Buk: Bet365
Mistrz Dawson dostał wiele manto od Warda - walka tamta odbyła się w super średniej do której tak wysoki zawodnik jak Dawson nie powinien był schodzić Andre Ward choć nie jest silnio bijącym położył Dawsona na deski 3 kronie ..
Napisałem to wszystko by pokazać jak bardzo osłabiony do dzisiejszej walki podchodzi Dawson ... jest zbity fizycznie i psychicznie . Stevenson ma wszystko by zgasić mu światło -jego mocne ciosy dadzą sie we znak Dawsonowi ,który to nie słynie ze szczęki ani z serca do walki . Adonis na 20 wygranych walk aż 17 zakończył przed czasem .. będzie polował na nokaut od początku i w końcu trafi Mistrza . Kurs świetny
✅ 250
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis Challenger Nottingham 11:00 9.06
Becker - Ebden
typ: 2-0
2,62
bet365
Analiza
Jutro w finale turnieju w Nottingham dojdzie do pojedynku dwoch specjalistow od gry na trawie, Niemca, Benjamina Beckera i Australijczyka, Mathew Ebdena. Piszac specjalistow, mam na mysli to, ze jest to dla obu ulubiona nawierzchnia. Niemiec w Nottingham czuje sie swietnie. Wygral tu w ubieglym roku, teraz jest juz w finale. Benjamin rozkreca sie w tegorocznym turnieju z meczu na mecz, juz z Mannarino zagral bardzo dobrze, dzis z De Schepperem praktycznie bezblednie. Niemiec broni tu punktow i jest juz tego bliski, jutro bedzie maksymalnie zmotywowany do zwyciestwa. Porownajmy umiejetnosci gry, regularnosc raczej Niemiec, serwis zdecydowanie, to dwa glowne aspekty gry na trawie. Przewaza w nich Niemiec i jutro tez powinien zwyciezyc.
⛔ 100
 
nowicjuszz 287

nowicjuszz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Roland Garros
Spotkanie: Rafael Nadal - David Ferrer
Typ: Nadal -7 gemów
Kurs: 1,93
Bukmacher: Pinnacle
W końcu finał Wielkiego Szlema, w którym zagra dwóch Hiszpanów. Kto go wygra chyba nikt nie ma wątpliwości. Pytanie tylko w jakim rozmiarze. Moim zdaniem Ferrer nie miał w tym turnieju zbyt trudnej drabinki. Jedyny sensowny rywala został rozbity przez Davida w półfinale. Niewątpliwie forma jest, dotarł do finału bez straty seta, poza tym to ogromny walczak. Serca mu napewno jutro nie zabraknie, ale to moim zdaniem na Nadala będzie zdecydowanie za mało. Nadal po zaciętym meczu pokonał w półfinale Djokovica, więc najlepsze spotkanie już chyba za nami, ponieważ moim zdaniem finał będzie jednostronnym widowiskiem. H2H zdecydowanie na korzyść Nadala, ostatni raz na mączce Ferrer wygrał w 2004 roku. Wprawdzie ich ostatnie dwa spotkania były dość wyrównane, jednak według mnie jutro będzie zupełnie inaczej, a na pokrycie handi jest duża szansa. Kurs zachęcający. Ja próbuje.
✅ 93
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
NHL - Hokej, PlayOff
Chicago Blackhawks - Los Angeles Kings
Chicago Blackhawks OT
1.50
Unibet !
Chicago Blackhawks w ostatnim meczu wygrali z Los Angeles Kings na ich terenie 3:2 i do awansu w kierunku wielkiego finału brakuje im już tylko jednego zwycięstwa. To pierwsza porażka obrońców tytułu w Staples Center w fazie play off oraz pierwsza ogólnie od 16 spotkań. Dominacja podopiecznych Joela Quenneville&#39;a nastąpiła w ostatniej odsłonie. Marian Hossa strzelił pod poprzeczkę z pierwszego krążka po podaniu Michala Handzusa i było 3:2. Mimo sporej ilości czasu do odrobienia strat Królowie zawiedli i częściej musieli bronić się przed groźnymi atakami Blackhawks niż na odwrót. Przez to pierwsza porażka zeszłorocznych mistrzów w ich hali od 23 marca stała się faktem.
Chicago może zakończyć serię (3-1) już w najbliższym spotkaniu w United Center i awansować do finału Pucharu Stanleya. Dlatego pod sumując stwierdzam, że dzisiaj Chicago, kończy tę serię i tym odbiera sobie bilet, do finału. Z pewnością Kane i spółka wiedzą co zrobić żeby wysłać Królów do domu i wiem, że sam Kane, techniką miażdży każdego defensora Kings.
✅ 50
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball USA
Spotkanie: Boston Red Sox-Los Angeles Angles
Typ: NBoston -1.5
Kurs: 2.30
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Jutro o godzinie 1:15 odbędzie się kolejna kolejka ligi Basebollowej USA. Na przeciwko siebie staną ekipy Boston Red Sox do tej pory wygrali 37 a przegrali 25, ostatnie mecze jutrzejszych gospodarzy spotkania to gra w kratke i porażka z Los Angeles Angels aż 5:9. Goście natomiast mają 27 wygranych 34 porażki i na pewno to gospodarze są w tej rywalizacji faworytem spotkania, jedyne co przemawia tutaj za gośćmi z Los Angeles to fakt, że potrafią grać na wyjeździe z red Soxami i nie przegrali tam od blisko 2 lat, co dla nich jest na pewno mobilizujące , ja postawie tutaj na handicap - 1.5 na drużynę gospodarzy która na pewno będzie chciała pokazać swojej publiczności kto rządzi u nich na stadionie. Stawiam na pewna wygraną gospodarzy, myślę że nawet 4 punktami.
✅ 130
 
D 53

dynia24

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Światowa
Spotkanie: Korea Południowa - Finlandia
Typ: 2
Kurs: 1,69
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Na dziśwybrałem spotkanie Ligi Światowej w grupie Cpomiędzy gospodarzami meczu Koreą Południową a Finlandią. Finowie są obecnie liderem grupy, a pierwszy mecz z Koreą w Suwon zakończył się wynikiem 3-0 dla gości (25-23, 25-23, 25-20). Dziś rewanż również na Półwyspie Koreańskim. Finowie rozegrali jak do tej pory 3 mecze, a przegrali tylko z Portugalią po tie-breaku (12-15 w 5 secie) pozostałe mecze wygrywając 3-0. Korea natomiast przegrała dopiero swój pierwszy mecz i to właśnie z Finlandią - poprzednie dwa wygrała z Japonią. W ostatnich 10 latach drużyny te mierzyły się ze sobą pięć razy i Finowie ani razu nie przegrali spotkania. Dodatkowo są faworytami w swojej grupie, ale z takim rywalem jak Korea trzeba wygrywać więc stawiam na kolejne ich zwycięstwo.
✅ 69
 
C 12

charli

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Światowa
Spotkanie: USA - Argentyna
Typ: 1
Kurs: 1.8
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wczoraj Argentyna udanie rozpoczęła zmagania w lidze światowej odprawiając USA w czterech setach. Pierwszy mecz był pokazem błędów własnych z obu stron (30 - USA, 26 - Serbia). Szansy dla USA upatruję w dobrej zagrywce i bloku, oba te elementy wczoraj funkcjonowały dość średnio.
Myślę, że w pierwszej szóstce wyjdzie dziś znany nam z naszych Plusligowych parkietów Paul Lotman, wczorajsze spotkanie rozpoczął w kwadracie rezerwowych jednak John Speraw szybko wprowadził Lotmana do gry - co znacznie poprawiło grę Stanów.
USA nie powinno popełnić błędów z pierwszego meczu, więc kurs 1.8 jest moim zdaniem promocją.
---link do meczu:
http://www.livesports.pl/mecz/KYKGL730/#zestawienie-kursow;home-away;koniec-meczu
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
G 0

gemset

Użytkownik
Dyscyplina: Roland Garros, Tenis
Spotkanie: Rafael Nadal vs David Ferrer
Typ: ponizej 34,5 gema
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Do półfinałow myslalem ze Rafa tego nie wygra, gral naprawde kiepsko, w polfinale widzialem to co robi najlepiej, jego forehand nadajacy niesamowita rotacje po mimo iz nie robil na djokovicu specjalnego wrazenia i tak sobie z nim nie radzil. Rafa to krol maczki, Ferrer przeszedl jak burza powiadają, no tak ale kogo on mial na drodze ? A no tak w polfinale Tsonge ktory po drugim secie mial bodajze 50 niewymuszonych bledow. Zejdzmy na ziemie. Skoro Nadal jest w takiej formie zeby pokonac nr 1 swiatowego rankingu ATP, to Ferrer poprostu nie ma szans. Nie dlatego ze jest slaby, ale dlatego ze teraz w tenisie, istnieje albo Novak albo Rafa, reszta jest odrzucona, i nie ma prawa bytu przy nich. Watpie zeby Rafa oddal chociaz seta. Ten turniej dla niego tyle znaczy ze bedzie walczyl do ostatniej sekundy. Co do Ferrera, samym sercem meczu sie nie wygra, zreszta Nadal tez jest waleczny. Typuje spotkanie na 3-0 co daje nam 18 gemow Rafy, 34 - 18 = 16. Z kolei 16 : 3 = 5,3. Teoretycznie mogloby sie skonczyc nawet 6-4, 7-5, 7-6. Wiec jak najbardziej powinni sie zmiescic. bo watpie ze beda wyniki az do 5 lub tie-breakowe.
✅ 90
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Światowa
Spotkanie: Polska - Brazylia
Typ: I set - Polska
Kurs: 2,30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Długo nie wiedziałem jak ugryźć ten mecz ale w końcu zdecydowałem się na taką opcję i mam nadzieję, że dobrze wybrałem. Jeśli chodzi o pierwsze spotkanie to świetnie opisał je w swojej analizie na ten mecz kolega &quot;ivann&quot; w dziale i będę się do tego ustosunkowywał bo w zupełności się z nim zgadzam. Dla mnie bardziej od przyjęcia rażąca była gra Żygadło, teraz nie może się to powtórzyć. Oczywiście w ataku dnia nie miał Bartman zaś miał go atakujący kanarków czyli
Visotto. To się musi teraz odwrócić bo ciężko grać 2 razy pod rząd dwa tak kapitalne spotkania.
To, że ten mecz odbędzie się teraz w łódzkiej Atlas Arenie a nie tak jak pierwszy na warszawskim torwarze także uważam za plus (dziwnie tam jakoś to wyglądało, ale to tylko moje subiektywne odczucie).
I wiadome co najważniejsze, chęć rewanżu. Anastasi to bardzo dobry trener i na pewno wyciągnie wszystkie wnioski po pierwszym przegranym meczu. Stawiam na wygraną w pierwszym secie bo jak mamy to wygrać to musimy zacząć od razu bardzo dobrze, jeśli przegramy 1 seta to cały mecz już tym bardziej mi się nie widzi. Wszyscy Polacy zapowiadają, że podejdą do meczu bardzo zmotywowani i ja im wierzę. Powodzenia !
⛔ 100
 
dergon 88

dergon

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, RG
Spotkanie: Nadal R - Ferrer D
Typ: 2 (+1.5 seta)
Kurs: 4,00
Buk: bet-at-home
Analiza:
Moim zdaniem, kursy na Davida w finale zdecydowanie zaniżone mimo serii 0-16 w meczach z Nadalem na mączce. Od początku Nadal mnie nie przekonuje, stracony set z Brandsem, gdzie mogło być 0-2, stracony z Klizanem, powinien przegrać z Djokovicem, ale ten wg mnie przegrał dotknięciem siatki w 5tym przy równowadze. Sporo błędów Rafy, nie gra zbyt pewnie.
David za to zalicza kapitalny turniej, przechodząc do finału bez straty seta i odstawiając 3-0 w półfinale Tsongę. Hiszpan gra bardzo regularnie, mało błędów, pewne podanie. Do tego może być fakt, że jednak ma przez te dwa tygodnie sporo mniej gry w nogach, a szczególnie tej z półfinałów, gdzie Rafa spędził niecałe 5 godzin na korcie i musiał sporo się nabiegać.
O tym, że Ferrer jest w stanie walczyć z Nadalem mogą świadczyc mecze z Madrytu i Rzymu, gdzie ugrał po secie. W Madrycie był nawet bliski wygranej mając 4-2 w drugim secie, ale mecz się odwrócił.
O motywacje Davida można być spokojnym, zawsze walczący Hiszpan będzie grał dopiero swój pierwszy finał Wielkiego Szlema na swojej ukochanej mączce, woli walki na pewno nie zabraknie, dwa sety jak najbardziej w jego zasięgu.
⛔ 100
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker - Bulgarian Open
Spotkanie: Stuart Carrington - Fergal O&#39;Brien
Typ: Fergal O&#39;Brien
Kurs: 1,60
Bukmacher: Unibet

O&#39;Brienowi bardzo pasują zawody cyklu PTC. Niemal w każdym odnosi dobre wyniki i tak samo jest w Bułgarii. Irlandczyk w drodze do szesnastki ograł naprawdę mocnych rywali. O ile Taylor się do takich nie zalicza to zwycięstwa ze Stevem Davisem i szczególnie Benem Woollastonem w stosunku 4:1 należy pochwalić i wymienić. Teraz rywal znacznie łatwiejszy, którego gra w tej fazie turnieju to spora niespodzianka. Początek sezonu słaby, tutaj lepszy od Linesa, Pagetta i Walkera - każdy z nich od niego lepszy, ale wielkie nazwiska to to nie są więc też nie ma co specjalnie się zachwycać. Z systematycznym i powolnym O&#39;Brienem Anglik polegnie.
✅ 60
 
fideliso 52

fideliso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Polska 2 Liga Zachodnia
Spotkanie: MKS Kluczbork - Bytovia Bytów
Typ: 2
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Drapałem się dziś od samego rana po głowie czy warto wkładać pieniądze w ten mecz. Ostatecznie zdecydowałem, że i owszem. Sprawa jest bardzo prosta. Dwie drużyny prezentujące mimo różnicy w tabeli podobny poziom sportowy. W Kluczborku buduję się naprawdę ciekawa drużyna, która niewątpliwie powalczy o awans w przyszłym sezonie. Mieli serio 9 spotkań bez porażki przerwaną dopiero przez Chrobrego Głogów. Bytovia tak samo. Wyrównany skład. 8 spotkań bez porażki, którą brutalnie przerwała Chojniczanka Wychodzi idealny remis lub raczej mecz nie do obstawiania. Ale ja zaryzykuje bo Bytovia wciąż jeszcze ma realne szanse na historyczny pierwszy awans. Owszem potrzebuję do tego potknięcia Chojniczanki w której wszyscy już odtrąbili awans. Ale ta ma się z kim potknąć bo dziś gra z wcale nie słabą Jarotą a w następnej kolejce właśnie z Kluczborkiem. Bytovia w następnej kolejce spotka się u siebie z ROW Rybnik ale żeby w tym meczu grać o coś musi dziś wygrać. Każde inne rozwiązanie zamyka ambitnym gościom drogę do awansu. Bytovia ma jak na warunki lokalne dużego sponsora Drutex, którego prezes w awans wierzy a wiarę poparł solidną premią za dzisiejszy mecz. Do składu wraca Marcin Kajca. Po kontuzji stawu skokowego gra dziś na własną odpowiedzialność żeby pomóc w zdobyciu awansu. I na to liczę na ambicje gości podpartą umiejętnościami, które pokazali w ostatnich tygodniach.

⛔ 100
 
czolg-94425 17

czolg-94425

Użytkownik
Dyscyplina: ATP - SINGIEL: Roland Garros (Francja), ziemna
Spotkanie:Nadal R. (Esp) - Ferrer D. (Esp)
Typ:2
Kurs:8,00
Bukmacher:Unibet
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 15.00 rozpocznie sie mecz finalowy pomiedzy Nadal R. (Esp)-Ferrer D.(Esp).David Ferrer aktualnie zajmuje 5 miejsce w rankingu ATP,a Rafael Nadal zajmuje 4 miejsce ,Rafa ma o 155 punktow wiecej niz Ferrer.Ostatnie mecze Ferrer&#39;a wskazuja na to ze jest w bardzo dobrej formie ,narazie w turnieju nie stracil zadnego seta.Ferrer w półfinale pokonal gładko Tsonge J-W:6-1,7-6(3),6-2.A natomiast Nadal pokonał Djoko w 5 setach:6-4,3-6,6-1,6-7,9-7.Moim zdaniem Nadal jest zmeczony po meczu z Djoko i wygra Ferrer.Moj typ to Ferrer
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom