>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 09.03.2013 (sobota)

Status
Zamknięty.
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 9 Marca

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Indian Wells
???? Tomic B. - Gasquet R.
Gasquet R. ::: 1,53 ::: Pinnacle ::: 5/10

To jest mój osobisty bet dnia! Francuz rozgrywa dobry sezon w tym roku, widziałem go parę razy i naprawdę solidnie się prezentuje. W Marsylii co prawda przegrał z Mullerem, ale ja na ten mecz przymykam oko bo tam Richard prowadził w trzecim secie 5:3 30:0 i ostatecznie przegrał mecz.
Tomic to talent, ale ten talent nie może wypalić. Na Australijskiej ziemi Bernard jeszcze sobie jakoś dobrze radzi, ale poza jego kontynentem już tak dobrze nie gra. Tutaj ograł w pierwszej rundzie Bellucciego, ale w porównaniu z Gasquetem to żadny rywal. Do tego młodzieniec Tomic ma swoje humory na korcie i nie jest on stabilnym graczem. H2H 0:1 z 2012 roku na turnieju w Bangkoku. Spodziewałem się przy tym typie kursów na Francuza w granicach 1,20-1,40. Gasquet w mojej opinii pod wieloma względami jest lepszym graczem niż jego rywal.

*Nie wiem czy to spotkanie będzie rozegrane 9 marca czy w nocy 10 marca, w ofercie aktualnie widnieje 09.03 19:00 .

✅ 53
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
przemek-1992 28

przemek-1992

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Hiszpania Primera Division
Spotkanie: Rayo Vallecano - Espanyol
Typ: BTS
Kurs: 1,75
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Rayo Vallecano podejmuje u siebie Espanyol. Gospodarze zajmują w tabeli 9 miejsce a goście 13. Vallecano w ostatnich 3 spotkaniach zaliczyli 2 porażki z Realem Madryt i z Valladolidem oraz zremisowali 0:0 z ostatnim w tabeli Deportivo. Espanyol natomiast wygrał z Betisem, przegrał z Atletico oraz zremisował z Valladolidem. Rayo to typowa drużyna własnego boiska, są bardzo nie przewidywalni, potrafią pokonać mocną drużynę by w następnym meczu dać się pokonać słabszemu przeciwnikowi. Dla gospodarzy ten mecz jest okazją by znów zacząć wygrywać i myślę że będą do tego dążyli i pokażą dość ofensywną grę i strzelą bramkę lub więcej w tym meczu. Espanyol nie jest drużyną która łatwo da się pokonać i też powinni strzelić jakąś bramkę. Myślę że to będzie otwarty mecz i liczę na trafienia obu zespołów.

⛔ 100
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Warta Poznań - Arka Gdynia
Typ: Under 2,5
Kurs: 1.65
Bukmacher: Expekt

Nareszcie! Piłkarskie wzmagania zaczyna I liga polska. Mam nadzieje , że &quot;władze z Warszawskiej centrali&quot; pójdą w końcu po rozum do głowy i ukrócą okres przygotowawczy ,bo 4 miesięczna przerwa to dla fanatyka zbyt duża męczarnia. Ale do rzeczy. W pierwszym meczu rundy wiosennej Gdynianie wybiorą się do Poznania na mecz z tamtejszą Wartą. Sami zawodnicy i trener Sikora zapowiadają , ofensywną grę i mam nadzieję , że słowa dotrzymają i nie będziemy oglądać takiej Arki jak za czasów trenera Nemca. W przerwie zimowej z klubem pożegnali się Paweł Czoska, Patryk Jędrzejowski, Maciej Górski, Dariusz Formella oraz Julien Tadrowski. O ile za pierwszą wymienioną trójką graczy w Gdyni płakać nikt nie będzie na tyle strata Formelli oraz Tadrowskiego to spore osłabienia. Co do Juliena to chyba każdy się ze mną zgodzi , że był to jeden z najlepszych (jak nie najlepszy) prawy obrońca I ligi. A Formella? Jego gra w sparingach zrobiła chyba na każdym Arkowcu wrażenie i wlała krople nadziei na to , że w końcu nasza ofensywa nie będzie taka drewniana i mało kreatywna. Niestety mimo kilku propozycji nowego kontraktu, Darek głównie za namową menagera postanowił podpisać kontrakt z Poznańskim Lechem. A co słychać w Warcie? O tym , że w klubie brakuje funduszy wie już chyba każdy. Efekt? Odejście filaru środkowej lini Wojciecha Trochima + pozbycie się Pawłowskiego , Kosznika , Mysiaka czy Grzeszczyka to spore osłabienia , które bez wątpienia odbiją się na grze Warciarzy. Zespół wzmocnili zawodnicy , którzy na grę w swoich klubach liczyć nie mogli, a więc zapewne będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony. Z reguły w pierwszych 3 kolejkach nie gram czystego typu na Arkę a na ten mecz mam dwa w 99% pewne typy warte gry:

✅ 65
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Spotkanie:
Real Valladolid - Malaga
Typ: X
Kurs: 3.36
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Malaga w środę rozegra rewanż z FC Porto w 1/8 finału Ligi Mistrzów, ale zanim Andaluzyjczycy podejmą Smoki, muszą pojechać na mecz do Valladolid.
Kibice nie są w najlepszych nastrojach przed zbliżającym się spotkaniem z Porto. Pierwsze spotkanie na Estadio do Dragao gospodarze zdominowali w każdym aspekcie, a rezultat 1:0 był najniższym wymiarem kary. Malaga musi zagrać w rewanżu o niebo lepiej by awansować, tymczasem w ostatnich dwóch spotkaniach zdobyła tylko jeden punkt.
Tuż po wyjeździe do Portugalii Andaluzyjczycy przegrali w Sewilli z Betisem, a w ostatniej kolejce bezbramkowo zremisowali na własnym terenie z Atletico Madryt. W tabeli podopieczni Manuela Pellegriniego wciąż plasują się na wysokim czwartym miejscu tuż przed Valencią (jeden punkt przewagi).
Priorytetem andaluzyjskiego klubu w tym sezonie pozostaje miejsce premiowane grą w Lidze Mistrzów, a oprócz tego jak najlepszy występ w tegorocznej edycji tych elitarnych rozgrywek, dlatego nie ma mowy o odpuszczeniu spotkania z Valladolidem.
Beniaminek zajmuje w tabeli 12. miejsce i przegrał tylko jedno z pięciu ostatnich spotkań. Valladolid raczej Malagi nie ogra, ale moim zdaniem gospodarze ugrają remis.
Krótko na temat absencji. Valladolid zagra bez Marca Valiente i Victora Pereza, natomiast niepewny jest występ Patricka Eberta. Malaga przyjedzie bez zawieszonego Toulalana i kontuzjowanych Eliseu i Baptisty.
Prawdopodobne składy:
Valladolid: Hernandez - Balenziaga, Rueda, Sereno, Rukavina, Sastre, Rubio, Bueno, Oscar, Larsson, Manucho
Malaga: Caballero - Jesus Gamez, Demichelis, Weligton, Antunes, Camacho, Iturra, Joaquin, Isco, Portillo, Santa Cruz

✅ 236
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pocologin 87

pocologin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaNiemcy, 3. Bundesliga
Spotkanie:
FC Heidenheim v SV Wehen Wiesbaden
Typ: 1
Kurs:
1,719
Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza:

W sobotnie popołudnie, o godzinie 14 na Voith-Arena, spotkają się zespoły Heidenheim i Wehen. Gospodarze zajmują aktualnie 5 miejsce w tabeli z dorobkiem 52 punktów (53:38 w bramkach). Goście zajmują 9 lokatę, mając na koncie 34 punkty (32:34 w bramkach).
Zespół Heidenheim spisuje się na własnym stadionie bardzo solidnie. W 13 spotkaniach zdołali zgromadzić 29 punktów (bilans 9-2-2) aplikując swoim rywalom 28 bramek i tracąc przy tym 16. Drużyna Wehen w meczach na wyjeździe upodobała sobie remisy. Na 14 meczy aż 10 kończyło się podziałem punktów! Pozostałe 4 mecze to jedno zwycięstwo i trzy porażki (bilans bramkowy 16:20).
Gospodarze znajdują się ostatnio w fantastycznej formie. Na 9 (biorąc pod uwagę mecze ligowe i towarzyskie) rozegranych w 2013 roku spotkań aż 8 rozstrzygnęli na swoją korzyść ulegając na wyjeździe jedynie zespołowi Chemnitzer (2:1). Zespół z Wiesbaden legitymuje się w tym roku bilansem 3-3-3.
Gracze trenera Franka Schmidta na poważnie włączyli się w walkę o awans do drugiej Bundesligi. Do drugiego miejsca, dającego bezpośredni awans, tracą tylko 4 oczka. W ten weekend zmierzą się ze sobą zespoły Bielefeld i Preußen Münster – dwa teamy znajdujące się w tabeli bezpośrednio przed gospodarzami jutrzejszego pojedynku. Wiadomym jest więc, że ktoś straci punkty, co może być dodatkową motywacją dla zawodników z Heidenheim i wzmoży apetyt na komplet punktów.

⛔ 100
 
cherry17 333

cherry17

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Indian Wells
Spotkanie: Benjamin Becker - Bobby Reynolds
Typ: Reynolds
Kurs: 2,02
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Na dzisiaj wybieram typ na Reynoldsa 166 ATP przeciwko Beckerowi 91 ATP...Obaj panowie grali dotychczas ze sobą 2 razy i dwukrotnie wygrał Reynolds...Bobby jest dla mnie faworytem tego meczu pomimo tego że rozegrał mało meczy w tym roku , jednak zdołał pokonać Berankisa, Zvereva, Russela, Dancevicia, Cippole...przegrał tylko 2 mecze w tym roku...Becker ostatnie tygodnie to same porażki z Istominem 2x i z LOpezem...NIe chce mi się rozpisywać z kim grał itp..Wiem że Bobby Reynolds gra u siebie i publiczność go poniesie, wygra ten mecz i przejdzie do następnej rundy...Kursy sie zwiększaja, nie wiem dlaczego ale gram i tak ????


✅ 102
 
cwaliq 39

cwaliq

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Włochy - Serie A
Spotkanie : Udinese - AS Roma
Typ : over 2,5
Kurs : 1,75
Bukmacher : sportingbet
Analiza :

Witam, na sobotę proponuję jedyne spotkanie z Serie A. Patrząc po kursie na ten typ przecierałem oczy ze zdumienia że jest tak wysoki, dlatego trzeba brać póki nie spadnie już wyjaśniam dlaczego. Obie drużyny prezentują bardzo dobry wynik jeśli chodzi o ponad 2,5 a mianowicie na 27 spotkań ekipa Udinese 15 razy przekroczyła 2,5 bramki zaś drużyna Romy jest rekordzistą pod tym względem bo aż 19 razy! Procentowo przedstawia się to tak Udi - 55,6 %, Roma - 70,4, jak dla mnie ten typ będzie trafiony w tym meczu. Co do drużyny gospodarzy to są w bardzo dobrej formie na swoim terenie, jeśli ktoś lubi ryzykować to polecam czystą 1 gdyż ostatnie 5 meczy u siebie to 4 zwycięstwa i 1 remis. Ostatnie ich 4 mecze w lidze to jednak undery co w tym meczu zdecydowanie się zmieni, gdyż oba zespoły preferują ofensywny futbol, a zagwarantują to Muriel, Di Natale oraz Pereyra po stronie gospodarzy oraz Lamela, Totti i Osvaldo po stronie gości. Za moim typem przemawia również to, że na ostatnie 9 meczy między tymi zespołami aż 7 razy wynik był ponad 2,5 bramki. Udinese bramkowo wygląda tak 36-34, Roma natomiast 57 - 48 co wskazuję, że oby dwie drużyny potrafią strzelać dużo bramek jak i je tracić. Ciekawostką tego spotkania jest to, że tylko 4 razy na 77 pojedynków pomiędzy Udinese a AS Romą kibice nie oglądali żadnych bramek ! Dodatkowego smaczku dodaje rywalizacja w Serie A tych zespołów, gdyż oba walczą o europejskie puchary i dzieli ich tylko 3pkt w tabeli. Roma zajmuję 7 pozycje z dorobkiem 43 pkt, zaś Udinese 9 lokatę z 40 pkt na koncie, także oba zespoły mają o co grać i mecz będzie bardzo wyrównany i zapowiada się dużo bramek.
Składy na mecz :
Udinese: Padelli - Heurtaux, Danilo, Domizzi, Basta, Allan, Badu, Gabriel Silva, Pereyra, Muriel, Di Natale
Roma: Stekelenburg - Piris, Burdisso, Castan, Torosidis, De Rossi, Tahctsidis, Marquinho, Lamela, Totti, Osvaldo

⛔ 100
 
kondziu69 5

kondziu69

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy - Bundesliga
Spotkanie: Schalke 04 - Borussia Dortmund
Typ: Borussia Dortmund
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Tak więc swój typ popieram faktem, iż Schalke we wtorek rozgrywa mecz w Lidze Mistrzów z Galatasaray, gdzie niż nie jest jeszcze rozstrzygnięte, więc muszą się oszczędzać. Borussia za to już po swoim meczu z Shakhtarem, w którym to rozgromiła drużynę z Ukrainy aż 3:0, co świadczy o dobrej formie tej drużyny. Co prawda Revierderby będą na pewno bardzo emocjonującym spotkaniem, na które czekają kibice z Zagłębia Ruhry, jak również całe Niemcy. Na pewno żadna z drużyn nie odpuści, natomiast wydaje mi się, że drużyna Borussi na chwilę obecną jest drużyną mocniejszą i powinni przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Myślę, że kurs przyzwoity i warto zaryzykować.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Spotkanie: Sacramento Kings - Phoenix Suns
Typ: poniżej 207 punktów w meczu
Kurs: 1,96
Godzina: 04:00
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Wiemy, że ani Sacramento ani Phoenix nie mają już w tym sezonie szans na awans do play off. Wiemy również, że w ekipie Słońc sporo się ostatnio działo i nie za bardzo będą oni być mogli skupieni tylko i wyłącznie na sportowych aspektach gry. Marcin Gortat z nogą w gipsie nie zagra do końca sezonu, a do tego jeszcze 13-letnia córeczka Jermaina O&#39;neala przechodzi poważną operację serca, więc zmiennik Marcina również na parkiecie się nie pojawi (oficjalnie podana została kontuzja gracza).

Dlaczego o tym wszystkim piszę? Ano dlatego właśnie, że dla mnie Sacramento są zdecydowanym faworytem w tym meczu, a z reguły w meczach &quot;do jednej bramki&quot; nie pada zbyt wiele oczek, gdyż słabszy zespół zaniża średnią w meczu.

O ile jeszcze Sacramento rzuca trochę koszy na własnym parkiecie, to Phoenix jest siódmą od końca ekipą w ofensywie, a ich średnia z ostatnich spotkań oscyluje w granicach 80 - 90 punktów. W tym sezonie oba zespoły spotkały się dwa razy i dwukrotnie wygrywały Słońca (u siebie 101:90 - 191 oczek w meczu, i na wyjeździe 106:96 - 202 oczka). Dziś Phoenix raczej tego spotkania nie wygra i na pewno nie zdobędzie setki, a co za tym idzie, średnia punktowa w meczu zostanie obniżona.

Na zakończenie dodam, iż moja średnia, którą sobie zawsze wyliczam w oparciu o różne czynniki, wynosi dla tego meczu 195 punktów. Dziwię się bardzo, że w meczu dwóch czerwonych latarni ligi, na dodatek niezbyt usposobionych ofensywnie, buki wystawiły linię aż 207 i w dniu dzisiejszym będę starał się to wykorzystać.

⛔ 100
 
aros 4

aros

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Włochy - Serie A
Spotkanie : Waregem - Club Brugge
Typ : 1
Kurs : 2.54
Bukmacher : Pinnacle
Analiza:
Waregem ma świetną passę, ostatnie 7 meczów to 6 zwycięstw i 1 remis. Zajmują drugie miejsce depcząc po piętach Anderlechtowi, którego pokonali przed dwoma tygodniami 1:0 na wyjeździe. Club Brugge jest na 4 miejsce i również ostatnio gra bardzo dobrze stąd wysokie kursy na ten mecz. Są jednak jak najbardziej do pokonania gdyż miesiąc temu Genk rozbił ich 4:1. Waregem niesieni dopingiem własnej publiczności zdecydowanie mają szansę wygrać najbliższe starcie a kurs jest na prawdę fajny.
Kiepska analiza.
 
lipton_ 192

lipton_

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja - Ligue 1
Spotkanie: Troyes-Reims
Typ: 2
Kurs: 3,55
Bukmacher: Bet-at-gome
Analiza: Po ostatnim sensacyjnym zwycięstwie drużyny Grzegorza Krychowiaka nad liderem Ligue 1 - PSG, myślę że złapią wiatr w żagle, tym bardziej że grają z najsłabszą obecnie drużyną francuskiej ekstraklasy Troyes. W tym sezonie drużyna gospodarzy w 27 ligowych meczach zdobyli zaledwie 20 punktów, mimo iż Reims również nie są w szczytowej formie stawiam że powinni gładko pokonać outsidera ligi. Dodatkowo warto dodać, że drużyna polskiego reprezentanta będzie chciała sobie zapewnić spokojne zakończenie sezonu, gdyż obecnie mają 3 oczka przewagi nad strefą spadkową, a lepszej okazji na złapanie kompletu punktów może się już nie przytrafić.

⛔ 100
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Orlando Magic - Indiana Pacers
Typ: Orlando Magic (ML)
Kurs: 5,23
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Orlando ostatnio gra bardzo dziwnie. Na wyjazdach ta drużyna spisuje się całkiem nieźle, bo o mało co nie ograli Miami Heat(sędziowie trochę pomogli Miami), wcześniej wygrali 105:102 z New Orleans Hornets, a jeszcze wcześniej wysoko pokonali Philadelphię 76ers 98:84. Fatalnie natomiast wygląda gra Magic na własnym parkiecie, a przecież ta drużyna u siebie zawsze była groźna. Nie za bardzo rozumiem dlaczego tak jest, że na wyjazdach grają solidnie, a u siebie przegrywają wysoko, ale najwyższy czas to zmienić. Indiana na wyjazdach nie jest tak mocna jak na własnym parkiecie. W tym sezonie obie drużyny grały już ze sobą dwa razy(choć jeden mecz to był mecz przedsezonowy) i Orlando pewnie i wysoko wygrało oba te mecze różnicą ponad 10 punktów. Jak widać Orlando ma chyba jakiś patent na Indianę, więc po takim kursie można spróbować im zaufać.

⛔ 100
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: NHL,Hokej
Spotkanie: Colorado Avalanche(-1.5) - Chicago Blackhawks
Typ: 1
Kurs: 4.80
Buk: Unibet
09.03.2013 03:00
Analiza:
Kolejna noc z najlepszą ligą hokejową świata.Na dziś noc spotkanie niepokonanych od jedenastu spotkań drużyną gości Chicago z drużyną przed ostatnią w tabeli ligowej.Liczę na to że w końcu noga się powinie dla gości którzy już i tak wyśrubowali wspaniały rekord meczy bez porażki.Ostatnio drużyny spotkały się wczoraj gdzie po zaciętym boju wygrali blackhawks. wynik 3 do 2.Twardy opór stawiło im Colorado.W sumie to goście nie za bardzo lubią z nimi grac gdyż patrząc na statystyki to ostatnio częściej wygrywało Colorado niż Chicago.No ale teraz Chicago są we wspaniałej formie i mecze im wychodza.No ale każda wyśmienita passa kiedyś się kończy.myślę że to właśnie może nastąpić i dziś.W ostatnim spotkaniu i nawet Colorado prowadziło po drugiej tercji ale ostatecznie to Blackhawks wygrali.Myślę ze na tafli kawalerzystów dziś Chicago będzie miało ciężko orzech do zgryzienia i może być nawet i koniec passy.Ba nawet być może zostaną w końcu wysoko rozbici i postawieni do pionu że w najlepszej lidze hokejowej świata wszytsko jest możliwe.Każdy zespół ma w swym składzie gwiazdy które potrafią grac i strzelac. Sumasumarum na dziś stawiam w końcu na przełamanie się Colorado które od trzech meczy bez zwycięstwa i zakończenie super punktowej passy Chicago.

✅ 380
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Dyscyplina: Premier League
Spotkanie: Reading - Aston Villa
Typ: Aston Villa (-1 AH)
Kurs: 5,00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Villa jest w tym meczu moim zdecydowanym faworyte, a reading jest głównym kandydatem do spadku. Gospodarze to najsłabsza ekipa w stawce pod względem jakości piłkarzy. W tabeli słabsze jest QPR, ale oni mają piłkarzy, którzy wkońcówce sezonu moga pokazac swoje umiejetności i jestem pewien, ze skończą przed Reading. Reading grą nie zachwyca, wszystko niemalże co zdobywali do tej pory zawzięczali atakami na hurra w końcówce, zwłaszcza w styczniu kiedy mieli dużo szczęścia i mieli dłuższą passę bez porażki. Teraz jednak trzeba pokazac, że potrafi się grac cały mecz na dobrym poziomie, anie tylko w końcówce. Oni w mojej ocenie tego nie potrafia i Villa, która ma słaby sezon to wykorzysta. Wykorzysta to, bo jest zespołem lepszym i ma piłkarzy, którzy potrafią przechylic szalę zwycięstwa na swoją korzysc. Głównie mowa tutaj o Benteke, ale również sa tacy piłkarze ja Weimann, Agbonlahor czy N`Zogbia. takze w ostatnim czasie Villa przentowała sie lepiej. Ostatnio przegrali 2-1 z Arsenalem i 1-0 z Cty. W meczu z City było widac duże zaangazowanie i wiarę w sukces, gola stracili po błędzie sędziego, który powinien gwizdnąc faul. Wszystko w tym meczu jet w moim mniemaniu za Villą i stawiam, że odniosą pewne zwyciestwo.

0 (zwrot)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Piłka nożna, I liga Polska
09.03.2013 15:00
Warta Poznań - Arka Gdynia
Typ: EH(1:0) 2
Kurs: 5.00
WilliamHill
Pierwsza liga wznawia rozgrywki, spotkanie sąsiadujących ze sobą zespołów Warty Poznań i Arki Gdynia. Patrząc na tabelę czy fakt że gospodarzem meczu jest Warta lekkim faworytem tego spotkania powinna być Warta i tak też było jeszcze kilka dni temu, a na Arkę można było znaleźć nawet 3.10 a na zwycięstwo przynajmniej dwiema bramkami kurs wynosił 7.00. Kursy jednak wyraźnie spadły ponieważ Warta to już zupełnie inny zespół niż ten z jesieni. W Poznaniu nie mają pieniędzy, obecnie pensje są nawet 4-krotnie niższe niż jeszcze nie dawno, odeszli więc prawie wszyscy zawodnicy z pierwszej jedenastki, cała obrona, w pomocy został tylko doświadczony Magdziarz a w ataku Bartoszak. W kadrze na rundzie jesienną jest masa anonimowych zawodników nigdy nie występujących na takim poziomie rozgrywkowym lub mających małe doświadczenie. Oczywiście jest to spora szansa dla nich ale prawda jest taka że jest to obecnie słaby zespół któremu ciężko będzie w tej rundzie o punkty w każdym kolejnym meczu. Zdecydowano się powierzyć zespół swojemu człowiekowi, Wartę poprowadzi w rundzie wiosennej niespełna 30-letni Maciej Borowski, trener bez doświadczenia ale znający realia klubowe. Do klubu na miejsce podstawowych graczy przyszli zawodnicy dużo niższej klasy, trener wie że muszą postawić na defensywę by cokolwiek w tej rundzie wywalczyć więc grać będą z dwoma defensywnymi pomocnikami w składzie. Arka również ma swoje problemy, a wyniki osiągnięte przez zespół jesienią nie były zadowalające choć oczywiście nie jest to zespół na awans. Jednak skład personalny pozwalał oczekiwać kilku punktów więcej na koncie. W przerwie zimowej nie było wielkich ruchów transferowych, odszedł trener Nemec, a zastąpił go jego asystent Paweł Sikora, nie ma przed nim postawionych jakiś specjalnych celów, kibice oczekują przede wszystkim lepszego stylu, bardziej ofensywnej gry. Jeśli chodzi o zawodników to odszedł w dość nieciekawych okolicznościach Formella do Lecha a przyszło kilku piłkarzy z których szansę na występ jutro mają Grzelak Kubowicz i Zwoliński. Zabraknie jutro na środku defensywy Sobieraja (kartki), dlatego też środek defensywy tworzyć będą Brodziński i testowany na tej pozycji w sparingach doświadczony Jarzębowski. Na prawej stronie zagra nowo wybrany kapitan Krajanowski, a z na lewej obronie wymieniony wyżej Kubowicz. Pomoc to prawdopodobnie Radzewicz, Rzuchowski, Szwoch i Grzelak, do tego Kuklis i Marcus da Silva. Skład wygląda naprawdę przyzwoicie choć nadal głównym problemem wydaje się brak silnego napastnika. Problem jest też na bramce, Arka od lat czeka na dobrego specjalistę w tym fachu i jakoś nie może na takowego trafić, obecnie mniejszym złem jest Szlaga i to on powinien jutro zagrać, choć zdarzają mu się spore błędy, jednak i tak wydaje się pewniejszym od pozyskanego przed tą rundą Miszczuka. W sparingach Arka prezentowała się dobrze ogrywając słabszych rywali bez większych problemów, jutro jednak prawdziwy sprawdzian. Świetnie się złożyło że na początek przyjdzie Arce zmierzyć się z tak słabym zespołem, powinni zdobyć trzy punkty, są zdecydowanym faworytem tego spotkania.

⛔ 100
 
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
Dziś - po owocnych nocach - nie podoba mi się żaden typ na sporą stawkę, jak do tej pory, choć warto dalej podtrzymywac serię, więc jedyne zdarzenie podchodzące po dobry typ jest o 4.30.
Dyscyplina Hokej NHL
Anaheim Ducks vs Calgary Flames
Over 5,5
Kurs 2.10
Bwin
Stawka 7/10
Granie na Ducks nie jest wcale takie łatwe i proste, choc wyniki osiagają w domu prawie doskonałe, a w ostatnim meczu nie stracili bramki. Tyle że umówmy się co do Coyotes, iż bez Hanzala i Vrbaty nie mieli jak przeciwstawic sie Ducks.
Flames przekonali wielu w meczu z Sharks, że nie warto ich skreślać, a na Sharks zemściło się granie w ostatnim czasie zachowawczo i twardo asekurujac, co troche przeszkadza w szybkosci, kontrach i łatwości rozgrywania(wiele juz takich spotkań rozegrali, wiele dogrywek( tylko początek sezonu był swietny).
Flames wykorzystali to i wygrali 4-1, wrócil Kiprusoff i bylo latwiej w obronie, choc bylo tez szczescie.
Oni rzadko traca tylko jedną bramkę i Z Ducks będzie więcej, jednak sami moga trafić i to nie raz, poprawil sie atak, graja swobodniej i ladniej dla oka.
Przyjelo sie, że Flames lepiej spisują sie w delegacjach, bo sporo kontruja i to moze byc ich atut. Iginla ciagnie zespol, a pomagaja mu szczegolnie Glencross i ostatnio Cammalleri.
Ducks popełniają mało błedów, ale na Flames mozna zagrac efektowniej, bo maja slaba obronna gre.
Wynik z poprzedniego spotkania 3-2, stykowa gra i stykowa liczba bramek. Mimo wszystko gra na ilosc bramek za stawkę 7/10 jest warta tego typu, bo prawdopodobiensteo jest ponad 60%.

⛔ 100
 
kamcio48 14

kamcio48

Użytkownik
Dyscyplina: Biathlon - PŚ w Soczi
Spotkanie: Tora Berger - Miriam Gossner
Typ: 1
Kurs: 1,50
Bukmacher: bwin
Analiza:
Witam!
Już jutro kolejne biatlonowe emocje. Rywalizacja odbędzie się w Soczi, będzie to tzw. próba przedolimpijska. Zawodnicy powinni dość poważnie potraktować te zawody bo to ostatni przejazd przed IO na tej trasie.
Myślę, że najlepszym rozwiązaniem na sprint kobiet będzie postawienei w strony Tory Berger, która jest tym razem mocno niedoceniana, kurs w okolicach 5,00 to spore value. A postawienie na Norweżkę w parze z Miriam Gossner będzie napewno dobrym posunięciem.
Zacznę od Norweżki. Zdecydowanie prowadzi w klasyfikacji generalnej PŚ, dzieli i rządzi w biatlonie pań. Wygrała już dużo zawodów, w tym sprinty, jak dla mnie jest jedną z faworytek do wygrania biegu w Soczi. W klasyfikacji sprintów również na 1 pozycji. Tora jest niezwykle wszechstronną zawodniczką, świetny bieg w połączeniu z doskonałym strzelaniem. Trasy w Rosji podobno bardzo trudne, o czym świadczy chociaż wpis naszej Weroniki
&quot;Wielu z Was pyta jak moje zdrówko więc z radością informuję, że lepiej, jednak start w jutrzejszym biegu na 15 km jest wykluczony. Szykuje się do sobotniego sprintu i sztafety.
Odbyłam trening na olimpijskiej trasie i szczerze mówiąc...jestem przerażona! Czegoś takiego jeszcze nie widziałam!Stadion wygląda pięknie, okolica równie urokliwa ale profil trasy delikatnie powiedziawszy baaaaardzo wymagający! Zdecydowanie najtrudniejsza biathlonowa trasa na świecie i proszę mi wierzyć to nie tylko moja opinia...&quot;
Miriam Gossner w tym momenie na 8 pozycji w klasyfikacji Pucharu Świata, a na 4 w sprintach. Jej ogromnym problemem jest strzelanie. Nigdy nie strzela na ,,czysto&#39;&#39;. Liczę że i tym razem spudłuje 2,3 razy ponieważ w biegu nad Berger może zyskać około 20 sekund.

✅ 50
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
dyscyplina: Biegi narciarskie
spotkanie: Lahti, sprint stylem dowolnym
typ: Marit Bjoergen na podium
kurs: 1.65
bukmacher: Unibet
analiza:
9 marca w Lahti wracamy do zmagań o Puchar Świata w biegach narciarskich. Najpierw sprint stylem dowolnym , a 10 marca ulubiony dystans Justyny Kowalczyk 10 km stylem klasycznym. Podium konkursu w sprincie ukształtowało się już w przeddzień, a może i wcześniej. Wydawaję się, że o zwycięstwo powalczą trzy zawodniczki: Marit Bjoergen, Kikkan Randall i Caspersen Falla. Wbrew temu co pokazuje klasyfikacja tylko w sprincie wśród grona faworytek nie wymieniam Polki. Wydaje mnie się, że wszystkie siły będą skierowane na 10 km klasykiem i tam Justyna zajmie pierwszą lokatę. Moją faworytką jest Amerykanka, która jest bez wątpienia najlepszą sprinterką w tym sezonie. Bjoergen nie ma nawet w dziesiątce, ale to się jutro zmieni, w tabeli generalnej PŚ jest na szóstej lokacie i ma świadomość, że to też trzeba zmienić. Falla może też sporo namieszać i ma duże szanse by stanąć na podium. Lahti kojarzy się Norweżce bardzo dobrze, wygrała tam 3 razy i raz w sztafecie. Nie byłbym za tym żeby jutro odniosła kolejny tryumf, ale niestety jest bardzo mocna, podium bez chorej na astmę Marit będzie sporą niespodzianką.

✅ 65
 
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Młoda Ekstraklasa
Spotkanie: Piast - Pogoń
Typ:
2
Kurs: 2,55
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Jak dla mnie sobotni prezent. Piast u siebie gra katastrofalnie. Konto gliwiczan przed własną publicznością zasilają takie wyniki jak 0:5 z Legią, 1:5 z Zagłębiem czy 0:7 z Górnikiem. W lidze Piast ma najgorszą defensywę (aż 53 stracone bramki), za ich plecami Polonia ma o 13 goli mniej, dalej Podbeskidzie 37. Do tego dorobku przyczyniła się także Pogoń, która jesienią wygrała 7:0 u siebie. Od wiosny trenerem zespołu jest Maciej Mateńko, który zrobił sukces z Chemikiem Police (złote medale MP). Jest on także asystentem w kadrze młodej reprezentacji kraju. Pogoń ma dobrych juniorów, którzy jak na razie niestety nie otrzymują szans na grę w TME, a naprawdę szkoda. Sądzę, że Portowcy zgarną komplet punktów efektownie wygrywając w Gliwicach.


✅ 155
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom