>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 09.04.2014 (środa)

Status
Zamknięty.
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern Munchen - Manchester United
Typ: suma goli/obydwie drużyny strzelą gola - powyżej 2,5 i NIE
Kurs: 3.75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Wszyscy wietrzą niespodziankę i wygraną oraz awans Man Utd. Ja jestem zgoła odmiennego zdania. Niespodzianką był wynik pierwszego meczu. Man Utd postawił w bramce autobus wykopując wszystkie piłki na jednego, wysuniętego zawodnika. Przyniosło to efekt, ale nie do końca taki jaki sobie trener ManU założył. Stracili bramkę i teraz taktyka musi być zupełnie inna. To Bayern może sobie postawić w bramce autobus i grać z kontry. Manchester musi strzelić bramkę jeżeli chce doprowadzić chociażby do dogrywki.
Nie przekonują mnie dwie wysokie wygrane ManU w lidze, by postawić na nich kasę dzisiaj.
Bayern po długiej serii zwycięstw zanotował dwa remisy i porażkę. Czas wrócić do wygrywania. Jeżeli Guardiola dzisiaj nie przekombinuje jak w Manchesterze gdzie Bayern wyszedł bez nominalnego napastnika, to będzie dobrze. Manchester nie ma czym straszyć, a Valencia swój mecz życia rozegrał już tydzień temu ;)
Stawiam dziś na wysokie zwycięstwo gospodarzy + zerowy dorobek strzelecki po stronie Manu.

Kurs na zero strzelonych przez ManU i poniżej 2,5 goli też jest ciekawy jakby ktoś wietrzył skromne 1:0 czy 2:0
⛔100
 
R 11

rafalex91

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Rosja, Superliga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Dinamo Krasnodar - Dinamo Moskwa
Typ: 2
Kurs: 1.75
Bukmacher: betclic
Analiza: Dziś pod lupę biorę spotkanie z siatkarskiej rosyjskiej Superligi, a mianowicie stracie dwóch czołowych drużyn, tj. Dinamo Krasnodar (4. miejsce) vs. Dinamo Moskwa (3. miejsce). Moim faworytem w tym spotkaniu jest drużyna gości. A już piszę dlaczego. Zespół z Moskwy na dwadzieścia rozegranych meczów w tym sezonie aż osiemnastokrotnie wygrywał swoje spotkania, a tylko dwa razy musiał uznawać wyższość rywala (przy czym gospodarze aż siedmiokrotnie schodzili z parkietu pokonani). Jeżeli chodzi o bezpośrednie starcia tych dwóch ekip, to na pięć ostatnich meczów, czterokrotnie wygrywali zawodnicy z Moskwy, a tylko raz ta sztuka udała się graczom z Krasnodaru. Różnica w tabeli dzieląca oba zespoły wynosi aż 12 punktów, a do drugiego Belgoradu team z Moskwy traci 3 i do pierwszego Zenitu Kazań, 5 oczek. Jeżeli podopieczni Jurija Czerednika chcą walczyć o najwyższy cel, to dziś w Krasnodarze nie mogą sobie pozwolić na potknięcie. Mimo wszystko spodziewam się wyrównanego spotkania, ale typuje zwycięstwo gości.
⛔100
 
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Liga Mistrzów - Play Offy
Sędzia: Howard Webb, Godz: 20:45
Spotkanie: Atl. Madrid - Barcelona
Typ: Atletico Madryt - Powyżej 3.5 kartki
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Zapraszam do gorącej Hiszpanii gdzie zmierzą się dwie drużyny które elektryzują swoją grą. Mecz będzie owocować w gole, walkę o każdy metr boiska i nieodstawianie nóg. Atletico pokazało że może wygrać z Realem Madryt zaciekłością i wolą walki, myślę że z Barceloną będzie to samo. Stosunki Madryt - Barcelona nie należą do najprzyjemniejszych. Sędziować będzie słynny Howard Webb który potrafi i lubi pokazywać kartki. W ostatnim meczu pomiędzy tymi drużynami padło aż 8 żółtych kartek (Barcelona - 2, Atletico Madryt - 6).
Howard Webb:
(Statystyki oparte na 109 meczach międzynarodowych)
Czerwone Kartki - 21 (0.19 na mecz)
Żółte kartki - 445 (4.08 na mecz)
Myślę że z łatwością kurs zostanie pokryty.

⛔100
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS WTA KATOWICE
Godzina:
15:00
Spotkanie: Olaru/Ignacik - Moulton-Levy/Jurak
Typ:
Olaru/Ignacik
Kurs: 2,2
Bukmacher: Bwin
Analiza: Dla mnie bet dnia. Amerykanka z Chorwatką wygrały co prawda w ostatnim tygodniu turniej Monterrey, gdzie pokonały kilka &quot;składakowych&quot; par złożonych owszem z niezłych deblistek, ale oba mecze to były ciężkie boje półfinał i finał). Dziś dostają parę polsko-rumuńską, dla której będzie to 2 wspólny turniej. 3 miesiące temu grały razem w Paryżu i ograły gładko 2-0 Erakovic/Martic (bardzo cenny skalp) by potem ulec 0-2, topowej parze WTA &quot;śwince&quot; Groenefled i &quot;babci&quot; Peschke. Jednak porażka z taką parą ujmy z pewnością nie przynosi. Co przemawia jednak dziś za nimi? Po pierwsze obie są bardzo dobrymi deblistkami (Klaudia wraca dopiero od grudnia do grania po &quot;urlopie&quot; macierzyńskim stąd jej ranking obecny nie oddaje jej właściwej pozycji związanej z umiejętnościami). Po drugie motywacja Klaudii, która przed własną publicznością będzie się chciała pokazać z jak najlepszej strony. I po trzecie, wg mnie kluczowe, to &quot;wojaże&quot; przeciwniczek. Nie wiem dokładnie ile trwa podróż z Meksyku do Polski, ale to nie jest przyjemna i nie pozostawiająca po sobie śladu &quot;przejażdżka&quot;. Min. kilkanaście godziny w podróży plus zmiana stref czasowych, wskoczenie do hali (w Meksyku grano na dworze), to wszystko musi odbić się na formie &quot;fizycznej&quot;. W pojedynku tak wyrównanych par wg mnie będzie to miało kluczowe znaczenie. Kurs zbyt wysoki aby nie zagrać ???? .
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ogro14 40

ogro14

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej ROSJA KHL
Godzina: 15:00
Spotkanie: Ufa - Magnitogorsk
Typ: 1 (zwycięstwo w regulaminowym czasie gry UFA)
Kurs: 2.15
Bukmacher: Betathome
Analiza:
Witam, wracamy do rozgrywek KHL w Rosji i znów idąc za ciosem typuje zwycięstwo gospodarzy. Po dwóch MINIMALNYCH porażkach na wyjeździe (3:2 po dogrywce); (3:2 w regulaminowym czasie) zespół Saławat Jułajew Ufa w fantastycznym stylu na własnej tafli rozgromił Magnitogorsk 4:0. Dziś również przed własną publicznością zrobi wszystko aby doprowadzić stan Play Off do remisu 2:2. Porażki 3:2 na wyjeździe świadczą że hokeiści UFA byli bardzo blisko zwycięstwa na terenie rywala, doprowadzając w ostatnim meczu do dogrywki, a przed własną publicznością pokazali, że są bardzo mocni i nie dali już żadnych szans rywalom nie tracąc nawet bramki.
Uważam, że będzie to zacięty pojedynek z minimalnym wskazaniem na gospodarzy.
⛔100
 
J 12

jellyfish321

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Challenger ATP Little Rock, USA
Godzina:
16:00
Spotkanie: Ryan Agar - Daniel Smethurst
Typ: Agar
Kurs: 6.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotkanie pierwszej rundy challengera w Little Rock. Rozstawiony z numerem drugim brytyjczyk Smethurst podejmuje dzisiaj australijczyka - Ryana Agara.Faworytem bukmacherów jest Smethurst, co nie powinno dziwić. W ostatnim turnieju w Harlingen, rozgrywanem na takiej samej nawierzchni jak turniej w Little Rock, dotarł aż do finału. W rankingu ATP plasuje się o prawie 500 miejsc wyżej od Agara. Australijczyk jest jednak zawodnikiem bardziej doświadczonym od swojego dzisiejszego przeciwnika. Smethurst w zeszłym tygodniu rozegrał 5 meczów. Dodatkowo podróż z Holandii, gdzie w niedzielę rozgrywał swoje spotkanie, do USA również do łatwych nienależy. Liczę, iż brytyjczyk nie wytrzyma tego spotkania kondycyjnie, a Agar wykorzysta swoją szansę i wypunktuje swojego rywala. Dodatkowo kurs, według mnie odrobinę zawyżony, zachęca do postawienia na australijczyka.
⛔100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 20:30
Spotkanie: Modena - Macerata
Typ: 1
Kurs: 2,80
Bukmacher: william hill
Analiza:
W drugim półfinałowym starciu we włoskiej lidze siatkarzy zmierzą się zespoły Modeny i Maceraty. Jestem trochę zdziwionym tak wysokim kursem na gospodarzytegomeczu, wydawało mi się że będzie na poziomie 1,85. WilliamHill daje aż 2,80 a u innych buków około 2.50. W meczu niedzielnym Macerata wygrała 3-0 ale wszystkie sety praktycznie na styku, poza ostatnim gdzie w połowie Macerata odjechała i dowiozła wygraną. Modena miała swoje szanse i równie dobrze po dwócg setach mogło być 2-0 dla Modeny. Modena w swojej hali gra zdecydowanie lepiej, musi dziś wygrać, porażka oznacza walkę o 3 miejsce. Modena gra piękną dla oka siatkówkę, Bruno Rezende to wirtuoz rozegrania, a jak się ma jeszcze w zespole takiego zawodnika jak Ngapeth to aż się chce ogladać grę tej ekipy. Zibi Bartman ostatnio w świetnej dyspozycji na zagrywce, w Maceracie strzelił 4 asy. Macerata w niedzielę wygrała głównie przez swoją mocną zagrywkę, Modena traciła po 2-3 pkt w serii i przez to trwoniła przewagi. Dziś w swojej hali zagrywka powinna być po ich stronie. Macerata w tym sezonie na wyjazdach spisuje się dużo gorzej, zaliczyła kilka wpadek z dużo słaszymi ekipami.
⛔100
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Piłka Nożna - Europejskie puchary - Liga Mistrzów (Champions League)
Spotkanie.Atletico Madrid - Barcelona
Typ.x
Kurs.3,50
Bukmacher.Unibet
Data.09.04.2014 g.20.45
Analiza.
Dzisiaj rewanzowe spotkanie w Lidze Mistrzow pomiedzy zespolami Atletico Madrid - Barcelona, gdzie stawka awans do polfinalow.W pierwszym spotkaniu zanotowalismy remis 1-1 i co ciekawe byla to czwarta konfrontacja tych zespolow w tym sezonie i w trzech poprzednich meczach notowalismy takze remisy 0-0,0-0 i 1-1...Tak wiec dotychczas grali ze soba w tytm sezonie cztery razy i cztery razy notowalismy wynik remisowy ,wiec czemu dzisiaj maialo by byc inaczej...?Ja zaryzykuje wlasnie taki typ na dzisiejsze spotkanie tym bardziej,ze dzisiaj walka na calego i nikt nie odpusci...Barcelona wiadomo,ze mocniejsza kadrowo i sportowo i ma wiecej indywidualnosci,ale Atletico Madrid dzisiaj zagra u siebie i wedlug mnie tu sily sie wyrownuja i dodatkowo znalezli patent na Barcelone i z nia nie przegrywaja....Dodatkowo obie ekipy wystapia dzisiaj oslabione...I tak w Madrycie nie zobaczymy pomocnika Ardy Turana, a pod dużym znakiem zapytania stoi udział w pojedynku Diego Costy. Brazylijczyk znalazł się w kadrze meczowej, lecz wciąż narzeka na uraz.Natomiast w Barcelonie zabraknie kontuzjowanych podstawowego bramkarza Victora Valdesa oraz Gerarda Pique.
Tak wiec jak dla mnie powazniejsze oslabienia w Barcelonie i dodatkowo graja na wyjezdzie,co stawia obie ekipy na rowni przed pojedynkiem rewanzowym.Jak dla mnie piaty remis w sezonie jak najbardziej mozliwy..Typuje tutaj wynik 1-1 i dogrywke...
⛔100
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP
Godzina: 12:00
Spotkanie: Garcia Lopez - Kukushkin
Typ: Kukushkin
Kurs: 2.77
Bukmacher: Pinnacle
Przeglądając ofertę bardzo pozytywnie zaskoczył mnie kurs na Kukushkina. Nie wiem czym się sugerują buki chyba nawierzchnią korty ziemna to ulubiona nawierzchnia Hiszpana jednak forma zdecydowanie za Kukushkinem. Ostatnio dobrze zaprezentował się w Pucharze Davisa tocząc wyrównany bój z Wawrinką. Prawdą jest że Garcia Lopez ograł w Miami na kortach twardych Monfilsa ale Francuz w tym sezonie gra przeciętnie. Dotychczasowy bilans 2-1 dla Kazacha wszystkie mecz na kortach twardych. Według mnie po takim kursie należy grac Kukushkina , który chociaż preferuje korty twarde w pojedynku z Hiszpanem ma duże szanse na wygraną . Moim zdaniem 50/50. Niepokoi mnie , że dla Kukuskina to pierwszy mecz na kortach ziemnych w sezonie, ale mimo wszystko stawiam na Kazacha.
⛔100
 
W 8

wanderlei94

Użytkownik
Dyscyplina: Premier Soccer League
Godzina: 19:30
Spotkanie: Ajax Cape Town - Golden Arrows
Typ: Ajax Cape Town
Kurs: 1.62
Bukmacher: Bet365
Analiza: Na początku chciałem pogratulować koledze, który popisał sie wczoraj wyczuciem. Postawił on na zwycięstwo Brighton(typy 08.04.2014). Ja mocno się przeliczyłem. Na dziś przygotowałem starcie rodem z RPA. W tamtejszej lidze dojdzie do mało prestiżowego meczu, ale z dość dobrym kursem zważywszy na postawę obu ekip. Ajax Cape Town zajmuje 11 miejsce w tabeli, podejmie czerwoną latarnię ligi Golden Arrows. Goście przegrali ostatnie 10 spotkań wyjazdowych, a ostatnie punkty zdobyli 08.02, przegrywając od tamtej pory 7 meczów z rzędu. Ogółem na wyjeździe Golden Arrows wygrali 1 raz oraz 11 wracali na tarczy. Bilans bramkowy 5:22. Ajax Cape Town zaś na własnym podwórku wygrali 6 razy, 3 zremisowali i 4 razy przegrali. Ajax wygrał ostatnie trzy pojedynki u siebie z Arrows i myślę, że dziś poprawią tą serie.
⛔100
 
betovsky 139

betovsky

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball -&gt;Usa-&gt;MLB
Godzina: 20:10
Spotkanie: Kansas City Royals - Tampa Bay Rays
Typ: Kansas City Royals wygra
Kurs: 1.98
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam z racji tego że dzisiaj mało meczy z Hokeja czyli mojej ulubionej dziedziny, wybieram mecz z MLB, chociaż na początku sezonu wole omijać tą ligę bo nie wiadomo w jakiej kto jest dyspozycji.
Więc tak Kansas dzisiaj podejmie Tampe i będzie to ich trzeci mecz z rzędu
Poprzednie wyglądały następująco:
09.04.14 MLB Kansas City Royals Tampa Bay Rays 0 : 1
08.04.14 MLB Kansas City Royals Tampa Bay Rays 4 : 2
W pierwszym meczu miotaczem Kansas był Vargas a w Tampie Matt More, I tutaj raczej niespodzianki nie było. Mało punktów ale mecz wygrany przez Kansas
W nocy padł tylko jeden run i to drużyna Tampy zdobyła punkt i wygrała.
Dzisiaj więc myślałem nad underem w tym meczu ale nieco pitcherzy mnie ostraszyli.
Dzisiaj w Kansas miotaczem jest Jeremy Guthrie który wygrał już jeden mecz w tym sezonie z Chicago, Kansas zdobyło wtedy 7 punktów.
A pitcherem Tampy jest Jake Odorrizi który zaliczył ładny debiut i także wygrał swój pierwszy mecz z Texasem i Tampa zebrała 8 runów.
Stawiam jednak na doświadczonego miotacza gospodarzy i spodziewam się tutaj wielu punktów po obu stronach jednakże mam nadzieje, że to Kansas wyjdzie zwycięsko.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
barnaba 44

barnaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Polski
Godzina: 18:30
Spotkanie: Jagiellonia - Zawisza
Typ: x/x
Kurs: 4.50
Bukmacher: bwin
Analiza:
Dość agresywny typ, ale po fatalnym początku czas próbować odrabiać straty. Na tapecie 1/2 finał Pucharu Polski, czyli szansa na trofeum i przygodę w europejskich pucharach. Rywal w finale praktycznie rzecz biorąc znany - Zagłębie. Notabene - rywal mający na głowie spory problem w lidze, więc szansa na Puchar dla zwycięzcy tego dwumeczu jest naprawdę całkiem spora.
Obie drużyny prezentują podobny - solidny poziom z chwilowymi wyskokami in minus. Ostatnia kolejka ligowa na przykład obnażyła braki i jednych, i drugich wskazując dość wyraźnie dlaczego nie widzimy tych drużyn wyżej w tabeli. Jagiellonia ma bardziej znanych zawodników, jednak jako całość lepiej prezentuje się chyba jednak Zawisza. Wrócili do ekstraklasy i prezentują się bardzo dobrze jak na &quot;pierwszoroczniaka&quot;. Tarasiewicz fajnie poukładał zespół i trzyma wszystko w ryzach. Na pewno główną przesłanką Zawiszy na ten mecz jest nie przegrać a remis bramkowy wzięliby z pocałowaniem ręki. Będą robić wszystko by osiągnąć ten cel. Jednym słowem gra na zero z tyłu, uważnie w obronie i kontry. Wielkim osłabieniem jest brak Masłowskiego, ale nawet bez niego Zawisza może ugrać co najmniej remis.
Jaga z kolei to wielka niewiadoma. Wiadomo co się wydarzyło w Poznaniu. Nie jest łatwo podnieść się po takiej klęsce. A w głowach jest jeszcze wysoce prawdopodobna perspektywa gry w spadkowej ósemce - oprócz ewentualnego zwycięstwa z Piastem Jaga potrzebuje jeszcze potknięć i Lechii i Cracovii. Żeby zobrazować rozchwianie Jagiellonii warto przypomnieć sobie mecz z Górnikiem sprzed ponad tygodnia: od 0:3 do 3:3. Z jednej strony wielki charakter, z drugiej tamte szybkie 3 bramki w plecy plus szóstka z Lechem daje średnią 4,5 na dwa mecze. Coś tu nie gra ! Zmiana trenera w tym momencie może dać więcej złego niż dobrego. Bo co mógł Probierz w te kilka dni zmienić ? Tylko zmotywować. Reasumując, Jagiellonia jest nieobliczalna, ale z poukładanym Zawiszą zapowiada się na ciężką przeprawę i tylko remis.
⛔100
 
suvi 107

suvi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern Monachium - Manchester United
Typ: Under 2,5
Kurs: 2,50
Bukmacher: bet365
Analiza:
W temacie tego meczu każdy ma na pewno swoje zdanie- jedni pewnie przewidują tu pewne zwycięstwo Bayernu, inni spodziewają się niespodzianki. Ja nie odważę się jednoznacznie stwierdzić kto wygra, albo inaczej - łatwo jest powiedzieć, że faworytem jest Bayern, i że to oni awansują dalej, tyle że granie takiego typu w jakikolwiek sposób, z takim kursem, moim zdaniem nie jest zbyt rozsądne. Z kolei Manchester kusi ciekawymi kursami i sam byłbym skłonny zaproponować jakąś opcję na nich, ale widzę że już ostro co niektórzy pograli, więc nie będę podbijał. Zamiast tego wybrałem inny bet. W teorii można spodziewać się wielu bramek, bo mega ofensywny Bayern zagra u siebie z Manchesterem, który nie ma nic do stracenia. Jednak jeśli miałbym powiedzieć jakiego meczu się spodziewam to skłaniam się raczej ku bardziej ostrożnej grze z obu stron. Bayern w tej chwili notuje niespotykaną od bardzo dawna serie 3 meczów bez zwycięstwa. Oczywiście nie przykładałbym do tego wielkiej wagi, bo skład w lidze ostatnio bardzo eksperymentalny i nastawienie po zapewnieniu mistrzostwa już na pewno nie to samo, ale to też może mieć jakiś tam drobny wpływ, może spowodować lekkie zachwianie pewności siebie, a presja jest ogromna. Manchester z kolei ostatnio 2 bardzo pewne zwycięstwa w lidze no i oczywiście w pierwszym meczu remis z Bawarczykami, choć większość zapowiadała pewne zwycięstwo Bayernu. Co do Manchesteru należy dodać też, że między ligą, a LM jest taka różnica, że nie mogą skorzystać z Maty, który w lidze jest podstawowym zawodnikiem, jest to na pewno minus dla MU. To tak bardziej ogólnikowo, a wracając ściślej do tematu, tak jak wspomniałem, spodziewam się raczej ostrożnej gry, bez żadnego gradu bramek. Bayern tak naprawdę nie musi strzelić żadnej bramki, oczywiście nie sugeruję, że będą grać na 0:0, a mam tu bardziej na myśli, że nie będą szarżować, bo mogłoby to ich słono kosztować, tylko cierpliwie czekać na swoje okazje. Manchester będzie starał się grać uważnie w obronie, żeby nie pogrzebać swoich szans i liczyć na kontry, czy na stałe fragmenty, jak to wyspiarze.
Myślę, że zmieszczenie się w dwóch bramkach jest w tym meczu całkiem realne, podobnie zresztą było we wczorajszych meczach, a zwłaszcza BVB - Real, gdzie miało być sporo bramek (chociaż tam mogło być ich więcej gdyby nie kiepska skuteczność). Typ under 3,5, który podał już wcześniej jeden z kolegów oczywiście dużo bezpieczniejszy i również polecam, bo kurs jest stosunkowo wysoki, a jak ktoś chce bardziej zaryzykować to myślę, że warto spróbować ten U 2,5 po prawie dwa razy większym kursie.
⛔100
 
M 10

markur1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Łotwa, Virsliga
Godzina:
18:00
Spotkanie: FK Liepaja - Skonto Ryga
Typ: over 2.5
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bwin
Analiza: Spotkanie w ramach łotewskiej ekstraklasy. Gospodarze FK Liepaja podejmują drużynę Skonto Ryga. Na Łotwie rozgrywki dopiero co się rozpoczęły. Skonto rozegrało do tej pory jedno spotkanie, które zresztą po cieżkich mękach wygrali. Liepaja z kolei ma rozegrane dwa spotkania w których to zanotowała wygraną i remis. Oba zespoły potrafią strzelać ale i zarówno tracić gole. W tym spotkaniu spodziewam się, że padną minimum trzy gole dlatego taki mój typ.
⛔100
 
naajlepszyy 13

naajlepszyy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Liga Mistrzów - Play Offy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Atl. Madrid - Barcelona
Typ: Barcelona (-1.5)
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Witam, na wstępie zaznaczę że kursy na to zdarzenie lecą na łeb na szyję iż wczoraj to samo zdarzenie grałem po kursie 4.5. Typ opieram głównie na przeczuciu i wiarę w formę FCB mimo że jestem kibicem Realu. Statystyka w tym sezonie była by po stronie Atletico które to w lidze Hiszpańskiej wyprzedza Barcelonę, dziś gra u siebie a na dodatek w tym sezonie, w czterech meczach po między tymi zespołami grajki z Madrytu nie przegrały. Atletico to świetnie zorganizowana drużyna w której pod wpływem trenera każdy walczy za każdego jak chyba w żadnej innej obecnie drużynie którą oglądam. Ja tu widzę po prostu małe przebudzenie Barcelony, bo takie już się zdarzały jak między innymi druga połowa w meczu ligowym z Realem czy zlanie Osasuny 7:0 przed własną publicznością jeszcze nie tak dawno temu bo trzy tygodnie wstecz. Nie ma co się rozpisywać dłużej, po prostu wydaje mi się że Atletico w końcu dotknie kryzys, że nie są jeszcze tak klasycznym zespołem jak Barca czy Real chodź w tym sezonie ewidentnie przeczą temu twierdzeniu. Po prostu polecam spróbować po takim kursie. Zapraszam na to spotkanie które od godziny 20:45 będzie można obejrzeć na kanałach cyfrowych platformy nc+.
⛔100
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Dyscyplina:Koszykówka Euroliga Kobiet
Godzina: 15:00
Spotkanie: Ekaterinburg K - USK Prague K
Typ: over 129.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet365
Ostatnie meczy pomiędzy obiema ekipami wyglądały tak:
09.01.13 EUR Ekaterinburg K USK Prague K 94 : 75 = 169
07.11.12 EUR USK Prague K Ekaterinburg K 71 : 78 = 149
17.01.12 EUR Ekaterinburg K USK Prague K 87 : 69 = 156
09.11.11 EUR USK Prague K Ekaterinburg K 59 : 74 = 133
10.12.08 EUR Ekaterinburg K USK Prague K 103 : 57 = 160
05.11.08 EUR USK Prague K Ekaterinburg K 64 : 94 = 158
Linia 130 punktów jak najbardziej do pokonania w dniu dzisiejszym. Zespół rosyjski prowadzi szybką grę i zdobywa sporo oczek. Dzisiaj są w stanie spokojnie rzuć 70 - 80 punktów. Do tego zespół z Pragi powinien dołożyć swoje 50-55 i over powinien wejść. Linia ustawione były nisko, bo ostatnie wyniki meczów z udziałem USK Praga były na prawdę niskie (55:57, 56:51). Dzisiaj Ekaterinburg K u siebie rzuci zdecydowanie więcej.
⛔100
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Katowice
Godzina: 20:30
Spotkanie: Roberta Vinci - Camila Giorgi
Typ: Roberta Vinci
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Obie panie znajdują się w zupełnie różnej dyspozycji. Vinci od dłuższego czasu nie może złapać równej wysokiej formy. Natomiast Giorgi w ostatnich tygodniach spisuje się bardzo dobrze.
W tym spotkaniu stawiam jednak na doświadczoną Vinci.
Roberta broni tutaj punktów za zeszłoroczny triumf. W pierwszej rundzie bez większych problemów pokonała 2-0 Pervak. Nie zagrała na pewno rewelacyjnego spotkania,ale rozsądna i przyzwoita gra wystarczyła na awans do kolejnej rundy.
Giorgi bez kłopotów ograła Kaśkę Piter. Gra Giorgi opiera się przede wszystkim na ciągłym ataku. W jej grze nie ma miejsca na defensywę. Liczy się tylko mocne i szybkie kończenie akcji.
Giorgi bardzo nie lubi grać z rywalkami,które często zmieniają rytm. Do takich na pewno zalicza się Vinci. Slajsy,skróty to będzie dobra broń na Camile. Wystarczy spojrzeć na ich bezpośredni mecz z USO 2013. W tamtym spotkaniu Giorgi nie potrafiła się odnaleźć. Co chwilę wyrzucała piłkę po autach. Giorgi jest dobrą zawodniczką,ale bardzo słabą w aspektach technicznych.
Sprytna i bardzo konsekwentna gra ze strony Vinci będzie niezykle trudna dla rywalki.
⛔100
 
P 11

pietreeqq15

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina:
20:45
Spotkanie: Bayern Munchen - Manchester United
Typ:
Bayern Munchen - Manchester United(+1,5) - 2
Kurs: 2.05
Bukmacher: bet365
Analiza:
Rewanżowy mecz 1/4 finału LM, w pierwszym meczu mieliśmy wynik 1:1 co sprawę awansu pozostawia otwartą, choć buki widzą faworyta w drużynie gospodarzy i wietrzą wysoką wygraną Bayernu. Jeszcze miesiąc temu też bym tak myślał ale pierwszy mecz i forma obu drużyn w ostatnim czasie sugerują co innego. Bayern po wygraniu ligi trochę się rozluźnił, co widać po wynikach w Bundeslidze, natomiast Manchester jest ostatnio w dobrej dyspozycji co pokazał w meczu z Bayernem oraz w dwóch ostatnich meczach ligowych. To na gospodarzach ciąży większa presja, gdyż są oni faworytem do wygrania całych rozgrywek, natomiast spisywany na pożarcie Manchester nie ma nic do stracenia. W pierwszym meczu choć Bayern miał 70% posiadania piłki, nie przełożyło się to na sytuacje bramkowe. W drużynie Bayernu zabraknie Schweinsteigera, Martineza i Thiago natomiast w MU nie zagrają Van Persie oraz Mata, którzy są bardzo ważnymi zawodnikami dla obu zespołów. Myślę że choć Bayern jest faworytem i od razu ruszy do ataku to Manchester nie da sobie wbić zbyt wielu goli i będzie czaił się na kontry. Mój typ wziął się z tego że są to drużyny z najwyższej półki i na takim poziomie że jakieś ogromne zwycięstwo jest mało prawdopodobne, według mnie może paść remis ewentualnie skromna wygrana gospodarzy, którzy jako plus mają to że grają
u siebie, nie spodziewałbym się też jakiejś dużej liczby bramek co również przemawia za moim typem. Ja typuję tutaj wynik 1:1 lub 2:1 oraz wielkie emocje.
powtórzony typ
⛔100
 
S 6

spinelek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Polski
Godzina: 18:30
Spotkanie: Jagiellonia - Zawisza
Typ: over 2,5
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jagiellonia bardzo liczy a wygranie całego pucharu co pozwoli im grę w europejskich pucharach. Ten mecz będą chcieli wygrać co najmniej 1 bramką aby mieć zaliczkę przed rewanżem a jak wiadomo na wyjazdach nie jest najlepsza. Mecz u siebie czyli kibice będą mocno dopingować i każdy zawodnik doskonale zdaje sobie sprawę z oczekiwań i z tego że gra w pucharach pomoże wypromować się do lepszego klubu. Plan Zawiszy na mecz jest taki aby strzeli jedną bramkę co stawi gości w dobrej pozycji przed meczem u siebie. Ostatnie wyniki obu drużyn pokazują , że pada sporo bramek i to przekonuje mnie to takiego typu.
⛔100
 
heloraf 397

heloraf

Użytkownik
DYSCYPLINA: Koszykówka Euro Cup
GODZ:17:40
SPOTKANIE:BC Nizhny Novgorod-Valencia Basket
TYP:1 (-1)
KURS:1,9
BUKMACHER:BET 365
Witam.
Dziś proponuję Wam spotkanie rewanżowe w Euro Cup gdzie Novgorod podejmuje Valencie.01.04.2014 w pierwszym meczu w Valenci,gospodarze wygrali 84:75,więc sporo.Dziś Novgorod musi gonić wynik i wygrać spotkanie dlatego też uważam że wystawienie tak niskiej linii na gospodarzy to &quot;okazja&quot;.Novgorod ostatni mecz w pucharach u siebie wygrał i to zdecydowanie z Happoel Jerusalem 88:72 gdzie też musiał gonić wynik z pierwszego meczu(-3 punkty).Valencja zaś ostatnie dwa pojedynki na wyjazdach przegrała.I o ile porażka z Albą była bez konsekwencji(pierwszy mecz u siebie wygrali różnicą 32 p.),o tyle porażka z...Chimki Moskwa 97:82 dała im JEDNOpunktowy awans w dwu meczu!!!
Myślę że dziś sytuacja się powtórzy i zespół rosyjski wygra to spotkanie.Może nie tyloma punktami które starczą do awansu(9+),ale raczej te minium czyli dwa oczka będą lepsi.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom