>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 09.02.2014 (niedziela)

Status
Zamknięty.
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania
Spotkanie: Cordoba vs Eibar
Typ: HT: X
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Godzina: 17:00
Analiza:
Zapraszam na mecz Segunda Division gdzie Cordoba na własnym stadionie podejmie Eibar.Jak dla mnie będzie to mecz stykowy i co za tym idzie remisowy.Cordoba to 9 drużyna tabeli natomiast goście z Eibar plasują się o 5 &quot;oczek wyżej&quot;.Ja jednak nie sądzę by tu goście mogli jakoś bardzo stłamsić gospodarzy bo na pewno granie u siebie to będzie pewien handicap dla druzyny Cordoby.Ja już po raz kolejny w tym miesiącu gram oczywiście remis do połowy i liczę że po 2 wpadkach w końcu się odbuduje i ten zakład okaże się zwycięski.Dlaczego tak gram?Po pierwsze jak dla mnie te drużyny grając na stadionie Cordoby będą prezentować podobny do siebie poziom i na pewno nie będzie jakiejś drużyny która będzie się wychylać przed szereg.Warto nadmienić że w ostatnich 5 meczach Cordoba aż 3 razy notowała wynik remisowy do przerwy a goście z Eibar czynili to 2-krotnie.Obie drużyny jeśli chodzi o over/under znajdują się w dolnej części tabeli co pokazuje że te drużyny nie zawsze są skore do strzelania goli dlatego obstawiam niski wynik do przerwy, myślę że 0:0 lub 1:1 to optymalny wynik.Forma obu drużyn jest ostatnio bardzo podobna bo zanotowały ostatnio po 2 zwycięstwa, 2 remisy i porażkę dlatego tutaj forma nie będzie po niczyjej stronie.Myślę że to będzie wyrównane spotkanie i remis do przerwy jest jak najbardziej możliwy dlatego próbujemy i liczymy na wygraną.Zobaczymy jak to będzie ale próbujemy.Powodzenia!!!
⛔100
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie, Igrzyska Olimpijskie, Soczi
Spotkanie: Kto wygra konkurs?
Typ: Gregor Schlierenzauer
Kurs: 6.00
Bukmacher: Bet365
Naprawdę jestem bardzo zdziwiony, że nikt nie postanowił postawić na Austriaka zwycięstwo jeszcze w typach dnia. Prawda jest taka że to jeden z wielkich faworytów tutaj, a po wczorajszych kwalifikacjach śmiem twierdzieć, że to właśnie on jest tutaj największym faworytem do wygrania konkursu na małej skoczni a nie Kamil Stoch. Austriak odfrunął na odległość 104 metrów. Co prawda Kamil miał gorsze warunki jednak punkty za wiatr nie zrehabilitowałby i tak odległość jaką osiągnął Austriak. Podobnie daleko skoczył Severin Freund. Walka powinna się rozstrzygnąć na małej skoczni właśnie pomiędzy Gregorem Schlierenzauerem, Serverin Freundem oraz Kamiem Stochem. Dorzuciłbym do tego grona jeszcze Petera Prevca. Osobiście uważam, że po takim kursie jakim proponują bukmacherzy, wstydem jest nie spróbować zagrać na Austriaka, który otwarcie mówił przez cały sezon, że jego głównym celem w tym sezonie jest złoty medal olimpijski. Wszystko wskazuje na to, że medal zdobędzie i podejrzewam że koloru złotego. Wszystko wskazuje także na to, że problemy zdrowotne z jakimi zmagał się Gregor minęły.
⛔100
 
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie, Igrzyska Olimpijskie, Soczi
Spotkanie: HS 106 - konkurs indywidualny mężczyzn
Typ: Morgenstern w TOP 3
Kurs: 6.00
Bukmacher: Bwin
Analiza: Morgenstern w tym sezonie miał sporego pecha. Prezentował naprawdę wysoką formę , jednak ciągle coś mu się przytrafiało. Jak nie fatalne warunki to pechowe lądowania. Uwieńczeniem tego wszystkiego był fatalny upadek na mamucie w Kulm. Treningi i kwalifikacje nie sygnalizują raczej utrzymania bardzo dobrej dyspozycji przez Austriaka. Jednak jestem prawie przekonany, że skoki te potraktował dość ulgowo i wszystko co najlepsze postanowił zostawić na konkurs. Jest wielkim mistrzem, wygrał właściwie wszystko, a w pamięci ma swoją świetną formę sprzed upadku. Uważam ,że bukmacherzy nie doceniają go ustalając kurs na jego zwycięstwo w granicach 20. Morgi od lat potrafi zajmować miejsca na podium na skoczniach normalnych. Dzieje się tak dzięki jego niezwykle silnemu wybiciu. Wystarczy cofnąć się np. do poprzednich mistrzostw w Predazzo gdzie zajął 5 lokatę mimo, że nie znajdował się w dobrej dyspozycji. Również w Oslo Morgi dał o sobie znać gdzie na skoczni HS okazał się najlepszy. Pechowy był dla niego Liberec gdzie prawdopodobnie mógłby zostać nawet mistrzem świata , jednak przewrócił się przy drugim świetnym skoku. Mistrzostwa w Sapporo równie były dla niego udane, zajął tam na normalnym obiekcie 3 miejsce. Sięgając wstecz jeszcze dalej- a mianowicie do mistrzostw w Oberstdorfie , a także Predazzo trzeba podkreślić, że również nie było źle- Thomas jeszcze jako nastolatek osiągał rezultaty w okolicach 15 miejsca. Jak pokazuje powyższy wywód Thomas Morgenstern na normalnych skoczniach liczył się zawsze , a w ostatnich latach w grze o medale był jednym z głównych rozdających. Uważam, że w Austriaku drzemie jeszcze dość formy z początku sezonu by dziś zameldować się na podium.
⛔100
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Dyscyplina: Igrzyska Olimpijskie, Soczi - Biathlon - Sprint Kobiet
Spotkanie: Różnica zwycięzcy
Typ: 0 - 2.9 sekundy włącznie
Kurs: 6.00
Bukmacher: Bet365
Witam. Dziś kolejny dzień walki na Igrzyskach Olimpijskich w Soczi. Dla nas konkurencją dnia będą wieczorne skoki narciarskie. Jednak zanim przyjdzie nam oglądać walkę Kamila o złoto czas na sprint Kobiet w Biathlonie. Mój typ na ten wyścig jest dość ryzykowny, a doskonałym potwierdzeniem moich słów jest kurs wystawiony na to zdarzenie. Myślę ze bieg przy zaledwie dwóch strzelaniach będzie zacięty jak choćby wczorajszy sprint mężczyzn w którym to legenda tej dyscypliny sportu - O.E Bierdalen wygrał z zaledwie nieco ponad sekundową przewaga. Dziś również faworytek jest więcej niż jedna i myślę ze przynajmniej miedzy dwoma rywalizacja będzie zacięta. Nie ma co tu więcej Mac wody, zwłaszcza ze typ jest na czuja i moje osobiste wrażenie dotyczące zaciętej walki. Zapraszam na transmisje która cały czas jest w telewizji polskiej a szczególnie na ten ciekawy bieg z udziałem czterech polek juz od 15.30. Przypomnę ze dokładnie rok temu, na tej samej trasie w próbie przedolimpijskiej najlepsza okazała się nasza reprezentantka Magdalena Gwizdoń.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 9

slebek

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Primera Division
09.02.2014 21-00
Spotkanie: Sevilla - FC Barcelona
Typ: Barcelona(-1,5)
Kurs: 2,3
buk: ComeOn
Barca po prostu musi wygrać, bo inaczej Real i Atletico nieco odskoczą. Nie sądzę również aby Barcelona miała nie wygrać w dwóch meczach ligowych z rzędu. Na wyjazdach Katalończycy wygrali 7 z 11 spotkań, a stosunek bramek to aż 23:7. Ostatnie 2 mecze między tymi drużynami w Sevilli to zwycięstwa Barcelony. Dziś myślę że odniosą pewne zwycięstwo i dogonią czołówkę.
✅130
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Vina del Mar
Spotkanie: Fognini - L. Mayer
Typ:L. Mayer
Kurs: 3.88
Buk:pinnacle
Dziś zdecydowałem się zagrać mecz finałowy turnieju na kortach ziemnych w Vina del Mar w Chile. Bukmacherzy zdecydowanie faworyzują Włocha,który ostatnio zaczął grać na wysokim poziomie i zaczyna wykorzystywać swój duży potencjał. Fognini grał ostatnio bardzo dużo w tymdwa mecze wpucharze Davisa tydzień temu. Na tym turnieju również miał ciężkie mecze wczoraj trzysetówka z Almagro wcześniej trzy sety z Chardym dlatego również w tym upatruje szans na zwycięstwo Argentyńczyka. Mayer to zawodnik , który potrafi grać szczególnie naziemi trzy razy z rzędu trzecia runda na Roland Garros. Ostatni sezon fatalny w tym jedyny mecz z Fogninim przegrany w Hamburgu 1-6 3-6. Jednak na tym turnieju widać formę Mayera ogranie Robredo,Giraldo , Gimeno -Traveradobrych&quot; ziemniaków&quot; o tym świadczy. Dlatego dziś stawiam na niespodziankę i wygraną Mayera.
⛔100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Doha
Spotkanie: Mirjana Lucic - Danka Kovinic
Typ: 2
Kurs: 2.06
Bukmacher: Pinnacle

Kolejna runda kwalifikacji kobiecego turnieju w Doha - Chorwatka Lucic, zajmująca 106.e miejsce w rankingu WTA zmierzy się z reprezentantką Czarnogóry Kovinic, która obecnie plasuje się na 160.ej pozycji. Stawiam na zwycięstwo tenisistki z Bałkanów. Lucic najlepsze lata ma już za sobą, a nawet w okresie jej świetności nie była jakąś wybitną zawodniczką. W obecnym sezonie wygrała 2 z 5 pojedynków, w tym wczoraj ze słabo dysponowaną Kucovą(150). Ogólnie aktualna forma Mirjany jest bardzo słaba.
Z drugiej strony wystąpi młoda, perspektywiczna Kovinic. W tym roku zwyciężyła w czterech z siedmiu meczy, a porażki z Bartens czy z nieźle dysponowaną Kudryavtsevą na pewno wielkiej ujmy jej nie przynoszą. Liczę, że Danka pokona dziś rywalkę.
⛔100
 
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
PRIMERA DIVISION ⚽
Spotkanie: Sevilla - Barcelona
Typ: X
Kurs: 4,50
Bukmacher: Unibet
Barcelona, jak to często już bywało notuje w lutym zniżkę formy. Ostatnio zespół Martino przegrał z Valencią a gra obronna wołała o pomstę do nieba, a w meczu pucharowym z Sociedad także wyglądało to bardzo słabo i mimo gry w przewadze i miażdżącym posiadaniu piłki udało się wygrać tylko 2:0. Mecz mógł się potoczyć o wiele inaczej, gdyby nie fantastyczna obrona Pinto. Zaraz potem padł gol dla Barcelony i zawodnik gości został wyrzucony. Do rzeczy, granie w dzisiejszym meczu na Barcelonę po tak niskim kursie to głupota. Wystarczy spojrzeć na mecze wyjazdowe Barcelony. Przetrwanie pierwszej połowy, skuteczna defensywa to połowa sukcesu. Zespoły które są nastawione na walke i wychodzą na boisko z wiarą w sukces zwykle potrafią napsuć sporo krwi Barcelonie. W tym sezonie Barcelona obok utraty punktów z Atletico i Athletikiem traciła także punkty ze średniakami, to znaczy Osasuną i Levante. Dzisiaj rywalem będzie Sevilla, która mimo słabego sezonu na pewno postawi twarde warunki i stworzy sporo problemów. H2H pokazuje nam że mecze między tymi zespołami bywały bardzo zacięte i Sevilla potrafiła strzelać Barcelonie gole a mecze kończyły się bardzo często remisem lub zwycięstwem na styku którejś ze stron. Biorąc pod uwagę słabszą formę Barcelony i fakt że Sevilla gra u siebie stawiam na kolejne potknięcie Barcelony.
⛔100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Union Espanola - Colo Colo
Typ: Colo Colo over 1,5 gola
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365
W 6 kolejce chilijskiej ligi piłkarskiej dojdzie do pojedynku pomiędzy Unionem Espanola, a Colo Colo Santiago. Buki minimalnie faworyzują w tym meczu gospodarzy. Ja jednak gram na liczbę bramek strzelonych przez Colo Colo, którzy widać że są w wspaniałej formie strzeleckiej, w 5 meczach strzelili 15 goli z czego w dwóch ostatnich meczach strzelili po 5 goli odpowiednio wygrywając z Huaochipato 5-3 oraz z Deportes Iquique 5-2. Colo Colo jest liderem tabeli a Union Espanola jest na 9 miejscu. Union w ostatniej kolejce wygrał 3-2 u siebie z Nublense, które jest jak dotychczas na ostatnim miejscu w tabeli, więc skoro jedna ze słabszych drużyn jest im w stanie strzelić 2 gole to i najbardziej ofensywna patrząc po wynikach drużyna również może tego dokonać. Oczywiście to że Colo Colo ostatnio strzela po 5 bramek nie znaczy że dziś 2 strzeli z palcem w *****. W bukmacherce tak na prawdę to nic nie jest pewne, jakaś czerwona kartka i wszystkie plany biorą w łeb. Patrząc w skład Colo Colo jest tam kilku znanych zawodników jak Vilches czy Villar. Ogólnie rzecz biorąc ameryka południowa to kopalnia piłkarskich talentów, patrząc na wartość piłkarzy Colo Colo wg transfermarkt a więc jednej z najlepszych chilijskich zespołów w historii piłkarze są warci grosze jak nawet na nasz polski rynek, niestety polskie kluby wolą sprowadzać jakichś patałachów z Czech czy Słowacji którzy nawet w swoich ligach to przeciętniacy.
✅125
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: ATP - SINGIEL: Vina Del Mar (Chile),ziemna
Spotkanie : Fognini F. (ITA)-Mayer L.(ARG)
Typ: DW 2:0 dla FOGNINI
Kurs: 1,85
Bukmacher: unibet
Analiza:
Po ostatnich typowaniach z francuskiego Montpellie przenosimy się na nawierzchnie ziemną do Chilijskiego Vina Del MAr .
Fognini w tym turnieju pokonał słowenca Bedene 2:0 oraz francuza Chard&#39;ego i hiszpana Almagro . Ci dwaj ostatni urwali po secie .
Mayer zaczał od zwyciestwa z Haider-Mauer 2:0 , akurat to zwycięstwo mnie nie zdziwiło , ale później miał juz twardego przeciwnika Robredo z którym wygrał 2:1 i tutaj chwila zatrzymania , chodzi mi głownie o drugi set w meczu w którym Mayer wygrał dopiero w Tie-brek 10-8 i 3 seta 6:4 . Miał niezłego farta tutaj bo przy stanie 6:4 dla Robredo i przy serwisie hiszpana wybronił sie od porazki .
Później miał za przeciwnika kolejnego hiszpana tym razem Gimeno-Travela . Mecz oczywiście wygrał w takim samym stosunku jak z Robredo 2:1 . Drugi set znów ciekawy wygrany 7:5 a przy stanie 5:5 hiszpan przegrał swój serwis . A w ostatniej rundzie pokonał Gilardo 2:0 . Myśle ze szczęscia w tym meczu Mayer juz nie bedzie miał tak duzo i polegnie 2:0 tak jak to miało miejsce w Stuttgardzie w ubiegłym roku na takiej samej nawierzchni jak tutaj w Vina Del Mar .
Ps. kto nie ryzykuje nie wygrywa ????
✅85
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ligue 1
Spotkanie: Monaco - Paris Saint-Germain
Typ: Monaco zdobędzie bramki w obydwu połowach
Kurs: 4,80
Bukmacher: Unibet
Analiza: Zdziwiony jestem dość mocnym faworyzowaniem PSG. PSG to oczywiście wielka drużyna, która może namieszać nawet w LM, jednak warto zauważyć, że Monaco też już jest potęgą patrząc na skład jakim dysponują. W tabeli między obiema drużynami nie ma wielkiej różnicy, gdyż tylko pięć punktów. Na terenie PSG Monaco zdołało zremisować 1:1. Jeśli chodzi o mecze wyjazdowe, to Paris Saint-Germain nie powala na kolana. Co prawda zwykle wygrywają, jednak te zwycięstwa często są wymęczone i co ważne tracą niemal w każdym spotkaniu wyjazdowym bramki. Z racji własnego boiska AS Monaco to kursy na ten mecz powinny być mniej więcej wyrównane, stąd z chęcią zagram w stronę gospodarzy. Monaco ma argumenty, by nawet pokonać Paris Saint-Germain. U siebie Monaco spisuje się doskonale mając 8 zwycięstw, 2 remisy i zaledwie jedno przegrane spotkanie. Osobiście liczę tutaj na dobry, otwarty mecz z dużą ilością goli, kurs na Monaco wydaje mi się sporo za wysoki, stąd typ na to, że strzelą zarówno w pierwszej jak i drugiej połowie tego meczu.
⛔100
 
maite-radar 25,1K

maite-radar

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP, Vina del Mar
Spotkanie: Fognini - Mayer
Typ: Fognini wygra 2-1
Kurs: 4.2
Bukmacher: William Hill
Chilijskie upały nie służą chyba obserwatorom i delegatom firm bukmacherskich. To nie będzie prosty pojedynek i gładkie 2-0 w stronę 15. w rankingu ATP włoskiego tenisisty. W zasadzie o tym spotkaniu przeczytaliście już wszystko i pewnie Wasze pieniądze już są ulokowane w jakiś zakład, niemniej jednak i moje trzy grosze w tej kwestii postanowiłem dodać. Nie ma wątpliwości że więcej sił kosztował ten turniej Fogniniego. Trzy sety z Chardym, podobnie jak i z Almagro. Nie wierzę, że tych pojedynków nie odczuwa. Jak widać wygrana 2-0 priorytetem dla niego nie jest. Ciekawie określił to ktoś w temacie owego turnieju, ze Fognini to osoba nie trzymająca nerwów na wodzy. Co do jego dzisiejszego rywala nie będę się jakoś dłużej wypowiadał, jest to solidna, niemiecka szkoła tenisa poparta doświadczeniem. Jednego seta Florian jest w stanie ugrać. Pula nagród turnieju to około ćwierć miliona dolarów, więc na pewno gra jest warta świeczki.
⛔100
 
ptb 3

ptb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kolumbia, Liga Postobon - Apertura
Spotkanie: Millonarios - Atl. Nacional
Typ: 2
Kurs: 2.90
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Dziś znalazłem bardzo fajne spotkanie prosto z Kolumbii. O 23:30 czasu polskiego Millonarios zmierzy się na własnym stadionie z Atl. Nacional. Oto statystyki obu zespołów z ostatnich spotkań:
07.02.14 LIG Chico Millonarios 1 : 0
02.02.14 LIG Millonarios La Equidad 0 : 1
25.01.14 LIG Envigado Millonarios 1 : 2
07.12.13 LIG Millonarios Once Caldas 3 : 1
05.12.13 LIG Dep. Cali Millonarios 4 : 2
07.02.14 LIG Atl. Nacional Petrolera 5 : 1
03.02.14 LIG Dep. Cali Atl. Nacional 0 : 3
30.01.14 SUP Atl. Nacional Dep. Cali 1 : 1
(0 : 0)
26.01.14 LIG Atl. Nacional Ind. Medellin 3 : 1
23.01.14 SUP Dep. Cali Atl. Nacional 2 : 1
I spotkania H2H:
17.11.13 COP Atl. Nacional Millonarios 1 : 0
14.11.13 COP Millonarios Atl. Nacional 2 : 2
09.10.13 LIG Millonarios Atl. Nacional 0 : 2
17.04.13 LIG Atl. Nacional Millonarios 2 : 1
Atletico jak na razie wygrało 3/3 spotkań z bilansem bramek 11/2, natomiast ich rywale tylko 1/3, strzelając 2 bramki w wygranym meczu i tracąc po jednej w każdym z nich. Widać, że goście są obecnie w świetnej formie, wbijają dużo bramek, co prawda przegrali mecz o superpuchar, ale dopiero po karnych grając całą dogrywkę w 10. Jednakże w następnym spotkaniu pokonali Deportivo Cali na wyjeździe 3:0, rewanżując się jednocześnie za przegrane trofeum. W lidze natomiast idzie im świetnie, gromią rywali u siebie i poza własną murawą. Jeśli chodzi o H2H to na ostatnie 4 mecze w przeciągu ostatniego roku, Nacional był górną 3-krotnie i raz był remis. Statystyki przemawiają zdecydowanie na korzyść gości, sądzę, że jedynym atutem Millonarios będzie ich boisko. Nie znam za bardzo tej ligi, typ opieram w 90% na statystykach, nic mi nie wiadomo o jakiś absencjach w zespole gości, toteż liczę na kolejne zwycięstwo i podtrzymanie passy w obecnym sezonie Atletico Nacional. Stawiam na czystą 2.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom