>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 08.11.2011 (wtorek)

Status
Zamknięty.
B 8

brelo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Węgry - Puchar Ligi - Grupa E
Data: 08.11.2011
Spotkanie: Debrecen - Vasas
Typ: poniżej 3,5 gola
Kurs: 1,93
Bukmacher: Pinnacle
Wtorek nie jest dniem obfitującym w wydarzenia ze świata piłki nożnej to też ciężko znaleźć coś pewnego na ten dzień. Typuję więc ligę, o której pojęcie mam bardziej słabe niż średnie, a typuję jak zwykle w takich przypadkach opierając się na przeczuciu i statystykach. Grają ze sobą Debrecen (kojarzę ten zespół z LM) oraz Vasas. W poprzednim meczu tych drużyn padło aż 6 bramek, przy czym oba zespoły podzieliły się punktami. Tym razem powinno być inaczej, ponieważ w innym meczu Debreczynu w pierwszym meczu również padło 6 goli, a w rewanżu padł już tylko 1.
Dla drużyny Debreczynu do wyjścia z grupy potrzebny jest jeden punkt w tym meczu tak więc myślę, że nie będą dużo strzelać i mogą zadowolić się skromnym 1-0 pilnując prowadzenia. W meczach tej drużyny w Pucharze Ligi średnio padają 4 gole na mecz. To w sumie zły prognostyk, ale już w meczach Vasas pada 3,75 bramki na mecz. Wydawało by się iż 4 gole w tym meczu są niemal pewne, ale myślę, że po tym meczu obu drużynom średnia goli na mecz spadnie, może nie wyraźnie, bo handicap 3 goli sobie założyłem, ale spadnie.
Pozdrawiam
http://www.bet365.com/home/default.asp?affiliate=GM_00000271&amp;lng=21&amp;oty=1&amp;tzi=4
⛔100
 
black_hawk 1,2K

black_hawk

Użytkownik
Tenis ATP Paris Singiel
Gasquet vs Anderson
Typ : 2
Kurs : 1. 7
Buk : bwin

Dziś skubniemy buki na meczu drugiej rundy turnieju tenisowego w Paryżu. Gramy panowie tten typ i jeszcze raz gramy , dlaczego? Już powoli wyjaśniam ... a więc po pierwsze primo ( jak mawiał klasyk F. Kiepski) forma obu graczy, przyjrzyjmy sie najpierw francuzowi, zaglądająć hen hen daleko w jego statystyki na kortach znajdujących się w hali nawet ślepy by zauważył ,że Gasquet wręcz nie cierpi takowych kortów ,poczynając od 2009 nie potrafił wygrać więcej niż w meczy pod rząd ( sic!) , jak na 20 rankingową to na prawdę kiepska statystyka, ale jedźmy dalej i popatrzmy na ostatni rezultat , ano i nie ma co się dziwić wtopa ze słabym Mullerem ( kurs na Mullera wynosil 3.14 w tamtym pojedynku) , a nasz faworyt jak się prezentuje ? Otóż co ciekawe wygrał on w pierwszej rundzie właśnie ze wspomnianym Mullerem , który niedawno rozniósł francuza gładko w 2 setach .Cóż jeszcze tu dodać , ano warunki fizyczne, dosyć wolny kort sprzyja &#39;silnym graczom&#39; , bezsprzecznie Anderson potrafi uderzyc ... 2 metrowy kolos , którego głównym atutem jest serwis i w tym aspekcie gry ma przewagę ...Co by tu jeszcze....a właśnie statystyka head 2 head... na przekór wszystkiemu także nam sprzyja , otóż panowie mierzyli się 2 razy i oba pojedynki wygrał francuz, a więć dlaczego nam sprzyja , otóż kazda passa się kiedyś kończy a nie wierze ,że znajdujących się tak blisko w rankingu graczy , może dzielić aż tak statystyka h2h ( po ewnetualnej wygranej Gasqueta było by to już 3:0) Po prostu jestem pewien ,że dziś Aderson pomniejszy tą statystyke do 2:1.

Polecam . Ograjmy buka .
⛔100
 
kwiti 138

kwiti

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Walia
Mecz: Llanelli FC - Carmarthen Town AFC
Typ: 1 (Handicap 0 - 1)
Kurs: 1,50
Buk: Tobet
ANALIZA:
Wybrałem to spotkanie na dzisiaj, ponieważ według mnie to jest jeden z pewniaków. Llanelli to trzecia drużyna ligi walijskiej, która gra wręcz wyśmienicie. Strzela dużo goli, na swoim koncie ma 34 trafienia tyle samo, co lider rozgrywek. Jeżeli chodzi o zespół gości to jest to przysłowiowa &quot;czerwona latarnia&quot;. Carmarthen zajmuje ostatnie miejsce, a większość spotkań przegrywa dość mocno. Bilans bramkowy gości to: 11:2, a meczowy: 3 zwycięstwa, 0 remisów, 9 porażek. Gospodarze chcą zagrać na pewno w kwalifikacjach do Ligi Europy w przyszłym roku, zatem muszą zdobywać punkty, by wyprzedzić Bangor.
Gorąco polecam!
✅50
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyspcyplina: Koszykówka
Mecz: Goverla - Prostejov
Data: 08.11.2011 18:00
Typ: 2
Kurs: 3.01
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Dzisiaj o godzinie 18:00 dojdzie do spotkania w ramach rozgrywek Eurochellange. Narazie jest to pierwsza kolejka i tak naprawdę jeszcze nic niewiadomo jak kto sie zaprezentuje i może właśnie dlatego warto stawiać dzisiaj na niespodzianki, ponieważ kursy są bardzo atrakcyjne, a przynajmniej kurs na przodującą drużynę czeską, która w obecnej sytuacji w lidze ustępuje tylko Pardubicom, które wyprzedzają ich zaledwie o jeden punkt, lecz Prostejov ma jeden mecz zaległy. Obydwie drużyny, które dzisiaj się ze sobą zmierzą są bardzo równe, dlatego przy małym szczęściu typ powinnien wejść. BC Goverla to obecnie 5 zespół najwyższej klasy rozgrykowej ukraińskiego kosza, który jest porównywalnie silny z czeskim. Po 11 rozegranych kolejkach BC Goverla wygrało 7 razy oraz poniosło 4 porażki. Myślę, że ten bilans nie jest na tyle dobry, by dzisiaj to oni byli stawiani w roli faworyta. Zespół oparty jest na grze przedewszystkim 5 obcokrajowców pochodzących z USA. Są nimi dobrze znany polskim kibicom rozgrywający Dante Swanson, który jeszcze nie tak dawno reprezentował barwy AZS-u Koszalin. Drugi najbardziej wpływowy na gre Ukraińców jest Erik Coleman - lider zespołu (15.7pkt oraz 7.2 zbiórki na mecz). Inni Amerykanie w tej drużynie to chociażby Brian Green, Kevin Tiggs oraz Marcus Walker. Nie ma żadnych wątpliwości, że to właśnie na nich będzie polegać dzisiajesza gra Goverli, która ma w zanadżu także Ukrainców, lecz nie są to znane (przynajmniej mi) postacie. Z drugiej strony świetna postawa Prostejova w lidze, który w dotychczasowych 11 meczach, wygrał 9, przegrywając jedynie 2 razy (z CEZ Nymburk oraz ze Svitavy). Grają bardzo dobrze i pewnie, przynajmniej w lidze i myślę, że mają ambicję, aby zamieszać też trochę w europejskich pucharach. Myślę, że stać ich na to, aby liczyć się w Eurochellange. Co prawda ich postawa wskazuje jednoznacznie, że jest to zespół grający dobrze przede wszystkim na własnym parkiecie, jednak dzisiaj mam nadzieję, że udowodnią, że na wyjazdach też spisują się na miarę swoich umiejętności. Klub z Czech posiada wyrównany skład, w którym najwięcej punktów zdobywają tacy gracze jak: Yemi Gadri Nicholson, Travis Peterson oraz Jamar Smith. Co warto napisać to fakt, że wszyscy ci zawodnicy zdobywają w lidze więcej niż 13 punktów na mecz. Pod tablicami dobrze spisują się Yemi Gadri Nicholson oraz Travis Peterson i to oni zapewnią dzisiaj zwycięstwo swojej drużynie.
✅201
 
sorek21 42

sorek21

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- Brazylia Serie B
Spotkanie: Portuguesa-Sport Recife
Typ: Portuguesa ( -1 )
Kurs: 1,90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W meczu drugiej ligi brazylijskiej lider tabeli Portuguesa podejmie na własnym stadionie siódmy zespół ligi - Sport Recife.Gospodarze są faworytem tego spotkania.Na 17 meczów u siebie wygrali 10 z nich,ostatnie 5 to 4 wygrane i 1 remis.Ostatnie 5 spotkań gości na wyjeździe to 3 porażki,remis i wygrana.Ze względu na wyższy kurs,stawiam na wygraną gospodarzy dwiema bramkami.
⛔100
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Liga Brazylijska 2
Spotkanie : Portuguesa : Sport Recife
Typ : 2 DNB
Kurs : 4,55
Bukmacher : unibet
Godzina : 23.30
Analiza :
Dzisiaj będzie można zarobić nieliche pieniądze na spotkaniach drugiej ligi brazylijskiej i jednym ze spotkań do zarobkowania będzie mecz Portuguesa z Recife i tu trzeba stawiać na Recife które nie jest według buków faworytem tego meczu, ale ten mecz wygra.
Co najwyżej będzie tu remis i wtedy zwrot, ale myśle że jednak goście wygrają.
A myślę tak głównie z jednego powodu - z II ligi do I awansują cztery drużyny i Portuguesa ma już zapewniony awans do najwyższej ligi a nawet lepiej - ma już zapewnione Mistrzostwo drugiej ligi a więc po co mają o cokolwiek grać teraz skoro już wygrali ligę?
Puszczą wszystkie spotkania do końca sezonu, a na pewno puszczą mecz z drużyną która o ten awans jeszcze walczy i ma duży potencjał.
Recife co prawda jest na 7 miejscu w tabeli ale ma jeszcze realną szansę na awans - pierwsze trzy drużyny w lidze są chyba poza zasięgiem, ale czwarta ma 53 punkty, a Recife 51 a więc jest blisko awansu tylko trzeba wygrywać teraz już wszystkie mecze.
Portuguesa nie przegrała już od 17 spotkań ale każda seria się kiedyś kończy moim zdaniem, a dzisiaj pewnie zagrają rezerwy bo nie ma o co grać.
Recife za to ostatnio nie grało za dobrze, ale mecz z Boa wygrali 4:1 i myślę że to jest początek drogi ku lepszemu i ku wywalczeni jednak awansu.
Warto dzisiaj zaryzykować i zagrać na Recife, a na pewno nie ma co grać na gospodarzy.
Polecam
0
 
L 6,6K

lukasz1986

Użytkownik
yscyplina: Hokej na lodzie - Polska - Puchar Polski
Spotkanie: KH Zagłębie Sosnowiec - Nesta Toruń Handicap (0 - 1.5)
Typ: 1
Kurs: 1.70
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 18:00 w pierwszym meczu przedćwierćfinałowym Pucharu Polski KH Zagłębie Sosnowiec zmierzy się z Nestą Toruń. Zwycięzca tego dwumeczu spotka się w ćwiećfinale z drużyną Uni Oświęcim. Myślę, że dzisiejszy mecz zakończy się zdecydowanym zwycięstwem gospodarzy. W tabeli ligowej Zagłębie Sosnowiec z 17 punktami na koncie jest szóste, zaś Nesta Toruń z 15 punktami plasuje się o jedną pozycję wyżej. W niedawno rozegranym meczu ligowym w Toruniu pomiędzy tymi zespołami padł wynik 6:3 dla Zagłębia. Dlatego stawiam na zwycięstwo Zagłębia Sosnowiec co najmniej dwoma bramkami.
⛔100
 
L 4

lukasz1123

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka-Francja League Men A
Data: 08.11.2011
Spotkanie: Beauvais-Lyon
Typ: poniżej 178,5 pkt
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Na dziś wybrałem mecz siatkówki w lidze francuskiej mężczyzn. Mecz pomiędzy 5 w tabeli Beauvais, a 14(ostatnim) Lyonem. Beauvais z ostatnich pięciu meczy przegrał tylko raz z pierwszym w tabeli Poitiers. Lyon natomiast w ostatnich pięciu meczach odniósł jedynie jedno zwycięstwo z Nantes, które ostatnio ma czarną serię 4 porażek z rzędu. Zespół Beauvais w ostatnich 5 meczach osiągnął 3 wyniki poniżej mojego dzisiejszego typu, tak samo zresztą jak drużyna Lyonu. Biorąc pod uwagę formę i wyniki na tę chwilę stawiam na 3-0 dla drużyny gospodarzy.
✅85
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ANGLIA: Johnstone&#39;s Paint Trophy
Spotkanie: Rochdale - Preston North End
Typ: Preston powyżej 1.5 gola
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza: Na dziś wybrałem spotkanie rozegrane w ramach Johnstone&#39;s Paint Trophy, pomiędzy Rochdale i Preston North End. Obie ekipy spisują się w tym sezonie słabo, jednak do Preston jest dzisiejszym faworytem. Bardzo ważna rzecz stała się dzisiejszego ranka, dla drużyny Preston. Do dzisiejszych gości przyszedł Jonathan Forte. Preston dotychczas grało 3-krotnie na boisku Rochdale, wygrywając 2 razy i przegrywając raz, strzelając przy tym 5 bramek i tracąc 2. Dziś obie ekipy wychodzą w składach z małymi zmianami, jednak to Rochdale jest obecnie w słabszej formie. W bramce gospodarzy będzie bronił 33 letni, Lucas, który w tym sezonie wystąpił zaledwie w 3 spotkaniach, w których puścił 7 bramek. Według składu wygląda na to, że Rochdale będzie grać na 3 obrońców, co przy 3 napastnikach Preston w postaci Forte, Tsoumou i Mayor, może się skończyć dla gospodarzy tragicznie.
Stawiam na mecz pełen bramek i końcową wygraną Preston 3:2!
Składy:
Preston North End: Stuckmann, McLaughlin, Ashbee, Carlisle, Morgan, Nicholson, Tsoumou, Barton, Mayor, Parry, Forte.
Rochdale: Lucas, Darby, Holness, Barry-Murphy, Kennedy, Jones, Jordan, Tutte, Akpa Akpro, Bunn, Eccleston.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom