>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 09.03.2011 (środa)

Status
Zamknięty.
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Liga Mistrzów
Tottenham - Milan
Która drużyna strzeli gola nr 1?
MILAN
2.40
Bet365

Nie jestem zwolennikiem drużyn Seria A ale dzisiaj jestem skłonny postawić parę groszy na awans Milanu. Fakty są takie, że to drużyna z Londynu jest zdecydowanym faworytem do gry w ćwierćfinałach. Wygrali mecz na wyjeździe i są w dobrej sytuacji z racji rewanżu na swoim boisku. Trzeba pamiętać jednak, że 1 bramkowe zwycięstwo jest cenne ale już nie takie straty były odrabiane w pucharach.
Wczoraj z LM pożegnała się Roma. W kiepskim stylu przegrali z Ukraińcami. Inter przegrał z Bayernem i podobnie jak Milan jest w trudnej sytuacji. Jednak jeśli chodzi o tych drugich to moim zdaniem mają większe szanse na awans niż ich rywale zza miedzy. Milan w lidze idzie jak burza i po porażce w LM z Tottenhamem wygrał 3 kolejne mecze. Dzisiaj powinni wyjść na boisko w dobrym nastroju i walczyć o awans bo wcale nie jest to taka daleka wizja. Wystarczy, że wygrają ten mecz 0:1 (dogrywka) lub 1:2 (bezpośredni awans: 2 gole na wyjeździe).
W tym sezonie Milan gra bardzo dobrze co zaowocuje w następnym sezonie grą w kolejnej edycji LM. Prawdopodobnie zdobędą mistrzostwo Włoch. Londyńczycy wcale takiej pewności nie mają i będą pewnie do ostatniej kolejki walczyli o 4 miejsce w Premier L.
Reasumując, moim zdaniem dzisiaj Milan awansuje do kolejnej rundy. Starty po 1 meczu są nie duże i stać ich na zwycięstwo ... bo nie ma co się oszukiwać: Tottenham to nie Manchester, Chelsea czy Real. Londyńczycy są w zasięgu Milanu. Niestety dzisiaj w typie dnia postawił już na awans Milanu dlatego postawie, że Milan zdobędzie gola numer 1 w meczu.
⛔ 100
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Spotkanie: Tottenham Hotspur - AC Milan
Typ: AC Milan strzeli w obydwu połowach
Kurs: 4,33
Bukmacher: Bet365
Analiza: Bardzo ciekawy typ na dzisiejsze spotkanie ligi mistrzów. Milan świetnie prezentuje się w Serie A, wyjazdowe zwycięstwo na Juventusem w ostatniej kolejce najlepiej o tym świadczy. Przedtem pokonali Napoli 3:0 czyli kolejną drożynę z aspiracjami gry o &quot;puchary&quot;. Przejdźmy do Tottenhamu remis w Wolves 3:3 i porażka z Blackpool 1:3 to wyniki, które świadczą raczej o słabszej obronie a przecież mój typ także na tym polega. Milan po porażce na własnym stadionie z Tottenhamem teraz jestem pewien, że rzuci się od 1 minuty do ataku, sądzę że typ dość prawdopodobny.
⛔ 100
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Spotkanie: Piłka nożna, Liga Mistrzów: Tottenham - Milan
Typ: X/X
Kurs: 5
Buk: bet365
Analiza:
Tottenham przed trzema tygodniami pokonał Milan we Włoszech 0:1. Zatem w rewanżu Włosi musieli by wygrać przynajmniej 1:2, aby awansować unikając dogrywki. Z tego wnioskuję, że Tottenham będzie skupiał uwagę głównie na obronie i kontrował. Im dłużej Milan pozostanie bez bramki tym lepiej dla Anglików. W rozgrywkach ligowych znacznie lepiej radzą sobie podopieczni Allegriego, którzy po porażce na San Siro zgarnęli komplet 9 ligowych punktów. Londyńczycy przegrali z Blackpool i zaledwie zremisowali w Wolverhampton, co za dobrze o nich nie świadczy, jednak można wytłumaczyć to przygotowaniami do rewanżu i tym, iż były to mecze wyjazdowe. Oba zespoły wystąpią w dość optymalnych składach i mimo, że obie dysponują niezwykłą siłą ofensywną nie sądzę, aby w pierwszej połowie padł gol. Spodziewam się 0:0, gdyż jak wspomniałem Tottenham będzie bardzo skoncentrowany na defensywie, a Milan raczej nie wyczeka dobrego momentu już w pierwszej połowie. Cały mecz, może nie bezbramkowy, ale przewiduję również remisowy. Jeśli uda się w końcu jednej z drużyn strzelić gola druga rzuci się do ataku. Jedna bramka może zadecydować o awansie. Myślę, że Tottenham dzięki świetnemu, wyrównanemu składowi i własnej publice przechyli szalę awansu na swoją korzyść. Dodam, że Londyńczycy świetnie potrafią wykorzystać to, że grają u siebie - w fazie grupowej poległy tam Twente, Inter i Werder (wszystkie dwoma lub więcej bramkami). Teraz jednak potrzebny im tylko remis i myślę, że zdołają go osiągnąć.
✅ 400
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Zdarzenie: Piłka nożnaI liga Ekwador
Spotkanie: ESPOLI - Imbabura
Typ: over 2,5
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365

Analiza:


Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek 8 kolejki Ekwadorskiej Premiery A w którym to zmierzą się zajmujący obecnie 12 i zarazem ostatnie miejsce w tabeli ekipa ESPOLI z 11 Imbabura. Gospodarze tego meczu rozegrali do tej pory 3 ligowe spotkania na własnym stadionie w których to nie zdołali jeszcze zdobyć ligowych punktów zdobywając 3 bramki a stracili 6. Goście natomiast w swoich 3 dotychczasowych występach ligowych rozegranych na wyjeździe nie zdołali jeszcze zdobyć ligowych punktów, nie zdołali również strzelić żadnej bramki tracąc przy tym 4. Naprzeciw siebie stają dwa najsłabszej zespoły w lidze a co z tym idzie pojedynek ten moim zdaniem będzie miał lekki podtekst psychologiczny a mianowicie każda w/w drużyn będzie chciała udowodnić, że to właśnie ona jest lepsza. Reasumując moim zdaniem najlepszy typ na to spotkanie to over 2,5 bramki po dobrym kursie 2.00 który znaleźć możemy w Bet365.
⛔ 100
 
ogoras 272

ogoras

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Cypru
Spotkanie: Olympiakos Nicosia - Apollon Limassol
Typ: Over 3,5 gola
Kurs: 3,25
Bukmacher: Bwin

Analiza:

Dziś o godzinie 18 czasu polskiego dojdzie do spotkania sąsiadów w tabeli (odpowiednio: Apollon 5, Olympiakos 6), w zmaganiach pucharowych. Dzisiejsi gospodarze to tegoroczny beniaminek, legitymują się bilansem 8-9-7 (u siebie, wliczając mecze pucharowe - 6-5-3), goście natomiast mają bilans 10-5-9 (na wyjeździe, wliczając mecze pucharowe 4-5-5). Obydwie drużyny prezentują podobny poziom, jeśli weźmiemy pod uwagę liczbę goli: Olympiakos 38:38 w 24 meczach, co daje średnią 3,16 | Apollon 38:36 w 24 meczach co daje średnią 3,08.
Ostatnie spotkania obydwu drużyn wyglądały następująco:
Apollon 2:1 Olympiakos
Olympiakos 2:1 Apollon
Olympiakos 2:2 Apollon
Mecze, które odbyły się już parę lat temu no ale:
Apollon 3:2 Olympiakos
Apollon 0:3 Olympiakos
Olympiakos 1:3 Apollon
Obydwie drużyny stanowią 3 siłę Cypru jeśli chodzi o zdobyte gole (obydwie mają po 38). Mecze pomiędzy tymi drużynami zawsze obfitują w sporo goli jak i ogromne emocje: na ten przykład podam mecz z zeszłego roku, który odbył się 24.10 - piłkarze ujrzeli aż 13 żółtych kartek i 1 czerwoną. Over 2,5 wydaje się dość pewny, jednak ja zaryzykuję i dam over 3,5 bo myślę że jest to jak najbardziej możliwe.
Warto dodać, że jeszcze z godzinę temu w Bwinie kurs wynosił 3,60, teraz 3,25.
⛔ 100
 
A 10

abel

Użytkownik
Spotkanie: Schalke 04 - Valencia
Typ: Drużyna B Powyżej 1,5 gola
Kurs: 2.9
Bukmacher: Betway
Analiza:
W ostatnim spotkaniu obie drużyny zdołały zdobyć bramki i w tamtym meczu valecia była drużyna przeważającą i przy odrobinie szczęścia mogli tamten mecz wygrać. Postanowiłem zagrać ten typ ponieważ drużyna przyjezdnych ma tak dobrych zawodników ofensywnych że dwie bramki w spotkaniu są w stanie szczelić. Jeśli popatrzymy w historię spotkań valeci na wyjeździe w tej edycji ligi mistrzów to widzimy że zdobywała bramki na arcy trudnych stadionach w glasgow i manchesterze. Dzisiaj z schalke zagrają o wszystko i napewno nie będą grać podobnej piłki jak arsenal wczoraj tylko będą często atakowć rywala i efekty w postaci dwóch bramek powinniśmy zobaczyć. Wiadomo że łatwo nie będzie gdyż każda klasowa drużyna niemiecka jest bardzo dobrze przygotowana taktycznie jednak Joaquin, Mata, Pablo Hernandez i Soldado to postrach każdej defensywy na świecie i w meczu o taką stawkę na pewno nie zawiedzą.
⛔ 100
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, liga mistrzow
Spotkanie: Schalke - Valencia
Typ: Over 3,5
Kurs: 4,23
Bukmacher: Betfair
Analiza: W drugim spotkanie 1/8 lidze mistrzow spotykaja sie Schalke i Valencia. Pierwsze spotkanie w Walencji zakonczylo sie wynikiem 1-1. Ten wynik pozostawia kwestii awansu bardzo otwarta ale z minimalna przewaga dla gospodarze. Pilkarze Schalke w tym sezonie w rogrywakach lidze mistrzow swietnie sie spisuja i maja rewelacyjne bilans 3-0-0 gole 8-1. Goscie rownierz w rogrywkach Lidze mistrzow dobrze sie spisuja w 3 spotkanie wyjazdowych maja bilans 1-2-0 gole 6-2. Kilka dni temu Schalke wyeliminowalo faworyzowanego Bayernu w polfinale pucharu Niemiec. Ten wynik napewno dzis doda energie pilkarzom Schalkes tak aby dzis wywalczyc awansu do najlepszej 8 w europie. Pilkarze Walecji w ostanim okresie lepiej sobie radza poza walsnym boisku niz u siebie. W 6 ostanich spotkan wyjazdowych w lidze pilkarze Walecji zdobyli 16 punktow. Widac wiec ze ten pierwzy wynik wcale nie przekresla szanse druzynie z Hiszpanii i ze dzis podpoieczni Emery przejada wywalczyc awans do kolejnej rundzie. Napewno celem goscie bedzie szybko zdobycie pierwszego gola zeby odwrocic presja na gospodarze. Moim zdaniem to spotkanie bedzie bardzo wyrowany i zadna z tych druyzyn dzis latwo sie nie podda. Licze na dobra skutecznosc gospodarze jak na poprzednich spotkan w tej edycji, oraz na dobra skutecznosc goscie na wyjedzie w kilku ostanich spotkan. Dlatego na dzis stawiam ze w spotkanie pomiedzy Schalkem i Valencia padnie wynik 3,5 goli.
✅ 323
 
D 5,8K

davccio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna-KWALIF.ME 2012 MĘŻ.
Spotkanie: Szwajcaria : Białoruś
Typ: 1 ( - 4.5 ah)
Kurs: 2,10
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Białorusini dzisiaj bez kilku kuczowych zawodników jak Mackiewicz, Gromyko, Podosinov, Borzenkov, Kamyshik, ponadto w kiepskiej formie ostatnio znajdują się liderzy drużyny Shilovich, Nikulenkov, Trener gospodarzy zaskoczyl powolaniami poniewaz nie ma 3 bramkarzy znaj.dujacych sie do tej pory w kadrze. Ostatni mecz rozgrywany w tamtym roku w minsku również zakonczył sie wygrana gosci.
⛔ 100
 
aptrade 24

aptrade

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Schalek 04-Valencia (dokładny wynik)
Typ: 1-1
Kurs: 6.50
Buk: Gamebookers
Analiza:



Dziś wieczorem Liga Mistrzów, Schalke w rewanżowym spotkaniu podejmie Valencię. W pierwszym meczu skończyło się 1-1, więc gracze z Gerschenkinchen są nieco w lepszej sytuacji. Schalke w Bundeslidze zawodzi, nie gra na miarę oczekiwań, natomiast w Pucharach (Niemcy,LM)spisują się bardzo dobrze. Valencia natomiast, w lidze 3 miejsce i 1/8 LM. W Schalke nie wystąpi prawdopodobnie Huntelar, ale w ich szeregach jest niezawodny Raul, który strzelił m.in bramkę w pierwszym meczu. Valencia bez większych osłanbień. W ataku Soldado i Mata, będa starali się napsuć krwi gospodarzom. Co do przebiegu meczu, sądzę że Valencia będzie na pewno starała się zdobyć bramkę, żeby w minimalnym stopniu przystąpić do dogrywki. Schalke grając u siebie, będzie okrzydlony dopingiem kibiców i zapewne też strzelą. Stąd moje przypuszczenia, że spotkanie zakończy się wynikiem jak w poprzednim meczu. Typ ryzykowny, ale całkiem prawdopodobny. Myślę, że warto zaryzykować i postawić na dokładny wynik 1-1. Pozdrawiam
⛔ 100
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Puchar CEV
Spotkanie: Sisley Treviso - Zaksa Kędzierzyn-Koźle
Typ: Dokładny wynik: 3-1
Kurs: 3,20
Buk: Bwin
Analiza:
Puchar CEV. Już dziś pierwszy mecz finałowy w którym to zobaczymy włoski Sisley Treviso oraz polską drużynę Zaksa Kędzierzyn-Koźle. Była szansa na polski finał ale niestety Resovia uległa dwukrotnie właśnie Włochom, u siebie 2:3 a na wyjeździe 1:3. Zaksa dziś ma szansę powalczyć ale na wygraną raczej nie ma co liczyć bo Włosi to potęga europejska, z bardzo dobrym składem w którym to gra m.in Fei, Pujol itp. Jednak Polska drużyna jesy w uprzywilejowanej sytuacji ponieważ rewanż a także złoty set może mieć rozgrywany u siebie dlatego dziś nie będą pod taką presją jak gospdodarze. Myślę jednak że Sisley stanie na wysokości zadania i liczę na pododbny typ jak z Resovią. Spodziewam się, ze nie zakończy się ten mecz w 3 setach ponieważ Sisley nie gra regularnie nawet z gorszymi ekipami i zdarzają im się przestoje. Z Resovią wszystkie sety były dość zacięte. Zaksa dla mnie jest na porównywalnym poziomie do Resovii, dlatego urwanie seta jest jak najbardziej realne. Mój typ na ten mecz to 3:1, i scenariusz bym obstawiał, że Zaksa wygra pierwszego lub drugiego seta. Polecam !!!
⛔ 100
 
novicjusz 3

novicjusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, LM
Spotkanie: Schalke - Valencia
Typ: Obie strzelą bramkę
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wieczorem kolejne dwa mecze LM. Wybrałem to spotkanie i ten typ, dlatego, że oba zespoły będą chciały zapewnić sobie jak najszybciej awans do kolejnej rundy. Jeżeli drużyna niemiecka pierwsza strzeli bramkę, myślę, że tylko i wyłącznie zmotywują tym piłkarzy Valencii do ataków. Typ wydaje się pewny, jeżeli weźmiemy pod uwagę wynik z pierwszego spotkania. Schalke może kontrolować cały czas przebieg spotkania, jednak Valencia za wszelką cenę będzie walczyć o zdobycie bramki, czym tylko mogą sprowokować Niemców.
✅ 83
 
G 4

gregor81070

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej Szwecja Elitserien play off ćwierćfinał
Spotkanie : Aik Stockholm - HV 71
Typ : 2 ( zwycięzca meczu razem z ewentualną dogrywką i rzutami karnymi )
Kurs : 1,72
Bukmacher : BetClic
Analiza :
Dziś o godzinie 19.00 drugie spotkanie fazy play off w Szweckiej lidze hokeja pomiędzy Aik a HV 71 . W pierwszym spotkaniu obu drużyn dość niespodziewanie wygrał Aik 4:2 . W sezonie zasadniczym Aik zajął ostatnią premiowaną lokate do gry w play off czyli 8 z dorobkiem 76 punktów natomiast HV wygrało sezon zasadniczy z dorobkiem 96 oczek .
W sezonie zasadniczym padały następujące wyniki pomiędzy wyżej wymienionymi zespołami :
HV - Aik 2:1
Aik - HV 3:2
HV - Aik 8:2
Jak widać HV wygrało 2 spotkania .
A w zeszłym roku : Aik - HV 3:7.
Moim zdaniem dziś zdecydowanym faworytem jest zespół HV 71 , po pierwsze gra 1 z 8 drużyna sezonu zasadniczego , po drugie pierwsze spotkanie Aik wygrał 4:2 więc HV dziś wyciągnie wnioski z tamtej porażki.
⛔ 100
 
yaro8 21

yaro8

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów UEFA
Spotkanie: Tottenham - Milan
Typ: x2
Kurs: 1,66
Bukmacher: Unibet
Za nieco ponad 2 godziny na White Park Lane w północnym Londynie rozpocznie się spotkanie między miejscowym Tottenhamem a drużyną AC Milan. Faworytem bukmacherów jest zespół gospodarzy. Ja osobiście mam inne zdanie, ale na zwycięstwo graczy z półwyspu Apenińskiego nie zaryzykował bym postawić, ponieważ podopieczni Harrego Redknappa są niesamowicie mocni na własnym stadionie. Ostatnia porażka przed własną publicznością to 1:4 z Arsenalem w Pucharze Anglii, w Champions League w tym sezonie wygrali wszystkie spotkania grupowe na White Park Lane. Jednak patrząc przez pryzmat statystyk Milan ma także znakomitą passę wyjazdową - ostatnia porażka to 0:2 z zespołem Królewskich na Santiago Bernabeu. Patrząc jednak głębiej w statystyki widzimy, że Tottenham z wielkimi firmami jak choćby ManU czy Chelsea na własnym obiekcie tylko remisował, wygrywając z mniej wymagającymi rywalami. W zespole dzisiejszych gospodarzy zabraknie z powodu urazów: Younesa Kaboula, Toma Huddlestone&#39;a, Lidleya Kinga, Jonathana Woodgate&#39;a i Verdana Corluki czyli ważnych elementów obrony Spurs. Trener Massimiliano Allegri nie będzie mógł skorzystać z Gennaro Gattuso, który odbywa karę za niesportowe zachowanie podczas pierwszego meczu obu drużyn w Mediolanie. Prawdopodobnie nie zobaczymy dziś także byłego gracza &#39;Kogutów&#39; Kevina Boatenga, który nabawił się urazu podczas ostatniego ligowego meczu z Juventusem. Tak więc widzimy, że większe problemy z zestawieniem jedenastki będzie miał Harry Redknapp. Brak możliwości z korzystania z 2 swoich pomocników nie powinno być dla trenera gości większym problemem, gdyż ma w czym wybierać, a zapewne zagrają ustawieniem 4-3-3 z ofensywnym trio z przodu. Uważam, że właśnie ofensywna formacja Milanu będzie kluczowa dla dzisiejszego pojedynku. Każdy z piątki: Pato, Ibrahimovic, Robinho, Cassano, Inzagi może samemu zdecydować o losach spotkania, a jeśli choćby 2 z nich trafi z formą na dzisiejsze spotkanie to losy awansu mogą rozstrzygnąć się bez dogrywki czy rzutów karnych, szczególnie że obrona gospodarzy będzie dzisiaj poważnie osłabiona. Jednak jak pisałem wyżej - nie można lekceważyć Tottenhamu na ich własnym obiekcie więc stawiam dziś na Milan z &quot;podpórką&quot;.


✅ 66
 
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Schalke - Valencia CF
Typ: Awans - 2
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Przeglądam dzisiejsze typy i nie wciąż nie moge uwierzyć, że do tej pory nikt niejszcze nie obstawił &quot;Kto awansuje&quot; w meczy Schalke - Valencia, ale skoro nikt się nie zdecydował na taki typ - to ja się pokusze.
Mój tym zasugerowany jest tym, że Schalke gra ostatnio nadwyraz przeciętnie. Chociaż nie nie gra przeciętnie - gra żenująco. Zapytacie o co mi chodzi - przecież grają w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Mianowicie chodzi mi o to, ze w lidze grają gorzej niż przeciętnie. Porażka ze Stuttgartem 1:0 ⛔remis z Nuernberg czy porażka z drużyną ze strefy spadkowej (2:1 ⛔z Munchengladbach) to nie są wyniki na drużyne która zachodzi tak daleko w europejskich pucharach. Wiadomo, każdy może powiedzieć, że to jest Liga Mistrzów, że tutaj gra sie inaczej, ale jeśli się nie wygrywa w lidze to atmosfera w drużynie w szatni czy na treningach jest napięta i nie ma wyników.
Valencia w przeciwieństwie do Schalke w ostatnich meczach gra rewelacyjnie i potrafi wyjśc z każdej opresji (no może prawie każdej) obronną ręką. Wygrana z Mallorca (1:2✅) skromna porażka z wielką Barcą (0:1 - bramka w 78 minucie!⛔) wygrana z Bilbao (1:2 ✅- mimo iż to bilbao strzelilo pierwszą bramke) remis ze Sportingiem Gijon (0:0⛔) wygrana z Athletico Madryt (1:2✅ - tak samo jak z bilbao Athleticho strzelilo perwsze bramke). Wspaniała ostatnio forma oraz fakt, że do drużyny powrócił najskuteczniejszy piłkarz Artiz Adruiz decyduje o tym, że Schalke będzie musiało się pożegnać z europejskimi pucharami.
Dodajmy jeszce fakt, że ostatni mecz na stadione Schalke między tymi drużynami zakończył się wynikiem który w tym przypadku dał by awans przyjezdnym z Mestalla, chodzi mi mianowicie o mecz w Lidze Mistrzów w grupie B w którym to Valencia wygrała 0:1, a żeby było ciekawiej poźniej w &quot;rewanżu&quot; na Mestalla padł remis tylko nie tak jak w tym przypadku 1:1 tylko 0:0.
Dobrze wiemy, że historia lubi się powtarzać. Osobiście nie mam pojęcia kto strzeli pierwszą bramke, ale jeśli to będzie Schalke jestem pewien, że podopieczni Uani&#39;a Emer&#39;ego odrobią to i awansują. Mój prywatny typ to &quot;Valencia strzeli bramke w meczu&quot;.
⛔ 100
 
kafi87 9

kafi87

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, liga mistrzow
Spotkanie: Schalke - Valencia
Typ: Valencia wygra do zera
Kurs: 4,75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzisiaj O godz 20:45 Zostanie Rozegrany mecz Pomiędzy Schalke a Valencią
Sugerując się Źródłami internetowymi wiemy iż Gospodarze będą grali defensywnie atakując jedynie z kontry.
Goście natomiast będą atakować od początku spotkania starając się uzyskać dobry wynik.
Faktem jest iż do składu Valencii Wraca dwóch kluczowych napastników którzy na pewno namieszają.
Moim zdaniem Valencia Bez kłopotów powinna trafić bramkę ,obronić wynik i spokojnie awansować.
Stąd też Typ : Valencja wygra do zera
⛔ 100
 
H 0

hanss52

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Schalke-Valencia - ilość żółtych kartek w 1. połowie
Typ: +1,5
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Wynik meczu jest totalnie nie do przewidzenia lecz znalazłem bardzo ciekawy kurs na to spotkanie, mianowicie stawiam, że w pierwszej połowie zobaczymy co najmniej 2 zółte kartki. We wczorajszych spotkaniach LM pierwsze połowy obfitowały w żółte kartki- w obydwu meczach zobaczyliśmy ich aż po 4! Jest to spowodowane tym, że w tej fazie rozgrywek nie ma odstawiania nogi, tym bardziej, że jest to ostatni pojedynek w dwumeczu więc fauli i niebezpiecznych zagrań jest mnóstwo.

⛔ 100
 
bartosz.j 0

bartosz.j

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, liga mistrzow
Spotkanie: Tottenham Hotspur - AC Milan
Typ: Który zawodnik strzeli pierwszą bramkę w meczu? (reg. czas) : Zlatan Ibrahimovic
Kurs: 6,50 [ 5.00 ]
Bukmacher: BWIN
Analiza:
W środowy wieczór AC Milan zmierzy się Tottenhamem Hotspur. Przypominam, że w pierwszym meczu lepsi okazali się Anglicy, którzy pokonali rossonerich 1:0. Ta zaliczka stawia drużynę Harrego Redknappa w komfortowej sytuacji. Koguty będą w tym spotkaniu dodatkowo zmotywowani, ponieważ do składu po długiej nieobecności powraca ich najlepszy gracz - Gareth Bale. Trener Tottenhamu ma do dyspozycji wszystkich swoich piłkarzy. Można być pewnym, że od początku spotkania ujrzymy, takich zawodników jak Luka Modric, Aaron Lennon, Gareth Bale i Peter Crouch.
Piłkarze i kibice Milanu są optymistami i wierzą w awans swojej drużyny. W ostatnim tygodniu można było obserwować nasilające się wypowiedzi piłkarzy, w których zgodnie mówiono o awansie do kolejnej rundy. Mam nadzieję, że tak właśnie będzie. Do pierwszego gwizdka sędziego wszystko jest łatwe i wypieszczone, gorzej jest później, gdy nagle zawodnicy nie potrafią skonstruować akcji i zagrozić rywalowi. W pierwszym meczu, w pomocy rossonerich grał Thiago Silva, a rozgrywaniem zajmowali się Flamini i Gattuso. Każdy kto oglądał ten &#39;spektakl&#39;, powinien zauważyć, że nie jest to najlepsze rozwiązanie. Na dzisiaj nie zagra Gennaro Gattuso, który został zawieszony za eksces z Joe Jordanem... Dodatkowo kontuzjowani są Andrea Pirlo i Massimo Ambrosini. Pewny występu od pierwszych minut w drugiej linii jest tylko Mathieu Flamini. Kto obok niego? Rozwiązań jest wiele. Być może zagra Alexander Merkel z Thiago Silvą, a może z Clarencem Seedorfem. Uważam, że jednak Milan tanio skóry nie sprzeda i wygra różnicą przynajmniej dwóch goli. Osobiście stawiam na 0:2 lub 1:3 a pierwszego z goli mam nadzieje strzeli niezawodny Ibrahimovic
⛔ 100
 
fat77 11

fat77

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Tour Indian Wells
Spotkanie: Daniel Brands - Rohan Bopanna (21:30)
Typ: Rohan Bopanna - zwycięstwo w 1.secie
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Rohan Bopanna nie należy do czołówki singlistów ale jego ostatnie wyniki w Pucharze Davisa pokazały że Hindus potrafi sprawić niemałą niespodziankę i powalczyć z teoretycznie sporo lepszymi od siebie rywalami zajmującymi wysokie miejsca w rankingu ATP:
Rohan Bopanna - Viktor Troicki 2:3 (3:6 3:6 7:5 6:3 3:6)
Rohan Bopanna - Ricardo mello 3:0 (6:3 7:6 6:3)
Rohan Bopanna - Thomaz Bellucci 2:3 (7:6 6:7 5:7 6:4 8:10)
Co prawda Bellucci i Mello nie należą do wybitnych tenisistów na hardzie ale urwanie dwóch gemów Troickiemu w dodatku w meczu odbywającym się przy nieprzychylnie nastawionej publiczności serbskiej musi budzić respekt. Bopanna jak przystało na świetnego deblistę imponował mocnym serwisem i celnym wolejem co sprawiło sporo kłopotów Serbowi natomiast wczoraj odprawiło do domu z kwitkiem Petera Polanskyego. Tegoroczne wyniki Daniela Brandsa nie rzucają na kolana a sumując wszystkie powyższe argumenty wydaje mi się, że warto zaryzykować za niedużą stawkę powyższy typ.
✅ 150
 
S 2

sts1x2

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, liga mistrzow
Spotkanie: Schalke - Valencia
Typ: 1
Kurs: 2.62
Bukmacher: Pinnacle sports
Bardzo ciekawie zapowiadający się mecz w którym po pierwszym meczu ciężko wskazać faworyta. Uważam że atut własnego boiska będzie tutaj decydował o awansie do następnej rundy. Schalke pomimo nie najlepszej postawie w lidze potrafi się spiąć na puchary co już zostało potwierdzone pierwszym miejscem w grupie B zdobywając 13 punktów w 6 meczach. Nie bez znaczenia jest fakt że wszystkie mecze na własnym boisku wygrali. Valencja aby myśleć o awansie musi strzelić co najmniej jedną bramkę w regulaminowym czasie gry a schalke z pewnością w kontratakach bedzie niezwykle groźny. Absurdalnie twierdzę że czerwona kartka Schmitza będzie wzmocnieniem dla schalke gdyż jest to nieprzewidywalny zawodnik, który mógłby popełnić jakiś głupi błąd dający szanse dla gości na zdobycie bramki.
✅ 162
 
M 0

mazine

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Schalke - Valencia CF
Typ: dokładny wynik połowy czasu: 1:0
Kurs: 4.40
Bukmacher: Expekt
Dzisiaj o 20:45 na Veltins-Arena stoczony zostanie rewanżowy pojedynek między miejscowym Schalke a hiszpańską Valencią, którego stawką będzie awans do ćwierćfinału Champions League. Gospodarze w lidze w tym sezonie spisują się słabo, zajmują dopiero 10 miejsce, więc można uznać że sezon ligowy mają już stracony. Co innego w pucharach, w Pucharze Niemiec i Lidze Mistrzów, tydzień temu pokonali w wyjazdowym meczu krajowego pucharu Bayern Monachium 1:0 po bramce Raula. Dzisiaj tak samo ważne spotkanie, z większą stawką i to przed własną publicznością. Schalke z Hiszpanii przywiozło korzystny remis bramkowy 1:1, dlatego dzisiaj wystarczy im choćby 0:0. Napewno będą bardzo skoncentrowani i myślę, że w dzisiejszym meczu nie stracą bramki, a prowadzenie do przerwy w stosunku 1:0 jest bardzo możliwe patrząc na potencjał tej drużyny. Valencia CF ma udany sezon, w lidze zajmuje trzecie miejsce za bogaczami z Barcelony i Madrytu, jednak jeśli w meczu u siebie nie potrafi się wygrać z zespołem całkowicie w zasięgu ręki to myślę że dzisiaj będzie im jeszcze ciężej uzyskać korzystny wynik. Sądzę, że Schalke dzisiaj zwycięży!
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom