>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 09.06.2012 (sobota)

Status
Zamknięty.
seniorszakal 1

seniorszakal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, EURO 2012
Spotkanie: Niemcy - Portugalia
Typ: Zdobędą obie drużyny przynajmniej po jednym golu - TAK
Kurs: 1,65
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:

W drugim meczu grupy B aktualni wicemistrzowie Europy oraz jedni z głównym faworytów do mistrzostwa Niemcy podejmą drużynę Portugalii prowadzoną przez Paulo Bento.

Będzie to niezwykle emocjonujący pojedynek. Z jednej strony ekipa stanowiąca kolektyw, mająca na każdej pozycji silnego gracza począwszy od bramki, której strzeże Manuel Neuer, poprzez obronę składającej się z piłkarzy Bayernu Monachium oraz Borussi Dortmund aż do ataku w którym duet Mario Gomez, Miroslav Klose będzie postrachem Portugalczyków. Jest to pewne iż bramkę zdobędzie których z tych zawodników.

Rywale Niemców awansowali do Mistrzostw Europy po barażach i nierównej grze. Na Euro wyniki zespołu będą zależeć głównie od jednego zawodnika – Cristiano Ronaldo, który jest jednym z najbardziej skutecznych zawodników światowego formatu. Myślę, że piłka znajdzie się w siatce Neuera.

Warto przypomnieć, że na Euro 2008 obie drużyny zmierzyły się w ćwierćfinale gdzie po zaciętym meczu górą byli Niemcy zwyciężając 3:2. Tym razem powinno być podobnie, tak więc obie drużyny te nie pozwolą sobie by spotkanie to skończyło się bez strzelenia bramki z obu stron.



Plagiat
 
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EURO 2012
Spotkanie: Niemcy - Portugalia
Typ: Niemcy H(0 - 1)
Kurs: 3,75
Buk: Tobet
Analiza: Bardzo ciekawy mecz w grupie B. Niemcy są silną reprezentacją. Niestety finał LM mógł sie odbić na ich formie. Bez piłkarzy Bayernu, Niemcy przegraly ze Szwajcarią 3:5. Mam nadzieję, że Bawarczycy już zapomnieli o tamtym spotkaniu. Jeśli chodzi o klasę zawodników, to Niemcy w każdej formacji prezentują się godni. Szczególnie jesli chodzi o ofensywną siłę rażenia. Portugalczycy nie wydają się być w dobrej formie. Bodajże nie wygrali w tym roku żadnego spotkania. Wyniki sparingów przed Euro nie powalają. Przegrana z Turkami 3:1 oraz bezbramkowy remis ze słabą Macedonią. Pamiętamy jak wyglądało spotkanie Polski z Portugalią. Duża liczba indywidualnej gry (Ronaldo, Nani), ale Ci zawodnicy nie stanowią monolitu. Nie potrafią zagrać zespołolwo.
⛔ 100
 
michalb20 47

michalb20

Użytkownik
SZWECJA: Superettan
Degerfors vs Hammarby
Typ : over 2.5
Kurs : 1,80
Bukmacher : Bet365
Na dziś spotkanie w Szweckiej lidze pomiędzy drużynami Degerfors i Hammarby.
Typ powyżej 3 bramek. Myślę że owe drużyny bez wątpienia powinny pokryć ten over , strzelając minimum 3 bramki w meczu.
Dostrzegłem że w meczach z ostatnich lat w których zmierzyły się właśnie te drużyny najmniejszy over który padł to był właśnie over 2.5
Ponadto w ostatnim spotkaniu padło aż 7 bramek. Typ który wybrałem wydaje się być pewny. Oczywiście zagrany przeze mnie za dobre pieniądze i
myślę że to poskutkuje ???? Hammarby zajmuje 3 lokatę w tabeli natomiast Degerfors dopiero 13 i jest już w strefie spatkowej ,
ale do końca sezonu jeszcze trochę zostało. Dziś w zespole gości nie zabraknie nikogo , do składu powraca Figueroa .
W drużynie gospodarzy zabraknie jednego z ważniejszych Bramkarzy , który rozegrał już 9 spotkań Edwardsa, nie pewny jest też
pomocnik Klingberg który strzelił już jedną bramkę w tym sezonie. W Hammarby nie zabraknie też Castro-Tello , zawodnika który
dysponuje jakże dobrym dryblingiem i potrafi ograć kilku przeciwników i wykończyć sukcesywnie swoje akcje.
Zawodnicy gospodarzy patrząc na statystyki , grając u siebie pokrywają over 2.5 w 80 % , a 3,5 w 60%.
Goście trochę gorzej bo ze statystyk wynika że grając na wyjazdach strzelają średnio 1.4 bramkę na mecz. Ale reansumując oby dwa zespoły
, średnią goli gospodarzy u siebie 2,6 na spotkanie i gości 1.4 myślę że można spróbować z Overem 3.5 ! Dzisiejsze spotkanie jest dla mnie myślę dobrym
typem ,ażeby pomnożyć troszkę swój budżet.
Ostatnie mecze pomiędzy dwoma drużynami:
07.03.12 CLU Degerfors Hammarby 2 : 5
04.09.11 SUP Degerfors Hammarby 3 : 2
27.05.11 SUP Hammarby Degerfors 1 : 2
21.09.10 SUP Hammarby Degerfors 2 : 1
10.06.10 SUP Degerfors Hammarby 4 : 2
06.02.10 CLU Hammarby Degerfors 4 : 3
Powodzenia wszystkim którzy skorzystają!
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 318

soren

Użytkownik
Dyscyplina: Beach Soccer - turniej ligi europejskiej
09.06.2012 15:00
Polska - Szwajcaria
typ: 1
kurs: 3.45
buk: bet-at-home
W cieniu rozpoczętego Euro 2012 swoje rozgrywki zaczęła Europejska Liga Beach Soccera. W tych rozgrywkach mamy także swoją reprezentację, która gra w dywizji A. Pierwszy turniej rozgrywany jest w Terracinie, a rywalami naszego zespołu są Włosi, Szwajcarzy i Rumunii. I to właśnie z tymi drugimi przyjdzie nam się zmierzyć w sobotę.
We wczorajszym dniu w naszej grupie doszło do dwóch niespodzianek. Polacy pokonali jedną z czołowych reprezentacji Starego Kontynentu Włochów po dogrywce 7:6. Zwycięstwo zapewnił nam grający selekcjoner Bogusław Saganowski. Drugą niespodziankę sprawili skazywani na pożarcie Rumunii, którzy pokonali naszych dzisiejszych rywali, Szwajcarów 5:4. Polacy już w tamtym roku pokazali się z dobrej strony. Choć przegrali większość meczów to jednak walczyli do końca z takimi zespołami jak Portugalia czy Hiszpania z którą w lutym wygrali podczas Euro Beach Soccer Cup 3:2.
A oto skład reprezentacji na turniej Europejskiej Ligi Beach Soccera w Terracinie:
1. Daniel Baran Vacu Activ Słupsk
2. Dominik Depta Copacabana Gdańsk
3. Paweł Friszkemut Hotel Continental
4. Marek Górecki Piórkowscy Dmosin
5. Krzysztof Grzegorczyk Hotel Continental
6. Bogusław Saganowski Grembach Łódź
7. Dariusz Słowiński Grembach Łódź
8. Marek Widzicki Grembach Łódź
9. Tomasz Wydmuszek Grembach Łódź
10. Witold Ziober Grembach Łódź
Ostatni raz Polacy grali ze Szwajcarami w lipcu ubiegłego roku w Ravennie 7:6, mając już praktycznie zwycięstwo na widelcu. Myślę, że dzisiaj będzie podobnie wyrównany mecz, ale to nasza drużyna podbudowana wczorajszym zwycięstwem przechyli szalę zwycięstwa na swoją korzyść w regulaminowym czasie gry. Start meczu o godzinie 15:00.
⛔ 100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: World Grand Prix - kobiety, godz. 23.00
Spotkanie: Usa-Chinese Taipei
Typ: under 122,5pkt.
Kurs: 1,85
Bukmacher: Betgun
Analiza: Santo Domingo (Dominikana) i pierwszy turniej WGP. Amerykanki nie powinny mieć problemów z wygraną w tym spotkaniu w 3 setach. Ja liczę na pogrom małych Azjatek. USA zagra w pełnym składzie, natomiast rywalki to przeciwnik nie z tego piętra. Zawodniczki o 20 cm i więcej niższe od Amerykanek mogą mieć poważne problemy z przebiciem piłki na stronę USA. Niemki wczoraj przegrały z Amerykankami 1:3, ale dostały aż 20 bloków. Co więcej Amerykanki trafiły też 8 asów i w miarę przyjmowały serwis Niemek. Rozprężenie w 3 secie kosztowało porażkę 23:25, ale w 4 było już 25:11. W pozostałych USA wygrało do 17 i 15. To pokazuje siłę Amerykanek. Tajwanki przegrały z Dominikankami 0:3 w setach do 23, 19 i 18 i co ciekawe dostały od Dominikany 16 bloków, a same nie miały żadnego. Co więcej miały 27% skuteczności ataku. Amerykanki zagrają ze wszystkimi ważnymi zawodniczkami: Glass, Berg, Tom, Hooker, Larson, Akinradewo, Hodge. Według mnie Amerykanki spokojnie wygrają, mam nadzieję, że podejdą do meczu skoncentrowane. Tajwanki nie mają szans, nie powinny wyjść poza 15 pkt. w setach, a i z jeden pewnie skończą na ok. 10 pkt.
✅ 85
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Dyscyplina:EUROPA: Euro
Spotkanie: Niemcy - Portugalia
Typ: Over 3
Kurs: 2,750
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jak dla mnie nie ma się co zastanawiać tylko brać Over 2,5 i cieszyć się z wygranej ja jednak wolę dostać zwrot lub cieszyć się z większej wygranej temu wybrałem Over 3 .
Naprzeciw siebie staną dwie wyśmienite drużyny które Lubią strzelać gole i mają wyśmienitych piłkarzy do tego , jak to powiedział &quot;Poldi&quot;-Wybijemy Ronaldo z głowy miłość do futbolu, oby Ronaldo wziął sobie te słowa do serca i pokazał jak się wbija piłki do bramki swojej czy tam przeciwniki jest mi to obojętne ;)
Bilans bramek
Cristiano Ronaldo 46 Lukas Podolski 18

Składy : [składy zapożyczone od pewnego serwisy nie chciało mi się tego wklepywać tego ręcznie]
Niemcy

Manuel Neuer - Philipp Lahm, Per Mertesacker, Jerome Boateng, Holger Badstuber, Sami Khedira, Bastian Schweinsteiger, Mesut Oezil, Thomas Mueller, Lukas Podolski, Miroslav Klose. Trener: Joachim Loew
Portugalia
Rui Patricio - Bruno Alves, Pepe, Miguel Veloso, Fabio Coentrao, Joao Moutinho, Joao Pereira, Hugo Almeida, Raul Meireles, Nani, Cristiano Ronaldo. Trener: Paulo Bento

Bilans bezpośrednich spotkań to
19.06.08-Portugalia Niemcy 2 : 3
08.07.06-Niemcy Portugalia 3 : 1
20.06.00-Portugalia Niemcy 3 : 0
06.09.97-Niemcy Portugalia 1 : 1
14.12.96-Portugalia Niemcy 0 : 0
16.10.85-Niemcy Portugalia 0 : 1
24.02.85-Portugalia Niemcy 1 : 2
14.06.84-Niemcy Portugalia 0 : 0

⛔ 100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Szwecja 2
Jonkopings - Varnamo
Over 4.5 gola
4.33
Sportingbet

Aż grzech nie zagrać w dzisiejszym meczu drugiej ligi szwedzkiej pomiędzy Jonkopings, a Varnamo na over 4.5 gola. Gospodarze to 11 drużyna w tabeli, a goście plasują się na 15 pozycji w lidze. Stawiam w tym meczu na over 4.5 gola z dwóch powodów, o których w kilku zdaniach poniżej.
Po pierwsze gospodarze to najbardziej ofensywna drużyna w lidze. Średnia bramek (zdobyte/stracone) ekipy Jonkopings to 4.20 gola. Po drugie na 10 rozegranych meczy mieli aż 6 razy over 4.5 gola co daje 60% spotkań. Zaliczali takie wyniki jak 4:1, 3:2 czy 3:3. Wyniki niczym z ligi szwedzkiej ale hokeja ... Trzeci bardzo ważny argument to bezpośrednia historia spotkań między dzisiejszymi drużynami. Spotykały się one ostatnio 3 razy i padały wyniki 3:2, 4:2 i 1:0. Jak widać w 2 meczach padł stawiany przez mnie dzisiaj over. Moim zdaniem nie można przejść obojętnie obok tego meczu i tego kursu. Stawiam 3:2 dla gospodarzy i na over 4.5 gola.
⛔ 100
 
L 32

lorakkk11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, EURO 2012
Spotkanie: Niemcy - Portugalia
Typ: liczba bramek w meczu powyżej 3,5
Kurs: 3,50
Bukmacher: betsafe
Analiza:
Niemcy są niezwykle ofensywną drużyną. Ich atak budzi respekt. Ostanie wyniki Niemców:
31.05.2012 FRL Germany 2-0 Israel
26.05.2012 FRL Switzerland 5-3 Germany
29.02.2012 FRL Germany 1-2 France
15.11.2011 FRL Germany 3-0 Holland
11.11.2011 FRL Ukraine 3-3 Germany
11.10.2011 ECQ Germany 3-1 Belgium
Ich obrona popełnia wiele błędów i nie stanowi najmocniejszej formacji. Podbnie sprawa się ma u Portugalczyków z tym, że ich siła ofensywna nie jest aż tak mocna jak Niemców, a obrona z Pepe na czele moim zdaniem wogóle nie spełnia pokładnaych w niej nadziei. Dlatego przewiduje wynik 3:1, może 3:2.
⛔ 100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Euro 2012
Spotkanie - Holandia : Dania
Typ - Klaas -Jan Huntelaar strzeli 2 gole lub więcej
Kurs - 6.00
Buk - Bwin
Analiza :
Na dzisiaj wybieram pierwsze spotkanie w dniu dzisiejszym na Euro 2012 które zostanie rozegrane w Charkowie pomiędzy drużynami Holandii i Danii . Niewątpliwie faworytem tutaj są piłkarze Holandii których też wymienia się wśród faworytów tych mistrzostw . Ja chciałbym się skupić na konkretnym zawodniku który może na tych mistrzostwach strzelić sporo bramek a kto wie nawet zostać królem strzelców chodzi mi o Klaas -Jan Huntelaara Króla strzelców Niemieckiej Bundesligi który strzelił 29 goli . Po paru powiedziałbym suchych latach Huntelaara kiedy to w sezonach 2008/9 zdobył w Ajaksie 6 goli i w Realu 8 potem sezon 2009/10 w Milanie zaledwie 7 goli . Sezon 2010/11 już w Schalke w 24 meczach 8 goli no i wspomniany już przeze mnie ten sezon 29 goli . Z reprezentacją Holandii związany już jest dosyć długo bo najpierw w latach 2004-6 w U-21 w 20 spotkaniach zdobył 18 bramek a od 2006 roku do dzisiaj rozegrał 49 spotkań i zdobył 31 goli . Ten 29 letni zawodnik ma bogatą karierę i dużo goli np . w latach 2005-8 w Ajaksie rozegrał 92 spotkania i zdobył 76 goli , przez dwa lata w Heerenveen (2004/5) w 46 spotkaniach 33 gole itd. itd.... . Osobiście uważam że to mogą być jego mistrzostwa co potwierdził w bundeslidze swoją skutecznością . Dlatego liczę że przynajmniej dwa gole uda mu się dzisiaj zdobyć . ZOBACZYMY ! Pozdrawiam !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 218

krystian95

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,Ameryka Płd.,Eliminacje
Boliwia-Paragwaj
Typ:1 DNB
Kurs:2,15
Buk:bwin
Analiza:
Dziś o 22 kolejne starcie w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2014 w Ameryce Południowej.Tym razem najsłabsza w 9-osobowej grupie Boliwia podejmie na własnym obiekcie Paragwaj.
Reprezentacja Boliwii po 5 spotkaniach ma naprawdę fatalny bilans,czyli 4 porażki i remis.Co ciekawe remis został wywalczony na bardzo ciężkim terenie w Argentynie.Za to na własnym boisku zespół Boliwii zawodził.Poniósł dwie porażki,ostatnio z Chile i wcześniej z Kolumbią.Teraz nadarza się okazja na rehabilitację.W zespole gospodarzy brakuje gwiazd.Większość piłkarzy gra w lidze boliwijskiej.Wyjątkiem jest Ricardo Pedriel,występujący na co dzień w Turcji oraz dwóch piłkarzy grających w lidze brazylijskiej.
Paragwaj także nie spisuje się najlepiej.Dopiero 7 miejsce z 4 punktami na koncie nie jest najlepszym wynikiem.Paragwaj wygrał 4 ostatnie spotkania towarzyskie.W zespole Paragwaju jest kilka doświadczonych zawodników,m.in.Nelson Valdez,Paulo da Silva czy Cristian Rivieros,ale wydaje się,że czasy świetności tych piłkarzy powoli odchodzą.
Spotkania h2h lekko wskazują na Paragwaj,który wygrywał 2 z 5 ostatnich spotkań.Z kolei jeden raz wygraną cieszyła się Boliwia a dwukrotnie drużyny dzieliły się punktami.
Lekkim faworytem jest Paragwaj,lecz ja uważam,że w tym spotkaniu upragnione zwycięstwo mogą odnieść gospodarze.Paragwaj nie jest tak silną drużyną jak przed laty,dodatkowo ich forma wyjazdowa nie jest najlepsza.Uważam,że warto zaryzykować wygraną Boliwijczyków.Dla pewności podpieram się opcją DNB.
✅ 115
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
matias22 16

matias22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, EURO 2012
Spotkanie: Niemcy - Portugalia
Typ: Połowa/wynik końcowy 1/1
Kurs: 3,00
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj rozpoczynają się zmagania w gr. B na Euro. W drugim spotkaniu dnia dojdzie do hitowego starcia pomiędzy reprezentacją Niemiec i Portugalii. Faworytem tego spotkania jest niemiecki zespół. Stawiam na drużynę Niemiec,że wygrają ten mecz nie dając żadnych szans reprezentacji portugalii, ponieważ mają dużo mocniejszy zespół niż ich dzisiejsi rywale, a do tego są zgrani i mają świetnych zawodników na każdą pozycję takich jak m.in. Gomez z Podolskim w ataku, Schwani w pomocy, a w bramce Neuer. Portugalia jak dla mnie to drużyna indywidualności z jednym C. Ronaldo w ataku, który nie ma wsparcia wśród kolegów. Do tego portugalczycy mają słabiutką obronę, która zagrała katastrofalnie w ostatnim sparingu przed Euro z Turkami, gdzie stracili 3 bramki po juniorskich błędach.
Typuje pewne zwycięstwo w obu połowach niemieckiego zespołu, który nie da żadnych szans swojemu dzisiejszemu rywalowi.
DO BOJU POLSKO!!!
⛔ 100
 
merida1879 1,2K

merida1879

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy 2012
Spotkanie: Niemcy - Portugalia
Typ: Portugalia
Kurs: 3.70 z tendencją spadkową
Bukmacher: BWIN
Po przeczytaniu paru analiz, nie wiem jak można tak nisko cenić ekipę Portugali. Najbardziej prawdopodobne są jednak analizy bramkowe. Ja bym skłaniał się do przemyślenia tej analizy… Portugalia to nie jakieś sory z wyrażenie „ogóry” podam przewidywany skład: Rui Patricio - Joao Pereira, Pepe, Bruno Alves, Fabio Coentrao - Raul Meireles, Miguel Veloso, Joao Moutinho , Helder Postiga, Cristiano Ronaldo – Nani. Z tym że, ten ostatni może w tym meczu nie wystąpić, z powodu urazu kostki. Kto w jakich drużynach występuje już nie podaję, bo raczej nie trzeba. Portugalia jest głodna sukcesu i zapowiada, jak zresztą wszystkie zespoły walkę o mistrzostwo europy. To Portugalia będzie tą jedną z dwóch drużyn która wyjdzie z grupy, jestem o tym przekonanay.
Natomiast Niemcy mogą wyjść takim skłądem: Manuel Neuer - Jerome Boateng, Per Mertesacker, Holger Badstuber, Philipp Lahm - Sami Khedira, Bastian Schweinsteiger - Thomas Mueller, Mesut Oezil, Lukas Podolski - Miroslav Klose.
Wydaje mi się że, to jest ich optymalny skład jakim wyjdą na pierwsze spotkanie.
Niemcy jak wiadomo to nieobliczalna drużyna, mogą szybko stracić jedną, dwie bramki żeby zaraz doprowadzić do remisu, drużyna która gra do ostatnich sekund, a przede wszystkim nuie rachuje – dlatego nazywają ją „Nienieckim Walcem”
Większość zawodników Niemiec to ekipa Bayernu M. która przegrała w tym roku wszystko co można było już przegrać i nie sądzę aby ta drużyna miała się pokazać na Euro z dobrej solidnej strony jak nas do tego Niemcy przyzwyczaili – pozdrawiam.
⛔ 100
 
T 68

twm

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - AFRYKA: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje - druga runda
Spotkanie: Maroko - WKS
Typ:
2
Kurs:
2,35
Bukmacher:
betclic
Analiza:
2 runda kwalifikacji do Mundialu w Brazyli gdzie WKS zmierzy sie z Marokiem.Na Maroku ofc.W tej grupie jeszcze jest wszystko mozliwe bowiem wks ma 3 pkt maroko 1pkt 3 druzyna rowniez 1pkt.Z marko znam tam tylko jedynie Chamackha a w WKS same ograne bdb gwiazdy, starsze gwoiazdy gdzie ten mundial moze byc juz ostatnim mundialem. Wyjazd do Maroka nie jest wcale taki latwy ale wierze w doswiadczenie jakie niewatpliwie posiadaja

⛔ 100
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Campeonato Brasileiro Serie B
Spotkanie: Criciuma - Goias
Typ: Over 3
Kurs: 2,05
Buk: Bet365
Analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się dzisiejsze starcie w stanie Santa Catarina. Criciuma i Goias to obie ekipy, która mają ambicje na awans i to się przekłada na ich dobrą postawę u progu sezonu, zatem należy oczekiwać dobrego meczu.

Criciuma to drużyna przy której nie da się nudzić. Póki co 4 mecze i aż 18 goli w nich padło. Taka statystyka robi naprawdę ogromne wrażenie. Ostatnio co prawda dostali od Americy MG aż 3:0 ale wynik nie odzwierciedlał przebiegu spotkania, gdyż Criciuma miała mnóstwo okazji ale tego dnia byli okropnie nie skuteczni, a przy okazji świetnie w bramce spisywał się Neneca. Dzisiaj do składu wracają Giovani Augusto oraz Marlon. Jedyna nie wiadoma to obecność Eliasa, który narzeka na jakiś uraz i jego występ jest póki co niepewny. A kto tutaj ma spełniać rolę kata drużyny przeciwnej? Oczywiście duet Lucca i Ze Carlos czyli dwóch zawodników w czołówce klasyfikacji strzelców Serie B.

Goias jak na razie 7pkt czyli o dwa mniej od dzisiejszego rywala. Spisują się całkiem całkiem, tylko że dzisiaj trener Enderson Moreira ma spore kłopoty kadrowe. W bramce znwou zabraknie Harleia i zastąpi go nie pewny wg. mnie Pedro Henrique, którego widziałem przeciwko CRB i zaliczył kilka niefajnych interwencji ale na szczęście rywal nie mocny, to nic nie wpadło. Poza tym brakuje Petera dalej na prawej obronie. Nie ma środkowych obrońców Lacerdy i Wallinsona ale to nie są podstawowi zawodnicy. W pomocy zabraknie jedynie Davida, który pauzuje za kartki. Jego miejsce zajmie ktoś z dwójki Thiago Humberto i Felipe Amorim. Goias może nie gra dobrze w obronie ale ofensywa nie najgorsza więc można liczyć na bramki z ich strony.

Podsumowując spotykają się dwie ofensywne ekipy, które lubią postrzelać, tak więc jedyne co tutaj przychodzi do głowy to oczywiście over więc gram bez wahania.

Criciuma: Douglas Leite; Ezequiel, Matheus, Nirley e Marlon; Elias(Diego Oliveira) Fransergio, Kleber e Giovani Augusto; Lucca e Zé Carlos

Goias: Pedro Henrique; Vítor, Ernando, Rafael Toloi e Egídio; Amaral, Thiago Mendes, Ramon, Ricardo Goulart e Thiago Humberto (Felipe Amorim); Iarley
zwrot
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Euro 2012
Spotkanie: Holandia - Dania
Typ: Holandia będzie prowadzić po pierwszej połowie
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet-at-home

Szykuje się strzelanie na ekranie. Może nie tak efektowne jak wczoraj gdy Rosja pokonała Czechów wynikiem 4:1 ale dwa trzy gole dla Holendrów powinny paść. Dania jest outsiderem tej grupy i tutaj nie ma nawet wątpliwości. Ostatnie mecze przygotowawcze do turnieju śmiało wskazują kto w tym meczu będzie spirte a kto pragenienie. Holendrzy ostatni mecz ograli 6:0 Irlandie Płn która traktowana była na poprawę humoru przed euro ponieważ ciężko mówić o Irlandczykach z północy jako o dobrych przeciwnikach. Wcześniej pomarańczowi pokonali 2:0 Słowację. Jeszcze wcześniej grali z Bułgarią i tam już przegrali 2:1. Oczywiście są to mecze towarzyskie i należy je brać z dystansem. Duńczycy przed euro dla poprawy nastrojów pokonali 2:0 Australię jednak wcześniej dostali łupnia od Brazylii 3:1. Jeszcze wcześniej zostali pokonani przez Rosję 2:0. Holendrzy w meczach o punkty grają bardzo dobrze i efektownie strzelając masę bramek. Warto dodać że swoją grupę eliminacyjną rozwalili totalnie. Spodziewam się prowadzenia Holendrów już po pierwszej połowie. Ostatni mecz pomiędzy tymi zespołami zakończył się 2:0 dl Holandii i już wtedy tulipany prowadziły po pierwszej połowie. Był to mecz w ramach Mistrzostw Świata w 2010 roku więc mecz o punkty. Trochę dawno jednak potencjał Holendrów nie zmalał na pewno.
⛔ 100
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna, Euro 2012
Spotkanie: Holandia - Dania
Typ: van Persie 2 gole lub więcej
Kurs: 6.50
Bukmacher: Bet365
Godzina: 18.00
Analiza:
Generalnie do ostatniej chwili czekałem z ogłoszeniem oficjalnych składów na dzisiejsze spotkanie. Trochę się bałem, że van Persie może zagrać za plecami Huntelaara. Jednak trener zdecydował, że to Robin dzisiaj rozpocznie na szpicy. Wydaję mi się, że dzisiaj Holandia rozpocznie porządnym strzelaniem. Wiadomo, że grupa jest mega ciężka i Duńczyków trzeba po prostu pokonać. Jestem niemal pewien, że Pomarańczowi dzisiaj wygrają, a w głównej roli wystąpi właśnie Robin van Persie, który w tym sezonie jest w niesamowitej formie. W Premier League z 30 golami na koncie - tytuł króla strzelców, zostawiając z tyłu - Rooneya, czy Aquero. W razie ewentualnego rzutu karnego też jest spora szansa, że to właśnie van Persie będzie go wykonywał, co zresztą miało miejsce w meczu z Irlandią, kiedy to van Persie zdobył 2 gole (już w 1 połowie meczu).
⛔ 100
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Euro 2012
Spotkanie: Holandia - Dania
Typ: X
Kurs: 3.7
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Holendrzy wcale nie muszą zaskoczyć od pierwszego meczu. Wszyscy spodziewają się nie wiadomo jak dobrego futbolu w ich wykonaniu. Z ostatnich doniesień wynika ze nie oszczędzali się na treningach. Formę mogą budować na późniejszy moment.
na korzyść Duńczyków przemawia fakt, ze jest to drużyna, która potrafi dobrze się bronić. Ponadto mają kilka wyćwiczonych schematów i z kontraataku są również groźni. Morten Olsen jest ich trenerem już dosyć długo, myślę, że pewien styl gry wypracował. Widziałem kilka meczó jego reprezentacji i mnie się podobało. To jest wazne, bo da poczucie pewnosci siebie zawodnikom Danii. Ponadto spodziewam się ich dobrze przygotowanych od pierwszego dnia turnieju. musza być motorycznie super, bo grupę mają najtrudniejszą.
Oni dzisiaj niczego nie muszą i to tym bardziej powinno dodać im skrzydeł. To na Holendrów będą zwrócone oczy wszystkich. Dania jest solidną ekipą i na remis ich stać. na zwycięstwo nie liczę, bo Holendrzy mimo wszystko mają w sowich szeregach klasowych graczy.
Ale remis, czemu nie.
⛔ 100
 
borzos 1,4K

borzos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Miedzynarodowy mecz towarzyski
Spotkanie: Argentyna - Brazylia
Typ: Argentyna -1,5 gola
Kurs: 4.150
Bukmacher: Bet365
Godzina: 21.05
Analiza:
Az dziw bierze, ze wszyscy skupiaja sie na Euro a tu taki klasyk sie szykuje. Mimo ze to tylko mecz towarzyski to emocji napewno nam nie zabraknie. Musze przyznac ze Argentyna ma chyba najlepsza ofensywe na swiecie w tym momencie...po ostatnim meczu widac ze doskonale sa zgrani a z meczu na mecz udowadniaja ze sila razenia jest naprawde duza... Messi-Aguero-Higuain-Di Maria to kwartet ktory napewno namiesza. Wprawdzie Hulk-Neymar-Dani Alves to napewno zawodnicy ktorych nie mozna ignorowac ale ja licze dzis na pewno wygrana Argentyny z duza iloscia bramek.
⛔ 100
 
jarni 113

jarni

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Niemcy - Portugalia
Typ: over 4,5
Kurs: 6,25
Buk: Gamebookers
Analiza: Oba zespoły grają ofensywny football. Jest to pierwszy mecz fazy grupowej dla obu drużyn dlatego nie będzie raczej długiego badania i obie drużyna zaczną graćswoje W ostatnich trzech spotkaniach obu drużyn na dużych turniejach padały odpowiednio trzy cztery i pięć bramek. Niemcy w ostatnich 6 spotkaniach 2 razy przekraczali linię 4,5 bramek i aż 5 razy linię 2,5. Jeżeli padnie szybko bramka w tym spotkaniu to reszta goli jest tylko kwestią czasu. Kurs jest adekwatny do ryzyka, które wbrew pozorom nie jest takie duże
⛔ 100
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna - EURO 2012 grupa B
Spotkanie: Niemcy - Portugalia Ile rzutów wolnych wykona drużyna 2?
Typ: powyżej 17,5
Kurs: 2,40
Bukmacher: Bwin
Analiza: W drugim spotkanie grupie B fazej grupowej Euro 2012 spotykaja sie reprezetacje Niemiec i Portugalii. Faworytami tego spotkanie sa pilkarze z Niemiec ale Portugalczycy nie sa w to spotkanie bez szanse. Przed chwila zakonczylo sie pierwsze spotkanie pomiedzy w tej grupie wygrana Dunczykow nad Holendia 1-0. Napewno ten wynik zmotywuje pilkrze z polwyspe iberyjskiej zeby sprawic kolejna niespodzianka w tj grupie i pokonac faworyzowanych niemcow. Moim zdaniem bedzie to spotkanie bardzo zaciety i fizyczne w ktorym zobaczymy sporo walki przed wszystkim w srodek pola. Niemcy zagraja tak aby ostro zaatkowac bramka rywale od pierwszych minut spotkanie zeby szybko zdobyc pierwszego gola i kontrolowac przebieg spotkanie. Napewno ten fakt sprubuja wykorzystac pilkarze z Portugalii grajac szybkimi kontrami. Uwazam ze majac jeden z najlepszych napastnikow na swiecie Ronaldo, Portugalia bedzie nie raz zagrazala bramkarza rywale szczegolnie ze w ostani sparingowym spotkanie niemcy pokazali wiele slabosci w obronie. Moim zdaniem Niemcy nie raz beda musieli zagrac nie zgodnie z przepisami zeby zablokowac grozne ataki rywale. Dlatego stawiam ze w to spotkanie pilkarze z Portugalii beda mieli powyzej 17,5 rzutow wolnych.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom