>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 09.02.2011 (środa)

Status
Zamknięty.
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, mecz towarzyski
Spotkanie: Polska - Norwegia
Typ: Polska wygra do zera
Kurs: 4,95
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
W dzisiejszym meczu obrona Polski będzie zestawiona dość eksperymentalnie, to prawda. Do składu powraca Arkadiusz Głowacki, a w bramce zagra Wojciech Szczęsny. Od pierwszych minut zobaczymy również Glika, na którego wszyscy narzekają, a poza tym Dudkę i Piszczka. Ale według mnie gdyby ktoś zastąpił Glika - np. taki Jodłowiec, to obrona wcale nie byłaby lepsza. Obrońców będą asekurować Matuszczyk i Murawski - zawodnicy o usposobieniu raczej defensywnym. Myślę, że zapewni to względny spokój obrońcom. Kadra Norwegii to przede wszystkim tacy zawodnicy jak Riise, Carew, czy Pedersen, którzy są w niej od długiego czasu. Jest jeszcze znany z niemieckiej Bundesligi Abdellaoue, czy doświadczony obrońca Hangeland. Pozostali piłkarze grają głównie w lidze norweskiej, a jeśli grają za granicą, to nie są to jakieś znane nazwiska. Norwegia jest znana z dobrej gry w powietrzu, ale Głowacki czy Dudka nie mają z tym problemów, z kolei dynamiczni Jeleń i Błaszczykowski mogą stanowić problem dla obrońców rywali. Według mnie Norwegia wcale nie jest taka dobra, jak wskazywałby na to ranking. Sprawili wprawdzie niespodziankę pokonując Portugalię w eliminacjach Euro 2012, ale wtedy &quot;Brazylia Europy&quot; była w wyraźnym dołku - kilka dni wcześniej zremisowała z Cyprem 4-4. Według mnie o zwycięstwie w tym meczu może zdecydować jedna akcja, a przez dłuższy czas będzie utrzymywał się wynik bezbramkowy. Uważam, że kurs na zwycięstwo Polski bez straty gola jest mocno przesadzony i postanawiam to wykorzystać.
✅395
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej, Szwecja
Spotkanie: Tingsryds AIF - Boras HC
Typ: H[-1,5) Boras HC
Kurs: 3.10
Buk: Expekt
Spotkanie w ramach rozgrywek hokeja na lodzie w Szwecji, pomiędzy Tingsryds AIF - Boras HC. Jak dla mnie zdecydowanym faworytem spotkania są goście. Swoją opinie oraz typ zagrany opieram głównie na statystykach. Forma obu zespołów utwierdza mnie w przekonaniu, iż dziś tylko jedyne rozwiązanie wchodzi grę, czyli wysokie zwycięstwo gości.
Zespól gospodarzy poniósł siedem porażek z rzędu tracąc przy tym multum bramek.
Tingsryds AIF Troja/Ljungby IF 2:7 ⛔
Malmo IF Tingsryds AIF 5:0 ⛔
Tingsryds AIF Vaxjö Lakers HC 0:7 ⛔
Tingsryds AIF Örebro 2:4 ⛔
Almtuna IS Tingsryds AIF 2:1OT ⛔
Tingsryds AIF Bofors IK 1:3 ⛔
Tingsryds AIF Rogle BK 1:8 ⛔
Jak widzimy forma jest wręcz tragiczna. Natomiast zespół gości ostatnio bardzo dobrze sobie radzi w lidze:
Troja/Ljungby IF Boras HC 2:4 ✅
Boras HC Vaxjö Lakers HC 2:3OT ⛔
Örebro Boras HC 2:5 ✅
Boras HC Malmo IF 4:3OT ✅
Boras HC Sundsvall Hockey IF 4:2 ✅
Vasteras Boras HC 4:3 ⛔
Boras HC Bofors IK 5:1 ✅
Jest to ostatni czwarty pojedynek pomiędzy tymi zespołami w tym sezonie wszystkie trzy kończyły się zwycięstwami Borasu, odpowiednio 4:1(d), 5:2(w) oraz 4:3(d). Dziś będzie podobnie stawiam na łatwe zwycięstwo gości po bardzo dobrym kursie.
⛔ 100
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna.
Spotkanie:polska-Norwegia
Typ:2/2
Kurs:4,1
Buk:Bwin
Analiza: Ale na tym forum optymistów mam nadzieje że wy traficie nie ja.O forme czy skład Norwegów nie ma się co martwić to w przeciwieństwie do Smudy poukładana drużyna. Oczywiste jest dla mnie że polacy tego meczu nie wygrają. Obraniak nasz najlepiej wyszkolony piłkarz grzeje ławe,Błaszczykowski nasz najlepszy piłkarz w bundeslidze nie prezentuje się tak dobrze jak jeszcze rok czy dwa temu,zarówno media jak i kibice coraz częściej narzekają na jego forme. Jeleń jedyna nasza gwiazda w lidze mistrzów po kontuzjach jak narazie gra fatalnie,oglądałom ostatnio mecze z jego udziałem.Zresztą Jeleń jak był w super formie i tak nic nie strzelał w kadrze więc tym bardziej teraz.Murawski nie radzi sobie w Rosji czego efektem ostatnie zamieszanie z jego transferem. Lewandowski nie mam jeszcze na jego temat zdania ale myśle że lepiej by mu sie grało z małym i szybkim obok np.Grosicki,Brożek itp, a nie z równie drewnianym Jeleniem,dwóch wysokich łatwo upilnować tym bardziej norweskim obrońcą którzy też do ułomków nie należą. Czyli z przody raczej nie postrzelamy a o obronie nawet nie chce mi się rozpisywać bo to praca magisterska może powstać. Powiem tak Glik hahahahah. Piszczek ok,Głowadzki no powiedzmy. Dudka może i zasłużył na powołanie osobiście nie mode patrzeć na jego sylwetka ale coś tam gra,tylko że nie na tej pozycji,i to jest łabędzi śpiew Smudy wystawiać go tam.Ogólnie chyba takiego zestawienia obrony jeszcze nie było co skończy się lipnie. Szczęsny gra ładnie.Dobrze że nie ma Boruca bo mimo że to dobry bramkarz ewidentnie ma problemy z głową i nie chodzi mi tylko o picie. Szkoda że nie ma Grosickiego,Brożka i Mierzejewskiego. Sytuacja z Polonią chora wiadomo spotkało się dwóch prostaków Smuda i Wojciechowski. Ale prawda jest tak że sparing z Mołdawią to jakieś totalne nieporozumienie Bardziej tym chłopakom zaszkodził niż pomógł. Środke pomocy grał totalne dno napastników nie było,młody bramkaż z Jagi właściwie jednym zagraniem skompromitował się i wszystko musi budować od nowa. Nie rozumim tez tego że powołuje się jakiegoś Kucharczyka tylko za to że gra w Legii i strzela jedną bramke w rundzie ze słabym Lechem. A gdzie Janoszka,Jankowski z ruchu,Buzała z Lechii czy jakiś inny Niedzielan. Ogólnie Smuda wszystko stracił przez ostatnie miesiące i cięzko bedzie.
⛔100
 
S 2

szpakowski

Użytkownik
Piłka nożna, Towarzyskie, 20.30
Spotkanie: Polska - Norwegia
Typ: over 3.5
Kurs: 4.33
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Norwegia to w tej chwili - po kilku latach słabszej gry - groźny europejski zespół, który prowadzi w swojej grupie eliminacji Euro 2012 przed Portugalią (wygrana u siebie 1-0) i Danią. Piłkarze tej reprezentacji ostatnio strzelali po dwa gole Irlandii, Francji, a w wyjazdowych meczach Islandii i Cyprowi. Drużyna gra jednym napastnikiem, ale za to jakim: bardzo groźnym Carewem, który dostaje mnóstwo piłek z bocznych sektorów boiska. Norwegia to drużyna bardzo groźna i dziś powinna strzelić co najmniej 2-3 gole.
Polska cały czas ma olbrzymie kłopoty z defensywą. Dziś na środku obrony zagra eksperymentalna para Glik-Głowacki, a na bokach Piszczek, który lepiej atakuje niż broni, a na lewej Dudka, który jest zbyt wolny by grać na boku obrony, zwłaszcza, że Norwegowie mają szybkich i przebojowych skrzydłowych. Wydaje się, że słabe boki obrony i eksperymentalna para z Glikiem, który jest pośmiewiskiem w Serie A stworzy mnóstwo okazji dla Norwegów, wśród których roi się od zawodników dobrej klasy europejskiej. W bramce Polski stanie Szczęsny, który stanie przed ogromnym zadaniem i trudno powiedzieć, czy poradzi sobie z nawałem pracy i presją gry w reprezentacji. Wydaje się, że Norwegia będzie dziś w stanie strzelić więcej niż dwa gole, ale liczę też na jakieś bramki biało-czerwonych. Polacy ostatnio regularnie strzelają, a Norwegia regularnie traci, w 5 z 6 ostatnich spotkań Wikingowie tracili co najmniej jednego gola. Najsłabszym punktem wydaje się być ich bramkarz Knudsen, który jako jedyny z wyjściowej jedenastki jest graczem rodzimej norweskiej ligi.
Polacy ostatnio strzelali regularnie, a ich siła ofensywna jest większa od defensywnej. Lewandowski, Obraniak, Jeleń, Błaszczykowski, to są nazwiska znane w Europie. Niestety brak takich wśród polskich defensorów, no może poza Piszczkiem, który jednak w meczach Bundesligi jednak bardziej znany jest z przebojowych akcji ofensywnych prawą stroną niż z solidnej gry w defensywie, która dziś będzie bardzo potrzebna.
Stawiam na over 3.5 bo obie drużyny ostatnio zarówno strzelają jak i tracą gole. To co najlepszego w obu ekipach to gra ofensywna i taką też powinniśmy oglądać dziś na stadionie w Faro.
⛔100
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie :Argentyna - Portugalia
Typ : 1
Kurs : 2,46
Bukmacher : Pinnacle
Data: 2011-02-09 21:00
Analiza:
Dzis wielkie spotkanie w Genewie. Mecz pomiedzy Argentyną ,a Portugalia to hit dzisiejszych spotkań towarzystkich.Dodatkowym smaczkiem bedzie rywalizacja pomiędzy Messim,a Ronaldo.
Ja jestem fanem Argentyńskiej drużyny ,moze Messiego nie za bardzo lubie ale musze mu przyznac że jest fantastycznym piłkarzem.Pokazał to szczegolnie w meczu z Brazylią kiedy to już w dodatkowym czasie gry porozkładał obrone rywali i strzelił gola dajacego zwycięstwo moje u buka jak i dla argentynskich kibiców.
Kolejnym impulsem jest fakt taki że Carlos Tevez, Gabriel Heinze czy Sergio Agüero nie otrzymali powołania. Szanse dostana jak dotad mniej grajacy zawodnicy w reprezentacji.Licze szczegolnie na dobry występ Ezequiela Lavezzi,który bedzie tworzył taki duet jak w barcelonie Villa z Messim. W środku licze na Mascherano ,który potrafi wyjaśniać sytuacje i skutecznie odcinac kluczowych zawodników przeciwnej druzyny.
Po przeciwnej stronie obawiac sie trzeba Meirelesa ,kóry szaleje ostatnio w meczach Liverpoolu, na wielki mecz Ronalda nie licze i jeśli ktos ma pociągnąc Portugalie do zwycięstwa to niebedzie to Ronaldo.
Poczatek meczu moze byś słabszy ale gdy zaskoczy tempo u argentynczyków to powinni zmieść rywali z boiska.
Portugalczycy zaskoczyli wygywajac z Hiszpanami 4-0,Argentyna ograła Brazylie dzieki Messiemu 1-0.
Show Messiego w dzisiejszym meczu ,a potrzebni do tego Lavezzi i Milito powinni dac z siebie cos co daja koledzy z barcy Messiemu i Argentyna zanotują kolejne zwycięstwo.
Polecam grać ten typ.
✅ 146
 
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
Mecz Towarzyski ⚽
Spotkanie: Polska - Norwegia
Typ: Polska strzeli gola
Kurs: 1,40
Buk: Bwin

Dzisiaj o 20:30 Polska rozegra towarzyskie spotkanie z Norwegią. Jestem optymistą przed tym meczem i licze na to, że uda się go wygrać, a przynajmniej strzelić bramkę.
Oto skład Polski na mecz z Norwegami:
Wojciech Szczęsny - Łukasz Piszczek, Arkadiusz Głowacki, Kamil Glik, Dariusz Dudka - Jakub Błaszczykowski, Adam Matuszczyk, Rafał Murawski, Ludovic Obraniak - Ireneusz Jeleń, Robert Lewandowski.
Jak widać mamy kim &quot;straszyć&quot; prawie wszyscy piłkarze występują w klubach z Bundesligi czy Ligue 1. Myślę, że Polacy spokojnie mogą strzelić tutaj jednego gola, bo trenera Norwegów interesują kwalifikacje do Euro i da szansę kilku młodym zawodnikom.
✅40
 
mateos 0

mateos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Towarzyskie, 20.30
Spotkanie: Polska - Norwegia (Handicap 0:1)
Typ: 1
Kurs: 6,25 --&gt; 5,00 do konkursu
Bukmacher: Bwin
Analiza: Już dziś o godzinie 20:30 w Norwegi swój drugi mecz towarzyski w tym roku rozegra reprezentacja Polski. W pierwszym meczu polscy piłkarze pokonali reprezentacje Mołdawii zaledwie 1:0, jednakże skład Polski był daleki od &quot;pierwszego garnituru&quot;, oparty na graczach z Polskiej ligi.
Dziś zagramy z bardziej wymagającym przeciwnikiem - reprezentacją Norwegi i dlatego selekcjoner Franciszek Smuda postanowił postawić na swoich najlepszych w tym momencie zawodników. Co prawda nie można być do końca zadowolonym z zestawienia obrony, (kontuzja Boenischa, czy brak obywatelstwa Perquisa i Arboledy), ale za to pomoc i atak prezentuje się imponująco i prawdopodobnie w takim samym
zestawieniu Polska zagra na Euro. Wysunięci Lewandowski i Jeleń przy wsparciu Błaszczykowskiego i Obraniaka na skrzydłach oraz Matuszczyka i Murawskiego w środku jest zdecydowanie najmocniejszym możliwym zestawieniem w kadrze Smudy.
Dlatego też uważam, że Polska wygra ten mecz 2-3 lub 4 bramkową przewagą, tworząc wspaniałe widowisko i zamykając usta osobom nie wierzącym w naszych piłkarzy.
Wyjściowa jedenastka reprezentacji Polski:
Wojciech Szczęsny - Łukasz Piszczek, Arkadiusz Głowacki, Kamil Glik, Dariusz Dudka - Jakub Błaszczykowski, Adam Matuszczyk, Rafał Murawski, Ludovic Obraniak - Ireneusz Jeleń, Robert Lewandowski.

P.S. Chciałbym zaznaczyć, iż nie jest to typ powtórzony. Wcześniej jest typ na Polskę z handicapem, ale nie jest podana ani wartość handicapu, ani w którą stronę ten handicap.
⛔100
 
sysiu93 2

sysiu93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna: Mecz Towarzyski
Spotkanie: Węgry - Azerbejdżan
Typ: 1
Kurs: 1.63
Bukmacher: Betgun
Data: 9.02.2011 18:00
Analiza:
Dziś o godzinie 18:00 zostanie rozegrany mecz towarzyski pomiędzy drużynami Węgier i Azerbejżanu. Zdecydowanym faworytem bez dwóch zdań jest drużyna Węgier. Chociażby patrząc na statystyki Eliminacji do Mistrzostw Europy 2012 Węgrzy uzbierali do tej pory 9 pkt w 4 meczach wygrywając m.in. z San Marino 8:0 czy Mołdawią i Finlandią po 2:1. Drużyna Azerbejdżanu no przyznajmy się są to dzieci do bicia podobnie jak San Marino. Myślę więc że Węgrzy to znakomicie spisująca się ostatnio ekipa i to oni dzisiaj wygrają.
Tak więc moim faworytem w tym meczu to oczywiście Węgrzy.
✅ 63
 
K 0

kary89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mecze towarzyskie
Spotkanie: Argentyna - Portugalia
Typ: 3 gole lub więcej
Kurs: 2.10
Bukmacher: betclic
Analiza: Mecz dwóch zespołów naszpikowanych gwiazdami. Szczególnie ciekawie zapowiada się pojedynek supergwiazd, powszechnie uznawanych za najlepszych piłkarzy na świecie, czyli Leo Messiego i Cristiano Ronaldo. Jako, że jest to mecz towarzyski, myślę, że teamy nie będą się za bardzo spinać i będą chciały pokazać piękny dla oka futbol. A to może znaczyć tylko jedno - sporo bramek. Zarówno w Argentynie jak i Portugalii, poza dwoma &quot;crackami&quot; nie brakuje specjalistów od strzelania goli (Lavezzi, czy H. Postiga). Za to obrona jednych i drugich, moim zdaniem do najlepszych na świecie nie należy. Liczę na sporo emocji i jeszcze więcej bramek.
✅ 110
 
258piter 6

258piter

Użytkownik
Almtuna IS - Leksands IF

HokejSzwecja
TYP : 1
KURS: 2,30
BUKMACHER: betsson
GODZINA ROZPOCZĘCIA: 19:00
ANALIZA:
Witam Wszystkich
Po wczorajszej nieudanej analizie wybrałem na dziś spotkanie drużyn szwedzkich które odbędzie się o godzinie 19:00 między Almtuna IS - Leksands IF. Obie drużyny reprezentują wysoki poziom. Gospodarze są trochę niżej w klasyfikacji od swoich dzisiejszych rywali, gdyż zajmują szóste miejsce a drużyna Leksands miejsce trzecie ale Almtuna rozegrała o dwa mecze mniej i ma szanse jeszcze dokooptować dodatkowych sześć punktów.
Drużyna gospodarzy wypada stanowczo lepiej od swoich rywali w meczach rozegranych z tymi samymi przeciwnikami:
Mora vs. Almtuna 5:5
Mora vs. Leksand 6:1
Almtuna vs.Sundsvall 1:1
Sundsvall vs.Leksand 3:1
Vasteraas vs.Almtuna 0:0
Vasteraas vs.Leksand 3:1
W statystykach łącznie rozegranych meczy obie drużyny wypadają po równo:
07/11-10 Hockey Allsvenskan Almtuna vs.Leksand 0:3
21/03-10 Kwalifikacje do Elitserien Almtuna vs.Leksand 4:2
05/01-10 Hockey Allsvenskan Almtuna vs.Leksand 3:1
02/10-09 Hockey Allsvenskan Almtuna vs.Leksand 5:0
25/02-09 Hockey Allsvenskan Almtuna vs.Leksand 1:5
29/10-08 Hockey Allsvenskan Almtuna vs.Leksand 2:5
21/11-07 Hockey Allsvenskan Almtuna vs.Leksand 2:3
06/10-06 Hockey Allsvenskan Almtuna vs.Leksand 5:2
Almtuna 4
Kursy LIVE 0
Leksand 4

Drużyna gospodarzy wraca do formy po nieudanych spotkaniach na wyjeździe gdzie raz przegrała z drużyną Malmo 3:2 a później po lepszej poprawie gry zremisowała z Rogle 1:1. Sądzę, że dziś na swoim terenie wygra spotkanie co prawda małą przewagą goli ale zakończy spotkanie z podniesioną głową.
Kurs na gospodarzy jest wysoki i warty zaryzykowania, gdyż szanse na wygranie drużyny Almtuny są bardzo duże, zwłaszcza że w spotkaniach z tymi samymi przeciwnikami wypadają stanowczo lepiej niż drużyna Leksands.
Jeżeli pomogła komuś moja analiza to wciśnij „dzięki”
✅ 130
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Piłka Nożna - Towarzyskie
Mecz : Polska - Norwegia
Typ : Polska i over 2,5
Kurs : 5,50
Buk : bet365
Dzisiaj w Europie i na świecie zostanie rozegrane kilkanaście spotkań towarzyskich.Nasze oczy będą zwrócone na Portugalię gdzie bazuję nasza reprezentacja.Nasi piłkarze już w składzie niemalże optymalnym zagrają z Norwegami.Ostatnie mecze jakie pamiętam ze Skandynawami wspominam bardzo miło.Zwłaszcza ten pierwszy w Oslo gdzie na zmrożonej płycie boiska pokonaliśmy Norwegów 3-2 a u siebie wygraliśmy 3-0 pieczętując tym samym swój awans do MŚ.Ale nie w tym rzecz.Od tego czasu sporo upłynęło wody w Wiśle.My mamy Euro do którego chcemy się jak najlepiej przygotować a Norwedzy walczą by na tym Euro zagrać.Sam trener Norwegów zapowiedział że może z Polską przegrać 5-0 byle by wygrał w nadchodzącym meczu eliminacyjnym.Składy drużyn prezentują się dobrze i jest bez większych osłabień w obu reprezentacjach.Powiedział bym nawet że nasza reprezentacja wygląda całkiem obiecująco przed dzisiejszym meczem.Podoba mi się zwłaszcza środkowa formacja w której myślę będziemy przewyższać Norwegów co może być kluczem do zwycięstwa.Błaszczykowski - Matuszczyk - Murawski - Obraniak w ataku Jeleń i Lewandowski - powiedział bym miodzio_Obawy mam jednak co do formacji obronnej bo to ciągle jedna wielka niewiadoma.Piszczek mocny punkt a reszta mnie nie przekonuje.W bramce Szczęsny choć wolał bym Boruca.bardzo optymistycznie podchodzę do tego spotkania i myślę że teraz będzie już tylko coraz lepiej.Jeśli zagramy w 75% tak dobrze jak z WKS to o zwycięstwo jestem spokojny.Myślę że zobaczymy dobre szybkie spotkanie i minimum 2 bramki ze strony naszych piłkarzy.Jako że jak wspomniałem nie jestem przekonany co do naszej obrony myślę że Norwedzy też coś strzelą.Stawiam nasze zwycięstwo i over bramkowy
⛔100
 
fiorello 2

fiorello

Użytkownik
Piłka Nożna - Towarzyskie
Mecz : Izrael-SerbiaTyp : 1 Izrael
Kurs :2.50
Buk : expekt
Moją uwagę zwrócił wysoki kurs na druzyne Izraela, gdyz po pierwsze beda grali u siebie gdzie dla zadnej druzyny ani klubowej ani reprezantacji nie jest łatwo,a nawet mozna napisac ze ciezko.Pragne zwrocic szczegolnie uwage na problemy serbskiej pilki z kibicami,a takze ostatnio i slabą grą reprezentacji.Ponadto Serbia oslabiona jest brakiem m.in kapitana weterana Dejana Stankovicia.Liczę na skuteczność Toto Tamuza i Bena Sahara.
⛔100
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Spotkanie: Polska - Norwegia
Typ: 1:0, 2:0 lub 3:0
Kurs: 4.25
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:
Jeszcze parę lat temu, to Polska byłaby zdecydowanym faworytem meczu w pojedynku z Norwegią, tym razem są nimi jednak Skandynawowie. Gdy, sprawdziłem ranking FIFA byłem w lekkim szoku, bardzo wysokie miejsce Norwegi to chyba jakaś pomyłka, kiedy reprezentacja ta grała na jakiś ważnych turniejach? Mowa tutaj oczywiście o Mistrzostwach Świata oraz Europy, w których nasza reprezentacja nie dawno i bez sukcesów, ale jednak grała. Polska w niedzielę składem bardzo rezerwowym wygrała z Mołdawią 1:0 po słabym meczu, na zgrupowaniu zostali tylko 2 zawodnicy będący w kadrze w niedzielę: Grzegorz Sandomierski oraz Janusz Gol. Tym razem w naszej reprezentacji zagrają zawodnicy grający za granicą więc jestem dobrej myśli. Na obronie wystąpi mający świetne noty w Bundelidze Łukasz Piszczek, Dudka który strzelił bramkę w meczu z liderem francuskiej ligi Lille, Arek Głowacki oraz Kamil Glik, do którego szczerze nie jestem przekonany. W pomocy najprawdopodobniej wystąpią Rafał Murawski, Adam Matuszczyk i Ludovic Obraniak, więc zawodnicy grający w klubach zagranicznych. W 18 meczach z Norwegią wygraliśmy aż 10, przegrywając tylko raz. Ostatnio graliśmy z Norwegią w eliminacjach do MŚ oba mecze wygraliśmy. Liczę dziś na Biała czerwonych i skromne 1:0

✅325
 
kafi87 9

kafi87

Użytkownik
Piłka Nożna - Towarzyskie
Mecz : Belgia v Finlandia
Typ : 1 połowa X
Kurs : 2,25
Buk : Bet365
Analiza:
Wczoraj nie mogłem typować z czego jestem średnio zadowolony biorąc pod uwagę wyniki Lig angielskich, ale to nic. Dzisiaj o godzinie 20:30 zostanie rozegrany mecz Belgia v Finlandia. Biorąc pod uwagę styl gry prezentowany przez obydwie drużyny stwierdzam iż ten mecz nie będzie wielkim widowiskiem, wręcz przeciwnie. Drużyny będą testowały nowe ustawienie i zawodników( tak to bywa w meczach towarzyskich) dlatego x do połowy jest dobrym pomysłem w tym spotkaniu biorąc pod uwagę fakty że drużyny nie lubią strzelać za dużo bramek a dysponują dobrze zgraną obroną;)
✅125
 
lukaszpaw 3

lukaszpaw

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Międzynarodowe - Towarzyskie
Spotkanie: Szkocja - Irlandia Północna
Typ: 1
Kurs: 2.00
Bukmacher: Tobet
Analiza: Spotkanie to zostanie rozegrane w ramach tradycyjnego Pucharu Narodów. Generalnie ten turniej nie ma większego znaczenia, ale przyznawane za zwycięstwa punkty do rankingu FIFA są ważne dla Szkotów ponieważ mogą dać im lepsze rozstawienie podczas losowania grup kwalifikacyjnych do MŚ. To po pierwsze. Po drugie, mecz ten zostanie rozegrany w Dublinie przy zapewne niewielkiej liczbie publiczności, ale Ci którzy się pojawią zapewne będą wspierać Szkotów(względy polityczno-religijne). Po trzecie, osłabienia. I jedna i druga drużyna ma w związku z tym pewne problemy, ale moim zdaniem znacznie większy wpływ będzie miało to na grę zawodników z Irlandii Północnej. Praktycznie każdy z nich to podstawowy zawodnik reprezentacji, a braki występują w każdej z formacji. Jednym z ważniejszych braków będzie na pewno bramkarz Maik Taylor, którego będzie zastępował Jonathan Tuffey (wg BBC). Moim zdaniem wszystkie przytoczone fakty oraz argumenty są wystarczające aby zagrać zwycięstwo Szkotów. Pozdrawiam.
✅100
 
M 13

maak

Użytkownik
Albania – Słowenia
Typ: Słowenia
Kurs: 2,48
Bukmacher: Pinnacle

Dzisiaj o godzinie o 20.00 dojdzie do spotkania między reprezentacjami Albanii oraz Słowenii. Faworytem wydaje się być drużyna gości. Z drużyną Słowenii graliśmy w jednej grupie eliminacyjnej do ostatnich Mistrzostw Świata. Słowenia zajęła w niej 2. miejsce i awansowała do baraży, gdzie pokonała Rosję i uzyskała prawo gry w MŚ w RPA. W obecnych eliminacja do EURO 2012 Słoweńcy również radzą sobie bardzo dobrze. Obecnie zajmują 2. miejsce w grupie za Włochami. W swoich ostatnich meczach drużyna prowadzona przez Matjaza Keka pokonała 5:1 Wyspy Owcze oraz Estonię 1:0. W składzie dzisiejszych gości będziemy mogli zobaczyć m.in. bramkarza Samira Handanovicia (Udinese Calcio), Valtera Birsa (AJ Auxerre) czy Milivoje Novakovicia (FC Koeln). Słowenia obecnie zajmuje wysokie 16. miejsce w rankingu FIFA. Natomiast ich dzisiejszy rywal – Albania jest 66. Albania przegrała 0:2 z Białorusią swoje ostatnie spotkanie eliminacyjne do EURO 2012. A w swoim ostatnim meczu rozegranym w 2010 roku zremisowała towarzysko 0:0 z Macedonią. Myślę, iż dzisiejsze spotkanie powinno zakończyć się zwycięstwem gości, którzy dysponują większym doświadczeniem oraz umiejętnościami czysto piłkarskimi.
✅148
 
limax 34

limax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Międzynarodowe - Towarzyskie
Spotkanie: Polska-Norwegia Kiedy panie więcej bramek
Typ: 2połowa
Kurs: 1.90
Bukmacher: bet-at-home
Dnia 9lutego 2010 na przeciwko siebie wyjdą reprezentacje Polski i Norwegi.Polacy wyjdą w składzie .
Wojciech Szczęsny - Łukasz Piszczek, Arkadiusz Głowacki, Kamil Glik, Dariusz Dudka - Jakub Błaszczykowski, Adam Matuszczyk, Rafał Murawski, Ludovic Obraniak - Ireneusz Jeleń, Robert Lewandowski.
To prawdopodobny skład Polaków na dzisiejsze spotkanie. Według mnie prawie najmocniejszy z obecnie możliwych.
Według mnie w 1 połowie będzie maksymalnie 1 gol.Drużyna Norwegi gra 1 mecz w tym roku i nie wiadomo w jakiej są formie .I 1 połowa będzie raczej zapoznawcza a 2 to już konkretny footbool kilka zmian .Polska też ma coś do udowodnienia bo 1-0 z mołdawią to jednak mało mimo że ligowym składem.Norwegia ostatnio wygrała Z Irlandia i przegrała z Chorwacja tu i tu był over 2.5 były to mecze towarzyskie. W el do euro radzą sobie znakomicie w ostatnich kolejkach.
⛔100
 
kasztun 17

kasztun

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Międzypaństwowy Mecz Towarzyski
Spotkanie : Dania - Anglia
Typ : Czy W Rooney strzeli bramkę w regulaminowym czasie gry - Tak
Kurs : 3.00
Bukmacher : Expekt
Analiza :

Na dziś wybrałem niezwykle ciekawie zapowiadające się spotkanie pomiędzy drużyną Danii i Anglii . Jak wszyscy wiemy Anglia na terenie dzisiejszych gospodarzy nie wygrała aż 33 lata.Myślę że dziś to się zmieni i Anglia się przełamie po 33 latach .Uważam że powoli łapią wiatr w żagle a szczególnie W Rooney wraca do swojej optymalnej formy co pokazuje w ostatnich meczach w Premier League . Jestem przekonany iż jeżeli Anglia ma dziś przełamać złą passę w meczach wyjazdowych z Danią i zrewanżować się za porażkę w Manchesterze 3-2 To dziś powinni wygra. Myślę że Rooney jest w dobrej formie i dziś to pokaże
Pozdro
⛔100
 
J 1

johny466

Użytkownik
Piłka Nożna - Towarzyskie
Mecz : Dania v Anglia
Typ : 2
Kurs : 2,2
Buk : William Hill
Analiza: Dzisiaj o godzinie 19.15 mojego czasu (angielskiego ) Dania podejmie Anglie. Malym faworytem bukmacherow jest Anglia tak samo moim . W angli jak zawsze duzo sie pisze i moi o meczu reprezentacji . Po ostatnim przegranym meczu z Francja na Wembley , mysle ze reprezentacja bedzie chciala zagrac na calego i wygrac to spotkanie by ucieszyc kibicow kraju . Patrzac na H2H od MS 02 anglicy wygrali tylko jeden mecz na 3 z dunczykami i to wlasnie ten na MS a pozostale 2 tow. przegrali 2:3 i 1:4 czyli dosc wysoko , ktos tu pisal ze Anglia nie wygrala od 33 lat w Dani , a wiec wkoncu musza sie przelamac , mysle ze 2:1 badz 3:1 dla Angli calkiem mozliwe dzisiaj
✅120
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Spotkanie: Polska - Norwegia
Typ: Polska (2nd half)
Kurs: 3.25
Buk: William Hill
Analiza:
Dziś o 20:30 na neutralnym terenie w Portugalii reprezentacja Polski zmierzy się z Norwegią. Biało-czerwoni ostatnio zmierzyli się z Mołdawią 1:0, ale większość zawodników debiutowała w reprezentacji. Norwegowie radzą sobie nadzwyczaj dobrze w eliminacjach do Mistrzostw Europy i pewnie przewodzą w grupie H z trzema zwycięstwami. Skandynawowie sensacyjnie ograli Portugalczyków 1:0 oraz męczyli się z drużynami stosunkowo słabszymi: Islandią i Cyprem - oba mecze wygrane 2:1. Takie wyniki Norwegii sprawiają, że są nieznacznym faworytem spotkania, a do tego zajmują o wiele wyższe miejsce od Polaków w rankingu FIFA.. W tym meczu Franciszek Smuda desygnuje do gry zawodników, którzy stanowią siły w zagranicznych klubach. O obronę Polaków jestem spokojny, gdyż do kadry wraca bo wieloletniej przerwie Arek Głowacki, który wystąpi Łukaszem Piszczkiem, Kamilem Glikiem i Dariuszem Dudkiem. Na bramce stanie niezwykle obiecujący bramkarz - Wojciech Szczęsny. O sile ofensywy będą stanowić świetne podania Ludovica Obraniaka czy Adam Matuszczyka. Na szpicy zagra będący w dobrej formie Robert Lewandowski, a tuż przed nim również wracający do kadry Ireneusz Jeleń. Kadra Norwegów wygląda również dosyć ciekawie, więc zapowiada się ciekawy mecz. Zważywszy, iż &quot;czysta&quot; wygrana Polaków jest już zajęta to zagram, że wygrają drugą połowę.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom