>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 09.03.2012 (piątek)

Status
Zamknięty.
brylant 66

brylant

Użytkownik
Dyscpyplina: Piłka Nożna, BundesLiga - Niemcy
Spotkanie: Vfb Stuttgart - FC Kaiserslautern
Typ: LAY dokładny wynik 0-3
Kurs: 170
Analiza: Witam, z dzisiejszej oferty wybrałem w/w spotkanie. Kursy na drużyny kształtowały się odpowiednio 1,72 - 5,50, a więc widać za kim zdecydowanie stoją bukmacherzy. Stuttgart zajmuje na chwilę obecną 8 miejsce w tabeli jednej z najlepszych lig na świecie. Na pewno pokusi się o wygranie spotkania, zeby doliczyc na swoim koncie kilka punktów, zwłaszcza, iż grają u siebie, a wiemy co dzieje się na stadionach bundesligi. Wspaniały doping kibiców i atmosfera napewno zmotywują zawodników do strzelenia kilku bramków. Żeby mój typ wszedł - wystarczy, że strzelą jedną. Ekipa gospodarzy ma kilka mocnych filarów. Napewno trzeba tu wymienić Harnika, Cacau, Okazaki (gole:14-4-7) Są to młodzi zawodnicy, napewno będą chcieli &#39;&#39;zabłyszczeć&#39;&#39; w meczu ze słabym rywalem. Warto też dodać, że ekipa gospodarzy strzeliła na swoim terenie w ostatnich dwóch meczach odpowiednio 5 i 4 bramki, myślę, że tym razem będzie podobnie.
Co do ekipy Kaiseslalautern. Tutaj za wiele nie ma co pisac, zajmują 18 miejsce w tabeli. Na wyjeździe rzadko kiedy strzelają bramki. Gdy oglądam ich mecze mam wrażenie, że gra tam tylko jeden zawodnik E.Shechter. 25-latek ma na swoim koncie juz 3 gole. Jednak sam meczu nie wygra, a pomocnicy często w ważnych sytuacją po prostu zawodzą.
Mam niemal stuprocentową pewność, że wynik 0-3 w tym meczu nie padnie.
Pozdrawiam, Brylant
zgodnie z umową - anulowany
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka, PLS faza playoff
Spotkanie : Resovia - Częstochowa
Typ : Resovia -2,5 seta
Kurs : 2,12
Bukmacher : Pinnaclesports
Analiza :
O godzinie 18:00 w hali na Podpromiu, odbędzie się pierwszy mecz fazy playoff w Pluslidze mężczyzn.
Drużyna Resovii Rzeszów podejmować będzie u siebie ekipę spod Jasnej Góry, zresztą nie pierwszy raz w tym sezonie.
Poprzedni rezultat, nie tak dawno, to wygrana pasiaków bez straty seta w przysłowiową &quot;godzinę z prysznicem&quot;.
Nie ma w tym nic dziwnego, bo obie drużyny dzieli różnica klasy.
Teraz krótkie przedstawienie obu ekip.
Tytan AZS Częstochowa :
Mieszanka starych wyjadaczy - Gierczyński czy Murek z młodymi wilczkami, którzy powoli coraz mocniej dają o sobie znać w siatkarskim świecie - Drzyzga czy Janeczek.
Ambicje ogromne z wykonaniem trochę gorzej.
Częstochowa dobrze radzi sobie w europejskich pucharach co potwierdzili awansem do 1/2 finału pucharu Challange, w lidze już nutę jest tak kolorowo, bo 6 miejsce na pewno nie jest szczytem marzeń.
Na obecną chwilę plany pokrzyżowały się jeszcze bardziej wraz z kontuzja Janeczka.
Asseco Resovia Rzeszów, drużyna kompletna z wahaniami formy, ale skrzętnie realizują swoje cele.
O sile pasiaków stanowią przede wszystkim : Grozer, Lotman, Tichacek czy Nowakowski.
Udało im się awansować do półfinału pucharu CEV co jest ogromnym sukcesem, ale jak wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia.
Na koniec porównanie zawodników na poszczególnych pozycjach.
Gierczyński, Murek - Akhrem, Bojic/Lotman (2)
Sobala, Wiśniewski - Nowakowski, Grzyb (2)
Kamiński - Grozer (2)
Drzyzga - Tichacek (X)
Stańczak - Ignaczak (2)
Według mnie Częstochowa ma marne szanse na ugranie chociaż seta, bo Resovia po wygranej z Jastrzębiem 3:0 udowodniła samemu sobie, z że stać ich co najmniej na brąz w tegorocznym sezonie.

3 miejsce po fazie zasadniczej i ma pewno chcą zająć jeszcze wyżej, walcząc oczywiście o złoto
⛔ 100
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Irlandia
Spotkanie: Shamrock - Monaghan
Typ: Shamrock -1,5
Kurs: 1,95
Buk:

Drugi mecz Shamrock Rovers w tym sezonie i zaskakujący kurs na handicap na gospodarzy, którzy według mnie są zdecydowanym faworytem spotkania z Monaghan United. Mistrzowie Irlandii to drużyna, która w swoim kraju nie ma sobie równych, występowała w eliminacjach do Ligi Mistrzów i Ligi Europy, gdzie potrafiła strzelać bramki na wyjazdach Tottenhamowi, Rubinowi Kazań czy PAOK Saloniki. Dzisiejszym rywalem &quot;Koniczynek&quot; będzie drużyna, która w poprzednim sezonie pozostawiła po sobie dobre wrażenie, jednak na zapleczu ekstraklasy, które ciężko porównywać do poziomu pierwszej ligi. Moim zdaniem gospodarze nie będą mieć dziś żadnych problemów z pokonaniem Monaghan, a kurs na co najmniej dwubramkowe zwycięstwo wygląda znakomicie. Co prawda to dopiero początek rozgrywek, ale nie sądzę, by miało to większe znaczenie.
✅ 95
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 2.Bundesliga
Spotkanie: Union Berlin - MSV Duisburg
Typ: Under 2.5
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dzisiaj odwiedziłem boiska 2.Bundesligi, moją uwagę zwrócił mecz w Berlinie - Union Berlin kontra MSV Duisburg. Gospodarze plasują się w środku tabeli tj 8 miejsce a ekipa gości MSV Duisburg zajmuje miejsce 16 i na chwilę obecna by musiała walczyć o ligowy byt w meczach barażowych.
Straty punktowe jednak do wyższych lokat nie są duże;
* Union Berlin w przypadku wygranej ma szansę wskoczyć na miejsce 7 tuż przed Eintrachtem Brunszwik
* MSV Duisburg walczy o wyjście z tej strefy zagrożonej spadkiem a ich ewentualne zwycięstwo dzisiaj może im dać miejsce 12-13 tak więc mobilizacja w ekipie gości powinna być dużo dużo większa.
Forma obu ekip z ostatnich 3 meczy:
-&gt; Union Berlin zanotował remis w ostatniej kolejce 3-3 z Ingolstadt natomiast poprzednie 2 mecze przegrał z Bochum 2-4 oraz 0:1 z TSV 1860. Forma nie jest najlepsza.
-&gt; Duisburg spisuje się także słabo, na ostatnie 5 meczy wszystkie przegrał ! Uważam jednak, że dzisiaj na stadionie Unionu podopieczni Olivera Recka powalczą o punkty, które mogą im dać spory awans w ligowej tabeli.
Mecz zapowiada się może i mało atrakcyjnie ponieważ obie drużyny nie grają ostatnio najlepiej, dlatego właśnie upatruję szansę na under 2.5 w tym spotkaniu. Myślę, że o wyniku może tutaj zdecydować jedna bramka.
Historia spotkań obu tych drużyn przemawia za moim typem:
* na ostatnich 10 spotkań tych drużyn aż 8 razy padał wynik underowy, 2 razy padło ponad 2 gole.
✅ 100
 
yage 21

yage

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Holandia 2 liga
Spotkanie: Roda- VVV
Typ: Więcej niż 2,5 gola
Kurs: 1,50
Buk: Bwin
Spotaknie zespołów ze środka i końca tabeli. Roda obecnie zajmuje 10 miejsce a VVV 16, z tym że w ostatnich spotkaniach VVV lepiej sobie radzi, 4 mecze z rzędu wygranie w tym 3 powyżej 2,5 gola. Roda ma kryzys i 3 mecze z rzędu przegrane, 2 powyżej 2,5 gola. Roda na swoim stadionie w 66% meczy miała powyżej 2,5 gola, a VVV na wyjazdach w 81%. VVV jak wygra ten mecz wyjdzie ze strefy spadkowej, tylko na wyjazdach im słabo idzie, tylko jeden mecz wygrany. Myślę że dziś padną 3 bramki i typ wejdzie. Powodzenia
✅ 50
 
G 2

gregorek18

Użytkownik
Piłka nożna, Francja Ligue 1, 27. kolejka
Ajaccio - Marsylia
typ: X
kurs 3,20 Betclic
Mój typ na dziś to spotkanie ligi Francuskiej. Zauważyłem że po wygranej w LM z Interem Marsylczycy trochę &quot;siedli&quot; notują fatalną passe jak dla takiego zespołu nie wygrali od 5 spotkań ponosząc 3 porażki z rzędu. Dziś mierzą się z beniaminkiem z Ajaccio którzy w ostatnich 5 meczach nie przegrali u siebie. Goście po złych meczach spadli w lidze na 8 pozycje. Gospodarze do końca sezonu będą walczyć o utrzymanie, maja niezły skład i to zadanie powinno się im udać. Didier Deschamps w ostatnich meczach sam nie wie na kogo postawić.. stosuje roszady wprowadzając młodszych zawodników.. bo ci starzy po meczu z Interem się wypalili.. tak może być i dziś - remis bo Marsylia nie gra nic a Ajaccio wygrało 2 ostatnie mecze u siebie i nie wierzę że wygrają i trzeci..
⛔ 100
 
weroncia2003 175

weroncia2003

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie - ŁKS Łódż - Cracovia
Typ - dokładny wynik ( wiele opcji ) 2:1 , 3:1 lub 4:1
Kurs - 6.25
Buk - Bwin
Analiza -
Dzis na naszych boiskach w T-Mobile Ekstraklasy piłkarze rozpoczną 21 kolejkę ja wybieram spotkanie inaugurujące tą kolejkę pomiędzy Łódzkim ŁKS a Cracovią . Gospodarze na ostatnim miejscu w tabeli z dorobkiem zaledwie 16 pkt. i przed sobą bardzo ważne spotkanie z rywalem z przedostatniego miejsca i także z dorobkiem 16 pkt. ŁKS w ostatniej kolejce grał na boisku lidera Legii i powiem szczerze że zaprezentował się z całkiem dobrej strony pomimo porażki 2:0 miał też parę okazji aby ten wynik był lepszy bo przy 1:0 dla Legii wspaniałym strzałem który w efekcie wylądował na poprzeczce popisał się Saganowski i gdyby padło wyrównanie to nie wiadomo czy ŁKS nie wywiózł by z ciężkiego terenu remisu , a ogólnie cały mecz w wykonaniu ŁKS-u to równa walka na całej długosci boiska . No a Cracovia ? w ostatnim spotkaniu u siebie poległa z słabym w tym sezonie Zagłębiem 2:0 i powiem że nic ciekawego Krakowianie nie zaprezentowali w tym spotkaniu , po tym meczu nastąpiła zmiana trenera w miejsce Dariusza Pasieki powołano Tomasza Kafarskiego czy to da jakis efekt nie wiem ? na dodatek Cracovia wystąpi w tym spotkaniu osłabiona brakiem Alexandru Suvorova, Arkadiusza Radomskiego i Aleksejsa Visnakovsa co uważam za spore osłabienie . Dodam jeszcze że w pierwszym spotkaniu tego sezonu Łodzianie pokonali Cracovię na ich terenie 1:0 dlatego liczę i w tym spotkaniu na ich zwycięstwo a Bwin dał dosyć ciekawy i wieli kurs na wynik (2:1,3:1 lub 4:1 ) dlatego skorzystam z ich propozycji . Pozdrawiam !
⛔ 100
 
kasztan511 45

kasztan511

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Serie A Włochy
Spotkanie: Chievo - Inter
Typ: 2
Kurs: 2.65
Bukmacher: Unibet
Na dzisiejszy dzień wybrałem inauguracyjny mecz 27 kolejki Serie A. Od razu piszę, że daje ten mecz na przełamanie Interu, bo taka drużyna jak Inter Mediolan musi w końcu wygrać jakiś mecz. Natomiast statystyki ostatnich spotkań przemawiają na korzyść gospodarzy tego spotkania. Chievo w ostatnich 6 spotkaniach mają niezły bilans 3-1-2, natomiast Inter tragiczny 0-2-4 !! .
Przewidywane składy na ten mecz:
Chievo (4-3-2-1):
Sorrentino; Frey, Andreolli, Acerbi, Drame; Bradley, Rigoni, Hetemaj; Sammarco, Thereau; Pellissier
Inter (4-4-2):
J. Cesar; Maicon, Lucio, Samuel, Zanetti; Obi, Poli, Stankovic, Sneijder; Milito, Forlan
Jak widać po składach, Inter dzisiaj wyjdzie w bardzo mocnym składzie. W końcu muszą coś wygrać i myślę, że stanie się to dzisiaj ???? Na dodatek tak wysoki kurs, to aż grzech nie skorzystać ???? Typuję tu miniamalną wygraną drużyny Ranieriego 1:0.
Dodatkowo mała ciekawostka , dzisiaj drużyna Interu obchodzi 104 rocznicę powstania drużyny. Może też ich to zmobilizuje ???? i wygrają ten mecz, żeby przynajmniej w mały sposób uczcić taką rocznicę. ???? Powodzenia!!
✅ 165
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kopyt89 0

kopyt89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: ŁKS Łódź - Cracovia Kraków
Typ: Czy drużyna 2 strzeli bramkę? tak
Kurs: 1,50
Bukmacher: bwin
Wszyscy, którzy w miarę interesuję się Polską ekstraklasą wiedzą, że wynik tego meczu może być różny. Myślę, że w tym meczu może wszystko się wydarzyć, a podrażniona drużyna Cracovi porażką ze słabym Zagłębiem może nawet wygrać to spotkanie. Jednak mój typ jest na strzelenie bramki przez Pasy. Jest to bezpieczniejsza opcja, a patrząc na defensywę ŁKSu jest to bardzo prawdopodobne, że bramki będą wpadać. Cracovia lekko osłabiona jednak w tym widzę również szansę na zdobywanie bramek przez zawodników, którzy chcą przebić się na stałe do pierwszej kadry zespołu z Krakowa.
✅ 50
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny, WTA Indian Wells, 2 runda
Spotkanie: Zheng - Krajicek
Typ: 2
Kurs: 2,25
Bukmacher:

Analiza:
Nie umiem przejść obojętnie obok takiego kursu na Krajicek. Zheng co na nią stawiałem to mi wywijała numery. Od 23.01 br. Chinka nie wygrała jeszcze meczu turniejowego. Ma za sobą dwie porażki z rzędu (w Pattaya City i Doha). Tak jak w Pattaya mogłaby jeszcze tłumaczyć się zmęczeniem, gdyż rozegrała tydzień wcześniej 4 mecze w ramach wielkiego szlema AO. W Australii dotarła do 1/16 finału gdzie odpadła z Sarą Errani. Po drodze ograła m. in. Keys, Bartoli i Vinci Robertę. W Pattaya City zanotowała wpadkę z Hsieh Su-Wei, a w Doha ze śliczną Marią Kirilenką. 1:2. Oczywiście trzeba odnotować, że zarówno Hsieh (1986 r.) jak i Kirilenko (1987 r.) to tenisistki bardziej doświadczone od Holenderki Krajicek (1989 rok urodzenia), mimo, że różnica wieku nieznaczna. Krajicek ma szansę zaistnieć, a rywalka jak najbardziej w jej zasięgu.
Krajicek ma za sobą rundę qual. do Indian Wells, gdzie przeszła Meusburger i Minellę w 3 setowych pojedynkach, rozstrzyganych na swoją korzyść. W 1 rundzie turnieju głównego ograła w 3 setowym pojedynku naszą rodaczkę Ulę Radwańską i właśnie ten mecz dał mi bodziec do tego, aby spróbować za grosze na Krajicek.
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna 2.Bundesliga
Spotkanie: SpVgg Greuther Fürth - Alemannia Aachen
typ: X
kurs: 5.00
bukmacher: Pinnacle Sports
Lider rozgrywek 2.Bundesligi Greuther Fürth podejmie dzisiaj Alemannia Aachen drużynę, która mimo zajmującego 13.miejsce ma tylko 2 punkty przewagi nad strefą spadkową i punkt przewagi nad miejscem barażowym. Podopieczni Friedhelma Funkela muszą więc walczyć o punkty w każdym kolejnym spotkaniu nawet z drużynami teoretycznie silniejszymi do siebie.
Dzisiaj grają z Furth i liczę tutaj na małą niespodziankę jaką byłoby urwanie punktu przez ekipę Aachen. Zespoły z czołówki 2.Bundesligi (miejsce 1-5) ostatnio dość regularnie tracą punkty, najdłuższa seria zwycięstw w ostatnim czasie to 2 mecze (Furth obecnie taką ma).
Ponadto Aachen to drużyna która w ostatnim czasie nie leży Furth, dość powiedzieć, że ostatnie zwycięstwo Greuther Fürth to sezon 2007/2008 od tamtej pory obie ekipy rozegrały 7 spotkań z czego 2 razy wygrali piłkarze Aachen i mieliśmy również 5 remisów.
Dzisiaj gospodarze zagrają bez Geralda Asamoaha i Kingsley Onuegbu. Goście natomiast Mario Erba, Kima Falkenberga, Seyi Olajengbesi, Jonasa Striflera i Reinholda Yabo.
⛔ 100
 
fazik1988 14

fazik1988

Użytkownik
DYSCYPLINA - PIŁKA NOZNA
SPOTKANIE- NITRA - ZYLINA
TYP HENDICAP (1-0) NITRA - ZYLINA TYP 2 ZYLINA
KURS -3,40
BUKMACHER betathome
ANALIZA
dzisiaj o godzinie 17.30 zmierzy sie lider słowackiej ligi zylina z 7 w tabeli nitra , gospodarze z 19 spotkan wygrali zaledwie tylko 4 spotkania zanotowali 10 remisow i 5 porazek graja barzdzo defensywnie ale mysle ze z ekipa lidera nie beda mieli czego bronic i w tym spotkaniu mam nadzieje ze bedzie wysoka wygrana ekipy gosci czyli lidera z Zyliny ... Zylina musi wygrac te spotkanie bo jak nie to moze stracic pozycje lidera bo do nich 3 zespoły traca zaledwie jeden punkt a 4 druzyna 2 punkty ... mam nadzieje ze wygraja przewaga 2 bramek z słaba spisujaca sie ekipa Nitry w tym sezonie
MOJ TYP HENDICAP (1-0) NITRA -ZYLINA TYP 2
KURS 3,40 bet at home
✅ 240
 
L 26

lotnik1981

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Singapur - SLeague
Spotkanie:Tanjong - Gombak
Typ: over 4.5
Kurs:4.10
Bukmacher:Betfair
Data:09.03.2012
Godzina Rozoczęcia:12:45
Analiza:
mecz 4 kolejki singapurskie ekstraklasy pomiędzy 11 w tabeli Tanjong a 8 Gombak.Może nie jest to arcyważny mecz, ale obie ekipy jak zapowiadają będą grać o 3 punkty. Kilka wypowiedzi trenera Tanjong świadczą o otawrtości gry z ich strony: Zrobimy kilka przetasowań w obronie, ale myślę, że w tej grze nie będziemy musieli się bronić zupełnie jak zrobiliśmy to przed Mude Harimau. Powinniśmy być w stanie podjąć grę do Gombak tak czuję.
A może pomóc w tym kolejny zawodnik ofensywny pomocnik Shafaein pozyskany z Tampines 28/2(sezon 2010, 32/8) który powinien dziś wspomóc Kawanabe 3/1.
Obie drużyny dzisiaj będą osłabione w obronie bo w Tanjong za słupkami zagra rezerwowy bramkarz Hashim który słabo grał w poprzednim meczu i został zmieniony przez drugiego bramkarza, ale jednak dziś znowu zagra, nie zagra obrońca Osman 3/1 za czerwona kartkę, w ekipie gości braknie obrońcy Yunos 2/0 i pomocnika Dhanaraj 1/0, ale do zespołu świetnie wkomponował się inny gracz z Etoile Durand 20/2.
Jest to pierwsza gra dla Tanjong w roli gospodarza, wczesniej na wyjazdach remis 1:1, porazki 1:4 i 0:3.
&quot;Oczekuję bardzo otwartej gry. Obie strony chcą, aby wygrać swój pierwszy mecz w tym sezonie, i mogę obiecać fanom, którzy przyjdą dziś, że dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić dobrą piłkę i mam nadzieję zdobyć trzy punkty. &quot;
Jego komentarze zostały powtórzone przez trenera Gombak odpowiednikiem K. Balagumaran.
⛔ 100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis ITF Lille 12-00 9.03.2012
Oswald - Mertens
typ; 2-0
3.5
bet365
Analiza
Dzis w spotkaniu cwiercfinalowym turnieju ITF we francuskim, Lille, Austryjak Patrick Oswald zagra z Belgiem Yannickiem Mertensem. Obaj w tym turnieju stracili jak do tej pory po secie. Oswald ogral w tym turnieju jednak nigdy nie pokonanego przez niego, Niemca, Nilsa Langera, w dwoch partiach. Widac, wiec, ze doswiadczony zawodnik z Austrii jest w niezlej dyspozycji. Uwazam, ze Oswald ma dzis nieco wieksze szanse od mertensa na awans do polfinalu. Mertens w tym turnieju stracil seta z reprezentantem gospodarzy, zupelnie anonimowym. Belg poza turniejami ITFów, w tym sezonie nie ma na swoim koncie praktycznie zadnego sukcesu. Uwazam, ze dzis jest spore value po stronie Oswalda i ku niemu kieruje swoj dzisiejszy typ.
⛔ 100
 
steve 55

steve

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,Portugalia
Spotkanie: Maritimo - Fereinse
Typ:Maritimo -1
Kurs: 2,60
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Piąty zespół ligi Maritimo podejmuje na własnym boisku przedostatnią drużynę w tabeli Fereinse.Piąta pozycja Maritimo zapewnia mu udział w Lidze Europejskiej. Już 6 pkt za nim czai się Guimaraes, który w niedzielę zmierzy się z silnym Sportingiem Lisboa.Dzisiejsza wygrana zwiększy poczucie bezpieczeństwa i umocni na pozycji premiującej udziałem w LE.W sezonie, Maritimo miało u siebie na rozkładzie takie drużyny jak właśnie Sporting(pewne 2:0) czy Olhanese(2:1), radziło więc sobie z teamami z górnej części tabeli.Dzisiaj przyjdzie mu zmierzyć się z beniaminkiem, który walczy o utrzymanie.Ta walka i tak idzie mu nie za dobrze, bo pełne 3 pkt ostatnio zdobył 18. grudnia w meczu z Unią Leiria, która obecnie zajmuje ostatnią pozycję w tabeli.Stawiam więc na pewne zwycięstwo gospodarzy, myślę, że z łatwością pokryją handi.
⛔ 100
 
wojciechj 30

wojciechj

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna, Bułgaria 1st League
Spotkanie: Beroe- Lok. Sofia
typ: 1
kurs:1,73
bukmacher: William Hill
Na dzisiaj wybrałem spotkanie Bułgarskiej 1st Leauge pomiędzy Beroe a Lok. Sofia. Obydwa zespoły po 16 kolejkach zajmują dolną część tabeli. Beroe z bilansem 3-3-10 zajmuję 13 pozycję z 12 punktami na koncie. Drużyna gości znajduje się o 2 pozycję wyżej z 16 punktami (4-4-8). Obydwa zespoły w tym sezonie walczą o środek tabeli. Jeśli chodzi o formę gości na ostatnie 10 spotkań dwu krotnie zdobyli komplet punktów pokonując u siebie Lok.Poldiv oraz na wyjeździe Minyor Pernik. Pozostałe 3 spotkania wyjazdowe to dwie porażki i remis na terenie słabego Kaliakra Kavarna. Jeśli chodzi o zespół gospodarzy na 10 spotkań 3 krotnie wygyrwali między innymi pokonując u siebie Slavie Sofie-kandydata do podium. Beroe potrzebuję punktów aby utrzymać się w lidze, dlatego wyjdą do tego spotkania bardzo zmotywowani. Atut własnego boiska, doping i szansa do odskoczenia strefie spadkowej powinna zakończyć serię 5 spotkań bez zwycięstwa. Obserwuję ruchy kursów na to spotkanie od 2 dni i znacznie spadły na zwycięstwo dzisiejszych gospodarzy. Według mnie spora szansa na wygraną Beroe.
✅ 73
 
agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
Tenis, Indian Wells
Llodra vs Gulbis
Typ: Llodra 2-0
2.69
Pinnacle​
Dzisiejsze pojedynki w Indian Wells na pierwszy rzut oka wyrównane, jednak wpadł mi w oko typ na Llodre. Michael to bardzo ciekawy tenisista, grający leworęcznie, lubię oglądać jego mecze, bo żaden nie jest nudny. Jest to zawodnik grający serve &amp; volley, schodzący do siatki po serwisie. Mierzy 190cm, co za tym idzie posiada dobry, technicznie podkręcony, często wyrzucający przeciwnika serwis. Jest to świetny deblista, przy siatce gra zwinnie, potrafi przewidzieć zagranie przeciwnika. Ma kąśliwy, agresywny return (który dzisiaj da o sobie znać Gulbisowi szczególnie przy 2 serwisie). Llodra gra dużo slajsów oraz skrótów tuż za siatke. Widać, że jest w formie, nie dawno doszedł do finału w Marsylii, w finale ulegając nieznacznie, po wyrównanym meczu JM Del Potro. W Dubaju pechowo dla siebie trafił już w pierwszej rundzie na Rogera Federera. Mecz ten oglądałem, w pierwszym secie demolka, Roger wygrywa 6-0, wszystko mu wychodzi, nie wyrzucił chyba żadnej piłki, wszystko siedziało w korcie. Drugi set bardzo dobry w wykonaniu Francuza, przegrany dopiero po TB. Dużo asów, siedział szczególnie pierwszy serwis. Returnował agresywnie, przez co wywierał presje schodząc do siatki i kończąc wymianę. Dodając jeszcze, jest to zawodnik bardzo ambitny i waleczny. Przejdźmy teraz do Gulbisa. Był to zawodnik uznawany za wielki talent... i na tym się skończyło. Obecny sezon dla Łotysza fatalny. Jest cieniem siebie, sprzed choćby początku roku 2011, kiedy to w rankingu był na 21 miejscu, teraz.. 75 miejsce. W tym roku nie pokazuje kompletnie nic. Porażki w pierwszych rundach w Doha, AO, czy Memphis. Przed Memphis dwa mecze z ogórkami z Egiptu w Davisie, których nawet nie licze. W Delray Beach przeszedł gładko Falle 6-4 6-1, nagły przebłysk formy ? raczej nie, słabszy mecz Kolumbjczyka. Następnie Belg Darcis i tu już dużo gorszy mecz, 2-1. W ćwierćfinale z Matoseviciem wygrał pierwszego seta do 3, a następnie... 6-1 6-1 w plecy. Jest to zawodnik bardo chimeryczny, o mega słabej psychice. Grali ze sobą 5 razy, bilans 3-2 na korzyść Francuza, w tym jeden mecz w tym roku na AO wygrany 3-1 przez Llodre. Bardzo ciekawy kurs a szanse wg mnie ponad 60-procentowe dla Michaela Llodry. Mecz zaplanowany na 22:00 na korcie numer 8, po meczu kobiet Baltacha - Goerges.
⛔ 100
 
czabuko 18

czabuko

Użytkownik
Piłka nożna, polska ekstraklasa 20:45
Wisła Kraków-Lech Poznań
typ: WISŁA -1 (AH)
kurs: 3.20
buk: bet365
analiza:
Tak wiec ruszam z wielką gotówką na ten typ. Wisła prawdopodobnie rozniesie w pył i kurz Poznańskiego Lecha. Nowy trener Probierz wraca do annałów i gra tym stylem, który niegdyś przyniósł Wiśle wiele sukcesów. Widać to już było w meczu z Lechią. Granie na dwóch napastników i utrzymywanie się przy piłce... wtedy Wiśle nikt i nic nie może zagrozic. Liczę na co najmniej kilka bramek drużyny z Reymonta 22 bo ma kliku piłkarzy mogących w pojedynkę wygrać ten mecz , Biton czy Melikson oraz Iliev lub Kirm to piłkarze zdecydowanie lepsi od ich odpowiedników z ekipy Lecha. Choć wydawać by się mogło że Rudnevs to gwiazda całej ligi, to proszę mi powiedziec gdzie on podziewa się od jakiś 5-6 kolejek ? nie strzela prawie nic, albo nie tyle ile się od niego oczekuje. W Lechu pośladkami do zarządu odwrócony stoi Stilic który czeka na koniec kontraktu na ławce rezerwowych i chce uciekać z tonącej łodzi za granicę. Mówię tonąca łódź bo tak niestety stało się z Poznańskim klubem za sprawą Bakero. Nie grają niczego szczególnego. Brak ciekawych transferów. A polityka na siłę zerżnięta z Legii Wa-wa polegająca na wprowadzaniu do składu wychowanków nie przynosi rezultatów. Ta poobijana bądź niedoświadczona obrona z coraz słabszym i starszym bramkarzem powinna dzisiaj przyjąć na swoje barki kilku bramkowy bagaż doświadczeń. Po prostu nie widze innej opcji. Kilka postów wyżej zobaczyłem typ na over2.5 dla Wisły , bardzo dobra sugestia. Jako typer polecam zagrać moje Handi azajtyckie -1 jak i tamten właśnie over bo liczę dzisiaj na mecz do jednej bramki. Probierz wyciśnie z tej ekipy ducha i wolę walki, a wtedy Wisła może wrócić do walko o mistrzostwo Polski, choć niektórym obecnie wydaje się to małoprawdopodobne.
⛔ 100
 
psm 921

psm

Użytkownik
Biatlon-Sztafeta mezczyzn 4x7,5km
godz 15.15
typ Norwegia w top 3
kurs 1,40
unibet

Dzis bez szarzowania z kursem ale za to typ dla mnie pewka dnia.Nie bede tu wyskakiwal odrazu ze Norwegowie maja wygrac,ale sa na pewno kandydatem do podium nr 1.Svendsen,Bjoerndalen,Boe te nazwiska gwarantuja dobry bieg,do tego Brateseen,troche odstajacy od resztay ale wierze ze zmobilizuje sie bo akurat dla niego to jedyna szansa na medal.Noregia jak narazie z jednym zlotem na tych mistrzostwach alke wsrod pan,takze meska duma urazona,zwlaszcza takiego zawodnika jak Svendsen,ktory tu definitywnie przyjechal po krazki z najcenniejszego kruszcu.Na strzelnicy nie jest zle,a na pewno nie gorzej od przeciwnikow,z glownych rywali wyraznie lepiej strzelaja jak narazie tylko Szwedzi,ale odstaja biegowo,a trzeba podkreslic ze w sztafecie mozna dobierac naboje takze w przeciwienstwie do biegu indywidualnego tu wazniejszy jest bieg.Glowni rywale Francuzi,a takze ekipa gospodarzy Niemcy to zespoly ktore moga rywalizowac z Norwegami,oczywiscie ze Ci drudzy nie zawala strzelania jak juz to czynili na tych MS niejednokrotnie.Szwedzi tj napisalem,raczej biegowo nie dadza rady,Rosjanie klapa po calosci,moze Szipulin cos powalczy,tyle.
✅ 40
 
J 9

jarkovanbasten

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna
Spotkanie : Chievo - Inter
Typ : Chievo - Inter Milan H(1 - 0)
Kurs : 5,85
Bukmacher : Tobet
Analiza :
Liga Włoska na dzisiaj to bardzo, jak dla mnie ciekawe spotkanie Chievo z Interem.To co gra ostatnio Inter to całkowite nieporozumienie.W 7 meczach zdobyli zaledwie 2 punkty, odnosząc 5 porażek i właśnie te 2 remisy.Drużyna Chievo zaś gra całkiem przyzwoicie.Remis 1-1 na wyjeździe z Juventusem i skromne ale zwycięstwo 1-0 z ostatnią w tabeli Ceseną.Ja jednak dziś liczę na przebudzenie drużyny z Interu i wreszcie zwycięstwo na które czekają zwłaszcza ich kibice.Jeśli Inter marzy jeszcze o grze w pucharach, gdzie do premiowanego miejsca 6 punktów, musi zacząć wygrywać i to już dziś.Stawiam więc na zwycięstwo Interu co najmniej 2 bramkami, gdzie kurs wynosi 5,85.Typ ciężki ale nie niemożliwy.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom