>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 08.08.2011 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
G 0

grubymdwrz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Ivan Dodgid vs Jeremy Hardy
Typ: 1
Kurs: 1.65
Buk: Bet at home
Dzisiaj o godzinie 16:00 na twardym korcie w Montrealu dojdzie do spotkanie pomiędzy Ivanem Dodgid a Jeremy&#39;m Hardy. Panowie zagrają ze sobą poraz pierwszy w swoich karierach. Chorwat Ivan Dodgid plasuje się na 41 miejscu w rankingu ATP , jego rywal Jeremy Hardy Z z Francji zajmuje 61 miejsce. Zawodnicy bez większych sukcesów , Hardy poraz pierwszy i do tej pory ostatni wygrał ATP w Sttutgarcie pokonując w finale Victora Hanescu.Dodig triumfował w tym roku w Zagrzebiu.Po drodze wyeliminował rozstawionych z nr.2 Ljubicicia oraz nr3 zawodów Garcie Lopeza. Bukmacherzy różnicą 0,35 stawiają na Chorwata, myślę ze kurs jest dobry, Dodig jest wyżej notowany, i myśle że wygra to spotkanie, na pewno nie będzie łatwo ale kurs jak najbardziej do wzięcia
✅65
 
T 215

tyczner

Użytkownik
SPOTKANIE:Sundsvall - Landskrona
TYP: 1(-1.5HA)
KURS:2,67
BUK: B365
ANALIZA:
Dzisiaj dokończenie kolejki w szwedzkiej supperettan.
Drużyna gospodarzy zajmuje obecnie 3 pozycje w tabeli i traci do lidera 4 pkt. Sundsvall po słabszym początku sezonu znajdują się obecnie w znakomitej dyspozycji. Ostatnie 6 meczy to same zwycięstwa a bramki 15-1. W meczach na własnym stadionie mająbilans 6-2-1 i bramki 19-4. W poprzednim sezonie dzisiejsi gospodarze zajeli 3 pozycje i grali w barażach o awans , gdzie niestety polegli. Pamiętając poprzedni sezin będą chcieli w tym roku znaleść się w top2 i bezpośrednio awansować.
Drużyna gości znajduje się 2 pozycje niżej ma 6pkt mniej i ostatnio jest w odwrocie .
Stawiam na wysokie zwycięstwo gospodarzy.
---------------------------
good luck
✅167
 
wujek69 53

wujek69

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - S-league - Singapur
Spotkanie: Geylang United - Home United
Typ: 2
Kurs: 1,57
Buk: Sportigbet

Analiza:
Dziś o godz 13:30 na Bedok Stadium zostanie rozegrana spotkanie w ramach 23 kolejki S-league. W spotkaniu jest tylko jeden faworyt , jest nim Home United ( 16 - 2 - 4 ), klub, który po 22 kolejkach zajmuje pierwsze miejsce , Geylang to typowy średniak , obecnie jest na 7 miejscu z dorobkiem 29 pkt (9 - 2 - 10) . Gospodarze to drużyna , która przeplata te dobre mecze z tymi złymi , ostatnio wygrali na wyjeździe 0:2 ,a 2 tyg wcześniej przegrali u siebie 2:3 z Etoiile . Home natomiast ostatnie 2 mecze wygrał, z czego jeden na wyjeździe i aż 4:0 . Home powinno spokojnie sobie poradzić z tym przeciętniakiem .
✅57
 
P 5

pih

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja, Superettan
Spotkanie: Hammarby-Ljungskile
Typ: X
Kurs: 3,61
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Na dziś wybrałem spotkanie z 2 ligi Szwedzkiej. Mecz pomiędzy 9, a 13 zespołem w tabeli, które dzieli 3 punkty.
Gospodarze ostatnio kompletnie pod formą. Dwa remisy z rzędu po 0:0 z zespołami ze środka tabeli, a w ostatniej kolejce wysoka porażka 0:3 ze słabiutką Landskroną, która jest trzecia od końca.
Z kolei goście w ostatniej kolejce wysoko ograli Varnamo-środek tabeli aż 5:1. Wcześniej seria 5 meczy bez zwycięstwa.
W historii spotkań pomiędzy tymi zespołami w 2 rozegranych meczach padły dwa remisy- 2:2 i 1:1, tak więc dziś liczę też na remis, gdyż oba zespoły nie prezentują się ostatnio najlepiej i myślę, że podział punktów będzie sprawiedliwy.
⛔
100
 
F 67

figo88

Użytkownik
Tenis, Montreal 1 runda
Spotkanie: Gulbis - Ferrero
Typ: Gulbis 2:0
Kurs: 2.20
Buk: Betfair
Analiza:
Pierwsza runda mastersów w Montreal, 55 w rankingu Gulbis zagra z obecnie 104 Ferrero. Gublis w ostatnich dniach miał wzrost formy, wygrał turniej w Los Angeles, gdzie pokonał m.in. Fisha i Del Potro. Ferrero zaś w tym roku jeszcze nie grał na nawierzchni twardej, poza tym ma słabiutki serwis i nie sądzę by nagle tutaj w pierwszym meczu imponował formą. Gulbis nie powinien mieć problemów z returnem serwisu Hiszpana, a jego mocny serwis powinien mu pomagać w trzymaniu gemów serwisowych. Podsumowując, uważam że Gulbis w formie powinien bez problemu ograć Ferrero w 2 setach, który zagra swój pierwszy mecz na twardej od US Open.
⛔100
 
orlen47 34

orlen47

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Wawrinka S.-Nalbandian D.
Typ: Wawrinka wygra 2:0
Kurs: 2.62
Buk: Bet365
Analiza: Od dzisiejszego poranka kurs na Stanislawa spada. Nie dziwie się, bukmacherzy sporo go zawyżyli. Wawrinka w tym roku gra najlepszy tenis na kortach twardych w swojej karierze. Na 15 spotkań przegrał tylko 3!!!!! i to nie z byle kim bo dwukrotnie odnosił porażkę z &quot;królem&quot; Rogerem Federerem i raz z Granollersem po zaciętej walce. Ponad to sprzyja mu kort w Montrealu. Natomiast jego przeciwnik nie lubi grać na kortach twardych. Ostatnio odnosił same porażki z &quot;kelnerami&quot;. Myślę że Wawinka dzisiaj pokona swojego rywala 2:0. Kurs wysoki, warty gry. Prezent
✅162
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
swoorek 85

swoorek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Polska - Ekstraklasa
Spotkanie: Korona Kielce - Ruch Chorzów

Typ: Ruch Chorzow (+1)
Kurs: 1.62
Bukmacher: betsafe
Analiza:
W poniedziałek o godzinie 18:30 rozpocznie się walka o pierwsze miejsce w tabeli ekstraklasy . Moim zdaniem drużyna przyjezdnych, a także my mamy duże szanse na wygraną , w szczególności typując handicup . Chorzowianie są w dobrych nastrojach , po wygranej na własnym boisku z GKS-em Bełchatów, piłkarze wybierają się do Kielc z wielką nadzieją w sercach . Miejsce nie ma większej roli , liczy się aktualne zestawienie zawodników . Skład ruchu pozostał ten sam - Grzyb , Janoszka , Piech , Jankowski. Ekipa z Kielc zaskoczyła fachowców z kraju , którzy od początku rozgrywek skazywali ją na ostatnie miejsca w tabeli . Bezpośrednie spotkanie tych zespołów w Kielcach odbyło się 23 kwietnia , tuż przed moimi urodzinami , gdy to niebieska ekipa z Chorzowa zakończyła mecz wynikiem 1:0 . Dodanie jednego gola na początku meczu - zagranie handicup&#39;a +1 na tą drużynę wydaje się co najmniej rozsądne , polecam typ , pozdrawiam i życzę powodzenia !
powtórzony typ, ⛔100
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Challenger San Marino
Spotkanie: Uladzimir Ignatik- Nikola Ciric
Typ: Nikola Ciric wygra 2:0
Kurs: 2,5
Buk: bet365
Analiza:
Na dziś proponuję coś z niższej półki..Ale po niezłym kursie..
Mecz wpadł mi w oko z dwóch powodów..Po pierwsze dlatego,że Białorusin Ignatik mi źle zapadł w pamięci...A po drugie, bo Serb Ciric dał zarobić w Sopocie gdzie dopiero w finale uległ wyżej notowanemu Francuzowi Prodonowi (co również odbiło się dodatnio na moim koncie :] )..
A tak nieco poważniej to Nikola Ciric to doświadczony 28 letni tenisista serbski..Metr dziewięćdziesiąt bez centymetra..i 87 kg wagi...Czyli kawał chłopa, na dodatek leworęczny, co umiarkowanie się podoba przeciwnikom po drugiej stronie siatki..Grywa praktycznie tylko na clayu..Jedyny tegoroczny mecz na innej nawierzchni to przegrana z naszym Łukaszem Kubotem w eliminacjach Wimbledonu..(i bodajże jeden gdzieś w hali)..Na przestrzeni ostatnich dwóch miesięcy dwukrotnie udało mu się zameldować w półfinałach i raz we wspomnianym już finale w Sopocie..
Jego wielkim atutem jest wzrost i co za tym idzie mocny serwis.. W tym roku rozegrał już 13 tiebreaków..Z połowicznym szczęściem 7/6..
W dzisiejszym meczu z 21 letnim Białorusinem nie przewiduję żadnego, bo Ignatik to raczej przeciętniak, grywa na każdej nawierzchni, ale na ziemnej ostatnimi czasy niczego ciekawego nie zwojował..Grywa w imprezach mniejszej rangi z dużo niżej notowanymi przeciwnikami..Rzadko przechodzi drugą rundę..Raz niestety mu się udało..W Ostravie zagrał z Węgrem Kellnerem w ćwierćfinale..I jop jego mać przegrał w trzech setach po wygraniu pierwszego 6:2..Od tamtej pory złamanego pensa na niego nie postawię, a przeciw zagram z ochotą..;)
Dziś ustępuje Serbowi pod każdym względem..Jest o głowę niższy (170 cm)..O dwadzieścia kilogramów cukru lżejszy (65kg) i w przeciągu ostatnich 360 dni na clayu zagrał zaledwie 24 razy z czego 16 przegrał...Ciric wygrał 42 z 69..
Poniżej 20 ostatnich meczy Serba, bo to on jest przeze mnie kreowany na bohatera :]

Wygrana Serba po kursie 1,66 to interesująca inwestycja..Ja jednak ze względów osobistych posunę się nieco dalej i sprzedam Białorusina o romantycznym imieniu już w dwóch setach po kursie 2,5..
A czy mam rację?...Czy Ciric zaplusuje jeszcze bardziej, czy może Ignatik poszerzy swojego minusa?..Okaże się dziś wieczorem..
Pozdrawiam i powodzenia..
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rumak57 271

rumak57

Coach
Dyscyplina: Koszykowka
Mecz: Angola - New Zealand
Typ:1 wliczając dogrywkę
Kurs:3.97
Analiza:
Angola cztery dni temu wygrala turniej Stankovic Continental Cup dzisiaj trwa juz druga edycja tego turnieju. Tutaj moja analiza z meczu finalowego pierwszej edycji gdzie Angolo pokonala Australie:

Dyscyplina: Koszykowka
Spotkanie: Angola - Australia
Typ: Angola (wliczajac dogrywke)
Kurs: 4.16
Bukmacher:pinnacle
Analiza:
Dzisiaj w Stankovic Continental Cup zmierza sie zespoly Angoli i Australi. JEst to mecz finalowy w turnieju ktorym oprocz tych dwoch druzyn graly jeszcze Rosja i Chiny. Najpierw odbywala sie faza grupowa Gdzie sytuacja koncowa wygladala nastepujaco:

1. Australia 3 2 1 242:229 5
2. Angola 3 2 1 195:193 5
3. Rosja 3 2 1 219:209 5
4. Chiny 3 0 3 178:203 3
Australia zajela pierwsza pozycje jednakze Rosja i Angola mialy tyle samo pkt. Otoz ROsja miala najmniej korzystny bilans malych pkt dlatego tez zagrala dzisiaj w meczu o 3 miejsce a final bedziemy mieli pomiedzy Aus-Ang. W pierwszym meczu tych druzyn wygrala Australia 76-68 jednak dokonala ona tego w koncowce spotkania. Rozprezenie ANgoli spowdowalo kilka strat i w efekcie utrate zwyciestwa spotkania. Dzisija mysle ze zawodnicy angli beda w pelni skoncentrowani od pierwszej do ostatnirej minuty i do podobnej sytuacji nie dopuszcza. Dlatego tez polecam sprobowac na ten zespol.
Dzisiejszego dnia afrykanczycy zmierza sie z druzyna Nowej Zelandii ktora to jest na pierwszy rzut oka slabsza ekipa od Australijczykow. I to znow mnie sklania do zagrania ekipy z czarnego ladu. Wczoraj co prawda bardzo slabo zaprezentowali sie z organizotorami turnieju ale doszly mnie sluchy ze Ci troszke wzmocnili swoja druzyne w porownaniu z pierwszym turniejem. JEstem zdania ze Angola moze ten mecz wygrac a kursy napewno przed pierwsza kwarta spadna jeszcze troche szacuje ze cos ok 2.7-2.9 byloby tutaj najodpowiedniejsze jesli bysmy brali pod uwage wczorajsze mecze.
⛔100
 
hohlik 3,8K

hohlik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, 1 liga Białoruska
Spotkanie: FC Gomel-FC Minsk
Typ: 1
Kurs: 1,9
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Spotkanie 6 druzyny z 10 druzyną ligi białoruskiej, jest to 20 kolejka. FC Gomel u siebie radzi sobie całkiem dobrze, bilans to 4-4-1 strzelajac 14 bramek, tracac tylko 6. Ostatnie trzy mecze to 2 remisy i wysokie zwyciestwo ????
Natomiast słabsi goście na wyjezdzie tez nie graja źle, bilans 3-4-2 ale mysle ze druzyna gospodarzy majaca jeszcze realne szanse na właczenie sie w walke o puchary zgarnie w tym spotkaniu 3 pkt choc mecz oczywsicie bd zaciety.
Moim zdaniem minimalne zwyciestwo odniesie druzyna FC Gomel ????
✅90
 
jankes1910 68

jankes1910

Użytkownik
Dyscyplina : Tennis ATP - Montreal
Spotkanie : Ivan Dodig - Jeremy Chardy
Typ : 0:2 (Dokładny wynik)
Kurs : 3.40
Bukmacher : bet-at-home

vs



Analiza : Dzisiaj o godzinie 20:45 dojdzie do pojedynku Chorwata Ivana Dodiga rakiety numer 41 na swiatowych rankingach z Francuzem Jeremy Chardy rakiety numer 61.Wśród bukmacherów faworytem spotkania jest Chorwat Dodig.Ja sięz tym zupełnie nie zgadzam.Francuz jest to zawodnik bardzo sprytny,dysponuje mocnym serwisem,jest leworęczny,gra niezle z głebi kortu,mo mocne kończące uderzenia,a co najważniejsze twarda nawierzchnia jest jego ulubioną.Dodig ostatnio gra bardzo słabo ostanie 2 turnieje to porażki w 1 rundach,a co warto dodać przegral u siebie w Chorwacji w Umag w 1 rundzie z Ramosem Vinolasem.Chardy grał ostatnio w Stuttgarcie odpadł niby w 2 rundzie,ale grałbardzo dobrze.Pokonał w 1 rundzie gospodarza świetnie grającego Kamke,w 2 rundzie po 3 setowym pojedynku uznał wyższośc świetnie ostatnio się spisującego Santiago Giraldo.Uważam,że to spotkanie bez większych problemów wygra Francuz,jest on dla mnie lepszym zawodnikiem,sczególnie na twardej nawierzchni.Mój typ na to spotkanie to 0-2 na korzysc Chardego.Mało odważnym polecam grać na Francuza w meczu.Ja ryzykuje dokładny wynik,kurs wysoki bardzo kusi.Jeżeli pomogłem kliknij dzięki.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Korona Kielce - Ruch Chorzów
Typ: under 2.5
Kurs: 1.62
Bukmacher: Bwin
Analiza:
W pierwszej kolejce obie ekipy wygrały i to wygrał po 2-1 czyli w meczach z ich udziałem mieliśmy over 2.5. W meczu dzisiejszym jednak nie spodziewam się wielu bramek. Po pierwsze historia meczów między tymi ekipami pokazuje,że over i dużo bramek w meczach Korona - Ruch to rzadkość i raczej na grad bramek w starciu tych ekip nie ma co liczyć.
23/04/2011 Ekstraklasa Korona Kielce SA - Ruch Chorzow SA 0:1
03/10/2010 Ekstraklasa Ruch Chorzow SA - Korona Kielce SA 0:1
15/05/2010 Ekstraklasa Korona Kielce SA - Ruch Chorzow SA 3:0
28/11/2009 Ekstraklasa Ruch Chorzow SA - Korona Kielce SA 0:0
08/03/2008 Ekstraklasa Korona Kielce SA - Ruch Chorzow SA 0:2
26/08/2007 Ekstraklasa Ruch Chorzow SA - Korona Kielce SA 1:2
Po drugie w obu ekipach raczej brakuje skutecznych zawodników z przodu. W Koronie zagra na szpicy dzisiaj Maciej Korzym, który jednak ze skutecznością jest na bakier. Brakuje takich zawodników w Koronie jak Andrzej Niedzielan czy Edi Andradina, którzy bramkę potrafili strzelić z niczego. W Ruchu jest kilku ciekawych chłopaków w ataku jak Maciej Jankowski czy Arkadiusz Piech ale też brakuje w Ruchu zawodnika, który byłby typowym &quot;lisem pola karnego&quot;.
Na koniec wrócę jeszcze do spotkań z pierwszej kolejki, obie ekipy tam zanotowali wyniki overowe ale jak pamiętamy bramki na 2-1 padały już w doliczonym czasie gry (w obu przypadkach była to bodaj 92 minuta). Druga sprawa to fakt, że w obu tych spotkaniach mieliśmy w sumie 3 rzuty karne. Jeżeli dzisiaj tego zabraknie to według mnie overu również nie będzie.Stąd według mnie warto zagrać na poniżej 2.5 goli strzelonych w tym meczu.
⛔100
 
reevers 3

reevers

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Korona Kielce - Ruch Chorzów
Typ: Liczba goli w 1-ej polowie-powyzej 1,5 goli
Kurs: 2.95
Bukmacher: expekt
Analiza:
Wytypowanie faworyta tego spotkania nie jest łatwym zadaniem, gdyż obie drużyny jako jedne z nielicznych wygrały swoje pierwsze mecze w nowym sezonie ekstraklasy. W nieco lepszej sytuacji wydają się byc gracze Korony którzy zagraja to spotkanie przed własną publicznością. Sądze, że mecz ten będzie bardzo emocjonującym widowiskiem.W tamtym sezonie Korona przegrała u siebie 0:1.Natomiast w tym sezonie w pierwszym meczu koronka pokazała jak walczy się do końca i po dobrym meczu wygrali na wyjeździe z cracovią 1:2.Natomiast ruch na pewno bedzie czychal na kontry i nie otworzy sie odrazu ani nie polozy przed korona, także mysle ze po emocjonujaym meczu wygra korona,mam nadziej ze w tym meczu padnie wiele goli.Mecz rozpocznie się o godzinie 18.30.Zapraszam.
✅195
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Spotkanie: Metz - Arles
Typ: 2
Kurs: 4,64
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Na dobre wystartowała francuska 2 liga. W meczu kończącym drugą kolejkę zmagań zmierzą się zespoły, które o poprzednim sezonie wolałyby zapomnieć. Metz, które właśnie z Arles 2 lata temu do ostatniej kolejki biło się o awans do Ligue 1, dopiero w przedostatnim meczu poprzedniego sezonu zapewniło sobie ostatnie miejsce które dawało utrzymanie na zapleczu pierwszej ligi. Historię Arles każdy kto choć trochę interesuje się rozgrywkami we Francji zna i wie, jak grali jeszcze kilka miesięcy temu. Teraz cele obu drużyn sa różne - Metz chce powalczyć o środek tabeli, Arles w tym roku szuka miejsca zapewniającego powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej, aby zmazać plamę zeszłorocznego występu w L1.
Miałem okazję oglądać przedsezonowy sparing Metz z Kaiserslautern (1-1), gdzie zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Nieźle prezentuje się defensywa, złożona z silnych czarnoskórych zawodników + głównodowodzący Borbiconi. Gorzej jest w przodzie - w szerokim składzie zespołu jest tylko 3 napastników, z których teoretycznie najlepszy jest Duhamel, który i tak swoją grą nikogo nie przekonuje. Ciężar zdobywania bramek będzie oparty na pomocnikach, młodych, szybkich i mających baaardzo gorące głowy. Fajnie prezentuje się gra skrzydłami Metz, gorzej z grą w środku pola. Warto podkreślić, że jest to team złożony z bardzo młodych zawodników, urodzonych głównie w latach 90tych.
Arles... wydawać się może, że po tym co prezentowali w zeszłym sezonie mogą spaść nawet do niższej ligi, ale... to byłoby zbyt pochopne. Poprzedni sezon wiele nauczył zespół z Avignonu, a sparingi pokazały, że w tym może być tylko lepiej. W zespole jest kilku wartościowych zawodników, jak choćby Rocchi czy Pieroni. Zespół jest bardziej ograny i doświadczony od dzisiejszych rywali.
Dwa ostatnie spotkania Metz z Arles to dwie porażki, w których tracili łącznie 4 bramki trafiając do siatki rywali tylko raz i to w sezonie gdy mieli naprawdę dobrą paczkę. Arles dotychczas rozegrał jedno spotkanie w lidze (wygrane z silnym Le Mans 1-0) oraz jedno pucharowe (przegrane z tym samym 0-1). Metz w pucharze złapał 5 bramek przegrywając po dogrywce 5-4, natomiast w pierwszej kolejce ligowej szcześliwie dla nich skończyło się tylko 0-1.
Koło takiego kursu na gości ciężko przejść obojętnie - dla chętnych i bardziej bojaźliwych X2 powinno być satysfakcjonujące. Juniorzy z Metz raczej nie wygrają tego spotkania.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 0

master_90

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna Francja Lique 2
Spotkanie : Metz - Arles
Typ : Gospodarze strzelą bramkę ? Nie
Kurs: 3.50
Bukmacher : Expekt
Analiza:
Dziś o godzinie 20:30 rozpocznie się mecz pomiędzy Metz, a Arles. Jest to ostatni mecz drugiej kolejki między 17 (Metz) ,a 7 (Arles) klubem w lidze. Spotkanie dość ciekawe . Ostatnie pięć spotkań Metz są następujące ( dwie przegrane , 3 wygrane - W sumie zarobionych 9 pkt) ,zaś ostatnie spotkania Arles ( też 3 wygrane i 2 przegrane). Arles jest podbudowana po ostatnim wygranym meczu z Le Mans 1:0 przez co zajmuję dobre miejsce w lidze ,Metz na pierwszy mecz się nie popisało i przegrali 1 : 0 z Tours. Wszystkie bezpośrednie mecze są na korzyść Arles .Myślę ,że Arles będzie chciało zajść w tym roku daleko i w drugiej kolejce zdobędzie 3 pkt. I ogra Metz do zera, tak jak zrobiła to z Le Mans.
Pozdrawiam.
✅250
 
kadwa 53

kadwa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Singapur, S-league
Spotkanie: Geylang United - Home United
Typ: Suma goli under 2,5
Kurs: 2,50
Buk: Bet365
Analiza:
Goście w roli faworyta, jednak chyba mają małego stracha, bo są liderem głównie dzięki właśnie dzisiejszym gospodarzom, którzy ostatnio na wyjeździe pokonali obecnego vice lidera. Wydaje mi się, że trener Home United wyznaczy sobie za cel po prostu zdobycie prowadzenia jedno czy dwu bramkowego, a później bronienia wyniku, żeby w jakiś głupi sposób nie stracić bramki, bo może być nerwowo. Gospodarze obecnie są w formie, nie tak dawno po 15 meczach mieli jedynie 14 punktów, jednak na ostatnie 6 meczy wygrali 5, więc plasują się po 21 kolejkach obecnie z 29 punktami. Raczej są już spokojni utrzymania, więc będą grali głównie dla kibiców, ale i tak wątpię, żeby po takim zrywie formy nagle odpuścili to spotkanie i stracili 3 czy 4 bramki. Kurs bardzo ciekawy, buki sugerują się pewnie tym, że średnia goli Home podczas spotkania to dokładnie 3,5, jednak mimo faktu, że Geylang jest średniakiem myślę, że dzisiaj oprze się atakom gości. Początek spotkania o godzinie 14.00.
⛔100
 
arci15 2

arci15

Użytkownik
Dyscyplia:Eurohockey Nations Championship Panowie , hokej na trawie
Spotkanie:Austria - Białoruś
Typ:Austria
Kurs:1,95
Bukmacher:Bet-at-home
Analiza :
Austria spadła z elity rozgrywek o Mistrzostwo Europy , na pewno tak jak szybko spadli będą chcieli awansować do czołowej 8 Starego Kontynentu . W rogrywanych w lutym Mistrzostwach Świata w Poznaniu Austria zajęła 3 miejsce wygrywająć z Rosją w meczu o brąz . Białoruś nie jest hokejową potęgą od nigdy , nie mają zbyt dobrych graczy , ich liga jest bardzo słaba . Dziwi mnie tak wysoki kurs , warty zagrania i niemal pewniak Austria .
✅95
 
P 4

pejsacz

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis - ATP Montreal
Spotkanie : Karlovic - Monaco
Typ : dokładny wynik - 0:2
Kurs: 3.00
Bukmacher : Unibet
Analiza:
Pierwsza runda turnieju Masters w Montrealu i od razu występ mojego &quot;ulubieńca&quot; z Chorwacji. Dziś jego rywalem będzie Argentyńczyk Juan Monaco, aktualnie 39. singlista świata, dla którego będzie to pierwszy mecz w trakcie serii rozgrywanych w Ameryce Północnej turniejów, w których zawodnicy szlifują formę przed US Open. Monaco jest specjalistą raczej od gry na mączce, na twardej nawierzchni nie odnosił większych sukcesów. Jego przewagą jest jednak to, że Karlovic jest obecnie specjalistą wyłącznie od... niewymuszonych błędów i spektakularnych porażek. Przed tygodniem, 0-2 ze sklasyfikowanym poza pierwszą setką Russellem, wcześniej skompromitował się , przegrywając z 394. Kudlą... Dość powiedzieć, że ostatniego seta Chorwat wygrał w trakcie French Open (nie licząc pojedynku na Wimbledonie, w którym jego rywal skreczował)!
Monaco w swoim ostatnim turnieju doszedł do trzeciej rundy, po drodze gładko ogrywając Janko Tipsarevicia i Simone Bolelliego, a więc zawodników sklasyfikowanych wyżej niż Karlovic. Nie sądzę, by chorwacki wieżowiec w swojej obecnej formie mógł urwać Argentyńczykowi choć jedną partię.
⛔100
 
fanatyk-fzgt 3

fanatyk-fzgt

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nozna
Spotkanie : GIF Sundsvall - Landskrona
Typ : GIF Sundsvall (0:1)
Kurs: 2,20
Bukmacher : Bet At Home
Analiza: dzis o 19:00 w Szweckiej lidze odbedzie sie spotkanie pomiedzy 3 zespołem tabeli Sundsvall a spadkowiczem Landskrona jestem bardzo zdziowiony kursem na gospodarzy bo był az @1,65 o_O gospodarze ostatnie 5 meczy wygrali sa w znakomitej formie w przeciwienstwie do gosci którzy wszystko przegrywaja wiec mysle ze Landsronna wygra nawet z Handicapem a kurs jest bardzo przyzwoity Polecam !
powtórzony typ, ⛔ 100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka Nożna: Singapur 1
Geylang - Home
Powyżej 2.5 gola w 1 połowie
5.00
Bet365
Dzisiaj o godzinie 14:00 zostanie rozegrany mecz w lidze singapurskiej w ramach 23 kolejki spotkań. Zmierzy się ze sobą Geylang (6 pozycja w ligowej tabeli) i Home (1 miejsce w lidze).
Gospodarze w 21 meczach zaliczyli 10 razy over 2.5 gola. Goście w 22 meczach zaliczyli 14 spotkań, w których padało więcej niż 2.5 gola. Historia spotkań między Geylang, a Home wskazuje, że obie ekipy grają ze sobą zawsze ofensywnie i nie brakuje w ich pojedynkach bramek. W ostatnich 10 meczach między Gey. a Hom. padło 8 razy over 2.5 gola. Ja zaryzykuję i pokuszę się o zakład na +2.5 gola już w 1 połowie.
Mecze między tymi ekipami zawsze obfitują w bramki. Geylang i Home grają bezkompromisowo. Świadczy o tym chociażby to, że w tym sezonie jedni i drudzy zaledwie 2 razy dzielili się punktami z rywalami. Liczę na otwarte spotkanie i na bramki już w pierwszej połowie. Stawiam 1:2 do przerwy dla Home.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom