>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 08.06.2012 (piątek)

Status
Zamknięty.
G 0

gural113

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EK 2012 Polska - Ukraina
Spotkanie: Rosja - Czechy
Typ: 1
Kurs: 2,10
Bukmacher: bet-at-home.pl
Analiza:
Ostatni mecz reprezentacji rosji pokjazal w jakiej formmie sa nasi grupowi rywale. Mysle ze w tym meczu faworyt jest jeden i jest nim Rosja. Udowodnili na ostatnim trunieju ze potrafia gtrac w pilke i jezeli nie wygraja tego meczu o jada do domu. Takze mysle ze to murowana 1 !!!!

Kiepska analiza.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna EURO 2012
Spotkanie: Polska - Grecja
Typ: under 1,5 gola
Kurs: 2.46
Bukmacher:pinnacle


Doczekaliśmy wreszcie otwarcia Euro 2012 i meczu Poska - Grecja. dziś o 18 spotkają się dwie drużyny których celem jest awans do ćwiercfinałów . Jednak aby tam zagrać żadna z drużyn nie może sobie pozwolić na porażkę. W wypowiedziach trenerów obu drużyn słychać, że żadna drużyna nie podejmie ryzyka otwartej gry. Zresztą drużyna Grecji dzięki defensywnej grze i zabójczym kontrom oraz stałym fragmentom gry zdobyła tytuł mistrzowski w 2004 roku. w całych eliminacjach Grecy stracili zaledwie 5 bramek. Nasi zawodnicy również nie zaatakują na hura tylko pieczołowicie będą konstruować akcję. Mecze otwarcia zazwyczaj kończą się niskimi wynikami. Myślę że dziś będzie podobnie. Scenariusz meczu może jedynie zmienić szybko strzelona bramka jednak nie wydaje mi się to możliwe.Moim zdaniem warto dziś grać grubo na wynik poniżej 1.5 gola.

⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna Kwalifikacje mŚ
Spotkanie: Kuba-Kanada
Typ: Połowa czasu 2
Kurs: 2.46
Bukmacher:Sportingbet
Analiza:
Dziś o godzinie 20:00 czasu polskiego odbędzie się pierwsza runda spotkań w ramach kwalifikacji do piłkarskich Mistrzostw świata w 2014 roku. Na przeciwko siebie staną zespoły Kuby oraz Kanady. Faworytem w tej rywalizacji pomimo tego że dziś będzie występowała w roli gości jest zespół kanady, która w grupie oprócz kuby ma jeszcze Honduras, oraz Panamę. Kursy spadają na gości dosyć sporo i myślę że jest to spowodowane tym że Kuba przegrała ostatnie 6 spotkań , Kanada natomiast w ostatnich swoich spotkaniach zanotowała 3 remisy wygraną oraz porażkę , wiadomo że w tym spotkaniu zagra na 100 % i moim zdaniem będzie chciała objąć prowadzenie już do przerwy i tak też postawię.

⛔100
 
K 218

krystian95

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,Azja,Eliminacje
Katar - Korea Południowa
Typ: 2
Kurs: 1,97
Buk: Pinnacle Sports
Analiza:

Cała Europa żyje dziś rozpoczynającym się EURO 2012.Natomiast w Azji odbędą się dziś spotkania w ramach trzeciej rundy kwalifikacji do Mistrzostw Świata 2014.W najciekawszym spotkaniu zmierzą się reprezentacje Kataru i Korei Południowej.
Reprezentacja Kataru zainaugurowała już kwalifikacje.W niedzielę na wyjeździe pokonała reprezentację Libanu 1:0.Teraz czeka ich znacznie trudniejsze zadanie.Ciężko dokładnie ocenić reprezentację Kataru.Potrafią zagrać dobre spotkanie,ale w ostatnim czasie więcej razy zawodzili.Ostatnim zwycięstwem przerwali serię 7 meczów bez zwycięstwa.W tym czasie zdarzały im się wstydliwe porażki,jak 0:5 ze Szwecją czy remis ze słabą Palestyną.Kadra powołana przez Autuoriego składa się wyłącznie z zawodników występujących w rodzimej lidze,dlatego ciężko mi ocenić ich potencjał.
Z kolei dużo bardziej doświadczonym zespołem jest reprezentacja Korei Południowej.W ostatnim spotkaniu towarzyskim przegrali wysoko,aż 4:1,z Hiszpanią,ale według mnie pozostawili dobre wrażenie.Wiadomo,że Hiszpanie to mistrzowie prowadzenia gry.jednak Koreańczycy także stworzyli kilka ciekawych,groźnych akcji.Udało im się strzelić także pięknego gola. W rozgrywkach azjatyckich spisują się raczej dobrze,po raz ostatni przegrali w listopadzie ubiegłego roku z Libanem.W reprezentacji Korei większość zawodników występuje w ligach azjatyckich,tj.koreańskiej,japońskiej czy właśnie katarskiej.Jednak w szeregach Koreańczyków znajdziemy także piłkarzy występujących w Europie.
Ostatnie spotkanie pomiędzy obiema drużynami to 2008 rok.Wtedy padłe remis 1:1,ale należy zaznaczyć,ze był to mecz towarzyski.Teraz gra toczy się o wyższą stawkę.Stawiam w tym meczu na zwycięstwo zespołu gości.Mają bardziej doświadczoną i dysponującą większym potencjałem drużynę.Wiadomo też,że reprezentacja Kataru to niewygodny rywal,lecz sądzę,że będziemy świadkami minimalnego zwycięstwa zespołu gości.

✅97
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Dyscyplina: EUROPA: Euro
Spotkanie: Rosja - Czechy
Typ:
Over 2,5
Kurs:
2,7
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Jeszcze kilka godzin i dowiemy się co warta jest nasza reprezentacja która będzie miała niesamowicie trudne zadanie pokonać Grecję która ze wszystkich sił będzie starała się wygrać by podnieś na duchu swój Naród , lecz nie o tym dzisiaj , dla mnie ciekawszym meczem pod względem obstawiania jest mecz Rosja - Czechy i typuje bezpieczny Over 2,5 zastanawiałem się nad Over 3,5 ale kobieta wybiła mi to z głowy mówiąc mniej a pewniej , tym bardziej że w bramce będzie nie kto inny jak Petr Cech.
Obie drużyny preferują ofensywną grę , posiadając wyśmienitych napastników Arszawin, Kierżakow, Plasil, Rosicky.
Ostatnie spotkanie tych drużyn miało miejsce w 1996r i padł remis 3:3
Można by tu pisać o składach , przytaczać tabele - wszytko to już macie w działach tematycznych , -- takie spotkania toczą się własnymi prawami .. temu kończę już ...

Moje typy dodatkowe to :
2:1 - Kurs 10
Rosia Over 1,5 bramki - Kurs 2,75





✅170
 
billi 207

billi

Użytkownik
ME ,Grupa A

Polska-Grecja

typ: Polska(-1) X
kurs: 3.3
bukmacher: bwin



analiza:


Styl Greków nie zmienił się od 2004 roku,ciągle jest to gra opierająca się na bardzo głębokiej defensywie,szybkich kontratakach i dobrze dopracowanych stałych fragmentów gry. Piłkarze Hellady stracili bardzo mało bramek -5 (w 10 meczach) ,ale z drugiej strony również bardzo mało strzelili-14.
W eliminacjach Grecja nie przegrała meczu ,wygrywając grupę F przed Chorwacją ,Izraelem,Łotwą,Gruzją i Maltą.
Grecy nie mają nas czym zaskoczyć,ich główna broń-stałe fragmenty gry były opracowywane do znudzenia na obozie w Austrii i również na treningach w Polsce.

Gramy u siebie,to jedno z największych wydarzeń w historii nowożytnej Polski, myślę ,że o godzinie 18 miasta spustoszeją bo ludzie zasiądą na trybunach i przed TV ,aby dopingować naszych. Na pewno nie będzie to łatwy mecz dla naszych,ciężko się gra przeciwko tak skomasowanej obronie,ale odkąd grupy zostały wylosowane Polski sztab trenerski wiedział jak trzeba będzie grać w tym meczu. Uważam,że nasza reprezentacja stara się grać nowoczesną ,europejską piłkę(oczywiście..nie zawsze wychodzi bo piłkarze w większości są surowi technicznie), nie odstajemy już tak bardzo od reszty Europy jak w meczu z Hiszpanią 6-0.

Grecy będą mieli przeciwko sobie piłkarzy,stadion,całe państwo i jak to bywa w przypadku meczu z gospodarzem-sędziego:]

Wątpię ,aby udało im się bronic w 11 cały mecz we własnym polu karnym-taka gra musi się zemścić.

⛔100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna EURO 2012
Spotkanie: Polska - Grecja Czy M Wasilewski otrzyma kartkę w regulaminowym czasie?
Typ: Tak
Kurs: 3.20
Bukmacher: Expekt

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że w dzisiejszym meczu przeciwko Grecji to podopieczni Franciszka Smudy będą zmuszeni grać atak pozycyjny. To bowiem od naszej reprezentacji wymaga się w tym meczu zdobycia kompletu punktów i dobrego rozpoczęcia mistrzostw.
Ja jednak nie jestem zbytnio przekonany jeśli chodzi o grę pozycyjną naszej drużyny, uważam, że możemy być świadkami &quot;bicia głowa w mur&quot;, nasza drużyna bowiem najlepiej spisuje się z kontry z kontry z której dzisiaj będą korzystać Grecy.
Postanowiłem więc w tym meczu zagrać nieco inny typ niż 1X2 czy over/under a konkretną postać czyli Marcina Wasilewskiego, że otrzyma kartkę w tym spotkaniu. Jak już bowiem wspomniałem nasza drużyna musi grać atak pozycyjny jeżeli chce ten mecz wygrać (chyba, że Smudzie wystarczy remis) co narazi naszą ekipę na kontry. Grecy z tego co można zaobserwować wyjdą na ten mecz z takimi zawodnikami z przodu jak Sotirios Ninis, Georgios Samaras, Theofanis Gekas ewentualnie Dimitrios Salpingidis więc będą liczyć na kontry i oczywiście stałe fragmenty gry.
Według mnie patrząc na naszą defensywę Piszczek, Wasilewski, Perquis, Boenisch (nie licząc tego pierwszego) są to zawodnicy dość wolni, ponadto jak wiemy Perquis i Boenisch mieli ostatnio problemy zdrowotne. Nie są to szybkościowcy i według mnie będą w tym meczu grać faul co oczywiście może skończyć się żółtą kartką. Ja typuję na to Marcina Wasilewskiego, który jak wiemy jest bardzo twardo grającym obrońcą i nieraz uciekającym się do faulu.
Warto na koniec dodać kto będzie sędziował mecz. Będzie to Hiszpan Carlos Velasco Carballo, a jak wiemy sędziowie z Hiszpanii są sędziami dość drobiazgowymi i chętnie pokazującymi kartki. Taki wybór sędziego na ten mecz sprawia, że typ jeszcze bardziej wydaje się prawdopodobny.

⛔100
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Euro 2012
Spotkanie: Rosja - Czechy
Typ: Rosja będzie prowadzić po pierwszej połowie
Kurs: 2,60
Bukmacher: Bet-at-home

Bardzo atrakcyjny kurs na zwycięstwo Rosjan w pierwszym swoim meczu który będzie miał wielki wpływ na awans z grupy. Czechy to chyba najsłabiej prezentujący się obecnie zespół naszej grupy. Przynajmniej w meczach towarzyskich. Ostatnia porażka z Węgrami 2:1 nie wygląda najlepiej. Czesi bramkę zdobyli jedynie z rzutu karnego. Rosja tymczasem nic nie przegrywa, mało tego pokonała w ostatnich sparingach Włochy 3:0 i zremisowała z Urugwajem 1:1 zremisowała także z Litwą 0:0. Widziałem spotkanie z Urugwajem oraz Włochami i naprawdę jest się czym zachwycać jeżeli chodzi o grę Rosjan, mam tutaj na uwadze szczególnie ofensywę. Rosjanie kreują się na czarnego konia turnieju i wydaje mi się że mają ku temu jak najlepsze powodu. Czesi dzisiaj zostaną zniszczeni przez Rosjan jeżeli nasi wschodni sąsiedzi zagrają minimum tak jak podczas meczu z Włochami. Rosjanie otwarcie mówią że interesują ich 3 pkt w każdym meczu i chcą wyjść grupy na pierwszym miejscu. Kurs bardzo atrakcyjny na prowadzenie Rosjan już po pierwszej połowie i warto to wykorzystać.

by scotratez

✅160
 
M 1

masakra88

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EURO 2012
Spotkanie: Polska - Grecja
Typ: Połowa lub koniec spotkania (zakład wygrany, gdy wytypowany wynik będzie w połowie lub na koniec spotkania)
Kurs: 1,6
Buk: Bwin
Analiza:

No cóż. Mecz otwarcia Euro 2012! Gramy u siebie, mamy 12 zawodnika jakim jest publiczność, której doping doda naszym skrzydeł. Mamy w składzie kilku bardzo wartościowych piłkarzy. M.in. nasz najlepszy napastnik powinien cos ustrzelic i sądzę, że nasz zespół powinien prowadzić w pierwszej lub drugiej połowie. Grecja nie wydaje się być dobrze przygotowana do mistrzostw, uważam, że bałkańczycy zakończą występy na etapie fazy grupowej. Wkońcu po niemal 40 latach Polska może wrócić do elity rankinku fifa i mam nadzieje, że nasi zawodnicy pokażą na co ich stać.

Brak typu.
 
pindzia 30

pindzia

Użytkownik
Mecz: Rosja - Czechy
Typ: Obie drużyny strzelą gola
Kurs: 2.20
Buk : Bet365

Analiza:

Na dzisiaj proponuje dość ciekawy zakład . Piszę tak ponieważ obie reprezentacje na arenie międzynarodowej w ostatnich czasach spisują się bardzo dobrze żeby nie powiedzieć ponad moje oczekiwania . Osobiście dla mnie zespół Rosjan jest moim cichym faworytem tych rozgrywek . Mają dobry poukładany zespół . O tym jak dobrym zespołem są Ruscy piłkarze przekonali się miedzy innymi Włosi którzy dostali w ostatnim meczu duże baty . Mam świadomość że był to mecz towarzyski , ale mimo wszystko wygrana z takim zespołem robi wrażenie tym bardziej że Polska również mierzyła się z Makaroniarzami i przegrali owe spotkanie . Napisałem troche o ruskach wiec teraz pora na Czechów . Czesi jak to czesi jak zwykle nie są faworytami swojej grupy. Jednak kilka lat temu było podobnie a mimo to zespół pokonał obydwu faworytów swojej grupy . Zarówno Niemców jak i Holendrów którzy również i na dzień dzisiejszy są faworytami tych rozgrywek . Żadna z drużyn nogi odstawiać nie będą co świadczy miedzy innymi ich wypowiedzi w mediach . Celem każdego zespołu walczącego w tych rozgrywkach jest na dzień dzisiejszy wyjście z grupy a żeby to zrobić trzeba strzelać bramki i na to licze dzisiaj . Zdaje sobie sprawe ze jest to 1 mecz i ciezko bedzie o grad bramek ale jeżeli już uda sie którejś z drużyn strzelić bramke to mam nadzieje ze przeciwnik nie będzie wobec tego obojetny .

✅120
 
l0k0 1,5K

l0k0

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna EURO 2012
Spotkanie: Polska - Grecja
Typ: DW 0-0
Kurs: 7.00 -&gt; 5.00
Bukmacher: Expekt

Cóż tu dużo mówić: dwie underowe drużyny. Polacy mają od dawna problem ze strzelaniem bramek (nie biorę pod uwagę Andory). Aż cztery z ostatnich pięciu meczy kończyło się maksymalnie 1 bramką. Wiadomo od dawna, że ze strzelaniem mamy trudności ale jak ma być inaczej jak w sumie gramy na jednego napastnika. Dodatkowo ostatnie 4 mecze z Grekami to 4 undery i 2 remisy 0-0. W tym ostatni mecz.

Grecy grają w ataku totalny piach. Sami stwierdzają, że głównym atutem jest obrona i widać to dobitnie. Under goni under. Co trochę przeplatane wynikiem 0-0.

Dodatkowo jest to mecz otwarcia, gdzie każdy będzie się macał i nikt nie zaryzykuje bo punkt także będzie tu cenny dla obu ekip. Nikt pierwszego meczu nie chce przegrać, bo to prawie w tej grupie eliminuje z EURO.

Jak dla mnie dużo szachowania i mało sytuacji.

⛔100
 
matias22 16

matias22

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna EURO 2012
Spotkanie: Polska - Grecja
Typ: Połowa/wynik końcowy X/1
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:

W końcu doczekaliśmy się i dzisiaj nastąpi wielkie otwarcie EURO 2012 w POLSCE!! Jestem optymistą jeśli chodzi o naszą drużynę, która rodziła się w wielkich bólach, ale widać że Franz miał swój plan w budowie drużyny i całkiem nieźle mu to wyszło. Stawiam w tym meczu oczywiście na biało-czerwonych, którzy dopingowani przez naszych wspaniałych kibiców nie dadzą się grekom i wygrają ten mecz. Szczerze w to wierzę, ponieważ mamy lepszych zawodników, którzy w pojedynkę mogą rozstrzygnąć losy tego meczu. Typuje, że początek będzie nerwowy z obu stron i w pierwszej połowie żadna z drużyn nie będzie się chciała otworzyć i do przerwy będzie 0:0 jednak w 2 połowie stawiam że nasi wpakują chociaż jedną bramkę grekom i skromnie wygramy ten mecz, który będzie miał decydujące znaczenie co do dalszych losów Polaków w turnieju.

KTO WYGRA MECZ? POLSKA!! KTO? POLSKA!!! KTO? POLSKA POLSKA POLSKA!!!!!!

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Euro 2012
Spotkanie: Polska - Grecja
Typ: Polska będzie prowadzic po pierwszej połowie
Kurs: 2.95
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

KOlejny mecz otwarcia naszej reprezentacji. Do tej pory nie radzilismy sobie w nich dobrze, ulegając w Korei gospodarzom i w Niemczech Ekwadorowi 2-0. Teraz jedna moim zdaniem sytuacja się odwróci. Powodów dla, których gram na Polskę jest kilka. Zacznę od Grecji. W bramce bida. Kto by tam nie stał to nie ma raczej szans, żeby wybronił mecz jak nam w Sustrii Boruc. Obrona wydaje się byc solidna, ale nie jest na takim poziomie jak w 2004. Atak to podstarzały Gekas, średni Samaras co strzelic w sezonie ledwo 4 bramki. Watpię aby nam zrobili krzywdę, chociaż Gekas to stary lis, jednak myślę, że Grecy mało będą atakowac i nie stworzą zbyt wielu akcji. W pomocy można bac się młodego Ninisa, są też doświadczeni Katsouranis i Kargounis. Jednak w moim odczuciu nie ma tam nic przed czym mieliby się bac Paolacy. Siła Greków leży głównie w taktyce i dobrym zorganizowaniu gry. Tak wygrali Euro 8 lat temu. Teraz jednak nie ma juz Rehagela i watpię, aby Grecy znowu tak zaszaleli o czym to pisze wiele osób na róznych forach. popatrzmy na Polskę. W bramce Szczęsny, klasa swiatowa. Koniec sezonu mało udany, ale potem okazało się, że grał na zastrzykach z kontuzją co pewnie mocno mu przeszkadzało. Obrona to wydaje się najsłabszy punkt naszej kadry, ale po pierwsze na ofenywa Grecji równiez nie stoi na najwyższym poziomie, a po drugie jakby się tak przyjrzec to wcale takiej bidy nie ma. Jest super Piszczek do tego solidny Perquis, który grał w Sochaux niemalże cały sezon, do tego Wasilewski, który na Grecję spokojnie wystarczy. W Anderleksie grał sporo więc o jego formę nie ma się co martwic. Jedynie lewa obrona nie wygląda najleiej, bo albo gra Boenisch, który strasznie dużo stracił przez kontuzję, albo wawrzyniak, który rewelacyjny nie jest. Jedynie mozna mówic o nieograniu tej defensywy, ale ostatnio trochę razem grali no i tak jak pisałem wcześniej. grecy raczej nie powinni zbyt dużo zdziałac z przodu, aby nasi popełniali błedy. W środku Murawski i Polanski dadzą rade. W przodu już jest całkie fajnie. Obraniak, kóry załapał super formie po przejściu do Bordeaux. Rybus, który uwierzył jeszcze bardzij w siebie po trnsferze do Tereka i odkąd stał się ulubieńcem kibiców. Błaszczykowski również świetną miał drugą częsc sezonu noi oczywiście Lewandowki, którego watpię, aby Grecy powstrzymali. Ogladałem kilka jego meczy w Borussi i trzeba przyznac, że ni boi się nikogo. Z AByernem nawet stoperzy nie mieli z nim żadnych szans. Czy ma gościa na plecach czy nie potrafi przyjac, oddac, strzelic, kiwnąc. Di tego ciągle się rozwija i najprawdopodobniej tutaj równiez zrobi postepy i pokaże jak jest mocny. W reprze gra swietnie, nie ma mowy nie przełożeniu formy z klubu na kadrę. Mamy więcej atutów i gram smiało na Polaków, że będą prowadzic juz po 1. połowie.

✅195
 
weroncia2003 175

weroncia2003

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Euro 2012
Spotkanie - Polska : Grecja
Typ - Polska wygra obydwie połowy
Kurs - 5.75
Buk - Bwin
Analiza :

Taaak to już dziś ! Jako pierwsi rozegrają swoje spotkanie 11 Polski i Grecji ja też jak większość tego forum jestem optymistą i stawiam na to że podopieczni Franciszka Smudy wygrają to spotkanie a widzę to tak że już w pierwszej połowie spotkania Polacy obejmą prowadzenie i wygrają tą połowę a w drugiej Grecy będą chcieli odrobić stratę i nadzieją się na kontry Polaków i uda się nam zdobyć jeszcze bramki i wygramy 2 lub 3:0 ! Przeczytałem przed chwilą na jednym z portali że zamiast Adriana Mierzejewskiego zagra Maciej Rybus i gdyby tak było to osobiście uważam za dobre rozwiązanie bo w/g mnie Mierzejewski to słaby punkt naszej reprezentacji . Na pewno dużym atutem naszej drużyny będzie gra przed własną publicznością , komplet publiczności i głośny doping to będzie dla naszych 12 a może i 13 zawodnik . Atmosfera wokół polskiego zespołu tuż przed pierwszym meczem z Grecją jest bardzo dobra.Obie drużyny mierzyły się ze sobą 15 razy. Bilans tych pojedynków jest bardzo korzystny dla Polaków, którzy ze zwycięstwa cieszyli się dziesięć razy. Co ciekawe, reprezentacja Polski wygrała wszystkie osiem spotkań przeciwko Grecji, które rozgrywane były w Polsce , ostatnie ich spotkanie Polacy rozegrali na wyjeżdzie 29.marca ubiegłego roku wtedy padł wynik remisowy 0:0 a ostatnie spotkanie u siebie z Grecją 12. sierpnia 2009 wygraliśmy 2:0 dlatego liczę i dzisiaj na jakże cenne 3 pkt w/g mnie 2 lub 3:0 do przerwy (1:0) jak będzie zobaczymy . DO BOJU POLSKO !!!!!!!!!!

⛔100
 
alekno 4

alekno

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Djokovic - Federer
Typ: 1
Kurs: 1,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:

W dzisiajeszym drugim półfinale Międzynarodowych Mistrzosztw Francji w tenisie ziemnym zmierzą się Novak Djokovic z Rogerem Federerem.
Uważam, że w tym meczu zwycięscą będzie ten pierwszy zawodnik. Serb ostatnio nie prezentuje ostatnio tak wysokiej formy jaką prezentował rok temu, ale według mnie jest większa niż Rogera. Oby dwaj panowie w ostatnich dziesięciu meczach odnieśli zaledwie dwie porażki. Miały one miejsce w turnieju poprzedzającym Roland Garos. W Rzymie Serb dopiero w fianle uległ Bezkonkurencyjnemu na tej nawierzchni Rafaelowi Nadalowi 7-5,6-3. Natomiast Szwjacar w półfianle tej imprezy przegrał ze swoim dzisiejszym rywalem 6-2,7-6(4). Bezpośredni bilans między tymi panami jest w miarę wyrównany, z minimalną przewagą Federea 12-14. Trzeba zwrócić uwagę, że ostatnie sześć pojedynków wygrał Noavak. Obydwaj panowie mają cięzkie boje za sobą. Oby dwa zakończone dopiero w piątym secie. Myślę, że w tym pojedynku będzie górą Novak, ponieważ jest młodzym zawodnikiem i ma znacznie więcej sił. Szwjcar ma już 30 lat. Jeśli pojedynek będzie długi to Serb napewno go wygra. W ostatnim secie z Tsonga nie widać było ogromnego zmęczenia po stronie Serba. Umiał opanować nerwy, powieważ w czwartym secie bronił piłek meczowych dla Francuza. W trudnych momentach Serb potrafi wytrzymać presję i nerwy. Myślę, że dobrą opcją jest granie lekkiego handicapu na Novaka, ale ja ponownie wybiorę bezpieczną opcję.

✅50
 
S 318

soren

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Liga Europejska
08.06.2012 16:00
Izrael - Dania
typ: dw 0:3
kurs: 2.95
buk: expekt

Wszyscy żyjemy dzisiaj rozpoczęciem Mistrzostw Europy i meczem Polska - Grecja. W cieniu odbędzie się siatkarska Liga Światowa i Europejska. Z tej drugiej na dziś wybrałem mecz pomiędzy Izraelem, a Danią.
w grupie A trzecia seria spotkań zostanie rozegrana w Izraelu. I tylko dlatego w tym pojedynku możemy zaobserwować mimo wszystko tak wysokie kursy na Duńczyków.
Obie drużyny rozegrały na razie po trzy spotkania. Izrael nie zdobył nawet seta przegrywając z Hiszpanią 3:0 (25:22, 28:26, 27:25) ze Słowacją 3:0 (25:20, 25:22, 29:27) i ze słabą Grecją 3:0 (26:24, 25:20, 25:19). Co do Danii to zanotowali oni dotychczas 2 zwycięstwa ze Słowacją 3:2 oraz z Grecją 3:0 i przegrali jeden mecz z Hiszpanią 3:2. Zdecydowanym liderem ekipy skandynawskiej jest grający ostatnio w Tomis Constanta Mads Hartmann Ditlevsen, który w meczu z obrońcami tytułu, ekipą Słowacji zdobył 32 punkty, przy skuteczności (53% skuteczności). Duńczycy dobrze serwują, aż 3 ich reprezentantów jest w czołowej 15 najlepiej serwujących. Natomiast w ekipie Izraela nie można wyróżnić żadnego z zawodników, gdyż ten zespół jest zdecydowanie najsłabszy w całej grupie A. Tak powinny wyglądać wyjściowe siódemki:

Dania: Knudsen, Thomsen, Jacobsen, Ditlevsen, Christiansen, Olufsen, Schøler (L)

Izrael: Osokin, Hershko, Stein, Faiga, Katzenelson, Shafranovich, Shwartz-Smoel (L)

Nie sądzę, aby na trybunach zasiadło wielu widzów, którzy poderwaliby do walki Izraelczyków. Stawiam na zwycięstwo Danii 3:0.

⛔100
 
cezarinh0 108

cezarinh0

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Euro 2012
Spotkanie - Polska : Grecja
Typ - Polska czyste konto? Tak
Kurs - 2.18
Buk - Betfair
Analiza :

Nareszcie EURO ???? W meczu otwarcia zagramy z Grecją. Z Grecją, która jest b. dobra w defensywie, w ataku jedynie Gekas, grają z kontry, tracą mało goli, są skuteczni. Pierwszy mecz, więc z pewnością będzie nerwowy, nikt nie będzie starał się podejmować zbędnego ryzyka. Greków z pewnością zadowoli bezbramkowy remis. Będą grali defensywnie, oczekiwać na kontrę, natomiast to Polska będzie grała w ataku pozycyjnym. Wiele osób obstawia tu wynik 0:0 lub 1:0, ja także nie spodziewam się, że Grecy strzelą bramkę. W ostatnich meczach towarzyskich Polacy bez straconego gola, oby dziś podtrzymali tę serię i chociaż jedną brameczkę zdobyli.

Do boju!

⛔100
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Irak, Super Liga
Spotkanie - Al Masafi-Karbaala
Typ - Under 2.5
Kurs - 1.53
Buk - Bwin
Analiza :
18 drużyna gospodarzy spotyka się z 14 drużyną gości. Oba zespoły bez formy. Al Masafi ostatnie zwycięstwo odniosło 9 kwietnia (2-1 z Al Karkh na wyjeździe), ostatnie zwycięstwo Karbaali miało miejsce 1 maja (2-1 z najsłabszym w tabeli Al Hudod u siebie). Al Masafi u sibie w 12 spotkaniach tylko 8 bramek strzelonych przy 12 straconych, Karbaala w 14 meczach na wyjeździe tylko 10 strzelonych bramek (20 straconych), więc wygląda to nieco lepiej ale przypuszczam, że może brakować im dzisiaj mobilizacji, na wyjazdach &quot;nie spinają&quot; się, do utrzymania powinny im wystarczyć punkty ciułane u siebie. Poprzednie mecze: 2-0, 0-0, 1-0.

✅53
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Euro 2012
Spotkanie - Polska - Grecja
Typ - Polska strzeli w obu połowach - TAK
Kurs - 4.1
Buk - Unibet
Analiza -
Grecy mieli słabą grupę eliminacyjną. W sparingu z nami zagrali słabo. Nie przekonali w sparingu z Armenią. Myślę, że szanse na wyjście z grupy mimo wszystko mają, ale dzisiaj będą musieli uznać wyższość naszych.
Spodziewam się tego, ze polski zespół od początku wyjdzie atakować. Tego się uczyli i to będą chcieli pokazać. Może uda się szybko strzelić gola. Lewandowski wydaje mi się być w świetnej formie, także mentalnej. Widać po nim, że się nie spina. Może dzisiaj dać wiele tej reprezentacji.
Grecy jeśli wyjdą i od początku będą się chcieli tylko bronić to mogą się na tym nieźle sparzyć. Myślę, ze w takim meczu, w meczu otwarcia, nie można się tylko bronić.
Polscy piłkarze wyjdą z pełną determinacją. Póki co nawet porażka nie odbiera im szans na awans, więc nie mają się czego bać. Są w komfortowej sytuacji. Psychicznie. Mogą zachwycić publiczność.
Ponadto Grecy w eliminacjach zebrali najwięcej żółtych kartek spośród wszystkich drużyn na Euro. To powinno dać nam dzisiaj stałe fragmenty gry, a atak pozycyjny dać rzuty rożne. Okazji na gole nie powinno zabraknąć.

⛔100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: World Grand Prix - kobiety, godz. 23.00
Spotkanie: Niemcy - Stany Zjednoczone [hc sets 1,5:0]
Typ: 2
Kurs: 1,75
Bukmacher: expekt
Analiza: Santo Domingo (Dominikana) i pierwszy turniej WGP. Amerykanki nie powinny mieć problemów z wygraną w tym spotkaniu. Zagrają w pełnym składzie, natomiast Niemki po przegranych kwalifikacjach do Londynu są w tym turnieju WGP w nieco zmienionym składzie. Trener Giidetti powiedział, że chce przyjrzećsięnowym zawodniczkom i będzie to turniej z przeglądem kadry ekipy niemieckiej. Brakuje rozgrywających Weiss i Apitz oraz przyjmującej Grun. Nie wiem co z przyjęciem, ale prawdopodobnie będzie grać Brinker, co może skutkować sporymi problemami z dokładnym rozegraniem po stronie niemieckiej, bo to zawodniczka dość słabo przyjmowała w kwalifikacjach. Amerykanki zagrają ze wszystkimi ważnymi zawodniczkami: Glass, Berg, Tom, Hooker, Larson, Akinradewo, Hodge. Według mnie Amerykanki spokojnie wygrają, mam nadzieję, że i nie dadzą ugrać rywalkom więcej jak 1 seta, tym bardziej, że rywal mocno przybity brakiem awansu do Londynu. Impreza docelowa dla nich to ME.
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom