>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy dnia - 09.05.2013 (czwartek)

Status
Zamknięty.
bartek122 159

bartek122

Użytkownik
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 9 Maja

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, WTA Madryt 9.05 17:15
Ekaterina Makarova - Marion Bartoli
typ: 2-0
2,50
Williamhill
Analiza
Jutro kolejna runda turnieju w Madrycie, a ja wybralem spotkanie pan, Ekateriny Makarovej z Marion Bartoli, w ktorym widze wyrazna faworytke spotkania w postaci Rosjanki. Francuzka ograla tutaj Vesnine po kreczu i Torro Flor w trzech setach. Przypomnijmy, ze Hiszpanka to nie poziom WTA nawet na clayu. Francuzka nigdy nie ukrywala ze maczka to dla niej najgrosza do gry nawierzchnia. Wyniku na clayu mowia same za siebie, Bartoli nie ma na koncie zadnego wartego odnotowania. Rosjanka ograla tutaj natomiast Safarova i Azarenke, szczegolnie zwyciestwo nad Bialorusinka musi robic wrazenie. Widac, ze Makarova zlapala forme i odpowiedni rytm. Jej styl gry jest duzo lepiej przystosowany do gry na ziemi od stylu gry Francuzki. Forma tez jest po jej stronie. Regularnosc? Sadze, ze rowniez co na ziemi ma ogromne znaczenie. Nie widze argumentow przemawiajacych za Bartoli, stad tez typ na zdecydowane zwyciestwo Rosjanki.
✅ 150
 
bartek122 159

bartek122

Użytkownik
Spotkanie: Anaheim Ducks - Detroit Red Wings
Typ: 2
Kurs: 3,1
Bukmacher: bet365
Analiza:

Na przekór osobą którzy wyżej podali typy na Kaczki ja liczę na to że Czerwone Skrzydła zdołają zwyciężyć w typ spotkaniu i to w podstawowym czasie gry. Hokej jest bardzo nie obliczalny i wszystko może się wydarzyć. W serii jest 2:2 a więc jeszcze co najmniej 2 spotkania. Detroit po tej wygranej mogli by sobie bardzo ułatwić drogę do zwycięstwa i przejścia dalej. Przed play offami na 3 spotkania w tym roku Redsi wygrali 2 razy i to na wyjeździe i myślę że dziś też są w stanie pokonać gospodarzy na własnej tafli lodu. Do tej pory to zwycięstwa Wings były rozstrzygane po dogrywce gdzie udawało im się strzelać bramkę ale myślę że na to spotkanie zmobilizowali się bardzo mocno. Liczę na swoją dobrą postawę zawodnika Brunnera który bardzo dobrze prezentuje się w play offach, równie dobrze można było by postawić typ że on zdobędzie bramkę. Powodzenia!
⛔ 100
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej,NHL
Spotkanie: Toronto Maple Leafs - Boston Bruins
Typ: X
Kurs: 3,8
Bukmacher: WH
09.05.2013 01:00
Analiza:
Boston jak na razie prowadzi w serii dwa do jednego_Oba zespoły strzelają jak i tracą minimum po pięć bramek.Rozstrzelali nam się chłopaki ale jak to jest w sporcie i przyjdzie czas że wynik będzie niski.Myślę że dziś tak się stanie i wynik zakończy się na poniżej 5,5 bramki w całym spotkaniu.Ja obstawiam jeszcze przy tym że zakończy się remisem.Oba zespoły po rozegraniu trzech spotkań nie zanotowały jeszcze takiego rezultatu.Czyżby miało to nastąpić dziś.Sądzę że jest to możliwe gdyż w play-offach mało kiedy zespoły kończą rywalizację w której nie padł żaden wynik nie rozstrzygnięty w regulaminowym czasie.dziś stawiam że to nastąpi.Oba zespoły grają bardzo agresywnie i ofensywnie.Myślę że dziś sa w stanie strzelić taką liczbę bramek że wynik po tzrech tercjach będzie na poziomie remisowym.Klonowi dziś z pewnością będą chcieli rozstrzygnąć te spotkanie na swoją korzyść ale myślę że będzą musiały się pomęczyć z niedźwiadkami.Myślę że dopiero w doliczonym czasie poradzą sobie z nimi.
✅ 280
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 16

aktywacja

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, KNVB Beker
Spotkanie: AZ Alkmaar - PSV Eindhoven
Typ: over 2.5
Kurs: 1,50
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Witam mój pierwszy typ, mały kurs ale i konto małe mam więc szukam pewniaka. I właśnie takim pewniakiem jest ten mecz. Analizując ostatnie mecze obu drużyn rzuca się w oczy, że pada w tych meczach wiele bramek. W ostatnich 7 meczach AZ padło aż 23 bramki! Co daje nam średnio ponad 3 bramki na mecz. Warto nadmienić że AZ przegrało 20 kwietnia u siebie 1:3 właśnie z... PSV. Ta drużyna nie popisała się w tym sezonie.
Natomiast PSV powinno zająć drugie miejsce w lidze. Goniący ich Feyenoord, nawet jeśli wygra będzie miał gorszy bilans. W 7 ostatnich meczach PSV padło 30 bramek co daje ponad 4 bramki na mecz.
Mecz zostanie rozegrany na stadionie w Rotterdamie. Jest to finał KNVB Beker.
W PSV nie będzie Luciano Narsingh(18/6)
W AZ nie będzie Mattias Johansson(10/0) i Maarten Martens(6/1)
Przeglądając statystyki ostatnich meczy pomiędzy tymi drużynami widać także sporą ilość goli. Więc jest to idealny typ, dla chcących zagrać bezpiecznie. Polecam
✅ 50
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
taszi 25

taszi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Norwegia- Tippeligaen
Spotkanie: Lillestrom - Sogndal IL
Typ: Uda się obydwu drużynom strzelić gola? NIE
Kurs: 2,1
Bukmacher: bwin
Analiza:
Statystyka na początek:
07/10/12 ELIT Sogndal - Lillestrom 1:0
20/05/12 ELIT Lillestrom - Sogndal 1:0
10/11/11 TK Lillestrom - Sogndal 0:0
28/08/11 ELIT Lillestrom - Sogndal 0:3
19/05/11 ELIT Sogndal - Lillestrom 2:0
20/09/04 ELIT Sogndal - Lillestrom 0:4
23/05/04 ELIT Lillestrom - Sogndal 1:0
Ostatnie siedem meczy jak widać zawsze strzelała (o ile w ogóle) jedna drużyna, dodatkowo mecze przeważnie się under 2,5. Sogndal na wyjazdach póki co zdobywa 0,7 gola na mecz i to w tej drużynie upatrywałbym drużynę która nie strzeli bramki. Kurs jak dla mnie zachęcający do pogrania, chociaż oparty przede wszystkim na statystyce.
⛔ 100
staraj się pisać lepsze analizy
 
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: San Antonio Spurs - Golden State Warriors
Typ: San Antonio Spurs (-17,5 pkt.) AH
Kurs: 4,75
Bukmacher: William Hill
Analiza: Może się mylę, ale jak dla mnie to ta seria się skończyła wraz z końcem pierwszego meczu. Golden State Warriors zagrali kapitalne spotkanie, mieli wygraną &quot;w kieszeni&quot; prowadzą bardzo wysoko na niecałe pięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry. Zapewne GSW poczuli się wtedy zwyciężcami i już w głowach mieli kolejny mecz ze Spurs, a tu spotkała ich niemiła niespodzianka. Warriors przestali grać, a Spurs zaczęli niemal wszystko trafiać i doprowadzili do dogrywki. Pierwsza dogrywka zakończyła się remisem, w drugiej Spurs zwyciężyli dzięki pięknemu trafieniu za trzy punkty w samej końcówce. I teraz pytanie czy młoda, niedoświadczona drużyna jak Golden State Warriors w tak krótkim czasie zdoła zapomnieć o tamtym meczu i pełni wiary podejść do meczu drugiego? Moim zdaniem to im się nie uda. Nie oszukujmy się- zawodnicy na pewno byli mocno podłamani tamtym meczem, zapewne bez kłótni też się nie obyło, atmosfera w drużynie musi być teraz zła. Przypomina mi się seria z zeszłego sezonu pomiędzy Spurs a Thunder. Oklahoma miała wygrany pierwszy mecz a jednak też w końcówce się posypali. W drugim meczu Oklahoma nie istniała(niby kto wie jak wysoko nie przegrali, ale to dlatego, że Spurs mając ogromną przewagę odpuściło w końcówce meczu). Spodziewam się tutaj bardzo wysokiej wygranej Spurs.
⛔ 100
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - USA - MLS
Spotkanie: New York Red Bull - Montreal
Typ: 1
Kurs: 1,75
Bukmacher: Expekt
Analiza:
No cóż , Red Bull niby lider ale tak na prawdę mają tyle samo punktów co Montreal czyli 17 a do tego 3 mecze rozegrane więcej. Ale i tak gram w stronę gospodarzy a czemu zaraz postaram się wytłumaczyć. Do tej pory są bezkompromisowi jeśli chodzi o gole - strzelają najwięcej (16) ale i tracą też tyle ile ostatni zespół tabeli (13). Ale do pogrania 1 skusiły mnie dwie rzeczy. Po pierwsze passa New York wynosząca 3 zwycięstwa pod rząd (jak na MLS to i tak długo heh) a druga sprawa to zawodnicy grający w New York (których nie ukrywam bardzo lubiłem i nadal lubię). Otóż takie tuzy piłki jak Thierry Henry, Juninho, Tim Cahill czy Luyindula na pewno są wszystkim dobrze znane. Szczególnie Francuz, który jest kapitanem drużyny powinien pomóc jej zwyciężyć. Jeśli chodzi o gości ciekawostką jest, że w ataku gra u nich znany niegdyś dobrze na włoskich boiskach wychowanek Lazio Rzym Marco Di Vaio. Dodam jeszcze, że ostatni pojedynek pomiędzy zespołami odbyty na Red Bull Arena zakończył się zwycięstwem gospodarzy 5:2. Dziś liczę na powtórkę. Powodzenia !
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Finlandia 1 liga
Spotkanie - HJK Helsinki : IFK Mariehamn
Typ - 2 połowa gole ? powyżej 2.5
Kurs - 3.75
Buk - Bet365
Analiza :
Lider Veikkausliiga zespół HJK Helsinki podejmuje dzis na własnym boisku 3 drużynę IFK Mariehamn i uważam że może być ciekawe spotkanie , Veikkausliiga dopiero co się rozpoczęła i zostało rozegrane jak dotąd 4 kolejki ( nie wszystkie zespoły ) i jak wspomniałem liderem jest zespół HJK który zgromadził na swoim koncie 10 pkt przy stosunku bramkowym 9:4 , na swoim terenie HJK rozegrało zaledwie 1 spotkanie wygrywając z MyPa 2:0 (1:0) , natomiast goscie IFK Mariehamn mają na swoim koncie 7 pkt i bramki 7:5 , oni na wyjazdach rozegrali 2 spotkania i bilans 2-0-0 i 4:1 może robić wrażenie jak na początku rozgrywek dlatego liczę że dzis tanio skóry nie sprzedadzą i powalczą o jak najkorzystniejszy wynik , może być jednak ciężko gdy popatrzymy w ich H2H i na wyniki jakie tutaj padały to niewątpliwie gospodarze są zdecydowanym faworytem bo popatrzmy 26 wspólnych spotkań i bilans 17-6-3 natomiast gole to 54:17 a wyniki jakie tutaj padały ostatnio to 6:0 czy 5:1 tak więc liczę na sporo goli a że goscie jak widzimy w meczach wyjazdowych grają nie żle to myslę że też cos dołożą , jednak liczę na więcej goli w drugiej połowie spotkania przynajmniej ze 3 . Jak będzie przekonamy się o 13.00 . Pozdrawiam !
⛔ 100
 
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Holandia Puchar
Spotkanie: AZ Alkmaar - PSV Eindhoven
Typ: BTS (obie strzelą)
Kurs: 1.53
Bukmacher: Bet365
Analiza :

Jak dla mnie jest to bardzo pewny bet na dziś i polecam go zagrać.Obie drużyną chcą zgarnąć ten puchar dlatego obie będą grać offensywnie. Faworytem w tym meczu są zawodnicy z Eindhoven , lecz nie będę ryzykował grania na nich.Drużyna gospodarzy ostatnio w lidze wygrała 2 mecze po 4:0 , zarówno u siebie jak i na wyjeździe , wygrali wtedy ze Zwolle i Heerenveen.20 kwietnia , a więc niecały miesiąc temu AZ przegrało u siebie z PSV 1:3 u siebie , teraz będą chcieli się na pewno zrewanżować co za tym idzie strzelanie bramek lub minimum jednej bramki.PSV jest drugie w tabeli z przewagą 3 punktów nad Feyenoordem i to drugie miejsce raczej powinni utrzymać do końca sezonu.Oprócz tego , że są na drugim miejscu to strzelili w 33 meczach aż 102 gole czyli lekko ponad trzy na mecz co robi wrażenie.Alkmaar w lidze jest dziesiąte , szans na LE nie ma , szanse na spadek niby są , ale ta szansa wynosi 1%.W ostatnich 4 meczach między drużynami 3 razy wygrywało PSV i raz AZ , we wszystkich tych meczach był mój dzisiejszy bet czyli BTS. Tak jak już wspomniałem wcześniej , blisko miesiąc temu AZ uległo 1:3 PSV i teraz chcą się zrewanżować , liczę na mecz pełen goli i polecam po podobnym kursie over 2.5 , który również uważam za pewny , mój typ to 2:3.
Pomogłem , proszę kliknij dzięki ????
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
llejo 50

llejo

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Regionalliga North 2012/2013
Spotkanie - Hamburger II - TSV Havelse
Typ - over 2,5 HT
Kurs - 6.00 ---&gt; 5.00
Buk - Bet365

28 kolejki Regionalnej północnej ligi Niemieckiej to bardzo ważny mecz dla obu ekip. Otóż Gospodarz Hamburg II broni się przed spadkiem do niższej ligi, czego przeciwieństwem jest ekipa gości, która walczy o awans z pierwszego miejsca i obecnie do lidera traci 3 punkty. Dlatego najważniejszym aspektem w tym meczu dla mnie jest walka od samego początku meczu. Dlatego że liczą się dla mnie bramki, a dokładnie ich ilość. Sytuacja taka mobilizuje drużyny do gry ofensywnej, która przeistacza się w strzelanie bramek. Kilka razy na tych ligach udało mi się zarobić na +2,5 HT
Także bez zawahania jestem gotów postawić ten typ i w tym spotkaniu. W dodatku że kiedyś zaistniała pomiędzy tymi drużynami taka sytuacja ze w pierwszej połowie padły nawet 3 bramki. Dlatego jestem gotów zagrać to spotkanie również za prawdziwą gotówkę. Przeważnie wszystkie swoje typy grywam na live, chyba że nie jestem posiadaczem gotówki wtedy nie gram.
Także to że padnie over 2,5 bramki w HT oceniam w skali około 43% szans.
Podsumowanie:
TYP: over 2,5 HT
KURS: 6.00
Bet365
⛔ 100
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Madryt
Spotkanie: Kevin Anderson - Tomas Berdych
Typ: Kevin Anderson (+1.5s)
Kurs: 1.95
Bukmacher: Expekt

Kevin po dobrym meczu pokonał wczoraj Monaco 2:1. Szczególnie powrót w 3 secie ze stanu 2:4 do 6:4 może robić wrażenie, bo Argentyńczyk chłopcem do bicia nie jest, a jednak udało mu się go złamać 2 razy w końcówce i wygrać cały mecz, co przy zapewne nie małym zmęczeniu, może mieć znaczenie jeśli chodzi o jego formę psychiczną. Natomiast jeśli chodzi o Czecha, to sytuacja podobna do wczorajszego meczu z JJ. Również uważam, że Tomas ten mecz wygra, ale mimo wszystko dalej jeszcze nie jest w super formie i wg mnie, jeśli seta urwał mu Jerzyk, tym bardziej Kevin nie powinien mieć z tym problemów.

⛔ 100
 
Z 78

ziom157

Użytkownik
Tenis, ATP Madryt Hiszpania
Dimitrov G. (Bul) - Wawrinka S. (Sui)
Typ: Wawrinka Wygra 2-1
Kurs : 4,20
Bukmacher : SPortingbet
Analiza
Na dziś przygotowałem spotkanie Bułgara ze Szwajcarem. Oczywiście zdecydowanym faworytem jest Wawrinka. Stawiam na niego. Widać że ten zawodnik jest w formie. Ostatnio wygrał Turniej w Portugalii pokonując Davida Ferrera.
Dimitrov jednak pokonał Djokovicia. Djokovic wtedy widać że grał bardzo słabo w dodatku odniósł kontuzje. Kontynuuje passe 5 spotkań bez porażki. Natomiast Dimitrov poległ ostatnio dwa razy w Monaco przegrywając z Nadalem 2-1 oraz z
Robredo 2-0. Obaj zawodnicy specjalizują się w grze na korcie ziemnym. Myślę że Dimitrov zdoła urwać seta Wawrince który w odstępie 5 spotkań nie stracił żadnego seta. Kurs na to spotkanie jest bardzo obiecujący więc nic tylko grać. Dimitrov został rozstawiony z numerem 28 natomiast Wawrinka jest 15.
Bułgar zdołał urwać nawet najlepszemu graczowi seta Nadalowi. Więc myślę że Wawrinka wygra dziś 2-1 po nie łatwym zaciętym meczu.
✅ 320
 
felippe25 1

felippe25

Użytkownik
Dyscyplina: HOLANDIA: KNVB Beker
Spotkanie: Alkmaar - PSV
Typ: 2
Kurs: 1.65
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Jest to puchar, każdy chce wygrać, pojedynek jest rozgrywany na neutralnym terenie. PSV powinno wygrać, mają lepszy skład, lepiej prezentują się w lidze. Zdobyli V-ce Mistrzostwo kraju, więc będą chcieli skończyć sezon z jakimś pucharem. Alkmaar natomiast nie ma nic do stracenia i napewno zagrają ofensywnie co może poskutkować w kontrach PSV. Wynik 0-2 dla PSV. ????
⛔ 100
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
ATP Madryt, 18:00
???? Dimitrov G. v Wawrinka S.
2.61 Pinnacle Sports
Spotkanie R16, gdzie zobaczymy zawodnika, który pokonał lidera list ATP. Grigor Dimitrov po fantastycznym wtorkowym meczu, gdzie pokonał Djokovicia awansował to 1/8 turnieju w Madrycie. Jego rywalem będzie Stan Wawrinka, który na drodze do meczu z Bułgarem musiał pokonać Kolumbijczyka, Santiago Giraldo. Wcale to nie było łatwe spotkanie, jednak w pełni kontrolowane przez Szwajcara. Dimitrov narzekał na skurcze mięśni podczas meczu z Djokoviciem, jednak myślę, że w ciągu dwóch dni lekarze doprowadzili wszystko do jak najlepszego porządku. Jak dla mnie ten jutrzejszy mecz to 50/50. Dużo będzie zależeć od przygotowania fizycznego Bułgara, jeśli wszystko będzie w porządku to z całą pewnością powalczy o zwycięstwo. Kurs bardzo dobry, spodziewałem się niższego. Obaj panowie spotkali się raz, w Melbourne na kortach twardych w 2011 roku - wtedy gładko wygrał Stanislas Wawrinka. Szwajcar jest w dobrej dyspozycji, jak na razie wygrywa spotkania w roli faworyta w tym turnieju. Dimitrov w meczu z Djokoviciem się przełamał mentalnie. Pierwszy raz w meczu z tak dobrym rywalem nie wysiadł psychicznie, zawsze w końcówce pojawiały się błędy co skutkowało przegraniem meczu. To zwycięstwo go podbudowało i zapewne dziś będzie walczył o to samo!
⛔ 100
 
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaFinlandia, Veikkausliiga
Spotkanie: Inter Turku – Lahti
Typ: over 2.5
Kurs: 2.26
Bukmacher: Pinnacle
Godz. 16:00
Analiza:
Jesteśmy dopiero na samym początku zmagań w lidze finlandzkiej, za nami cztery kolejki.
Ekipa gospodarzy Inter Turku ma za sobą cztery spotkania w których zgromadzili siedem punktów, co na razie daje czwartą lokatę. Nie ma większego sensu zgłębiać się w tabelę bo tak jak wspomniałem jest to początek rozgrywek, można tylko powiedzieć że do lidera tracą trzy punkty. Inauguracja sezonu rozpoczęła się od porażki 1:0 z MyPa na wyjeździe, w następnej kolejce pierwsze zwycięstwo u siebie 1:0 z Jaro, kolejne spotkania to remis u siebie z HJK 2:2 (od paru lat zdecydowanie najlepszy zespół ligi), ostatnie spotkanie to zwycięstwo z Mariehamn 1:2. Podsumowując bilans u siebie to remis i zwycięstwo, trzy bramki strzelone i dwie stracone. Jak zwykle jak to na początku rozgrywek warto wrócić do poprzedniego sezonu. Inter zdobył wicemistrzostwo kraju z bilansem 17-7-9, co dało w sumie 58 punktów. Jeśli chodzi o bramki to mieli drugi najlepszy wynik w bramkach zdobytych 57, w obronie już nie byli tak rewelacyjni 42, w sumie skończyli ze średnią 3.0 (drugi rezultat), stosunek over/under – 19/14 – a więc zaliczamy ich zdecydowanie do overowych. Na własnym boisku mieli bilans 11-4-2, bramki 31:19 (ofensywnie oczywiście bardzo dobrze, w defensywie z czołowej siódemki najgorszy wynik). Atak ekipy podobnie jak rok temu bez osłabień z ubiegłorocznym zwycięstwo klasyfikacji strzelców z 17 bramkami na koncie Sirbiladze. Warto dodać że trenerem ekipy jest Holender a to zawsze oznacza większy nacisk na ofensywę.
Goście z Lahti mają na swoim koncie trzy spotkania jak do tej rozegrane, na stracie dwa remisy najpierw 1:1 na boisku beniaminka, druga kolejka to też wyjazd i bezbramkowy remis z JJk, ostatnie spotkanie to pierwsze zwycięstwo z KuPs. W sumie daje to pięć punktów i siódmą lokatę, bramki tylko 2:1 i wszystkie spotkania underowe i czwartego jak dla mnie nie będzie i tutaj trzeba wrócić do zeszłego sezonu. Zakończyli go na piątym miejscu z 50 punktami na koncie i charakterystyczną cechą było to że w każdym spotkaniu grali do 90 minut o komplet punktów bo na koniec mieli zaledwie dwa remisy!! przy 16 zwycięstwach i 15 porażkach, to miało przełożenie na bramki 45:49 – średnia 2.8. Na wyjazdach grali słabo 4-1-12 tracąc bardzo dużo bramek ale strzelać też potrafili 19:32. Atak na en sezon to dwójka Brazylijczyków Rafael i Dantas.
Jeszcze historia spotkań tych ekip. Rok temu trzy i tylko jedno skończyło się na dwóch bramkach 2:0, dwa pozostałe bardzo overowe 4:3 i 0:5. W tym sezonie obie spotkały się na przełomie stycznia i lutego dwa razy w ramach pucharu ligi jednak te wynik trzeba traktować z przymrużeniem oka a były one takie 0:1 i 2:1 gdyż był to okres przygotowawczy gdzie wiele się testowała a także były inne warunki atmosferyczne.
Krótko podsumowując, spotkanie dwóch ekip które defensywnego stylu gry nie preferują tak więc spodziewam się tu bramek.
⛔ 100
 
koleeejorz 2

koleeejorz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaFinlandia, Veikkausliiga
Spotkanie: Inter Turku – Lahti
Typ: Inter Turku
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Tak jak kolega już wyżej napisał jest to początek sezonu i tak naprawdę nie wiadomo jak wyglądają formy obu zespołów. Na tą chwile wiemy że gospodarze dzisiejszego meczu na własnym stadionie zaliczyli zwycięstwo i porażkę. Goście natomiast na wyjazdach zaliczyli dwa remisy. Za dużo niestety te statystyki nam nie mówią jednak w sezonie 2012 drużyna FC Turku zdobyła wicemistrzostwo wygrywając na własnym stadionie 11 spotkań 4 remisując i 2 przegrywając w których 31 razy trafiali do siatki przeciwnika w 17 meczach!
Lahti poprzedni sezon zakończyli na 5 lokacie. W meczach wyjazdowych nie spisywali się najlepiej, w 17 meczach 12 razy przegrywali, 4 razy zwyciężali a raz przywieźli do domu jeden punkt tracąc aż 32 bramki czyli prawie najgorzej w lidze jeśli chodzi o mecze na wyjeździe.
Myślę że gospodarze spokojnie poradzą sobie z gośćmi z Lahti a do zwycięstwa przyczyni się król strzelców poprzedniego sezonu Irakli Sirbiladze ????
Powodzenia!
✅ 110
 
kamasik_ag 0

kamasik_ag

Użytkownik
Dyscyplina: KNVB Beker (Puchar Holandii)
Spotkanie: Alkmaar - PSV
Typ: Połowa z największą ilością goli - 2.połowa
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Finał Pucharu Holandii, który rozgrywany jest w Rotterdamie więc na neutralnym terenie. Trudno oczekiwać od drużyn by ruszyły na siebie już od pierwszych minut. Spodziewam się wyczekiwania rywala, bardzo nudnej pierwszej połowy, piłkarskich szachów, w których padnie max.1 bramka. Co innego druga połowa, bo tam prawdopodobnie jedna z drużyn będzie musiała gonić wynik, więc co za tym idzie się odkryć i jestem pewien, że konsekwencją tego będzie bramka z kontry pod koniec meczu.
Ostatni mecz bezpośredni tych drużyn, który był rozegrany niecałe 3 tygodnie temu, zakończył się wynikiem: AZ 1-3 PSV. Z czego 3 bramki padły w 2giej połowie.
Powodzenia !
⛔ 100
 
amunike 592

amunike

Użytkownik
Dyscyplina - Pilka Nozna Liga I Rumunia
Spotkanie - Pandurii Targu Jiu - Viitorul Constanta
Typ - over 2.5 gola
Kurs - 1.85
Unibet
Mamy bardzo sympatyczny kurs na takie zdarzenie. Nie wiem czym sie kierowali bukmacherzy tym razem, ale ostatnio Viitorul i Pandurii sa strasznie overowe. Gospodarze - druzyna Pandurii sa w wybornej formie wiosna i walcza z Dinamem i Petrolulem o puchary. Wedlug mnie dadza rade, poniewaz wyniki ostatnio maja imponujace. Grozni sa zwlaszcza u siebie, gdzie maja ostatnio bilans 11-3-1! Na 8 ostatnich domowych meczow 6 zakonczylo sie overem 2.5. Undery byly przy wygranej 2-0 z Dinamem i 1-1 z zawsze groznym Gaz Metan. Bardzo duzo strzelaja, lubia tez stracic jakas bramke. Byl moment, gdzie Viitorul mogl spokojnie grac, nie myslac o spadku, jednak dramatyczna ich postawa w ostatnich tygodniach spowodowala to, ze przed 30 kolejka Concordia Chiajna ma tyle samo punktow co oni.
Jednak - na 7 ostatnich spotkan wyjazdowych Viitorulu 6 zakonczylo sie overem 2.5!
Popatrzmy jak spisuje sie Pandurii w starciach u siebie z &#39;underdogowymi&#39; teamami.
4-0 Gloria Bistrita
3-1 CSMS Iasi
2-1 Concordia Chiajna
2-2 Turnu Severin
3-1 Ceahlaul Piatra Neamt
6-2 Universitatea Cluj
3-2 Otelul Galati
Czyli z cala 8 z dolu tabeli (dzis graja z Viitorulem; wliczam ich do 8) notuja zdecydowane overy 2.5 w meczach domowych!
Szybka kontra i spojrzmy na poczynania Viitorulu z czolowka na wyjezdzie (Steaua i Dinamo jeszcze przed nimi na wyjezdzie).
0-3 Petrolul
2-3 Vaslui
0-2 Astra
1-3 Brasov
Tylko raz z Astra zanotowali under 2.5 (nieznaczny).
Coz, dzisiaj licze na to, ze Pandurii ponownie nastrzela bramek, jak to robi regularnie. Dramatyczny ostatnio Viitorul nie slynie z zelaznej defensywy, a poniewaz Pandurii gra bardzo ofensywnie, to z pewnoscia mecz bedzie dosc otwarty. Viitorul to tez jest zespol, ktory bramki strzela. Over 2.5 powinien spokojnie wejsc w tym meczu.
Kwiecien byl bardzo dobrym miesiacem dla Pandurii - wygrali nawet 3-1 w Kluż Napoce. Licze, ze maj bedzie podobnie udany. Zycze powodzenia ???? .
Jesli podoba Ci sie typ, kliknij dzieki ???? .
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis, ATP MADRYT.
Spotkanie: Gimeno-Traver D. - Andujar P.
Typ: Over 22.5 g
Kurs: 1.92
Buk: Unibet
Analiza:
Ok, to na szybko, bo zaraz mecz. Spotkanie dwóch kolegów, którzy znani są z tego, że kiedy jest turniej w swoim kraju, lubią grać pod publikę, by jak najdłużej to spotkanie trwało. Miałem zagrać na sety, ale na unibecie, nie miałem takiej opcji, a gemy to prawie to samo. Obaj, panowie, już w tym turnieju pokonali dość dobre postacie w turnieju, bo Isnera, i Gasqueta, a dzisiaj nie mogli lepiej trafić jak na siebie pokazując dla publiczności, że sam tenis może cieszyć widza. W Madrycie, mączka, jest znacznie szybsza, od tej, co była w Monte Carlo i tu również zawodnicy, pójdą na żywioł, będą obaj energiczni, ale za grają koleżeńsko między sobą i dopiero prawdziwa walka, będzie w trzecim secie, biorę typ. I przepraszam że tak późno.. ale myślę, że warto. Linia, może wysoka, ale tak jak napisałem wyżej, dwóch grajków z Hiszpanii w Madrycie.. chyba każdy wie o co chodzi.
zwrot 0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom