>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 09.05.2014 (piątek)

Status
Zamknięty.
karpioza1 110

karpioza1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Madryt
Godzina: 11:00
Spotkanie: Williams S. - Kvitova P.
Typ: DW 2:0
Kurs: 1.487
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Na dzis wybralem spotkanie pań - Serena Williams vs Kvitova. Serena jest rozstawiona z jedynka i jak dla mnie wygra turniej w Madrycie.
Do tej pory nie oddala seta wygrywajac trzy spotkania, a mianowicie z Bencic (6:2 6:1), Peng (6:2 6:3) i wysmienicie grajaca Suarez Navarro (6:2 6:3).
Po wczorajszym meczu nie mam watpliwosci ze dzis Kviotova zakonczy swoj udzial w Madrycie ulegajac Serenia 0:2.
Kvitova zaczela turniej wygrywajac z rumunka Cirstea w trzech setach (6:1 5:7 7:6 TB7:4), kolejne spotkanie rowniez zakonczylo sie trzysetowym wynikiem
z Lepchenko (2:6 6:2 6:1) i wczorajsze z Safarowa 2:0 (6:4 6:3). Rywalki do tej pory spotykaly sie 5 razy i zawsze Serena byla góra, wygrywajac 4 spotkania
po 2:0 i raz oddala seta Kvitovej zwyciezajac 2:1. Dzis Kvitova pakuje rakietki i wraca do domu.
ZWROT
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaChiny, Super Liga
Spotkanie: Guangzhou – Guangzhou R&amp;F
Typ: over 1.5 pierwsza połowa
Kurs: 2.25
Buk: bet365
Godz. 14:00
Analiza:
Jedenastą kolejkę Chińskiej Super Ligi rozpoczniemy od wielkich derbów i hitu kolejki w którym to aktualny mistrz kraju będzie podejmował rywala za miedzy.
Gospodarze po kapitalnym zeszłym sezonie w którym zdobyli bez problemów mistrzostwo kraju oraz zwyciężyli w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Nic nie stracili ze swoje siły a nawet wydają się być jeszcze mocniejsi co pokazali w tygodniu gromiąc na wyjeździe 1:5 Cerezo Osaka w ramach Ligi Mistrzów. Na krajowym podwórku zanotowali jak na razie tylko jedną wpadkę pozostałe mecze to już gromienie swoich rywali, na koncie już 31 bramek strzelonych z czego aż 19 u siebie w sześciu spotkaniach. Personalia to oczywiście trener Lippi i nieziemska ofensywa. Nową gwiazdą zespołu został Włoch Diamanti, do tego są ci fantastyczni Brazylijczycy Elkeson najlepszy strzelec w poprzednim sezonie ze średnią prawie bramka na mecz a i w obecnych rozgrywkach potwierdza klasę w lidze na osiem spotkań osiem bramek, dwójka pozostałych graczy z Ameryki Południowej to napastnik Muriqui i sprowadzony z Santosu Rene Junior.
Guanzghou R&amp;F pozostaje od kilku lat w cieniu swojego lokalnego rywal i zarazem mistrza kraju, ale powoli starają się nadrobić ten dystans. Pierwszą przymiarką było zatrudnienie rok temu szkoleniowca z najwyższej półki a wybór padł chyba wszystkim doskonale znanego Svena Gorana Erikssona. W swoim debiutanckim sezonie uplasował zespół na szóstym miejscu ale co istotniejsze dla mnie wprowadził ofensywny styl. Nie miał personalnie tak świetnej ofensywny jak teraz ale o tym za chwile to i tych punktów nie mogło być więcej tym bardziej że w defensywie była duża bieda tylko spadkowicz stracił więcej bramek. Dużo w sposobie gry nie zmienili z jedną zasadniczą różnicą do Brazylijczyka Davi sprowadzono dwójkę nowych napastników Duńczyk Ilso który grywał na boiskach Bundesligi oraz reprezentanta Maroko Hamdallaha który opuścił Norweskie Aalesaund. To był strzał w dziesiątkę razem z Brazylijczykiem Hamdallah sieją jak do tej pory spustoszenie pod bramką rywali Davi 9 spotkań – 8 bramek, Abderrazak 6 występów – 8 trafień. Od razu mamy różnicę w grze, do tej pory jedna porażka i cztery remisy, jednak strata do dzisiejszego rywala wynosi już osiem punktów. Po serii trzech zwycięstwem z świetną grą w ofensywie, przyszły dwa remisy ale z wymagającymi rywalami bezbrakowy remis z Shanghai Shenhua na wyjeździe oraz remis u siebie 2:2 z Shanghai SIPG.
Derbowe spotkanie w którym idę w bramki mimo że ostatnie cztery spotkania z underami w tle jednak mamy tym razem do czynienia z inaczej grającą ekipą gości zdecydowanie bardziej ofensywnie ze wspomnianym świetnym duetem napastników. Co do gospodarzy to oni znowu wszystko na to wskazuje zmiażdżą rozgrywki na kontynencie azjatyckim i są wstanie zlać każdego w tej lidze i pokrywać wysokie overy szczególnie u siebie. Liczą po prostu na otwarte spotkanie.
⛔100
 
optimusmt06 66

optimusmt06

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - POLSKA: T-Mobile Ekstraklasa - Grupa mistrzowska
Spotkanie: Legia Warszawa - Wisła Kraków
Piątek, 9 maja 2014, godz. 20:30
Typ: BTS ; Kurs: 2,2
Bukmacher: bet365
Analiza:
Mecz w grupie mistrzowskiej po między nie pokonaną od 6 meczy Legią i mającą problemy finansowe Wisłą z Krakowa.
Legia ostatnio straciła punkty właśnie 7 kolejek temu z Wisła u siebie - padł remis 2:2, Wisła w tym czasie zanotowała 5 porażek z rzędu ale ostatnio przełamała się z niepokonaną w 2014 Pogonią , pokonując ich u siebie aż 5:0.
Powiem krótko typ motywuję tym iż Legia przez 3 ostatnie mecze u siebie nie straciła gola, ostatnio straciła go właśnie z Wisłą, a Wisła z kolei po serii porażek złapała oddech i myśle że w Warszawie strzeli ponownie jakiego gola, Legia myśląc o mistrzostwie musi wygrywać.
Dla mnie to mecz na przełamanie straconych goli na łazienkowskiej i myślę że tak będzie! kurs jest b.ładny !
⛔100
 
barnaba 44

barnaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, 1 Liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: ROW Rybnik - GKS Bełchatów
Typ: 2 (handicap 1:0)
Kurs: 3.10
Bukmacher: bwin
Analiza:
Kurs zachęcający do podjęcia ryzyka i obstawienia pewnej, co najmniej dwubramkowej, wygranej Bełchatowa. Wiadomo kto jest gdzie w tabeli, wiadomo kto ma jaki cel, jaki potencjał i poziom. Zdecydowanym faworytem są goście, a zaskakująco wysoki kurs spowodowany jest ostatnimi sensacyjnymi wynikami Rybnika w meczach z Arką (2:2 u siebie) i Łęczną (2:1 na wyjeżdzie). Te dwa mecze owszem robią wrażenie, ale trzeba brać namiar na to, że ROW miał furę szczęścia. Poza tym cokolwiek nie powiedzą trenerzy i piłkarze z Łęcznej i Gdyni - moim zdaniem zlekceważyli oni rywala z dna tabeli.
Takiego błędu nie popełnili wcześniej piłkarze Katowic i Miedzi i wywieźli komplety punktów po wygranych 3:0 i 4:0. I to te mecze i tabela bardziej opisują rzeczywisty poziom drużyny z Rybnika.
Cuda w piłce się zdarzają, ale nie widzę w ekipie Rybnika polskiego Sunderlandu ???? ) Passa dobrych wyników z czołówką zostanie brutalnie przerwana przez lidera z Bełchatowa. To oni są liderem i widać po wynikach i grze, że są bardziej stabilni i poukładani niż ich konkurenci zza pleców. Bełchatów jest wyżej niż Łęczna i Arka, bo nie notuje właśnie takich wpadek jak oni. Warto też nadmienić, że Bełchatów lideruje również w tabeli meczów wyjazdowych. Z kolei ROW Rybnik w tabeli &quot;domowej&quot; jest na 17 miejscu z tą samą ilością punktów co absolutny outsider ligi - Okocimsko. Nie sądzę, żeby dzisiaj ROW podreperował swój słabiutki bilans wyników.
⛔100
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna, Ekstraklasa
godzina: 18:00
spotkanie: Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin
typ: 2
kurs: 3.00
bukmacher: Expekt
analiza:
Spotkanie w grupie spadkowej pomiędzy Jagiellonią Białystok, a Zagłębiem Lubin zapowiada się bardzo overowo. Jednak Ekstraklasa słynie z tego, że jak wszystkie wróble ćwierkają grad goli możemy spodziewać się bezbramkowego remisu. Na to spotkanie większość opowiada się za odpuszczeniem grania lub za remisem, o wiele mniej osób typuje czystą jedynkę. Wiemy jakie polska liga płata figle, a więc gram na zwycięstwo gości. Pszczółki ostatnio przeżywali męki Tantala zarówno w wygranym meczu z Piastem Gliwice, jak i w przegranym w Bielsku z Podbeskidziem. O tym pierwszy spotkaniu można zapomnieć , bo trzy punkty zostały w Białymstoku, ale absolutnie niewybaczalna jest przegrana w kiepskim stylu na wyjeździe z ekipa Górali. Oddali pole gry, nie stwarzali sobie groźnych sytuacji, po prostu nic im w tamtym meczu nie wychodziło. Na domiar złego wykartkował się Plizga i zabraknie go w dzisiejszym meczu. Kiepską formę prezentuje ostatnio Baran, który w dwóch meczach puścił pięć bramek, a przy tym nie popisał się żadną ciekawą interwencją. Zagłębie ma potencjał, ale nie potrafi go wykorzystać. Pan trener Lenczyk jest ostatnio pod ostrzałem za mało ofensywną grę, toteż czuję, że dzisiaj Lubinianie pokażą zdecydowanie bardziej skuteczną grę, a menedżer udowodni wszystkim, że wcale nie trzeba grać bardzo ofensywnie, żeby zwyciężać.
⛔100
 
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP - singiel: Madryt
Spotkanie: Bautista - Giraldo
Typ: Giraldo win
Kurs: 2,0
Bukmacher: Bet365
Analiza: Na dzisiejsze popołudnie wybrałam sobie spotkanie z tenisa a dokładniej pojedynek pomiędzy pojedynek pomiędzy reprezentantem gospodarzy Roberto Bautistą-Agut a rewelacją ostatnich dni - Kolumbijczykiem Santiago Giraldo w ćwierćfinale turnieju ATP w Madrycie. Kolumbijczyk w ostatnim czasie rozegrał kilka naprawdę dobrych turniejów. Wszystko zaczęło się od Houston, gdzie dotarł do półfinału, po drodze pokonując m.in. Robredo. Potem fenomenalny turniej w Barcelonie - wygrane z Fogninim, Thiemem, Kolschreiberem, Almagro, a w finale nie dał mu jednak szans genialny w ostatnim czasie Nishikori. Madryt w wykonaniu Giraldo również póki co rewelacyjny - w kwalifikacjach ograł Donskoya i Kamke, a w turnieju głównym wygrał także z Hewittem, Tsongą, i Murrayem. W calym turnieju dal się tylko 2 razy złamać łamiąc 10 razy rywali. Kurs jak dla mnie kuszący wiec polecam zagrać gdyż przeciwnik do tej pory oprócz wyeliminowani Verdasco niczym specjalnym się nie popisał ????
⛔100
 
D 1

dawidd95

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, 1 Liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: ROW Rybnik - GKS Bełchatów
Typ: over 2,5
Kurs: 2,10
bukmacher: bet365
Analiza:
W Rybniku dzisiaj bedzie ciekawe widowisko druzyna walczaca o utrzymanie podejmie druzyne walczaca o awans wedlug mnie w tym meczu padnie duzo bramek. Obie druzyny beda graly agresywnie co za tym idzie bramki. Przyblizmy jakies liczby Rybnik traci najwiecej bramek w lidze a Belchatow strzela ich dosyc sporo mysle ze over 2,5 powinien wejsc bez najmniejszego problemu.
⛔100
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Austria Liga Regionalna Zachód
Spotkanie: WSG Wattens - TSV Neumarkt
Typ: over3,3.5 (azjatycka suma goli)
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Godzina: 19:30
Machete zawitał do zakamarków bukmacherskich, regionalna liga w Austrii...
W lidze w sprawie pierwszego miejsca wszystko jasne, A.Salzburg 9 punktów przewagi na 4 kolejki do końca nad drugim Wattens, które na pewno broni nie składa, będą walczyć do końca, do ostatniej matematycznej szansy. Ale nie oszukujmy się drugie miejsce pewne, na pierwsze szans nie ma.
Wattens i Salzburg zdominowali rozgrywki w tym sezonie, dzisiejszy rywal TSV Neumarkt jest na 3 pozycji, czyli w czołówce a traci do 2 miejsca aż 14 punktów.
Gospodarze nie zwalniają tempa, wręcz przeciwnie, w ostatnim spotkaniu na swoim obiekcie rozgromili 4 drużynę (potencjał podobny do TSV) Altach (Am) aż 5-0, wczesniej również było bardzo ofensywnie Kufstein 3-1, Wals-Grunau 5-1. Nie tylko u siebie dużo strzelają ostatni wyjazd 3-3...
Gospodarze bez napastnika Marco Hesina(11/4), 2-3 w hierarchii.
Goście na wyjazdach bramki nie murują, 1-2 z Altach (Am), 1-1 z Seekirchen, może nie są to spektakularne mecze ale jak tylko zawitają do Wattens zaczyna się otwierać worek z bramkami.
H2H na deser
04.10.13 Neumarkt - Wattens 2 : 3
09.05.13 Wattens - Neumarkt 4 : 1
28.10.12 Neumarkt - Wattens 2 : 4
16.05.12 Neumarkt - Wattens 0 : 3
08.10.11 Wattens - Neumarkt 3 : 1
15.04.11 Neumarkt - Wattens 0 : 1
10.09.10 Wattens - Neumarkt 6 : 1
13.11.09 Neumarkt - Wattens 1 : 1
31.07.09 Wattens - Neumarkt 3 : 1
Warto zobaczyć na wyniki Wattens w domu, 4-1, 3-1, 6-1, 3-1.
Bramki dziś powinny być w znacznej ilości!
Linia 3,3.5 dosyć niska, przy 3 golach wraca połowa stawki.
Może dzisiaj 4-1?
✅80
 
szelech 120

szelech

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Belgia po
Spotkanie: Kortrijk vs Oostende
Typ: gosp wygra handi -1,5
Kurs: 2,85
Bukmacher: Bet365
Godzina: 20:30

No to jest dzisiaj orzech, pozornie łatwy do zgryzienia. Jeden z meczów o LE, stawka duża, bo kibice gospodarzy mieli przerwe chyba 4 lat w walce o puchary. Awans do playoffow dopiero w ostatnim meczu wywalczony. Link do skrótu .
Z tego co widzę, to:
-obrona gospodarzy grała źle, zbyt dużo swobody przed polem karnym, możliwość pyknięcia na biegu albo podaniem na wybiegnięcie i to parę ładnych razy
-szybki gol dał im zbyt dużo pewności siebie, tylko zwycięstwo dawało przecież awans z grupy
-bramkarz zapasowy Clepkens się spisywał [Keet (32/0) kontuzjowany]
-stracili gola grając przeciw 10 a mogli spokojnie dwa
-(swoją drogą dawno nie widziałem już takiej piaskownicy przed bramkarzem. Bardzo klasycznie: )
Jeśli chodzi o gości to mamy ciekawą sytuację, ponoć nie dostali licencji na rozgrywki europejskie, więc sezon skończy się po rewanżu, jakie by nie padły wyniki. Poza tym szpital:
Experienced right back Luissint (24/2)[ostatnio siedział na ławce] is out injured, same as left back Hempte (17/2)[ściągali go z boiska ostatnio]. Outside is also main striker Depoitre (28/5), central defender Brilliant (34/3), midfielders Berrier (20/2/10 assists) and Mushekwi (20/2). Lukaku (def 15/0), and questionable Coussement (mid 6/0).
Mimo tych braków Oostende ma wyniki niezłe, grupę wygrali, underowo i z czystym kontem czasem..
Do składu gospodarzy ma wrócić dziś Heylen (23/0) czyli śr. obrońca. Co może ogarnie im linie defensywy, bo nie wyglądało to super. Jeśli ktoś ich oglądał w sezonie, bo ja przyznaje się, że nie, to proszę o uzupełnienie/komentarz.
Chciałbym by ogarnięta z deka lepiej na tyłach i w pełnym niemal składzie drużyna gospodarzy zrobiła oblężenie do średnio zmotywowanych i mocno osłabionych gości - brzmi prawdopodobnie.
Pozostaje tylko pytanie czy w ten sposób underowa ekipa gości im nie wyjedzie z kontra, która wnosząc po skrócie powyżej straci tak bramkę przynajmniej raz.
-Kursy na over 2,5 są w okolicach 1,98 i to brzmi spoko nawet (poprzednie mecze Kortrijku : 2:1, 0:4, 2:1, 4:1, 1:1, 4:0, 2:2...
-A mozliwe, ze bedzie 2:0..
⛔100
 
denzel 144

denzel

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Mecze Towarzyskie
Godzina:17:00
Spotkanie: Bułgaria - Holandia
Typ: Bułgaria -1,5
Kurs: 2,20
Bukmacher: bet365
Analiza: Dziś wypatrzyłem ciekawe spotkanie towarzyskie w siatkówce. Bułgarzy cały czas budują reprezentacje, rotują składem, sprawdzają młodych. Holandia jest outsiderem europejskim. Przegrywa z każdą trochę lepszą reprezentacją. Bułgarzy mają bardzo korzystny bilans z Holendrami ▶ 7 zwycięstw na 7 meczy, i tylko 2 sety stracone. Dziś przewiduję szybkie zwycięstwo Bułgarii 3-0 lub 3-1. Co prawda Bułgarzy jeszcze nie mają optymalnej formy ale na taką reprezentacje jak Holandia to starczy.
⛔100
 
robson9002 163

robson9002

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Championship - Play Offy
Godzina: 20:45
Spotkanie:Wigan vs QPR
Typ: Wigan
Kurs: 2,2
Buk: Bet365
Analiza:
Witam serdecznie, zauważyłem, że ktoś w końcu zauważył moje starania i dobre typy, dało mi pierwsze punkt reputacji, co bardzo mnie cieszy. A teraz do meczu, czyli drugiego spotkania play offów w Anglii pomiędzy Wigan a QPR. Obie te drużyny to oczywiście pechowcy zeszłego sezonu, którzy swą słabą grą i kiepskimi rezultatami doprowadzili do spadku o klasę rozgrywkową niżej. Po niezbyt udanej pierwszej części sezonu gracze Roslera złapali wiatr w żagle i objęli właściwy kurs- awans do PL. Część zasadniczą Championship zakończyli na 5 miejscu, zaraz właśnie za graczami Redknappa. Dziś, na własnym stadionie Wigan musi strzelić bramkę i spróbować utrzymać prowadzenie, aby mieć nadzieję na awans do kolejnej rundy, bo jak wiadomo drugi mecz zostanie rozegrany na Loftus Road, gdzie ekipom przyjezdnym gra się niezwykle ciężko. Oglądając mecz Wigan z Arsenalem w półfinale FA Cup muszę przyznać (choć jestem fanem Kanonierów), iż zespół z DW Stadium podobał mi się bardziej. Szybkie kontry, przeniesienie ciężaru gry na wolne pole oraz duża liczba podań wymienionych przez graczy Wigan sprawiła, że Arsenal wyeliminował ich dopiero po serii rzutów karnych. Na własnym stadionie tylko 2 ekipy zdołały ich pokonać w tym sezonie. Dla mnie faworytem dzisiejszego spotkania jest Wigan, a rezultat meczu jaki przewiduję do 1:0. Oczywiście, że gracze Redknappa nie poddają się bez walki, ale patrząc na ich wyniki wyjazdowe nie wróżę im dziś sukcesu. Polecam również spróbować zagrać under 2,5 w meczu.
⛔100
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Koszykówka, Polska
09.05.2014 20:15
Asseco - Zielona Góra
Typ: AH(10,5:0) 2
Kurs: 2.75
William Hill
Czwarte spotkanie ćwierćfinałowe pomiędzy Asseco Gdynia a Zastalem Zielona Góra. Na razie prowadzą 2:1 Zielonogórzanie, którzy są zdecydowanymi faworytami w tej parze. Wszystko miało się skończyć w trzech meczach jednak niespodziewanie po wygranej 84:66 u siebie Zastal przegrał po bardzo słabym meczu u siebie 58:71. W Gdyni jednak wszystko wróciło do normy i Zielona Góra była góra 64:51. Dziś a Gdynia Arena seria powinna zostać zakończona. Ogólnie Zielona Góra nie gra na miarę swoich możliwości i ja zdaję sobie z tego sprawę, sami koszykarze też się wypowiadają otwarcie, że nie grają na razie wielkiej koszykówki, że nie idzie im, ale widać gołym okiem jak dużo dzieli te drużyny, a skoro ten słabszy mecz już za nimi wydaje mi się rozsądnym zagrać na nich. Problem Asseco jest taki, że mają tylko 6 zawodników dających jakość na parkiecie, z ławki tylko Frasunkiewicz nie osłabia zespołu, reszta młodych Polaków to tylko takie uzupełnienie kadry, dają zmiany wcale nie krótkie gdy inni muszą odpocząć, ale nie ma się co oszukiwać odstają od reszty. Widać te wszystkie problemy Asseco w środę kiedy po prostu w pewnym momencie nie mieli już sił i goście spokojnie ich wypunktowali. Nie było mowy nawet o próbie odrobienia strat, widać w tym zespole problemy fizyczne i dziś znów powinno tak być. Można też liczyć, że w końcu Zielona Góra zagra nieco lepiej, tak czy siak myślę, że goście wygrają przynajmniej dziesięcioma punktami.
✅175
 
rymu354 177

rymu354

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna ekstraklasa
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Zagłebie Lubin
Typ: under 10,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.83
Godz: 18:00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Kolejny mecz w rundzie spadkowej naszej kochanej ekstraklasy. Od dawna nie typowałem Polskiej piłki, ponieważ według mnie jest jedną z bardziej nie przewidywalnych, lecz dzisiaj zaryzykuje ponieważ zauważyłem dosc ciekawy typ under 10.5 rzutów rożnych. Polska piłka to taktyka atakują? wykop jak najdalej tak jak grało się od najmłodszych lat. Oba zespoły znajdują się w rundzie spadkowej co pokazuje tylko że nie są dobrymi druzynami. jagielonia 1,5 goli na mecz . Zagłębie 0.9 bramek na mecz jak widać nie tworzą wiele akcji i nie grają agresywnej piłki. Jeżeli chodzi o rożne Jagielonia 4.9 na mecz natomiast Zagłębie 3,7 na mecz po ododaniu wychodzi 8.6 rożnych na mecz więc mamy jeszcze możliwe 2 stałe fragmenty gry. Obie drużyny z małymi absencjami Pilzga, Waszkiewicz nie zagrają dla jagielonii natomiast W zagłębiu nie wystąpi Janoszka i Godal Dodatkowe osłąbienia dla zespołów by wypracowac dobre akcje
✅83
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Zawody: Siatkówka - Klubowe Mistrzostwa Świata Kobiet 09.05.2014 godz. 20:00
Wydarzenie: Osasco - Dynamo Kazań
typ: Powyżej 3,5 seta
Kurs: 1.408
Bukmacher: Pinnacle
Na dzisiaj moja propozycja z drugiego spotkania grupy B klubowych Mistrzostw Świata siatkarek pomiędzy brazylijskim zespołem Osasco, a Rosyjskim Dynamem Kazań. Obydwa zespoły rozegrały już w turnieju po jednym spotkaniu z japońskim zespołem Hisamitsu Springs, zarówno Osasco jak i Dynamo Kazań wygrały swoje spotkania 3:1. Biorąc pod uwagę siłę obydwu zespołów, o zwycięstwie w tym meczu zadecydują niuanse i nie spodziewam się, żeby jeden z nich wygrał to spotkanie w krótkich trzech setach. Osobiście moim faworytem jest drużyna Dynama Kazań, który wygrywając Ligę Mistrzów pokazał w tym sezonie wiele spotkań na bardzo wysokim poziomie, a atakująca Gamowa niekiedy sama potrafiła odwrócić losy spotkania na stronę swojego zespołu. Dynamo jest jednym z głównych faworytów tych rozgrywek, chociaż biorąc pod uwagę obsadę, która jest w tym sezonie bardzo wyrównana to nie można jednoznacznie określić kto wygra ten turniej. Choćby ekipa gospodarzy Volero Zurich, która jeszcze niedawno była siatkarskim kopciuszkiem nabrała doświadczenia i również zalicza się ją do grona faworytów. Zespół Osasco niespodziewanie przegrywając mistrzostwo Brazylii również będzie chciał powalczyć w tym turnieju o zwycięstwo. Dzisiejszy mecz pokaże prawdziwą siłę Dynama w starciu z połodniowoamerykańską siatkówką i mecz powinien być emocjonujący i wyrównany. Ja oglądając mecze obydwu zespołów optuję za tiebreakiem, co pozwoli na spokojne trafienie mojego typu do którego zachęcam.
✅40,8
 
bugs-bunny 16

bugs-bunny

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel , Elite League
Godzina: 20:30
Spotkanie: Coventry Bees - Swindon Robins
Typ: Peter Kildemand over 11
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kierunek Coventry gdzie pszczoły na własnym torze zmierzą się z rudzikami . Swindon w oczach wszystkich bukmacherów skazywani są na straty jednak moim zdaniem niesłusznie ponieważ mecz będzie odbywał się na styku przy kilku punktowej różnicy jednej z ekip. Na to wydarzenie wybrałem over Petera ,który w tym sezonie za równo w Polskiej jak i angielskiej lidze nie zawodzi a w tej drugiej zaskakuje chyba nawet sam siebie . Jedyne co może dzisiaj stanąć na drodze w zdobywaniu dużej ilości oczek jest zawsze nieznana forma zawodników gospodarzy oraz tor sprawiający problemy. Nie mniej jednak nie widze biegu w którym Peter skazywany jest z góry na porażkę z którymkolwiek z nich powiedziałbym nawet ,że we wszystkich jest faworytem .
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ranczo0123 498,7K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
FRANCJA Ligue 2 20:30
Chateauroux - Creteil
Typ 1

Kurs: 1,7
Stosunki między tymi dwoma klubami można chyba bez żadnej przesady nazwać mianem &quot;przyjacielskich&quot;. A przyjaciele lubią sobie wyświadczać przysługi, takie jak na przykład przekazywanie punktów potrzebnych do utrzymania. Ba, między tymi klubami dochodzi też do przysług innego rodzaju - często na zasadzie transferu bezgotówkowego zawodnicy przechodzą a to z Creteil do Chateauroux, a to w przeciwną stronę. W Creteil dodatkowo nie zagrają: Seck (P, 30/3), Diedhiou (O, 29/1), Ikoko (O, 25/0), Belvito (N, 24/2), Sangare (N, 20/3) i Genest (P, 9/1) Skoro więc gospodarze potrzebują punktów, goście nie powinni im tutaj robić problemów. Kursy na gospodarzy lecą w dół w bardzo szybkim tempie.
⛔ 100 / brak buka
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Piłka Nożna - Włochy - Włoska Serie B
Spotkanie.Empoli - Crotone
Typ.x
Kurs.3,50
Bukmacher.Unibet
Data.09.05.2014 g.21.00
Analiza.
Wloska Serie B i spotkanie na szczycie ligowej tabeli pomiedzy zespolami Empoli - Crotone.Oba zespoly w czubie tabeli z nadzieja na awans do Serie A.Gospodarze w tej chwili na miejscu 2 i 62 punkty na koncie,natomiast ich dzisiejszy rywal na pozycji 3 i 58 oczek zdobytych,tak wiec zapowiada sie dzisiaj zacieta walka o kazdy punkt i dlatego stawiam tutaj na podzial punktow.Do konca rozgrywek pozostaly jeszcze 5 kolejek wiec teraz kazdy punkt na wage awansu.A chetnych jest wielu bo tylko lider tabeli Palermo juz pewne awansu-78 punktow,natomiast od pozycji drugiej do czwartej tylko 4 punkty roznicy,a do miejsca 9 tylko 9 punktow roznicy wiec tu wszystko moze sie zdarzyc.Tak wiec jest o co walczyc bowiem tylko dwa pierwsze miejsca daja awans bezposredni a trzecia ekipa awansuje z play-offoiw.Tak wiec dzisiaj bedzie spotkanie bardzo wyrownane bo jesli goscie dadza zarobic 3 pkt ekipie Empoli to ta juz odskoczy na 7 oczek.Gospodarze w niezlej formie bo na ostatnie 6 meczy 4 wygrane i 2 porazki,ale goscie takze niezle sobie ostatnio radza...2 wygrane,3 remisy i tylko 1 porazka pozwalaja przypuszczac,ze dzisiaj takze sa wstanie cos ugrac,tym bardziej ,ze historia ostatnich spotkan wskazuje wlasnie na wynik remisowy...
07/12/13 Sb Crotone - Empoli 1:1
06/04/13 Sb Empoli - Crotone 0:0
10/11/12 Sb Crotone - Empoli 3:2
04/02/12 Sb Empoli - Crotone 1:1
Na 4 ostatnie mecze,mamy,az 3 wyniki remisowe i jedno minimalne zwyciestwo zespolu Crotone.Natomiast dwa ostatnie spotkania na terenie Empoli to remisy 0-0 i 1-1.Ja dzisiaj takze stawiam na podzial punktow i typuje wynik 1-1.
⛔100
 
forsyth 0

forsyth

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Iceland, Division 1
Godzina: 21:00
Spotkanie: Haukar - Throttur
Typ: Haukar -1.5
Kurs: 2.42
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Poprzedni sezon przyniósł gospodarzom 3 miejsce w tabeli, a o braku awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej zadecydował bilans gorszy o zaledwie jedną bramkę straconą więcej. Goście zakończyli tamten sezon na 10 pozycji, a o ich utrzymaniu w lidze zadecydowały zdobyte 2 oczka więcej od rywali. Dobry dyspozycja gospodarzy ma w tym sezonie być ostatecznie potwierdzona i zaowocować upragnionym awansem klasę wyżej. Goście od kilku sezonów balansują na granicy spadku/utrzymania i nic nie wskazuje, żeby i w tym roku było inaczej.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom