>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 08.10.2011 (sobota)

Status
Zamknięty.
lodzianin1908 22

lodzianin1908

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Padova - Brescia
Typ: under 2.5
Kurs: 1.61
Buk: Bet365
Analiza:
Dziś o 20:45 mecz na szczycie Serie B. Druga Padova u siebie podejmie trzecią Brescie. Co skłania mnie do typu underowego? Po pierwsze Padova u siebie zaliczyła 3 undery(liga). Taktyka na Brescie na pewno ultraofensywna nie będzie ,bo wiadomo ,że przyjeżdża renomowany rywal ,który także zbyt wiele bramek nie strzela. Również ostatnie 4 wyjazdowe występy Brescii kończył się underami. Jeśli nie uświadczymy czerwonych kartek ,bądź na początku nie padną jakieś przypadkowe bramki ,wynik powinien być w granicach 1 lub 2 bramek...
⛔100
 
wes_man 165

wes_man

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna I Liga, Polska
Spotkanie: Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher Bwin
Analiza:
Zawisza Bydgoszcz niepokonana od dwunastu kolejek. Pierwsze miejsce w zapleczu Ekstraklasy oraz pięć punktów przewagi nad drugim miejscem. Można śmiało mówić o nielada sensacji. Jak długo jeszcze ta passa jest w stanie się utrzymać? Czy Zawiszę stać na awans do najwyższej klasy rozgrywek? Biorąc pod uwagę polski poziom piłki nożnej i jej nieprzewidywalność uważam, że jak najbardziej tak. Lecz nie da się wygrywać wszystkiego bez wyjątku. Wie o tym Real Madryt, wie o tym Barcelona. Każda dobra passa ma swój koniec. Dzisiejszy gospodarz to zeszłoroczny spadkowicz i ligi wyższej i wg mnie dość niespodziwadzie grają poniżej swoich możliwości. 15 miejsce jak na drużynę, która miala ambicję do powrotu do Ekstraklasy to słabo. Uważam jednak, że dziś gospodarze stana na wysokości zadania i wygrają mecz na wlasnym obiekcie. Po pierwsze, że to już najwyższy czas, po drugie podejmują lidera rozgrywek(a to dodatkowa motywacja), po trzecie Arak to naprawdę solidna drużyna i nie zasługuje na tak niską pozycję nawet jak na warunki polskiej ligi. Stawiam na zwycięstwo Arki. Powodzenia :)
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Grac45 52,6K

Grac45

Forum VIP
Dyscyplina: Żużel Grand Prix Polski (Gorzów)
Spotkanie: Suma punktów motocyklisty
Typ: Jarosław Hampel powyżej 11 punktów
Kurs: 2,15
Bukmacher: Bet365
Analiza ???? zisiaj o godzinie 19 w Gorzowie dojdzie do ostatniej rundy Grand Prix.Każdy kto interesuje się żużlem dobrze wie że sprawa Mistrzostwa już się rozstrzygnęła i Championem został Greg Hancock.Natomiast walka o wicemistrzostwo trwa w najlepsze.Póki co drugie miejsce jest łupem szweda Andreasa Jonssona który ma na swoim koncie 118 punktów.Trzecie miejsce zajmuje mój faworyt dzisiejszych zawodów Jarek Hampel który ma zaledwie punkt mniej od Jonssona.Patrząc na pola jak i przeciwników jakich ma Hampel wydaje mi się że ten typ jest idealny(myślałem jeszcze nad zwycięstwem Jarka ale postanowiłem że dam + 11 punktów). Z racji że Jarek walczy o 2 miejsce jestem spokojny o jego przygotowanie mentalne do zawodów.Myślę,że Tomek Gollob również pomoże Jarkowi podpowiadając jakie ścieżki wybrać bo wiadomo że Tomkowi pozostała walka o honor a Hampel może spokojnie po raz drugi z rzędu zdobyć 2 miejsce w GP na co bardzo liczę.
0
 
V 3

.vox-

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Plus Liga
Spotkanie: Delecta Bydgoszcz - Lotos Trefl Gdańsk
Typ: over 160,5 pkt
Kurs: 1,80
Bukmacher: Unibet
Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie 2 kolejki +ligi pomiędzy &quot;Chemikiem&quot;, a gdańskim Treflem. Bukmacherzy faworyzują drużynę z Bydgoszczy. Ta drużyna jednak za bardzo do mnie nie przemawia. W pierwszej kolejce pokonali 3-1 Politechnikę, jednak ta drużyna to w tym momencie chyba najsłabszy zespół naszej ligi. Przed sezonem Delectę zasilił: Marcin Wika, Wojciech Gradowski, Stéphane Antiga, Rafał Obelmerler oraz powracający po rocznej przygodzie w częstochowskim AZS-ie Michał Dębiec. Z drużyny odeszli: Grzegorz Szymański, Wojciech Serafin, Stanisław Pieczonka, Martin Sopko oraz Krzysztof Andrzejewski. Szału skład ich nie robi. Dosyć solidny, największym wzmocnieniem prawdopodobnie będzie Antiga, na pewno na + wyjdzie zmiana libero. Wielką niewiadomą jest natomiast forma Marcina Wiki. Reszta transferów to raczej uzupełnienie składu. Ich przeciwnikiem będzie beniaminek +ligi z Gdańska. W pierwszym meczu ulegli Skrze Bełchatów. Walczyli jednak dosyć dzielnie i udało im się ugrać jednego seta. Skład dosyć ciekawy, jednak wymiana większości zawodników nie jest najlepsze. Jednak, jeśli chcieli pozostać w lidze to taki zabieg był konieczny. Główne zmiany to przyjście Grzegorza Łomacza, Wojtka Serafina(który gra w Treflu na pozycji libero), Artura Augustyna, Dimitry Vdovina oraz dwóch reprezentantów Finlandii Matti Hietanena oraz Mikko Oivanena. Skład prezentuję się przyzwoicie. Sądzę, że ten mecz będzie wyrównany, nawet może zakończyć się tie-breakiem. Bardzo spodobał mi się kurs na over 160,5 pkt. Nie chcę mi się wierzyć, by mecz zakończył się wynikiem 3-0 dla którejkolwiek z drużyn.
⛔100
 
pawel76-71927 4

pawel76-71927

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Francja National
Spotkanie: Ajaccio GFCO - Vannes OC
Typ: 2
Kurs: 2,3
Buk: Bwin
O godz. 18:00 na Stade Municipal Ange Casanova Stiletto (Ajaccio) w 11.kolejce beniaminek National ligi podejmuje Vannes OC - spadkowicza z Ligue 2.
Typuję w tym spotkaniu zwycięstwo przyjezdnych. Zajmują oni obecnie 4.poz. w tabeli z 18pkt./5W-3D-2L/ i do lidera tracą już 8pkt, a do dwóch następnych 5pkt. Tak więc jeśli piłkarze z Vannes myślą o powrocie do Ligue 2 to takiego spotkania jak dziś nie mogą sobie odpóścić.
Przyjeżdżają na gościnne występy do drużyny, która okupuje dół tabeli - 17.poz.na dwadzieścia zespołów z 9pkt./2W-3D-5L/. Widać więc,że będą się bronić przed powrotem do niższej ligi.
Uważam jednak, że punktów będą musieli szukać z zespołami z dolnej części tabeli tak jak to zrobili z Colmar /1:0/ - 11.poz. czy też z ostatnią drużyną Bayonne/2:0/. Ekipa z Vannes to będą za wysokie progi, pomimo iż do Ajaccio nie pojechali: O.N&#39;Diaye -obrona(1Występów/0Goli), A.Coulomb -pomoc(0W/0G), M.Berson -pomoc(0W/0G), Z.Rachdi -pomoc(3W/0G).Można zauważyć ze statystyk tych zawodników, że ich nieobecność lub raczej znikoma ich obecność od początku sezonu nie wpływa jakoś na wyniki drużyny.
Co innego u gospodarzy.Trener D.Veilex nie może dziś skorzystać z usług podstawowego bramkarza C.Maury&#39;ego (10W/0G),nominalnego obrońcy Y.Bocognamo(6W/1G),oraz M.Seymanda(10W/0G) z linni pomocy.
Uważam te absencje za Handicap po stronie Gości i dlatego na Nich stawiam.
⛔100
 
waniak 179

waniak

Użytkownik
Dyscyplina: Kwal. Euro 2012
Spotkanie: Lichtenstein - Szkocja
Typ: Połowa/Koniec - 2/2
Kurs: 1,78
Bukmacher: Bwin
Analiza: Napisze krótko, Szkocja do zdecydowany faworyt tego spotkania, jeżeli Szkocji uda się wygrać to będą zajmować 2 miejsce i przegonią o 1 punkt Czechów.
Lichtenstein nie jest jakimś ciężkim przeciwnikiem dlatego sądzę, że Szkotom uda się wygrać obie połowy a kurs na ten typ całkiem przyzwoity bo 1.78.
Zastanawiałem się jeszcze czy nie zaryzykować dokładnym wynikiem 0-2 dla Szkocji ale jednak postawiłem na pewniejszy typ.
✅78
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 4

magdalena1984

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - kwalifikacje Euro 2012
Spotkanie:Liechtenstein-Szkocja
Typ: X/2 polowa sportkania /mecz
Kurs: 3,9
Bukmacher:expekt
Analiza ???? zis w grupie I eliminacji do Euro 2012 spotka sie Liechtenstein ze Szkocja . Liechtenstein jest gospodarzem meczu jednak nie faworytem ,faworytem sa szkoci ktorzy zajmuja 3 miejsce w grupie tuz za CZechami i nieosiagalna Hiszpania .Po ewentualnym zwyciestwie dzis szkoci wysuna sie na drugie miejsce dajace udzial w barazach , tylko jest jeszcze jedno spotkabie do rozegrania z Hiszpania .No i tu mozna miec rozne mysli czy Iszpanie juz odpuszcza przeciez maja awans Szkoci zas musza oszczedzac zawoodnikow na ten mecz wiec na Liechtenstein powinni wystawic nieco slabsza jedenastke .Warto zauwazyc ze3 Szkocja u siebie wygrala z dzisiejszym rywalem tylko 2:1 a do przerwy bylo bezbramkowo ,wiec mysli duzo co do tego spotkania jak podejda szkoci jak hiszpanie w nastepnym spotkaniu z nimi a jeszcze jak Czesi zagraja z Litwa ja dzis stawiam na Szkocje ale do przerwy remis
⛔100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Belgia 2
Eupen - Oostende
Over 3.5 gola
2.63
Bet365

Wieczorem w drugiej lidze belgijskiej zostanie rozegrany ciekawy mecz w ramach 8 kolejki spotkań. Zmierzy się ze sobą Eupen i Oostende. Gospodarze po siedmiu meczach plasują się na pierwszym miejscu w ligowej tabeli. Goście są o kilka oczek niżej (4 pozycja w lidze). Stawiam w tym meczu na over 3.5 gola ponieważ gospodarze jak i goście to ofensywne druzyny. Razem strzeliły 29 goli (grali po 7 spotkań). Jeśli chodzi o konkretne overy to: Eupen na 7 meczy zaliczyło 5 razy over 3.5 gola ! Oostende na 7 spotkań miało 2 razy over 3.5 gola. Jak widać początek sezonu, a obie ekipy się nie oszczędzają i atakują w każdym meczu co przekłada się na wysokie wyniki ale też na najwyższe pozycje jakie zajmują obie drużyny w tabeli. Można powiedzieć, że jest to mecz na szczycie. Zagra pierwsza z czwartą drużyna w tabeli. Obie ekipy dużo strzelają goli. Zapowiada się ciekawy mecz w Eupen. Stawiam 2:2.
⛔100
 
L 21

lordjuvent

Użytkownik
Piłka Ręczna
Cimos Koper-Wisła Płock 1.60
Bet365

W 2 kolejce ligi mistrzów piłkarzy ręcznych zmierzą sie ze sobąmistrzowie Słwoenii i Polski. Chciałbym być patriotą w dzisiejszymmeczu ale nie wierze w to by Wisła pokonała Koper. Mimo tego ze w 1 kolejce Wislacy w przeciwienstwie do dzisiejszego rywala wyrali swójmeczw lidzemistrzow w dzisiejszymspotkaniu nie beda faworytami. Koper to druzyna w ktorejskladzie wystepouja wiekszosc reprezentacji słowenii z którą kadra Wentyma problem za kazdym razemgdy sie spotyka. Dochodzido tego przewagawłasnego parkietu. Mistrzowie Słowenii niezwykli przegrywac u siebie, głównei dzięki znajomości hali oraz dopingowi fanatycznych kibiców. Obstawiam kilkubramkową, wtraźną wygraną Słoweńców
poprzedni post blad w dyscyplinie-sorka

✅60
 
huczek 14

huczek

Użytkownik
Data: 8.10.2011 22:00
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Spotkanie: Alcoyano CD - La Coruna (hca 1,5-0)
Typ: 2
Kurs: 4.25
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Dopiero przed tygodniem Alcoyano odnioslo pierwsze zwyciestwo w tym sezonie. Na wyjezdzie udalo im sie pokonac okupujaca ostatnie miejsce Cartagene. Teoretycznie wiec do dzisiejszej konfrontacji mogą przesytępowac w lepszych nastrojach. Chociaz w praktyce jak narazie Cartagana jeszcze nikomu w tym sezonie nie urwala punktu. ZAtem te jednobramkowe zwyciestwo Alcoyano o niczym tak naprawde nieswiadczy. Z dobrej strony w ostatniej kolejce pokazalo za to Deportivo. Przed wlasna publicznoscia nie mieli litosci nad Guadalajara wygrywajac az 4-0. Z reszta patrząc obiektywnie to La Coruña dysponuje obecnie najsilniejszym skladaem Segunda División i jest najwiekszym kandydatem do awansu. Ekipe ich wyceniania sie na ponad 40 mln E. Wciaz jeszcze z najwyzeszj klasy rozgrwyek pamieta sie takich zawodnikow jak Riki (2mln E), Salomão (2mln E), Guardado(5mln E), Colotto (4mln E) czy Aranzubia (3mln E). Na ich tle gospodarze dzisiejszej konfrontacji wygladaja bardzo blado. Wyroznic mozna jedynie Mikiego (300 tys E) oraz Gomeza (300 tys E). Podsumowując jak dla mnie to wszystko wsazuje dzisiaj na pewne zwyceistwo gosci, a kursy na nich oferowane bardzo zachecaja do typow w ich strone.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom