>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 09.04.2013 (wtorek)

Status
Zamknięty.
rafiii 142

rafiii

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Casablanca, godz. 17:30
Spotkanie: Pablo Andujar - Pablo Carreno-Busta
Typ: DW 0-2
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Witam, proponuje dzisiaj zagrać na bardzo interesującego zawodnika. 21-letni Pablo Carreno-Busta to zawodnik z 293 rankingu ATP. 2 lata temu zajmował on 130 miejsce, lecz złapał kontuzję i nie grał prawie rok czasu. Teraz wraca w wielkim stylu, posiada serię 38 wygranych spotkań! Co prawda gra w ITFach, ale to na prawde jest sztuka wygrać 6 ITFów z rzędu. 5 na cegle oraz 1 na dywanowej. Pokonał tam kilku ciekawych graczy bez problemowo. Widać, że cegła to jego przeznaczenie, zatem kolejny argument w kierunku utalentowanego, młodego Hiszpana. Po ogrywaniu zawodników w ITF, występuje tutaj od kwalifikacji. Pokonał Middlekoopa 6-7 6-2 3-0, Olaso 6-1 6-1, Serrę 2-6 6-3 6-1. Zatem ATP nie jest mu straszny, liczę na jego podtrzymanie serii i wygraną dziś 2-0. Teraz krótko o Andujarze, zawodnik totalnie bez formy i młody talent powinien szybko wybić mu z głowy ten turniej. Andujar na ostatnie 21 spotkań wygrał tylko... 4 z nich. Dramat. Jego styl gry jest beznadziejny. A pokonał w tym takich graczy jak Lajovic, Giraldo, Bellucci oraz Johnson. Co więcej, tych dwóch ostatnich na twardej nawierzchni. Ostatnie jego 2 mecze to porażki 2-6 3-6 ze średnim Troickim i też w dwóch setach z Haasem, co tylko potwierdza w jakiej formie jest starszy z Hiszpanów. Warto spróbować zagrać na młody talent, bo wszystko w tym meczu za nim przemawia.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zelazny 183

zelazny

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Casablanca
Spotkanie: Grega Zemlja - Mathhias Bachinger
Typ: Bachinger
Kurs: 1,90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Początek turnieju w Casablance. Bilans spotkań w ostatnim czasie Niemca jest o niebo lepszy niż Słoweńca. Bachinger tym roku rozegrał 2 razy więcej spotkań od Zemlji, a dotychczasowy wynik jego meczy wynosi 11:9, natomiast Słoweńca 3:8. Niemiec doszedł do półfinału turnieju w Le Gosier, przegrywając w 3 setowym boju dopiero z Banoitem Paire. Zemlja natomiast w ostatnim czasie wygrał jedynie z Florianem Mayerem, oraz Roberto Bautistą po kreczu Hiszpana. Kurs jest tak wyrównany chyba jedynie ze względu na ranking Słoweńca, który jest 54 rakietą świata, natomiast Bachinger 105. Stawiam dziś zwycięstwo Niemca, który jest ostatnio w dużo lepszej formie niż jego dzisiejszy przeciwnik.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna AFC Champions League
Spotkanie - Guizhou Renhe : Central Coast Mariners
Typ - Central Coast Mariners
Kurs - 3.40
Buk - Bet365
Analiza :
AFC Champions League i spotkanie pomiędzy Chińskim Guizhou Renhe a Australijskim Central Coast Mariners . Osobiście typuję gości na zwycięzcę tego pojedynku . Obie drużyny są grupie H a sytuacja ma sie nastepująco
1. Kashiwa 9 pkt
2. Central Coast 4 pkt
3. Suwon 2 pkt.
4. Guizhou Renhe 1 pkt.
Widzimy że gospodarze w słabej dyspozycji ale oni i w lidze po 3 kolejkach na 8 miejscu z zaledwie 4 pkt na koncie widać że nie weszli dobrze w sezon , goście natomiast na koniec sezonu w Australii zakończyli na 2 pozycji teraz walczą w play-off . W pierwszym ich spotkaniu na terenie Central Coast wygrali Australijczycy 2:1 i liczę że dziś może być podobnie patrząc na formę obu 11. Pierwszy swój mecz w tegorocznej edycji AFC Champions League Guizhou Renhe rozegrało na swoim terenie z Kashiwą i polegli 1:0 , widać że dopiero weszli w początek sezonu i jeszcze nie są w trybie meczowym , natomiast goscie są w końcówce sezonu i to myślę że zaprocentuje w tym spotkaniu . Pozdrawiam !
⛔ 100
 
mathaeus 86

mathaeus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,AFC champions league
Spotkanie: Guizhou Renhe-Central Coast
Bukmacher: bet 365
Kurs:2.10
Analiza:


Australijczycy w niedzielę grają bardzo ważny mecz w rozgrywkach play-off w lidze,dlatego też trener zdecydował,że do Chin nie poleci kilku podstawowych graczy.
W domu zostali Zwaanswijk ( def.22m), Bojic ( def.23m), Josh Rose ( def.26), McGlinchey ( midf.24 6g),Montgomery (midf.23), McBreen ( att. 17g)

Tydzień temu CC wygrali z Chińczykami podstawowym składem 2-1..
Dziś nie dość,że grają w połowie rezerwą to pod uwagę trzeba wziąć jeszcze daleką podróż,która na pewno da się piłkarzom we znaki.
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dariusz19 48

dariusz19

Użytkownik
Dyscyplina - Tenis - ATP - SINGIEL: Casablanca (Maroko), ziemna
Spotkanie - Pablo Andujar vs. Pablo Carreno-Bust
Typ - Pablo Andujar
Kurs - 1,96
Buk - Unibet
Analiza...!
Witam serdecznie wszystkich fanów tenisa. Na dzisiejszy dzień wybrałem spotkanie dwóch hiszpanów, na ich ulubionej nawierzchni, czyli mączce.
Zaczne od niepokonanego od kilkudziesięciu spotkań Cerreno-Bust. Z całym szacunkiem do jego osiągnięć, ale jego zwycięstwa w ITF-ach jakoś mnie nie ruszają. Jest to jeszcze młody gracz, jego czas jeszcze przyjdzie, ranking 293 więc widać, że sporo pracy jeszcze przed nim. Rozumiem poprzednika i jego posta gdzie grubo faworyzuje Carreno, no ale kolega zasugerował delikatnie, że będzie pogrom Andujara- z czym się zupełnie nie zgadzam!
Pablo Andujar to gracz pierwszej setki - 57nr światowego rankingu. Jak widać przegrywał wszystko jak szło, pierwsze rundy, z byle kim by nie grał. Ale przypomne, że wielkimi krokami zbliża się Roland Garros, a to własnie tam, każdy Hiszpan chce się zaprezentować jak najlepiej. Moje przeczucie mówi mi, że Andujar właśnie na ten turniej szykuje forme, a że jest już doświadczonym 27-letnim graczem to myślę, że on wie co robi i że wszystko idzie w dobrym kierunku i jeszcze sporo pokaże w tym sezonie.
Podsumowując, stawiam na zwyciestwo Andujara - możliwe, że zagra szybki mecz i wygra 2-0 po kursie 3,10 ale ja stawiam spokojniej do typów dnia na zwycieśtwo w całym meczu. Pozdrooo
⛔ 100
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Cassablanca
Spotkanie: Andujar P. - Carreno-Busta P.
Typ: Andujar -0,5g
Kurs: 2,0
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wczoraj grałem na Serrę przeciwko Carreno i nie wyszło, więc dziś konsekwentnie ponawiam swój typ, a dodatkowo próbuję opcji na minimalne ujemne handi gemów. Serra był zawodnikiem z drugiej setki, a mimo to byłem zdziwiony, że faworytem jest zawodnik z końcówki 3 setki (pomimo fantastycznej formy z poziomu futersów). Dziś o dziwo jest podobnie...Andujar to zawodnik z pierwszej 60 ATP. Sezon ma słaby, ale jest to powiązane z jego problemami ze zdrowiem. Na tym turnieju odnosił już dobre wyniki i grał dobrze , przez ostatnie 2 lata za każdym razem osiągał tu finał i go wygrywał (2011 ze Starace, 2012 z Ramosem), więc dziś powinien odprawić z kwitkiem młodszego rodaka, bo to dla niego bardzo ważny turniej i ma dużo punktów do obrony.
⛔ 100
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka
mecz: Delecta Bydgoszcz- Jastrzębski Węgiel
typ: over 187,5
kurs:2.0
bet365
Dziś o 18 drugie spotkanie o brązowy medal pomiędzy wyżej wymienionymi zespołami. Wczorajszy mecz patrząc po wynikach poszczególnych setów był wyrównany. Ale nie ma się co dziwić, gdyż ostatnie mecze między Delecta a Jastrzębiem nie kończyły sie w 3 setach. Poniżej wyniki ostatnich 5 spotkań między Bydzią a JSW.
08.04.13 PLU Bydgoszcz Jastrzębski 3 : 1 02.02.13 PLU Bydgoszcz Jastrzębski 3 : 2 24.11.12 PLU Jastrzębski Bydgoszcz 3 : 2 22.03.12 PLU Jastrzębski Bydgoszcz 3 : 1 21.03.12 PLU Jastrzębski Bydgoszcz 3 : 2
Statystyka dość wyraźnie przemawia za słusznością mojego typu. Jednak na samej statystyce nie można opierać swoich typów.
Mocne strony Bydgoszczy: Antiga, Masny, Konarski i oczywiście trener Piotr Makowski + atut własnego boiska
Słabsze strony: wąska łąwka rezerwowych
Mocne strony Jastrzębia: Przede wszystkim Michał Łasko, a także solidna zagrywka praktycznie całego zespołu + szeroka ławka rezerwowych
Minusy: hmm no sam nie wiem cięzko mi tutaj powiedzieć, ale ewidentnie brakuje mi czegoś w tej drużynie. Wszyscy wiedzą, że JSW bazuje przede wszystkim na skuteczności Michała Łaski i od niego głównie zależy wynik zespołu, i gdy Michałowi nie idzie to cały zespół ma problem
Podsumowując liczę na wyrównane spotkanie, które moim zdaniem nie zamknie się w 3 setach. Trzymam kciuki za Bydgoszcz, gdyż fajnie by było jakby zawiesili na swoich szyjach brązowe medale, ale JSW na pewno nie odda tego meczu bez walki. Sta typ na over punktowy. Polecam ;)
✅ 100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, WTA Katowice, 19:00, 9.04 19:00
Camerin - Cepelova
typ: -1,5 seta Camerin
4,09
Pinnacle
Analiza
Dzis kolejne spotkania pierwszej rundy turnieju WTA w Katowicach, w jednym z nich Wloszka Camerin spotka sie ze Slowaczka, Cepelova. Slowaczka to mlodziutka zawodniczka, zaledwie 20letnia, ktora przebojem wdarla sie do pierwszej setki rankingu WTA w ubieglym sezonie. W tegorocznych rozgrywkach Slowaczka gra w kratke, zdarzaja sie jej niezle wystepy takie jak np. w Indian Wells, jak rowniez porazki w pierwszych spotkaniach,, takie jak w ubieglym tygodniu na nawierzchni ziemnej w Monterrey. Czy to oznaka slabszej dyspozycji? Mysle, ze nie, to po prostu zmiana nawierzchni, na ta mniej lubiana przez Slowaczka, Cepelova preferuje nieco szybsza gre. Zupelnym przeciwienstwem jest Wloszka, ktora przewaza zdecydowanie doswiadczeniem. Camerin ponadto uwielbia grac na nawierzchni ziemnej, nawet tej odrobine szybszej z jaka doczynienia mamy w Katowicach. Camerin przeszla tu jak burza kwalifikacje, nie tracac nawet seta. Mysle, ze to ona powinna dzis cieszyc sie z awansu do drugiej rundy.
✅ 309
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAustria Erste liga
Spotkanie: Hartberg - Polten
Typ: over 3.5
Kurs: 3.10
Bukmacher: Sportingbet
Godz: 18:30
Analiza:
Ekipa gospodarzy Hartberg z dorobkiem 24 punktów zajmuje przedostatnią lokatę, co na dzień dzisiejszy oznacza pożegnanie się z ligowym bytem. Jak do tej pory wygrali sześć spotkań tyle samo zremisowali i doznali trzynastu porażek. Do strefy bezpiecznej którą zajmuje Horn tracą już pięć oczek (plus jeden mecz więcej na koncie) a ta przewaga wynika z tego że runda wiosenna w ich wykonaniu jest katastrofalna sześć kolejek tylko jeden remis i aż pięć porażek. Teraz najważniejsza sprawa szału w ofensywie nie ma tylko 20 bramek zdobytych przy 37 straconych, w sumie daje to średnią bramkową 2.3. W meczach u siebie jak do tej pory ugrali 12 oczek, bilans 3-3-6, bramki 11:15. Dryżyna goście plasuje się znacznie wyżej w tabeli, wygrywając w dwunastu spotkaniach, sześciu remisując i ośmiu przegrywając udało się im zgromadzić 42 punkty co daje czwartą lokatę. Grają bardzo otwartą piłkę i ofensywną a świadczy o tym zdecydowanie najwyższa średnia bramkowa wynosząca 3.9 na co składa się 54 bramki zdobyte przy 48 straconych (w obu statystykach prowadzą w lidze zarówno mają najlepszy atak i defensywę). Podobnie jak gospodarze runda wiosenna tragiczna dopiero w ostatniej kolejce się przełamali i wygrali spotkanie po za tym to dwa remisy i cztery porażki a jedna bardzo kompromitująca 1:7 z Kapfenbergiem i to u siebie. Przed przerwą liczyli się w walce o awans jednak te ostatnie spotkania przekreśliły ich szanse w tej chwili do lidera tracą dziewięć punktów. Jeśli chodzi o wyjazdy do szału nie ma 3-4-5, bramki 22:23. Bramki to jedyna słuszna opcja na to spotkanie a powodów jest kilka. Pierwsza sprawa to gospodarze o czym pisałem wyżej na wiosnę jeszcze nie wygrali i tym samym bezpieczna strefa troszeczkę uciekła dziś będą chcieli się wreszcie przełamać, tak samo jak to uczynił w poprzedniej kolejce ich rywal. Obie grają niesamowity piach w defensywie i to będzie ich najsłabszy punkt w dzisiejszym spotkaniu. Goście nadrabiają to kapitalną ofensywą a dziś będą mieli jeszcze bardziej ułatwione zadanie gdyż gospodarze mają ogromne problemy z defensywą. Pierwszy problem to niepewny występ kapitana i zarazem podstawowego bramkarz Rindlera (23 spotkania), po za tym na pewno nie zagrają obrońcy Huber (15 spotkań), Vukajlovic (21 występów), Rasswalder (3 spotkania) i Tauschmann (24 występy 2 bramki) ofensywa Polten w której nie ma lidera jest tam wielu zawodników którzy potrafią zdobywać bramki sama jest wstanie nawet pokryć overa, ale przy tym co grają w obronnie z czystym kontem stąd na pewno nie wyjadą . Pierwsza dwa spotkania to po jednej wygrane każdej z drużyn Hartberg u siebie 3:1 a w rewanżu Polten 4:1, liczę na powtórkę któregoś z tych wyników.
⛔ 100
 
sergei 6

sergei

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Mistrzów
Spotkanie: Galatasaray ₋ Real Madryt
Typ: Real Madryt -1 bramka
Kurs: 2,45
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Real Madryt jest już pewny awansu do półfinału. Po wygranej na swoim boisku z Galatasaray 3:0 jadą do Stambułu z dużą zaliczką. W zespole Realu zabraknie Xabiego Alonso, Sergio Ramosa oraz Pepe. Dwóch pierwszych wykluczyły żółte karki ostatniego natomiast kontuzja. Myślę, że ich zmiennicy nie będą gorsi. Ramosa zastąpi Albiol, a na miejsce rozgrywającego Xabiego zapewne zostanie przesuniety Khedira. CR7 jest głodny bramek, a w dzisiejszym spotkaniu padnie ich na pewno sporo.
Turcy już tak na prawdę nie maja za bardzo o co grać. W meczach LM wygrali na własnym boisku tylko z Man Utd w fazie grupowej (1:0). W ich zespole zabraknie drugiego w klasyfikacji strzelców LM Buraka Yilmaza i Danego Nounkeu. Fatih Terim nie może też liczyć na skuteczność Drogby czy Sneijdera, który w pierwszy spotkaniu niewykorzystali swoich okazji.
Galatasaray przespało początek meczu w Madrycie za co zostali ukarani szybką kontrą gospodarzy. Real wg. mnie jest obecnie najszybszą drużyną Europy w przeprowadzaniu kontrataków. Mecz będzie ostry i można się pokusić o zakład na ilość żółtych karetk lecz mój typ -1 dla Realu. Wynik jaki może dziś paść na Türk Telekom Arena to 1-3
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie - Galatasaray Stambuł - Real Madryt
Typ - Over 3.5
Kurs - 2.35
Buk - Expekt
Analiza :
Umówmy się, że po spotkaniu na Santiago Bernabeu, gdzie Los Blancos wygrali 3:0 rewanż w Stambule jest tylko formalnością. Nie oznacza to jednak, że mecz Galatasaray z Realem będzie bez emocji, według mnie tych emocji na boisku nam na pewno nie zabraknie. Wiadomo bowiem jak zostanie przywitany gwiazdor Realu Mesut Özil, który mówiąc delikatnie nie jest zbyt mile widziany w Turcji. Ja jednak skupię się na tym co może wydarzyć się dziś na murawie.
Osobiście typuję w tym spotkaniu powyżej 3.5 gola w meczu. W pierwszym spotkaniu Galatasaray stwarzał sobie sytuację bramkowe i naprawdę niewiele brakowało przy przynajmniej jedną bramkę na Bernabeu. Dziś zapewne będą starali się nie tyle odrobić straty z pierwszego meczu, a pozytywnie zakończyć przygodę z tegoroczną Ligą Mistrzów. Osobiście uważam, ze szansę na to, że jakieś bramki (bramkę) gospodarze strzelą są spore. Po pierwsze wiadomo, że Real jest już niemal pewny awansu, po drugie dziś w zespole The Special One zabraknie pauzujących za kartki Ramos i Alonso, a także kontuzjowany Pepe, to wszystko sprawia, że Real zagra najprawdopodobniej w następującym zestawieniu w obronie: Essien, Albiol, Varane, Coentrão. Jeśli chodzi o Galatasaray to dziś w tej drużynie nie zobaczymy pauzujących za kartki Dany Nounkeu i Burak Yılmaz.
Jeśli chodzi o zdobywanie bramek w tym meczu to nie ma co ukrywać, że Real dysponuje naprawdę mocną ofensywną i z tego co zapowiadają hiszpańskie media Królewscy powinni zagrać w następującym ustawieniu z przodu: Di María, Özil, Cristiano - Higuaín/Benzema. Wydaje się więc, że Real jakieś bramki w tym meczu powinien strzelić jeśli chodzi o Galatasaray to tutaj co prawda nie zagra dziś Burak Yilmaz ale są wciąż Drogba, Burut czy Sneijder.
Według mnie mimo, iż rywalizacja w tym dwumeczu jest już raczej przesądzona to jednak myślę, że dziś możemy się spodziewać naprawdę niezłego meczu. Galatasaray u siebie przy wsparciu własnych kibiców będą starali się dziś wygrać i honorowo pożegnać się z tegoroczną Ligą Mistrzów, Real natomiast powinien zagrać swoje i również pokusić się o jakieś bramki. Myślę,że typ na over 3.5 w tym starciu jest niezłym pomysłem i typem wartym zagrania.
✅ 135
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 6

cazorla19

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna-League One
Spotkanie: Sheffield Utd.-Crawley
Typ: Sheffield Utd
Kurs: 1.72
Bukmacher: Unibet
Sheffield Utd. to druzyna zajmujaca 5. miejsce w tabeli, co im gwarantuje jedynie walkę w barażach o awans do Championship. Piszę jedynie, bo drużyna ta ma duże szanse na miejsce drugie (6 pkt straty 3 spotkania mniej) oraz mniejsze ale także na miejsce pierwsze (8 pkt straty 2 spotkania mniej) czyli miejsce zapewniające bezpośredni awans do ligi wyżej. Dzisiejszym przeciwnikiem Sheffield będzie drużyna Crawley, która gra już o pietruszkę gdyż nie grozi im ani spadek, ani nie maja szans na walkę o playoffy, więc myślę, że mobilizacja i determinacja będzie dzisiaj po stronie gospodarzy, którzy po prostu jeśli chcą bezpośrednio awansować to ten mecz muszą po prostu wygrać. W pierwszym spotkaniu między tymi drużynami padł wynik 2-0 dla Sheffield i dzisiaj także liczę na powtórkę tamtego wyniku.
⛔ 100
nietrafione i typ powtórzony
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów, godz 20:45
Borussia Dortmund - CF Malaga
TYP: 1 (zakład na I połowę)
KURS: 1,90
BUK: Betsafe
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 20:45 rozpoczną się mecze rewanżowe w lidze mistrzów. Ja wybrałem mecz pomiędzy zespołem Dortmundu z zespołem Malagi. Według bukmacherów faworytem w tym meczu są gospodarze tego meczu i ja również uważam że gospodarze powinni bez jakiś problemów poradzić sobie z zespołem z Hiszpanii.
Gospodarze tego meczu w lidze znajdują się na drugiej pozycji z dorobkiem 55 oczek i jedynie musza utrzymać te 6 oczek nad 3 zespołem bo szans na mistrzostwo nie mają już więc musza jedynie mieć dystans nad trzecią drużyną. Borussia w tym sezonie bardzo dobrze się prezentują nawet w lidze mistrzów. W losowaniu trafili bardzo dobrze bo zespół Malagi ma spore problemy finansowe.
Goście tego meczu w lidze znajdują się na 6 pozycji z dorobkiem 47 oczek i do zespołu 4 mają stratę 4 oczek. Również mogą stracić pozycję która gwarantuje im grę w lidze europejskiej ponieważ zespół 7 ma również 47 oczek. W lidze ostatnio słabo grają przegrali ostatni mecz w lidze z zespołem Sociedad aż 4:2. Warto dodać że przegrali 3:1 pierwszą połowę.
Borussia w tym meczu nie ma żadnych problemów zdrowotnych i wszyscy zawodnicy są gotowi do gry w tym meczu.
Natomiast goście tego meczu są dość poważnie osłabieni ponieważ 3 podstawowych zawodników w tym meczu nie zagra i jeden zawodnik rezerwowy:
Weligton OB M:26 G:1 (zawodnik zawieszony) – kluczowy zawodnik zespołu
Manuel Iturra PO M:18 G:0 (zawodnik zawieszony) – kluczowy zawodnik zespołu
Eliseu OB M:21 G:1 (niepewny występ w tym meczu) – kluczowy zawodnik zespołu
Vitorino Antunes OB M:8 G:0 1 (niepewny występ w tym meczu) – rezerwowy zawodnik zespołu
A więc jak widać zespół gości w tym meczu będzie osłabiony a do tego problemy finansowe i inne problemy tego zespołu nie przemawiają za nim. Dortmund zremisował mecz pierwszy 0:0 ale jak nie naciskał jakoś na zespół Malagi i mu ten remis pasował. Zobaczymy jak zakończy się ten mecz ale zawodnicy odpoczęli bo w ostatnim meczu ligowym zagrali rezerwowi i uważam że Dortmund już po pierwszej połowie będzie prowadził a kurs jest bardzo interesujący i warto zagrać.
⛔ 100​
 
icetea00 36

icetea00

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Anglia Championship
Spotkanie :Millwall - Sheffield Wed
Typ: 2 DNB
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Millwall zajmuje 15 miejsce w tabeli posiadają 52 punkty na swoim koncie bilans bramek 48:53 u siebie 21:25.Forma na ostatnie pięć spotkań dwie wygrane,dwa remisy,jedna porażka.Remis z Birmingham 1-1 ,remis z Ipswich 0-0,wygrana z Leicester 0:1,wygrana z Charlton 2-0,przegrana z Wolves 2-0.Bilans bramek formy na pięć spotkań 4:3.
Sheffield Wed zajmuje 18 miejsce w tabeli posiadają 50 punktów na swoim koncie bilans bramek 47:56 na wyjezdzie 20:22.Forma na ostatnie pięć spotkań trzy wygrane,jeden remis,jedna porażka.Wygrana z Blackburn 3-2,remis z Bristol City 1-1,wygrana z Barnsley 2-1,przegrana z Cardiff 0-2,wygrana z Leicester 0-1.Bilans bramek formy na pięć spotkań 7:6.
Dla obu drużyn to jest mecz o sześc punktów,ostatnio Sheffield Wed wygrał o być albo nie być w lidze z blackburn.Millwall ma aż 5 punktów przewagi nad Blackburn które zajmuje 22 miejsce.Sheffield Wed ma tylko trzy punkty przewagi.Między sobą obie drużyny zagrały 8 razy gospodarze wygrali 3 razy , 1 raz padł remis , goście wygrali 3 razy.Ostatni wynik to wygrana Sheffield Wed 3-2.Dziś moim zdaniem goście tego meczu nie przegrają a minimum wyciągną z niego remis a wtedy zwrot stawki .
✅ 105
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: BVBvs Malaga
Typ: rzuty rożne handicap, bvb -3
Kurs: 2
Bukmacher: bet365
ANALIZA: Witam, dzisiaj decydujące spotkania w ćwierćfinałach, może dojść do niespodzianki i to Malaga awansuje, wszystko jest możliwe po tym jak w pierwszym spotkaniu niemocą strzelecką popisywali się niemcy. więc nie typuje wyniku, a przebieg spotkania. W poprzednim spotkaniu mało korneli i to jeszcze na korzyść Malagi, dzisiaj pod tym względem narożnik boiska zdominują gospodarze, którzy poprzez ciągłe atakowanie bramki Malagi raz po raz będą zdobywać kolejne kornele. a jeszcze jakby Malaga zdobyła gola (co w sumie jest możliwe) to wtedy bvb musi przycisnąć na maxa. tak czy siak, drużyną narzucającą tempo będzie Borussia, która będzie trzymałą piłkę na połowie gości- by ustrzec się błędu w obronie- co lubi im się przydarzyć, a po takich atakach pozycyjnych akcje często kończą sięwrzutkami w pole karne a idąc dalej strzały głową i przypuszczelne wybicia piłki przez bramkarza, druga opcja to blokowanie wrzutek i rożny, kolejne przemyślenia to strącenie piłki na rzut rożny po dośrodkowaniu. opcji jest wiele, jak i wiele rożnych dla bvb dzisiaj ujrzymy... POWODZENIA
✅ 100
 
makaveli23 154,9K

makaveli23

Użytkownik
Millwall - Sheffield Wednesday
Typ: Millwal wygra jedna bramką
Kurs: 4.2
Buk: Sportingbet
Analiza: Gospodarzy czeka w najblizsza sobote półfinał FA Cup z Wigan. Napewno będzie to wazniejszy mecz dla nich ale nie sadze by dzisiaj odpuscili. Kwestia spadku wciąż zagraża a ewentualna porażka w tym meczu pozwoli przeciwnikom (Sheffield) wyprzedzic Millwall w tabeli. Mysle ze Millwall zagra ten mecz w 50 % i pozwoli im to na conajmniej remis, czego sie trochę boje grajac ten typ. Ale mam przeczucie ze sie poszczesci i Millwall wcisnie ta jedna bramke , by wygrac 1-0. Może decydujac sie na taki typ poszukam jakichs pozytywów pozwalających patrzeć na ten mecz inaczej i poprzeć to przeczucie jakimiś faktami. Jednym z nich niech będzie powrót do gospodarzy przebojowego skrzydłowego James&#39;a Henry (28 meczy 5 goli) co napewno pomoze bo bedzie chcial on odzyskac kondycje przed arcywaznym meczem w sobote. W druzynie gosci jest sporo absencji i zobaczymy czy będą w stanie podołac ciezkiemu zadaniu jakim bedzie pokonanie silnie grajacego czasami bez pardonu Millwall. Stawiam na Millwall 1-0.
⛔ 100
 
matfat 8

matfat

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: BVB vs Malaga
Typ: Gospodarze, posiadanie % piłki ( Powyżej 54,49%)
Kurs: 1,70
Bukmacher: Expekt
Analiza:
W dzisiejszym spotkaniu pomiędzy piłkarzami Borussi a Malagi będzie sporo walki i według mnie wyrównanej gry z lekką przewagą dla niemców. W takich spotkaniach właśnie pada nie za dużo i nie za mało bramek. Malaga zapewne da zepchnąć się do lekkiej defensywy, lecz będą nastawieni na kontry, co nie będzie stanowić poważnego zagrożenia. BVB będzie kontrolować grę, bo to oni są zdecydowanymi faworytami i dobrze wiemy jak ten mecz będzie wyglądał. Niemcy wyjdą w swoim najmocniejszym składzie i tak jak w większości meczów w których gra będzie grała na styl barcelony utrzymując się długo przy piłce. Dodajmy, że Malaga gra bez 3 podstawowych zawodników. To jeszcze bardziej zmotywuje piłkarzy Borussi do ciągłych ataków. Myślę, że ich posiadanie piłki będzie oscylować w granicach 60%
✅ 70
 
B 9

brymki

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka Nożna
Spotkanie - BW Linz - SV Grodig
Typ - Grodig ov. 1.5
Kurs - 1.83
Bukmacher - bet365
Dziś kolejna prób z 2 ligi Austriackiej. Tym razem stawiam na to że goście w dzisiejszym meczu strzelą 2 bramki.Dzisiejsi gospodarze czyli BW Linz to ostatnia druzyna ligi która uzbierała do tej pory zaledwie 18 oczek, bramki 26:45, gdzie jak widać obrona nie jest ich mocną stroną.Drużyna gości natomiast jest viceliderem, mającym na koncie 51 pkt, bramki 44:24.Też nie jest to jakiś nie wiadomo jaki wynik ale licze, że dziś będą w stanie się poprawić.Tym bardziej iż ostatni mecz u siebie przegrali 0:1 ( z Kapfenberg) i teraz będą za pewne chcieli udowodnić swoim kibicom, że mecz u siebie to była tylko i wyłacznie mała wpadka. Ostatni mecz tych drużyn na boisku dzisiejszych gospodarzy zakończył się wynikiem 1:3 dla Grodig, dziś liczę na wynik podobny dlatego myślę , że jest ogromna szansa na to aby typ był trafiony.Polecam !
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
malkin_30 7

malkin_30

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie : Galatasaray-Real Madryt
Typ: Dany Nonkeu otrzyma żółta kartkę
kurs: 2.7
buk: Betsafe
analiza:
Kiedy Galata przegrywa badz nie gra najlepiej to Nonkeu jest pierwszy w kolejce do łapania kartek . W lidze ostatnio jednak z Mersinem nie zdazyl zobaczyc żółtej kartki bo szybko zobaczył od razu czerwona ale w Madrycie i kilku meczach ligowych łapał juz kartki do przerwy wiec dzisiaj spodziewam sie ostrego tumultu i dymu w tym meczu co skłania mnie do stawiania na zółta kartke dla niego a także gram kartki over 4.5 i ze bedzie czerwona w tym meczu.
⛔ 100
 
vebfan 7

vebfan

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka Nożna - Anglia 3
Spotkanie -Doncaster-Carlisle
Godzina- 20:45
Typ - Doncaster
Kurs - 1.52
Buk - Betclic
Analiza : Na początku chcę powiedzieć, że w betclicu jest taki kurs, ale u innego buka może być większy, nawet do 1.8 dochodzący może uda się znaleźć.
Doncaster jest tutaj dla mnie mega faworytem. Po pierwsze- gra u siebie. Po drugie- jest to pierwszy zespół w lidze, a zmierzy się z 17. W ostatnim meczu 11 listopada ubiegłego roku dzisiejsi gospodarze wygrali wyjazdowy wtedy mecz 3-1. Zmierzy się drużyna pierwsza w tabeli z 17, więc można pomyśleć- dlaczego tak duży kurs na gospodarzy? Ano dlatego, że faworyci na ostatnie 7 meczy wygrali 4, dwa przegrali i odnieśli 1 remis. Goście natomiast tylko 1 porażka na siedem ostatnich meczy, lecz tylko dwie wygrane. W drużynie gospodarzy ma kto strzelać, obecnie 3 graczy ma więcej goli niż któryś z rywali, a jeden ma tyle samo, a ma ich 7. Gospodarze mają dodatkową motywacje- dwa punkty za nimi są ich najgroźniejsi rywale, to między nimi rozegra się walka o 1 miejsce. Zatem z kim mają wygrywać jak nie z 17 klubem w lidze, który ani nie może spaść ani awansować dalej? Ma spokojne miejsce w tabeli bo drużyn wszystkich jest aż 25, więc mogą spać spokojnie, tak jak ja dzisiaj gdy kolejne parę złotych padnie od buka ???? Pozdro.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom