>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 09.02.2012 (czwartek)

Status
Zamknięty.
steve 55

steve

Użytkownik
Dyscyplina:Futsal,Mistrzostwa Europy
Spotkanie: Hiszpania - Włochy
Typ: over 4,5
Kurs:1,75
Buk: Betsafe
Analiza:
Jutro o godzinie 21.00 dojdzie do drugiego półfinału futsalowych ME w Chorwacji.Zdecydowanymi faworytami w pojedynku są Hiszpanie.Na przeciwko nich staną Włosi- drużyna, która w roku 2003 zaburzyła ich serię tryumfów w ME.Nie stawiam jednak na Hiszpanie bo:nigdy nie wiadomo czy Włosi się nie zepną i dlatego, że taki typ i tak został już zajęty.Ale swoją drogą nie zanosi się na zaskoczenie ze strony Włoch, bo gdyby nie ten samobój w ćwierćfinale z Portugalią, który dał im otwarcie wyniku i prowadzenie, to może byśmy jutro oglądali właśnie Portugalię.Do zagrania overa skłania mnie przede wszystkim bramkostrzelność Hiszpanii i fakt, że we wszystkich dotychczasowych meczach w ME dała wbić gola rywalowi.Myślę, że wynik będzie oscylował w granicach 4:1,4:2 czy 5:2.Mam nadzieję, że mój typ jak i kolegi wyżej będzie trafiony.

⛔100
 
slander 10

slander

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Cleveland Cavaliers - Los Angeles Clippers
Typ: Los Angeles Clippers -6
Kurs: 1.91
Bukmacher: William Hill
Analiza: Spotkanie pomiędzy drużyną z końca tabeli a drużyną ze ścisłej czołówki. Clippers są więc faworytami. Dodatkowo Cavs grają drugi mecz z rzędu. Wczoraj grali w Miami, gdzie postawili się Heat lecz przegrali. Myślę, że może im to nie wyjść na dobre w dzisiejszym meczu.
Clipps stracili w ostatnim meczu Billupsa. Strata ogromna, ale powinni dziś chcieć pokazać, że nadal są mocni. Pomóc może debiut Kenyona Martina, który powinien dać dużo spokoju pod koszem, bo teraz w razie problemów z faulami Griffina lub Jordana jest bardzo wartościowy zmiennik.
LAC są w trakcie serii wyjazdowej i jest to ich pierwszy poważny test. Na razie idzie nieźle(zwycięstwa z Wizards i Magic) i dziś powinni wygrać po raz kolejny. Liczę, że dość pewnie, gdyż w przeciwieństwie do gospodarzy będą wypoczęci.

⛔100
 
nowickip41 9

nowickip41

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: -Detroit Pistons
Typ:New Jersey Nets -4,5 (dodatkowy handicap)
Kurs: 2
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś o godzinie 1:30 dojdzie do spotkania dwóch jednych ze słabszych zespołów wschodu . Gospodarze przystąpią do tego spotkania po 3 porażkach z rzędu z silnymi zespołami takim jak Bulls czy Knicks. Dziś mają wreszcie dużą szanse na przerwanie tej czarnej serii ponieważ przyjeżdża do nich słaby zespół z Detroit który jest zespołem własnego boiska, który w meczach na wyjeździe wygrał tylko 1 mecz z 13 rozegranych na terenie rywala. Kluczem do zwycięstwa w tym spotkaniu będzie rozgrywający drużyny gospodarzy Deron Williams który w pojedynkę może wygrać spotkanie przy odpowiednim wsparciu swoich kolegów z drużyny. Natomiast w drużynie Pistons nie jest już tak kolorowo ponieważ ich główna gwiazda Ben Gordon nadal boryka się z kontuzją barku a pozostali zawodnicy nie są na tyle mocni by sprawić niespodziankę zdeterminowanym Nets.

Powodzenia

⛔100
 
B 1

betlej2

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, Campeonato Paulista
Spotkanie: Mogi Mirim - Corinthians
Typ: 2
Kurs: 1.91
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Chociaż to dopiero początek rozgrywek możemy powiedzieć, że już jasną klarują nam się faworyci. Do tego grona zalicza się na pewno zespół gości, który notuje znakomity start zdobywając 13/15 pkt. (dopiero w ostatnim meczu zremisowali 1:1). Gospodarze legitymują się 9 punktową zdobyczą. Zarówno jedna jak i druga drużyna dotychczasowo spotykała się z zespołami słabszymi od siebie zarówno jak na papierze jak i w rzeczywistości, jasno wskazuje na to tabela już po tak małej ilości rozegranych spotkań. Patrząc na tabelę, jest to pierwszy poważny sprawdzian dla Corinthians, jeżeli chcą potwierdzić swoje mistrzowskie aspiracje to dziś muszą wywieźć komplet punktów z Estadio Romildo Vitor Gomes Ferreira ( nie mogłem się powstrzymać i nie wpisać pięknej nazwy stadionu ???? ). Jeżeli chodzi o kadrę to zdecydowanie mocniejszą mają oczywiście goście, w ich składzie są tacy zawodnicy jak Elton(Sporting Braga), Liedson(Sporting Lizbona), Alex(Spartak Moskwa), Cassio(PSV). Dzisiaj spodziewam się zwycięstwa gości. Pozdrawiam.

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gregory1989 55

gregory1989

Użytkownik
Spotkanie: Chicago Bulls-New Orleans Hornets
Typ: Bulls powyżej 96 pkt
Kurs: 1,83
Bukmacher: bet365
Analiza:

Już w nocy dojdzie w NBA do pojedynku Dawida z Goliatem- New Orleans Hornets podejmie bardzo mocną ekipę Bulls. Faworytem i to bardzo wyraźnym jest zespół gości. Posiadają najszybszego rozgrywającego, bardzo dobrych zawodników podkoszowych i dysponują przyzwoitą ławką w związku z tym liczę że rzucą dziś powyżej 96 pkt. Teraz na temat gospodarzy. New Orleans Hornets nie posiada gwiazd w swojej ekipie. Oprócz tego w ostatnim meczu musieli się obejść bez czterech podstawowych zawodników i pewnie dziś nie wszyscy wrócą do składu na co też liczę. Ostatnio gra w defensywie NOH jest momentami wręcz żałosna. Poza tym Chicago ze słabszymi ekipami ( a taką jest niewątpliwie Hornets) prawie zawsze rzucają ponad 100 pkt. Nie widzę innej opcji jak zmiażdżenie grającego na wpół rezerwami New Orleans przez Byki. Polecam ten typ!

⛔100
 
psm 921

psm

Użytkownik
Cz 09/02/12 18:45
Koszykówka Euroliga M.
Zalgiris Kaunas
- Barcelona
typ-Barcelona(-8,5)
kurs 1,90
Expekt

Barcelona w tej edycji Euroligi poniosla tylko jedna porazke w Sienie roznica 3pkt kiedy to miala juz zapewniony awans do top 16.Po za tym 12 zwyciestw z czego 5 wyjazdowych.Barca na wyjezdzie pokonywala miedzy innymi Maccabi 57-71,czy tez UNICS 65-93,a to tylko zespoly ktore wystepuja dalej w top 16.W lidze,gdzie Barca takze lideruje ostatnio wygrana na wyjezdzie z Estudiantes roznica 15pkt. Tym razem zespolowi z Katalonii przyjdzie sie zmierzyc z mistrzami Litvy,ktorzy po szczesliwym awansie do najlepszej szesnastki zbieraja od kazdego baty,nie odnaszac jak dotad zadnej wygranej w 3 spotkaniach,ulegajac tydzien temu wlasnie Barcelonie stosunkiem 94-80. W rundzie zasadniczej tegorocznej Euroligi Zalgiris mial okazje sie zmierzyć na wlasnym parkiecie z takimi zespolami jak CSKA czy Panathinaikos.Oba te spotkania oczywiscie przegral (CSKA 113pkt roznicy,Panathinaikos 35).Jako ze Barca to zespol podobnej klasy,sadze ze spokojnie stac ich na odniesienie na Litwie solidnego zwyciestwa ktore zapewni juz wyjscie z grupy.

✅90
 
nalokson 26

nalokson

Użytkownik
Tenis, WTA - SINGLES: Paris
Spotkanie: Vinci R. (Ita) - Mattek-Sands B. (Usa)
Typ: Mattek-Sands B. (+ 1.5 seta)
Kurs: 1.41
Buk: Pinnacle

Analiza:
Bethanie Mattek-Sands to 25-letnia zawodniczka, której nazwisko znają pewnie jedynie koneserzy tenisa. Nic dziwnego, bo ma ona już 26 lat, a wygrała dotychczas jedynie pięć turniejów rangi ITF.

Naprzeciwko niej stanie znacznie bardziej utytuowana, starsza o dwa lata Roberta Vinci.

Obie zawodniczki grają w kratkę, skuteczność każdej z nich wynosi niecałe 60%. Wg. bukmacherów nie ma w tym meczu zdecydowanej faworytki, ja zdecydowałem się postawić na Mattek-Sands z handicapem setowym.

Dlaczego?
Obserwowałem tę zawodniczkę w pojedynku z Agnieszką Radwańską w US Open. Zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Mało brakowało, a odprawiłaby Isię z turnieju! Co chwilę zaskakiwała Agnieszkę idealnie wymierzonymi drop shotami, bardzo dobrze funkcjonowały returny. Widać było, że ta zawodniczka ma w swojej ofercie szeroką gamę zagrań. Technicznie niewiele odstawała od Agnieszki. Myśle, że gdyby była nieco silniejsza psychicznie, to w US Open mielibyśmy małą sensację.

O ile wygranie całego meczu przez Vinci jest dość prawdopodobne, to jednak nie sądzę, by Włoszka była w stanie pokonać bez straty seta tak dobrą technicznie zawodniczkę, jaką jest Mattek-Sands, która z miesiąca na miesiąc poprawia swoją pozycję w rankingu WTA.

✅41
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Paryż
Spotkanie: Pironkova T. - Zakopalova K
Typ: DW 0:2
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Sam pisząc wczoraj analizę spodziewałem się zwycięstwa Cornet z Zakopalova, jednak to jak bardzo się pomyliłem było widać już po paru gemach spotkania. Czeszka dominowała, pewnie kończyła większość akcji, tylko na początku Francuzka dzięki błędom rywalki wygrała kilka gemów. Zakopalova miała dobry return i nie bała się ryzykować. Dzisiaj jej rywalką będzie Bułgarka Pironkova, która w pierwszej rundzie wyeliminowała Na Li. Wyeliminowała to chyba jednak za duże słowo, Bułgarka w pierwszym secie imponowała... do czasu prowadząc 4:0 czy nawet 5:0, dała rywalce doprowadzić do remisu a następnie nawet do tie-breaku. Ostatecznie wygrała pierwszego seta, nie wiadomo jak by się ten mecz ułożył, gdyby Chinka nie skreczowała. Pironkova z pewnością nie gra swojego najlepszego tenisa w ostatnim czasie, tylko druga runda w AO i to po z porażką, z przeciętna Voskoboevą. Jeśli Czeszka pokaże to samo co z Cornet o wynik jestem spokojny, zwłaszcza że ten wczorajszy mecz specjalnie nie powinien wyrządzić jej krzywdy jeśli chodzi o kondycje.

✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna,
Singapur
Spotkanie: Hougang United - Tanjong Pagar
Typ: Hougang United -1,5
Kurs: 2,05
Bukmacher:


Dziś startuje nowy sezon w ekstraklasie Singapuru. W 1. kolejce rozgrywek Hougang United podejmie na własnym boisku Tanjong Pagar. Gospodarze wydają się być zdecydowanym faworytem tej rywalizacji, natomiast goście to jedna z najsłabszym drużyn w lidze. Do tej pory obie drużyny mierzyły się ze sobą 3-krotnie i zawsze górą byli zawodnicy Hougang United. Wszystkie te pojedynki miały miejsce w minionym roku. W kwietniu gospodarze dzisiejszego meczu rozgromili swego przeciwnika na wyjeździe aż 0-5, w październiku wygrali u siebie 4-3, zaś miesiąc później poza własnym obiektem wywalczyli komplet punktów, pewnie zwyciężając 1-3. Hougang United będzie chciał rozpocząć nowy sezon od mocnego uderzenia i 1-bramkowe handi wydaje się być jak najbardziej na miejscu, zwłaszcza, że bukmacherzy oferują dobry kurs na to zdarzenie.

⛔100
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Włoch
Spotkanie: Siena - Napoli
Typ: X/X
Kurs: 5
Bukmacher: Bah
Analiza:

Witam. Z dzisiejszej ubogiej oferty wybrałem mecz z Włoskiego pucharu pomiędzy Siena a Napoli. Mój typ na dzisiaj to remis po połowie i remis na końcu meczu.

Forma ostatnich 5 meczu w lidze obu zespołów:
Gospodarze 1-2-2
Goście 0-4-1

Siena w Pucharze wyeliminowała Palermo ( jak wiemy Palermo u siebie gra znakomicie), a Napoli męczyło się z II ligową Verona i mecz skończył się 3-2.Drużyny do tej pory spotkały się11 razy: 4 razy wygrała Siena, 4 razy padał remis i 3 razy wygrywało Napoli. Co ciekawsze w dwóch ostatnich meczach padał taki sam typ jak podałem na dziś. Jeden mecz bezbramkowy, drugi 1-1 ale HT X, FT X. Myślę że dzisiaj padnie także mało bramek i po takim kursie można grać (zaryzykować) mój typ. Powodzenia.

⛔100
 
S 318

soren

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Coppa Italia
09.02.2012 20:45
Siena - Napoli
typ: Napoli -1,5
kurs: 4.25
buk: bet365

Dziś zostanie rozegrany pierwszy mecz półfinałowy pomiędzy Sieną i Napoli.

Siena znajduje się w bardzo ciężkiej sytuacji w Serie A, gdzie zajmują odległe 17 miejsce z przewagą zaledwie 3 punktów nad strefą spadkową. Nic więc dziwnego, że w tej chwili to utrzymanie w lidze a nie zdobycie Coppa Italia jest celem priorytetowym trenera i całego zespołu. W związku z tym gospodarze dzisiejszego spotkania zagrają w bardzo eksperymentalnym zestawieniu, trener da pograć niektórym zawodnikom, którzy na razie mało występowali w jego zespole. Kontuzjowani są pierwszy bramkarz Brkic (15), obrońca Rossettini (17/0) i pomocnik Bolzoni (11/1). Dwóch pomocników Grossi (11/0) i Parravicini (2/0) jest zawieszonych. Po za tym trener Sannino nie zdecydował się na powołanie do kadry meczowej dwóch obrońców Vitiello (20/1), Del Grosso (19/0), powracającego pomocnika Codrea (1/0) oraz dwóch świetnych napastników Calaio (20/9) i Destro (14/5) .Oto 19 piłkarzy których powołał trener gospodarzy: Farelli, Marcone, Pegolo; Belmonte, Contini, Pesoli, Rossi, Terzi, Angelo, Brienza, D&#39;Agostino, Gazzi, Giorgi, Mannini , Reginald, Vergassola, Bogdani, Gonzalez, Larrondo.
Co do Napoli już w lidze raczej nie mają co myśleć o zdobyciu trofeum i teraz bardzo chcą wygrać Coppa Italia co jest naprawdę możliwe. Trener nie ma kłopotów z kontuzjami w składzie i powołał najlepszych piłkarzy.Oto oni: De Sanctis, Rosati, Colombo, Aronica, Britos, Campagnaro, Cannavaro, Fernandez, Dossena, Dzemaili, Gargano, Hamsik, Inler, Maggio, Zuniga, Cavani, Chavez, Lavezzi, Pandev, Vargas.

Myślę,że już w pierwszym meczu gracze Napoli zapewnią sobie awans do finału pewnie wygrywając to spotkanie.

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 2

gregorek18

Użytkownik
Piłka nożna, Portugalia Segunda L., 18. kolejka
Freamunde - Moreirense
Typ: X
Kurs: 3
Betclic

Mecz 18 kolejki Segunda L. pomiędzy Freamunde - Moreirense to ciekawy przypadek. Warto przyjrzeć się bliżej bo drużyna gospodarzy dość dobrze radzi sobie w meczach na swoim boisku. W lidze zdobyli 18 punktów z czego aż 14 w roli gospodarza. Moreirense w lidze zajmuje 2 pozycje i na wyjeździe jeszcze nie zremisowali tak że czas się przełamać.. ???? Gospodarze na pewno nie oddadzą punktów bez walki a jak ją podejmą to na bank coś ugrają.. typuje remis chociaż pierwsze myślałem nad wygraną Fremaunde
powodzenia

✅200
 
yazir 26

yazir

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Spotkanie: Lazio - Casena
Typ: SS Lazio Roma (handicap 0-1)
Kurs: 1,95
Bukmacher: bah
Analiza:

Dziś o godzinie 20,45 dojdzie do spotkania między Lazio a Caseną. Faworyt jest jeden - LAZIO które walczy o europejskie puchary ma duży apetyt na LM, aby to uczynić musi zająć minimum 3 miejsce w lidze, tej szansy jaka pojawia się dziś Lazio nie może zaprzepaścić. Casena zajmuje przedostatnie miejsce w lidze, drużyna gra bardzo słabo jej bilans to 4-4-13! Po ostatniej nieudanej pogoni Lazio z grającą u siebie Genuą (3-2), piłkarze z Rzymu nie mogą pozwolić sobie na kolejną wpadkę, mam wielką nadzieję w powodzenie mego typu. Lazio nie przegrało u siebie od 7 spotkań, Casena nie potrafi wywieźć 3 punktów od 4. Mam nadzieję że dziś Kolse i spółka ustrzelą kilka bramek drużynie Caseny i w ostatecznym rozrachunku zwyciężą dwiema bramkami.

Prawdopodobne składy:
Lazio: Marchetti – Konko, Biava, Radu, Zauri, Ledesma, Matuzalem, Gonzalez, Hernanes, Lulic, Klose
Cesena: Antonioli – Benalouane, Rodriguez, Rossi, Comotto, Santana, Guana, Parolo, Pudil, Iaquinta, Mutu

⛔100
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Marbella
Spotkanie: Guangzhou - Lech Poznań
Typ: 2
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365

Analiza:
Mecz o 3. miejsce w klasyfikacji turnieju, między ekipą z Poznania, a swoistą niespodzianką tej edycji, mistrzem Chin - Guangzhou. Oba zespoły wygrały swoje pierwsze mecze, Kolejorz zaaplikował aż 5 bramek Timisoarze, natomiast Chińczycy sensacyjnie wygrali 1:0 z CSKA Moskwa. W drugiej rundzie nie było już tak pięknie, trudniejsi rywale i już porażki odpowiednio 1:3 z Rubinem Kazań Lechitów, a 0:4 drużyny z Państwa Środka.

Bukmacherzy upatrują minimalnego faworyta w podopiecznych Jose Mari Bakero. Nie bez podstaw. Lech jest solidną drużyną, która bardzo dobrze przepracowała okres przygotowawczy, o czym świadczyć mogą wyniki. Trener po meczu z rumuńską Timisioarą stwierdził, że jego zespół zagrał słabą pierwszą połowę, gdyż zawodnicy byli nieco zmęczeni po spotkaniu ze Spartą Praga, przez co mieli trudności ze złapaniem odpowiedniego rytmu, jednak z kolejnymi spotkaniami forma powinna być coraz lepsza. W drugiej odsłonie strzelili jednak aż 5 goli nie tracąc żadnego, co jest świetnym wynikiem. Nie wiadomo, czy wypowiedź Hiszpana była oznaką jego zarozumiałości, czy w poznaniakach faktycznie drzemie potencjał pozwalający im wrócić na właściwe tory w drugiej części sezonu. W każdym razie pierwszy mecz turnieju był bardzo udany, mimo iż Kolejorz nie ustrzegł się wielu prostych błędów w obronie, co niestety miało bardzo negatywne konsekwencje w starciu z Rubinem, który potrafił wykorzystać indywidualne pomyłki defensorów Lecha i wygrał. Poznaniacy jednak nadal mogą turniej ten zaliczyć do udanych jak do tej pory, gdyż grają bardzo miłą dla oka piłkę, a porażka z dużo wyżej notowanymi Rosjanami ujmy im nie przynosi.

Rywal polskiej ekipy dosyć egzotyczny, ale nie anonimowy. Mistrzowie Chin z ubiegłego sezonu to na pewno poważny rywal, o czym świadczy ich mecz z CSKA. Może jest to trochę nieprofesjonalne z mojej strony, gdyż wypowiadam się nie oglądnąwszy ani jednego ich spotkania. Bazuję jednak na obszernych skrótach, a te wyraźnie ukazują różnicę klas między zespołami w spotkaniach Azjatów. Klub z Moskwy miał mnóstwo okazji do zdobycia gola, mimo, iż grali bez zaangażowania i jakiejkolwiek woli walki, ale rażąca nieskuteczność sprawiła, że ostatecznie przegrali w końcówce, po dosyć przypadkowej bramce. Tyle o pierwszej rundzie, więcej natomiast mogę napisać o grze z Dynamem. Przez większość czasu zawodnicy Guangzhou zachowywali się jak dzieci we mgle, owszem, stworzyli sobie kilka okazji strzeleckich, m.in. dostali rzut karny, natomiast to co wyprawiali z nimi Ukraińcy to był slalom między tyczkami. Niektórzy piłkarze wyglądali naprawdę kiepsko, wręcz jak pół-amatorzy. Porażka 4:0 to najniższy wymiar kary, zatem mam nadzieję, że dzisiaj Lechici pójdą w ślady kijowian.

Na podsumowanie dodam tylko tyle, że współpraca piłkarzy Kolejorza wygląda coraz lepiej. Tonew, Rudnev, Kriviec, czy Ślusarski zapewniają świetną wymianę piłki w ataku, a odchodzący po sezonie Stilić daje z siebie na boisku 110%, aby pozostawić po sobie w Poznaniu jak najlepsze wrażenie. Dla podopiecznych Bakero ten mecz to znakomita okazja na przetestowanie swoich umiejętności, sprawdzenia się na tle całkiem innego rywala, i dlatego uważam, iż potraktują ten mecz bardziej poważnie niż zazwyczaj traktuje się mecze towarzyskie. Powodzenia ;)

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Dyscyplina: Coppa Italia
Spotkanie: Siena - Napoli
Typ: under4,5 żółte kartki
Kurs: 1,72
Bukmacher: bet365

Po wczorajszym meczu półfinału pucharu Włoch i trzech zółtych kartkach (AC Milan - Juventus) podobnie w tej konfrontacji nie spodziewam się wielu kartek. Jak już zaznaczałem w rozgrywkach pucharowych rzadziej się gwizda i wlepia kartki. Siena w SerieA dostaje średnio 2,57 kartek zółtych na mecz, natomiast Napoli 1,86, sumując daje to prawdopodoieństwo dokładnie 4,43 kartek w tym meczu. Ale bedzie mniej, ponieważ sędzia spotkania Andrea de Marco w 3 ostatnich meczach pucharu Włoch pokazał 2 lub mniej kartek w meczu. W niedawnej konfrontacji tych zespołów w lidze (22 stycznia) było 6 zółtych kartek, przy złożeniu, że w pucharach pokazuje się ich średnio co najmniej 2 razy mniej można być spokojnym o ten typ. Napoli wystapi w rezerwowym składzie, zakładam, że mimo wszystko beda kontrolować mecz, ale zgodnie z przepisami, a awans rozstrzygną u siebie. Siena zaatakuje, tu bardziej upatruję ryzyko kartek, ale to nie ten profil zespołów i rozgrywek by sedzia siegał do notesu 5 lub więcej razy.

✅72
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis wta paryz 12-00 9.02.2012
Mattek - Vinci
typ; 2-0
3.30
bwin
Analiza
Dziś w spotkaniu drugiej rundy turnieju wta w paryzu amerykanka Bethanie Mattek Sands spotka sie z Wloszka Roberta Vinci. Amerykanka to kwalifikantka, w pierwszej rundzie pewnie ograla inna zawodniczke z kwalifikacji, Barrois. Bethanie zaimpomnowala mi w tym meczu. Swietnie serwowala, popelniala malo bledow, a duzo pilek grala nie do obrony, dobrze radzila sobie rowniez przy siatce. Amerykance wyraznie pasuje szybki kort w paryzu. Dziś przyjdzie jej sie zmierzyc z zawodniczka podobną do wczorajszej przeciwniczki. Wloszka podobnie jak Niemka gra duzo slajsem i czesto biega do siatki. Taki styl gry przeciwniczki wyraznie odpowiada amerykance, co bylo widac chociazby we wczorajszym meczu. Amerykanka swietnie radzila sobie z podcietymi pilkami przez Niemke. Dwa lata temu w Montrealu, na nieco wolniejszym korcie Amerykanka nie miala zadnych problemow z Wloszka. Dziś licze na podobny wynik.

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 0

ryboslav

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Portugalia Liga Vitalis
Spotkanie: Freamunde - Moreirense
Typ: 2
Kurs: 2,30
Bukmacher:Betfair
Analiza:

Kolega gregorek18 znalazł te spotkanie, ja natomisat pokuszę się o inny typ, a mianowicie o faworyta tego spotkania - ekipę gości. Dlaczego? Bilans: Goście 3-1-1, gospodarze 1-1-3. Goście 2 miejsce w tabeli, gospodaze 14. Na 3 ostatnie spotkania u siebie gospodarze nic nie wygrali, goście zas 2 razy wygrali i odnisli jedna porażkę, w H2H natomiast bilans wynosi po jedym zwycięstwie dla każdego i do tego 2 remisy. co to oznacza? A oznacza to ni mniej ni więcej ze pojedynek będzie zaciekły, mało bramek i zwycięstwo góra 1 golem dla gospodarzy. Niby freamunde to ekipa własnego boiska, ale nie sądze by po trzech porażkach z rzędu na własnym stadionie, dziś była w stanie skutecznie przeciwstawić się wiceliderowi ligi.

⛔100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: WTA- Paryż
Spotkanie: Yanina Wickmayer - Christina McHale
Typ: Yanina Wickmayer -1.5 seta
Kurs: 2,20
Bukmacher: Unibet
Czas rozpoczęcia: 20:05 09.02.12

Yanina Wickmayer jak na razie podczas turnieju w Paryżu nie nagrała się zbyt dużo. W pierwszej rundzie po tym jak wycofała się Jelena Janković zagrała z Jill Craybas, która po pierwszym secie z Belgijką miała już dość i poddała spotkanie. Statystyki tego jednego seta pokazują jednak, że Wickmayer dominowała nad rywalką, owszem był problem z drugim podaniem ale skuteczność pierwszego 73% czy punkty zdobyte przez return 72% pokazują, że doświadczona Amerykanka nie miała zbyt wiele do powiedzenia.
Christina McHale natomiast w pierwszej rundzie pokonała Varvara Lepchenko ale było to ciężkie spotkanie dla młodej Amerykanki (64 75). Lepchenko miała 4 okazję na przełamanie serwisu z czego 3 razy wykorzystała, to nie wróży dobrze przed dzisiejszym spotkaniem, bo jak już napisałem wczoraj Yanina sporo punktów zdobywała returnem. Belgijka więc dzisiaj powinna mieć sporo okazji na przełamanie serwisu i jeżeli dołoży do tego dobre pierwsze podanie to spotkanie powinno szybko zakończyć się w dwóch setach.
Potwierdziło by to również zwyżkę formy Belgijki, która po nieudanym Australian Open nieźle zagrała w Fed Cup i teraz również zaprezentowała się z dobrej strony. Ponadto jest to zawodniczka, która ma większe doświadczenie jeśli chodzi o grę w hali (40 zwycięstw i 19 porażek, skuteczność 67.8 %). Przy statystykach Amerykanki (8zwycięstw i 7 porażek) wyglądają dość imponująco. Co prawda McHale w tym roku 3 razy wygrała w hali ale też w meczach Fed Cup nie miała trudnych rywalek ( Anastasia Yakimova, która w tym sezonie przegrywa wszystko co się da i Darya Kustova, która zdecydowanie woli grać na cegle niż w hali) nie były zbyt wymagające. Wczoraj natomiast Varvara Lepchenko postawiła ciężki warunki Amerykance i już Christina McHale miała problemy. Dzisiaj zagra z jeszcze lepszą zawodniczką i według mnie tej próby już nie zaliczy. Mój typ to zwycięstwo Yaniny 2-0 w setach.

✅120
 
kajakov 23

kajakov

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Mistrzyń
Spotkanie: Rabita Baku - Atom Trefl Sopot
Typ: Rabita Baku -2,5 seta
Kurs: 1,690
Bukmacher: Pinnacle

Już za niespełna trzy godziny obrończynie tytułu zmierzą się z polską drużyną. W pierwszym meczu nasze siatkarki sprawiły wielką sensację wygrywając 3:1. W tym meczu nie daję żadnych szans Sopociankom. Po pierwsze azerska drużyna jest naszpikowana gwiazdami światowej siatkówki, są najlepszą klubową drużyną świata i bronią tytułu Ligi Mistrzyń. Natomiast Trefl sypie się na naszych oczach, klub zalega z wypłatami większości zawodniczkom, niektóre siatkarki opuściły klub bądź odmawiały gry. Atmosfera w klubie jest bardzo napięta, uważam że problemy poza sportowe przeniosą się na parkiet i atomówki przegrają 3:0. Jedyna ich szansa według mnie to złoty set, który jak wiemy jest loterią.

⛔100
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Włoch
Spotkanie: Siena - Napoli
Typ: over 2,5
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bah
Analiza:

Mecz, który według mnie oznaczać będzie przełamanie drużyny Napoli. O ile Siena jest stadionem niewygodnym, bo uległo tam przecież Lazio wysoko 4:0 Ową niewygodę potwierdzi również Napoli, które w lidze zremisowało w Sienie 0:0.

Siena przygodę z Pucharem Włoch rozpoczęła od skromnego zwycięstwa z Torino 1:0, a potem wygraną na wyjeździe z Cagliari 2:1, a potem 7:4 po rzutach karnych z Palermo. Mecz poprzedzający dzisiejsze spotkanie to pojedynek Sieny z Chievo zakończone zwycięstwem Sieny 1:0.

Napoli w pucharach spisuje się lepiej niż w lidze. Udowodnili to odnosząc zwycięstwo z Interem (ćwierćfinał) 2:0. Wcześniej ograli u siebie Cesene 2:1. Jak widać strzelać bramki potrafią. Mają w swoich szeregach ultraofensywnych zawodników, tj. Cavani, Hamsik czy Lavezzi.

Kilka słów jeszcze o Sienie. Siena to drużyna własnego boiska. Dla nich to historyczna okazja zagrania w finale Pucharu Włoch. Zapewne będą chcieli zdobyć zaliczkę w postaci goli, aby zwiększyć swoje szanse na sukces.

Obstawiam 2:1 dla Sieny, jednakże najważniejsze, aby padło over 2,5.

Pozdrawiam

✅95
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom