>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 09.02.2014 (niedziela)

Status
Zamknięty.
R 31

redman21

Użytkownik
Dyscyplina: Bundesliga
Spotkanie: Schalke 04 - Hannover 96
Typ: 1
Kurs: 1,65
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Serdecznie zapraszam na mecz niedzielny w niemieckiej Bundeslidze. Gospodarze (Schalke) 4 miejsce w lidze i komplet dwóch zwycięstw od wznowienia rundy, 2:1 ostatnio i 3:0 wcześniej z Hamburgiem! Natomiast Goście 10 miejsce w lidze z ostatnio wzrastającą formą i też dwoma zwycięstwami: u siebie 3:1 i tak samo na wyjeździe. Schalke ostatnio prezentuję ładny futbol i dąży do tego aby mieć pewne miejsce gry w lidze mistrzów. 4 miejsce gwarantuje grę w eliminacjach. Do 3 Dortmundu traci 5 pkt ale ten mecz jest meczem który Schalke jak wygra zniweluje przewage do punktów tylko 2! Właśnie dlatego nie wierze w to by schalke odpuściła sobie ten mecz!! Na pewno wyjdą na boisko w pełni skoncentrowani i zgarną całą pulę dla siebie. Kurs 1.65 dość wysoki i pewny! Polecam!!!
✅65
 
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Primera Division
Sevilla - Barcelona
Barcelona over 5.5 rzutów rożnych
1.83
bet365

Jak dla mnie dosyć pewny typ na dzisiejsze spotkanie ligi hiszpańskiej pomiędzy Sevillą , która u siebie podejmuje FC Barcelonę.Barca nabija zawsze bardzo wiele rożnych i myślę , że sześć nie stanowi dla nich żadnego problemu.Aktualnie są oni na trzeciej pozycji jednak jak wygrają będą liderami z lepszym bilansem bramkowym od Realu i Atletico , czeka ich jednak trudny mecz na trudnym terenie tak więc na pewno nie będzie łatwo.Blaugrana ostatnio w lidze przegrała niespodziewanie u siebie z Valencią 2:3 , wcześniej zanotowała wygraną z Malagą 3:0 oraz 2 remisy z Levante i Atletico.Barca na wyjeździe w tym sezonie zanotowała obecnie 7 wygranych , 3 remisy i porażkę.Sevilla natomiast aktualnie jest na 7 miejscu z dorobkiem 31 oczek i stratą już 5 pkt do Realu Sociedad także będą na pewno chcieli wygrać z Barcą by się zbliżyć do 6 miejsca , gdyż Sociedad gra u siebie z dosyć łatwym przeciwnikiem.Sevilla ostatnio nie prezentuje się najlepiej , bo przegrała na wyjeździe z Malagą 2:3 , a wcześniej takim samym wynikiem przegrała u siebie z Levante.Każdy mecz jest jednak inny i dziś myślę , że Sevilla może postraszyć Barce na swoim terenie i stawiam na remis 2:2 , jednak mój typ , że Barcelona będzie miała co najmniej 6 rożnych uważam za bardzo pewny.Powodzenia!
Pomogłem? Kliknij dzięki ????
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Piłka nożna Bundesliga
spotkanie VFB Stuttgart - Augsburg
Typ X
Kurs 3.4
bukmacher williamhiil
Zgadzam się z kolegami którzy wczesniej analizowali że faworytem dziś jest vfb więc nie będę się rozpisywał ja gram dziś remis bo VFB ma serię sześciu już meczy bez remisu więc liczę że dziś się ona skończy (dziś gram za piątkę ) a jak się dziś ta seria bez remisu nie skończy to w przyszłym tygodniu zagram za dziesiątkę:)powodzenia:)
kiepska analiza
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Fed Cup
Spotkanie: Sofia Arvidsson - Katarzyna Piter
Typ: 2
Kurs: 3,50
Bukmacher: Bet365
Analiza: Moim zdaniem Kasia powalczy, fakt wczoraj rozegrała słabe spotkanie, ale myślę że wyciągnie wnioski i dziś już zagra dobre spotkanie ze Szwedką. W tym sezonie Sofia przegrała wszystkie 3 mecze, w pamięci mam pojedynek jej z 25 stycznia z Friedsam który w beznadziejny sposób przegrała, pomimo tego że wygrywała 3:0 w 3 secie. Piter dobrze pokazała się na AO, gdzie przeszła do turnieju głównego, a tam trafiła niestety na Halep i odpadła. Magda Linette pokazała jak wygrywać z Arvidsson 4 miesięce temu, mam nadzieję że Piter weźmie z niej przykład i pokona niżej notowaną Szwedkę. Początek spotkania po meczu Radwańskiej, planowo o 13.30
⛔100
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Holandia Eredivisie
Spotkanie: Zwolle-Ajax
Typ: wygra Ajax ( AH -1)
Kurs:1.88
Bukmacher: Bet365
Ajax kto główny pretendent do zdobycia mistrzostwa Holandii. Dzisiaj ich przeciwnikiem będzie 8 zespół ligi Zwolle. I zespół ten aktualnie notuje serie 3 zwycięstw z rzędu. Lecz są to wygrane z drużynami z dolnej części tabeli czyli Utrecht ( 13 miejsce),Roda ( 16 miejsce) Breda ( 9 miejsce) wcześniej w starciu z ekipami z czołówki same porażki czyli przegrana 2-1 z Vitesse ( 4 miejsce) i 3-0 z Feynoordem ( 3 miejsce) dla tego dzisiaj w pojedynku z liderem nie wydaje mi się aby mieli jakiekolwiek szanse. Szczególnie że mają spore problemy w defensywie gdzie braknie im Mokotijo (21/2) defensywnego pomocnik oraz van der Werff ( 14/0) środkowego obrońcy, Lachmana( 17/0) też środkowy obrońca i Sainsbury kolejny środkowy obrońca który jak na razie zdołał zagrać tylko jeden mecz i od razu doznał uraz. I dla tego trener Zwolle ma spory problem z ustawieniem obrony. A taka sytuacja dla ofensywnie grającego Ajaxu to woda na młyn.
⛔100
 
crispycock 41

crispycock

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna (Ligue 1)
Spotkanie: Nantes v Lyon
Typ: BTS
Kurs: 2
Bukmacher: Expekt
Zazwyczaj staram sie omijac oferte tej ligi, ale tutaj jedyne o czym natychmiast pomyslalem to GOL OBU DRUZYN. Warunkiem bylo otrzymanie od bukmachera kursu 1.85- kurs wynosi 2 tak wiec mam to co chcialem. Wynik jaki pierwszy nasuwa mi sie na mysl to 1:1, ale jesli juz mialbym wskazac ktoras ze stron bylyby to Kanarki a co za tym idzie musza strzelac. Lyon natomiast jest w swojej najlepszej formie od poczatku rozgrywek a jesli chodzi o skutecznosc to z 8 ostatnich meczow ligowych 6 razy trafiali do siatki przeciwnika co najmniej dwukrotnie. Oba kluby rozgrywaly w srodku tygodnia swoje mecze pucharowe i oba znalazy droge do bramki przeciwnika- warto dodac ze dla Kanarkow bylo to o tyle nielatwe zadanie, ze ich rywalem bylo PSG. W pierwszym meczu tych druzyn na poczatku sezonu Lyon wygral u siebie ale nie zachowal czystego konta (3:1).
Mysle ze zobaczymy gole z obu stron i ewentualnie ktoras z nich rozstrzygnie ten mecz na swoja korzysc i wygra w stosunku 2:1. Kurs na under 2.5 wynosi 1.48- nie pamietam jakie prognozy byly kiedy te druzyny spotykaly sie w minionych latach i choc bylo to calkiem dawno bo seria 5 ostatnich meczy siega az 2006 r. we wszystkich meczach padały co najmniej 3 gole i tylko raz ktoras z druzyn nie zdolala strzelic bramki.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: BBL koszykówka
Spotkanie: Trier - Artland
Typ:
under 151.5
Kurs: 1,88
Bukmacher: Betclic
Analiza: Na dzisiaj proponuję mecz ligi niemieckiej i underek. Obie drużyny dzieli niewielka liczba punktowa, atuty głownie w obronie obydwu ekip. Dodatkowo goście dobrze bronią na wyjazdach. Gospodarze chcąc postawić się ekipie Artland będą musieli postawić mocną obronę na pograniczu faulu. Zapowiada się ciekawy mecz i zacięty i nie przewiduje w niej kanonady punktowej, jak na mój gust linia spora jak na te dwie ekipy. Pojedynki ostatnie tych dwóch ekip z tą linią underowe i myślę że również teraz zostanie to podtrzymane. Artland 5.02. grał puchar, tak więc szybsze tempo może to troszkę odczuć i tutaj szansa dla gospodarzy się otwiera. Zobaczymy jak będzie już ok 15.30. Jest spora szansa na under więc trzeba wchodzić. Powodzonka i jak najwięcej missów ????
✅88
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
lokson87 5

lokson87

Użytkownik
Dyscyplina: Futsal
Spotkanie: GAF Jasna - Azs Gdańsk
Typ:GAF
Kurs: 1,70
Bukmacher: STS
Witam dzisiaj mam do zaoferowania typ na mecz polskiej ekstraklasy Futsalu. O godzinie 17.00 GLiwicki Gaf podejmie gdański Azs. Faworytem jest zdecydownie Gaf. Przed runda rewanżowa dokonali kilka wartosciowych wzmocnien ( Kaszowski, Wojtas, Rybitwa i teraz Kasprzyk).Z meczu na mecz prezentuja sie coraz lepiej. Ostatnio wygrali kojelne spotkanie w ramach Pucharu Polski 9-3. Mimo ze gdanszczanie znajduja sie wyzej w tabeli, to jednak dzisiaj poniosa porazke. Gaf ma sporo aspiracje i mysle ze w tym sezonie uda im sie zajac miejsce w pierwszej 5. Polecam grac
NIEREGULAMINOWY BUKMACHER
⛔100
 
P 71

piotrpawel

Użytkownik
Dyscyplina Tenis Montpelier
mecz finałowy Gasquet - Monflis
Typ ilość setów 3
kurs 23/20 - 2.15
bukmacher williamhill
faworytem bukmacherów jest Gasquet jednak moim zadaniem szanse są 50 na 50 zaglądając do h2h znajdziemy że rozegrali dotychczas 9 pojedynków z czego górą 5 ray był Monflis a 4 razy Gasquet .Ostatni raz grali ze sobą w tym roku w Quatarze na hardzie i zwyciężył Monflis 2 do 0 , przedostati raz grali w tym samym turnieju rok wczesniej w drugiej rundzie wtedy wygrał Gasquet 2 do 1 .Wychodzi na to że Monflis rewanż za zeszły rok już wziął i że dziś będzie zacięty pojedynek na mój nos 3 setowy a publiczność powinna sympatyzować za obydwoma żabojadami po równo a najbardziej za jak najdłuższym widowiskiem :)powodzenia:)
⛔100
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Lazio-Roma
typ: Roma over 5.5 roznego
kurs:2.00
betsson
Derby Rzymu to mecze, które cięzko wytypować. Roma jesli chce(a na pewno) walczyc o mistrzostwo to nie może sie potykać, bo Juve gra praktycznie bezbłednie. Roma pod wodzą Garcii gra przyjemną dla oka piłkę. Lazio po stracie Hernanesa może odczuwać brak tego playmakera. Mecz będzie na pewno ostry, nikt nie odstawi nogi. Liczę na szybkość Gervinho, który ostatnio jest w świetnej formie. Na ostatnie 5 meczów Roma nie pokryła takiej linii raz, w meczu u siebie z Genoą. Myślę, że kurs jest adekwatny do ryzyka. Linia nie jest ustawiona przesadnie wysoko. Także można próbować, pamiętając że to są derby wiec ostrożnie ze stawką.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina:Rugby Union-ANGLIA: Aviva Premiership
Spotkanie:Harlequins F.C. -London Wasps(+8)
Typ:2
Kurs:1.91
buk:William Hill
Analiza:
Jest to jeden z wielu pojedynków derbowych Londynu ,zazwyczaj są one zacięte bez względu na forme obu drużyn.Te derby między Harlequins F.C a London Wasps są najbardziej wyrównane 8 na 10 ostatnich spotkań kończyło się różnicą mniejszą niż 8 punktów,chociaż od kilku lat lepiej kończą sezon gospodarze.Myślę,że ten mecz równiez będzie zacięty i zagram w nim na outsidera.Istnieje też kilka przesłanek za tym typem.Pierwszą z nich są liczne absencje po stronie Harlequins wiele kluczowych graczy jest powołanych do reprezentacji Anglii lub kontuzjowanych:Brown, Marler , kapitan Robshaw , Walker,Buchanan . Zespół bez tych graczy wydaje się dużo słabszy niż zazwyczaj.Po drugiej stronie też brakuje 3 graczy Launchbury powołany do reprezentacji a dwóch kontuzjowanych:Varndell i Wade ,ale według mnie są to mniej istotne osłabienia jak u gospodarzy.Drugą sprawą jest to ,że goście jeszcze nigdy w tym sezonie nie przegrali na wyjeżdzie więcej niz 7 punktami,co jak dla mnie jest dużym sukcesem w lidze Rugby.Więc stawiam ,że i dzisiaj nie przegraja więcej niż 8 punktami pozdrawiam.
⛔100
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Dyscyplina: Łyżwiarstwo szybkie kobiet
Spotkanie:ZIO - wyścig na 3000m
Typ: Ireen Wust wygra
kurs : 2,00
bukmacher: Betsson
Analiza :
Start pierwszej pary już o 12:30.
W 12 i 13 parze zobaczymy 2 główne faworytki,mistrzynię świata Holenderkę Wust i mistrzynię olimpijską Czeszkę Sablikovą.
Czeszka broni zlotego medalu z Vancuver,ale ostatnie wyniki wskazują jako faworytkę Holenderkę,która wygrała mistrzostwa Europy w styczniu oraz mistrzostwa świata w 2013 właśnie w Soczi, w obydwu zawodach miała nad Sablikovą sporą jak na ten dystans i poziom przewagę ponad 2 sekund.
Czynnikiem który mnie przekonał do typowania Holenderki był wczorajszy wyścig na 5000 metrów panów gdzie Holendrzy zniszczyli konkurencję i zgarneli wszystkie 3 medale,świadczy to o bardzo solidnych przygotowaniach dominującej w tej dyscyplinie nacji.
Wust startuje po Sablikovej - będzie więc wiedziała jaki czas jest jej potrzebny do zwycięstwa.
✅100
 
lyb 20

lyb

Użytkownik
Dyscyplina:Skoki narciarskie IO HS 106
Jane Ahonen vs Rune Velta
Typ: Velta
Kurs:1.75
buk: bet365
Analiza:
Janne wraca , wraca , wraca po raz kolejny by osiągnąć coś co nie było mu dane w karierze nigdy-indywidualny medal na Olimpiadzie . Skoki fińskie nie są na godnym poziomie od dawna. Janne wrócił na tą imprezę, zakwalifikował się po słabym skoku- lata w sposób archaiczny -świat mu przyśpieszył i uciekł świat skoków rzecz jasna. Buk zestawia versus niego Rune Velte który przeskoczył go w kwalifikacjach o 6,5 metra!! Z całym szacunkiem nie daje szans Jane a kurs 1,75 na Velte uważam za value
✅75
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014 – Skoki narciarskie mężczyzn – HS106
Spotkanie: Ukończy na podium
Typ: Kamil Stoch
Kurs: 1,70
Buk: Bet365
Data i godzina: 09.02.14 18:30
Stawka: 8/10

Dziś o godz. 18:30 na normalniej skoczni w Krasnaja Polanie zostanie rozegrany olimpijski konkurs w skokach narciarskich mężczyzn. Kandydatów do medali jest kilkunastu jednak ja, jak również miliony Polaków, wierze w dobry występ lidera Pucharu Świata Kamila Stocha.

Kamil wygrał dwie piątkowe serie treningowe przed konkursem, w kwalifikacjach oddał spokojny skok na odległość 100m zaznaczony dokładnym telemarkiem. Warto zauważyć fakt, iż Nasz Mistrz skakał w niekorzystnych warunkach oraz że jako faworyt do zwycięstwa nie musiał nic nikomu udowadniać. Przed konkursem olimpijskim Stoch dwukrotnie zwyciężył w zawodach Pucharu Świata w Willingen. Polak oddał cztery pewne, dalekie skoki i wygrał zawody w Niemczech tuż przed najważniejszym konkursem w sezonie. Jako lider Pucharu Świata jest upatrywany w roli faworyta do zwycięstwa.

Kto może zagrozić Stochowi. Zacznę od Petera Prevca, który jest wiceliderem PŚ a w kwalifikacjach oddał skok o 1,5 m dalszy od Kamila. Słoweniec dwukrotnie przegrał z Polakiem w Willingen, w tych zawodach ma jednak fantastyczną okazję zrewanżować się swojemu rywalowi. Sensacyjne trzecie miejsce w Pucharze Świata zajmuje Noriaki Kasai. Samuraj przeżywa swoją drugą młodość, od kilku tygodni możemy oglądać fantastyczne skoki Japończyka, które świadczą o jego wysokiej dyspozycji. W kwalifikacjach osiągnął wynik 98,5m. Warto również obserwować poczynania Severina Freunda, który w Willingen był tuż za Stochem a w kwalifikacjach oddał skok na odległość 104 metów.

Wielka niewiadomą były występy Andersa Bardala oraz Gregora Schlirenzauera. Norwegowie postanowili odpuścić sobie PŚ i trenowali we własnym gronie, Austriak natomiast do Igrzysk przygotowywał się w Dubaju. Obaj w kwalifikacjach potwierdzili, ze są w wielkiej formie. Bardal oddał skok na odległość 98,5 metra, „Schliri” wylądował na 104 metrze.

Kto jeszcze może zagrozić Stochowi w walce o medal? Jest kilku zawodników, który mogą namieszać w stawce. Wellinger, Hayboeck, Wank, Shimizu a może Ammann, który na Igrzyskach zawsze jest groźny.

Polak będzie skakał z czołówką, bowiem jest liderem Pucharu Świata. Warunki będzie miał bardzo zbliżone do faworytów więc zadecydują forma i umiejętności. Dyspozycja Kamila Stocha jest niebywała dlatego też stawiam na medal dla Polaka w dzisiejszych zawodach.
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
N 8

nalewator

Użytkownik
Dyscyplina:pilka Nozna- Serie A
Spotkanie: Sampdoria-Cagliari
Typ:1
Kurs: 2,05
Buk:BAH
Analiza: Dzisiaj spotkanie sasiadow w tabelii gdzie ja stawiam na gospodarzy ktorzy po fatalnym poczatku sezonu wreszcie zaczeli grac na przyzwoitym poziomie. Na ostatnie 5 meczy wygrali dwa z Udinese oraz w ostatniej kolejce derbowy mecz z Genua. Gosciom mimo ostatniej wygranej z Fiorentina ciezko bedzie wywiesc chodzby punkcik, ze skladu wypadl strzelec dwoch bramek Ibarbo ale to nie jest argumentem podstawowym, poniewaz potencjal i ambicje gospodarzy sa wieksze, stawiam po takim kursie mna gospodarzy
✅105
 
typer7 10

typer7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Spotkanie: Real Sociedad - Levante
Typ: 1
Kurs: 1.45
Bukmacher: bet-at-home
Analiza: O godzinie 19.00 Real Sociedad podejmie na własnym boisku Levante. Gospodarze tego starcia mają ostatnio ciężki okres, ponieważ przegrali w lidze na wyjeździe z Atletico 4:0 oraz również na boisku przeciwnika tylko, że w półfinale Pucharu Króla z Barceloną 2:0. W ostatnich pięciu meczach dwa razy zwyciężali i również tyle samo przegrali oraz zremisowali 2:2 z Getafe. Teraz zajmują szóstą pozycję w lidze z dorobkiem trzydziestu sześciu punktów. Do drużyny Villarreal tracą jak na razie cztery punkty, ale ten dystans mogą zmniejszyć ponieważ Żółta Łódź Podwodna przegrała w tej kolejce z Realem Madryt 4:2. Baskom na pewno będzie zapewne zależało na przynajmniej na piątym miejscu w tym sezonie. Całkiem nieźle spisująca się drużyna Levante jest na dziesiątym miejscu z dwudziestoma ośmioma punktami. W ostatnich pięciu konfrontacjach zaliczyła po dwie wygranie i remisy oraz jedną porażkę.
Dla mnie zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Sociedad, ponieważ w tym sezonie tylko raz doznał porażki we własnej świątyni oraz jak już wcześniej wspomniałem jest dla nich szansa na zniwelowania strat punktowych do Villarrealu. Gorąco polecam typ ;)
⛔100
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Valladolid - Elche
Elche +0,25
2,03
Pinnacle

W tej kolejce miałem nic więcej nie grać, ale jednak zdecydowałem się na Elche. Valladolid bez siły ognia, minie kilka kolejek zanim wszystko wróci na swoje tory. Guerra to jedyny gwarant bramek na chwilę obecną. Jeffren to póki co niewiadoma.

Elche też jest lekko osłabione. Zabraknie nominalnego lewego obrońcy Albacara. Suarez pauzuje za kartki, ale on najlepiej czuje się na prawej stronie, a tam jest również Sapunaru.

W formacji ofensywnej zabraknie Aarona Nígueza, ale jego brak jest niczym w porównaniu do braków Valladolid. Dobry grajek, ale w Elche jest kolektyw z przodu. Po kilku słabszych wyjazdach Elche może zapunktować. Valladolid dla mnie to główny kandydat do spadku. Słabo w defensywie, a teraz jeszcze problem z atakiem
✅52
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
cezarinh0 108

cezarinh0

Użytkownik
Tenis, ATP Montpellier
Gasquet - Monfils
Typ: DW 2-1 dla Gasqueta
Kurs: 4,30
Unibet
Wymarzony finał dla francuskiej publiczności. Faworytem pojedynku jest Richard Gasquet, który w całym turnieju nie stracił ani jednego seta. Może to zawdzięczyć Janowiczowi, który, w wiadomy tylko sobie sposób, nie wykorzystał wczorajszej szansy na objęcie prowadzenia w półfinale.
Gael pewnie przeszedł przez turniej, prezentując dobrą formę. Najsłabiej zagrał w pierwszym spotkaniu z Kubotem, potem nie można było mieć większych zastrzeżeń do jego gry nie licząc jednego elementu - koncentracji. Mam tu na myśli wczorajszy mecz z Finem Jarkko Nieminenem i dziwny 2. set, który kompletnie nie wyszedł Monfilsowi. 3. set to już koncert gry, więc jak chce, to potrafi.
Tak jak wspomniałem, faworytem jest Gasquet. Myślę, że jest w lepszej formie, ale wątpię, że przez cały turniej przejdzie bez straty seta. Dlatego obstawiam wynik 2:1.
Co ciekawe, rok temu grali w Montpellier i mecz skończył się właśnie takim wynikiem.
⛔100
 
roozikk 88

roozikk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy
Spotkanie:
Inter - Sassuolo
Typ:
goście nie strzelą
Kurs:
2,00
Bukmacher:
unibet
Na zakończenie niedzielnych zmagań we włoskiej Serie A Inter zmierzy się z Sassuolo. Faworytem tego spotkania oczywiście są gospodarze, jednak kurs na ich zwycięstwo nie jest dla mnie do końca zadowalający. Postanowiłem postawić że goście nie strzelą dzisiaj bramki na San Siro po zadowalającym dla mnie kursie 2,00. Inter zajmuje 6 miejsce, przegrywając u siebie tylko jeden mecz. Stracili 12 bramek w 11 spotkaniach co daje około 1 bramkę na mecz straconą jednak nie ma co na to patrzeć, bowiem w jednym meczu z Parmą już stracili 3. Goście na wyjazdach strzelili 10 goli w 11 spotkaniach, a więc szału nie ma. W pierwszym spotkaniu Inter rozgromił Sassuolo aż 7-0 i to grając na wyjeździe. Dziś nie liczę na tak wysoki wynik, lecz bardzo prawdopodobne jest to że Inter dziś bramki nie straci. Powodzenia.
✅100
 
defect 65

defect

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie: Manchester Utd - Fulham
Typ: BTS- tak
Kurs: 2,20
Bukmacher: Unibet

Taki kurs to value i grzechem jest tego nie zagrać. Nie od dziś wiadomo jak wygląda forma United w tym sezonie. Wszystkie formacje prezentują się bardzo przeciętnie. W tym meczu może zabraknąć Evans&#39;a i Jonesa co osłabia defensywę czerwonych diabłów. Fulham w okienku transferowym zrobiło bardzo dobre zakupy. Udało się pozyskać m.in. napastnika Mitroglou oraz wypożyczyć ofensywnego pomocnika Dempsey&#39;a. Myślę, że to duże wzmocnienie formacji ofensywnej i zobaczyć któryś z nowym nabytków w akcji. Dzisiaj możemy spodziewać się bardzo zaciętego meczu. Manchester musi zacząć zdobywać punkty, aby mieć realne szanse na zajęcie 4 miejsca(o co będzie bardzo trudno patrząc na wczorajszy mecz Liverpoolu), a Fulham jest na dnie, a zwycięstw potrzebuje jak powietrza, aby utrzymać się w PL. Myślę, że możemy spodziewać się przynajmniej po 1 golu od obu ekip.
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom